هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی )
پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
اِما اِما اِما! خیلی خوشحالم که به عنوان اولین ساحره ی کاندید می بینم شما رو! بفرما سوالا:

1. معرفی کنین خودتونو. نام، نام خانوادگی، نام پدر؟

2. مطمئنین که تازه واردین؟ :دی قبل از اینکه به طور رسمی وارد ایفای نقش بشین با سایت در ارتباط بودین؟

3. از اینکه اولین ساحره ی موجود در جمع هستین چه حسی دارین؟

4. غذاهاتون معروف شدن اِما! اولین قربانیتون خواهر زاده تون بود! شما که با خواهر زادتون تا این اندازه بی رحم هستین، تضمینی هست که پس فردا با ملت جادویی چنین کاری نکنین؟

5. تو ستاد انتخاباتی و کابینه تون جادوگرا رو راه می دین؟ ستاد حمایت از حقوق ساحره ها رو بازسازی می کنین یا نه؟

6.طرح ها و ایده هاتونو بگین! آیا برای وزیر شدن جدی هستین؟

7. (اگه به این سوال جواب ندی به طور قطع رد صلاحیت و در ملا عام پخته خواهی شد!) خدمت به ارباب در الویتت هست یا خدمت به مَردُم؟

8. نظرتون راجب سایر نامزد ها چیه؟

9. بی حالی سایتو تو چی میبینین؟ آیا اصلا بی حالی می بینین؟

10. کدوم حکومت بهتره: مردمی یا دیکتاتوری؟

11.مناظره رو دو به دو ترجیح می دین یا همه با هم؟ (جواب شما هیچ تاثیری در تصمیم گیری ما نخواهد داشت!)

12. خب... هر چه می خواهد دل تنگت بگو!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۲ ۰:۲۶:۲۸

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
چارلی ویزلی عزیز، حالا می تونین با خیال راحت جواب بدین!!

1. خودتونو معرفی کنین.

2. شما برای اولین باره که وارد ایفای نقش شدین یا شناسه دیگه ای هم داشتین؟

3.چی باعث شد که برای وزارت جادوگری کاندید بشین؟

4. برنامه ی خاصی هم دارین؟

5. اگه موضوع دیگه ای هست که می خوایین بهش اشاره کنین، بفرمایین!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بی تو دیگه! وایساده نگا میکنه! ... آهان! همانطور که آماندا میگه خیلی خوش آمدید جناب آقای ارنی مک میلان به دهکده زیبای هاگزمید. بفرمایید تو دم در بده. بفرمایید داخل سالن زیبای مناظره و مصاحبه هاگزمید. خب بی مقدمه زود تند سریع یهویی جهت غافلگیری بریم سر مصاحبه:

__ نظرت در مورد عکس "قربونم برم" زیر چیه؟ با این شخص نسبتی داری؟ موتورم داری؟

تصویر کوچک شده

__ یه روزمه از ایفای نقشت بده. چه شناسه هایی داشتی؟ کجاها بودی؟

__ توی پروفایلت اسمتو نوشته Alessandro. بعد توی امضات نوشتی "از دور دست ها برگشته ام تا از وجود مبارکم بهره ها ببرید. " بعدشم در فیلد علاقه مندی ها نوشتی " از خود عزیز گیگیلییییم!" جــــان؟ شما از کجا اومدی؟ ایتالیا؟ اسپانیا؟

__ فک کن الان وزیر شدی. اولین کاری که میکنی چیه؟ منظورم کار مهمه ها!

__ بازم به توجه به پروفایلت: شما سابقه زیر تریلی رفتن داری؟ واقعا؟ پسر خیلی مردی! بخاطر لیلی؟

__ چرا هافلپافو انتخاب کردی؟

__ با بله یا خیر جواب بده:
___ به سن قانونی رسیدی؟
___ از مرگخوارا بدت میاد؟
___ فقط هافلپاف؟

__ نظرت در مورد نامزدهای دیگه چیه؟

__ مناظره های قبل تایید صلاحیت ها در همین تاپیک برگزار میشه. نظر خاصی یا پیشنهادی در این مورد داری؟

__ هر حرفی صحبتی انتقادی و مطلب خاصی داری میتونی بگو.

ممنون که اومدی ارنی!

فرت!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
1. خودتونو چطور معرفی می کنین؟

اینجانب هوگو ویزلی,معروف به هوگو ابدارچی,2 سال سابقه فعالیت دارم

2. انگیزه شما برای کاندید شدن وزارت جادوگری چیه؟ سن شما از نظر قانونی اندازه ایه که حتی نمی تونین رای بدین، چی شد که تصمیم گرفتین وزیر شین؟

انگیزه؟شیب؟بام؟من هدفم از کاندید شدن بالا بردن فعالیت ایفاست و در اصل جذاب کردنش برای کاربران.چون ما به انداره کافی سوژه و تایپک و نویسنده داریم.مشکل فعالیت نکردن اعضاس که سعی دارم حلش کنم

3. شما مدرک دکترای علوم سیاسی دارین؟ کلا چند کلاس سوات دارین؟ در چه حد به علوم سیاسی واردین؟

