هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۵۶ یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ببین خانم درهمی مساله اینه که ما اینجا ایفای نقش رو در حالتی انجام میدیم که همه از شخصیت واقعی طرف خبر دارن یا مطمانا که قضیه ایفای نقشه دقیقا به همین خاطر یک تاپیک برای معرفی افراد تازه وارد گذاشتیم.
منم کاملا لیلا رو باور کرده بودم چون شما به مدیران پی ام میزدید و این طور چیز ها شوخی و الکی نیست که بشه از کنارش گذشت این رویه ای که شما در سایت اجرا کردی باعث بروز جو بی اعتمادی در سایت میشه. اگه فردا یمی واقعا مشکل داشت به نظر تو چن نفر حرفشو باور میکنن؟
تمام اینهاست که باعث میشه دلخوری ها نداوم پیدا کنه در هر حال به نظر من گذشت زمان میتونه در بر طرف شدن این ها کمک کنه

===========================
در مورد فروم:
ببینید بزرگترین مساله برای ما بالا بردن سرعت و امنیت و بعد از اون توجه به نیاز های اعضاس. وقتی سایت بالا نیاد برای یکی دیگه اصلا مهم نیست توش چیا هست و نیست به همین خاطر منو ها در حالت انتخاب قرار گرفته همونطوری که گفتم حالت شناور مثل سابق عمل میکنه. تو این فروم امکانات خوبی برای بروز بهتر فروم قرار گرفته مثل لینک همه پست ها:
http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewpost.php

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۳:۱۴ یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
هووم... نه خیر. همه چی تغییر کرد الا اون باکس‌های بغلی!! بابا همه رو اون تاکید داشتن نه این تغییرات!!
این گزینه‌ی شناور هم که منوها رو به شکل قبلشون برنمی‌گردونه. فقط شناور می‌کنه.
ضمناً هلنا، تاریخ عضویت که از اول هم بوده. یعنی چی؟ منظورت چیه؟ فقط روز هفته رو می‌نویسه. از سوی دیگر لازم نیست برای یه پاسخ یه سطری کل اون متن بلندبالای منو (!) نقل قول کنی. قابل خوندن‌تر می‌شه.

من نفهمیدم، چی شد که یاد تغییر قیافه‌ی سایت افتادین؟ سایت به این خوشگلی بود، چطور دلتون اومد این شکلیش کنین؟ درسته که بعضی جاهاش بهتر شده، ولی اون کمبوباکس‌ها رو اگه برگردونید به حالت اولیه بهتره!!! ضمناً آبرفورث. این‌قدر آستباری نشو. برات بده‌ها!! میفتی یه گوشه از حال می‌ری!! من نگران تو‌ام!! با خودت این کار رو نکن!

هووم.. منم با یه تاپیک دادگاهی موافقم!! بد به نظر نمیاد! هر کی مشکلات داره، دعوا کرده، بیاد اونجا تا در دادگاه عدالت، حق به حق‌دارش برسه!! !!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بابا این م. درهمی کیه دیگه. دست بردار نیست!! خوب آخه تو با چه رویی دوباره میای توی این سایت. هر کاری بکنی بازم در نظر اعضای سایت، به عنوان یه عضو معلوم‌الحال و شناخته‌شده‌ای که قابل اعتماد نیستی. از کجا معلوم که اینم یه توطئه‌ی دیگه بر ضد آسلام نباشه؟! من جای شما بودم، می‌رفتم و دیگه پشت سرمم نگاه نمی‌کردم.

راستی فیلیدا اسپور جان: شما با این صحبت‌ها، داری به طور غیر مستقیم می‌گی که اگه تو خودت رو به دیگران معرفی کردی، ممکنه دروغ گفته باشی اونم بیش از 99٪. اگه بخوای جو صمیمی اینجا رو با جاهای دیگه‌ی نت یکی در نظر بگیری، باید بگم که سخت در اشتباهی. اینجا همه با هم رو راست هستن و هر کسی رو هم که بخواد این فضای صمیمی رو به هم بریزه و جو بی‌اعتمادی رو حاکم کنه، از خودشون طرد می‌کنن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

لیلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از Mashhad
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
اعضاء محترم سایت،
ابرفورث عزیز،
مطمئن باشید اگر تصمیم به جبران اشتباهم نگرفته بودم، هرگز پیام های اخیر را با نام خانوادگی ام نمی فرستادم.
می دانم سخت خواهد بود، ولی تلاشم را خواهم کرد.

