هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
آقا یه سوال.

طبق قانون هاگ قراره که یکی از تکلیفا رول باشه، فرقی نداره بارمش؟ یا نه مقدار نمره ی مشخصی داره؟

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
آقا اگه شناسه قبلیا حساب نی من تازه وارد محسوب میشمخعلی خوبه!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:

کنت الاف نوشته:
نترس سوروس، نترس. ما با شماییم.

شما گفتید که قبل از فروردین 93 ارشد حساب میشوند، این قانون برای شناسه های جدید چطوره؟ مثلا منِ رون ویزلی که حالا شدم کنت الاف وضعیتم چطوره؟ ارشدم؟ تازه واردم خدایی نکره؟

با تشکر

روی این مسئله که شما میگید هنوز به تصمیم قطعی نرسیدیم.

تا قبل از شروع ترم قانونش رو اضافه می کنیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
نترس سوروس، نترس. ما با شماییم.

شما گفتید که قبل از فروردین 93 ارشد حساب میشوند، این قانون برای شناسه های جدید چطوره؟ مثلا منِ رون ویزلی که حالا شدم کنت الاف وضعیتم چطوره؟ ارشدم؟ تازه واردم خدایی نکره؟

با تشکر

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
نقل قول:
موضوع بعد اینکه شما چتو نخوندین ظاهرا من اونجا توضیح دادم و یادم نمیاد گفته باشم که فقط دو ارشد برای هر جلسه.من گفتم هر ارشد دو تا کلاس میتونه شرکت کنه ولی به معنی این نیست بقیه ارشدها تو کلاسا حق شرکت ندارن.مثالم آوردم حالا کمی مبهمه می تونم دوباره توضیح بدم:
یعنی از گروه شما دافنه و اماندا که از اعضای قدیمین میان تو کلاس معجون سازی شرکت میکنن.تو این کلاس سهمیه ارشد گروه شما تموم شده ست.ولی مثلا خود شما و مثلا جیم موریارتی یا لاکشس یا لودو یا هر ارشد دیگه می تونه تو کلاسای دیگه شرکت کنه به شرط رعایت همین قانون.یعنی اگر دو نفر دیگه از اعضای گروه شما تو یه کلاس دیگه شرکت کردن بقیه نمی تونن اونجا پست بزنن.
و هر ارشدی هم می تونه تو دو کلاس شرکت کنه.مثلا دافنه بیاد معجون ها و پروازو شرکت کنه سهمیه ش تمومه.

اول باید بگم که این معنی هجو.
به معنی سوم دقت شود!

نه، من چت باکس رو نخوندم. من فقط پست قوانین رو خوندم و مطمئن هستم تنها کسی نیستم که اینجوریه. اگر قانونی که نوشتید جاییش گویا نیست، درستش اونه که همونجایی که قانون نوشته شده، اشکالات و کم و کاستی های قانون رفع بشه. اون چت باکس آرشیوش پاک میشه و اگر ما یه وقتی بخوایم بیایم بگیم که این قانون منظورش این بوده، به کجا استناد کنیم؟!

نقل قول:
و نکته بعد اینکه مگه ما دعوا داریم اینجا؟شما احیانا می خواین دعوا کنین؟منم نگفتم این قانون غیر قابل تغییره.در ضمن این قانونو من با همفکری و هماهنگی نوشتم و به معنی غیر قابل تغییر بودنش نیست.وقتی من ببینم بقیه معترضن طبیعتا عوض میکنم.

ما دعوایی نداریم و این هم دعوا نبود. یه اعتراض منطقی بود.

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
درود گلرت.

نقل قول:
اول اینکه در این قانون حجو وجود داره. "وقتی شما میگی سهمیه ارشدها برای هر جلسه تنها دو کلاس می باشد."، سه تا ارشد نمیتونن توی یه جلسه شرکت کنن. پس سه تا ارشد توی یه کلاس هم نمیتونن شرکت کنن.

