هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
تكاليف

۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

خب الان من بعد از تدریس شما دگرگون شدم. حرف های شما رو تایید میکنم که مشنگا همچینم که میگیم مشنگ نیستن...آقا خب مشنگن دیگه...ببخشید این ندای درونم بود، یه امای بیرون دارم یه ندای درون. شما به ندا توجه نکن.....خب اگه ما بخوایم خون این مشنگ ها تو خون جادوگریه اصیل ما رسوخ نکنه یه سری مشکلاتی پیش میاد.
یکیش اینکه نسلمون منقرض میشه، مثلا فکر کنید آخر آخر، یه لرد ولدورت بمونه، یه من، یه بارتی....ارباب که جنسیتشون مجهوله...یه من میمنوم یه بارتی...خب از این به بعدشم بخوایم نگاه کنیم...خیلی خوش شانس باشیم یه پسر و یه دخترمون بشه...خب ... خب به جمال آتیشیتون، آقای اژده، بعدش بالاخره مجبور میشن یه مشنگ رو بگیرن یا اصلا ازدواج نکنن. که در صورت برگزید راه دوم نسلمون از بیخ منقرض میشه.
بعد یه طرفم از این دیدی نگاه کنید که جادوگرا با تکیه بر قدرت جادوییشون از دنیای مشنگ ها (البته عده ای) عقب موندن. الان اینا ور میدارن با یه جاروپیما (همون هواپیما) صد نفر رو این ور اون ور میکنن، الان ما بخوایم با جارو جلوشون پرواز کنیم خیلی هنر کردیم؟ ... نه دیگه!...نه دیگه!....باید آپتودیت بشیم. باید با این مشنگ ها وصلت کرد تا از نزدیک به اعمالشون نظارت داشت. خیلی چیزا رو باید ازشون یاد گرفت. الان ما خیلی عقبیم... مشنگا اونقدرا هم بد نیستن ... مشنگا الان جادوگر میبینن ذوق زده میشن، مثل اون موقع ها نیست که وردارن خواهر مادمون رو آتیش بزنن، خیلی روشن فکر شدن و تبعیض نژاد و اینجور جفنگیات ندارن. روشنفکر شدن و ما هم روشنفکر هستیم.

۲) دالاهوف با چه اصواتي در كلاس خميازه ميكشيد؟ سه مورد ذكر كنيد. (3 نمره)

هاااااا(ی زندگی! ... چرا انقدر سختی؟)
هوووووو(ی الی روفوزه بپر تو کوزه)
هیییییی(مالیا بلندترین کوه در دنیای مشنگیست)
میبینین؟ استاد میبینین من چقدر دقت میکنم؟
پروفسور گرامی، توجه داشته باشین که من برای اینکه واج به واج حرفاتون رو گوش بدم، سر کلاس از سمعک استفاده میکردم. در نتیجه در حالی که دانش آموزای دگه فک میکردن شما داری خمیازه میکشی، من تمام ساختار و دستور زبان به کاربرده شده در جملاتتون رو تفکیک، تجزیه، تحلیل و خیلی غلطای دیگه کردم. شما ببخشین من انقدر دقیقم.

۳) جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف !@#$%^&*() است و مقدار گالیون های موجود در حسابشون با تمام گالیون های موجود در بانک گرینگوتز، به لطف اما دابز، برابراست. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند
......عده ای دانش آموز تعصبی با عقیده های دوران سالازار هستن که با حرف های استاد دالاهوف دگرگون شدن و با چشم هایی بازتر به قضیه نگاه کردن..... هستند. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند ....رو... روش...روشن....روشنف....روشن...فکر هستن...نه دیگه آقا انصافا اینا مشنگ پرستن دیگه عقده ای هاااا....شما ..خائن ها...بی آبروهااا...ایناصداهای درونیم بودم شما زیاد بهشون توجه نکنین پروفسور...... هستند. (۵ نمره)

۴) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره

من: ب...بل.....بله!
اطرافیان: بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک باداا.....

