هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شرفیابی محضر وزیر اعظم، اشهد خوانده وارد شوید
پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
متاسفانه به دلیل مشکلات فنی که خرابکاران مخالف حکومت در باجه تلفن ایجاد کردن، دوباره این تاپیک جهت پاسخگویی وزیر به ملت غیورپرور باز میشه و اجبارا پاسخ پست هایی که در باجه تلفن فرستاده شده، همینجا ارسال میشه.

چارلی عزیز!
پاسخ شما رو که با پیام شخصی دادم اما موند دوشیزه دلو!

نقل قول:

دلوروس آمبریج نوشته:
از دلوروس جین آمبریج

به وزیر منتخب جناب آقای مورفین گانت

آقا خله خله خله تبریک میگم.
واقعاً جوانان ما چه کار کردن.

بی شک دموکراتیک ترین انتخابات در تاریخ جادوگری و حتی تاریخ ماگلی رو در همین دوره نهم برگزار کردیم.
انتخاب جنابعالی رو شدیدلی تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم وزیر مردمی.

شما نشان دادید که سه محفلی به جای اینکه یک نفر یا دو نفر باشن و ائتلاف کنن که شانس شون زیاد باشه، هر سه تاشون با ابهت شرکت کردن و با ابهت کنار رفتن.

این موضوع نشان میده چقدر اختلاف فکری در جناح محفلیون بالاست واقعا و در نقطه مقابل اتحاد جامعه هواداران خواهر زاده شما رو نشون میده.

به هر جهت علاوه بر تبریک، برای دو موضوع خدمت رسیدم.

1. تقدیم مهر حکومتی:

تصویر کوچک شده

که می تونید سایز بزرگشون رو از اینجا بگیرید ای وزیر مردمی و به دلخواه خودتون سایز بندی نمایید.
به هر حال احکام سیاسی و اداری جامعه جادوگران با این مهر از این پس اعتبار خواهد داشت.
کلاه هم که تقدیم شد. دو تا کلاه دارید فعلا. سرتون داغ نکنه وزیر جان؟

2. کابینه:

شما می تونید دو تا معاون داشته باشید. اجباری نیست که دو تا باشن. میشه یک معاون داشته باشید. این به میل شما و سیاست های راهبردی شما بستگی داره.
در خصوص معاونین پیشنهاد میشه ظرف یک هفته آینده به معرفی شورای آسمانی برسونیدشون.
در خصوص معرفی کابینه و مسئولین و مدیران ادارات مستقر در وزارتخانه هم که اختیار با شماست.

در صورتی که نیاز به عقد تفاهم نامه های مشترک و تصویب طرح های راهبردی برای سراسر این جامعه جادوگری دارید می توانید از طریق ویزنگاموت با شهرداری لندن، دهداری هاگزمید، زندان آزکابان، مدرسه هاگوارتز و ... ارتباط برقرار کنید و جلسه بذارید وزیر اعظم. اختیار با شماست.

وزارت نهم تقدیم شد.
موفق باشید

من به تو قول میدم به محض پیر و از کارافتاده شدنت شخصا سرت رو جدا کنم و به دیوار وزارتخونه نصب کنم!
تو یک الگوی به تمام معنایی!
واقعا زحمت می کشی. خسته نباشی.

البته بنده معتقدم هیچ کس در این انتخابات شکست نخورده و بنده با 50.7 درصد... چند؟... بله... با 51.6 درصد آرای کسب شده در دموکراتیک ترین انتخابات دنیا وزیر تمام جادوگران و ساحرگان جامعه شدم و تنها وزیر یک گروه یا باند خاص نخواهم بود.

مهرتان بسیار بسیار زیباست. با کمال میل از این پس ذیل تمام معاملات تجاری... یعنی بخشنامه های وزارتی را با همین مهر ممهور خواهم کرد.
در مورد کلاه هم باید عرض کنم که به لطف کلاه گروهبندی سرم واقعا داغ شده. تمام مدت تو گوشم وزوز می کنه و هر 5 دقیقه در گوشم داد میزنه: اسلیترین!