نه شما دارین؟8 کلاس سواد دارم کلا(سوم راهنمایی)علوم سیاسی؟به اندازه ای که یک وزیر باید بلد باشه بلدم

4.سایر کاندیدا ها فعلا، هر کدوم حداقل 5 سال سابقه ایفا دارن اما شما در حدود دو سال. این مضطربتون نمی کنه؟

مضطرب؟همیشه که سابقه ایفا ملاک نیس.مهم ایده هاییه که شخص تو ذهنش داره.البته تجربه هم مهمه که دوستان دارن.مضطرب چرا؟

5. شما تا چند روز پیش یه آبدارچی بودین (و الانم احتمال داره به همون وضعیت برگردین). چرا این شغلو انتخاب کردین؟ بنظرتون این دردناک نیست که محصلین هاگوارتز روزی در کتاب تاریخ جادوگریشون بخونن که وزیرشون قبلا آبدارچی بوده؟

بودم؟هنوز هم هستم.و به شغلم افتخار میکنم.کار که عار نیست.ابدارچی خیلی خوبه.یارو قالی میبافه اومده کاندید شده.نتخاب هم بخاطر علاقه بوده و پشیمان نیستم.
اصلا هم دردناک نیست.خیلی هم خوبه که بدونن طرف از ابدارچی گری به اینجا رسیده.

6.چه تدبیری برای رفع مشکل بیکاری جادوگران و عدم انگیزه اونا برای فعالیت در ایفای نقش اندیشیده اید؟

گفتم که ما پتانسیلشو داریم ولی کسی فعالیت نمیکنه و بهترین کار ایجاد جذابیته.که روش ها مختلفی داره که بعدا میگم.

7. قصد دارین صرفا جهت تنوع و تفریح و بریز و بپاش وزیر شین یا ایده های خاصی برای ایفای نقش دارین؟

اره دارم.و دنبال بریز و بپاش نیستم(اخه چجوری میشه تو سایت بریز و بپاش کرد؟)ولی بالاخره وزارت تنوعی هست و تفریح هم هست.و ایده های خوبی دارم که در صورت موافقت میتونه فعالیت رو بالا ببره

8. منظور شما از "انقلاب هویجی در راه است" چیه؟ آیا قصد دارین قیمت هویج رو پایین بیارین؟ آیا می خواین با تحریم هویج انقلاب کنین؟ به بینندگان بگین، چطور می خواین انقلاب کنین؟

انقلاب من در صنعت ایفاست و هیچ وقت این خوراکی خوسمزه رو تحریم نخواهم کرد.البته در پایه و اساس ایفا تغییری نخواهم داد ولی با برطرف کردن مشکلات جزئی و افزودن برخی امکانات سعی در بهبود بخشیدنش رو دارم.

9. کدومو می پسندین؟ تخریب چهره رقبا یا تعریف از توانایی های خود؟

هیچکدوم چون هیچکدوم مورد پسند رای دهنده ها نیست.هیچکی دوست نداره ویزرش یک ادم مغرور یا حسود باشه.
از بقیه کاندیدا ها هم انتظار ندارم دو کاره بالا را انجام دهند و در مورد دیگر کاندیدا ها قضاوت کنند.مثلا بگویند بقیه کاندیدا ها تا حدی انتخابات رو به بازی گرفتن و از جدیت ماجرا باخبر نیستند
بیاید با هم دوست باشیم

10. شما مدرک دیپلم ندارین حتی! اونوقت در درجه اول حرف از حمایت حقوق ساحره ها می زنین؟ به نظرتون ساحره های عزیز از ابتدای خلقت تا الان به اندازه کافی حمایت نشدن؟ آیا این وعده تکراری نشده؟ به نظرتون نمی شه یه حرکت اساسی کرد تا ساحره های عزیز برای همیشه حقوقشونو بگیرن؟

بله میزنم چون خیلی مهمه یک ساحره اندازه یه یک جادوگر حق و حقوق داره و درست نیست که بینشون فرق گذاشته بشه.وعده تکراریه ولی ایا دیگر کسانی که این وعده را دادند به ان عمل کردند؟من قول میدم که همانطور در فرم ثبت نام گفتم.حمایت از ساحره ها رو چزو اهداف اصلی خودم قرار دادم.میشه ولی نه به تنهایی همه ساحره ها باید کمک کنند که حرکت زده بشه و باید خودشون رو به دیگران اثبات کنند و بگن.بعله ما هستیم!!!!!

11. اگه نکته ای مد نظرتون بوده و بنده بهش اشاره نکردم، لطفا بیان کنین.

نخیر خیلی هم جامع و کامل بود و از زحمات شما و انتونین تقدیر میکنم.همیشه ارزوم بود یکی باهام مصاحبه کنه:d

این هم به رسم یادبود تقدیدم شما دوست عزیز

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
خب میرسیم به مصاحبه با تام ریدل! سلام ملیکم! خوب هستید جناب آقای تام ریدل؟ خانم بچه ها و معشوقه هاتون خوب هستن؟ این مصاحبه کلا مردونه برگزار میشه! آماندا بالای پشت بوم گیر کرده نمیتونه بیاد!! بی مقدمه زود تند سریع بریم سر سوالا:

مي گفتـين خـود آماندا خانوم تشريف مي اوردن! حال خانوم بچه ها هم ميتوني از خودشون بپرسي.پسرم مثــه شيــر جوابتو ميده!

