هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به مرلین مک کنین :

سلام
بهتر شدی؟ خب خدا رو شکر که آن شدی !!

شما به جای اینکه بیای شلوغ کنی و بی خودی گیر بدی و دلیلی بیاری که برای هیچ کس قابل قبول نیستش بهتره بری دنبال علت اصلی !!!

نقل قول:
پستت توسط يك مدير ويرايش شده بود! 0

اولا شما خیلی عجله داشتی که جواب پرسی رو بدی !!! که این کارت یکی دیگه از دلیل هایی بودش که من اینجا پست زدم !!!

میتونستی پست راجر رو هم بخونی توی کلاست !!!

نقل قول:

توسط یه مدیر ویرایش شد اون زیر هم دلیل ویرایش رو نوشتم!

ملت تازگیا به چه چیزایی دقت می‌کنن!

شما اولین کاری که میکنی امتیاز پرسی رو میدی !!!
ضمنا اگر دقت بفرمایید پرسی یک بار هم پستشو داد به من که ویرایشش کنم براش !!!
ضمنا یک نکته ی دیگه !!!

شما خودت که بیشتر از پرسی لحنت بد بود ...

اگر این امتیاز رو میدادی هیچ وقت نمیخواست این همه بنویسی !!!

موفق باشی !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

بدون نام
سلام

نقل قول:
به استاد معجون سازی :

قبلا تو دفتر مدیریت و به مدیر توضیح داده شده بود که بدلیل مشکلی که داشتم ، فایل پست به مدیران فرستاده شد و توسط اونها پستم تکمیل شد !

فکر نمیکنم نیاز باشه هر کسی میاد از در تو بهش توضیح بدم !

اولآ كه اون پست رو خوندم!
دومآ دقيقآ بايد به من توضيح بديد چون من استاد اين درسم نه ايگور!

نقل قول:
پستت توسط يك مدير ويرايش شده بود! 0 !

تبریک میگم ، تا حالا کسی نتونسته بود همچین چیزی به من بگه !!

پست من کامل بود ! باید امتیازش رو بگیره ، به مدیران گفتم بفرستن که اعضا بهشون اطمینان دارن ! استاد فقط وظیفش اینه که امتیازشو بده و خداحافظ ! بقیه مواردی مربوط نیست بهش .

1- به خاطر تبريكت تشكر مي‌كنم!
2- بالاخره بايد يه نفر اول جلو بياد تا ...
3- من بايد بگم پستت كامله يا نه! شما مشخص نمي‌كني كه چقدر بايد امتياز بگيري! اين منم كه مشخص كنم! اگه قرار بود شما تعيين كني الان شما جاي من بودي! خيلي جو گرفتت انگار!
4- نمي‌خوام توهين به مدير بكنم! ولي شايد خيلي‌ها نداشته باشن! ياد بگير هميشه از طرف خودت بزني نه همه!
5- اتفاقآ همه‌ي اتفاقات كلاس دست استاد چه تو واقعيت چه تو اين كلاس‌ها!

نقل قول:
جالب امتیازات رو دادی ! بزودی رسیدگی میشه بهشون !!

هه! شما 100 درصد صلاحيت اين كار رو نداريد! و كافي دست به امتيازات بزنيد تا عواقبش رو ببينيد!

نقل قول:
وقتی این استاد میگه پستت توسط یه مدیر ویرایش شده و صفر میده ، من نمیدونم که چطور فکر کرده ! آیا فکر کرده یه مدیر انجمن انقدر بیکار هست که بیاد رول من رو توی یه تاپیک هاگوارتز بخونه و وقتی دید که ناقصه ، پستمو ویرایش کنه و رول بنویسه برای من ؟!

مي‌دوني چه فكر مي‌كنم؟! فكر مي‌كنم (ممكنه! حتي 1 درصد!) كه تو رزرو زده بودي يا چيز ديگه‌اي! با هماهنگي مدير اومده پست رو زده!
همين 1 درصد هم به نظر من كافي كه 0 بگيري!
نگو كه يه مدير پست رول نمي‌زنه كه خنده‌ام مي‌گيره!

نقل قول:
این ترم اساتید خدا رو شکر نابغه هستن ، بطوری که من واقعا نگاهم به هاگوارتز عوض شده ، فکر میکنم همه باید آخره ترم بشن استاد نمونه !

