هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
[colour=FF0000][b][center]اطلاعیه یازدهم پادشاهی داس و کراوات
[/centre]
[/d][/color]

پیرو برخی شایعات منتشر شده توسط حامیان گروه های ضاله سباه و سفید' ملزم دانسایم که جدید ترین اطلاعیخ رسمی پادشتهی را منتشر کرده و پایانی بن

هیم بر تمامیگمانه زنی های منتشر شده. به این ترتیب ما، :relax، پادشاه برحق جامعه جادوبی، اعلام میکنیم که هم بنده و هم ولیعهد جامعخ جادوبی، ، در سلامت کامل به سر میبریم. اکنون در کاخ سلطنتی وزارتخانه هستیم و تا این لحظه کا این اطلاعیه را مینویسیم، هیچ گونه اثری از حمله مرگخوادان برای نجات ، مشاهده نشدا است.
همچنین اعضای محفا ققنوس هم هیچگونه تمایلی برای نجات رهبر فرتوت خود نشان نداده و اوضاع آزکابان نیز کاملا تحت کنترل است.
هرچند متاسفانه باید اعلام کنیم که تا این لحظه، خبری از ملعون شماره 2.5، فنگ پاچه گیر، به دست ما نرسیده است.اماوزارت به شه وندان محترم جامعه جادویی اطم


ینان میدهد که تمامی تدابیر لازم برای چلوگیری از خطرات احتمالی موجود سگ مانند مذکور، اندیشیده شده است و همانطور که ملت جانعه جادکیی ممکن است شنیده باشند، سمی در محل خوابگاه مدیران توسط شخص شخیص ما پخش شده که فنگ را رام کرده و ذهن وی را طوری تغییر میدهد تا توانایی تشخیص حقبقت از باطل را داشته باشد و در اسرع وقت، به سمت تملک مرلینی ما بگرود. بله! درادشاهی داس و کراوات-جتی برای چنین موچودات پستی نیز امکان بازگشت وجود دارد.

بار دیگر اعللللللام میکنیم که و هم اکنون در سلامت کامل قرار داریم. معاون ما، لایتینا فاست#از ما روی نکردانده و هیچ اثری از فعالیت غیرقانونی دو جبهه vdvy نمیشود. از آحاد جامعه جادویی صمیمانه خواهشمندیم آرامش خود را حفظ کرده و مراقب schwifty خود و عزیزان خویش باشند. مظنونین همکاری با دوجبهه سیاهوسفیدهمچنانتحتتعقیبوزارتخاتهسحروجادوقرار داسترنبحالعادوااوجگدکبممنقاب،بهاوندستنزن یمثمثمصمصمصممصمیگبگمسجشمیککرمیم

باتشکت!
پاوتحجچک

24

[img align=left width=100]http://s8.picofile.com/file/8310871718/dolat1.png[/imjigger]پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

نقاب


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۲۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
از روی صورت پادشاه
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 18
آفلاین
اطلاعیه دهم دولت داس و کراواتمردم فهیم و غیور جامعه جادویی را در جریان جدیدترین اقداماتی که در راستای اصلاح جامعه جادویی و حرکت به سمت جامعه ای بهتر و حفاظت از اطلاعات و امنیت ملی انجام شده، قرار می دهیم:
انجمن های دیاگون، هاگزمید، لندن و قلعه هاگوارتز تماما پلمپ شده و تنها مکان هایی برای فعالیت عمومی در دسترس هستند که وزارت بر آنها نظارت شدید دارد. چنین مکان هایی برای فعالیت صحیح و سالم ملت غیور جامعه جادویی، پاکسازی و استریلیزه شده اند. باشد تا فعالیت سالم مردم در سایه حکومت نظامی پادشاهی، به درجه اعلا رسیده و درنهایت این اصلاحات به ثمربخشی درازمدت منجر شوند.

همچنین از این لحظه، هرگونه فعالیت در مکان های خانه ریدل و محفل ققنوس ممنوع بوده و در صورت مشاهده اشخاص در این بخش های باقیمانده از دوران حکمرانی گروه های ضاله، شخص مذکور سریعا به زندان آزکابان منتقل می شود.

با تشکر
پادشاهی مقدس داس و کراوات

تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۰:۰۷:۰۰پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه نهم پادشاهی داس و کراوات


با درود فراوان بر تمامی اعضای وفادار و غیر وفادار جامعه جادویی.

