هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲:۰۱ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
امتیازات جلسه ی اول تاریخ جادوگری:

هافلپاف:
21 + 28 = 49 امتیاز / 2 = 25 امتیاز

ارنی مک میلان:
7 + 6 + 6 + 2 = 21 امتیاز

هوگو ویزلی:
9 + 9 + 5 + 5 = 28 امتیاز
تد لوپین کجای کتاب 3 بوده؟ اصلا تد لوپین توی جلد سه متولد شده بود؟

گریفیندور:
17 + 26 + 30 + 25 = 98 امتیاز / 1.5 = 66 امتیاز

چارلی ویزلی:
3 + 4.5 + 3 + 1 + 5 = 17 امتیاز

لی چردن:
12 + 9 + 4 + 1= 26 امتیاز

جیمز سیریوس پاتر:
15 + 9 + 3 + 3 = 30 امتیاز

استرجس پادمور:
14 + 6 + 5 = 25 امتیاز

ریونکلاو:
27 + 13 + 30 = 70 امتیاز / 1.5 = 47 امتیاز

فلور دلاکور:
12 + 9 + 6 = 27 امتیاز

دافنه گرینگراس:
5 + 1.5 + 6 = 13 امتیاز

آماندا بروکل هرست:
12 + 9 + 6 + 1 + 2 = 30 امتیاز

اسلیتیرین:
28 + 30 = 58 امتیاز / 2 = 29 امتیاز

مورفین گانت:
15 + 6 + 4 = 25 امتیاز + 3 امتیاز تشویقی برای بهترین طنز استفاده شده= 28 امتیاز
من کلا آدم فسیلی هستم، حتی تو گرینگوتز هم مشاورم و حقوق بگیر!

سورس اسنیپ:
15 + 9 + 6 = 30 امتیاز
دیگه راه نداشت اضافیا رو حساب کنم!

موفق باشید!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۰:۰۷ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
تدریس جلسه ی دوم تاریخ جادوگری

بیل به سرعت وارد کلاسش میشه و با عجله به سمت صندلی خودش میره و بعد از اینکه با حرکت دستش دانش آموزان رو ساکت می کنه، شروع به صحبت می کنه:
- امروز من خیلی عجله دارم و مجبورم به خاطر یه مشکلی، زودتر از همیشه کلاس رو ترک کنم، برای همین متن تدریس این جلسه ی شما رو در تکه های کاغذ پوستی نوشتم و با فنآوری شورای الهی-آسمانی زوپس، به تعداد همتون کپی شده. گرینگراس، این کاغذ ها رو پخش کن.
-
- به حرف من گوش نمی کنی؟ ده امتیاز از ریونکلاو کم میشه! جردن، تو پخش کن!
- چشم استاد!

بعد از تموم شدن پخش برگه های تدریس، بیل با لبخندی از کلاس خداحافظی می کنه و از کلاس خارج میشه. به محض خروج بیل از کلاس، لی با صدای بلند شروع به خواندن برگه ی خودش می کنه:
جلسه ی دوم- چوبدستی های جادوگری
چوبدستی هایی که پدران جادوگر ما از آنها برای انجام جادو از آنها استفاده می کردند، با چوبدستی های ما تفاوت زیادی داشت، انها بیشتر از عصا های بلند که درازای آنها گاهی به یک متر نیز می رسید، استفاده می کردند. این عصا های جادوگری از درخت های مخصوصی به دست می آمدند، اکثر این درخت ها در مناطق مرکزی و جنوب شرقی اروپا می روییدند و به تمام نقاط جهان صادر می شدند.

اولین چوبدستی ساز ها، خود هیزم شکنان بودند؛ آنها با استفاده از مهرات هایی که در طی سالیان دراز آموخته بودند، حکاکی ها و شکل هایی از قبیل اژدها و ... در تنه ی درختان، انها را به عصاهای جادوگری تبدیل می کردند و به جادوگران عرضه میکردند. اما این عصا های جادوگری نقطه ضعف بزرگی داشتند، با این ابزار، حادو های سطح پیشرفته که در مرحله ی تئوری بودند را نمی شد آزمایش کرد، در حقیقت، این عصا های جادوگری از خود نیرویی نداشتند و نیروی جادویی برای انجام ورد ها را از خود افراد می گرفتند؛ این امر در اجرای جادوهای معمولی خللی وارد نمی کرد ولی در اجرای جادوهای پیشرفته که به نیروی جادویی زیادی احتیاج داشتند، اختلال ایجاد میکرد.

