هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۳:۱۴ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بالاخره جادوگر قرن مشخص شد!

امروز ما متوجه شدیم که جادوگر قرن مشخص شده.این فرد که زحمت های زیادی برای محفل کشیده ولی کسی قدرشو نمیدونه.تنها کسی که به فکر این گروه بوده و بهش کمک میکرده تا پیشرفت بکنه.ما امروز رفتیم تا با ایشون مصاحبه کنیم.

-سلام آقا جیمز..حالتون چطوره؟
-مرسی مرسی..خوبم!
-خب من اولین سوالم اینه که شما برای محفل چقدر زحمت کشیدید؟
-یه عالمه برای محفل زحمت کشیدم.فقط موضوع اینه که این آلبوس دامبلدور قبلی(ایگور کارکاروف)خیلی جلومو میگرفت.هی من میگفتم تو رو خدا بذارید من کمی به محفل کمک کنم ولی اون چون کلا با محفل مشکل داشت و قصد داشت خرابش کنه و اینکه تجربه هم اصلا نداشت با من مخالفت میکرد ولی خب من زحمت هایی زیادی کشیدم.مثلا در هفته یه رول تو انجمن محفل زدم.تو تمام ماموریت ها شرکت کردم.
-هوووم چه خوب..پس عامل اصلی بدبختی محفل این آلبوس دامبلدور قبلیه س؟همین ایگور فعلی؟
-هه..خجالت نمیکشی هنوز اینو نمیدونی؟خیلی گند زد به محفل..اصلا به فکر محفل نبود.همش به فکر کوییدیچ بود.اصلا دامبلدور شد تا بتونه ناظر کوییدیچ بشه.چون گویا یکی از شرایطش دامبلدور شدنه!

-----------
کوتاه شد ولی خواستم یه چیزی این وسط روشن بشه.اینکه نتیجه کارهای من برای محفل،ماموریت خوابگاه مدیرانه!وقتی من مسوول محفل شدم چی بود و چی شد. ماموریت اول و آخرم رو مقایسه کنید این موضوع رو میفهمید.

اینم آخرین پست من!

مرسی.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۳۱ ۲۳:۱۶:۴۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۱ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از آرامگاه سپید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 131
آفلاین
خونه ریدل ها
از بیرون صدای عجیب شکستن شیشه ، فریاد و ... که نمایانگر یک حمله بزرگ بود شنیده میشد.
لرد ، با وقار بی وقاری روی صندلی مخصوصیش نشسته و داره افسوس میخوره.
_ آهای مرگ خوارا! بیاین جلوی من بشینین! بشمارمتون چند تایین...!

بلیز بدو بدو میاد و جلوی لرد چهار زانو میشینه.
بلا با بی میلی : آخه لرد ... امروز چند بار می خوای مارو بشماری؟ مثلاً سی نفر که نیستیم! یک سه چهار تایی هستیم ... خودم و خودت و بلیز و ریگولوس!

لرد : هممم بارتی کجاست پس؟

بلیز : دیدیم اسمش تو رول باشه ، رول خواننده پیدا نمیکنه ، اسمشو وارد نکردیم!

لرد : خوب کردین!

در همین موقع در خونه ریدل ها باز میشه و هیکل ریگولوس بلک در آستانه در ظاهر میشه.
ریگولوس جلو میاد و رداش رو در میاره و روزنامه پیام امروز رو میده دست لرد و با ناراحتی میره یک گوشه میشینه.

لرد روزنامه رو باز میکنه و مشغول خوندن میشه.

