هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱:۰۳ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴

آنتونین دالاهوف


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام

مورگانا لی فای، بعد از نقد پست من در کلاس دینی و بینش، موقع نمره دادن نوشته که "با ارفاق 30". خواستم بگم که اولا کی از لی فای خواسته بوده که بهش ارفاق کنه که نوشته با ارفاق؟ من خواسته بودم؟ من جایی کوچکترین اشاره ای کرده بودم؟ خب مشخصه که نه. پس بیخودی ارفاق کرده. البته نمره ای که داده شده اگه عوض بشه مسخره میشه ولی خواستم بگم که باید قبل از نمره دادن از من میپرسید که آقای دالاهوف شما دوست دارید بهتون ارفاق بشه یا نه؟ که منم مثلا میگفتم نخیر، لازم نکرده.

من عاشق چشم و ابروی لی فای که نیستم، من فقط برای گروهم یعنی راونکلاو تو هاگوارتز شرکت کردم و شان خودم و گروهم یعنی راونکلاو خیلی بالاتر از اونه که نیاز به ارفاق امثال لی فای داشته باشه. خیلی راحت به جای نمره 30 میتونست نمره مثلا 29 بده و ارفاق هم ننویسه. چون وقتی اینو نوشته معلومه منظوری داشته که خب لازم بود جواب منظورشو اینجا بدم.پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

فنگold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
واف ! (هلوو)
واق واق واق (فنگ به دلیل پارازیت عذرخواهی میکنه. اخیرا دامپزشکی سنت مانگو بخش انگل شناسی رو تعطیل کرده برای تعمیرات ! بیمه هم نداریم بریم جای دیگه !)

وات ده هاف ؟ (!!!)
واف هاف واق واق ووواف سو یو ثینک یو کن کرکت هاف واق واف ؟

خییییخخخخووااااف ! (از اونجایی که [عوامل پشت صحنه می پرسن از کدوم جا؟ بگو وگرنه به جرم کنایه های بی ناموسی و اما واتسونی من پدر سگو به جزایر بالاک تبعید میکنند. عاقو باشه. از همونجایی که خرگوش ها داره و نورها ازش می باره ] ارزش گل نگاره های طلاکوب عظما و ادیبان و فضلا و اساتید فارسی دوم ابتدایی و خودگولاخ پندارهای رول پلیینگ زیر دسته بیل تصحیح ناجوانمردانه اساتید مدرسه به کاکائو کشیده می شود، به عنوان نمایده جامعه سگ سانان و توله سگان جادوگران و همچنین به عنوان دارنده مدرک کارشناسی در رشته مسائل غیر انسانی از دانشگاه آزاد آسلامی واحد قزوین و ای زن (ایضا ؟!) به عنوان حمال مدال پاچه گیری تا سر حد جیغ بنفش داوطلب، به همه اساتید و مدیریت گرامی پیشنهاد می کنم در آغاز ترم به صورت پیشفرض به مقدار 30 امتیاز برای پنج جلسه کلاس معادل با 150 امتیاز برای هر کلاس در کارنامه مرشدین منظور گردد تا هم ارزش هنری و معنوی این آثار باستانی حفظ بشود و هم این که بگو مگو و حرف و حدیثی هم پیش نیاید. به مدد این حرکت ارزشی و فوق انتحاری و صد البته آسلامی، همه مرشدین فقط اوس موس میشن، شکمشون پر، امتیازات شون محفوظ، جیگر سراهایشان به راه، شیرازیخانه شان عریض و طویل، و نیز از تازه واردین هم میشود نهایت سوء استفاده را کرد و با عقده بازی کامل هرگونه نقد دلخواهی روی پست هاشون نوشت چون که تازه وارد شده اند و باید فعلا عرق رعنا بریزند و بخورند به سلامتی تا رشد کنند. در نتیجه اساتید می توانند با پسر دختر خاله ها پشت مانیتور به ریششون لایک ها حواله نمایند و امتیاز ها بخورند. سرگروه ها هم اینطوری قشنگ می تونن به تازه واردین زور بگن برای حضور در کلاس. چون این سگ حقیر متوجه شده نیمی از اساتید مدرسه از فامیلای پورنگ و سارا و شادونه هستن.