جادوگران زیادی سعی در حل این مشکل کردند، اما هیچ یک موفق نشدند تا اینکه جادورگی به نام آبراهام اولیوندر پی برد هنگامی که مغز درون چوبدستی از قسمتی از بدن موجودات جادویی قدرتمند انتخاب شود، بدون تکیه به نوع چوب به کار رفته در چوبدستی و طول آن، میتواند قدرتی بی نهایت را در اجرای هر گونه جادویی فراهم آورد. وی به عنوان اولین مخترع و بزرگترین فروشنده ی چوبدستی های جادوگری به حساب می آید.

اولین چوبدستی اختراعی، از موی تک شاخ بود و نیم متر طول داشت. بعد از مدت ها مغز های دیگری نیز به موی تک شاخ اضافه شدند و باعث شدند که تنوع چوب های جادوگری افزایش یابد.

در عصر حاضر انواع مختلفی از چوب های جادوگری در جای جای دنیای جادوگری به فروش می رسد و تنوع در نوع و جنس چوبدستی ها، باعث شده است که هر جادوگر امکان انتخاب گسترده ای نسبت به زمان پیشین داشته باشد.

تکالیف شما:

1- انواع مغز های چوبدستی را بنویسید!( 5 مورد و هر مورد 1 امتیاز)

2- انواع جنس چوبدستی های جادوگری را بنویسید.( 3 مورد و هر یک امتیاز!)

3- تفاوت طول چوبدستی های حال حاضر و عصاهای جادوگری زمان قدیم، چه تفاوتی را در مقدار انرژی خروجی برای انجام جادو ها باعث میشد؟ ( با استفاده از قوانین فیزیک مشنگی!) ( 10 امتیاز)

4- تفاوت در چوب به کار رفته در ساختار چوبدستی های جادوگری، چه تاثیری در قدرت آنها دارد؟ ( با استفاده از قوانین علوم تجربی مشنگی!) ( 10 امتیاز)

5- چوبدستی مرگ چرا بدون هیچ یک از مغز های شناخته شده بود و فقط از چوب تشکیل شده بود؟ ( 2 امتیاز)

تکلیف اضافی:

یک رول بنویسید و در آن نحوه ی اختراع اولین چوبدستی جادوگری توسط آبراهام اولیوندر را بنویسید.( 7 امتیاز)

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1- شعر گرگینه ی دهه شصت را از لحاظ روحیات و شخصیت و علاقه مندی های شاعر، نقد و بررسی کنید و بگویید چه عاملی باعث شده است که گرگینه ی گمنام این شعر را بسراید. ( 15 امتیاز)

ببینید بعضی از عوامل هستند که گرگینه ها ممکن است در هنگام تبدیل شدن برخی از روحیات انسان ماننده خود را حفظ کنند ولی این فقط حدس و گمان است و تا حالا هیچ گونه شواهدی دال بر این قضیه به اثبات نرسیده جز همین شعری که شما در کلاس ذکر کردید . گرگینه ای که این شعر را سروده بود در زمان انسانی خود یک شاعر ماگل بوده است که توسط یک گرگینه گاز گرفته شده بود . عاملی که باعث شده بود شعر را بسراید در بالا گفتم ولی علاقه مندی این گرگینه این بوده است که به آغوش گرم خانواده ی خود بازگردد تا بتواند دوباره زندگی خود را از سر بگیرد ولی چون میدانسته است که اتفاق تکرار نخواهد شد میخواسته از آن شهر و از آن جنگل برای همیشه برود و یا شاید خود را نابود کند !

2- بر اساس آموخته های خودتون از دروس دفاع در برابر جادوی سیاه و موجودات جادویی، ملاک های تشخیص یک گرگینه را بنویسید. ( هر مورد 1.5 امتیاز و حداکثر امتیاز 9)

*خوردن معجون در سر ماه
* ترس از ماه
*علاقه نداشتن به کتاب های مربوط به گرگینه ها
*علاقه به تغییر شکل و یاد گرفتن درس تغییر شکل
*گوشه گیر و تنها
*زندگی در کنار جنگل ها

3- انواع گرگینه ها را نام ببرید. ( 6 امتیاز)

تاکنون سه گونه گرگینه در سراسر دنیا یافت شده است :

*گرگینه ی تامور
*گرگینه ی کوچک (که به موریانه گرگینه معروف است و تشخیص آن از سگ مشکل است)
*گرگینه ی شمالی(این گرگینه برعکس همه ی گرگینه ها پوست سفیدی دارند )

4- نظرتون در مورد کلاس و محتوای اون.

