هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضــــاي محفل!........از جلو نظام!
پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
بابا....
آلبوس....
پسرم....
بابا به قربون اون خنده هات بره.....
کجا بودی عزیزم؟....
دلم برات یه ذره شده بود
بابا....
امروز ناهار آبگوشت داریم....
ساعت چند میای خونه؟
بیام دنبالت؟
قربون دستات سر راهت چهار پنج تا نون سنگک هم بگیر
آخه داش آبرت با بچه هاش هم هستن....
به آریانا هم گفتم بیاد ولی گفت تدریس داره....
باباجون

منو تو محفل قبول میکنی دیگه!

اگه قبول نکنی پسرم به طلسم عاق والدین دچار میشی پسرم....

پس من دیگه خیالم راحت باشه دیگه.....

بسه دیگه بلند شو برو پول تلفن زیاد میشه!

ظهر زودبیا خیلی مهمون داریم

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۰
از از دنیای مردگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
1.چند ساعت در هفته می توانید در خدمت محفل ققنوس و عملیات های آن باشید؟
نیم ساعت

۲. اگر در محاصره همه جانبه باشید، کدام یک از روش های دفاعی زیر را برای جلوگیری از نفوذ مرگخواران به منزل شخصی خودتان استفاده خواهید کرد تا زمانی که یاران محفل برسند؟ (تست هوش !

گزینه ی ب

۳. در عملیات های آنتحاری به تمامی اعضای بیرونی بدن شما بمب های جادویی حاوی افسون های آواداکداورا و کروشیو وصل می گردد و شما را به درون اماکن پر از مرگخوار و مدیر می فرستیم تا ضمن انفجار و تکه تکه کردن خویش، جمع زیادی از نیروهای پلید را با فدا کاری خویش نابود سازید. لازم به ذکر است که در صورت انجام این کار تابلوی نقاشی و مجسمه شما در تالار شهدای محفل قرار خواهد گرفت و خانواده ی شما نیز تا سه چهار نسل تامین خواهد شد. آیا حاضرید در عملیات های آنتحاری شرکت کنید؟

به ریش مرلین قسم که بله

۴. می دانید که مدیران همگی متحد لرد سیاه هستند. اگر مدیری شما را تنها گیر بیارد و نتوانید از افسون آنتی بلاک استفاده کنید، بی شک به جزایر بالاک خواهید رفت. آیا در جزایر بالاک همچنان برای محفل ققنوس تا پای جان با نگهبانان جزیره می جنگید؟

بله

۵. لطفا شیوه مرگ لرد سیاه و سقوط منوی مدیریت و متحدان وی را در حد یک پاراگراف رول یا قصه یا عبرت نامه یا مشابه آن توصیف فرمایید !رو در روی لرد سیاه ایستاده بودم و با تنفر به او نگاه می کردم ناگهان او نعره زد آوداکداورا من هم طلسم

اختراعی خودم را به کار بردم. طلمی به نام آیستا پاستا ناگهان دایرهی قرمز رنگی بالای سرم پدیدار

شد و هر طلسمی که لرد سیاه به من روانه میکرد وارد آن دایره می شد تااینکه کمی خسته شدم پس

دایره را منفجر کردم و به این صورت هرطلسمی که او به من زده بود ۲ برابر شده و به او اصابت کردند و

به این ترتیب لرد سیاه پس از سال ها از اریکه ی قدرت سرنگون شد

گودریک گریفندور معتقد بود:
اصالت بدون شجاعت مایه ننگ و کوشش بدون فداکاری باعث تفرقه و دانش بدون تواضع شروع تکبر است.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۰

جرج.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۵ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱
از یه جایی که اصلا انتظارشو نداری!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
خب منم می خوام محفلی شم عیبی که نداره؟خب پس بریم سراغ

پستا همین هاست امیدوارم راضی کننده باشن:اینواین
(البته بگم اولیه در واقه دو قسمته پشت سر همه دومیش یه ذره بالاتره.)
خب سوالات:
1.چند ساعت در هفته می توانید در خدمت محفل ققنوس و عملیات های آن باشید؟
خب فکر کنم 4 الی 5 ساعت که صد درصد بازم متغیره اما کم نیمی
ذارم!
۲. اگر در محاصره همه جانبه باشید، کدام یک از روش های دفاعی زیر را برای جلوگیری از نفوذ مرگخواران به منزل شخصی خودتان استفاده خواهید کرد تا زمانی که یاران محفل برسند؟ (تست هوش ! )