لرد ولدمورت با متانت هرچه تمام تر : در آستانه بوق شدن هستیم!!
به تازگی شاهد حمله جدیدی از محفل ققنوس به خانه ریدل ها بودیم که با سرپرستی یک عدد دامبلدور تازه نفس همراهی میشد!
کمی بعد ، بعد از به بوق کشیدن نیمی از املاک ریدل ها ، و نیامدن مرگ خواران برای دفاع از شرفشان(!! اگر کلمه ی اشتباهی بود ببخشید ... آخه این ریتا خیلی بوقه همیشه دوست داره بزرگنمایی کنه ) ریتا اسکیتر ، به محل زندگی لرد ولدمورت اعزام شد و در این باره اینچنین نوشت.
ریتا اسکیتر : تامی ... یعنی چیزه لردرولدرموردرمورت(؟!) میشه در مورد شرکت نکردنتون در دفاع از خونه ریدل ها توضیحی بدین؟
لرد :
ریتا : متوجه منظورتون نشدم!
لرد با بی حوصلگی : خب بوقی! تو نمی فهمی!؟ من الان قهرم با این محفلی ها!

لازم به ذکر است که در حین این مصاحبه ، صدای تنی از محفلی ها از بیرون پنجره شنیده میشد با این مضامین :
" لرد بیا بیرون قهر نکن! یک پستونک دیگه برات میخریم"
" ولدی بوق شد! "
و ...

( ادامه مصاحبه )
ریتا : دلیل خاص دیگه ای رو برای شرکت نکردنتون در این ماموریت مد نظر ندارید؟
لرد : فعلاً اعلام آماده باش رو دادم دست ارتش میلیونیم!
و با دست به سه عدد مرگ خوار اشاره میکنه.
_ و خب همگی آماده ایم ولی بنا به دلایلی به مصاف محفلی ها نمی رویم! البته فعلاً چون قرار شده یک چند صد هزار تایی نیروی دیگه هم به ما برسه!
و با دست به تره ور که از در همان زمان از پنجره اومده بود تو و داشت قورقور میکرد اشاره کرد ()
ریتا : با تشکر از لردرولدرمورته!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۷

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
باز هم ماجراي مدرك تقلبي وزير در صدر اخبار قرار گرفت.

بنا به گزارش خبرگزاري جادوگر فارس ، روز گذشته زماني كه وزير سحر و جادو از پله هاي وزارتخانه پايين مي آمد ، مورد پرسش خبرنگاران قرار گرفت. وزير به محض مواجه با خبرنگاران در حالي كه كلاه وزارت خود را به سختي گرفته بود، آپارات كرده و از جوابگويي به سوالات خبرنگاران گريخته است.

در دو روز گذشته جنگ لفظي در دنياي جادوگران به روشني به چشم ميامد. ماجرا از آنجا شروع شد كه بليز زابيني ، مرگخوار ارشد و مخوف و با نفوذ ، طي صحبت هايي بيان كرد ، كه مدرك پروفسوري افتخاري وزير آسپ از دانشگاه سحر و جادوي ماسوچست ( سجم ملقب به MIT ) فاقد ارزش قانوني و تقلبي است.

اما مشاور ويزنگاموت ، جيمز سيرويس پاتر(جاسپ) ، ضمن رد اين مطالب ، خواستار بلاك شدن بليز زابيني شد:

_هه هه ...اين زابوني هنوز تو كف وزارته !
تمام ادعاهاي اين فرد مرگخوار كذب محضه! ..من از ويزنگاموت ميخوام اين زابوني رو به اتهام تشويش اذهان عمومي تحت تعقيب قرار بده...

اما به راستي اين عضو ارشد الف دال ، از ياد برده بود كه تمامي مرگخواران مدت هاست كه تحت تعقيبند!

بليز زابيني هم در پاسخ به اين اظهارات جاسپ با خونسردي كامل جواب داد:

_هه! من آي پي اين بچه رو چك ميكنم!
حالا كه كار رو به اينجا رسونده ، بايد بگم كه جيمز سيريوس پاتر هم از همون دانشگاه كذايي ، يه مدرك عين مدرك وزير آسپ دريافت كرده... طبيعيه كه بايد از آسپ حمايت كنه! واقعا چه رسوايي بزرگي!

