هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۷

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
* ویرایش مهم: من پست های بعد از بارتی رو تازه دیدم ولی در اولین فرصت بهشون جواب میدم. این فعلا فقط جواب به بارتیه.

جواب به اعتراض بارتی کراوچ:

اول:
میشه بفرمایید بنا به چه قانونی من باید برای هر کدوم از موارد چهار گانه شما حداکثر 3 امتیاز کم کنم؟ این قانون رو برای من نقل قول کن و لینک بده، من از تدریس استعفا میدم چون حتی اگه واقعا چنین قانونی وجود داشته باشه، من حاضر نیستم بر مبنای این قانون تدریس کنم. اگه قراره من برای هر مورد حداکثر 3 نمره کم و زیاد کنم پس چرا دارم از 30 نمره، نمره میدم؟ اون 18 نمره اشانتیونن؟
یا نکنه فک می کنی پستی که نوشته اون قدر خوب بوده که من حداکثر نباید بیشتر از سه امتیاز از هر مورد کم می کردم! ها؟
علاوه بر اون، کی گفته من باید فقط از این چهار مورد نمره کم کنم؟

دوم:
نقل قول از پست تدریس جلسه اول - اینیگو:
تکلیف:
نمایشنامه ای بنویسید که در آن شما یا یک جادوگر سیاه هستید و یا یک جادوگر عادی( انتخابی) و اگر سیاه هستید یک یا هر دو افسون را اجرا کرده و به انتخاب خود یا در مقابل جادوگر سفید ÷یروز شوید و او را به قتل برسانید و یا اگر جادوگر عادی هستید با جادوگر سیاه که دو افسون را روی شما اجرا کرده با افسون ضد و مقابله دفاع کنید و در نهایت با افسون خلع سلاح او را دستگیر یا بیهوش کنید.(دوئل)
سبک نوشتاری: جدی
فضاسازی و توصیف ها: 15 امتیاز
دیالوگ ها مناسب: 5 امتیاز
کردار و افکار و رفتار و حالات روحی و روانی کاراکترها: 10امتیاز
نکته: می توانید غیر از شخصیت های خود از شخصیت های دیگری نیز استفاده نمایید.
مکان وحشتناکی را برای فضای نمایشنامه انتخاب نمایید.

این تکلیف جلسه اول کلاس دفاع بوده. حالا می خوام موردی ازش بکشم بیرون:
1- دوئل
توضیح هم لازمه بدم؟
2- مکان وحشتناکی را برای نمایسنامه انتخاب کنید.
اون کافه ای که نوشتی کجا بود؟ کافه تفریحات سیاه؟ یا نکنه صرف گرم بودن کافه اشاره به جهنم و وحشتناک بودن اونجا داشت؟ ها؟

سوم:
این نقل قول از پست خودت:
- اتکانتیس!
چوبدستی برهنه اش را نیز در این هنگام روی گلویش قرار داده بود و حال از دهانش آتش بیرون می آمد.

و نقل قول از پست تدریس جلسه اول - اینیگو:
افسون ضد و مقابله: اتکانتیس
با ایجاد دیواری نامرئی قادر است علاوه بر حفظ شما،دو افسون را جذب دیوار و در نتیجه آن را خنثی کند. مستحکم بودن دیوار نامرئی این افسون به دقت و قدرت و توانایی های اجرا کننده بستگی دارد.

و باز از همون پست:
البته قبل از هر گونه معرفی ای می بایست این نکته را یادآوری کرد که در زمان حال مغز چوبدستی ها قادر نیستند که چنین افسون ها و همچنین افسون ضد و مقابله با آنها را اجرا نمایند.
توضیح هم لازم باشه نمیدم!

