هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی ریموس لوپین
پیام زده شده در: ۲۳:۵۹:۳۴ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس

ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۲:۴۴
از مصرف شکلات‌های تقلبی بپرهیزید!
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
محفل ققنوس
پیام: 55
آفلاین
عزیزان و همراهان گرامی من!

از اونجایی که دلم نمی‌آد خونه گرم و صمیمی محفل رو ترک کنم تا به کارهای وزارت برسم، و محفل همیشه از اولویت‌های اول من بوده، از همین تریبون استعفای خودم به نفع دوست و همراه همیشگی و عزیزم، سیریوس بلک رو اعلام می‌دارم. خلاصه که هرچی رای دارید به سیریوس بدید لطفا.
باشد که این دوستی پایدار، و رسم وفاداری چو قامت سرو، استوار بماند!

خلاصه که کاری سفارشی چیزی داشتید بنده در خدمت‌تون هستم.

عه، آلنیس چرا هی پیس پیس می‌کنی؟
چی شده؟ امشب...؟ امشب ماه کامله؟
یعنی داری می‌گی الان من قراره... بقعلقعلقعلشپشپشپش عاعـــــو

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۴ ۰:۰۴:۵۰

...you wont remember all my champagne problems

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴:۱۵ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس

ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
محفل ققنوس
آفلاین
بانو گانت!

نقل قول:
آقای مهتابی شما که ادعا دارین اسپانسر کارخونه ویلی ونکایین چرا همیشه لباسای کهنه و نخ نما تنتونه؟ میخواین تواضعتونو به رخ مامان بکشین یا نکنه با ادعاهای کذب در میان اذهان عمومی اقدام به کلاهبرداری می کنید؟

والا من همون یه ‌مقداری هم که درمی‌آرم خرج نون و آب محفل می‌شه.
به هر حال تهیه آسایش برای افرادی که دوست‌شون داریم خرج داره.
همین حقوق آخری که داشتم رو هم خرج زمین واسه گوسفندان جعفر کردم. آخرش چیزی واسه خودم نمی‌مونه که.

نقل قول:
آیا پروفسور دفاع دربرابر جادوی سیاه شدن شما صرفا به دلیل پارتی بازی دامبلدور در سمت مدیر اون زمان هاگوارتز نبوده؟ مخصوصا که به هر حال شما یک گرگینه هستین! آیا این خودش مدرکی بر محفلی گرایی نیست؟ با این سوابق آیا مامان و فرزندان مامان میتونن جایگاه امنی در وزارت شما داشته باشن یا مدام قراره مورد ستم و پارتی بازی های محفلی قرار بگیرن؟

ببینم، مگه گرگینه‌ها نمی‌تونن پروفسور دفاع دربرابر جادوی سیاه بشن؟ مگه گرگینه‌ها نباید خرجی‌شون از یه‌جایی دربیاد؟ مگه گرگینه‌ها دل ندارن؟ زندگی ندارن؟
زیر پر و بال من امن خواهند بود. خیال‌تون راحت.
همون‌طور که پیش از این هم توی برنامه‌هام ذکر شد، شرایطی فراهم آورده می‌شه که گرگینه‌ها خون‌آشام‌ها، اجنه خانگی حتی، بتونن کنار دیگر افراد با امنیت و آسایش زندگی کنن.

فنریر الستورنما!

بنده با شما سخنی ندارم؛ هروقت کرم ترمیم رد زخم بنده رو آوردی، بعدا جوابت رو می‌دم.

آلینس!

نقل قول:
آوازه شکلات‌هات همه جا هست و حقیقتا هم توی کارت خوبی! ولی مسئله‌‌ای که هست، اینه که شکلات زیاد، مرض قند می‌آره و البته باعث می‌شه آدم جوش بزنه!
آیا همه اینها دسیسه‌ست؟ اگر نه، چه راهکاری برای حفظ سلامت ملت جادویی و البته زیبایی ظاهری‌شون داری مرد مومن؟

آیا از بیماری‌های جوش‌های صورت خود رنج می‌برید؟
شکلات‌های ضدجوش لوپین-ونکا!
آیا از مرض قند خود خسته شده‌اید؟
شکلات‌های انسولین‌دار لوپین-ونکا!
آیا دیگر نمی‌توانید از شدت زشتی در آینه نگاه کنید؟
شکلات‌های زیبایی... البته... برای این یکی ما چیزی نداریم. شما همون جراحی پلاستیک رو لطف کن برو.