ساعاتي پيش از بيت عله بيانيه اي صادر شد كه بنا به قانون مطبوعات، اون رو به طور كامل در زير چاپ ميكنيم.

به نام مرلين بزرگ الجادوگران

در راستاي تنش هاي به وقوع آمده ، بدين ترتيب بيان ميكنيم كه مدرك ديگر چيست؟ اصلا ما بايد از مدرك گرايي دور شويم... مدرك اصلا خوب نيست و ما با وزير بي سواد هم مشكلي نداريم. مهم اينه كه وزير صبح بياد وزارت ، شب بره خونه...بيل و كلنگ بزنه...كار كنه ...عرق بريزه. اينا حرف مفته.
براي آخرين بار ميگم مدرك مهم نيست...بريد پي كارتون.

ريش دامبل دراز و تميز باد.

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۳:۳۸:۴۴
ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۳:۴۷:۰۴
ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۱۷ ۱۸:۰۳:۳۷

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۸ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
اتحاد مرگخواران و محفلی ها و سقوط کادر مدیریت! حماسه «آلبوس دامبلدور» زوپس را نابود کرد!

(تمام اطلاعات زیر بر اساس رول های محفلی ها و مرگخواران در خوابگاه مدیران نوشته شده است)

یکشنبه 10 شهریور: بعد از بلاک های بسیار زیردستان لرد سیاه به دست مدیران، سرانجام مرگخواران به رهبری لرد ولدمورت و با هدف آزاد سازی اسیران بلاکی مخفیانه وارد خوابگاه مدیران شد.
از طرفی در همان شب آلبوس دامبلدور محفل ققنوس را برای رهایی افراد با ارزش جامعه جادوگری از اسارت مدیران برای حمله به خوابگاه مدیران آماده کرد. این در حالی بود که لرد و آلبوس از هدف مشترک خود خبر نداشتند. اواخر همین روز محفل ققنوس نیز وارد خوابگاه مدیران شد.

===

دوشنبه 11 شهریور: آمبریج با طلسم بلیز زابینی بیهوش شد و اولین قربانی جنگ بود. عله اعظم نشانه هایی از شورش و حمله اعضا را حس کرد. در ظهر همین روز دستور بسته شدن سایت صادر شد.

===

سه شنبه 12 شهریور: با فشارهای مردمی سایت بار دیگر باز شد. حمله های پنهانی همچنان ادامه داشت. در اوایل شب لرد و آلبوس از هدف مشترک خود آگاه شدند و با ذکاوت و تصمیم عاقلانه تصمیم به همکاری محفلی ها و مرگخواران برای نابودی مدیران و آزاد کردن اسیران گرفتند. با اتحاد مرگخواران و محفلی ها حمله به مدیران به طور علنی آغاز شد.

===

چهارشنبه 13 شهریور: نیروهای سیاه و سفید به چند گروه تقسیم شدند و برای نابودی مدیران با نیروی قوی تر و سازماندهی تری حمله ها را ادامه دادند.

===

پنجشنبه 14 شهریور: ساعت دوازده شب حمله ها به اوج خود رسیده بود. کوییرل مردنما!! به علت طمع به دست آوردن نسخه جدید زوپس جان خود را از دست داد و عله پاتر نیز فرار کرد. یک ساعت بعد بارون خون آلود بعد از مقاومت های بسیار توسط مرگخواران و محفلی ها دستگیر شد و زندان اصلی اسیران را به بقیه نشان داد و مدتی بعد از آن راجر دیویس و استرجس پادمور نیز تسلیم شدند.

===

و سرانجام در ساعت چهار بامداد دیروز اتحاد ارتش سفید و سیاه نتیجه داد و در ماموریتی که به یاد بزرگترین جادوگر تاریخ، آلبوس دامبلدور نامیده شده بود زوپس و استکبار مدیران با تمام قدرت خود دوام نیاورد و شکست خورد و اسیران بلاکی نیز آزاد شدند.