چهارم:
من برای کوتاهی رول نمره کم نمی کنم. اصلا من نمره ای ندادم که ازش کم کنم. من اینجا به رول هایی که به عنوان تکلیف جلسه اول کلاس دفاع نوشته شده باشن نمره میدم، نه هر چیزی که هر کی بنویسه.
شما نه فقط پست تدریس رو نخوندی، بلکه شک دارم حتی قسمت تکلیف رو هم خونده باشی. (اشاره به موارد دوم و سوم همین پست)
ولی اگه می خوای بدونی من چرا به اسن پست صفر دادم:
فضاسازی پستت از نظر من حشوه نه فضا سازی(توضیحاتم اول پست امتیاز دهی).
دیالوگ (که اینیگو 5 نمره براش در نظر گرفته) اون قدر ضعیف یا در واقع مسخره بود که اگه نبود احتمالا نمره بهتری بهش میدادم.
کردار و افکار و رفتار و حالات روحی و روانی کاراکترها که 10 نمره براش در نظر گرفته شده، به این که چیزی از افکار، رفتار و حالات روحی روانی کاراکتر توی پست نبود گیر نمیدم و فرض می کنم قراره به کردار این کاراکتر از 10 نمره بدم. خب به نظرت باید به کردار این کاراکتر چند نمره بدم؟ لابد 3 نمره کم کنم و 7 بدم؟
خب این بر مبنای همون مواردی که اینیگو رسما اعلام کرده و فرض اینکه من استاد حق هیچ گونه دخالتی نداشته باشم و فقط بخوام بر مبنای همین سه مورد نمره بدم.

پنجم:
حالا اگه نظر خودم رو هم می خوای بخون:
نقل قول از پست تکلیف جلسه اول خودت:
تاریخچه ی جادوی سیاه ، چاپ اول 1999 ، ص 1111
اول از همه اینکه تکلیف قرار بوده نمایشنامه (رول) باشه ولی شما ظاهرا می خواستید یه قسمت از کتاب رو بنویسید. هر چند این خودش فرق داره ولی چون گاهی توی رول های سایت چنین کارهایی می کنن من به این موضوع گیر نمیدم. موضوع مورد نظر من اینه که پست شما کجاش شبیه به نوشته های یه کتاب بود؟ اصلا چنین چیزی رو توی کتاب تاریخچه جادوی سیاه می نویسن؟ این چیزی که نوشتی شبیه نوشته کتاب که نبود، حتی شبیه خاطرات یه نفر هم نبود.
علاوه بر اون همون طور که گفتم (توضیحات پست امتیاز دهیم) من به منطق پست اهمیت میدم. میشه بگید این پست شما از چه منطقی پیروی می کنه که یه مرگخوار سرشو میندازه میره تو کافه سه دسته جارو و ملت رو قتل عام می کنه؟ توی کتاب تا حالا چنین رفتاری رو از یه مرگخوار دیده بودیم؟ اصلا مگه همه آدمهای داخل کافه بوق بودن که عرضه فرار کردن هم نداشتن؟ غیب و ظاهر بلد نبودن بشن؟ حتی یه نفر؟ اون مرگخوار اصلا چجوری با لباس و نقاب وسط دهکده بود؟
از نثر پستت هم بگم؟ نثری که اصلا شبیه نوشته نیست! چنان کوتاه نوشته شده که ایجاز جلوش کم میاره! مثلا:
بالاخره همه جا آتش گرفت و همه مردند
این به عنوان توصیف داخل یه پست جدی به نظر شما چه نمره ای میگیره؟ حتی توی یه پست طنز هم مردن یه گله آدم و آتش گرفتن یه کافه رو اینجوری نمی نویسن.
اون دیالوگ آخر پست هم که مرگخوار رو به خودش میگه در نوع خودش خیلی جالب توجهه. یه مرگخوار از راه میرسه، آدمای یه کافه رو به آتیش می کشه و بعد وای میسه از خودش تعریف می کنه! حتی این دیالوگ از لحاظ منطقی هم مشکل داره. از کی تا حالا لرد قصد قتل عام ملت جادوگر رو کرده؟ اگه لرد جادوگرا رو هم بکشه پس به کی می خواسته حکومت کنه؟ یا قدرتش رو به کی نشون بده؟ یا شاید همه ملت داخل کافه عضو محفل ققنوس بودن؟ اسم کافه چی بود؟ سه پر ققنوس؟
اون قضیه اشتباه نوشتن ورد و توجه نکردن به این که امروزه نمی تونی این وردها رو اجرا کنی هم اضافه کن. من معتقدم که اصلا این پست تکلیف جلسه اول نیست یا اینکه تو اصلا پست تدریس جلسه اول رو نخوندی. در نتیجه این پست نمره ای بیشتر از صفر از من نمی گیره.