....

پ.ن: دارم بهت اخطار مي‌دم اگه يك بار ديگه توي پستايي كه خطاب به من يا يكي از اعضاي هافل باشه چه مستقيم چه غير مستقيم توهين كني يا لحن پستت اينجوري باشه بد خواهي ديد! و مي‌توني منتظر عواقب اين كارهات باشي!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نقل قول:
به استاد مراقبت از موجودات جادویی :

ایشون توی توضیحات کلاسشون نوشته :
2- اگر تكليف كمكي را در رول توضيح دهيد تا سقف 35 امتياز , امتياز مي دهيم .
3- انجام هر كدام از تكاليف موردي ندارد و شما مي توانيد فقط تكليف كمكي را انجام دهيد (كه اگر در رول انجام دهيد تا سقف 35 امتياز , امتياز مي گيريد .
4- اگر هر دو تكليف را جدا زا هم انجام داديد تا سقف 55 امتياز , امتياز مي گيريد و اگر قسمت اول را با رول و قسمت دوم را هم در رول انجام داديد تا سقف 65 امتياز , امتياز مي گيريد .

جالبه ! قبلا گفته بودم که سقف امتیازات 30 هست ، توی قوانین نوشته این مورد رو ، فکر نمیکنم نیازی باشه هر دفعه این مورد توضیح داده بشه !

ترم قبل که من استاد بودم ، دستمون میخورد 30 رو 31 تایپ میکردیم ، علاوه بر شصت تا اعتراض ، شدیدا از طرف مدیر برخورد میشد ! حالا اینجا استاد اومده تجزیه و تحلیل هم کرده که چقدر امتیاز داده میشه و مدیر هم هیچ رسیدگی ای نکرده !

این ترم اساتید خدا رو شکر نابغه هستن ، بطوری که من واقعا نگاهم به هاگوارتز عوض شده ، فکر میکنم همه باید آخره ترم بشن استاد نمونه !
احتمالا قبل از توضيحات شما بوده ... همانطور كه قبلا هم گفتم اول ترم از ماندانگاس پرسيم گفت موردي نداره !

ولي حالا امتياز دهي از 30 مي شه ...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
به استاد مراقبت از موجودات جادویی :

ایشون توی توضیحات کلاسشون نوشته :
2- اگر تكليف كمكي را در رول توضيح دهيد تا سقف 35 امتياز , امتياز مي دهيم .
3- انجام هر كدام از تكاليف موردي ندارد و شما مي توانيد فقط تكليف كمكي را انجام دهيد (كه اگر در رول انجام دهيد تا سقف 35 امتياز , امتياز مي گيريد .
4- اگر هر دو تكليف را جدا زا هم انجام داديد تا سقف 55 امتياز , امتياز مي گيريد و اگر قسمت اول را با رول و قسمت دوم را هم در رول انجام داديد تا سقف 65 امتياز , امتياز مي گيريد .

جالبه ! قبلا گفته بودم که سقف امتیازات 30 هست ، توی قوانین نوشته این مورد رو ، فکر نمیکنم نیازی باشه هر دفعه این مورد توضیح داده بشه !

ترم قبل که من استاد بودم ، دستمون میخورد 30 رو 31 تایپ میکردیم ، علاوه بر شصت تا اعتراض ، شدیدا از طرف مدیر برخورد میشد ! حالا اینجا استاد اومده تجزیه و تحلیل هم کرده که چقدر امتیاز داده میشه و مدیر هم هیچ رسیدگی ای نکرده !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به استاد معجون سازی :

قبلا تو دفتر مدیریت و به مدیر توضیح داده شده بود که بدلیل مشکلی که داشتم ، فایل پست به مدیران فرستاده شد و توسط اونها پستم تکمیل شد !

فکر نمیکنم نیاز باشه هر کسی میاد از در تو بهش توضیح بدم !

پستت توسط يك مدير ويرايش شده بود! 0 !

تبریک میگم ، تا حالا کسی نتونسته بود همچین چیزی به من بگه !!

پست من کامل بود ! باید امتیازش رو بگیره ، به مدیران گفتم بفرستن که اعضا بهشون اطمینان دارن ! استاد فقط وظیفش اینه که امتیازشو بده و خداحافظ ! بقیه مواردی مربوط نیست بهش .