این جلسه خوب بودش و متحواش هم جالب بود !

5- در مورد چه مبحث هایی بیشتر تدریس شود؟

بیشتر به موضوعات تاریخی اشاره شود بهتر است

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
شعر گرگینه ی دهه شصت را از لحاظ روحیات و شخصیت و علاقه مندی های شاعر، نقد و بررسی کنید و بگویید چه عاملی باعث شده است که گرگینه ی گمنام این شعر را بسراید.

نقل قول:
خسته ام
خسته ام از اشک های تکراری

از لحاظ روحیات این گرگینه خسته ست و از اشک های تکراری ملوله. که این یعنی گریانم هست و حتما تو هاگوارتز ِ گرگینه ها، تو دستشویی دخترانه شون میره میشینه رو کاسه توالت و گریه میکنه!

نقل قول:
دلم بوی جنگل میخواهد

این یعنی گرگینه ی دهه ی شصت قبلا جنگلی بوده. احتمالا با بابابزرگش تو جنگل زندگی می کرده و بزغاله های هایدی رو میخورده بعد یه روز خاله ش اومده و اونو با خودش به شهر آورده که کلارای روی صندلی چرخ دار رو بخوره.

نقل قول:
دلم آغوش مهربان میخواهد

خب این حیوون کمبود محبت هم داره. گوگولی!

نقل قول:
امشب خودم را تمام خواهم کرد

امشب شب آخر است

و اما اینجا، شاید اینطور به نظر بیاد که این گرگ تمایل به خودکشی داره. اما اینطور نیست. تازه فهمیده باید وایسه رو پای خودش و دست از زرناله برداره. میخواد ترک گرگینه بودن بکنه. که در ابیات بعدی کاملا مشخصه:

نقل قول:

آهای گرگ های وحشی فرارم را ببینید

از چشمان بی پروای آن بره میش میگریزم

خونی در رگ های سردم جریان ندارد

میروم که دیگر ظهور ماه کامل را نبینم

میروم که دیگر صدای زوزه هایم به گوش هایت نرسد

نفس هایم میرود دستانم میرود من میروم

ایناها!
رفت!
به همین راحتی!
گذاشت و گذشت! ترک کرد!
یه جو غیرت این توله گرگ اگه تو بعضیا بود الان وضع سایت..هوووف!

بر اساس آموخته های خودتون از دروس دفاع در برابر جادوی سیاه و موجودات جادویی، ملاک های تشخیص یک گرگینه را بنویسید.

بر اساس آموخته از دروس!؟ برو از خدا بترس مرد حسابی!! داماد توله گرگ زشتتو انداختی تو سفره ی بابای من! یه عمر باهاش تو یه اتاق خوابیدم! ماهی یه بار جد و آبادم بدون نیاز به ایینه ی اسراری که بابام با شنل نامرئی میرفت دیدنش، میومدن جلو چِشَم!!

ملاک تشخیص!
موهای فیروزه ای! وحشی بودن! گاز گرفتن! بوقی بودن! آمریکایی بودن! استکبار بودن! دم داشتن! اره! دم داره! دیدم دمشو! همیشه یه دم داره که تو شلوارش قایم میکنه!

انواع گرگینه ها را نام ببرید.

گرگینه ی ویزلی
گرگینه ی لوپینی
گرگینه ی گری بکی {به این یکی شوخی نیومده}

عکسی از دگردیسی یک انسان به یک گرگینه قرار دهید. عکس باید بر طبق قوانین سایت باشد!

اینو خودم از دامادت گرفتم، بالای بید کتک زن نشسته بودم تماشاش می کردم:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
1- شعر گرگینه ی دهه شصت را از لحاظ روحیات و شخصیت و علاقه مندی های شاعر، نقد و بررسی کنید و بگویید چه عاملی باعث شده است که گرگینه ی گمنام این شعر را بسراید. ( 15 امتیاز)

این گرگینه ی افسرده از طبیعت خودش ناراضیه و نمی خواد به دیگران صدمه برسونه. روحیه اش هنوز انسانیه و از اینکه می بینه اطرافیانش ازش متنفرن عذاب می کشه و تنهایی رو به نگاه های ناجور مردم و اون بره میش بی پروا(کسی که احتمالا گرگینه رو دوست داره اما گرگینه نمی خواد بلایی سرش بیاره) ترجیح می ده.
در جای جای شعر گفته شده که گرگینه هه دیگه به اینجاش(اشاره به بالای سر) رسیده و نمی تونه تحمل کنه و می خواد خودش رو بکشه و ملتی رو راحت کنه!