---------------------------------------------
به اندازه کافی توضیح دادم. نمره این پست از نظر من صفره، و هیچ نکته مثبتی نمی بینم که به خاطرش به این نمره چیزی اضافه کنم.

ویرایش شده توسط درک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۸ ۱۳:۵۷:۰۱

پیام زده شده در: ۱۰:۰۱ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به این دلیل که جلسه اول دفاع در برابر جادوی سیاه رو اینیگو ایماگو تدریس کرده ، من امتیازات رو ویرایش نمیکنم و از ایشون میخوام که لطفا خودشون مجددا پست ها رو بررسی کنن و این امتیازات صحیح رو در دفتر اساتید ارسال کنند .

در مورد درک هم صحبت میکنیم ، امتیازات باید به صورتی باشند که هر کسی حق واقعی خودش رو بگیره ! ولی ایشون در کلاسشون گفتن که من کمتر از حد معمول امتیاز میدم و در سطح پایین ! مثل این میمونه که معلمی به دانش آموزی که امتحانش رو بیست شده ، بگه من به تو پانزده میدم چون سطح امتیاز دهیم پایینه !

لطفا هر زمانی که تونستید این امتیازات رو بفرستید .
ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۹:۴۴ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

چرا قاطی میکنی مرد؟! آلبوس سکته میکنی ها!!!
واتسون کیه؟! قرار چیه؟
حیا کن پیر مرد!

بابا بیخیال، یه امتیاز اینقدر ارزش داره که اینطوری با هم صحبت کنید؟! ببخشید که دخالت میکنم به عنوان یه دانش آموز هاگوارتز می پرم این وسط.

حس میکنم این ناهماهنگی تقصیر منه، درک عزیز بر اساس معیاری که تعیین کردم نمره دادن، خب یک استاد تمام معیارش رو برای امتیازدهی شاید در پست مشخص نکنه و من مطمئن هستم معیارهای مشخص نشده دیگه که درک برای امتیازدهی مشخص کرده پیش خودش مطمئنا با اونی که من فکر میکردم متفاوته.

نمیدونم چی بگم، خود درک رسیدگی میکنه، درسته من جلسه اولو تدریس کردم، اما اگه اعتراض به این شکل جدی باشه، اگر موافقت کنید من برای این جلسه اول امتیازدهی کنم. به غیر از پست خودم که درک امتیاز داده بقیه رو. یا فقط مال شما و بارتی رو.حالا اون با خودتونو که چنین نظری داشته باشین یا نه. مدیریت یا شورا باید تصمیم گیری کنه. ولی من اعلام آمادگی کردم.
آماده ام.

حالا چرا اینقدر عصبانی اید شماها؟

ویرایش شده توسط [fa]اینیگو ایماگو[/fa][en]ΙΜДĠΘ[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۸ ۹:۴۹:۱۷

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1)من به شدت با نحوه تکلیف دهی معلم ها مشکل دارم..آدم یه مقدار سوژه دارم هر ترم یه نوع تکلیف میدین بعد دوست دارید توش تنوع هم داشته باشه!مگه درگیری دو تا جادوگر سیاه سفید چقدر سوژه داره من هر بار یه چیزی بنویسم و برای هر معلم یه چیز متفاوت بزنم؟

2)15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تازه عضو سایت شده بودم،اولین امتیازم 22 بود..حالا بعد از این همه عضویت 15 گرفتم خیلی برام جالبه..درک عزیز به جای اینه مشکلات پست منو بگی بیشتر برام تاسف خوردی..حداقل بگو تا شاید بتونم مشکلاتم رو از استادی مثل شما یاد بگیرم تا بعدا به مشکل بر نخورم..آخه میدونی ناظرای انجمن ها پست های ارزشی منو پاک میکنن من نیاز به کمک دارم!اگر میشه یکی شماره اما واتسون رو به من بده چون من از ایشون خوشم میاد..خیلی خوبن..مخصوصا از نظر اندام و اینا!اگر شمارشو نمیدید،حداقل بهش بگید یه شب قرار بذاره من برم پیشش!

