هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی آستریکس
پیام زده شده در: ۱۸:۴۲:۱۲ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
امروز ۰:۵۶:۰۸
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 298
آفلاین
اطلاعیه

به اطلاع همه افراد و دوستان میرسانیم که بعد از فکر و ذکر فراوان به این نتیجه رسیدیم که درحال حاضر بنا به دلایلی توانایی ادامه بازی قدرت(وزارت) رو نداریم.

اما باید به اطلاعتون برسونم که نخواستیم همینجوری کنار بکشیم.
بعد از بررسی هایی که کردیم به این نتیجه رسیدیم که ایشون نزدیک ترین آرمان هارو به ما داره و به نظر ما میتونه در برقراری عدالت خوب عمل کنه. پس، به نفع ایشون کناره گیری میکنیم ما.

In the name of who we believe, We make them believer.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵:۳۶ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
آفلاین
درود بهت جعفر.
اول از همچیز باید بگم که من قراره عدالت رو احیا کنم. نه اینکه فقط صرفا جایگاه اقلیت هارو با اکثریت عوض کنم. اینجوری ظلم باقی میمونه فقط جای ظالم با مظلوم عوض میشه.
ما قراره بین همه اقلیت ها و اکثریت یک عدالتی متناسب برقرار کنیم تا همه در کنار هم خوش و خرم به زندگی و خونریزی و خون اشامی مشغول باشن.

درمورد حقوق چوپانیان زحمت کش، لبنیات کش و... که گفتی.
میتونم بهت اطمینان خاطر بدم که حرفای قشر شما شنیده میشه، بررسی میشه و در نهایت عملی میشه.

درمورد رنگ قرمز وزارت هم باید بگم که رنگ قرمز بخاطر این نیست که من خون آشام هارو نژاد برتری چیزی بدونم که بخوام از رنگ مورد علاقه اونا استفاده کنم.
معنی و مفهوم رنگ مهمه! رنگ قرمز خونی، عالیه. زندگی در خون جریان داره و از طرفی هم رنگ قدرته. ما قراره وزارت قدرتمندی داشته باشیم که زندگی ملت رو بهتر کنیم.

نقل قول:
در بعضی موارد شکنجه روحی، روانی و جسمانی هم بوده آستر جان
وقیقا جعفر جان. کاملا قابل درکه.

نقل قول:
آستر جان میشه با رسم شکل توضیح بدی با اجرای عدالت و خونی کردن وزارت، کجای حق منِ چوپون شکنجه شده برگردونده میشه؟
جعفر جان متاسفانه باید بگم که برنمیگرده. گذشته ها گذشته. ظلمی که وزارت قبلی انجام داده رو من نمیتونم درست کنم. ولی ما میتونیم از گذشته درس بگیریم و اشتباهات رو در آینده تکرار نکنیم.
ابی که به جوب رفته رو نمیشه برگردونی میدونی... اما آینده دست ماست. میتونیم جوری که خودمون میخوایم هدایتش کنیم. بهم اعتماد کن.

ویرایش شده توسط آستریکس در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱ ۱۴:۵۹:۵۱
دلیل ویرایش: اتل متل توتوله.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹:۵۲ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
آفلاین
نقل قول:
آیا شما از برنامه اخیر مرگخوارا که تو روز مرگخوارا پیاده‌سازی شد و با شکنجه محفلیون همراه بود ایده گرفتین و قراره چنین شکنجه‌هایی رو به برنامه‌های شکنجه زندانیان آزکابان اضافه کنین؟

درود بر گابریل.
متاسفانه باید بگم در جریان برنامه اخیر مرگخوارا نبودم. کاش میبودم. ولی نبودم.
گابریل ما بشخصه علاقه ای به کپی رفتن از ایده بقیه ملت نداریم. سعی داریم از خلاقیت خودمون رو شکنجه کردن ملت و ریختن برنامه ها استفاده کنیم.
اما... با خوشحالی از ایده و پیشنهاد های بقیه استقبال میکنیم.

نقل قول:
مثلا یکی از شکنجه‌های ناب خودم زل زدن به قربانی بود.
چرا که نه. ایده خفنیه. میتونیم با کمال میل ازش استفاده کنیم. حتی مطمعنم به یک نفر نیاز پیدا میکنیم تا مسئول شکنجه گاه ازکابان باشه.
درمورد شرایط شغلی هم ما همجوره هوای دوستانمون رو داریم. جای نگرانی نیست.

نقل قول:
هم‌چون جعفر؟
Never Ever!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶:۱۷ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۴۶:۴۹
از وسط دشت
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
پیام: 121
آفلاین
نقل قول:
هم‌چون جعفر؟

من شمارو مخاطب قرار میدم آقای آسترِ ایکس! شما که حامی اقلیت ها هستین. شما که میخواین از حقوق اقلیت ها دفاع کنین. چه اقلی یت تر از قشر زحمت کش چوپان و دام های پروریده اش هستن؟ ما اقل ترین و بی آزار ترین قشر این جامعه‌ایم! آیا ما حذف بشیم، شما به آرمان های خودتون پایبند بودین؟ حمایت از اقل ها یا به فنا رفتن اقل ها؟ و بدینگونه اگر قشر زحمت‌کش، ستم‌کش، زجرکش، بدبختی‌کش، لبنیات‌کش و کلی کش های دیگه، من جمله کش ماست که درواقع همون قشر چوپانیان که من باشم، حذف بشه. و به خون‌آشامیان توجه بشه و همه جا قرمز موج بزند؟ آیا این لُنگی بازی پاتری بازی نیست؟... چیز... ببخشید... پارتی بازی نیست؟

نقل قول:
چیزی ک باید همین اول اعلام کنم اینه که حقوق اقلیت هارو فقط خود اقلیت ها میفهمن. ظلم،ستم،بی عدالتی و حتی اگر مقداری بی توجهی هم بوده باشه؛ فقط خود ما اقلیت ها آن را میبینیم، حس میکنیم و میفهمیم. نه کسی که جزو اکثریت محسوب میشده.