عامل هم که بهش اشاره شد تو جملات بالا. افسردگی، مطرودیت، عذاب!

2- بر اساس آموخته های خودتون از دروس دفاع در برابر جادوی سیاه و موجودات جادویی، ملاک های تشخیص یک گرگینه را بنویسید. ( هر مورد 1.5 امتیاز و حداکثر امتیاز 9)

اگه بخوایم یه گرگینه رو از یه انسان تشخیص بدیم، گرگینه ها:
1. بوی خاصی می دن (که معمولا یه خون آشام اینو می فهمه)
2. خیلی زود اعصابشونو از دست می دن.
3. هر چی به شب ماه کامل نزدیک تر میشیم حال اینا بد و بد تر میشه
4. بدن داغی دارن
5. قدرت بدنی شون بالا تره
6. اگه تحریک بشن(مثلا بی خود و بی جهت بزنین پس کله ش) و اونام وحشی بازی در بیارن(مغزتون رو بین دستاشون بترکونن) متوجه تغییری تو ظاهر چشماشون میشیم.

و اگه بخوایم یه گرگینه رو از گرگ تشخیص بدیم، گرگینه ها:
1. هیکلشون خیلی بزرگ تر از گرگه
2. شب ماه کامل پیداشون میشه
3. قدرتشون بیشتر از گرگ هاست
4. روی دو پا حرکت می کنن و هیکل خمیده ای دارن
5. به طور ناگهانی به آدم حمله می کنن
6. خیلی راحت نمی میرن. باید یه چاقوی نقره رو تو سینه شون فرو کرد و در صورت در دسترس نبودن چاقو قلبشون رو از تو سینه شون بیرون کشید.
7. سریع ترن

1. گرگینه هایی که از گاز یه گرگینه تو شب ماه کامل تبدیل شدن و شبی که ماه کامل باشه تبدیل می شن. مثل ریموس لوپین

2. گرگینه هایی که ژن گرگینه ای بطور ارثی درشون بوجود اومده و طی فرآیندی تبدیل به گرگینه شدن(مثل رسیدن به مرز سنی یا کشتن یه انسان) و شبی که ماه کامل باشه تبدیل می شن. مثل تایلر لاکوود

3. گرگینه هایی که یکی از والدینشون گرگینه بودن مثل تدی ریموس لوپین.

4. این دسته گرگینه ها وجود خارجی ندارن! اینا توسط گاز یه گرگینه تبدیل شدن و از اون به بعد هر وقت دلشون بخواد می تونن تبدیل بشن! همونطور که خون آشام ها زیر نور خورشید برق نمی زنن این هام وجود خارجی ندارن! :vay:

5. میشه بهشون گفت نیمه گرگینه. اگه یه انسان توسط یه گرگینه اونم تو شبی که ماه کامل نباشه تبدیل بشه، فقط بعضی از عادات و رفتارش تغییر می کنه و تبدیل به یه نیمه گرگینه میشه. مثل شما آقا معلم!

اگر هم بخوایم از نظر رفتاری اینا رو بررسی کنیم...

1. گرگینه هایی که به زندگی تو جنگل رو آوردن، ملت رو با افتخار می کشن و روحیه ی حیوانی شون بر بعد انسانی شون چیره شده.

2. گرگینه هایی که از ذات خودشون ناراضی ان. کلن با این قضیه میسوزن و می سازن! بین انسان ها زندگی می کنن و سعی می کنن خودشون رو با معجون های خاص و بستن به غل و زنجیر کنترل کنن.

من سه بار وارد کلاس شدم و با دیدن مبحث در حال تدریستون فکر کردم اشتباهی اومدم کلاس مراقبت از موجودات جادویی اونم چی؟ گرگینه!!

در مورد تاریخ!! خواهشا جلسه بعدی راجب جن های خونگی، جن های شورشی، ترول ها، پری های دریایی، پریزاد ها و خون آشام ها نباشه

تکالیف اضافی

1- نام گرگینه های کتاب هری پاتر را با آدرس جلدی که اولین بار از آنها اسم برده شده است، بنویسید. ( هر مورد 1 امتیاز/ اسامی تکراری امتیازی نخواهند داشت!)