خب مسلما گزینه دوم اجرای طلسم.
۳. در عملیات های انتحاری به تمامی اعضای بیرونی بدن شما بمب های جادویی حاوی افسون های آواداکداورا و کروشیو وصل می گردد و شما را به درون اماکن پر از مرگخوار و مدیر می فرستیم تا ضمن انفجار و تکه تکه کردن خویش، جمع زیادی از نیروهای پلید را با فدا کاری خویش نابود سازید. لازم به ذکر است که در صورت انجام این کار تابلوی نقاشی و مجسمه شما در تالار شهدای محفل قرار خواهد گرفت و خانواده ی شما نیز تا سه چهار نسل تامین خواهد شد. آیا حاضرید در عملیات های انتحاری شرکت کنید؟

صد در صد.
۴. می دانید که مدیران همگی متحد لرد سیاه هستند. اگر مدیری شما را تنها گیر بیارد و نتوانید از افسون آنتی بلاک استفاده کنید، بی شک به جزایر بالاک خواهید رفت. آیا در جزایر بالاک همچنان برای محفل ققنوس تا پای جان با نگهبانان جزیره می جنگید؟

شک به دلتون راه ندید قطعا!
۵. لطفا شیوه مرگ لرد سیاه و سقوط منوی مدیریت و متحدان وی را در حد یک پاراگراف رول یا قصه یا عبرت نامه یا مشابه آن توصیف فرمایید !

ولدمورت پس از سالها دوباره رودروی کسی ایستاده بود که از او نفرت داشت اما آن شخص هری نبود،دامبلدور هم نبود،آن شخص جرج

ویزلی بود!ولدمورت فریاد زد:آوداکداورا!وافسونی سبز به سمت جرج فرستاد جرج با کمال بی خیالی ایستاد تا اینکه طلسم به او رسید و

بعد طلسمی راکه اختراع کرده بود را اجرا کرد:آِیینه ایو!طلسم ولدموزت به آِِِِِیینه اصابت کرد بعد رگشتو صاف به خودش خورد و اورا از پا در

آورد.(طلسم اختراعی!؟آره منظورم تقریبا همون کاریه که شاهزاده دورگه کرده بود:سکتوم سمپرا!یاتون اومد؟پس فکر نکنم اختراع طلسم

خیلی سخت باشه نه؟)

یه بزرگی(فرد یا جرج ویزلی) میگه:بخند تا دنیا بروت بخنده!([color=006600][font=Arial]صبر �

پیام زده شده در: ۱۰:۰۹ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
چه جالب .....محفل بی صاحاب شده...
تو رو خدا نیگا کن...مردم با چه امیدی میان پست میزنن.

ما هم از جمله ی بیکارانیم پس میایم پست میزنیم!

اینم رول های ما

اولی
دومی

۱. چند ساعت در هفته می توانید در خدمت محفل ققنوس و عملیات های آن باشید؟

1ساعت در روز های عادی
3 ساعت در روز های تعطیل!

۲. اگر در محاصره همه جانبه باشید، کدام یک از روش های دفاعی زیر را برای جلوگیری از نفوذ مرگخواران به منزل شخصی خودتان استفاده خواهید کرد تا زمانی که یاران محفل برسند؟ (تست هوش ! )

الف) ریختن پودر مرگخوار کش در میان درز های شیشه و درب ها
ب) کار گذاشتن افسون های دفاعی و مرگبار
ج) گروگان گرفتن زن و بچه خود به شکل نمایشی در برابر مرگخواران
د) کار گذاشتن چرخ گوشت درونی روی دستگیره درب ها

۳. در عملیات های انتحاری به تمامی اعضای بیرونی بدن شما بمب های جادویی حاوی افسون های آواداکداورا و کروشیو وصل می گردد و شما را به درون اماکن پر از مرگخوار و مدیر می فرستیم تا ضمن انفجار و تکه تکه کردن خویش، جمع زیادی از نیروهای پلید را با فدا کاری خویش نابود سازید. لازم به ذکر است که در صورت انجام این کار تابلوی نقاشی و مجسمه شما در تالار شهدای محفل قرار خواهد گرفت و خانواده ی شما نیز تا سه چهار نسل تامین خواهد شد. آیا حاضرید در عملیات های انتحاری شرکت کنید؟

اوممم....با این که خود کشی گناه بزرگیه....باشه قبوله به یه شرطی که یه بدل برام جور کنین!!!

آره بابا میجنگم...چه سوالایی میپرسینا!! والا!