در مورد معاونین، کابینه، ویزنگاموت و قراردادها به مرور به تفاهم خواهیم رسید.
ممنون از زحمات شما.

اسلیترین!
ببخشید! صدای کلاه بود.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پاسخ به: باجه ی تلفن وزارت سحر و جادو ( ارتباط با وزیر )
پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام ای وزیر منتخب
من می خواهم کاراگاه شوم.
:ball:

مراقب خودت باش.

پاسخ به: باجه ی تلفن وزارت سحر و جادو ( ارتباط با وزیر )
پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
از دلوروس جین آمبریج

به وزیر منتخب جناب آقای مورفین گانت

آقا خله خله خله تبریک میگم.
واقعاً جوانان ما چه کار کردن.

بی شک دموکراتیک ترین انتخابات در تاریخ جادوگری و حتی تاریخ ماگلی رو در همین دوره نهم برگزار کردیم.
انتخاب جنابعالی رو شدیدلی تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم وزیر مردمی.

شما نشان دادید که سه محفلی به جای اینکه یک نفر یا دو نفر باشن و ائتلاف کنن که شانس شون زیاد باشه، هر سه تاشون با ابهت شرکت کردن و با ابهت کنار رفتن.

این موضوع نشان میده چقدر اختلاف فکری در جناح محفلیون بالاست واقعا و در نقطه مقابل اتحاد جامعه هواداران خواهر زاده شما رو نشون میده.

به هر جهت علاوه بر تبریک، برای دو موضوع خدمت رسیدم.

1. تقدیم مهر حکومتی:

تصویر کوچک شده

که می تونید سایز بزرگشون رو از اینجا بگیرید ای وزیر مردمی و به دلخواه خودتون سایز بندی نمایید.
به هر حال احکام سیاسی و اداری جامعه جادوگران با این مهر از این پس اعتبار خواهد داشت.
کلاه هم که تقدیم شد. دو تا کلاه دارید فعلا. سرتون داغ نکنه وزیر جان؟

2. کابینه:

شما می تونید دو تا معاون داشته باشید. اجباری نیست که دو تا باشن. میشه یک معاون داشته باشید. این به میل شما و سیاست های راهبردی شما بستگی داره.
در خصوص معاونین پیشنهاد میشه ظرف یک هفته آینده به معرفی شورای آسمانی برسونیدشون.
در خصوص معرفی کابینه و مسئولین و مدیران ادارات مستقر در وزارتخانه هم که اختیار با شماست.

در صورتی که نیاز به عقد تفاهم نامه های مشترک و تصویب طرح های راهبردی برای سراسر این جامعه جادوگری دارید می توانید از طریق ویزنگاموت با شهرداری لندن، دهداری هاگزمید، زندان آزکابان، مدرسه هاگوارتز و ... ارتباط برقرار کنید و جلسه بذارید وزیر اعظم. اختیار با شماست.

وزارت نهم تقدیم شد.
موفق باشید

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین

فک کردی اومدی کجا آقای کلنگ؟ زرپ و زرپ لاو میزنی و همسر عزیزم همسر عزیزم میکنی جلوی همایونی ما؟ فک کردی اینجا محفله؟ فک کردی من دمبلم که هی از عشق و این مزخرفات تحویلم میدی؟
من همینجا به عنوان وزیر دیکتاتور و ظلیم سحر و جادو و مرگخوار نمونه که از هرگونه عشق و محبت و این مزخرفات تخیلی هم متنفره اعلام میکنم که از این لحظه استعمال شکلک لاو، ابراز عشق و علاقه، دوست داشتن کسی (حتا یواشکی) در سطح این مملکت ممنوع میباشد! اصلا عشق وجود نداره آقا!
[ویرایش تری:]تبصره 1: البته عشق وزیر به همسرش وجود دارد و ابراز آن هم مانعی ندارد!
[ویرایش ارباب:]تبصره2: البته عشق ارباب به نجینی و متقابلا عشق نجینی به ارباب نیز وجود دارد! همچنین عشق مرگخواران به شهادت در راه ارباب و خدمت به ایشان نیز در مواردی دیده شده و توصیه می شود!
[ویرایش زورکی بلاتریکس به کمک کروشیو:]تبصره3: عشق بلا به ارباب و عشق ارباب به بلا نیز قویترین عشق موجود در دنیاست و بدیهتا وجود دارد!