واگاواگا(2)
ریموس لوپین(3)
فنریر گری بک(6)
نصف بیل ویزلی! اولین بار تو جلد 1 اسمش برده شد و تو جلد 6 هم گاز گرفته شد!
تدی ریموس لوپین(7)

2- عکسی از دگردیسی یک انسان به یک گرگینه قرار دهید. عکس باید بر طبق قوانین سایت باشد! ( 5 امتیاز)

بفرمایید

پیام زده شده در: ۰:۳۱ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۴۷:۵۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آنلاین
تکلیف جلسه اول :

به صورت کلی میشه از افسردگی شاعر که از تبعیض نژادی بین گرگینه ها و انسان ها برقرار بوده ، نتیجه گیری کرد . اتفاقا همین ادبیات و شعر ها بوده که باعث شده وزارت سحر و جادو ، بخش حمایت از حیوانات وحشی جادوگر قانونی بر ضد نژاد پرستی برقرار کنه . در تک تک کلمات و ابیات این شعر میشه اشاره شاعر به متفاوت بودن و مشکلات روانی که براش به وجود اومده از این بابت رو دید .

حتی اگر به تاریخچه هاگوارتز نگاهی بندازیم و تاریخ این مدرسه و معلم هایش رو با دقت مورد مطالعه قرار بدیم مشخص هست که زمانی که پروفسوری گرگینه بوده ، چه نگرانی های در بین دانش آموزان و به خصوص خانواده دانش آموزان به وجود میومده و حتی در اکثر اوقات مدیر مدرسه مجبور به تعویض معلم میشده .

همین رفتار ها باعث شد که در یک بازه زمانی ، خودکشی گرگینه های جادوگر به شدت آمار بالایی گرفت .

نقل قول:
خسته ام

در اینجا میبینید که شاعر از دوران سخت و گریه آور زندگی خودش و بقیه گرگینه ها تعریف میکنه و ابراز خستگی خودش از این وضعیت رو اعلام میکنه . به نظر من کلمه "اشک" اینجا دو معنی داره . یکی به معنای خودش یعنی گریه کردن و اشک اشاره میکنه و معنی دومش به نظرم توهین ها و مشکلات گرگینه ها هست . در نتیجه منظور از مصرع دوم این هست که این شاعر از تمام مشکلات و توهین های مشابه گرگینه ها در جامعه خسته هست .

نقل قول:
دلم بوی جنگل میخواهد

دلم آغوش مهربان میخواهد

در این بیت ، شاعر به صورت مستقیم اشاره میکنه از تبعیض نژادی خسته هست و نیاز داره به مردم و جامعه ای که قدرش رو بدونن و باهاش مثل یک حیوون خطرناک برخورد نکنن . جمله دوم این بیت از درد ها و ناراحتی درونی شاعر حرف میزنه و به خوبی این رو نشون میده .

نقل قول:

امشب شب آخر است

و در ادامه شعر ، به این نکته که از چنین زندگی سخت و بی انصافی خسته شده و دیگه نمیتونه بهش ادامه بده . کلماتی مثل رفتن ، پرواز ، فرار و غیره در این بیت ها نشون دهنده هدف شاعر و نشان دهنده افسردگی و بریدنش از زندگی هست .

=====

1-زمانی که ماه کامل میشه ، این افراد به گرگینه کامل تبدیل میشوند .
2-دندان های این افراد به طرز متفاوتی از انسان های عادی تیز تر هست .
3-در بعضی موارد ، رفتار خشن تری از جادوگران عادی نشون میدن .
4-دستان این افراد کمی بزرگتر از بقیه هست و معمولا موهای روی دستشان زیاد میشود . همچنین از روی ناخن های تیزشون میشه به گرگینه بودنشون پی برد .
5-سرعت دوئیدن این افراد از انسان های عادی بسیار بیشتر هست . در بعضی موارد ، بستگی به درصد گرگینه بودن (هر چی بالاتر باشه ) سرعتشون از ماشین های ماگلی هم بیشتر هست .
6-علاقه شدید این افراد به گوشت و خوردن هر نوع گوشت ممکن و در دسترس . گرگینه ها براشون مهم نیست گوشت چه موجودی رو بخورن ، در هر صورت باید نیاز به گوشت بدنشون رو تامین کنند .

=====

1-گرگینه هایی که در بدو تولد گرگینه هستند . این حالت در صورتی اتفاق میفته که پدر و مادر فرزندی گرگینه باشند . در نتیجه بچه بدون هیچ اتفاقی خاصی گرگینه خواهد بود .

2-گرگینه هایی که گاز گرفته شدند . این نوع جادوگر های عادی هستند (بودند) که توسط گرگینه دیگری گاز گرفته شدن و به خاطر ورود خون گرگینه قبلی و قاطی شدن دو خون ، تبدیل به گرگینه میشوند .