_ نظرت در مورد عکس زیر و کشاورزی جادوگری چیست؟ برنامه ای برای رونق دادن به آن داری؟

تصویر کوچک شده

در تصوير فـوق دقيقا 21 عدد خيار مشاهده ميشه كه تقريبا 4.2 كيلوگرم وزنـشه! پرورش كشاورزي و رسيدگي به قشر كشاورز اهميت بسيار داري.چون اكثر كشاورز هاي ما ساكن هاگزميد هستند و همونطور كه ميدونيد هاگزميد نقش مهمي در دنياي جادويي داره.

بذر خياري كه در دوران جناب آقاي فاج، بسته اي 3 گاليون بود، در دوران آقاي بگمن تبديل به 3000 گاليون شده! خب اين يعني چي؟ كشاورز بيچاره اي كه بايد 1000 برابر پول بذر بده، قطعا مجبوره قيمت ميوه در بازار هاي دياگون و ... رو هم 1000 برابر كنه!

همچنين شناسايي مناطق حاصلخيز كشاورزي اهميت بسياري داره تا توليد داخلي رو بالا ببريم و از تا حد ممكن از توليدات خارجي جلوگيري كنيم!

_ چند تا شناسه داشتی توی ایفا؟ کجاها بودی؟ کیارو زدی؟ یه بیوگرافی از خودت بده.

سوابق ايفايي نقشي بنده تا حد قابل توجهي قبلا ذكر شده! از نظر من گذشته هارو بايد به گذشتـه سپرد و به فكر آينده بايد باشيم! اينكه من و فلان شخص قبلا چه شناسه هايي داشته اهميتي نداره! اينكه الان طرف چه كارس و در آينده چه برنامه هايي داره مهمه!

اما براي آشنايي بيشتر دوستان اعلام كنم كه بنده توي تك تك بخش هاي ايفاي نقش سابقه اجرايي و مديريتي دارم و براي رسيدن به اهداف والا خيلي هارو زدم! ايفاي نقش شوخي نيست دوستان! بله، با شما هستم كه ايفارو به شوخي گرفتي!

_ اگه در وضعیت تنگنای اقتصادی قرار داشته باشی و مجبور باشی انتخاب کنی که بودجه را صرف تجهیز و نوسازی هاگوارتز بکنی یا به دهکده هاگزمید و صرف بزن و بکوب و دیش دیریم دادام کنی، کدومو انتخاب میکنی؟

قطعا در همين اول كار در تنگناي اقتصادي خواهيم بود چون در دولت جناب آقاي بگمن اختلاص هاي چند ميلياردي انجام شد و وضعيت تحريم ها روز به روز نه تنها بهبود پيدا نكرد، بلكه بيشتر هم شد! اما ابتدا سعي به بهبود وضعيت اقتصادي دولت و مردم خواهم كرد.بعد از اينكه كمي وضعيت مساعد تر شد، قطعا نوسازي هاگوارتز اولويت داره!

چون دانش آموز هاي ما، آينده ساز هاي مملكت ما خواهند بود و هرچه امكانات تحصيلي بيشتر و بهتري در اختيارشون باشه، قطعا در آينده مفيد تر واقع خواهند شد!

البته رسيدگي به هاگزميد و سرگرمي مردم هم بسيار اهميت داره كه آن هم در وقت موعدش رسيدگي خواهم كرد!

_ برنامه ت برای وزارت چیه؟ گفته بودی ایده داری و به خودت مطمئنی! فکر کن الان وزیر شدی اولین کاری که میکنی چیه؟ برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتت چیه؟

ببينيد من قبلا هم گفتم! وزارت شوخي نيست كه بيايم با بازي هاي بچه گانه خودمون، تا حدي اون رو از هدفش دور كنيم.من جديت زيادي در ساير كانديدا نديدم.آيا همين ها هستند كه ميخوان بعد از وزير شدنشون ايفارو بهبود ببخشن؟!

من هرگـز وعده هاي بيخود و دروغين تحويل ملت عزيزم نميدم اما قطعا برنامه هاي زيادي رو براي ايفا خواهم داشت كه تا در حد اجرا اونها به پيش نبرم، دست نخواهم كشيد!

ايفاي نقش بچه بازيه كه هركسي مسخره بازي بيشتري در بياره، راي بيشتري هم جمع كنه؟ از نظر من بايد اين موضوع با جديت بررسي بشه و اعضا آگاهانه بايد به كانديد اصلح راي بدن!

_ اگه رد صلاحیت بشی به قانون تمکین میکنی؟ در واقع میبندی؟ یا اعتراض میکنی؟

كي ميخواد منـو رد صلاحيت بكنه؟!:EVIL: صلاحيت هارو خودِ من بررسي ميكنم عزيــــزم! درست شنيدي، خودِ مــن!

_ من اشتباه برداشت کردم یا طبق نوشته های خودت گفتی که شناسه "سوسک" قدیمی مال خودته؟ من یادمه یه عضوی به نام سوسک بوده اون قدیما! حتی قبل عضویت من. همونو میگی؟

سوسك خودتي! جناب آقاي سوسك يكي از دوستان عزيز خود بنـدس كه اتفاقا با شناسه ايشون چندين بار هم لاگين كردم! در صورت لزوم صداش خواهم كرد تا بياد همتونو بخوره!