پیووواااف ! (فنگ تشکر میکنه)


----------پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۴:۰۷ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
دوست گرامی، آقای پرودفوت!

مطابق قوانینی که به خوبی اون ها رو بلدید فکر کنم این رو هم بدونید که من در حد همون پست وظیفه ام رو در برابر توضیح به شما انجام دادم و از حالا به بعد دارم اضافه بر اون براتون توضیح میدم. بنابراین از اون جایی که من سرم واقعا شلوغ هستش و در شرایط مناسبی نیستم برای زدن پست به یک سری از موارد براتون اشاره میکنم و به همین اکتفا میکنم. بعد از اون شما یا به نمره ای که بهتون دادم اعتراض دارید که همینجا اعلام میکنید و من نمره نهایی رو اعلام میکنم یا اینکه شما به نحوه امتیاز دهی من معترضید که باید مراتب رو به مدیر مدرسه در دفتر مدیریت اطلاع بدید و بنده به ایشون پاسخگو خواهم بود.

نقل قول:
این متن تکلیفیه که دادید. نمیدونم دقیقا منظورتون چی بوده ولی چیزی که اینجا مهمه، چیزیه که شما توی پست تدریستون درخواست کردید.


من تعجب میکنم که در اون جمعی که در کلاس من حضور داشتن همه متوجه منظور من به طور دقیق و کامل شدن. به جز دو نفر که یکیشون شما بودید! اگر توضیحات من مبهم بود مطمئنا باقی دوستان هم برداشت اشتباهی میکردن از موضوع.

نقل قول:
در مورد پاراگراف اول که اشاره کردید، طبق نقد لرد ولدمورت پاراگراف دوم که ایشون گفته بودند برای شروع بهتره رو به جاش گذاشتم و پاراگراف اول رو حذف کردم.


بله ایشون این رو گفتن ولی اگر جمله رو تا آخر بخونید این رو هم ذکر کردن که بعدش به فضاسازی بپردازید ولی پاراگراف دوم پست اصلی و پاراگراف اول پست تکلیف عینا مثل هم هستن و من چیزی تحت عنوان فضاسازی ندیدم که به پستتون اضافه کنید! خوبه که اگر چیزی رو اجرا میکنیم به طور کامل اجرا کنیم وگرنه همون اجرا نکردنش بهتره!

نقل قول:
توضیح نورانی بودن پرنده، در جمله ی بعدی قرار داره.


توضیحتون از دید من که باید در مورد پستتون قضاوت کنم ناکافی بوده. همون طوری که از دید شما توضیحات من در مورد تکلیفم و اونچه در ذهنم بوده ناکافی بوده. بنابراین این امر کاملا بستگی به خواننده داره!

نقل قول:
اون جمله یه حالت طعنه داشت در واقع.


همونطوری که در نقدتون هم مشاهده میکنید گفته شده که دلیلتون باید توضیح داده میشد!


نقل قول:
غلط های املایی رو قبول دارم.


موجب شادی منه که با این مورد مخالف نیستید!

نقل قول:
معمولا به خاطر غلط های املایی یک نمره اگر بیشتر از یکی دوتا باشه کم میکنن و اگر خیلی زیاد باشه، نهایتا دو نمره.


همونطوری که احتمالا چندین و چند بار براتون ذکر شده نمره دادن یک امر سلیقه ایه! تشخیص من اینه که شما به عنوان ارشد گروهتون و ناظر یک تالار نباید کلماتی چنین بدیهی و ساده رو اشتباه بنویسید دوست عزیز و لازم میدونم بابت تک تکشون ازتون نمره کم کنم تا دیگه این مورد رو مشاهده نکنم!