3-گرگینه هایی که بابت تراکنش های شیمیایی و بابت کارهایی که جادوگران بین دی ان ای جادوگران عادی و گرگ ها انجام دادن تا موجودی قدرتمند تر به وجود بیارن و معمولا به نتیجه نرسیدن . چون جادوگر در حالتی که به گرگ تبدیل میشه ، قدرت تفکرش رو از دست میده .

=====

کلاس به نظرم جالب بود و تکالیف خوبی داده شده بود . فقط من شخصا به تاریخ های واقعی خود سایت جادوگران علاقه بیشتری دارم چون از بدو تشکیل شدنش حضور داشتم و از بقیه بیشتر بلدم !

-تاریخ جادوگران
-تاریخ هاگوارتز مجازی
-تاریخ جنگ های خوبی و بدی
-تاریخ وزارت خانه ( که فک نکنم تا حالا در موردش صحبتی شده باشه )

=====
=====
=====
تکالیف اضافی:

1- نام گرگینه های کتاب هری پاتر را با آدرس جلدی که اولین بار از آنها اسم برده شده است، بنویسید. ( هر مورد 1 امتیاز/ اسامی تکراری امتیازی نخواهند داشت!)

-فنیر گری بک : جلد اول شاهزاده دورگه
-ریموس لوپین : جلد اول زندانی آزکابان
-واگا واگا (Wagga Wagga Werewolf ) : تالار اسرار . گرگینه ای که لاکهارت میگفت که با جادو از مشکل گرگینه بودن رهاییش داده بوده و به جادوگر عادی تبدیلش کرده بود .
-نویسنده کتاب هیری سنات ، قلب انسان . اسمی به خواسته خودش مخفی مونده بود تو کتابی که در مورد مشکلاتی که داشت با گرگینه بودنش : کتاب موجودات عجیب جادویی و جاهایی که میشه اونا رو پیدا کرد .

2- عکسی از دگردیسی یک انسان به یک گرگینه قرار دهید. عکس باید بر طبق قوانین سایت باشد! ( 5 امتیاز)

پیوست رو مشاهده کنید .

پیوست:

jpg  images (1).jpg (4.92 KB)
33975_51e9a8fd9dbcf.jpg 300X168 px

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
تکالیف:

بله. بنده شعر را بند به بند برای شما بررسی می کنم الان:

نقل قول:
خسته ام

اینجا معلوم می شود که شاعر احساس خستگی می کند!

نقل قول:

احساس افسردگی شاعر

نقل قول:
دلم بوی جنگل میخواهد

دلم آغوش مهربان میخواهد

این دو بند میل شاعر به زندگی در یک آرمانشهر را نشان می دهد.

نقل قول:

امشب شب آخر است

آمدن این دو بند بلافاصله بعد از بندهای آرمانشهر ما را به این نتیجه می رساند که شاعر از رسیدن به یک چنین آرمانشهری نا امید است و میل شدیدی به خودکشی دارد.

نقل قول:

تنفر از همنوعان و جامعه ی فعلی در شاعر

نقل قول:

شاعر اینجا احساس می کند که نمی تواند برای نجات معصومیت در حال نابودی جامعه کاری بکند و احساس شرم و ناتوانی در انجام وظایف می کند که همان خودکم بینی است.

نقل قول:

احساس ضعف جسمانی

نقل قول:

شاعر به خاطر اینکه احساس بی فایده بودن می کند، از خود متنفر شده و می خواهد به هر قیمتی هست خودش را سر به نیست کند.

این ها بررسی شخصیت و روحیات شاعر بود اما اینکه چه عاملی باعث سرودن این شعر شده سوالی است که جوابش با بررسی دوباره ی روحیات شاعر به دست می آید. پس یکبار دیگر به طور خلاصه روحیات شاعر را مرور و جمع بندی می کنیم:

1. خستگی و افسردگی
2. میل به زندگی در آرمانشهر و تنفر از خود و جامعه ی فعلی
3. احساس ناتوانی و خود کم بینی
4. احساس ضعف جسمانی
5. نا امیدی و میل به خودکشی

جواب روشن است. تمام این ها علائم خماری حاد بوده و دلیل سرودن چنین شعری تشنه ی چیز بودن شاعر است. دولت آزادی و پرواز با فراهم آوردن شرایط مناسب جهت دسترسی همه ی سنین و اقشار به چیز، آزادی و پرواز را به جامعه تزریق کرده و از بروز چنین آسیب های اجتماعی و روانی خانمان براندازی جلوگیری می کند.