۵. لطفا شیوه مرگ لرد سیاه و سقوط منوی مدیریت و متحدان وی را در حد یک پاراگراف رول یا قصه یا عبرت نامه یا مشابه آن توصیف فرمایید !

ناگهان چوبدستی از دستان نحیف و استخوانی اش سقوط کرد . نگاه خیره اش یه چشمان استاد پیشینش افتاد....سر انجام هم به دست او کشته شده بود!
قطره اشکی از چشمان آلبوس دامبلدور فرو ریخت.به آرامی چوبدستی اش را پایین آورد . چوبدستی ای که هنوز در اثر پرتاب طلسم مرگ داغ بود.به آرامی گفت:
تام...تو میتونستی خوب باشی ولی نخواستی...مجبورم کردی....برو به جهنم شیطان عوضی!

ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۴ ۱۰:۳۲:۲۸
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۴ ۱۰:۳۵:۳۳
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۴ ۱۰:۳۶:۵۶

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

الفیاس دوجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۹ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 47
آفلاین
1‏_مي خوام گوشت قيمه ي شده ي ولدومورت رو بدم سگم بخوره
2‏_‏2تا3ساعت مي تونم
3‏_جادو ي سفيد,درسته من اين رو از دوست صميم آلبوس ياد گرفتم از هوركراكس ها متنفرم
از روشنايي خوشم مي آيد
4‏_بله با جان و دل قبول مي كنم
5‏_مي دونيد كه با ولدومورت مي خوام چيكار كنم ولي با مرگ خوار ها سعي مي كنم تا آخرين قطره ي خون با ان ها بجنگم و همه را از بين ببرم
من الفياس دوجم زير قولم نمي زنم

از خانم رولينگ متشكرم كه همه ي مان را آفريد

---------

پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

salN

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۵۴ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
در عملیات گزینش اولین سوال انگیزه ست.. انگیزه شما؟

انگیزه رو نمی دونم بعععدی !! (شوخی کردم بابا)
سفید بودن !!

چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟
من که روزی 5 ساعت توی نتم !! 4 ساعت روزانه خوبه ؟!

باید با جادوی سفید آشنا باشید، یک مبارز واقعی در مقابل جادوی سیاه.با یک پست کاملا سفید در هر جا و هر تاپیک این قدرتها رو به ما نشون بدید. حتی همین جا یا در جایگاه سفیدان اصیل با یک پست تکی قابلیتهای خودتون رو نشون بدید.

ایراد نداره معرفی شخصیتم باشه ؟!
اگه ایراد نداره آدرس زیر :
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... mode=0&start=0&menumode=2

حضور در جمع محفلیان به پذیرش قوانین و شرایط محفل ققنوس و همچنین قبول کردن خطر مبارزه، نیازمنده. اونها رو می پذیرید؟

بله چه جورم

تو یه چند خط، به صورت خلاصه و کوتاه؛ برخوردتون رو با مرگخوارا یا اربابشون توصیف کنید.

با انواع ورد ها از پا درشون میاریم تا پای مرگ هم با هاشون میجنگیم !! منم که اجازه استفاده از جادوی سیاه دارم !! (البته هیچ وقت ازش استفاده نکردم و نمی کنم !!! ارزششو نداره خودمو کوچیک کنم !!) مثل این که من الستور مودیم ها !! چی فکر کردی ؟!

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۳ ۱۸:۳۸:۱۵
ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۴ ۱۵:۲۵:۲۷

پیام زده شده در: ۱:۱۴ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
شما هم اسپمر قهاری هستیا سیریش جان حالا که تاییدم این اتاق ما رو هم بدین پشت در خانه 12 تو چادر سرده.

تصویر کوچک شده

یادش آمد که در آن اوج سپهر
هست پیروزی و زیبایی مهر

فر و آزادی و فتح و ظفر است
نفس خرم باد سحر است

دیده بگشود و به هر سو نگریست
دید گردش اثری زاین ها نیست

بال برهم زد و برجست از جا
گفت کای دوست، ببخشای مرا

سال ها باش و بدین عیش بناز
تو ومردار، تو و عمر دراز

من نیم در خور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

گر در اوج فلکم باید مرد
عمردر گند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا، اوج گرفت
زاغ را دیده بر او مانده شگفت

سوی بالا شد و بالا تر شد
راست، با مهر فلک هم بر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
نقطه ای بود دگر هیچ نبود

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
محفل که فعلا" صاحاب نداره! ولی از نظر من شما تاییدی!