ما به سران هر دو جبهه معدوم سیاه و سفید مهلت کافی برای تسلیم کردن قدرت‌هایشان را دادیم، اما آنان توجهی نشان ندادند.
ما به آنان گفتیم که با قدرت و قاطعیت تمام برخورد خواهیم کرد، اما آنها باز هم به بی‌توجهی‌شان ادامه دادند و باعث شدند که ما، علی رغم میل شخصی، در شبیخونی مرگبار به فرماندهی خودمان، همراه با نیروهای گمنام وزارت، به خانه شماره دوازده گریمولد و خانه ریدل ها یورش برده، و پس از شکستن تمامی شیشه ها و آتش زدن سطل های زباله و مخلوط کردن زباله های تر و خشک، لرد ولدمورت و آلبوس دامبلدور را دستگیر کنیم.

در حال حاضر لرد ولدمورت در ساختمان وزارت خانه، تحت شدیدترین تدابیر امنیتی با مخلوطی از انواع جادوهای سیاه و سفید صنعتی و سنتی نگه داری میشود.
در مورد آلبوس دامبلدور، به دلیل علاقه شدید ایشان به انواع ماچ و بوسه و محبت، ایشان را به زندان آزکابان منتقل کرده و در کنار ماچ کننده ترین دمنتورها جای دادیم.

همچنین بقیه اعضای جامعه که تا این لحظه از اعلام وفاداری سر باز زده‌اند، تا تاریخ 31 خرداد برای اعلام وفاداری خود در مرکز توبه مهلت دارند.
در صورتی که باز هم اغتشاشگران، از تسلیم شدن و اعلام وفاداری سر باز بزنند، لرد ولدمورت و آلبوس دامبلدور بی‌درنگ اعدام خواهند شد.

تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۳ ۰:۰۲:۰۱
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۰:۰۶:۳۳


پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

نقاب


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۲۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
از روی صورت پادشاه
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 18
آفلاین
اطلاعیه هشتم وزارت داس و کراوات
پاره ای از اصول قانون اساسی

برخی از اصول قانون اساسی حکومت داس و کراوات به پادشاهی آرسینوس جیگر و خاندان وی، بشرح زیر میباشد:


اصل اول

حکومت جادویی، سلطنتی-موروثی است که آرسینوس جیگر، محافظ و نگهبان جامعه جادویی، به نمایندگی از تمامی مردم در تاریخ سوم خرداد ۱۳۹۷ در جلوی چشم مردم و با توکل بر قوه محوله زوپس، آن را با خون جاری در رگ های خویش امضا کرد. همچنین هرگونه رای گیری در چنین سیستم پادشاهی، خلاف قانون بوده و وارث حقیقی تاج و تخت کسی است که در بیانیه ای رسمی بعنوان ولیعهد جامعه جادویی از سمت پادشاه برگزیده شده باشد.

اصل دوم

در سلطنت جادویی، تنها قطب تایید شده و سالم جهت هدایت آحاد مردم، وزارتخانه میباشد و فعالیت قطب ها و قطبچه های جادویی -اعم از محفل قفنوس، مرگخواران، ارتش دامبلدور و غیره- ممنوع میباشد. شایان ذکر است فعالیت گروهک های خودساخته چهار گروه هاگوارتز تناقضی با اصول قانون اساسی ندارد.
همچنین تمام افراد عادی که به قطب سوم نگرویده باشند، مجرم شناخته شده و تحت تعقیب آژانس اطلاعاتی وزارت قرار خواهند گرفت. چنین افرادی به محض دیده شدن در انظار عمومی و بدون محاکمه به زندان آزکابان فرستاده شده و تحت درمان روانی قرار میگیرند تا توان تشخیص حق از باطل در آنها بازگردانی شود.

اصل سوم

تنها افرادی دارای صلاحیت نظارت بخش های مختلف ایفای نقش هستند که از گروه های سفید و سیاه دست شسته و به قطب سوم گرویده باشند. در صورت فقدان چنین افراد با صلاحیتی، شخص پادشاه و ولیعهد او میتوانند به تنهایی نظارت انجمن های مختلف را برعهده بگیرند.

اصل چهارم

فعالیت روزنامه ها، رادیو و تلویزیون جادویی تنها تحت نظر و سلطه وزارتخانه خواهد بود. فعالیت هر رسانه ای که با انتشار جعلیات و افترا، دست به تفرقه پراکنی در میان آحاد جامعه بپردازد، غیرقانونی میباشد و حکم گرداننده آنها، اعدام است.

اصل هفتاد و ششم

هدف غایی پادشاهی داس و کراوات، نابودی کامل جبهه های گمراه و یکپارچه شدن جامعه جادویی زیر پرچم وزارت میباشد. چرا که تنها در این صورت است که قطبیت جامعه از بین رفته و صلح و آرامش دائمی جامعه بازگردانی میشود. پادشاهی داس و کروات یک ساختار اجتماعی است، که تأسیس یک جامعهٔ دوطبقه و تک پادشاه (هیئت حاکمه) بر اساس مالکیت اشتراکی بر ابزار تولید را ترویج می‌کند. در چنین ساختاری، فضای سالم برای فعالیت صحیح اعضای جامعه فراهم میشود.