_ نظرت در مورد نامزدهای دیگه چیه؟

ببينيد من احترام خاصي براي همه نامزد هاي عزيز قائلم! فرقي نداره ساحره،آبدارچي،جن و يا هر موجوده ديگه باشن! ولي از نظر من تا حدي اونها انتخابات رو به بازي گرفتن و هنوز از جديت ماجرا خبر دار نيستن!

دوستان عزيزم!

چيزي كه ما داريم در موردش بحث ميكنيم،ايفاي نقشه! كه سالها از ايده هاي ناب و افتخارات قديمي خودش دور مونده.با اينكارا ميخوايد به ايفاي رسيدگي كنيد؟

براشون آرزوي موفقيت ميكنم!

_ با بله یا خیر جواب بده! سوال اشتباه هست هم نداریم! دیکتاتوریم!:

مطمئني شما ديكتاتوري؟!

__ زن داری؟ سوال غلطه!
__ بچه داری؟ سوال درسته ولي جواب نميدم!
__ آبرو داری؟ هم آبرو دارم هم ابــرو!
__ خلافکاری؟
__ چیز میز گرایی؟

_ همینقدر بسه فعلا. هر چیز دیگه ای خودت دوست داری بگو. مصاحبه هارو زودتر ببندیم بریم سر مناظرات تو همین تاپیک.

اميدوارم بقيه نامزد ها هم انتخابات رو جدي بگيرن و اعضا هم جديت اين موضوع رو درك كنن!

در صحنه ايم..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۰ ۱۲:۰۵:۰۷

پیام زده شده در: ۸:۰۶ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نوبتی ـم که باشه(ینی چه؟ خب نوبتی هست!) باید بریم سر وقت مصاحبه ی هوگو ویزلیِِ عزیز. آقای ویزلی خوبی شما؟ والدین خوبن؟ ازشون اجازه گرفتین واسه ثبت نام؟ گفته باشما، از ما توقع ناهار نداشته باشین!

و امّا سوالات:

1. خودتونو چطور معرفی می کنین؟

2. انگیزه شما برای کاندید شدن وزارت جادوگری چیه؟ سن شما از نظر قانونی اندازه ایه که حتی نمی تونین رای بدین، چی شد که تصمیم گرفتین وزیر شین؟

3. شما مدرک دکترای علوم سیاسی دارین؟ کلا چند کلاس سوات دارین؟ در چه حد به علوم سیاسی واردین؟

4.سایر کاندیدا ها فعلا، هر کدوم حداقل 5 سال سابقه ایفا دارن اما شما در حدود دو سال. این مضطربتون نمی کنه؟

5. شما تا چند روز پیش یه آبدارچی بودین (و الانم احتمال داره به همون وضعیت برگردین). چرا این شغلو انتخاب کردین؟ بنظرتون این دردناک نیست که محصلین هاگوارتز روزی در کتاب تاریخ جادوگریشون بخونن که وزیرشون قبلا آبدارچی بوده؟

6.چه تدبیری برای رفع مشکل بیکاری جادوگران و عدم انگیزه اونا برای فعالیت در ایفای نقش اندیشیده اید؟

7. قصد دارین صرفا جهت تنوع و تفریح و بریز و بپاش وزیر شین یا ایده های خاصی برای ایفای نقش دارین؟

8. منظور شما از "انقلاب هویجی در راه است" چیه؟ آیا قصد دارین قیمت هویج رو پایین بیارین؟ آیا می خواین با تحریم هویج انقلاب کنین؟ به بینندگان بگین، چطور می خواین انقلاب کنین؟

9. کدومو می پسندین؟ تخریب چهره رقبا یا تعریف از توانایی های خود؟

10. شما مدرک دیپلم ندارین حتی! اونوقت در درجه اول حرف از حمایت حقوق ساحره ها می زنین؟ به نظرتون ساحره های عزیز از ابتدای خلقت تا الان به اندازه کافی حمایت نشدن؟ آیا این وعده تکراری نشده؟ به نظرتون نمی شه یه حرکت اساسی کرد تا ساحره های عزیز برای همیشه حقوقشونو بگیرن؟

11. اگه نکته ای مد نظرتون بوده و بنده بهش اشاره نکردم، لطفا بیان کنین.

پیام زده شده در: ۰:۳۵ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
خب میرسیم به مصاحبه با تام ریدل! سلام ملیکم! خوب هستید جناب آقای تام ریدل؟ خانم بچه ها و معشوقه هاتون خوب هستن؟ این مصاحبه کلا مردونه برگزار میشه! آماندا بالای پشت بوم گیر کرده نمیتونه بیاد!! بی مقدمه زود تند سریع بریم سر سوالا:

_ نظرت در مورد عکس زیر و کشاورزی جادوگری چیست؟ برنامه ای برای رونق دادن به آن داری؟

تصویر کوچک شده

_ چند تا شناسه داشتی توی ایفا؟ کجاها بودی؟ کیارو زدی؟ یه بیوگرافی از خودت بده.