نقل قول:
پیست پیست، ریموس! کارت دارم!
گوش‌تو بیار نزدیک...
می‌گم... تو که اسپانسر ویلی ونکایی، چیزه، می‌شه منو ببری ویلی رو ببینم؟ یا ویلی رو بیاری خونه گریمولد برامون؟ ینی، خب، برا من؟

تا حالا آوازه بلیط طلایی به گوشت خورده؟

وینکی!

آره، وینکی جن خوب. شما فقط مسلسلت رو بیار پایین.

ریموند!

ریموندجان فرزندم...
می‌دونستی که در اعماق قلب من جا داری؟
اصلا ریموند خودش حرفی دل من رو گفت! دیگه نگفته‌ای باقی نیست انگار...
رفتیم خونه یادم بنداز؛ شما بهت تندیس شاخ شکلاتی تعلق می‌گیره.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷:۰۰ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۳۶:۴۹
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 323
آفلاین
صبح به صبح محفل با بوی پنکیک عسلی و مربای تمشک خونگی ریموس زنده می شه!
بعد از صرف صبحونه شکلات داغ مخصوص سرو میشه و گرمای اون همه ی ما رو سر زنده و خوشحال می‌کنه.
ریموس پر انرژیه! پر حرارته و از وجودش احساس خوشایندی به من گوزن دست می ده! هر چند، که کنار یک گرگینه من باید احساس بی قراری کنم ولی... حتی می تونم کل کله ام رو اگر توی دهنش جا بشه بذارم زیر دندون های ریموس، از بس که ایشون قابل اعتماده.
( البته کله گوزن هم قابل خوردن نیست هم توی دهن جا نمیشه و هم شاخ هاش اذیت میکنن.)

اما... ریموس از جادوگرانه و برای جادوگرانه!

همین عصری ریموس رو دیدم، دم باغچه ی کلم های من نشسته بود، آنتن میله ای درازی به دستش گرفته بود و شکلات تخته ای گاز می زد. نگاهش به آسمون بود و غم عجیبی توش ذوق ذوق می کرد.
بهم گفت ریموند، حتی زور نت ماگلیم اونقدر قوی نیست که تبلیغات کنیم. امیدوارم بتونم این شرایط رو برای جادوگران تغییر بدم.

ریموس شکلاتی.
من و فرستاده تا به شیوه ی سنتی، تبلیغات کاغذی پخش کنم! اما من گشنه بودم، و کاغذ چاپ شده هم کمی تلخه! البته من رو اذیت نکرد.

ریموس.

و باز هم امیدوارم، امید به اینکه با رسیدنت به وزارت، بقیه ی جامعه ی جادوگری هم از حرارت شکلاتی، صمیمیت کافئین دار و مسئولیت پذیری پدرانه ی تو لذت ببرند‌.

ویرایش شده توسط ریموند در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ ۲۲:۱۱:۳۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵:۰۰ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۶:۰۷ جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 555
آفلاین
وینکی جن عادلی بود و قبل از اینکه مسلسلشو توی دهن دشمناش کوبید، همیشه به نقطه‌های قوتشون اشاره کرد:

نقل قول:

گرگ شکلاتی گفت:
جادوگران و ساحرگان محترم! خوش اومدین!

وینکی دید که گرگ شکلاتی به اجنه خوش‌آمد نگفت که کار درستی بود و آفرین بهش.

ولی آفرینای وینکی اینجا تموم شد و وقتش بود وینکی مسلسلشو بیرون کشید.

نقل قول:
گرگ شکلاتی گفت:
یکی از مهم‌ترین وظایف هر وزارت، اهمیت قائل‌شدن برای اقلیت‌هاست! در دولت مهتابی، گرگینه‌ها، خون‌آشامیان و دیگر اقوام، می‌تونن سرشون رو بالا بگیرن و با غرور و افتخار توی خیابون‌ها قدم بذارن!