در بعضی موارد شکنجه روحی، روانی و جسمانی هم بوده آستر جان!

نقل قول:
اول از همه وزارت و ازکابان.
ازکابان در برنامه های اینجانب هم قراره دست خوش تغییراتی بشه. عدالت واقعی باید اجرا بشه. بنظر ما ازکابان اونجوری که باید میبود نیست.

آستر جان میشه با رسم شکل توضیح بدی با اجرای عدالت و خونی کردن وزارت، کجای حق منِ چوپون شکنجه شده برگردونده میشه؟

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

در آغوش روشنایی پروفسور!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸:۴۳ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۰:۰۲ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۵۸:۰۲
از هرجا که تو بخوای!
گروه:
محفل ققنوس
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
ناظر انجمن
ریونکلاو
گردانندگان سایت
پیام: 172
آفلاین
نقل قول:
باید بخش های مختلفی بوجود بیاد متناسب با گناهکاران مخصوص خود.
تنبیه ها، شکنجه ها که الان داریم بسیار قدیمی و بی تاثیر شدند.
از کارخونه های صابون سازی گرفته تا متد های جدید برای شکنجه گری بوجود خواهد آمد و شخصا به آن ها نظارت خواهم کرد تا از تاثیرگذاری عدالت مطمعن بشم.

آیا شما از برنامه اخیر مرگخوارا که تو روز مرگخوارا پیاده‌سازی شد و با شکنجه محفلیون همراه بود ایده گرفتین و قراره چنین شکنجه‌هایی رو به برنامه‌های شکنجه زندانیان آزکابان اضافه کنین؟

مثلا یکی از شکنجه‌های ناب خودم زل زدن به قربانی بود.
آیا این یعنی من باید هر از گاهی بیام به زندانیا زل بزنم؟ یا صرفا کلاس‌های آموزشی می‌ذارین تا اینجور زل زدن رو به بقیه بیاموزم و اونا پیاده‌ش کنن؟ آیا حقوق هم می‌دین بهمون بابت این کار؟ خرج رفت و آمد چطور؟

نقل قول:
از بوجود اومدن بخش های جدید گرفته تا حذف شدن برخی از بخش های غیر ضروری.

هم‌چون جعفر؟

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴:۳۸ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
آفلاین
    .In the name of who we believe.

درود به همگی اعضای دنیای جادوگری. چه اقلیت ها چه اکثریت ها. از هر نژاد، گروه، قوم و دسته ای، درود به همگی شما.

چیزی ک باید همین اول اعلام کنم اینه که حقوق اقلیت هارو فقط خود اقلیت ها میفهمن. ظلم،ستم،بی عدالتی و حتی اگر مقداری بی توجهی هم بوده باشه؛ فقط خود ما اقلیت ها آن را میبینیم، حس میکنیم و میفهمیم. نه کسی که جزو اکثریت محسوب میشده.
میبینم که برخی صرفا برای ناز و گوگولی نشون دادن خودشون از این شعار ها استفاده میکنند ولی مطمعنن همگی میدونیم که چیزی بیش از شعار نیستند!
در عوض ما خودمون رو ناز و گوگولی نشون نمیدیم. ما اومدیم که محکم و با قاطعیت عمل کنیم. ریشه های درخت فساد و بی عدالتی با ناز و گوگولی بودن از جا کنده نمیشن.

اول از همه وزارت و ازکابان.
ازکابان در برنامه های اینجانب هم قراره دست خوش تغییراتی بشه. عدالت واقعی باید اجرا بشه. بنظر ما ازکابان اونجوری که باید میبود نیست.
باید بخش های مختلفی بوجود بیاد متناسب با گناهکاران مخصوص خود.
تنبیه ها، شکنجه ها که الان داریم بسیار قدیمی و بی تاثیر شدند.
از کارخونه های صابون سازی گرفته تا متد های جدید برای شکنجه گری بوجود خواهد آمد و شخصا به آن ها نظارت خواهم کرد تا از تاثیرگذاری عدالت مطمعن بشم.

وزارت خونه نیز مانند ازکابان دست خوش تغییراتی خواهد شد. از بوجود اومدن بخش های جدید گرفته تا حذف شدن برخی از بخش های غیر ضروری.
مطمعنن قرار نیست به این زودی در این مورد خیلی چیز هارو فاش کنیم. کیا سوپرایز دوست دارن؟

خب خب، همینجا هستیم میزبان همه ملت، مخصوصا افرادی ک در اقلیت هستند. بیاید بشینیم دور هم چایی،قهوه ، خون و گوشت تازه بزنیم و دور هم حرف بزنیم.

ستاد انتخاباتی آستریکس
پیام زده شده در: ۲۳:۱۴:۳۰ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۵۰:۴۸
از گیل مامان!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 552
آفلاین
تصویر کوچک شده

نامزد محترم، جناب آقای آستَر ایکس.

صلاحیت شما برای نامزدی در نوزدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما با توجه به اطلاعیه شماره ۲، مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید. متذکر می‌شوم این ستاد به صورت موقت و جهت ارائه برنامه‌های شما در زمان تبلیغات در اختیارتان قرار می‌گیرد، بنابراین لطفا در این مکان از نوشیدن خون مراجعه‌کنندگان و به راه انداختن حمام خون خودداری فرمایید.

تصویر کوچک شده

Don't ask me why I still can't leave
This is where I feel at home
This is where my heart always belonged

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.