این پیروزی بزرگ را به جامعه جادوگری تبریک می گوییم!

اطلاعات بیشتر---» لندن بعد از شکست مدیران

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ جمعه ۸ شهریور ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
وزیر جلوی تلوزیون ال سی دی 64 اینچش لم داده و داره کانالای تلوزیون رو عوض می کنه.
_ دهه!این کانالا هم که هیچی ندارن!

سپس زیر چشمی به ساعت نگاه میکنه !
_ اوه اوه... اخبار شروع شد.

وزیر مردمی کانال سه رو فشار میده .
انجزه انجزه انجزه انگل وحدهو وحدهو وحهدو وه له! آسپو رهبر آسپو رهبر مرلین اکبر

وزیر: ای خدا ! پاچه خواریشون هم به درد عمشون میخوره!

وزیر با بی حوصلگی تلوزیون رو خاموش میکنه و داد میزنه :
_ مگی ! پیام امروزو بیار بخونم!

در باز میشه و مگی با حالت خشانت باری در آستانه در وا می ایسته ...
موهاش رو بیگودی بسته ( ) و تو یک دستش وردنه به طرز وحشتناکی قرار داره و پیام امروز تو دست دیگش!

_ آخه آسپ ، تو نباید کارای مهمتری جز این خز و خیل بازیا بکنی؟ به جای روزنامه خوندن بیا یکم قیمت خونه رو ببر بالا ! الان جوونا ازدواج می کنن ، دستشویی رو رهن میکنن توش ازدواج میکنن

آلبوس یک خمیازه میکشه و میگه : همینم زیادشونه! فعلاً این وضع هاگی بهم ریختس بده من اون پیام امروزو!

مگی پیام امروز رو به آسپ میده و روی پاشنه پا میچرخه و از در خارج میشه.

آسپ روزنامه رو باز میکنه و شروع به خوندن میکنه.

پرسی ویزلی : به زور هم که شده از لای هاگوارتز نمره بیرون میکشم!

خبرنگار اعزامی ما به مدرسه علوم و فنون هاگوارتز ، ریتا ، درباره اتفاقات فعلی هاگوارتز اینگونه می نویسد.
پرسی ویزلی ، بوق بزرگ فعلی هاگوارتز ، درباره جلوافتادن راونکلاو ، از گریفیندور اینگونه می گوید :
_ اولش، گروه ما هیچ کم و کسری نداره ، دوماً همون طور که پیتر گفت :
نقل قول:
این کارا همش برنامه ریزی شدست!

آره!
( برو بابا کشکتو بساب! بق بقی!)

سپس پرسی ویزلی در رابطه ندادن 5 نمره اضافی به دنیس میگوید :
کی گفته من نمره اضافی نمیدم؟ من میدم خوبشم میدم ! ولی ببینین ، اون مال وقتی بود که قانونی بر ضد این 5 نمره اضافی تصویب نشده بود ، تصویب نشده ولی حالا میبینیم که حالا برای اینکه گریفیندور از هافل هم عقب نیفته ( :yclown: برین بوق بزنین ) ما مجبوریم ، مجبوریم پنج نمره اضافی ندیم!

در ضمن ایشون بابت مرگ و میر های اخیر هاگوارتز اینگونه گفتند:
_ یک سری کلاس های خصوصی در حال انجام هستن که خوب خیلی بیش از حد ممکنه سنگین باشن! یک سری کلاس ها هم در دست احداث هستن که به طور دیجیتال کار میکنن ، به طوریکه دانش آموز فقط داخل اتاق میشه و بعد از بیست دقیقه جسدش به طور اتوماتیک به بیرون پرت میشه که اینا حوادث جزئی اینگونه کلاس ها هستند

-----------------------

پ.ن : هوووم من مسافرت بودم همین امشب هم رسیدم ، گفتم که اگر ممکنه اینو هم بزارین تو مسابقه وزارت! تنکیو