اول از اینکه هجو صحیحه.200 بار به عنوان ناظر از روش بنویس!
و نکته بعد اینکه من می ذارم به حساب اینکه با این واژه آشنایی ندارین.چون هجو یعنی بدگویی کردن و سخن ناپسند و بیهوده زدن و مسخره کردنه!نمی دونم به نظر شما من قصد داشتم کسی رو مسخره کنم یا دست بندازم؟
موضوع بعد اینکه شما چتو نخوندین ظاهرا من اونجا توضیح دادم و یادم نمیاد گفته باشم که فقط دو ارشد برای هر جلسه.من گفتم هر ارشد دو تا کلاس میتونه شرکت کنه ولی به معنی این نیست بقیه ارشدها تو کلاسا حق شرکت ندارن.مثالم آوردم حالا کمی مبهمه می تونم دوباره توضیح بدم:
یعنی از گروه شما دافنه و اماندا که از اعضای قدیمین میان تو کلاس معجون سازی شرکت میکنن.تو این کلاس سهمیه ارشد گروه شما تموم شده ست.ولی مثلا خود شما و مثلا جیم موریارتی یا لاکشس یا لودو یا هر ارشد دیگه می تونه تو کلاسای دیگه شرکت کنه به شرط رعایت همین قانون.یعنی اگر دو نفر دیگه از اعضای گروه شما تو یه کلاس دیگه شرکت کردن بقیه نمی تونن اونجا پست بزنن.
و هر ارشدی هم می تونه تو دو کلاس شرکت کنه.مثلا دافنه بیاد معجون ها و پروازو شرکت کنه سهمیه ش تمومه.

و نکته بعد اینکه مگه ما دعوا داریم اینجا؟شما احیانا می خواین دعوا کنین؟منم نگفتم این قانون غیر قابل تغییره.در ضمن این قانونو من با همفکری و هماهنگی نوشتم و به معنی غیر قابل تغییر بودنش نیست.وقتی من ببینم بقیه معترضن طبیعتا عوض میکنم.
نقل قول:

این قوانین شما حفره های منطقی داره که در صورت تغییر ندادنشون، از اونها به نفع ریونکلاو استفاده می کنیم!

البته که داره.شما تصور کردین من خدام که سخنم وحی منزل باشه و مو لای درزش نره؟اگر فراموش کردین باید بگم منم یه آدم عادیم مثل شما.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
لسترنج! لباستو مرتب کن!

مورد اول رو بعد از تصویب کلاس ها و تعیین اساتید، بازنگری می کنیم.

مورد دوم، اصل قضیه رول نویسیه. منظور از این جمله، اینه که اساتید می تونن سه تا تکلیف بدن به شکل های مختلف. دستشون بازه. ولی حتما یکی از اونها، باید رول باشه.

دلیل باز گذاشتن دست اساتید برای ارائه سوالات غیر رول، خارج شدن از یکنواختی و ایجاد تنوعه.

حالا اگر شما شکل های دیگه سوالات رو ندیدی، به خاطر تجربه و حضور اندکت در ترم های هاگ هست دفعه بعدی هم در محیط آموزشی، چماق، قمه و از اینجور چیزا ببینم، مشق شبت رو دو برابر می کنم، در روز هم دو ساعت باید یک لنگه پا دم دفتر سرپا وایسی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
سلام خدمت مدیریت هاگوارتز،
من هم به عنوان ناظر ریونکلاو به قانون زیر اعتراض دارم:

نقل قول:
سهمیه ارشدها برای هر جلسه تنها دو کلاس می باشد. ضمن اینکه می بایست اکثریت عددی را نیز رعایت کنند.به این معنی که در هر کلاس تنها دو ارشد ازیک گروه می توانند شرکت کنند.به پست های ارسالی بیش از این تعداد امتیازی تعلق نخواهد گرفت.به عنوان مثال در کلاس تغییر شکل اگر دو نفر از ارشدین گروه گریفندور شرکت کردند به پستی که سومین ارشد از این گروه ارسال کند نمره ای تعلق نمیگیرد.