1. موی بلند
2. روی سیاه
3. ناخن دراز
4. نه فلفلی، نه قلقلی، نه مرغ زرد کاکلی، هیچکس باهاش رفیق نیست.
5. تنها روی سه پایه، می نشینه تو سایه.
6. احیانا اگر مثل تد ریموس لوپین بابایش هم مثل خودش گرگینه باشد وقتی بابایش می گوید: تد ریموس میای بریم حموم؟
وی پاسخ خواهد داد: نه نمیام، نه نمیام.
- سرتو میخوای اصلاح کنی؟
- نه نمیخوام، نه نمیخوام
ملاک های بیشتری برای تشخیص گرگینه، مانند نحوه ی مواجهه اش با کره الاغ کدخدا و... هم وجود دارد که چون دیگر بیش تر از این امتیاز نمی دهید، نمی گویم.

گرگینه های صورتی - گرگینه های بوژبوژی - گرگینه های ریش دراز - گرگینه های چشم باباقوری - گرگینه های کله زخمی - گرگینه های کله قرمز

کلاس بسیار کسل کننده است و حداقل پرفسور بینز ترم پیش از توی دیوار وارد کلاس می شد و یک هیجانی ایجاد می کرد. لطفا جلسه ی بعد از توی دیوار وارد کلاس شوید. بعدش هم شما مشمول قانون دوشغله ها نمی شوید مگر؟ قانون شکنی می کنید؟ فردا تشریف بیاورید حسابداری وزارتخانه برای تسویه حساب. شما از ریاست موزه عزل شدید.

در مورد چیزهایی که کمی آزادی و پرواز به روح لطیف ما نوگلان باغ دانش تزریق کند و ما را برای بر عهده گرفتن مسئولیت های سخت در جامعه ی پر از افسردگی و ناامیدی و دشمنِ چیز آماده کند تا فضای آزادی و پرواز را بتوانیم بر جامعه مان حاکم کنیم. از بزرگان صنعت چیز در گذشته بگویید تا آنها را الگو قرار داده و همه ی ظرفیت های خود را آزادسازی حداکثری کنیم.

تکالیف اضافی:

1. آلبوس دامبلدور، هری پاتر، رون ویزلی و هرمیون گرنجر جلد 1
2. مینروا مک گونگال و روبیوس هاگرید جلد 2
3. سیریوس بلک و ریموس لوپین جلد 3
4. الستور مودی جلد 4
5. نیمفادورا تانکس و ماندانگاس فلچر جلد 5
6. خاندان کله قرمزها (غیر از رون چون رون را قبلا گفته ام و نباید اسم تکراری بیاورم.) و هوریس اسلاگهورن... (ارباب! کله چرب رو هم بگم بهش؟... خیانت کرده بهمون ها! الان عضو محفل شده... بگم پس؟... اطاعت امر!...) و سوروس اسنیپ! جلد 6
7. الفیاس دوج و نسل جدید و 19 سال بعدِ کله قرمز ها و کله زخمی ها و کله رنگی ها (بچه ی تانکس) جلد 7

البته اگر من مدیر گالری جادوگران بودم تمام عکس های این موجود کریه را حذف می کردم، چون دیدن چنین بشری نه تنها خلاف قوانین سایت که خلاف حقوق انسانی و مصداق تجاوز به حریم شهروندی است ولی چه کنیم که گالری سایت پر است از عکس این موجود دگردیس!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۳:۴۹ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین

هر کسی می تونه بگه که این گرگینه جان عزیز مهربان بسیار ناراحت بوده و گریه می کرده. بر اثر آخرین تحقیقات و دوربین مخفی ما که قبل از دوران زیست ما وجود داشته؛ این عکس از او گرفته شده.

خب، این گرگینه از قیافه خودشون بدشون میومده و به خاطر همین یه خورده چرت و پرت نوشته!

1. فقط تو ماه کامل دیده می شن.
2.

چند تا دسته بندی داریم.
دسته بندی اول:
1گرگینه های توآیلایت
2. گرگینه های هری پاتر
3. گریگینه های ومپایر دایریز
4. گرگینه های های کتاب کمیک (ولورین و اینا)
5. بقیه!

دومین دسته بندی هم اینه:
1. گرگینه های زشت
2. گرگینه های زیبا

سومین دسته بندی هم اینه:
1. گرگینه هایی که راحت تبدیل می شن.
2. گرگینه هایی که سخت تدیل می شن.