دسیسه! توطئه! نیرنگ! گرگ شکلاتی خواست پایه‌های جامعه جادوگری رو خراب کرد. گرگ شکلاتی خواست ارزش‌ها رو نابود کرد. اول گرگینه و خون‌آشام، بعدش چی؟ اجنه خونگی؟ وینکی باید اون خیابونی که توش اقلیت‌ها با غرور قدم زد رو درآورد و لوله کرد و توی تشت انداخت و محکم شستش تا دیگه جرئت نکرد از این بی‌ادبیا کرد. اقلیت‌ها اقل‌فکر و بی‌ارزش بود! گرگ شکلاتی، مرتیکه دابی! گرگ شکلاتی، ستاد آزادسازی اجنه خونگی! وینکی تو دهن این دولت زد!

وینکی مسلسلش را از توی جارویش می‌کشد. یک عالمه تیر از تویش بیرون می‌پرند و می‌رند لای در و دیوار ستاد لانه می‌کنند و توی چشم و چال ملت توی ستاد و سیب‌ها و موزها و کیک‌ها و شکلات‌هایشان می‌روند و همه‌ دردشان می‌گیرد خیلی.

وینکی جن خووب؟

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹:۱۶ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس

آلنیس اورموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۷:۰۵:۳۵
از دست این آدما!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 189
آفلاین
مستر لوپین!
حق پدری‌ای که گردنم داری به کنار، اینجا دادگاه رسمیه؛ اینم چکشش!

سوال مهمی ذهنم رو درگیر کرد.
آوازه شکلات‌هات همه جا هست و حقیقتا هم توی کارت خوبی! ولی مسئله‌‌ای که هست، اینه که شکلات زیاد، مرض قند می‌آره و البته باعث می‌شه آدم جوش بزنه!
آیا همه اینها دسیسه‌ست؟ اگر نه، چه راهکاری برای حفظ سلامت ملت جادویی و البته زیبایی ظاهری‌شون داری مرد مومن؟

پیست پیست، ریموس! کارت دارم!
گوش‌تو بیار نزدیک...
می‌گم... تو که اسپانسر ویلی ونکایی، چیزه، می‌شه منو ببری ویلی رو ببینم؟ یا ویلی رو بیاری خونه گریمولد برامون؟ ینی، خب، برا من؟

با احترام،
آلنیس لومین اورموند.

Though we don't share the same blood
You're my family and I love you, that's the truth

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴:۲۵ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۳:۳۴
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
پیام: 166
آنلاین
ریموس!
علی‌رغم این‌که گفتم ستادت سرگرم کننده نیست، یکی از دوستان قدیمیم که چند دقیقه‌ای توسط مرگ از جهنم برگشته بود تا با هم احوال‌پرسی کنیم، ازت سوالاتی داشت، که من تصمیم گرفتم به جاش ازت بپرسم.
احتمالا هم بشناسیش، به‌هرحال نقش بزرگی در تبدیلت به مردی که الان هستی داشته.
من سوالات رو به صورت نقل قول شده از خودش برات میذارم.

نقل قول:
فنریر گری‌بک نوشته:
1. تو خجالت نمیکشی؟!
2. تو آبروی هرچی گرگینه‌ست بردی!
3. تو اصلا با چه رویی اومدی کاندیدا شدی واسه من؟
5. آخه شکلات شد رژیم غذایی مردک؟! گوشت بزن! گوشت! مخصوصا گوشت مادربزرگ دختران جوان که هیچ‌کس به جز مادربزرگشون رو ندارن!
4. تو خجالت نمی‌کشی معجون گرگ خفه‌کن رو عین نوشیدنی کره‌ای میری بالا آخه؟ این چه وضعشه؟ اسم خودتو گذاشتی گرگینه؟ از اون زخمی که بهت دادم سال‌ها پیش خجالت بکش!
6. نکنه موقع گرگینه‌ای هم موهاتو اصلاح میکنی؟ آخه گرگینه انقدر تمیز؟ گرگینه باید بوی لجن و گل و خون و فاضلاب بده!
7. خجالت بکش! گرگینه؟ تو مرغینه‌م نیستی!