موفق باشید.


ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!
پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
با سلام!
مورد اول:
نقل قول:
طبق لینک نقدی که خودتون قرار دادید، به پاراگراف اول شما ایراد هایی وارد شده و من در تکلیفم گفته بودم که پستتون رو ایراد گیری کنید نه بازنویسی! شما ایرادهای این پاراگراف رو نگرفتید، بلکه حذفش کردید. همیشه نباید ساده ترین راه رو انتخاب کنیم.

این متن تکلیفیه که دادید. نمیدونم دقیقا منظورتون چی بوده ولی چیزی که اینجا مهمه، چیزیه که شما توی پست تدریستون درخواست کردید. این متنش:
نقل قول:
تکلیف این دفعه من در رابطه با این موضوع انتخاب شده. یکی از پست هاتون در سطح ایفای نقش عمومی رو انتخاب کنید، (اگر پستی باشه که روش نقد انجام شده بهتره، ولی اجباری در این مورد نیست.) و اون رو باز نویسی کنید. ایرادهای پستتون رو بگیرید و به شکل جدیدی اون رو بنویسید. موقع زدن پست تکلیف یادتون باشه علاوه بر پست بازنویسی که اینجا میذاریدش، لینک پست اصلی رو هم برای من بذارید. (25 نمره)

شما توی این پست خودتون گفتید که باید پست رو بازنویسی کنیم و حتی به شکل جدیدی بنویسیمش!

توی بازنویسی تا اونجایی که من میدونم، حذف یا اضافه کردن توصیفات مجازه تا جایی که به محتوای کلی آسیبی نزنه یا تناقضی ایجاد نکنه. اینجا آسیبی نزده و تناقضی هم ایجاد نکرده؛ مفهوم کلی رو هم تغییری نداده.

در مورد پاراگراف اول که اشاره کردید، طبق نقد لرد ولدمورت پاراگراف دوم که ایشون گفته بودند برای شروع بهتره رو به جاش گذاشتم و پاراگراف اول رو حذف کردم. با توجه به بازنویسی بودن این پست (با توجه به چیزی که خودتون برای تکلیف درخواست کرده بودید)، حذف کردن قسمت های زائد از بخشهای بازنویسیه و با حذف این، نه تنها مشکلی ایجاد نشد، بلکه مشکلی هم رفع شد. چرا که فضای این پست باید تاریک میبود و با وجود برف نمیشد.

مورد دوم:
توضیح نورانی بودن پرنده، در جمله ی بعدی قرار داره. توی جمله ی بعدی، جمله ای که دقیقا بعد از این قرار داره، در مورد استفاده ی جادو به شیوه های دیگه توضیح داده که نشون میده این پرنده، با استفاده از جادو به وجود اومده و توی آخر همین پاراگراف هم دلیل وجودش رو توضیح داده.
در واقع اگر کسی یک دور با دقت این متن رو بخونه، باید این رو در مورد پرنده بفهمه که این پرنده یه موجود جادویی نورانیه که آرورها ازش برای پیدا کردن جای مرگخوارا استفاده میکنن. همین توضیح کافیه. چرا باید بشینیم وسط رول در مورد فلسفه ی وجودی این طلسم صحبت کنیم وقتی فلسفه ی وجودیش هیچ نقشی رو قرار نیست توی رول ایفا کنه؟
شما آزادی فرض کنی که پاترونوس بوده که جور دیگه استفاده شده یا پرنده ای بوده که از جادوی خالص به وجود اومده یا هر چیز دیگه. همیشه لازم نیست همه چیز توضیح داده بشه.

مورد دوم قسمت دوم:

تا حالا شما وقتی یه سوال واست پیش میاد، به یه سقف یا پنکه یا یه چیز دیگه زل نزدی؟ توی این حالت معمولا از طرف میپرسن چرا به پنکه زل زدی، مگه جواب سوال رو روی پنکه نوشتن؟
دلیلش این نیست که تو از پنکه انتظار خاصی داری یا اون مرگخوار از پرنده ی آبی؛ فقط زل زده و توی افکار خودش غرق شده. اون جمله یه حالت طعنه داشت در واقع.