بگذریم! بابت گزارش متشکرم، همکارم سالی جون به زودی به آن رسیدگی خواهند کرد! بنده این جا نمادین هستم و نقشی ندارم

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
گزارش کار سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها:

از اونجایی که همسر عزیزم به نت دسترسی ندارن(پس من چطور دارم؟ ) و برای اینکه کلا اینجا قبضه ی ایشونه() و برای مبارزه با آستاکبار و سانسور های وزیر آستاکباری و منکراتی؛ بنده این گزارش کار رو تقدیم میکنم:

به چند دلیل وضعیت فعلی سازمان به شدت افتضاحه!

یه دلیل کوچیک اینه که همسر عزیزم() حضور ندارن، نتشون قطعه و توی پیام شخصی اگه خواستین، میتونم دلیلش رو براتون بگم! ایشاللا در طی سه چهار هفته آینده، درست میشه این مورد!

دلیل متوسط این عدم فعالیت و افتضاحی اینه که عضو نداریم آقا! عضو نیست! کسی نمیاد! کسی پست ادامه نمیده! اصلا هم ملت عضو شده نمیان رسیدگی کنن! پست بزنن! همشون خوابیدن! ما چیکار کنیم؟

دلیل اصلی، بنیادی، و همیشگی این وضعیت، وجود شخصی آستاکبار صفت و منکراتی با نام وزیر مردمی بگمن هست و به دلیل چوب لای چرخ گذاشتن ایشون، هیچ گونه کارایی و بازدهی به عمل نمیاد! تا گشت آرشاد و عمال(؟) نفوذی ایشون در سازمان باشند، نمیشه کاری در حمایت از ساحره های مظلوم انجام داد! نمیشه سازمان اداره کرد و اینا!

و این هم گزارش کار! دلایل رو عرض کردیم؛ به این دلایل وضعیت به شدت خرابه ولی قول داده میشه که به زودی انجام بشه همه ی تعهدات و دوباره اگه اون عامل بنیادی نباشه، رونق بگیره سازمان!

باشد که منکرات و آرشاد نباشد!

پ.ن:
بانو دلاکور همین دیشب به من اطلاع دادن که گزارش رو بنویسم؛ منم در اسرع وقت ارسالیدم!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
برو بچه من خودم دست نشانده اربابم
شما برو دو تا پست پایین تر شرایط رو بخون! حداقل تعداد پست 3 میباشد! توجه مینمویی؟
غلط املایی هم نمیبینم!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
وای اگر که ارباب حکم جهادم دهد! ارتش وزارت نتواند که جوابم دهد!

سلام. شما در نتایج مسابقات مرلینی، پارتی بازی کردی. مطعلقه با کلی پست که بهترین آن 18 بوده اول شده. در حالی که ارباب با میانگین 19 باید اول میشده. منم که هیچ پخی نشدم

خو دیه. برو غلط املایی رو اصلاح کن

Modir look at that ticket
I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۰ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
لی عزیز

در صورت عضو گیری نکردن و اداره ی تاپیک به صورت عادی با درخواست شما موافقت می شود.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۰:۰۳ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سلام

من می خوام ریاست گروه قدیمی و فوق سریِ سازمان اطلاعات جادوگری بدست بیارم. کارش خیلی با ارتش فرق میکنه. زود بودجه صادر کن بریم

راستش رو بخوای این گروه همون دست های پشت پردس پس مجوزو بده تا کله پات نکردیم

I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
هممم ... سلام!

آقا یه چیزی

تو تاپیک لا به لای ریش مرلین دقیقا به کدوم پست من نمره ی 15 دادین؟! لینکش مال تاپیک باشگاه تفریحاتیه که من اصلا توی اون تاپیک رول نزدم.

درستش کنین خواهشا! مرسی! :)

ویرایش : همینجا باید می گفتم؟

Only Raven!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.