هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شرفیابی محضر وزیر اعظم، اشهد خوانده وارد شوید
پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
الفیاس دوج

با توجه به این که در طرح اعطای مدال مرلین تمامی پست های انجمن امتیازدهی خواهد شد تا اطلاع ثانوی قصد احداث چنین تاپیکی را نداریم.

کلنل فابستر

بنده سعی کردم پست های شما رو برگردونم اما موفق نشدم، ظاهرا پنل نظارت ما بنجله و بهمون انداختن! من میدونم که این توطئه ی آستاکبار جهانیه ... پیگیری میکنم و به زودی پست ها رو برمیگردونم. بابت حذف و ویرایش بی دلیل و برخورد بدی که با شما شد من معذرت خواهی میکنم.
موفق باشید

سیریوس بلک

من السرور الی النوکر
تو واقعا چه فکری کردی؟ اصن فکر کردی؟ اصن توانایی فکر کردن داری؟ زیر سیبیل دست نشانده لرد ولدمورت میخوای شکارچی مرگخوار جمع کنی؟ زرشک

با توجه به این که ارتش وزارت راه افتاده (البته هنوز راه نیفتاده ولی ما داریم هل میدیم ) و ما گروهک های زیاد رو با توجه به اعضای فعال نسبتا کمی که موجوده مفید نمیدونیم بودجه ای برای کارآگاهان تصویب نخواهد شد! ولی خوب شما اگر دوست داشته باشی میتونی اون تاپیک رو مث آبدارخونه راه بندازی اما عضوگیری و این صحبتا نخواهیم داشت.
زیر سایه همایونی موفق باشی!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من الغریب - الی الحبیب

خدمت وزیر محترم عارضم که، وزارت مبارک ما که توفیق نداشتیم در انتخابات حضور داشته باشیم. البته توفیق حاصل شد در قسمت دست های پشت پرده باشیم و بالاخره در آخرین لحظات نتیجه انتخابات رو برگردونیم سمت شما!

این بودجه دفتر فرماندهی رو هم تصویب کنید بریم به زندگیمون برسیم

وزارت عالی پایدار !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۵ یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

vendeta

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۳ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خیلی خب ناظر قدیمی و با سابقه، ای کلانتر کویر امیدوارم که موفق باشی ... در ضمن سعی کن برای جواب دادن پستهای بقیه رو ویرایش نکنی، تا متوجه بشن که جوابشون رو دادی و بتونن بدون اینکه دو تا پست پشت سر هم ارسال کنن جوابتو بدن، هر چند الان قصد این کارو ندارم چون اوضاع خراب تر از این حرفاست، موفق باشی ...

من تقریبا تمام جاهایی رو که میشده از دست بدی تو جنگ از دست دادم ...

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱

vendeta

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۳ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
دو پست بنده به نا حق پاک شده و چون در آیین مرلین سکوت در برابر ظالم گناهی کبیره است بنده لب به اعتراض گشودم.
و جالب اینجاست که پستهایی که در جواب به پستهای بنده داده شده صحیح و سالم سر جاشون هستند.

نکته بعدی من نه برای سرکشی اینجا اومدم، نه با لحن بد، من به قصد خیر و مهربانی اومدم، اندرزی بهتون بدم، که دوستان اینجا یک سایت تفریحی است اینجا رو با مدرسه اشتباه نگیرید، اینقدر مسئولیت های مجازی خودتون رو جدی نگیرید، این سایت رنگ پریده رو نگاه کنید، بعد از مدتها یک جوانه ای از شور و نشاط در یک تاپیک زده شده و به حکم اسپم بودن پست بنده پاک شده، رول هایی که در سایت زده میشه الان سطح نازلی داره، همه میدونیم ، این فعالیت های خارج از محدوده است که باعث میشه یک هیجانی به رول پلینگ تزریق بشه، بازم میگم اینجا مدرسه نیست، بذارید تفریح کنیم، هر چند پستهایی که زدم چیزی فروتر از پستهایی که در کل تارنما ارسال میشه نیست.

قدیم یه حریمی داشت ویرایش و حذف پستهای بقیه، الان مثل اینکه این حریم رو شکسته اند، این خوب نیست.

پست های جنابعالی به ناحق پاک نشدن ! اون تاپیکی که شما اونجا پست دادین یک تاپیک رول بود نه چتر ! پست های شما رو هم فقط پاک نکردم و سایر پست هایی رو هم که جنبه ی اسپم داشتن رو پاک کردم ولی مثلا یه عضوی مثل تری بوت فهمید که پستش اسپمه و خودش پاکش کرد .

دقیقا به نکته ای که بش اشاره کردی باهاش موافقم ! میبینی که من حتی دسترسی به تالار ناظرا ندارم و حتی توی شناسم ناظر بودنم هم ذکر نشده و بار اولم هم نیست که ناظر شدم . پست پاک شده ی شما توی دیتابیس سایت هنوز موجوده ! شما عوض زدن یک رول که میتونه کلی به این سایت به قول خودتون رنگ پریده کمک کنه ، اومدین و پست های 2 خطی میزنید که مخاطبش یک نفره . حتی اگه الان برید تو همون تاپیک و نگاه کنید میبینید که رول هایی که از 6 خط تجاوز نمیکنن رو هم من پاک نکردم . تاپیک رول جای اسپم نیست !

بله ! پاک کردن پست های اسپم حرمت داشت . خوب از قدیما خبر دارید ولی به نظر نمیاد که عضو قدیمی سایت باشید .

ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۱۱ ۹:۵۳:۴۰
دلیل ویرایش: پاسخ به موضوع مطرح شده
ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۱۱ ۹:۵۹:۴۱
ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۱۱ ۱۰:۰۳:۰۹
دلیل ویرایش: پاسخ به موضوع مطرح شده
ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۱۱ ۱۰:۰۵:۴۲

من تقریبا تمام جاهایی رو که میشده از دست بدی تو جنگ از دست دادم ...

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اشهد ان عله وبمستر کل السایت
اشهد ان ایوان مدیر ایفای نقش سایت
اشهد ان استرجس مدیر انجمن های سایت

با سلام خدمت وزیر گرامی و بقیه خادمان و نوکرانش!

وزیر عزیز، اینجا محلی برای نقد اینا داره؟ و اگه داره، مسئولش کیه؟

ممنون یا وزیر!

وزیر الان سفر هستند متاسفانه ! به زودی این تاپیک در انجمن وزارتخونه بوجود میاد و متعاقبا مسئولش هم رو اعلام میکنیم .

ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۱۱ ۹:۵۹:۲۹

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
لودو!

شما اول اون آواتارو عوض کن بعد واسه ما اتاق غسل تعیین کن!

ویرایش : دیوونه!

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۲۰ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

Napoleon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
از فعلا ايران.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با اينكه با قيافت زياد حال نميكنم لودو،اما چيكار كنم ديگه.از اين به بعد من به شما وفادار هستم.

قانون دوم نيوتن ميگه:اگه تو خيابون راه ميرين يه دفعه يه چيز گرمو نرم رو سرتون احساس كردين...مطمئن باشين ك از اون بالا كفتر ميايه.

شيطان هر كاري كرد آدم سيب نخورد!رو كرد ب حوا گفت:بخور واسه پوستت خوبه!!
لعنت به دمنتور!!!!

شرفیابی محضر وزیر اعظم، اشهد خوانده وارد شوید
پیام زده شده در: ۲:۵۰ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
جادوگران و ساحره های محترم می توانند هرگونه انتقاد پیشنهاد پاچه خواری و درخواست اخذ مجوز را در این تاپیک مطرح کنند.
برای استخدام و گرفتن مسئولیت در وزارت خانه از پست زدن در این تاپیک خودداری فرمایید. برای این امر می توانید به موسسه کاریابی وزارتخونه مراجعه کنید.
البته در صورتی که وزیر سر حال نباشد، با قیافه تان حال نکند یا از حرف هایتان خوشش نیاید دو دقیقه فرصت دارید در اتاق بغل غسل شهادت کرده و خودتان را به منشی وزیر جناب آقای گراوپ معرفی نمایید.

با تشکر
دیکتاتور مردمی!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۲۹ ۲:۵۸:۰۱

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پاسخ به: گفتگو با وزیر اعظم سال آینده جناب مورفین گانت سلطان قلب ها!!!
پیام زده شده در: ۳:۴۴ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
شلام

بیانیه ی شماره پنج (انصراف) صادر شد.
البته می خواستم تا آخرین مهلت انصراف، باشم در خدمتتون ولی چون صبح خیلی زود مهلت انصراف تموم میشه و ما اون موقع خوابیم مجبور شدم الان انصراف بدم.
اینم کلاه! صحیح و سالم خدمت شما. فقط خیلی کهنه بود. خیلی هم بوی جن خونگی و اسب می داد. توشم پر بود از موی این پیرزنِ زن دامبل، چی بود اسمش؟ مک گونگال! شما اصلا بعد هر دوره می شورید این کلاهو یا نه؟! قارچ و کچلی نگیرم خوبه...
خب دیگه. حالا که کلاهو گرفتین، کتمو پس بدین... چی؟... کدوم کت؟!... همون که به گروی کلاه ازم برداشتین دیگه... چی؟!... نمی دونی راجع به چی دارم صحبت می کنم؟! راجع به کتم! کلی چیز میز، یعنی اسناد و مدارک توش جاسازی کرده بودم. یعنی چی نمی دونین کجاست؟ کتمو بده آقا! کت ما رو پس بدین! کت ما رو پس بدین!

?WHERE IS MY COAT

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۹ ۳:۵۴:۲۴

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پاسخ به: گفتگو با وزیر کبیر مورفین گانت اعظم!
پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
اه، اه، اه! چه خاکی گرفته اتاقم.
روزیه و پادمور! پس شما اینجا چیکار می کنید؟ حداقل یه دستمال وردارین این میزو تمیز کنین!... تار عنکبوتا رو نگا! من فقط 6 ماه از وزارتمو باید بذارم این دفترو تمیز کنم که!
بگذریم... اومدم بگم یه کلید بنداز قفل اینجا رو باز کن که اگه خواستیم بریم تشت رسوایی اونوریا رو بکوبیم زمین، حداقل بتونن بیان تشتشون رو وردارن برن. همه که مثل جناب وزیر (چاکر شما! خیلی ممنون! تشویق نکنید! خجالتم ندید تو رو خدا!) بله... همه که مثل جناب وزیر دسترسی ندارن که بتونن تو تاپیکای قفلم بپستن.
خب دیگه. من میرم. میزو که تمیز کردی اسم تابلوی اینجا رو هم عوض کن بذار:گفتگو با وزیر کبیر مورفین گانت اعظم! یا بذار: بار عام شاهنشاه وزیر بزرگ مورفین گانت شکست ناپذیر! یا بذار: دفتر جناب وزیر گانت محبوب (بدون هماهنگی وارد نشوید! جناب وزیر جلسه ی مهمی دارند)

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.