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۸ ۲۲:۳۹:۳۶
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۸ ۲۲:۴۲:۲۸
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۸ ۲۳:۰۶:۳۶
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۹ ۱۷:۰۸:۱۵

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
فرار زندانی ها (به همراه مصاحبه خواندنی وزیرسحر و جادو)

امروز خبر های زیادی از فرار زندانیان دربند آزکابان شنیده می شود که شایعه پراکنی های زیادی هم در این مورد به گوش می رسد برخی از خبر گزاری های درپیت جادوگری در این باره گفته اند:

بیش از 15 زندانی خطرناک از یک ماه پیش به وسیله شبیه سازی خودشان و جایگزینی از زندان فرار کرده و ماموران وزارتی پس از حمله قدرتمند دیشب مرگخواران به کوچه دیاگون، به این موضوع پی بردند.

برخی دیگر از خبرگزاری ها نیز با زیر سوال بردن وزارت محترم سحر و جادو در به وجود آوردن جو نارآرام در میان مردم و ایجاد آشوب های دیاگونی شریک بودند .

ولی ما پس از مصاحبه مفصل با جناب آقای آلبوس سوروس پاتر حقیقت محض را تحویل شما می دهیم .
قسمت های مهم مصاحبه پرسی ویزلی با وزیرمردمی :

پرسی: شمافرار زندانی ها را قبول دارید؟

وزیر: بله ، البته که قبول دارم.

پرسی: چند نفر فرار کردند؟

وزیر: فقط سه نفر.

پرسی: این زندان ها به چه وسیله ای فرار کردند؟

وزیر:

ما کاملا از این موضوع آگاهیم ولی متاسفم که نمی تونم بگم. چون ممکنه این روزنامه به دست زندانی ها بیفته و کلا بد آموزی داره.

پرسی : این سه نفر به چه جرم هایی بازداشت شده بودند؟

دو نفر شون از اتباع خارجی بودند که به جرم قاچاق چوبدستی و خون تک شاخ، گرفته بودیمشون و یک نفر هم به دلیل گرایش داشتن به مرگخوار شدن.

پرسی: پس هیچکدوم مرگخوار نبودند؟ و دیشب حمله نکردند؟

وزیر:

اوه...نه . دیشب فقط یه عده از طرفدارهای من، برای گرفتن امضا به دیاگون اومده بودند.

پرسی: زندانی ها کی فرار کردند؟

وزیر:

من واقعا از شنیدن شایعه هایی که کاراگاهان محترم ، تحویل مردم دادند متاسفم و به ملت عزیزم می رسونم که ماموران متخصص وزارتی در این مورد تحقیق کردند و متوجه شدند که فرار اونها دیروز صورت گرفته.

ادامه مصاحبه مهم وجذاب ما را می توانید با خرید شماره های بعدی این روزنامه مشاهده کنید.

گروه تحریریه پیام امروز.
با تشکر ازمصاحبه پرسی ویزلی.

