هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
با سلام

به علت کمبود وقت و خطر قطع شدن شبکه در هر لحظه خیلی کوتاه جواب میدم.

در مورد بیشتر کردن تعداد دانش آموزان در تقسیم امتیازات به شدت مخالفم، با شروع ترم خودتان خواهید دید که گروه هایی مانند هافلپاف و اسلایترین به چه مشکلاتی برخود خواهند کرد.

در مورد معاونت بنده پیشنهاد میکنم که فعلا در نبود بنده پرفسور آمبریج کارها را انجام دهند .

آقای اسلینکرد عزیز شما در این هفته به صورت مهمان مراقبت از موجودات جادویی را تدریس کنید تا به امید مرلین از هفته ی دوم در صورت خوب بودن تدریستان مسئولیت این کلاس به شما واگذار شود.

از اساتیدی که در این هفته تدریس هایشان ارسال نشود و برنامه های کلاسشان را برای من نفرستند امتیاز کسر خواهد شد.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
من می خواستم بگم: الآن که کلاس های مراقبت از موجودات جادويي ، كلاس پيشگويي و كلاس تغیير شكل بدون معلم هستند و مسوول مسابقات کوییدیچ و دوئل و معجون سازی نیز انتخاب نشده...

من می خواستم معلم درس مراقبت از موجودات جادويی و یا پیشگویی رو به من بسپارید.

و اگر در دو مورد بالا انتخاب نشدم ، می خواهم مسوول مسابقات دوئل بشوم

با تشکر:ویلبرت اسلینکرد

(اگر شما ای سلازار بزرگ ، با پیشنهاد من موافق نبودید ، مرا به عنوان استاد مهمان انتخاب کنید.)

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
خب الان کلاس ها مثلا بسته ست دیگه، اساتید چطور باید تدریس کنن؟
من به هیچ عنوان نمیتونم از دسترسی مدیریتی استفاده کنم برای باز کردن کلاس ها. وجدانم نمیذاره.

بسیار خب. من کلاسارو باز میکنم. اساتیدی که انتخاب شدن و اسمشون توی تابلوی اعلانات اومده تا آخر هفته تدریس جلسه اولشون رو پس انجام بدن.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
با درود به نواده خلف سالازار، لرد ولدمورت

عرض کنم که سالازار اسلایترین مدیر به حق این ترم هاگوارتز طی جغدی به بنده اطلاع داد که همانطور که همیشه برای همه ما ممکن است پیش بیاید شبکه جغدی ایشون دچار مشکل شده و نمیتونن در حال حاضر خودشون در سایت شروع ترم جدید هاگوارتز را اعلام کنند. از همینجا به نیابت از ایشون اعلام میکنم که ترم جدید هاگوارتز رسما شروع شده و اساتید باید تا پایان هفته پست های تدریسشونو بفرستند. وگرنه کسر امتیاز در پی خواهد داشت.

پیشنهاد بانو آمبریج مبنی بر گذاشتن معاون هم به گوش سالازار رسیده و اعلام کردند که به محض برگشت به سایت کلیه کارها را رتق و فتق خواهند کردند. به هر حال مشکله دیگه پیش میاد خبر که نمیکنه. مثلا استرجسو ببینید یا علی نیلیو ببینید همیشه مشکل دارن سال به سالم به زور میان. البته استرجس خداییش میاد یه موفق باشید میگه.

راستی بانو دلوروس تعداد بلاک هاگوارتز رو بیشتر کن. مرس!

خلاصه موفق باشید:دی

پ.ن: این پست عینا از گفتگو با مدیرا کپی شده و جنبه اطلاع رسانی دارد.
فرت

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام پروفسور

ضمن تایید حرف لینی در خصوص تقسیم امتیارات، میخواستم بگم که فردا 15 تیره و نیمه تیر شده. برنامه کلاس ها زده نشده. و کلاً حرف و حدیث زیاده از دیر شروع شدن مدرسه. خیلی ها (اکثریت) زودتر تموم شده امتحاناشون و اقلیت مثل شما هستن که دیر شروع شده امتحاناتشون. پس باید به احترام اکثریت یه معاون تعیین میشد که در غیاب شما کارا رو ردیف میکرد و ترم قبل از 15 تیر شروع میشد رسما برای اکثریت بچه ها.