هووووم..والا به نظر من پستم کم کم 20 رو باید میگرفت در حالی که خودم رو 25 حساب میکردم..فکر نمیکنی خیلی پایین دادی عزیزم؟

با تشکر - آلبوس به شدت عصبانی که روانی شده!امین آبــــــــــاد کجاست!؟

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۷ ۲۰:۳۷:۰۵

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
اعتراض از درک ، استاد درس مراقبت از موجودات جادویی :

سلام . آقا این چه وضعشه ؟؟ من یه رول نوشتم به من داده صفر . اینجا رو ببینین :
نقل قول:
بارتی کراوچ: 0 - صفر
مطمئنی این پست مربوط به این تکلیف بود؟
خب ... حالا پست من رو در تکلیف بخونین :
نقل قول:
تاریخچه ی جادوی سیاه ، چاپ اول 1999 ، ص 1111

اثری از سرمای بیرون از کافه نبود . با ورود هر کس بادی شدید وزیدن می گرفت و با بسته شدن در دوباره باد خاموش می شد و منتظر باز شدن بعدی در بود .
گرمای کلافه کننده ای بر کافه ی مذکور حکم فرما بود . همه منتظر بودند تا کسی در را باز کند و برای آنها کمی سرما با خود به ارمغان آورد .

به آرامی در باز شد ، بادی سرد بر سر و روی افراد حاضر وزید و شخصی وارد شد . از روی نقابی که بر صورتش نهاده بود و شنل مشکی ای که بر تن داشت معلوم بود که مرگخوار است .
پس از مکس کوتاهی که سکوت تنها حاکم آن بود ، نگاهی به اطراف انداخت و فریاد زد :
- اتکانتیس !

چوبدستی برهنه اش را نیز در این هنگام روی گلویش قرار داده بود و حال از دهانش آتش بیرون می آمد .
هیچ اراده ای نداشت ، آتش به این سمت و آن سمت پرتاب می شد و بالاخره همه جا آتش گرفت و همه مردند .

خوشحال و پیروز نگاهی به مردگان و سوختگان انداخت و با خود گفت :
- ارباب ، لرد سیاه حتما از من راضی خواهند بود
خب حالا من خودم این پست رو نقد می کنم و حداکثر امتیازی رو که به خاطر هر چیز می تونم کم کنم رو می ذارم :
1. کوتاه بودن پست : 3 امتیاز
2. خوب نبودن سوژه : 3 امتیاز
3 . فضا سازی : 3 امتیاز
4. دیالوگ : 3 امتیاز
*البته ، برای موارد 1 و 4 نمی توان امتیاز کم کرد*

در هر صورت می بینین که برای موارد فوق هم که دو مورد از آن همینجوری نوشته شدن و درباره ی اونا نمی شه از پست امتیاز کم کرد ... هم کلا 12 امتیاز کم می کنن و امتیاز پست اینجانب می شود : 18 امتیاز !
*لطفا هر چه زودتر رسیدگی کنین*

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اساتید لطفا توجه کنن!

این اشتباه از من بودش که توی اون پست این طوری نوشتم !

چند نمونه مثال میزنم لطفا به این مثال ها برای امتیاز دهی دقت نمایید!

27.6 = 28
24.4 = 24
25.5 = 26
29.9 = 30
21.1 = 21
23.8 = 24
20.2 = 20

ما در واقع باید اعشار رو از بین ببریم ! اگر عدد اعشاری کسر بیش از نیم یا خود نیم داشت به عدد بعدی میرسد ! اگر کمتر از نیم بود به خود عدد میرسد !!!

و بعد در مورد نکاتی که پرسی ویزلی از طرف من گفتم باید بگم قانون شماره ی 3 برای دانش آموزان کسر امتیاز در بر نخواهد داشت !

این نکات با ویرایش صحیح توسط خود من در تابلوی اعلانات زده خواهد شد!

با حساب این موارد لطفا اگر اساتید که امتیازات خودشون رو دادن ویرایشات لازم رو انجام بدن !

