هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۹:۱۲ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم هاگوارتز

بنده به دلیل یک سری از پیش آمد های ناگهانی که پیش آمد ( که خودتان هم در جریان هستید )، برای نمره دهی به دانش آموزانم در این جلسه از کلاس فلسفه و حکمت غایب هستم. به همین دلیل، بنده روونا ریونکلاو از تالار ریونکلاو را که از همه نظر عاقل و بالغ هستند و حرف ایشان حرف بنده است ( :دی ) را به عنوان استاد جایگزین معرفی میکنم.

پ.ن:
چون مدت زمان سفری که در پیش دارم معلوم نیست و هنوز هم اطلاعیه ای برای آزمون نهایی زده نشده، ممکن است برای آزمون نهایی نیز غایب باشم! بنابراین باز هم روونا ریونکلاو را به عنوان جایگزین خود معرفی میکنم.

با تشکر
ریتامبیز

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

آیلین پرنس نوشته:
با سلام خدمت مدیر عزیز هاگوارتز.
از اونجایی که من از اساتید هستم،دیروز (روز جمعه)درواقع روزی بود که باید تکلیف جدید درس مراقبت از موجودات جادویی رو همراه با رول تدریس و نمرات ارائه میدادم.
اما متاسفانه مشکلی جدی برای من پیش اومد که باعث شد پست تدریس و نمراتم رو با یک ساعت تاخیر وارد کنم و همین تاخیر من باعث شد که 10 امتیاز از اسلیترین کم بشه.
و دلیل موجّه تاخیر من هم به شرح زیر است:
راستش دیشب حدودا 1/5(8تا9/5) برق خونه ما پرید!و من مجبور شدم صبر کنم تا برق بیاد.
و بعد از اومدن برق هم متاسفانه به دلیل داشتن کار ضروری دانشگاهی خواهر اینجانب با نت و کامپیوتر و نداشتن امکانات بیش از این،من باز هم باالاجباربایستی صبر میکردم.
و متاسفانه توانایی هیچگونه اقدامی هم در این مورد نداشتم.
و درست راس ساعت 12مجبور شدم کارمو شروع کنم که تا1 به طول انجامید.
و تاخیر من به این دلیل اتفاق افتاد.
من میخواستم بگم با توجه به موجه بودن علت تاخیر این جانب،اگه براتون ممکنه امتیاز کسر شده رو به گروه برگردونین.
باتشکر

مادر!
چرا انقدر کم پیدا شدی مادر؟ یعنی دیگه منو دوست نداری مادر؟ به فکر من نیستی این بچه چه گناهی کرده...اهم!

بسیار خب.به من اجازه بدین بررسی کنم.پاسخ رو بهتون اعلام میکنم...مادر!

موفق باشین.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
از (او) تا (او) با (او)...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 204
آفلاین
با سلام خدمت مدیر عزیز هاگوارتز.
از اونجایی که من از اساتید هستم،دیروز (روز جمعه)درواقع روزی بود که باید تکلیف جدید درس مراقبت از موجودات جادویی رو همراه با رول تدریس و نمرات ارائه میدادم.
اما متاسفانه مشکلی جدی برای من پیش اومد که باعث شد پست تدریس و نمراتم رو با یک ساعت تاخیر وارد کنم و همین تاخیر من باعث شد که 10 امتیاز از اسلیترین کم بشه.
و دلیل موجّه تاخیر من هم به شرح زیر است:
راستش دیشب حدودا 1/5(8تا9/5) برق خونه ما پرید!و من مجبور شدم صبر کنم تا برق بیاد.
و بعد از اومدن برق هم متاسفانه به دلیل داشتن کار ضروری دانشگاهی خواهر اینجانب با نت و کامپیوتر و نداشتن امکانات بیش از این،من باز هم باالاجباربایستی صبر میکردم.
و متاسفانه توانایی هیچگونه اقدامی هم در این مورد نداشتم.
و درست راس ساعت 12مجبور شدم کارمو شروع کنم که تا1 به طول انجامید.
و تاخیر من به این دلیل اتفاق افتاد.
من میخواستم بگم با توجه به موجه بودن علت تاخیر این جانب،اگه براتون ممکنه امتیاز کسر شده رو به گروه برگردونین.
باتشکر

eileen prince

آسایش دوگیتی،تفسیر این دو حرف است: بادوستان مروت،با دشمنان مدارا.

باسیلیسک سواران:باسیلیسک ها می ایند!

And if we should die tonight
Then we should all die together
Raise a glass of wine
... for the last time

Now I see fire
Inside the mountain
I see fire
Burning the trees
And I see fire
Hollowing souls
I see fire
Blood in the breeze
...And I hope that you remember me

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

هکتور دگورث گرنجر نوشته:
سلام ویژه بر مدیریت مدرسه!