_ اگه در وضعیت تنگنای اقتصادی قرار داشته باشی و مجبور باشی انتخاب کنی که بودجه را صرف تجهیز و نوسازی هاگوارتز بکنی یا به دهکده هاگزمید و صرف بزن و بکوب و دیش دیریم دادام کنی، کدومو انتخاب میکنی؟

_ برنامه ت برای وزارت چیه؟ گفته بودی ایده داری و به خودت مطمئنی! فکر کن الان وزیر شدی اولین کاری که میکنی چیه؟ برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتت چیه؟

_ اگه رد صلاحیت بشی به قانون تمکین میکنی؟ در واقع میبندی؟ یا اعتراض میکنی؟

_ من اشتباه برداشت کردم یا طبق نوشته های خودت گفتی که شناسه "سوسک" قدیمی مال خودته؟ من یادمه یه عضوی به نام سوسک بوده اون قدیما! حتی قبل عضویت من. همونو میگی؟

_ نظرت در مورد نامزدهای دیگه چیه؟

_ با بله یا خیر جواب بده! سوال اشتباه هست هم نداریم! دیکتاتوریم!:
__ زن داری؟
__ بچه داری؟
__ آبرو داری؟
__ خلافکاری؟
__ چیز میز گرایی؟

_ همینقدر بسه فعلا. هر چیز دیگه ای خودت دوست داری بگو. مصاحبه هارو زودتر ببندیم بریم سر مناظرات تو همین تاپیک.

ممنون که اومدی تام.

فرت!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین

1. خودتونو معرفی کنین و پیشینه تون رو در زمینه وزارت بیان کنین.

در ابتدا عرایضم رو با جملاتی چند از کتاب فواید الآفتابه شروع میکنم:

اگر آفتابه نبود، مرلین هم نبود و مرلین اگر هست، آفتابه هم باید بماند.

به نام مرلین ، شُراننده آفتابه ها و پاک کننده سیاهی ها.

از آن روز که من سیاهی را از تن زودودم و به راه آسلام و راه حق پای نهادم و مرلین کبیر دست پاکی بر سر و روی من کشید نام من را هوکی بن مرلین نامید، پس جامعه بایستی مرا به این نام بشناسد، از آن روز که مرلین در خواب بر من وارد شد و گفت، یا هوکی، اکنون زمان ورود و تحق مبانی ارزشمند آسلامیست، بنده احساس تکلیف کردم که باید وارد حوزه انتخاباتی شوم .
سابقه وزارتی بنده از دوره پنجم آغاز میشه، که معاونت وزیر وقت آلبوس سورس پاتر رو بر عهده داشتم، در دوره ششم به این علت که بنده احساس کردم به مطالبات مردم رسیدگی لازم نشده، خودم به عنوان اولین وزیر از اجنه به تخت وزارت نشستم تا از همین ابتدا میخ برابری و آزادی را بکوبم ، در ابتدا با اینکه با مخالفت هایی از اعضای سنتی سایت مواجه شدم اما با شکست قیام آنها، معروف به قیام "هیپوگیریف هم حرف میزنه" جایگاه خودم رو در وزارت محکم کردم.

2. آیا مگر اجنبه خونگی، حتی برای ساده ترین کار ها، از اربابشون دستور نمی گیرن؟ چی شده که شما قصد دارین دستور دهنده ی ملتی باشین؟

دو نکته رو شما اشتباه متوجه شدید، دیگر زمان نژاد سالاری تمام شده، در جامعه مرلین محور معاصر، اصل، کتاب فواید الآفتابه و حرف مرلین است، بر اساس سخن مرلین برده داری و نژاد محوری محکوم و باید از سرتاسر جامعه برچیده شود.
مورد دومی که شما اشتباه متوجه شدید و حاکی از نگاه فاشیستی شما به وزارت خانه دارد، این است که وزیر دستور دهنده نیست، وزیر خدمت کننده به خلق است.

3. شما هنوز در هاله ای از ابهام هستین. یکم بیاین جلو تر که بهتر دیده بشین! باید گفت که انسان ها و اجنه دو موجود متفاوت هستن و به سختی با هم کنار میان. با توجه به اینکه تعداد جادوگران خیلی بیشتر از تعداد اجنه ست، چطور می خواین ارتباط منتخب بودن و مردمیتون رو حفظ کنین با مردم؟

همانا جلوس یک جن خانگی بر عرصه وزارت خود حاکی از آزاده خواهی و دیدگاه مترقی جامعه نسبت به جامعه است، رای من رای به آزادیست.

4. وزارت شما مسلما در راستای حمایت از اجنه، ارزش اونها رو تو جامعه بالا می بره و در نتیجه از منزلت جادوگرا کم می کنه. راه حلی برای زندگی مسالمت آمیز این دو گروه سراغ دارین؟ اصلا مایل هستین زندگی مسالمت آمیزی براشون به وجود بیارین؟ در راستای همین سوال لطفا جواب بدین که استکبار خوب است یا بد؟

مرلین در باب دوم کتابش میگوید:

و با یکدیگر خوب رفتار کنید، چرا که همه میتوانند از آفتابه استفاده کنند، همانا هر آن کس که بتواند از آفتابه استفاده کند در دیدگاه مرلین یکسان است ...