و ضمنا کاربر سلسینا واربک شناسشو تغییر داده به هلنا راونکلاو !

لطفا امتیازات شناسه ی قبلی ایشون رو برای گروه اسلاترین ثبت نمایید.(گروه قبلیشون) و در صورت پست زدن با شناسه ی جدید برای راونکلاو طبق روال محاسبه کنید !

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۶ ۱۴:۲۸:۴۹

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۶ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

خوب ، در اون صورت بهتر بود همون اول به اون امتیاز گریفیندور اشاره کنی ، یه مقدار اعشارش گنگ بود و الان من از یکی دیگه هم سوال کردم دیدم درسته ، ویرایش کردم امتیاز رو

موفق باشی

ویرایش :

اساتید به این مورد توجه کنند :

از دادن تکالیف با گذاشتن محدودیت و همینطور تکالیف خسته کننده خودداری کنید . هاگوارتز به نوعی تفریح برای دانش آموزان محسوب میشود و نباید با دادن تکالیف جدی و خسته کننده باعث محروم شدن عده ای شویم ! اساتید میتوانند تکالیفی بدهند که بتوان با دو سبک جدی و طنز آنها را نوشت .

اساتید اختیار کامل در مورد کلاس هاشون دارن ، ولی حق ایجاد محدودیت رو نداره ! جلسه اول مشکلی نداره ولی برای جلسه دوم به بعد در صورتی که ببینم با استاد برخورد میکنم

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۶ ۱۳:۲۰:۲۳
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۶ ۱۳:۲۷:۰۶

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
اینی رو که شما گفتی درست و من هم بلد بودم ولی در همون امتیاز دهی شما امتیاز گریفندور 481 هست و تقسیم بر تعداد که 17 نفر باشه می شه 28.294 و این همون اعشار دو هست ولی شما اون رو به 29 رند کردین !
یعنی 28.294 = 28

پس لطفا این درست بشه !

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
ولی در امتیازات کلاس پیشگویی می بینیم :
راونکلاو 142 امتیاز با 5 شرکت کننده دارد و امتیازش بعد از تقسیم می شود 28 در صورتی که 142 تقسیم بر 5 می شود 28.4 که بعد از رند شدن می شود 29 .

ممکنه بگید که او دو از 142 در نظر گرفته نشده ولی اگر قرار باشد چیزی در نظر گرفته نشود در 3 در 133 کلاس تاریخ جادوگری هم نباید در نظر گرفته شود !

یعنی هنوز اینو نمیدونی دیگه ؟

نمیدونم شما چند سالته ولی توی درس آمار دوم دبیرستان ، میاد که وقتی عددی رو تقسیم میکنی ، اگر اعشار کوچکتر از پنج باشه ، عدد به کمتر از خودش رند میشه و اگر پنج به بالا باشه به عدد بعدی خودش رند میشه !

یعنی : 142 تقسیم بر پنج میشه 28.4 ، اعشار چهار هست و کوچکتر از پنج ، پس به 28 رند میشه ، اگر تقسیم شده بود 28.5 اون موقع عدد 29 رند میشه !

اصلا هم اینطور نیست که عدد دو در نظر گرفته نشه ، یا 3 یا غیره ! روش کار همینطور هست که گفتم و امتیازی که دادم مشکلی نداره

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
به پروفسور پرسی ویزلی :

با سلام
پروفسور عزیز در امتیازات کل ما امتیازات کلاس تاریخ جادو گری رو به شکل زیر در ویرایش شما در هفت صد و نهمین پست شرح امتیازات می بینیم :
نقل قول:
راونکلاو:133تقسیم بر 5 میشود 26.6 رند شده به 27

ولی در امتیازات کلاس پیشگویی می بینیم :
راونکلاو 142 امتیاز با 5 شرکت کننده دارد و امتیازش بعد از تقسیم می شود 28 در صورتی که 142 تقسیم بر 5 می شود 28.4 که بعد از رند شدن می شود 29 .

ممکنه بگید که او دو از 142 در نظر گرفته نشده ولی اگر قرار باشد چیزی در نظر گرفته نشود در 3 در 133 کلاس تاریخ جادوگری هم نباید در نظر گرفته شود !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.