با توجه به صحبتی که با خودت انجام دادم و با توجه به دلیلی که ازش خبر داری من فردا نمیتونم پست تدریسم رو ارسال کنم بنابراین با توجه به اینکه میتونم استاد مهمان معرفی کنم، تصمیم گرفتم استادِ وزیرِ مدیر، آرسینوس جیگر رو به عنوان استاد مهمان این جلسه معرفی کنم اگر امکانش باشه.

با تشکر

پ.ن: یه لیوان معجون تازه دم هم برات آوردم!

درود متقابل هکتور!

ممنون میل ندارم.بی زحمت اون لیوانو بذارش کنار.فاصله ش به لب های من زیادی نزدیکه!

بله ممنونم از اطلاعتون.ایشون در روز مقرر میتونن جای شما تدریس کنن.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۴:۰۷
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
سلام ویژه بر مدیریت مدرسه!

با توجه به صحبتی که با خودت انجام دادم و با توجه به دلیلی که ازش خبر داری من فردا نمیتونم پست تدریسم رو ارسال کنم بنابراین با توجه به اینکه میتونم استاد مهمان معرفی کنم، تصمیم گرفتم استادِ وزیرِ مدیر، آرسینوس جیگر رو به عنوان استاد مهمان این جلسه معرفی کنم اگر امکانش باشه.

با تشکر

پ.ن: یه لیوان معجون تازه دم هم برات آوردم!

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

فنگ نوشته:
واف (سلام)
هاف واف ! (ابراز ارادت)

واف واف واف هاف هاهاف ووواف واق واق (خواستم بگم قدیما به طور هفتگی یا هر دو هفته یکبار یا بعد از هر جلسه امتیازات کلاس ها برای چهار گروه توسط معاون یا مدیر مدرسه جمع زده می شد. خواستیم به عنوان حیوانی زبان بسته تقاضا بدهیم که اگر می شود الان که جلسات دوم تدریس شدند، مدیریت هم جمع بزنه و اعلام کنه)

خووواف واف، فنگ ! (دست لیس شما، فنگ !)

فنگ!

آب دهنتو جمع کن ببینم.زبونتو هم بکن تو همه جار دفترو آب دهنی کردی!

کمی تامل می کردین داشتم اعلام می کردم.البته منکر نیستم دیر شد.کمی گرفتار بودم که از حوصله این پست خارجه وگرنه زودتر اعلام میشد.

پست شمارو هم از حواس پرتی به جای نقل قول کردن ویرایش کردیم!ویرایش ناظر پای پستتونه کلاستون رفت بالا الان!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
واف (سلام)
هاف واف ! (ابراز ارادت)

واف واف واف هاف هاهاف ووواف واق واق (خواستم بگم قدیما به طور هفتگی یا هر دو هفته یکبار یا بعد از هر جلسه امتیازات کلاس ها برای چهار گروه توسط معاون یا مدیر مدرسه جمع زده می شد. خواستیم به عنوان حیوانی زبان بسته تقاضا بدهیم که اگر می شود الان که جلسات دوم تدریس شدند، مدیریت هم جمع بزنه و اعلام کنه)

خووواف واف، فنگ ! (دست لیس شما، فنگ !)

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ ۲۱:۳۳:۱۶
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ ۲۱:۳۵:۰۹

----------

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

سیگنس بلک نوشته:
سلام خدمت مدیریت با حال هاگوارتز یه سوال دارم اونم اینه که کامل توضیح بدید که چه جوری تو کلاس ها شرکت کنم و از کجا سوال هایی رو که استاد مطرح می کنه ببینم و بعد جواب هارو کجا بزارم.از همه سوال هایی که ازتون پرسیده بودن هم راحتر (البته برای من سخت)هم خنگونه تر بود.

با سلام

خب در حقیقت چون فکر کردم ممکنه سوال تازه واردین دیگه ای هم باشه همینجا جوابتون رو میدم.
ببینید ما در این ترم 11 تا کلاس داریم که اگر صفحه اول انجمن مدرسه علوم و فنون جادوگری رو بیارید در صدر اولین تاپیک ها هستن.همینطور در تابلوی اعلانات مشخصات و اساتیدشون در دسترسه.
روی عنوان هر کلاس که کلیک کنید اون کلاس رو براتون میاره.پست تدریس در روزهایی که توی تابلوی اعلانات اعلام شده مشخصه.استاد در اون روز طی یک رول درس میده و در پایان اون رول سوالات و در واقع تکالیف رو مشخص میکنه.دانش آموزایی که مایلن تو این کلاس شرکت کنن تا زمانی که پست تدریس جلسه بعدی ارسال میشه میتونن به این سوالات پاسخ بدن و البته پاسخشون رو توی تاپیک همون درس ارسال کنن.
نقل قول:
معذرت ولی من که نبودم داش تو این هاگوارتز تو سنگ صبورم باش.
امیدوارم ناراحت نشین شرمنده بنده همین جوری ام.