اینجا گروهی برتر نیست، جامعه از نظر ما به یک دسته تقسیم میشود و آن هم کسانی که بتوانند از آفتابه استفاده کنند، پس هر آن کس که بتواند از آفتابه استفاده کند، جایگاهش در برابر ما محفوظ است.

5. آیا این انتخابات پویا و فعال هست به نظر شما؟

انتخابات از موضع کاندیداها پویا و فعال هست، اما هنوز شور و حالی بین کاربران نیفتاده.

6. وزارت رو چی می بینین؟ کلاهی صرفا برای تفریح یا کار و جهاد و همت و شکوفایی استعداد ها؟

وزارت بیشتر نقش یک توصیه کننده رو دارد، مثلا من در صورت رسیدن به سمت وزارت میتوانم به مدیران توصیه کنم شرایط ورود به ایفای نقش را ساده بگیرند و مراحل تایید اولیه را بردارند، چرا که ایده ای در ذهن دارم که میشود آن را سربازی یا اجباری خواند، بر اساس این طرح کاربر تازه وارد باید به وزارت سحر و جادو تحویل داده شود و تا پایان دوره ی آموزشی در ارتش وزارت عضویت داشته باشد، در صورتی که اعضا و مسئولان هماهنگی کنند، کسی که دوره اموزشی اش در ارتش وزارت تمام نشده حق عضویت در گروه های محفل مرگخوار یا فعالیت پویا در رول پلینگ را ندارد، یعنی تا کارت پایان خدمت دریافت نشود، عملا فعالیتی در ایفای نقش نمیتواند بکند، اما به لطف وزارت همین دوره آموزشی هم برای او کلی خوش میگذرد.
این طرف برای اعضای فعال فعلی هم با تغییراتی قابل استفاده است.

7. رقباتون رو چطور ارزیابی می کنین؟

من به جز مورفین گانت که همانطور که قبلا عرض کردم از مریدان بنده است، از دیگران متاسفانه شناخت چندانی ندارم، مورفین نیز تا زمانی که کلاه تبلیغاتی بنده را روی سر گذاشته دوست و همراه من است، هر آن موقع که به نفع اینجانب از انتخابات کنار بکشد، آغوش ما بروی او باز است.

8. اگر وزیر شدین، بیشتر رو چه بخش هایی (از ایفای نقش) تمرکز می کنین؟

به نظرم سوژه اصلی اینروز ها سوژه ی محفل و مرگخوار است اما خیلی تکراری و دستمالی شده، نه جنگ ها هیجانی دارد، نه دیگر سوژه هایی که پیرامون لرد سیاه و محفل میتابد، البته شاید یکی از دلایلش این باشد که از 5 سال پیش تا الان این فضا هیچ تغییری نکرده، و هنوز همان جملات از دهان مریدان لرد و محفل خارج میشود، که 5 سال پیش هم اعضا به کار میبردند، من به آنها توصیه میکنم که در جنگ هایی که با وزارت شریک هستند، جنگ ها رو هدفمند کنند، یا به وزارت به عنوان یک نقشه خوان در جنگ های محفل و مرگخوار اجازه دخول دهند، به نظر فرم امروزی جنگ ها کسل کننده و تکراریست، با وجود نقشه خوان و هدف دهی به جنگ، اولا برد و باخت معنا پیدا میکند و ان هم نه اینگونه که با امیتاز و داوری پست ها به ارسال کننده توهین شود، همانا که اینجا یک سایت تفریحی است و امتیاز دهی به نوشته ها کاری خلاف این اصل، اما با توجه به منطق بازی و خرد جمعی دو گروه و اینکه در نهایت به هدف مورد نظر نقشه خوان نزدیک میشوند یا نه، برنده و بازنده مشخص میشود.

9. آیا شما دستتون تو کار چیز هست که ادعا می کنین آقای گانت با شما همکاری دارن و طرفدار شما هستن؟

لازم نیست دست شما توی کار چیز باشد که مورفین با شما همکاری کند، تنها لازم این است دست مورفین را توی چیز نگه داریم، آنگاه او هوادار شما میماند.

10. شعار انتخاباتی خاصی ندارین هوکی عزیز؟

شعار انتخاباتی من این جمله از مرلین کبیر است.

هر آنکس که از آفتابه استفاده کند، در دولت من است ...

11. اگه حرفی مونده، بفرمایید لطفا.

خیلی خشنودم که به جای آنتونیون ساحره جذابی با من مصاحبه کرد و مورفین جون دماغت بسوزه ...

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۹:۵۶ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امیدواریم بتونیم مصاحبه ای بدون ویشگون و اعمال خشونت داشته باشیم

بریم سر سوالای هوکی

1. خودتونو معرفی کنین و پیشینه تون رو در زمینه وزارت بیان کنین.