توی این قسمت، نویسنده داشت تلاش میکرد که احساست گروه رو به تصویر بکشه. این صحنه سعی داشت ناامیدی دوستای اون مرگخوار رو به تصویر بکشه (چشم دوختن به تاریکی)، در حالی که اون مرگخوار هنوز به دنبال یافتن راه چاره بود. (نگاه کردن به پرنده)

مورد سوم، چهارم و ششم:
غلط های املایی رو قبول دارم.
املا هیچ وقت از نقطه قوت های من نبوده اما نمیدونم چرا غلط های املایی رو توی چند مورد مورد بررسی قرار دادید. معمولا به خاطر غلط های املایی یک نمره اگر بیشتر از یکی دوتا باشه کم میکنن و اگر خیلی زیاد باشه، نهایتا دو نمره. امتحان املا نیست که غلطی یک نمره کم کنید که.

مورد پنجم:
چه اشکالی داره دقیقا؟
نقل قول:
این سوال نیز دیری نپایید که پاسخ داده شد.

من خودم هنوز این اشکال که میگید رو متوجه نشدم. اگر میشه در این مورد یکم توضیح بدید که روشن بشم.

مورد ششم قسمت دوم:
نقل قول:
آن چوب اصلاً شباهتی با این چوب نداشت!

این رو هم متوجه نشدم. اگر غلط املاییه که با مورد سه اینا (:دی) حسابش کنید. اگر مشکل از جای دیگه اس، با مورد پنج توضیحش بدید لطفا.


هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven


پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۴:۰۷ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
قبل از شروع باید نکته ای رو که قبلا در کلاسم و در پست امتیازات ذکر کردم رو تکرار کنم! من زمان امتیاز دهی افراد رو با هم مقایسه نمیکنم! هر فردی باید با خودش مقایسه بشه و سطح توانایی که داره. از برخی افراد انتظارات بیشتری میره و از برخی دیگه انتظار کمتر. شما ارشد گروهتون هستید و ناظر تلار خصوصی ریونکلا انتظار از شما به مراتب بیشتر از سایرین هستش.

ریز نمرات گلرت پرودفوت:

مورد اول:

طبق لینک نقدی که خودتون قرار دادید، به پاراگراف اول شما ایراد هایی وارد شده و من در تکلیفم گفته بودم که پستتون رو ایراد گیری کنید نه بازنویسی! شما ایرادهای این پاراگراف رو نگرفتید، بلکه حذفش کردید. همیشه نباید ساده ترین راه رو انتخاب کنیم.

مورد دوم:

طبق نقد:

نقل قول:
مثلا این "نور پرنده آبی رنگ"...پرنده چرا باید نور داشته باشه؟ می دونم که این توصیف دلیل خاصی داره. ولی حتی اگه دلیل داشته باشه هم باید همین جا توضیح داده بشه. قبل از این که ذهن خواننده درگیر این موضوع بشه که چرا پرنده نورانیه!


در پستی که برای تکلیف نوشتید:

نقل قول:
...گویی در میان نوری که از پرنده ی آبی رنگ بالای سرشان ساطع میشد...


این مورد هم درست نشده!

مورد سوم:

نقل قول:
...و حالا پرنده ی آبی در حال نشان دادن محل مرگخواران به مامورین وزارتخوانه بود؛ مانند یک سگ شکاری برای شکارچی!


غلط املایی دارید! وزارتخانه درسته!

مورد چهارم:

نقل قول:
...از جایش برخواست...


باز هم غلط املایی دارید! از جایش برخاست!

مورد پنجم:

در برخی موارد در جمله بندیتون اشکالاتی دیده میشه. مثل اینجا:

نقل قول:
این سوال نیز دیری نپایید که پاسخ داده شد.