نگران نباشید.ما همیشه ناراحتیم دیگه از این ناراحت تر نمیتونیم باشیم!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

سیگنس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
سلام خدمت مدیریت با حال هاگوارتز یه سوال دارم اونم اینه که کامل توضیح بدید که چه جوری تو کلاس ها شرکت کنم و از کجا سوال هایی رو که استاد مطرح می کنه ببینم و بعد جواب هارو کجا بزارم.از همه سوال هایی که ازتون پرسیده بودن هم راحتر (البته برای من سخت)هم خنگونه تر بود.
معذرت ولی من که نبودم داش تو این هاگوارتز تو سنگ صبورم باش.
امیدوارم ناراحت نشین شرمنده بنده همین جوری ام. ((اگه میشه با پی ام بفرستید)

عمو نوروز نیا اینجا که این خونه عزا داره
پدر خرج یه سال قبل شب عید و بدهکار
چشای مادر از سرخی مثل ماهی هفت سینن
که ازبس تر شدن دائم دیگه کم کم نمیبینن
برادر گم پشت سرنگ های فراموشی
تن خواهر شده پرپر تو بازار هم آغوششی
توی این خونه ی تاریک کسی چشم انتظارت نیست
تا وقتی نون و خوش بختی میون کول بارت نیست
عمو نوروز نیا اینجا بهار از یاد ما رفته
روی سفره نه هفت سین نه نون نه ___
عمو نوروز تو این خونه تموم سااال زمستونه
گل وبلبل یه افسانه است فقط جغد که میخونه
بهارو شادی عید و یکی از اینجا دزدی
یکی خاکستر ماتم رو تقویم ما پاشیده
عمو نوروز نیا اینجا
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

گریفیندور، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱:۲۰:۳۱
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 735
آفلاین
نقل قول:
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز.
الان حدود دو هفته از زمانی که روونا ریونکلاو توی دفتر اساتید به نمره اش اعتراض کرده میگذره ولی هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده. اگر ممکنه کمی سریعتر کارها رو پیگیری کنید. جلسه ی دوم کلاسهای هاگوارتز هم داره تموم میشه... :|

از اونجایی که این مورد به بنده هم مربوط میشه؛ واجب دیدم که جواب بدم!

روونا ریونکلاو و بنده نه در سایت و نه در بیرون از سایت مشکل یا خصومتی با هم نداشته و نداریم که من بخوام با این کار نشون بدم که از دستت ناراحتم یا خدای نکرده توهینی به این طریق به ایشون بکنم و ... . پس وقتی که شما به عنوان یه عضوی که کلا بهتون هیچ ربطی نداره بنا بر قوانین هاگوارتز و همونطور که شخص مدیریت محترم هاگوارتز گفتند :
نقل قول:
این اخرین باری بود که من به اعتراض اعضای غیر ذی نفع جواب میدم.

لزومی نداره که تلاش کنید با این گونه پست ها جو رو خراب کنید یا به این طریق و کم شدن نمره، خوشحال بشید که گروهتون ولو شده، 5 امتیاز، سود برده!

محض اطلاع جنابعالی، کمتر از ده دقیقه از ارسال اون پست بنده از این اعتراض خبردار شدم و با توجه به اینکه دسترسی مداومی به اینترنت نداشتم، با خود روونا و هر دو مدیر هاگوارتز ارتباط برقرار کردم و بهشون گفتم جریان رو که بعدا حمل بر توهین و ندیده گرفتن نشه و افرادی نیان و از این دیر جواب دادن سوء استفاده ای بکنن!

و در نهایت 2 سوال از خودتون می پرسم و جواب هم نمیخوام، جوابش رو به خودتون بدید چون از نظر من این مسئله تموم شده ست و موظف نیستم که به شما جواب بدم مگه اینکه روونای عزیز اعتراض داشته باشن و مدیریت، بنده رو برای جواب دادن بخوان. در غیر اینصورت حتی اگه پستی هم بزنید، خونده نمیشه توسط بنده! و اما اون دو سوال: اگه بنده ریونکلاوی بودم باز هم این حس مسئولیت پذیری شما رو تحت فشار قرار میداد تا بیایین و موضوع رو در نهایت بی ارتباطی با شما، پیگیری کنید؟ و سوال دوم هم اینکه قاشق نشسته دیدین تا حالا؟!

و من المرلین التوفیق!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.