2. آیا مگر اجنبه خونگی، حتی برای ساده ترین کار ها، از اربابشون دستور نمی گیرن؟ چی شده که شما قصد دارین دستور دهنده ی ملتی باشین؟

3. شما هنوز در هاله ای از ابهام هستین. یکم بیاین جلو تر که بهتر دیده بشین! باید گفت که انسان ها و اجنه دو موجود متفاوت هستن و به سختی با هم کنار میان. با توجه به اینکه تعداد جادوگران خیلی بیشتر از تعداد اجنه ست، چطور می خواین ارتباط منتخب بودن و مردمیتون رو حفظ کنین با مردم؟

4. وزارت شما مسلما در راستای حمایت از اجنه، ارزش اونها رو تو جامعه بالا می بره و در نتیجه از منزلت جادوگرا کم می کنه. راه حلی برای زندگی مسالمت آمیز این دو گروه سراغ دارین؟ اصلا مایل هستین زندگی مسالمت آمیزی براشون به وجود بیارین؟ در راستای همین سوال لطفا جواب بدین که استکبار خوب است یا بد؟

5. آیا این انتخابات پویا و فعال هست به نظر شما؟

6. وزارت رو چی می بینین؟ کلاهی صرفا برای تفریح یا کار و جهاد و همت و شکوفایی استعداد ها؟

7. رقباتون رو چطور ارزیابی می کنین؟

8. اگر وزیر شدین، بیشتر رو چه بخش هایی (از ایفای نقش) تمرکز می کنین؟

9. آیا شما دستتون تو کار چیز هست که ادعا می کنین آقای گانت با شما همکاری دارن و طرفدار شما هستن؟

10. شعار انتخاباتی خاصی ندارین هوکی عزیز؟

11. اگه حرفی مونده، بفرمایید لطفا.

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۹ ۱۰:۰۳:۰۲

پیام زده شده در: ۱:۵۳ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
نقل قول:
بهت میگم اون کلاتو بردار مرتیکه!

آخه چجوری برش دارم باباجون؟! پونصد ساعت با paint زحمت کشیدم تا این کلاهو با ضرب و زور سرم کردم حالا تو میگی واسه یه دیقه ی ناقابل ورش دارم؟ نمیشه دیگه!

_ چه جوری دوس داری خودتو معرفی کنی؟ بهترین نویسنده ایفا؟ یک معتاد؟ یک منجی ؟ و یا ....

همون و یا...
بنده مورفین گانت فرزند ماروولو و نواده ی سالازار اسلیترین کبیر (الانشو نگاه نکن راه انجمنشو گم می کنه، هزار سال پیش یلی بود واسه خودش!) و دایی ارباب قدرقدرت تاریکی می باشم.
بنده یکی از معدود نیروهای فعال در هر سه عرصه ی حیاتی و مهم کشاورزی، صنعت و بازرگانی هستم که عملیات کاشت تا برداشت و سپس فرآوری و بسته بندی و در نهایت صادرات محصول فوق استراتژیک چیز رو بر عهده دارم.
آشکاره که توسعه ی فعالیت های اینجانب موجب ارتقای اقتصاد جامعه میشه و خب مسلما دشمنان و بدخواهان ملت ما دوست ندارن پیشرفت و ارتقای اونها رو ببینن. اینه که هی منو تخریب می کنن و بهم انگ می چسبونن و با اجیر کردن اشرار ارتش و کارآگاهان سعی در ایجاد اخلال در کار بنده و پیشرفت ملت دارن.
بنده معتقدم با تزریق چیز به آحاد جامعه میشه ظرفیت ها رو آزاد کرد و اصولا چیز بهترین چیز برای آزادسازی ظرفیت هاست!

_ اگه رد صلاحیت بشی حاضری به قانون تمکین کنی و ببندی! هیچی نگی؟

سوال غلطه! ما تاییدیم!

_ با بله یا خیر جواب بده و همینطور حق داری بگی سوال ما اشتباهه:
___ اگه وزیر بشی از معتادها حمایت میکنی؟

با بله یا خیر که نمیشه. بایست دید تعریف شما از معتاد چیه. ممکنه تعریف شما با تعریف بنده متفاوت باشه. در مجموع فکر می کنم سوال ناقصه.

___ اگه کمبود بودجه داشته باشی و مجبور باشی اون بودجه کم رو یا به گل های نوشکفته ایفای نقش اختصاص بدی یا صرف ترک اعتیاد اعضای قدیمی بکنی به کدوم بخش بها میدی؟

صرف گل های نوشکفته ی خشخاش می کنم.

___ عمه داری؟ دوسش داری؟

تو به عمه ی من چیکار داری مرتیکه چاخانوف! مگه خودت عمه خاله نداری؟! کراوات زدی، پشت میز نشستی، مصاحبه می کنی، هوا برت داشته؟! بزنم دوباره چهرتو تخریب کنم؟! هی من میخوام جنتلمن باشم هی تو نذار، خب؟!

_ قبل از مورفین شناسه دیگه ای داشتی؟ سابقه تو توی ایفای نقش بگو کامل.

نه! سابقه ی بنده از اول خلقت تا کنون در پروفایلم موجوده. البته موجود بود چون پست های سال های 48 تا 86 توسط دشمنانم پاک شد! الان هرچی هست مال 86 به بعده.