اول اینکه در این قانون حجو وجود داره. "وقتی شما میگی سهمیه ارشدها برای هر جلسه تنها دو کلاس می باشد."، سه تا ارشد نمیتونن توی یه جلسه شرکت کنن. پس سه تا ارشد توی یه کلاس هم نمیتونن شرکت کنن.

موضوع دوم اینکه ترم قبل ارشدهای گروه ها رو به یک یک نفر در هر کلاس محدود کردید؛ این ترم شما گفتی توی تمام درسا فقط دو نفر از ارشدا میتونن شرکت کنن که واقعا مسخره اس. ترم بعد دیگه کلا ارشدا رو بردارید بذارید کنار دیگه...

پ.ن: این قوانین شما حفره های منطقی داره که در صورت تغییر ندادنشون، از اونها به نفع ریونکلاو استفاده می کنیم!

در مورد سایر بخش های قوانین در ادامه، بحث خواهد شد...

با تشکر،
گلرت پرودفوت

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سامبلی بلیکم!
رودولف اینجاست...ولی نیاز نیست فرار کنید...اومدم یه چی بگم،جوابم رو بدین و برم...در ضمن اگه جواب دلخواه من نباشه من میمونم و مدیر و معاون و یه قمه!

توجه کنید...توی قوانین اومده:
نقل قول:
سهمیه ارشدها برای هر جلسه تنها دو کلاس می باشد. ضمن اینکه می بایست اکثریت عددی را نیز رعایت کنند.به این معنی که در هر کلاس تنها دو ارشد ازیک گروه می توانند شرکت کنند.به پست های ارسالی بیش از این تعداد امتیازی تعلق نخواهد گرفت.به عنوان مثال در کلاس تغییر شکل اگر دو نفر از ارشدین گروه گریفندور شرکت کردند به پستی که سومین ارشد از این گروه ارسال کند نمره ای تعلق نمیگیرد.

خب...چرا؟!
الان مشکل قانون پارسال چی بود که این جوری ارشد ها رو محدود میکنید...مگه ارشدها دل ندارن؟!
ببینین...یک گروهی ممکنه تازه وارد کم داشته باشه(مخصوصا اول تابستون)و برای اینکه کلاسی خالی نمونه از اعضاشون و همچنین امتیاز عقب نیوفته از بقیه گروها،مجب.ر باشن از ارشدها بخوان پست بذارن!
خب البته هاگ قراره برای تازه واردین باشه در اصل...ولی جنبه رقابتیش نباید از بین بره...پس من یه پیشنهاد دارم!

یا اینکه این قانون برای هر جلسه تنها دو کلاس رو بذارین کنار و یا تعدادش رو زیاد کنید...چون اگه هشت و یا ده کلاس داشته باشیم این ترم،دو کلاس خیلی کمه...تعداد رو زیاد کنیم...چهار یا پنج کلاس کنیم...ها؟!نظرتون چیه؟!

یه مورد دیگه...یکم گویا نبود این حرفتون...کدوم حرف؟! این:
نقل قول:
تکالیف باید به صورت پرسش و پاسخ از مطالب ارائه شده در کلاس باشد.همچنین جهت راهنمایی و کمک به سطح رول نویسی تازه واردین اساتید مکلفند حداقل یکی از تکالیف را به صورت رول نویسی مطرح کنند.

الان قراره رول نویسی رو تقویت کنیم؟!خب چرا اصلا باید پرسش و پاسخی باشه؟!به چه دردی میخوره؟!
و اینکه حالا اساتید میتونن که تکلیفشون فقط رول باشه؟!

همین دیگه...جواب بدین!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
حاجیون بنده موافقم با دورمشترانگ چون خیلی وقته سوت و کور بوده حالا یه استفاده ای ازش بکنیم حجم هاست الکی مصرف نشده باشه...

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.