هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۵۱:۳۹ پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 800
آفلاین
نقل قول:

Revolution نوشته:
گوشه نشینی را ترحیج میدهم.در میان راه جوانان جلویم را میگیرند و میگویند ای وی ما را پندی ده و من نیز می دهم.از اصالت خویش خبر ندارم چون هرگز خاندانی نداشتم.از گذشته خویش خبر ندارم ولی فکر میکنم از زیر بوته به عمل آمده ام.شجاع نیستم چون هنگامی که یک موتوری از کنارم می گذرد،به دعا و صلوات روی می اورم.احتمالا اهل شیرازم چون فرطوط و خسته م.

به کجا باید روم؟

از اونجایی که شما پند ده هستی و بویی از پشتکار و شجاعت نبردی، بهتره که بری به ریونکلاو. باشد که اونجا از هوشت بهره کافی رو ببرند.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۹:۰۳ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

هرپوی کثیفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۷ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۴۲ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
از یونان باستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
گوشه نشینی را ترحیج میدهم.در میان راه جوانان جلویم را میگیرند و میگویند ای وی ما را پندی ده و من نیز می دهم.از اصالت خویش خبر ندارم چون هرگز خاندانی نداشتم.از گذشته خویش خبر ندارم ولی فکر میکنم از زیر بوته به عمل آمده ام.شجاع نیستم چون هنگامی که یک موتوری از کنارم می گذرد،به دعا و صلوات روی می اورم.احتمالا اهل شیرازم چون فرطوط و خسته م.

به کجا باید روم؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

sanita نوشته:
شجاعتودوس دارم چون کشف چیزای جدیدودوس دارم بااینکه گریفندورودوس دارم ولی فکرکنم ریون واسم مناسب تره

کشف چیزهای جدید هم با شجاعت بدست میاد و هم هوش و درایت بالا. خوش حالم که میبینم میخوای شانست رو جای دیگه ای امتحان کنی. وقتشه که بری به گروه ریونکلاو.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

آندرومدا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
از جهل تا دانایی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
شجاعتودوس دارم چون کشف چیزای جدیدودوس دارم بااینکه گریفندورودوس دارم ولی فکرکنم ریون واسم مناسب تره

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

igno.pv نوشته:
سلام کلاه جان ، چطوری چه خبر ؟بقیه کلاهای خانواده خوبن؟؟
خب حالا که همه خوبن میخواستم منو گروهبندی کنی ، که البته فک کنم فعلا فقط ریونکلاو خالیه ، ولی اشکالی نداره ، اونجا هم خوبه..
حالا یکم از خودم بزار باز بهت بگم...
خوشتیپ ، خوش قیافه ، با سلیقه ....اِ..چیز..منظورم اینه که بچه خوبیم با کسایی که خوب باشن باهام
بیشتر دنبال هیجانو ماجراجویی ام و کنجکاوم و کارای خطرناکم زیاد میکنم و دنبال چیزای ترسناکم هستم
و البته بین خودمون باشه قصد دارم بعد این که گروهبندی شدم یواشکی شبا جاهای مخفی و ممنوعه سرک بکشم ببینم چه خبره
خیلی به درس و این چیزا اهمیت نمیدم چیزایی که به نفعم باشه رو یاد میگیرم بیشتر چیزایی که یه رشدی داشته باشه برام ، به کسایی که باهام بد باشن و ... رحم نمیکنم تو اون شرایط سعی میکنم آروم باشم اگه دیگه نشد طلسم های ممنوعه هم رو طرف اجرا میکنم...
بعد دیگه ..در حالت عادی فانم ، به دوستیم اهمیت میدم و وفادارم و به وفاداریم اهمیت میدم .
خلاصه اگه بقیه گروها هم باز بود و... هرجا منو بزاری فرقی نداره ، ولی اگه اسلیترین باز شد تا موقع گروهبندی اونجا بیشتر دوست دارم ولی در کل اگرم نبود که نبود ، ریونکلاوم خوبه
خلاصه که همین دیگه کلاه جان
دیگه اگه کاری چیزی نیس ما بریم

Have a good day

با توجه به درک بالایی که از موقعیت داشتی و بعضی ویژگی های دیگه که تو بچه های ریونکلاو هم دیده میشه، گروه ریونکلاو رو برات مناسب میبینم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۰:۵۸ جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

آنتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۰:۵۰ سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
سلام کلاه جان ، چطوری چه خبر ؟بقیه کلاهای خانواده خوبن؟؟
خب حالا که همه خوبن میخواستم منو گروهبندی کنی ، که البته فک کنم فعلا فقط ریونکلاو خالیه ، ولی اشکالی نداره ، اونجا هم خوبه..
حالا یکم از خودم بزار باز بهت بگم...
خوشتیپ ، خوش قیافه ، با سلیقه ....اِ..چیز..منظورم اینه که بچه خوبیم با کسایی که خوب باشن باهام
بیشتر دنبال هیجانو ماجراجویی ام و کنجکاوم و کارای خطرناکم زیاد میکنم و دنبال چیزای ترسناکم هستم
و البته بین خودمون باشه قصد دارم بعد این که گروهبندی شدم یواشکی شبا جاهای مخفی و ممنوعه سرک بکشم ببینم چه خبره
خیلی به درس و این چیزا اهمیت نمیدم چیزایی که به نفعم باشه رو یاد میگیرم بیشتر چیزایی که یه رشدی داشته باشه برام ، به کسایی که باهام بد باشن و ... رحم نمیکنم تو اون شرایط سعی میکنم آروم باشم اگه دیگه نشد طلسم های ممنوعه هم رو طرف اجرا میکنم...
بعد دیگه ..در حالت عادی فانم ، به دوستیم اهمیت میدم و وفادارم و به وفاداریم اهمیت میدم .
خلاصه اگه بقیه گروها هم باز بود و... هرجا منو بزاری فرقی نداره ، ولی اگه اسلیترین باز شد تا موقع گروهبندی اونجا بیشتر دوست دارم ولی در کل اگرم نبود که نبود ، ریونکلاوم خوبه
خلاصه که همین دیگه کلاه جان
دیگه اگه کاری چیزی نیس ما بریم

Have a good day

Iam your Nightmare

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

sanita نوشته:
بودن توگریفندورودوست دارم واسش منتظرمیمونم😢

با چه سرعتی برگشتی! مطمئنی کاری که ازت خواستم رو انجام دادی؟
خالی شدن ظرفیت گریفیندور ممکنه زمان زیادی ببره و گروه های خصوصی برای پیشرفت هرچه سریع تر و بهتر توی سایت کمک بزرگی هستن. وقتی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی اینارو از دست میدی.
مطمئنم ریونکلاو میتونست گروه مناسبی برات باشه و کمکت کنه. حداقل میتونستی تا خالی شدن ظرفیت گریفیندور، توی ریونکلاو باشی!

ولی اگه اینقد اصرار داری که به گریفیندور بری، جلوتو نمیگیرم. میتونی بدون گروه برای معرفی شخصیت بری.
اما هروقت اگه نظرت عوض شد، بدون که من اینجا منتظرت هستم.

تا خالی شدن ظرفیت گروه گریفیندور، یا انتخاب گروهی که ظرفیت خالی داشته باشه، میتونی هر سوال و کمکی خواستی از جادوکاران ویزنگاموت یعنی هکتور دگورث گرنجر، آملیا سوزان بونز و ویولت بودلر بپرسی.

بعد از ورود به ایفای نقش، انجمن ویزنگاموت رو فراموش نکن.

موفق باشی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

آندرومدا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جهل تا دانایی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بودن توگریفندورودوست دارم واسش منتظرمیمونم😢

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

sanita نوشته:
سلام کلاه گروه بندی...
شجاعتوچابکیودوس دارم چون باعث میشه چیزای جدیدوکشف کنم من عاشق گریفندورم...خواهششششش گریفندوررررر😍

سلام.
ظرفیت گروه گریفیندور پره و متاسفانه این گروه فعلا نمیتونه پذیرای عضو جدیدی باشه.

اما درست دیدم؟ کشف چیزای جدید؟ این ویژگی تو اعضای گروه ریونکلاو هم دیده میشه!
پیشنهادی که من برای تو دارم اینه که بری به این پست و ویژگی های گروه ریونکلاو تو این سایت رو مطالعه کنی. میدونم که این گروه میتونه خواسته های تو رو برآورده کنه.

وقتی اون پست رو خوندی دوباره بیا و انتخابت رو بگو. در صورتی که همچنان گروه گریفیندور رو بخوای، با توجه به پر بودن ظرفیت این گروه، میتونی تا خالی شدن ظرفیت گریفیندور بدون گروه وارد ایفای نقش بشی.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۲۱:۲۸:۳۳

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

آندرومدا بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جهل تا دانایی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام کلاه گروه بندی...
شجاعتوچابکیودوس دارم چون باعث میشه چیزای جدیدوکشف کنم من عاشق گریفندورم...خواهششششش گریفندوررررر😍

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.