هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ثبت نام کاندیدای وزارت
پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نام :

م . ف . ر . ی . ز . باود

مدت زمان عضویت در ایفای نقش :

شناسه‌ی باود حدود 10 ماهی هست که عضو ایفای نقشه .

برنامه های خود :

تغییر برای ایفای نقش

من اصلی ترین برنامه خودم رو این مورد اعلام میکنم ، همین طور هم که دیدیم پیشروی بر طرحهای کهنه قبلی که هزار بار تکرار شده هیچ نفعی برای سایت و اعضای آن که هر روز خسته تر و کم رمق تر میشن نداره ، همین طور که در دوره قبل به وضوح شکست یک سری از افرادی رو که خودشون رو پایبند سایت معرفی میکنن و میخوان با طرحهایی که خیلی محدودیتها رو پدید میاره برای ایفای نقش کاری کنن رو دیدیم ، اصولاً حذبی که قراره دوباره شکل بگیره و در برابر این مشکل ایستادگی کنه و کارهای اصولگرایان سایت رو اصلاح کنه موفق تر و بهتر خواهد بود .

اگر من خیلی سریع وارد این انتخابات شدم نشون میده که برنامه های زیادی داشتم و دارم برای همین هم فکر میکنم دوباره باید حرف خودم رو تکرار کنم :

نقل قول :در این رابطه یه صحبتهایی شده ، که فکر میکنم همون صحبتها برای تایید شدن کافی باشه و برای ارائه برنامه هم که احتیاج به جزییات در وقت به سوال کنندگان است .
یک مختصری بگم که در این راستا عمل کنیم که گسترش حیطه وزارت بر دنیای جادوگری و ایجاد یک گروه منظم از اعضای وزارت برای نظارت بر سایت و یک ارتش منظم برای ایجاد یک قطب دیگر در سایت ... برای راه انداختن کلیه حیطه ها و انجمن ها . مورد بعدی فکر میکنم تغییر روند انجمنهای کم استفاده ای مثل آزکابان و انجمن مطرودی مانند هاگوارتز هست .

که البته این برنامه ها خیلی به روز شده تر و بهتر ایراد میشه ، البته اگر مثل دوره قبل که ما دو ثانیه از سایت خارج شدیم و دیدیم رایامون پرید .

اینم از ستادم که به قول ایگور یه سری چیزا رو انجا بازتر کردم ، اگر تایید شدم دوست دارم توی همن جا ادامه بدم .

ستاد

بعد فقط یه چیزی رو چون انیت هم گفته بود اضافه کنم اینکه ، برنامه های من نسبت به دوره قبل وزارت تغییری که کرده دیگه احتیاجی به دسترسی و ... نیست چون میخوایم سیستم و جو رو عوض کنیم .

مرسی .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
نام : مینروا مک گونگال

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : 5 سال عضو سایتم ولی چهار ساله عضو
ایفای نقشم .

برنامه ها و معاون ها : اونطوری که شما میگین قرار باشه به یه انجمن سحر و جادو محدود بشه حیلی مسخره میشه چون فرقی با ناظرای انجمن های دیگه نداره ولی من میخوام به قول ایگور یه شوک بدم و یه سری برنامه ها به کمک بقیه انجام بدیم .
معاونام هم هر کدوم از گروه های خصوصی چهار تا گروه و محقل و مرگخوار ها یه نماینده داشته باشند . ولی برنامه محدود میشه به قدرت !
کلا من که کاملا اماده ام !
امید وارم که کمکم کنید

اطلاعات اضافی و سوابق

ناظر پیشین انجمن های :
ایستگاه کینگز کراس (بیا تو جادوگر منتظریم)
تالار اسرار
وزارت سحر و جادو
هاگوارتز
شهر لندن
دهکده هاگزمید
مطالب اشتراکی
کوچه دیاگون
اتاق ضروریات
جادو و جادوگری
هری پاتر به زبان فارسی
کوییدیچ
محفل ققنوس
سینمای جادویی
زندان آزکابان

برنده ی رنک دو دوره ی ناظر ماه
برنده ی رنک بهترین ایده ی تاپیک
برنده ی رنک بهترین نویسنده ی گریفیندور
موسس گروه وایت تورنادو
ایده ی جام آتش و برگزار کننده ی دوره ی اول عید نوروز

توجیه نامه :

راستی فکر کنم 5 ماه دوری از رول رو اینها جبران کنه . در ضمن یه چند تا از دوستان میگن من که میگن من از رول دور بودم اگه ورود های من هم چک بشه میبینید که من سر میزدم و پستهارو میخوندم فقط به علت کنکور نمیتونستم پست بزنم که خود آنیتا هم میتونه تایید کنه خودشم نبود برای کنکورو برگشت و مدیر شد بهونه نیارید دوستان عزیز

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۲ ۱۶:۰۴:۱۶
ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۳ ۱۳:۵۹:۳۰

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
آغاز ثبت نام طبق برنامه !

اطلاعیه فوق را نیز مطالعه نمایید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
مهلت ثبت نام به پایان رسید ... کاندیدای تایید شده معرفی خواهد شد و ستاد ها زده خواهد شد !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۸ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

دابیold7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۶:۱۰ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از تو چه پنهون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
نام: دابی
مدت عضویت در ایفای نقش: 3 ماه
برنامه ها: وزیر قبلی جن بود، وزارت خونه رو به یه چیزی کشید که اگه بگم بلاک میشم! میخوام نشون بدم هر جنی این جوری نیست و یه جن خونگی خوب میتونه وزارت رو از این رو به اون رو کنه. (اه چه شعاری دادم!) من سپیدی رو به وارتخونه بازمیگردانم و سیاهی رو شوت میکنم بیرون. من اختلاف طبقاتی رو که ابن جا داره بیداد میکنه رو از بین میبرم.