اصل نود و پنجم

هرگونه اغتشاش و بر هم زدن نظم عمومی غیرقانونی بوده و حکم سردسته اغتشاش به همراه خانواده و هرکسی که به نوعی با وی مرتبط باشد، زده شدن گردن در انظار عمومیست.

اصل دو هزار و چهل و نهم

ادامه فعالیت هاگوارتز و دیگر مدارس جادویی تنها با نظارت شدید وزارت ممکن است. چرا که چنین مدارسی زادگاه تفکرات و ایده های جدید و پرورش نسل آینده است و آنچه که اهمیت دارد، تداوم و تحکم ایده های دولت فعلی برای نسل های آتی است. جهت رسیدن به این هدف، نماینده تام الاختیاری از سمت دولت بطور نامحسوس به هاگوارتز فرستاده میشود. این نماینده اختیار دارد تا با تشخیص خود به اخراج معاونان، رییس های گروه های چهارگانه، معلمان و حتی دانش آموزان اقدام کند. درصورت تشخیص همین فرد، امکان فرستادن افراد به آزکابان نیز وجود دارد.

تصویر کوچک شده
پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه هشتم پادشاهی داس و کراواتبا درود فراوان خدمت جامعه جادویی.

مهلت برای اعلام وفاداری ناظران، همانطور که قول داده بودیم، به اتمام رسید. ناظرانی بودند که این مهلت را نادیده گرفتند و همچنان به رفتارهای اشتباه و پلیدانه خود ادامه دادند، این ناظران، طی شبیخون هایی مرگبار و چند جانبه، توسط وزارت دستگیر شدند و به زودی به اشد مجازات خواهند رسید.
ناظرانی که در حال حاضر توسط نیروهای وزارت دستگیر شده اند، عبارتند از:
نارسیسا مالفوی
ادوارد (دست قیچی)
آملیا فیتلوورت
دورا ویلیامز

همچنین وزارت در حال حاضر کنترل مستقیم تمامی مکان های عمومی و خصوصی، به جز خانه شماره دوازده گریمولد و خانه ریدل را در اختیار دارد.
اما به زودی، این مکان ها نیز تحت تصرف وزارت قرار خواهند گرفت تا بالاخره، شاهد جامعه ای یکپارچه و پر قدرت باشیم.

همچنین در نهایت از تمام کسانی که به وزارت اعلام وفاداری کردند، تشکر میکنیم و قطعا این اشخاص پاداشی عظیم دریافت خواهند کرد.


تصویر کوچک شدهپاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

نقاب


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۲۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷
از روی صورت پادشاه
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 18
آفلاین
متن زیر توسط پادشاه، آرسینوس جیگر، از زبان نقاب ترجمه شده است.

اطلاعیه هفتم پادشاهی داس و کراوات


پیرو اطلاعیه قبلی حکومت داس و کراوات، تمامی ناظران انجمن های عمومی جهت اعلام وفاداری به وزارت و دست شستن از جبهه های سیاه و سفید، به مرکز توبه فراخوانده شده بودند.
بدینوسیله اعلام می‌شود که ناظران از امروز تنها به مدت ۳ روز -تا ساعت ۱۲ شب پنجشنبه- فرصت دارند تا جهت حفظ سمت خود به مرکز توبه و اعلام وفاداری مراجعه کنند. بعد از اولتیماتوم داده شده، دیگر اعلام وفاداری هیچکدام از ناظران پذیرفته نخواهد شد به ناظران باقی‌مانده بعنوان عنصر نامطلوب و خطری برای جامعه جادویی تلقی خواهند شد.
قابل توجه است از آنجاییکه ناظران مسئول حفظ جان و مال و اطلاعات مردم هستند، وفاداری آنها به شخص پادشاه -که خود حافظ اصلی امنیت و سلامت مردم است- امری ضروریست. وزارت خود را موظف می‌داند که پس از این تاریخ، ناظرانی که همچنان به گروه های ضاله سیاه و سفید وفادار باشند را تحت تعقیب قرار داده و آنها را در سریعترین زمان ممکن به زندان آزکابان منتقل کند. همچنین وظیفه نظارت بر مکان هایی که نظارتشان برعهده این افراد بوده، به اهالی وزارت و افراد وفادار به آن منتقل می‌شود.