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

خب یه مروت بود که با تام ازدواج کرد.
آماندا و تد هم که چون تد مشنگ زاده بود حساب نمیشه ولی میگم بازم.
جیمز و سیریوس هم که لی لی مشنگ زاده بود.
مادر پدر آلبوس دامبلدور، مادرش مشنگ زاده بود.
توی فیلم هری پاتر موقعی که هری اینا میرن وزارتخونه بعد از تغییر شکل، یکی داد میزنه من دورگم، پدرم تو وزارتخونه کار میکرد و اینا...یعنی مادرش مشنگ بوده.
رون و هرمیون
دین و جین نزدیک بود کارشون به جاهای باریک برسه ولی بازم نش. دین مشنگ زاده بود.
ببخشین دیگه نتونستم دوباره کتاب هارو دانلود کنم چک کنم. هرچی یادم بود گفتم.

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

هانا آبوت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟

همیشه نباید نسبت به این طرز تفکر ذهنیت بدی داشته باشیم استاد!(این از تایید نظر استاد!)
گاهی ممکنه که یه مشنگ و یک جادوگر با هم ازدواج کنند وبسیار خوشبخت شوند مانند والدین نیمفادورا تانکس و گاهی هم برعکس! ممکنه دوجادوگر با هم ازدواج کنند ولی زندگیشان پابرجا باقی نمونه و بخوان از هم جدا بشن!(لازمه که ذکر کنم تاکنون اینجور مسئله ای هرگز در دنیای جادوگران دیده نشده و آنها که با لباس صورتی به خانه شوهر میروند فقط باید با لباس سبز برگردن!) در کل زیاد نباید پیگیر این مسئله ای بشیم چون اولا عشق چشم طرفو کور میکنه! و دوما همه مشنگها سرو ته یه کرباس نیستند!

دالاهوف با چه اصواتي در كلاس خميازه ميكشيد؟ سه مورد ذكر كنيد.

ببخشید استاد ولی اصواتش خارج از محدوده شنوایی ما و جزو فراصوتها بود متوجه نشدیم!

جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد.

شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف رابط مستقیمی با بدست اوردن نمره بیشتر است.

دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند جادوگران اصیل و باشخصیت تحصیلکرده هستند.

دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند عاشق هستند.

اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير
بله

نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.

والدین اسنیپ
والدین لردولدمورت
خواهر بلاتریکس لسترنج با تد تانکس
ووالدین فینیگان

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

من تا حدودی با نظر پروفسور دالاهوف موافقم.
قطعاً نمیشه در مورد یه نوع ازدواج نظر قطعی داد که این گونه ازدواج خوبه یا بد.
ممکنه خیلی ازدواج های ماگل - جادوگر خوب بشن، و خیلی هاشون هم بد بشن.
به نظر من چیزی که مهمه تفاهم و عشق دو طرفه هست. موضوع جادوگر بودن یکی از طرفین هم مثل دیگر شرایطیه که هر کسی می تونه داشته باشه، مثل یه ویژگی رفتاری!
اگر شخص مقابل با جادوگر بودن همسرش مشکلی نداشته باشه و بتونه باهاش کنار بیاد من دلیلی نمی بینیم که بگیم این نوع ازدواج باعث ایجاد مشکل می شه.

هاااااااااااااااااااااام - هوووووووم - هيوووووووووم

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف !@#$%^&*()*()[/u] است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند مرگخوار هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند عضو محفل ققنوس هستند. (۵ نمره)

۴) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره)

قطعاً بله.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
استاد! من باید به این موضوع نوشتن با فونت سایز موریانه اعتراض کنم. این چه کاریه خب. ایتالیکش میکردید

۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ (۱۰ نمره)

خب از دو جنبه میشه اینو بررسی کرد. جنبه ی اول نتیجه ش این میشه که موافق باشی، دومی نتیجه ش اینه که مخالف باشی. جنبه ی اول، اینه که شما یه دقیقه بیا فکر کن. اگه یه جادوگر با یه ماگل ازدواج کنه، بچه شون احتمالا جادویی میشه دیگه. البته این اگه یه ساحره هم با یه ماگل ازدواج کنه ممکنه پیش بیاد تبعیض جنسیتی
خب بعد وقتی بچه شون جادویی بشه جلوگیری شده از اینکه اون ماگله با یه ماگل دیگه ازدواج کنن و بچه شون ماگل شه و الکی ماگل تولید شه هرچند احتمال جادویی شدن بچه شون هست، ولی بسیار کمه!
از جنبه ی دوم اگه بیایم و بررسی کنیم، میبینیم که ممکنه اون جادوگر یا ساحره که با ماگل ازدواج کرد نیروی جادوییش حروم بشه و بچه شون عین ماگلا باشه! اونوقت کی پاسخگوئه؟
پس بهتره که ریسک نکنن ملت جادویی
مخالفم!