پی نوشت: اینا که همش شعار بود، آخری هم که ته چرت و پرت بود! اما در کل من سعی میکنم تا وزارتخونه فعال ترین انجمن سایت بشه و جلوی پراکنده شدن سیاهی در سایت رو میگیرم(بازم که شد شعار!)

امضاء: دابی ، جن

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
نام : بادراد ریشو

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : حدود سه سال

برنامه های خود : همونطور که ایگور عزیز فرمودن به نظر من اهداف آرمانی ای مثل هماهنگی ناظرا ، هماهنگ کردن انجمن ها و استفاده از تمامی پتانسیل انجمن ها مربوط به وزیر سحر و جادو نمیشه کما اینکه نام وزیر بر دوش شخص هست دلیلی بر داشتن توانایی های نامحدود و فضای باز برای مانور در همه انجمن ها وجود ندارد.

به شخصه وقتی تاپیک های رول با پتانسیل بالای وزارت رو می بینم خوشحال میشم ولی وقتی تاریخ آخرین پست رو مشاهده میکنم میفهمم سه ماهی هست که کسی توی این تاپیک پستی ایراد نکرده است.باید این مشکل با سوژه های جالب و عامه پسند فعال شده و فضای مناسبی برای فعالیت شوند.

به نظر من وزارت باید یک قطب دیگه سایت باشه و این مهم فقط با گرد آوری ارتشی شامل بهترین نویسندگان با تجربه و همچنین گرد آوری تازه واردانی با انگیزه میسر خواهد شد.

همچنین از اهداف دیگر من ، برگزاری چند مسابقه درون وزارتی با همکاری محفل ققنوس و مرگخواران می باشد که چندین هدف را دنبال می کند. اولین هدف فعال کردن وزارت و دومین هدف رویارویی محفل و مرگ خواران که مسلما انگیزه ای برای فعالیت بیشتر در انجمن ها خواهد شد.

به نظر من تازه واردین ایفای نقش باید جدا از تالار خصوصی و انجمن مسکوت ویزنگاموت ، جایی برای شکوفایی داشته باشند که سعی بر آن خواهد شد تا با ایجاد بستر لازم برای فعالیت در انجمن وزارت شرایط را برای هرچه بهتر پروراندن تازه واردان فراهم نمود.

با احترام.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۰:۳۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
نام : مارجوري دورسلي

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : زمان مهم نيست كيفيت مهمه!

برنامه های خود : كاملا بدون برنامه... همنجوري ميريم جلو تا ببينيم چي ميشه

* اي واي! چقدر كوتاه شد. به بزرگي خودون ببخشيد و راه رو براي ما جونترا هم باز كنيد.

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من نمیدونم مجاز هستم اینجا پست بزنم یا نه!

ولی پیشنهادی که به کاندیدا ها دارم این هست که لطف کنید برنامه های درست و قابل اجرا بدید!

وزیر نقشی نداره تو ایفای نقش که بخواد مثلن تغییر عمده توش ایجاد کنه!

انتخابات همیشه یه شکی بوده برای فعال کردن ایفای نقش و وزیر هم اسم دیگه ی ناظر انجمن وزارت خونست!

پس لطف کنید برنامه هاتون رو من باب وزارت خونه بدید یا مثلن بگید با همکاری وزارت و ناظر انجمن های دیگه(که اونها هم مجبور به همکاری نیستن)فلان کار رو خواهم کرد ولی اگر همکاری نشد باهام فقط به همون وزارت میرسم!

توصیه ای بود دوستانه به تمام کاندیدا های عزیز!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

بدون نام
نام : مرلیـن مـک کیــنن

۱۲:۵۸ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶، خودت حساب کن!

توضیحات :
توضیح خاصی نیست!

برنامه های خود :
خب، دروغه اگر بگم برنامه‌ی خاصی در حال حاضر دارم، چون ناگهانی تصمیم به شرکت گرفتم، من تجربه‌ی خوبی توی ایفای نقش دارم و بچه‌های قدیمی شناخت خوبی ازم دارند... من برای وزیر بازی نیومدم برای درست کردن فضای ایفای نقش و وزارت اومدم... من دستِ افراد پشت پرده رو، رو می‌کنم! جادو رو میارم سر سفره‌ی ملت؛ طوریکه بوش رو قشنگ حس کنند!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۴ ۲۱:۵۳:۵۵
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۴ ۲۱:۵۴:۲۰

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نام :
بارتی بارتیموس کراوچ

دو سال و خورده ای میشه که این شناسه عضو ایفای نقشه

برنامه های خود :
من اصولا از شعار دادن بدم میاد و اهل این کارا نیستم. ولی خب سعی در بهتر کردن سایت و وزارت داریم و سوژه های قدیمی رو مد کنیم که ملت بیشتر پست بزنن. ما میخواهیم سایت را بسازیم. ما میخواهیم سایت را زنده نگه داریم. ما تهشیم. ما خیلی خفنیم.
در واقع یک نفر به اسم وزیر نمیتونه کاری برای سایت بکنه. باید اعضا همکاری کنن. به نظر من وزیر باید کسی باشه که محبوبیت زیادی داره و در این گزینش هاتون یه ذره دقت کنین. کسی رو انتخاب کنین که محبوبیت زیادی داره و اعضا باهاش همکاری میکنن. این هدف منه. هدف همکاریه.

اعضا باید همکاری داشته باشن تا سایت ساخته بشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.