Smile my dear, you're never fully dressed without one

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴:۲۵ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۲:۳۸
از گیل مامان!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 552
آفلاین
مامان اسم ساندیس شنید گوشاش تیز شد!

ساندیساتون آبمیوه طبیعیه؟ نکنه قصد داشته باشین فرزندان تاریک مامانو مریض کنین؟ مامان این فرزندانو با طبیعت بزرگ کرده ها! خودش با دستای خودش شیر گاو مامانو دوشیده و بهشون داده. پرتقالای شوهر مامانو از باغش (اصلا هم اهمیتی نداره رضایت نداشته چون بعد فلفل ریختن تو حلقش کاملا رضایت تو صورتش مشخص بود. ) با دست خودش چیده داده بهشون. خودش لپه کاشت و داشت و برداشت کرده ریخته توی لوبیا پلو بهشون داده. نتیجتا مامان باید مطمئن بشه مواد صنعتی به فرزندان برومندش نمیدین.

بعدم چرا ساندیس سیب و موز وقتی شلغم و لبو وجود داره؟ مامانو نا امید کردین که! پس خاصیت چی میشه؟! الان فرزندان مامان آخر بهار سرما بخورن شما جوابگویی؟ جوابگویی دیگه! باید ویتامینای مورد نیازشونو تامین می کردین توی ستادتون که نکردین!

سوال!

آقای مهتابی شما که ادعا دارین اسپانسر کارخونه ویلی ونکایین چرا همیشه لباسای کهنه و نخ نما تنتونه؟ میخواین تواضعتونو به رخ مامان بکشین یا نکنه با ادعاهای کذب در میان اذهان عمومی اقدام به کلاهبرداری می کنید؟

آیا پروفسور دفاع دربرابر جادوی سیاه شدن شما صرفا به دلیل پارتی بازی دامبلدور در سمت مدیر اون زمان هاگوارتز نبوده؟ مخصوصا که به هر حال شما یک گرگینه هستین! آیا این خودش مدرکی بر محفلی گرایی نیست؟ با این سوابق آیا مامان و فرزندان مامان میتونن جایگاه امنی در وزارت شما داشته باشن یا مدام قراره مورد ستم و پارتی بازی های محفلی قرار بگیرن؟

Don't ask me why I still can't leave
This is where I feel at home
This is where my heart always belonged

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹:۲۷ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس

ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
محفل ققنوس
آفلاین
عه، این دکمه‌ای ردای من کو؟
چی شده؟ میکروفون وصله؟

اهم اهم...
جادوگران و ساحرگان محترم! خوش اومدین!

من ریموس لوپینم.
پروفسور دفاع دربرابر جادوی سیاه، و اسپانسر کارخونه شکلات‌سازی ویلی ونکا.

برنامه‌هام رو پیش از این توی مرکز پذیرش کاندیداها شرح داده‌م. اگه علاقه داشتید می‌تونید مطالعه کنید.
توی ستادم هم به همه تیتاپ شکلاتی و ساندیس سیب‌موز می‌دم.

سوالی هست می‌تونید بپرسید، بنده درخدمتم.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵:۱۴ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۳:۳۴
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
پیام: 166
آنلاین
هممم چقدر اینجا پر از خالیه! سرگرمی نمیبینم. خارج میشم به سمت ستادهای سرگرم کننده‌تر!

Smile my dear, you're never fully dressed without one

ستاد انتخاباتی ریموس لوپین
پیام زده شده در: ۲۳:۲۲:۲۰ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۲:۳۸
از گیل مامان!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 552
آفلاین
تصویر کوچک شده

نامزد محترم، جناب آقای مهتابی.

صلاحیت شما برای نامزدی در نوزدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما با توجه به اطلاعیه شماره ۲، مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید. متذکر می‌شوم این ستاد به صورت موقت و جهت ارائه برنامه‌های شما در زمان تبلیغات در اختیارتان قرار می‌گیرد، بنابراین لطفا در این مکان از فرو کردن شکلات‌هایتان به پاچه ملت و تبدیل شدن به گرگینه خودداری بفرمایید.

تصویر کوچک شده

Don't ask me why I still can't leave
This is where I feel at home
This is where my heart always belonged

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.