خب از دو جنبه میشه بررسی کرد.

اصواتشون بیشتر بین فرکانس 2000 تا 20000 بود که به گوش میرسید، اما بعضیاشم نبود و فقط از تغییر وضعیت فک می شد فهمید خمیازه بوده.
از اصوات با فرکانس 2 تا 4 هزار میشه به هووووم
از اصوات با فرکانس 4 تا 10000 میشه به هاااااام
و از اصوات با فرکانس بالاتر میشه هیییوم رو نام برد

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف ناخوانا است. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند مرگخواران وفادار با فرهنگ هستند. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند نخاله هستند. (۵ نمره)

خیر.

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.

مامان و بابای لرد
مامان و بابای سوروس اسنیپ
مامان و بابای سیموس فینیگان
نمیدونم دیگه

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
يادآوري ميكنم كه پست تدريس جلسه دوم قبل از پست اعلام نمرات جلسه اول فرستاده شده. ميتونيد به مخشا يا تكاليفش پاسخ بديد:

تدريس جلسه دوم

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
جواب صحيح سوالات جلسه اول:

۱) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ (۱۰)

_ فرضا اینکه خود مشنگ ها بنظر میاد آفریده یک موجود یا موجودات دیگر هستند که زندگیشان شبیه یک بازی است و البته واقعی ترین بازی ای که تا حالا ساخته شده. حالا خود مشنگ ها هم عاشق ساختن بازی و شبیه سازی زندگی خودشان هستند و هر چقدر بازیشان واقعی تر باشد طرفداران بیشتری دارد و فروش بیشتری میکند.

حال اگر ما خودمان را جای یک مشنگ بگذاریم و بخواهیم بازی ای بسازیم آیا حاضریم بازی ای بسازیم که شخصیت اولش دو تا بشگن بزنه و همه چیز کن فیکون بشه و رله بشه؟ اصلا اون بازی ارزش بازی کردن و دیدن داره؟ شخصیت اولش اندازه هویج ارزش داره؟! معلومه که نداره پس ممکنه خود مشنگ ها هم طبق همین فلسفه بوجود آمده باشند. این نیاز به فکر کردن و تجزیه تحلیل زیادی داره... من اینجا فقط سرنخ را به شما میدم...

۲) بازی های کامپیوتری یکی از جذاب ترین، بهترین و غیر قابل توصیف ترین اختراعات مشنگ ها است. (۵)

۳) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ (۱۰)

این بازی ها میتونن جنبه آموزشی داشته باشند میتونن سرعت عمل شما رو بالا ببرن حتی میتونن جای تفریحات دیگه شما رو بگیرن و باعث بشن سمت مورفین و مواد و این چیزا نرید...

و البته هر چیزی معقولش خوبه. کتمان نمیکنم که بنده خودم در ابتدای آشنایی با این اختراع مشنگ ها صبح و شب ها بود که نمیتوانستم از آن دل بکنم ولی به مرور معقول تر شدم و الان در حد کمی در هر روز بازی کامپیوتری انجام میدهم و اون هم بازی هایی که ارزش داشته باشه. مثل مورتال کامبت یا تامب رایدر یا.. و البته سلیقه ایه این بازی ها...

پس تا اینجا به این نکته پی بردیم که بر خلاف باور عموم این بازی های مشنگی فقط جنبه سرگرمی و وقت تلف کنی ندارند اگه بخواهیم جنبه های گسترده تر و عمیق ترش رو بررسی کنیم براتون از همزاد مشنگ خودم مثال میزنم که اصلا علاقه ش به وسیله مشنگی کامپیوتر و خوندن این رشته و درگیر شدن در این صنعت بواسطه همین بازی های کامپیوتری بود یعنی این بازی ها میتوانند حتی آینده کاری و شغلی و حتی شخصی مشنگ ها را تحت تاثیر قرار دهد.