به هر حال مدیریت هاگوارتز اینجوری نیست که بشینیم و منتظر بشیم همه درخواست تدریس بدن یا درخواست پست های اجرایی. خود مدیریت یا معاونت باید برن دنبال افراد شایسته ای برای پست های اجرایی دیگه (غیر از اساتید).

به نظرم همین یکی دو روزه برنامه ها زده بشه و ترم شروع بشه.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
یا سالازار!

جد بزرگوار لرد سیاه! لطفا یه تجدید نظری در مورد تقسیم امتیازا بکنین.

الان تابستونه، ایفای نقشم که ماشالا خوب فعاله، حتی از تابستونای این چند سال اخیر هم فعال تره. میتونین ملاحظه بفرمایین تعداد پستایی که تو یه روز میخوره رو!

گروهای هاگوارتز هم به نظر نمیاد کم عضو داشته باشن. حتی اسلایترین هم که همیشه کمترین عضو رو داشت الان کلی عضو تازه وارد داره و یه رقیب جدی توی هاگ حساب میشه.

لطفا بازم فکر کنین، تابستونه! ایفا فعاله! "حداقل" سه تا گروه فعال توی هاگوارتز هست که ایشالا چهارمی هم عضو جذب میکنه و میتونه با بقیه رقابت کنه.

خداییش تقسیم بر تعداد ظلم در حق فعالیت فعلی سایت نیست؟ با تقسیم بر تعداد عملا داریم میگیم اونقدر کمیم و فعالیتمون کمه که همون شرکت کردن یه نفرم برامون خوش حال کننده س! والا با این اوضاع تقسیم بر سه هم میتونه کم حساب بشه!!!

گریف که همیشه عضواش زیاد بوده و اکثرا فعال ظاهر شده، اسلی ها هم که ییهو زیاد شدن و بعید میدونم این همه عضو نخوان هاگ شرکت کنن، ریون شاید تعدادشون کم باشه اما همین تعداد اعضای کم فعال هستن. هافل هم مرلین بخواد عضو جذب میکنه. یعنی این هاگ میتونه با شرکت 4 گروه فعال یه هاگ رویایی مث قدیما بشه!!!

شاید نسبت به قدیما وضع خوبی نباشه، اما خداییش نسبت به دو سه سال اخیر خیلی وضع گروها بهتر شده.

پس بازم ازتون خواهش میکنم یه بار دیگه در مورد تقسیم امتیازا فک کنین یا سالازار! اگه با این اوصاف بازم تصمیمتون مثل قبله، دیگه حرفی نیست و تسلیم میباشیم.

تنکس!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سلام.... .
من می خواستم اگه بشه معلم درس نویسندگی یا دفاع در برابر جادوی سیاه بشوم

با تشکر : ویلبرت اسلینکرد

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
سلام علیکم و رحمته الله

خب من درس پروازو و کوییدیچ رو می خوام! خب ترم قبلی هم معلمش بودم و می خوام اگه مدیر اجازه بده ، این ترم هم این درس رو داشته باشم!

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
بنده برای سفر های هاگزمید یا اگه نشد و پر بود مسابقات دوئل ثبت نام مینمایم! همچنین چون تنم میخاره برا دعوا و درگیری و جنجال دافطلب بازرسی هم هستم
یه نکته هم این که میشه یه نفر سه بار پست بزنه و تو هر پستم دو تا شغل درخواست بده؟ کلا حرکت جالبیه!
یه پیشنهادم در مورد قوانین داشتم! این که اگه یه نفر هم بپسته امتیازش کامل حساب میشه خیلی به نفع گروه های کم عضوه! بعد اونوخ اگه حداقل تعداد رو ببریم بالا هم خیلی به نفع گروه های پرعضوه! به هر حال ازونجایی که تابستونه و استقبال احتمالا زیاد پیشنهاد میکنم یه حداقلی قائل بشید! مثلا 3 تا!

سپاس
خدافس

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
سالازار جان،‏ مثل اینکه علاوه بر خسته و تنها،‏ پیر و درمانده و علیل و ‏...‏ چیز...‏ فراموشی داری!‏
کو پستت واسه اطلاعیه که امروز زدی؟:دی

من واسه سفرهای هاگزمید و بازرسین هاگوارتز ثبت نام می نمایم!‏

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۲ ۱۷:۱۸:۳۱

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.