تاکید می‌شود که دو سردسته گروه‌های سیاه و سفید و کاربر فنگ، در لیست سیاه وزارت قرار دارند و هرگونه تعامل اجتماعی، اقتصادی، اطلاعاتی، فرهنگی و موارد مشابه، با آنها ممنوع می‌باشد. وزارت درحال حاضر درحال انجام کارهای اداری برای دستگیری این سه فرد است.

تصویر کوچک شده
ویرایش شده توسط نقاب در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۷ ۲۲:۲۰:۰۹
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۸ ۱۵:۲۴:۳۴پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه ششم پادشاهی داس و کراوات


با درود فراوان خدمت تمامی آحاد آگاه و متوجه جامعه جادوگری که حضور آنان در تمامی جبهه های اقتصادی، اجتماعی، عملیاتی و فرهنگی، موجب تداوم هرچه بیشتر حرکت جامعه به سمت و سوی جامعه ای برابر و قانونمند، شده است.

در جهت اصلاح جامعه جادویی و طی کردن مسیر پیشرفت، اصلاحاتی باید به سرعت صورت بگیرد. هدف این دسته اصلاحات، حذف مالکیت خصوصی بر ابزار کار توسط دو گروه اقلیت و لغو کارمزدی و برچیدن طبقات اجتماعی است. این اصلاحات با عنوان مالکیت عمومی بر سرمایه های جامعه جادوگری، می‌کوشند تا مالکیت مشترک و در غیاب مالکیت خصوصی را ترسیم کنند.

خلاصه ای جامع از اصلاحات کامل ما، که همراه با مشاور و ولیعهد وفادارمان بسیار به صورت "منطقه ای" رویش تفکر و بحث کردیم، در اختیار شهروندان گرامی قرار میگیرد:

در مباحثاتی که به آن مبادرت ورزیدیم، به این نتیجه رسیدیم که نظم فعلی جامعه از نظام اجتماعی آن یعنی تقسیم جامعه به دو قطب بزرگ سیاه و سفید حاصل می‌شود؛ که در این نظام دو طبقه اجتماعی بزرگ وجود دارد: طبقه عوام - که باید برای زنده ماندن تلاش کنند و اکثریت در جامعه تشکیل می دهند - و طبقه خواص - اقلیتی که بر ابزار تولید مالکیت خصوصی دارد و به عضوگیری طبقه عوام اقدام می‌کند - و این درگیری میان این دو طبقه ریشه همه مشکلات جامعه است و در نهایت از طریق ایجاد یک قطب سوم حل خواهد شد. این قطب نوین، طبقه عوام را در قدرت قرار داده و به نوبه خود مالکیت اجتماعی وسیعی از تولید را ایجاد می‌کند که بر اساس این تحلیل، عنصر اصلی در تحول جامعه به سوی رشد و کمال جامعه جادویی است.

به این صورت خواهد بود که از این پس، دو جبهه اصلی حاکم بر عوام مردم، مرگخواران و محفل ققنوس، منسوخ اعلام میشوند و روسایشان باید در سریعترین زمان ممکن به ما اعلام وفاداری کنند، وگرنه با خشم سوزان ما رو به رو خواهند شد.

همچنین ناظرین انجمن ها -غیر از لندن- باید هرچه سریعتر برای ابراز وفاداری به آرمان های حکومت پادشاهی جادو و قطع رابطه با گروه های ضاله سیاه و سفید، به حضورمان بیایند.

در این مورد، هرچه حضور سریعتر و قاطعانه تر، جایزه و پاداش بزرگتر و بهتر.

با سپاس.

تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۷ ۲۲:۱۸:۳۹


پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه پنجم پادشاهی داس و کراوات


با درود فراوان.

در ابتدا از تمامی بازیکنان و تیم هایی که در مسابقات ثبت نام و شرکت کردند، تشکر مینماییم.
و اما در ادامه، با آرزوی موفقیت های بیشتر و البته تبریک صمیمانه به تیم ترنسیلوانیا، جام را به این تیم تقدیم میکنیم، باشد که در سلفی های آینده اعضای این تیم، بدرخشد.

تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۷ ۲۲:۱۳:۳۵


پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه چهارم دولت داس و کراوات

پیرامون برخی ضجه ها و التماسات ملت، و چون ما بسیار دموکراسی طور هستیم، جام جهانی کوییدیچ با نظارت خودمان، نقاب و آیلین پرنس، به زودی اجرا خواهد شد.

تصویر کوچک شدهپاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1513 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اطلاعیه سوم دولت داس و کراوات


با درود بر تمام ملت جامعه جادویی.

آخرین اخبار در مورد برگزاری مسابقات کوییدیچ را میتوانید در تاپیک جادوگر تی وی پیگیری کنید تا شاید رستگار شوید!

با تشکرات فراوان.

تصویر کوچک شده
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.