گروه اول هم که خالیه. دانش مندا به این نتیجه رسیدن دسته بندی یه گروهی زشت می شه!

و اما آخرین دسته بندی که خیلی مهمه.
1. گرگینه هایی که به خواست خود تبدیل می شن.
2. گرگینه هایی که خودشون تو ماه کامل اتوماتیک تبدیل می شن.

خوبه استاد! اما تکالیف ـش زیادن و ما حوصل ـمون نمی آد همه رو جواب بدیم.

دایناسور های جادوگر استاد! خواهش!

تکالیف اضافی:

...

دگر دیسی استاد؟ شک دارم!
ایناهاش! خیلی درد داره! آی!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۳:۰۹ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

اخی طفلکی
این شاعر گمنام جزو گروهی بوده که از داشتن چنین قابلیتی شرمساره.
و چون دهه ی شصتی ها(این نسل سوخته)در ان زمان دارای امکانات کافی نبودن و راهی برای کنترل این حالت نداشتن این گرگینه یه مفلوک برای اخرین بار با همه چی خداحافظی میکنه و میره به سمت خودکشی کردن.اما باز هم به دلیل کبود امکانات و فشار تحریم ها در خودکشی اش هم ناکام میمونه و با شرمساری به کار خودش ادامه میده

1-پوزه یه بلندتر نسبت به گرگ های معمولی
2-مردمک چشم زرد رنگ
3-روی دو پا می ایستن
4-بزرگترن نسبت به گرگهای معمولی
5-قوی تر از گرگ های معمولی اند
6-فقط توی نور کامل ماه پیداشون میشه

1-گرگینه هایی که این قابلیت رو به ارث بردن
2-گرگینه هایی که توسط گرگینه دیگری گاز گرفته شدن.

که خود این دو گروه شامل زیر شاخه های زیر میشه:

1-گرگینه هایی که با قابلیتشون حال میکنن.
2-گرگینه هایی که از وجود چنین قابلیتی در خودشون شرمسارن

خوفه باحاله کلا سوالاش متنوعه

در مورد.پریان و پیکسی ها

تکالیف اضافی:

تد لوپین:جلد 3
بیل ویزلی:جلد 6
فنری گری بک :جلد 6
واگا واگا : جلد 2

بفرمایید

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۰:۲۶ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

من از همین جا اعلام می کنم که شاعر این شعر گرگینه ی گمنام نبوده! بلکه ایشون سوسکی گمنام بوده که به علت تبعیض نژادی ای که در دهه نود بوده، شعر خود را با نام مستعار گرگینه ی گمنام منتشر کرد. آن سوسک بزرگوار پس آنکه دوران دانشجویی را پشت سر گذاشت، عاشق همکلاسی خود شد. پس از مدتی فهمید که معشوقه اش، یک گرگینه است. به همین دلیل آن سوسک بزرگوار به معشوقه اش گفت که او را گاز بگیرد. اما نتیجه آن طور که او انتظار داشت نشد.
با کمال تعجب، او به یک سوسکینه تبدیل شد. در هر ماه کامل، او به یک گرگینه اما در ابعاد سوسک می شد که همین باعث شد از جامعه ترد شود و باقی مانده عمر خود را صرف ترانه سرایی در فاضلاب های لندن بکند.
شوما از همون مصراعی که به چشمان بی پروای بره میش اشاره میکنه میتونید بفهمید که ایشون اینقدر کوچولو بوده، که توی چشمای بره میش هیچ ترسی مشاهده نمیشده!

شوما الان نگفتید گرگینه در حالت انسانی، یا در حالت حیوانی. حالا ما حیوانی شو در نظر میگیریم:
جثه ی بزرگ-چشمان زرد- پوزه ی بلند- قد بلند-بسیار بسیار وحشی-نگاه معنی دار به ماه کامل
1.گرگینه هایی که از گاز گرگینه در حالت حیوانی گرگینه شده اند.
2.گرگینه هایی که از گاز گرگینه در حالت انسانی گرگینه شده اند.( مث شوما)
3.گرگینه هایی که ارثی گرگینه شده اند.

بسیار بیخود و بی جهت

من پیشنهاد می کنم تا جایی که میشه اصن تدریس نشود

تکالیف اضافی:

ریموس لوپین ( کتاب 3)
واگا واگا ( گرگینه ای که لاکهارت ادعا میکرد باهاش جنگیده، کتاب 2)
فنریر گری بک ( کتاب 6)
جا داره اینجا یه تشکر از رز بکنم

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.