جالب امتیازات رو دادی ! بزودی رسیدگی میشه بهشون !!

وقتی این استاد میگه پستت توسط یه مدیر ویرایش شده و صفر میده ، من نمیدونم که چطور فکر کرده ! آیا فکر کرده یه مدیر انجمن انقدر بیکار هست که بیاد رول من رو توی یه تاپیک هاگوارتز بخونه و وقتی دید که ناقصه ، پستمو ویرایش کنه و رول بنویسه برای من ؟!

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۰ ۱۳:۲۲:۳۵

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به پرسي و دابي:

لطفا به اين بحث ادامه نديد.وگرنه مجبور به پاك كردن پست شخص ادامه دهنده ميشم و باهاش برخورد ميكنم.

--------------------------
به اساتيد:

از اين به بعد هر استادي از تدريس استعفا بده،از گروهش امتياز كم ميشه.با وضعيت اين چنيني هاگوارتز،ما به اين قانون نيازمند هستيم!

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

منظور رو متوجه شده بودم ! نگفتم که به خودم گرفتم و این موارد ، گفتم استاد ! باید دقت کنه برای استفاده از کلماتش ! فکر میکنم لازم باشه من یادآوری کنم که برای طنز کردن پست نباید به هر چیزی متوسل شد !

در ضمن ، اینجا من در مورد تدریس استاد موردی رو گفتم ، در واقع من سوال کردم ، سوال نکردم که جوابم با سوال داده بشه ! استفاده از یک کلمه خیلی متفاوت هست در استفاده با یک سوژه !

هوووم ، اهمیتی نداره ! این موضوع باز هم برمیگرده به نحوه گزینش اساتید که این ترم بدلیل کمبود استاد ، مدیر مدرسه به اجبار هر کسی که درخواست میده رو به عنوان استاد قرار میده !

پستهای اعضای جدید و لحن اونها من رو از فعالیتی که در زمانی که تازه عضو شده بودم داشتم نا امید میکنه !

افکار پروانه ؟!! بله ! دامبلدورم از این افکار پروانه ای داشت !!

همینم زیاد بود !

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به پرسي:

"از نظر من اون تيكه هيچ مشكلي نداره."!

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
من منظورم اين نبوده كه پرسي مثل تاپاله پخش شده منظورم اين بوده كه خبر مثل تاپاله پخش شده ، نميدونم چرا شما به خودت گرفتي

و در پستاي طنز اين يك چيز معموليه كه به جاي استفاده از واژه هاي خشك از واژه هاي طنز استفاده كنيم من به جاي اينكه بنويسم خبر مثل بمب پخش شده نوشتم مثل تاپاله پخش شده تا بار طنز پست بالا بره ، فكر ميكنم لازم نباشه قواعد طنز نوشتن رو ياد آوري كنم.

و در ضمن چيزي كه شما بهش اشاره كردي در برابر چيزهايي كه شما نوشتي از قبيل جلسات خصوصي پسرها با دامبلدور ، نشون دادن انگشت شصت به هم ، سوار شدن پسرها و دختر ها روي جارو به همراه كمي شيطنت(كه خيلي معاني ميده) چيزي نيست.

خواهشا سريعتر مدير پستهاي ايشون رو رسيدگي كنن و با پستهاي بنده مقايسه كنن چون به نظرم افكار پروانه اي بچه ها رو به هم ميريزند.

ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۲:۰۳
ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۸:۰۳

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به استاد درس پرواز و کوییدیچ :

در تدریس نوشتی : هرج و مرج كلاس رو قورت داده بود ، شايعه رفتن پرسي ويزلي مثل تاپاله له شده سرتاسر هاگوارتز رو در بر گرفته بود و همه بچه ها كنجكاو ، چشم به در دوخته بودن تا شاهد ورود معلم جديدشون باشن.

باید بگم که استاد درس ، الگویی برای دانش آموزان هست ، باید در تدریس دقت کنی و از کلمات بی ارزش ! استفاده نکنی . این بخش پستت رو که نوشتم ویرایش و کلمه دیگه ای جایگزین کن ! چرا که اصلا همخونی هم نداره !

در صورت بی توجهی استاد ، مدیر مدرسه رسیدگی کنه .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.