مورد ششم:

نقل قول:
که یکی از همراهانش او را با طلسم شکنجه مورد اثابت قرار داد. مرگخوار بر روی زمین افتاد...


و باز هم غلط املایی! اصابت درسته!

در کل ایرادات ریزی هم به پستتون وارده، که براتون مثال میزنم:

نقل قول:
آن چوب اصلاً شباهتی با این چوب نداشت!


مورد بالا یک مثال بود، که بگم از این نمونه ایراد ها در پستتون دیدم.

موفق باشید.


ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!
پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۰:۱۳ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

گلرت پرودفوت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
درخواست ارائه ی ریز نمرات کسر شده در درس معجون سازی پروفسور گرنجر رو دارم تا بتونم با توجه به اون‌ها اگر اعتراضی وجود داشت، انجام بدم.


هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven


پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
نقل قول:

وندلین شگفت انگیز نوشته:
با درود
من یک تکلیف برای درس جادوی سفید مرلینی ارسال کردم که بخش رولش رو ننوشتم. از بخت بد اتفاقات ناخوشایندی-که مدیریت در جریانن- برام رخ داد در ادامه، که نتونستم در انتها برگردم و تکمیلش کنم و تا امروز هم موفق نشدم اطلاع بدم. با توجه به اینکه فقط بخش سوالی آخر تکلیف رو نوشتم نه بخش رول رو، و عملا بخش سوال اصولا نمره ش به همه تعلق میگیره و اصل کار روله س-اگه اشتباه نکنم 20 با بیشتر نمره مال رول بود!- از استاد هاگرید خواهشمندم پستم رو نمره ندن و در نظر نگیرنش.

با پوزش فراوان.

+درس عبرتی برای سایرین که تکلیف نصفه ارسال نکنن!حادثه خبر نمیکند!


با سولام!
مشکلی نیست...
پستتون صحیح نمیشه.
پ.ن: خفقان تا کی؟ کاربران نتونن بعد 24 ساعت حذف کنن یه چیزی.
آما مدیران ایفای نقش هم نمیتونن حذف کنن؟
تا کی سرکوب می کنید مارا؟
تا کی باید از خارج نیاز هامونو وارد کنیم.
کی خودکفا میشیم؟
اشاره میکنن دیگه حرف نزنم.
قصد، افزایش طول پست بود و همانا عرض آن مهم نمی باشد.پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

گریفیندور، مرگخواران

مرلین کبیر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۴۴:۲۵
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 740
آفلاین
نقل قول:
با عرض سلام و خسته نباشید و اینا(!)
اعتراض داشتم به نمره 16(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) تاریخ جادوگری:|
درسته که من اون قسمت پنج خط رو ندیده بودم، ولی عایا 16 حق من بود؟:|
اگه بود که خب حرفی ندارم ولی درخواست یه بازبینی رو میدارم:دی


مشروح نمرات شما به این شرحه:

نقل قول:
روونا راونکلاو:
4 + 2 + 2 + 1 + 3 + 2 + 2 = 16
5 سطر شما خیلیه ها


در وهله اول باید تذکر بدم که همونطوری که خودتون میدونید و حتی مدیریت هاگوارتز هم بهش اذعان داشتن، نمره دهی بیشتر یه بحث سلیقه ای هست و اینکه مثلا من از نوشته شما اصلا خوشم نمیاد، دلیل این نمیشه که بد هست و نباید کلا لاگین کنین به سایت و اگر خیلی خوشم اومد، یعنی اینکه خیلی خوب نوشتید و از شما بهتر کسی نمیتونه بنویسه و ... .
من هم یک سری معیار هایی برای نمره دهی و صحیح کردن تکالیف دارم، از جمله خلاقیتی که به کار میره و چیزی که بار ها متذکر شدم و از قدیم هم بوده، مقایسه ای نمره دادنه! یعنی وقتی مثلا وندلین تونسته بهترین جواب رو در سوال دوم بنویسه و نمره کامل رو بگیره و جواب سوال دوم تمامی شرکت کننده ها بر اون اساس بررسی میشن و اگه فرضا شما جواب سوال سوم رو خوب بنویسید، جواب سوال سوم همه شرکت کننده ها بر اساس جواب شما بررسی خواهند شد.