۴) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟ (5)

تحت تاثير بازي مورتال كامبت

-------------------------

نمرات جلسه اول:

ارني مك ميلان:
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 4
سوال چهارم) 3
سوال پنج) 5
جمع كل: 22 نمره

ویلبرت اسلینکرد*
سوال اول) 7 نمره
سوال دوم) 6
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 5
سوال پنجم) 5
جمع كل: 28 نمره

m0h3n082003(شناسه بسته شده. اطلاع بدهد تا نمرات به شناسه جديد تعلق بگيرد.)
سوال اول) 3 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 7
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 4
جمع كل: 23 نمره

چارلي ويزلي
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 3
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 2
جمع كل: 19 نمره

رون ويزلي
سوال اول) 6 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 6
سوال چهارم) 5
سوال پنجم) 4
جمع كل: 25 نمره

رز ويزلي:*
سوال اول) 7 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 9
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 5

آندرومدا بلک:
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 5

فلور دلاکور
سوال اول) 10 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 1
جمع كل: 25 نمره

آیلین پرنس
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 2
جمع كل: 20 نمره

اما دابز
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 3
جمع كل: 21 نمره

بارتی کراوچ**
سوال اول) 6 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 10
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 4
جمع كل: 29 نمره

الستور مودی*
سوال اول) 9 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 5

الادورا بلک**
سوال اول) 9 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 7
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 4

بانوی چاق
سوال اول) 10 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 4
سوال پنجم) 0

مورفین گانت
سوال اول) 5 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 3
جمع كل: 20 نمره

دافنه گرینگراس**
سوال اول) 7 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 10
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 5

گودریک گریفندور $
سوال اول) 10 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 10
سوال چهارم) 5
سوال پنجم) 5
جمع كل: 35 نمره

هوگو ویزلی***
سوال اول) 10 نمره
سوال دوم) 4
سوال سوم) 8
سوال چهارم) 5
سوال پنجم) 5
جمع كل: 32 نمره

استرجس پادمور
سوال اول) 7 نمره
سوال دوم) 3
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 3
جمع كل: 21 نمره

جیمز سیریوس پاتر*
سوال اول) 8 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 7
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 5

دابی***
سوال اول) 8 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 10
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 5
جمع كل: 31 نمره

الفیاس دوج !
سوال اول) 0 نمره
سوال دوم) 5
سوال سوم) 5
سوال چهارم) 3
سوال پنجم) 2
جمع كل: 15 نمره

$: بروسلی- پرفکت-کامل=>
_گودریک گریفندور
5 نمره اضافی ایشان به جلسه بعد منتقل می شود.

***: جکی چان-خفنز=>
_هوگو ویزلی
2 نمره اضافی ایشان به جلسه بعد منتقل می شود.
_ دابی
1 نمره اضافی ایشان به جلسه بعد منتقل می شود.

**: کار درست =>
_ دافنه گرینگراس
_ الادورا بلک
_ بارتی کراوچ

*: خوب=>
_ جیمز سیریوس پاتر
_ الستور مودی
_ رز ویزلی
_ ویلبرت اسلینکرد

!: روفوزه و تو کوزه:
_ الفیاس دوج(مشکوکم مشکوکم به تو!)

نکات بســـــــیار مهـــــــــم

چند نکته پیرامون امتیازدهی و پست های شما:

_ به لی جردن هیچ امتیازی تعلق نمیگیره. چون از روی پاسخنامه ای که من بخاطر مشکل ارسال در سایت یک ساعت زودتر فرستادم و بعد پاک کردم و این دیده، جواب هارو کپی کرده.

_ جواب سوال دوم رو میشد کاملا سلیقه ای داد البته به این شرط نمره کامل میگرفتید که جمله بندی هم صحیح بنظر بیاد.

_ بقیه سوالات هم نباید مثل پاسخنامه ای که من قرار دادم باشه بلکه مفهومم میرسوندید نمره میگرفتید. نمونه کامل رساندن مفهوم و خلاصه نویسی بطرز عالی و حتی بهتر از خودم گودریک بود که جواباش موجز و خلاصه بود و کاملا بطرز عجیبی لب مطلب رو رسونده بود! همینطور ظاهر پستش هم زیبا و مطابق رنگ بندی گروهش بود. گودریک مشخصه که شما یا سمپادی هستی یا شاگرد اول کلاس بودی همیشه.

_ بعضی ها که تعدادتون هم کم نبود کاملا طنز نوشته بودید. همونطور که از پست های تدریسم مشخصه منم از طنز بیشتر خوشم میاد منتها اگه میخواین نمره بگیرید باید حداقل یه اشاره ای به جواب صحیح بکنید یا کلمات کلیدیشو در جوابتون بیارید و بعد هر چی خواستید طنز بنویسید ولی جوری جواب ندید که مشخص باشه یه بارم پست تدریس رو نخوندید.