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
روش های جدید اسمشونبر برای سلطه بر مردم
چند وقتی بود تعداد کودکان سال اولی که در گروه اسلیترین می افتادند به مراتب افزایش پیدا کرده بود.به همین سبب چند تن از مامورین وزارت سحر و جادو به هاگوارتز اعزام شدند تا در این باره تحقیقات لازم را به عمل آورند.
اوانز و کرپسلی دو رئیس مفقود شده اداره اجرای قوانین جادویی پیش از مفقود شدن اعلام کرده بودند علت این امر چیزی جز پیوستن یکی از اعضای کلیدی هاگوارتز به نام کلاه گره بندی به مرگخواران نبوده است.اما به دلیل غیب شدن ناگهانی این دو رئیس ،لوپین ،رئیس سازمان ساماندهی و نظارت بر امور موجودات جادویی،تحقیقات بعدی را به عهده گرفت.وی اعلام کرد:
این یه راه جدید برای سلطه اسمشونبر به مردمه!اون میخواد همه برن توی اسلیترین.به همین دلیل از کلاه گروهبندی که الان مرگخوار شده و علامت شوم رو روی کله اش داغ زدن استفاده کرد.اما نگران هیچی نباشید.الان کلاه گروه بندی توی یک سلول انفرادی در آزکابان نگه داری میشه و حسابی تحت نظره.فعلا هم دچار توهمات زیادی شده و داره عنکبوت ها و دیوانه ساز های سلولش رو گروه بندی میکنه!
آسپ،وزیر سحر و جادو با این که به خاطر سفرش به دیاگون فوق العاده گرفتار بود به مردم اعلام کرد:
فعلا به هیچ کس اعتماد نکنید.اسمشونبر از هر جک و جونوری داره برای رسیدن به قدرت استفاده میکنه!
در این بین رئیس گروه زیرزمینی محفل ققنوس که بر ضد اسمشونبر فعالیت می کند با لبخند گفت:کی گفته محفل ضعیف شده؟!ما این همه عضو فعال و جادوگر داریم!کار مرگخوار ها به جایی رسیده که از کلاه گروه بندی و غول غارنشین و جوراب استفاده میکنن!ما به ریش این افراد و مخصوصا لرد سیاه می خندیم!مردم مطمئن باشند که این افراد نمی توانند هیچ کاری را از پیش ببرند!
گزارش جیمز سیریوس پاتر خبرنگار وزارت!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۶ ۱:۳۴:۴۷

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
طبق گزارش خبر گذاری جادوگر آنلاین ! شب گذشته در یکی از سالن های ماگلی شمال شهر لندن جنگی (jong) برپا بود . در این جنگ برنامه های زیادی نظیر شعبده بازی ، تاتر ، سخنرانی و دیگر خزعبلات اجرا شد .
همه برنامه ها برای ماگل ها رضایت بخش بودند . به استثنا آخرین بخش از برنامه ها یعنی ... شعبده بازی !
از شما خوانندگان عزیز دعوت میکنم در ابتدا به توصیه های رهبر والا مقامتان ، وزیر مردمی و خیر خواهتان ، جناب آلبوس سوروس پاتر دقت فرمایید :

اهم اهم اهم ! گوش کن ریتا ! من تند حرف میزنم . انتظار دارم تو هم تند بنویسی . بعد جوری هم بنویس که صدام خوب بیفته ! چیز اضافه ای هم اگه .. ها !؟ اینا رم داری مینویسی ؟ خب باشه ! شروع میکنم ! اهوم اهم اهم ! دوستان عزیز ! ای جادوگر ها و ساحره های گرامی ! از شما دعوت به خونسردی به عمل می آید . فقط همین یه جمله رو میگم . باید طبق همین یه جمله برای زندگی خودتون تصمیم گیری کنید .
هیچ وقت خونسری تون رو از دست ندید . حتی در مواقع خون گرمی !

بله دوستان ! این بود توصیه جناب آسپ . امیدواریم به توصیه اشون جامه عمل بپوشانید .
طبق گفته هامون دیروز در برنامه شعبده بازی نقص خیلی خیلی کوچکی توسط یک جادوگر دیوانه به وجود آمد . و اون نقص هم این بود که این جادوگر دیوانه خودش را یک ماگل شعبده باز معرفی کرده و در حین اجرای یکی از کلک هایش به جای این که یک خوک را تبدیل به یک کرم خاکی کچل بکند ، آن خوک را به انسانی مذکر و کچل تبدیل کرد که با توجه به شواهد اقدامات جادوگر کاملا عمدی و از قبل برنامه ریزی شده ، بوده . این جادوگر پیر با استفاده از چوب جادویش که مثلا باید چوب جادوی قلابی میبوده ، و نبوده (!) انسان مخوف و شنل پوش را ظاهر کرد . آن انسان کسی نبود جز ... جز ... قققورت (!) ( افکت فرو دادن آب دهان ! ) اسمش را نبر !
بله عزیزان ! از شما دعوت میکنم طبق گفته وزیرتون با خونسردی هر چه تمام تر فرار را بر قرار ترجیح
بدیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
صفحه ارذل ! ---------------------------------------- پیام امروز

موهاهاهاها !