_ برنامه خاصی داری اگه وزیر بشی؟ واقعا میتونی تغییری توی ایفا ایجاد کنی؟

ایجاد مورفینیسم مطلق (به قول مرحوم ریگولوس) تغییر کمی نیست. تزریق چیز به ملت! آزادسازی ظرفیت ها! آزادی و پرواز تا بی نهایت! اینا تغییر کمیه؟!
برنامه ی واقعنی اگه بخوای یه چیزایی تو ذهنم هست که مستقیما به فعالسازی ایفای نقش مربوط نمیشه، شاید غیرمستقیم و در طول زمان یه اثری بذاره. نمیخوام وعده بدم چون طرح بزرگیه به نظرم و اجراشم آسون نیست. ممکنه نشه. ولی اگه رای بیارم سعی می کنم اجراش کنم. فعلا ترجیح میدم وعده ای ندم که زیرش بمونم. فعلا همین مورفینیسم و آزادی و پرواز رو می تونم قولشو بدم.:دی

_ نظرت در مرود محفل و مرگخواران چیه؟ باید موازنه برقرار کرد بینشون؟ بایید به گروه قوی تر بیشتر بها داد؟ و یا ...

بازم همون و یا...

_ حاضری رشوه بدی برای وزیر شدن؟

ببینید... دولت بنده دولت ضد تورمه! چون استعداد خارجی انعکاس سیاست داخلیه و دلیل گرانی ها افزایش نقدینگی بدون پشتوانه است! در زمان مرلین یک ادلار یک نات بود. در دولت اسلیترین شد یک سیکل. در دولت فاج شد یک گالیون. در دولت بگمن شد 868767589674 گالیون! ملت بدبخت شد! بنده یارانه به صورت نقدی پرداخت نخواهم کرد!

_ نظرتو در مورد این عکسا بگو:

بله این یک گیاه گردشگری هست که ما در جامعمون از اینا خیلی داریم و با سرمایه گذاری مناسب در این زمینه می تونیم کشاورزی، صنعت و بازرگانی رو بترکونیم!

_ نظرت در مورد گروه های چهارگانه هاگوارتز چیه؟ بنظرت میشه دوباره فعالشون کرد و از پتانسیلشون استفاده کرد؟

بله. این همون بحث آزادسازی همه جانبه ی ظرفیت هاست که بنده قبلا اشاره کردم و معتقدم با کلید آزادی و پرواز... ببخشید... ظاهرا پاترونوس اومده برام... بذارید ببینم چی میگه...

- جناب مورفین. همون کلید بزرگه است که تهش سه گوشه؟
- نه بابا. اون که مال... نمی دونم. امتحانش کن اگه باز کرد که خودشه.
- ... نه! باز نشد!
- ای بابا... پس بگردین هنوز... ایشالا تا روز رای گیری پیدا میشه.

عذر میخوام... داشتم می گفتم، بله. با کلید آزادی و پرواز در قفس ظرفیت ها رو باز کرده و همشونو آزادسازی خواهیم کرد، برن خال آسمون بشن!

_ نظرت در مورد رقیبات توی انتخابات چیه؟

بنده نظری ندارم!

... آها! ببخشید! یه لحظه چشمم به قیافه ی چاخانوف افتاد احساس کردم نسبت به نحوه ی برگزاری مناظره اعتراض دارم.
بنده با دیدن این رقبا عرق شرم می بارم و جا داره همینجا مثل همیشه به خاطر قصور دیگران از ملت بزرگ جادوگران عذرخواهی کنم به جهت قانون ناقص ثبت نام!
این قانون ناقص باعث شده ما مضحکه ی بیگانگان و دشمنان بشیم. این چه قانونیه که اجازه میده یک آبدارچی، یا یک جن خانگی یا از همه شرم آورتر یک مشنگ در انتخابات ثبت نام کنه؟ البته همه می دونیم این افراد قطعا رد صلاحیتن و اگه رد صلاحیت نشن اصل ایفای نقش و فلسفه ی وجودی شورای مدیران زیر سوال میره ولی حرف من اینه که چه زمانی قراره مسئولان محترم این قانون رو اصلاح کنن تا ما شاهد این همه هزینه برای ایفای نقش نباشیم.

هر نکته ای داری مورفین خودت میتونی اضافه کنی .

بله. بنده تشکر می کنم این بار جدی
از آنتونین و آماندا که زحمت مصاحبات و مناظرات رو می کشند و خواهند کشید.
از دلوروس آمبریج که با ایجاد بخش اخبار و پست های خوبش هم شور و شوق انتخابات رو بالا می بره و هم نظم انتخاباتو حفظ می کنه که کار سختیه.
از هوکی و تام ریدل و هوگو و رقبای روزهای بعد که ثبت نام کردن و فعالیت می کنن و تنور انتخابات رو داغ می کنن.
و از بقیه ی اعضا که توجه دارن. پست ها رو میخونن. خودشون پست میزنن یا در چت باکس بازتاب نشون میدن.
امیدوارم تا روز رای گیری این شور و شوق و صمیمیت باشه و به قول هوکی به همه خوش بگذره.

نقل قول:
پاشو برو خونتون ...

کجا برم نامسلمون؟! ساعت نزدیک 3 صبحه! یه بالش بده همینجا زیر میز می خوابم دیگه، صبح کله سحر پامیشم میرم. اصلا من که چیز و چیز می کنم برات/چیزای چیز میارم برات/بذارم برم؟! بگم؟! بگم؟! بگم به ملت، چی میارم برات؟!... خودتی!... اون بالشو بده.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.