_ نمونه عالی و بینظیر طنز نویسی پست الادورا بلک بود. بعضی جواب های ایشون واقعا اشتباه بود ولی بقدری خوب طنز نوشته بودن و خنده آدم رو درآورده بودند و ریزبینی داشتند که اکثرا نمره کامل بهشون دادم. طنز هم اگر میخواهید بنویسید اینجوری بنویسید.

_ اما دابز شما تنها کسی بودی که به شعار بنده در انتهای کلاس در مورد رابطه مشنگ ها و آن حیوان های درازگوش توجه کردی. از شما هم ممنونم.

_ بارتی جواب سوالت رو همون موقع که پستتو فرستادی برات پیام شخصی کردم. امیدوارم تونستی باشی بپری پشت شائوکان و چند ضرب بهش بزنی.

_ دافنه؟ مشکل روحی روانی؟ خط زدی فکر کردی از چشمان تیزبین دالاهوف دور میمونه؟ گلابی! در ضمن نسخه دوم plants vs zombies یا بقول شما گل ها و زامبی ها هم اومده البته فعلا فقط انحصاری برای آیفون و آیپد و آیپاد. خیلی بوقین!

_ گودریک امضات هم مثل پستت قشنگه.

_ هوگو، جواب سوال سه ت خنده را بر لب های ما آورد. بازم با داداشت ماجرا داشتی حتما تعریف کن روحیه مون عوض میشه. در ضمن wallpape ای که از هیتمن گذاشتی هم خیلی با کیفیت و خوب بود جون میده واسه بک گراند.

_ استرجس، بنظر من باید بیشتر از این حرفا نمره میگرفتی ولی پست تدریس رو خوب نخوندی وگرنه اطلاعاتت در مورد بازی ها خوبه منتها خوب جواب ندادی مثلا در جواب سوال پنج گفتی همه چیز غیر اون بازی فوتبال بازی کردی. خب همه چیز یعنی چی؟ من که توی صورت سوال گفتم نام ببرید.

_ دابی، شبکه شتاج مشکل داشته پولی به حساب من نیومده! یعنی فقط دلم میخواد سر کارم گذاشته باشی! کلتو آویزون میکنم سر در کلاس!

_ الفیاس پستت رو که خوندم اولین چیزی که به ذهنم اومد این بود که از قصد توی گریف عضو شدی تا پست بزنی و نمره های بچه های این گروه رو بیاری پایین. البته گفتم چیزی که به ذهنم رسید! ممکنه اشتباه باشه ولی من اینو با مقامات هاگوارتز و مسئولان گریفندور هم در میون میذارم و فعلا نمره تو رو جزوه نمرات گریف حساب نمیکنم! بنا به صلاحدید خودم!

فرت

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

۱) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟

مشنگ ها کشته مرده ی بازی هایی هستند که زندگی خودشان را شبیه سازی می کند. حال این سوال پیش می آید که مگر کرم دارند بازی ای میسازند که در آن زندگی کنند در حالی که می توانند در زندگی خود زندگی کنند. جالب اینه که هرچقدر این بازی ها واقعی تر باشند، طرفدار های بیشتری هم خواهند داشت.
حال اگر ما خودتان را جای یک مشنگ بگزارید و بخواهیم بازی ای بسازیم. آیا حاضریم بازی ای بسازیم که شخصیت اولش سه تا بشکن بزنه و هرکی هر چی مشکل داره حل بشه؟ اصلا اون بازی ارزش بازی کردن و دیدن داره؟ شخصیت اولش اندازه هویج ارزش داره؟! معلومه که نداره پس ممکنه خود مشنگ ها هم طبق همین فلسفه بوجود آمده باشند. این نیاز به فکر کردن و تجزیه تحلیل زیادی داره دیگه.

۲) بازی های کامپیوتری یکی از جذاب ترین، بهترین و غیر قابل توصیف ترین اختراعات مشنگ ها است.

۳) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟

این بازی ها میتونن جنبه آموزشی داشته باشند میتونن سرعت عمل شما رو بالا ببرن حتی میتونن جای تفریحات دیگه شما رو بگیرن و باعث بشن سمت مورفین و مواد و این چیزا نرید...