گودریک تو هم بیا تایید کن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
سلام منم اومدم محفل گفتن اینجا ستاد اسکان داره و آبلیمو والور میدن تازه اگه پایه خدمتت بالا باشه و چند بار شهید شی بهت تلوزیونم می دن خب منم نامه خودمو می پستم:

متن نامه:

این پستمن خوبه یا برم بهترش کنم برگردم؟

جواب سوالات:

به دلیل ارزش قائل شدن برای چشم خواننده از نوشتن متن سوال چشم پوشی کرده و به عدد سوالات اکتفا می کنیم.

1 - خیلی وقت کنم 4 ساعت

2 - د

3 - خیر

4 - بله

5 - چنین اتفاقی غیر ممکن بود بالاخره بزرگترین جادوگر قرن شکست خورده بود. بلاتریکس در حالی که به سمت جنگل می دوید به مینروا کروشیوایی پرت کرد با این کار توانست چند ثانیه حواس او را پرت کند تا خود نا پدید شود. و جسد بی جان اربابش را در فصای میان دریاچه و جنگل جا گذاشت.

تصویر کوچک شده

یادش آمد که در آن اوج سپهر
هست پیروزی و زیبایی مهر

فر و آزادی و فتح و ظفر است
نفس خرم باد سحر است

دیده بگشود و به هر سو نگریست
دید گردش اثری زاین ها نیست

بال برهم زد و برجست از جا
گفت کای دوست، ببخشای مرا

سال ها باش و بدین عیش بناز
تو ومردار، تو و عمر دراز

من نیم در خور این مهمانی
گند و مردار تو را ارزانی

گر در اوج فلکم باید مرد
عمردر گند به سر نتوان برد

شهپر شاه هوا، اوج گرفت
زاغ را دیده بر او مانده شگفت

سوی بالا شد و بالا تر شد
راست، با مهر فلک هم بر شد

لحظه ای چند بر این لوح کبود
نقطه ای بود دگر هیچ نبود

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۸۹

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
به نام خدا

با سلام

هوا بی رحمانه سرد بود. مردی در حالی که گاهی سرفه می کرد در حال قدم زدن در دل تاریکی بود. آن مرد به دنبال روشنایی می رفت، به سوی زندگی پر از نور می رفت. اما این کار سختی بود. چند باری خودش نیز گم شده بود. اما اینبار راهی یافته بود که فکر می کرد بهترین راه برای رسیدن به روشنایی بود.

مرد بعد از پیاده روی زیاد دم در خانه ای مخفوف ایستاد و پاکتی از جیبش در آورد و داخل خانه انداخت.

متن نامه:

سلام آلبوس جان

من می خوام محفلی بشم. زود جواب بده.

چند رولم رو لینک می کنم ببین: اولی،دومی و سومی البته اگه وقت داشته باشم بهتر هم می رولم.

۱. چند ساعت در هفته می توانید در خدمت محفل ققنوس و عملیات های آن باشید؟

15
ساعت

الف) ریختن پودر مرگخوار کش در میان درز های شیشه و درب ها
ب) کار گذاشتن افسون های دفاعی و مرگبار
ج) گروگان گرفتن زن و بچه خود به شکل نمایشی در برابر مرگخواران
د) کار گذاشتن چرخ گوشت درونی روی دستگیره درب ها

ب

۳. در عملیات های آنتحاری به تمامی اعضای بیرونی بدن شما بمب های جادویی حاوی افسون های آواداکداورا و کروشیو وصل می گردد و شما را به درون اماکن پر از مرگخوار و مدیر می فرستیم تا ضمن انفجار و تکه تکه کردن خویش، جمع زیادی از نیروهای پلید را با فدا کاری خویش نابود سازید. لازم به ذکر است که در صورت انجام این کار تابلوی نقاشی و مجسمه شما در تالار شهدای محفل قرار خواهد گرفت و خانواده ی شما نیز تا سه چهار نسل تامین خواهد شد. آیا حاضرید در عملیات های آنتحاری شرکت کنید؟

بله

بله

و بالاخره روشنایی بر تاریکی غلبه کرد. لرد بزرگ که سال ها با قدرت هر کی که دلش خواست کرد، از بین رفته بود. متحدان آن مرد سیاه در دام افتاده بودند. محفل قدر ت را به دست گرفته بود. روشنی در حیاطی ظهور کرد و قلب لرد تاریکی را شکافت و تاریکی را از بین برد.

شناخت کافی رو رول هاتون دارم. به شرط کمی فعالیت بهتر و بیشتر برای محفل باید بگم خوش اومدین. تایید شد !

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۵ ۱۱:۵۱:۱۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.