در سوال دوم، من گفته بودم 5 سطر، حالا به بعضی از بچه ها به خاطر اینکه امکان داشت ادیتور مورد استفاده شون فرق داشته باشه، تا یکی دو سطر بیشتر و کمتر ارفاق کردم، ولی خب در مورد شما این کار عملی نبود. در کنار اون، من فضاسازی خواسته بودم، توصیف کردن! شما واقعا اون فضا رو توصیف کردید آیا؟ پیشنهاد میدم پست همگروهیتون، تری بوت و لینی وارنر رو بخونید!

در سوال سوم، اگه نگاه کنین، افرادی که مستقیما کلمه ای رو گفتن، نمره کمتری گرفتن نسبت به کسانی که سعی کردن تلاش برای بیان کردن یه کلمه رو بگن! مهم هم همون تلاش بود! همون اول که نیومدن بگن سلام، چطوری؟ خوبی؟ چه خبر؟ در کنار اون، اولین باری که حرف زده میشه، به همین سادگی از کنارش رد میشن؟ اشتیاق بیان کلمات؟ حس و حال اون فرد؟ فقط یه سلام و خوبی؟!

سوال چهارم هم کاملا بسته به خلاقیت شما بود! شما صرفا گفتید تا زمانی که بمیرد؛ ولی میتونید به جواب های بقیه شرکت کننده ها مراجعه کنید تا ببینید که چه جواب هایی داده شده! اهمیتی نداره مردن یا زنده موندن مرلین! شما بگین تا ابد زنده میمونه، نمره کمتری داره نسبت به وقتی که بگین یه آجر از یه ساختمون ساخته شده یهویی کنده شد و خورد سرش و مرلین جان به جان آفرین تسلیم کرد!

سوال پنجم و ششم و هفتم که موردی نداشت فکر کنم؛ سوال ششم رو از همه نمره کسر کردم چون یک نفر فرم درست نامه رو سعی کرده بود در بیاره، برای بقیه هم از 2 نمره دادم اکثرا! سوال هفت هم که نمره ش به همه داده شده!
پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۹:۱۷ پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
با درود
من یک تکلیف برای درس جادوی سفید مرلینی ارسال کردم که بخش رولش رو ننوشتم. از بخت بد اتفاقات ناخوشایندی-که مدیریت در جریانن- برام رخ داد در ادامه، که نتونستم در انتها برگردم و تکمیلش کنم و تا امروز هم موفق نشدم اطلاع بدم. با توجه به اینکه فقط بخش سوالی آخر تکلیف رو نوشتم نه بخش رول رو، و عملا بخش سوال اصولا نمره ش به همه تعلق میگیره و اصل کار روله س-اگه اشتباه نکنم 20 با بیشتر نمره مال رول بود!- از استاد هاگرید خواهشمندم پستم رو نمره ندن و در نظر نگیرنش.

با پوزش فراوان.

+درس عبرتی برای سایرین که تکلیف نصفه ارسال نکنن!حادثه خبر نمیکند!


تصویر کوچک شده


دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!


پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

آریانا دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۳۸ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 371
آفلاین
ممنون جواب دادید استاااااد.

حرف شما رو قبول می کنم استااااد. الان دو جلسه س واس پايان پست از من نمره کم می کنید. خیر سرم دفعه ی پیش پایان باز نوشته بودم که گفتید معلوم نیست چی شده. چشم.. از این به بعد کامل تر می نویسم استاااد اما به نظر من لازمه گاهی پست یهویی تموم شه. به هرحال. :)

قیافه م رو هم اونطوری نمی کنم.


Do you hate people
I don't hate them...I just feel better when they're not around

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.