و البته هر چیزی معقولش خوبه. کتمان نمیکنم که بنده خودم در ابتدای آشنایی با این اختراع مشنگ ها صبح و شب ها بود که نمیتوانستم از آن دل بکنم ولی به مرور معقول تر شدم و الان در حد کمی در هر روز بازی کامپیوتری انجام میدهم و اون هم بازی هایی که ارزش داشته باشه. مثل مورتال کامبت یا تامب رایدر یا.. و البته سلیقه ایه این بازی ها...

پس تا اینجا به این نکته پی بردیم که بر خلاف باور عموم این بازی های مشنگی فقط جنبه سرگرمی و وقت تلف کنی ندارند اگه بخواهیم جنبه های گسترده تر و عمیق ترش رو بررسی کنیم براتون از همزاد مشنگ خودم مثال میزنم که اصلا علاقه ش به وسیله مشنگی کامپیوتر و خوندن این رشته و درگیر شدن در این صنعت بواسطه همین بازی های کامپیوتری بود یعنی این بازی ها میتوانند حتی آینده کاری و شغلی و حتی شخصی مشنگ ها را تحت تاثیر قرار دهد.

۴) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟

تحت تاثير بازي مورتال كامبت قرار گرفته ایشون.

5)آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

بعععله! بسیار بسیار زیاد. فرست پرسن شوتینگ و ورزشی و سرد پرسن اکشن. همچون کال آو دیوتی و پرو اوولوشن ساکر 13 و نید فور اسپید و سری اسسینز کرید و کانتر و خدابیامز جی تی آی
استاد یه سوال فنی! من تو نصب کالاف 9 موندم! اون فیلم اولی که میزاره اولش؛ تا اون تیکه ای که تخته چوب میفته رو سر اون خواهر گرامی میره، بعدش تو یه جای ناجور گیر میکنه شما بگید چی کار کنم خوب شه ایشون؟
جا داره اینجا یادی از خدابیامرز یوری و سوپ بکنیم

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
1) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)
من هم موافقم
چرا تبعیض نژادی( افکت سوت)آ(مردم درحال گریه)ای بابا اقایان وخانم ها خداحافظ

در حد استاد نبود.
در حد نزاد پرست نبود.
درحد مطیع ولدک نبود.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف !@#$%^&*() است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند خیلی بوژبوژی هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودندخیلی ادم های گلی هستند. (۵ نمره)

بله ...بله....بله...جیگرم...جیگرم...جیگرم
) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.
بابا ومام ولدک...خواهر مورفین گانت با مشنگ....دختر ماروو گانت بامشنگ

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۱ ۸:۰۳:۲۲

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
1) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

من کاملاً با این قضیه موافقم. دلیلشم اینه که بتونیم جهان رو از جادوگرا شمول کنیم
منظورم اینه که جادوگرای هویجی که با هم ازدواج میکنن بهتره با مشنگا ازدواج کنن چون درصد ازدواج جادوگرا دو برابر میشه. اینطوری تعداد جادوگرای کوچولو دو برابر میشه و تولید جادوگرا رو به تولید انبوه میرسونیم

اصواتی که در شأن یک استاد نیست.
اصواتی که در شأن یک مرگخوار نیست.
اصواتی که در شأن یک اسلیترینی نیست.

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف به زبان نمی دونم چی چی است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند زیادی شنگول هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودندبا بنده هم نظر هستند. (۵ نمره)

بله...چون عشق که جادوگری ماگلی سرش نمیشه

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

بابا ننه ی ارباب
ننه بابای ارباب
بابا و ننه ی ارباب
ننه و بابای ارباب

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

فایرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۶ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
بله بله! مگه می شه استاد اشتباه بگن!؟ ما چاکر استادم هستیم! تایید می کنیم! دلیل تاییدمان هم این است که از قدیم ندیما خدمت جناب دالاهوف ارادت داریم!

ببخشید استاد تُک زبونمه ها .... ه داشت اولش؟

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف چقده روند است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند فک کنم مرگخور(!) هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند بچه مثبتا هستند. (۵ نمره)

خیر! (تو پرانتزم نمی شه!؟ آخه کی به یه سانتور نارنجی زن می ده!؟ )

اصول دین می پرسی استاد؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.