بر طبق گذارش واحد فانتزی خبر (!) گروه خز و خیل اوباش هاگزمید و شرکاء با آغاز ماموریت دوم تابستانی خود ، موجی از ترس و وحشت را برای بار دیگر در جامعه جادوگری جاری ساختند ! طی خبر های رسیده خبرنگار زبردست و خوب و زیبا و جیگر که الهی قربونش برم () ، ریتا اسکیتر ، به تازگی عزم پیوستن به گروه اوباش کرده است !

همچنین با توجه به گزارش هایی که هنوز نرسیده () گروه فنی و حرفه ای صغری 11 بعد از تلاش برای نابودی اوباش توسط سردسته گروه ، پیوز ، ارشاد شد و به راه راست هدایت شد و به دسته اوباش پیوست !

نگرانی شهرداری هاگزمید از گسترش اوباش باعث شده تا این بخش طرح شهروندی هاگزمید را دایر کند تا ملت اراذل نشوند و شهروند شوند و متمدن باشند و آدم بشن و این بیشعورای بوقی مگه انصاف و عقل ندارن که خاک بر سر همشون ...

خبر نگار واحد فانتزی خبر ، ماریان گریتس می گوید : « اوباش خیلی پیشروی کرده اند و حتی عوامل نفوذی آنها در وزارت جادو نیز دیده شده اند ! بعد از فاش شدن اسرار و خاطرات آ.س.پ ، وزیر گردویی (!) توسط اوباش وزارت جادو طرح جمع آوری اراذل و اوباش را ارائه داده است ! بر طبق این طرح اوباش جمع آوری شده و در مراکز بهداشتی بازیافت می شوند

به همین منظور از ملت غیور جادوگر خواهشمندیم که اراذل منزل خود را در سطل های جداگانه به ماموریت بازیافت تحوبل دهند ! »

همچنین بر طبق نوشته جیرنا (!) در این طرح جمع اوری اوباش را جمع کرده و خم کرده و بعد گم می کنند و در نهایت با نصب یک عدد آفتابه مرلین بر گردن اوباش صحه ای بر تقدس و حرمت این گروه جادوگری می نهند !

بی بی سی نوشت : « اوباش همزمان با سفر های مردمی وزیر و همزمان با حضرت آسپ وارد کوچه دیاگون شده اند و این ترس و وحشت را بر تن مردم وزارتیار جادوگر مستولی (مصتولی ؟) کرده است !!! »

همچنین طبق شایعه هایی ، پیوز ، سردسته اوباش در مسابقه خبرنگاری دیاگون شرکت کرده و برخی از تهدید او بر ضد وزیر زمزمه می کنند. دیاگون تایمز در این زمینه نوشت : « پیوز وزیر رو تهدید کرده که اگر به عنوان برنده مسابقه معرفی نشه ترورش خواهد کرد ! »

با توجه به توانایی های بالای اوباش در زیر آب کردن سر ، تهدید ترور وزیر می تواند خطری جدی برای دنیا جادوگر باشد !

چاکر شما ! مخلصتون ! قربون همتون
خبر نگار واحد فانتزی خبر (!) پیوز !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
تاپیک تا چهارشنبه ساعت 12 شب توسط وزارت سحر و جادو رزرو شد!

============================
مکان برگزاری مسابقه خبرگذاری جادو و جادوگری
============================

تمام پست هایی که تا روز مشخص شده در این تاپیک زده شوند جهت شرکت در مسابقه می باشد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.