(فیلیدای عزیز، شاید من در انتخاب کلمات اشتباه کردم. اگر سوء تفاهم پیش امده عذر می خوام. ولی صادقانه می گم، به دوستانت غبطه می خورم که دوستی مانند تو دارند)

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
يه پيشنهاد دارم
لطفا يه تاپيك بزنيد كه توش فقط به دعوا رسيدگي بشه.

هركي با هر كسي دعوا داره بره اون تو.
من خودم اهل دعوا نيستم ولي بعضي وقت ها بعضي نابرابري ها باعث ميشه كه آدم بايد يه جا جلويه همه حرفشو بزنه.

به نظره من تاپيكه خوبي ميشه.اين تاپيك ميدونم به نظر شما باعث ميشه كه اعضا به جونه هم بيافتن ولي نه.اتفاقا اگه اين تاپيكو بزنيد ميفهمين كه برعكسه.تمامه سوئ تفاهم ها برطرف ميشه.اگه كار به جايه باريك كشيد كه بايد اون پست پاك بشه.

مثلا من با يكي دعوا دارم ولي چون ناظره نميتونم چيزي بگم.آخه اون ياروه موقعي كه من داشتم فعاليت ميكرد اون خودشو الكي مينداخت وسطه سياه ها و حالا هيچي نشده ناظر شده مياد بينه سياه ها زور ميگه.
كلا منظورم اينه كه يكي لطف كنه كه از اين جور تاپيك ها بزنه.
يا اصلا يه تاپيكي به نام حل مشكله اعضايه سايت.

من چند مدت پيش يه همچين چيزهايي زده بودم ولي پلك شد

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
به هر حال اين هم يه ايفاي نقش بود... منتها از نوع بد اون... بازي با احساسات مردم! بدترين بازي كه‌ميشد انجام داد... براي من ديگه مهم نيست ايشون توي سايت بيان يا نيان.. چون ديگه نميشه‌ روي هيچ جمله‌اي از صحبت‌هاشون اعتماد كرد. ممكنه هر كلمه‌اي كه مي‌گن بازي باشه و به قصد سر كار گذاشتن شما!
---------------
ببينم! كاربر كاربر انقدر رو زياد
يعني چه؟ هر چي من به هري مي‌گم بابا سايت رو به روز نكن! ملت حاليشون نيست! اگه به اينا بخوايم عمل كنيم ميگن بيا زوپيس ورژن 1983 رو بريز! صميمي تره! تقصير ويدا اسلاميه‌اس كه به شماها صميمي شدن رو ياد داده!‌
جادوگران سايتي رسميه! صميمي يعني چي؟ مهم اينه كه امكاناتي براي شما فراهم شده تا در اون به فعاليت مفيد بپردازيد! در حالت استكباري اون مي‌شه هميني كه هست!
ديگه اين هري نمي‌دونه به چه ساز شما برقصه! سرعت كمه! بالا مي‌بريم شكلك كمه! زياد مي‌كنيم! پول كمه! مي‌ديم غذا كمه!غذا مي‌ديم! يعني چه! اندفعه اگه جادوگر هستين با احساسات هري بازي كنين! به جون اين هگريد كله پا!‌اگه شناسه‌تون رو نبستم بياين بزنين در گوش ممد برقي!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

فیلیدا اسپور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۶ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از مگه خودت خواهر و مادر نداری ( ...) !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
نقل قول:

من فكر ميكنم اگه كسي اون چيزايي رو كه من نوشتم در مورد ليلا ديد و درونش احساسي ايجاد نشد واقعا بايد به انسان بودن خودش شك كنه.

واقعا خیلی ممنون که مفهوم انسانیت رو بما یاد دادی !
اما اگه کسی در دنیای مجازی به این مسائل که 99 درصد دروغ و کمتر از 1 درصد ممکنه راست باشه رو باور کنه بیش از حد ساده ست ( نمی خوام کلمه ی دیگه ای بکار ببرم )
و خوشبختم که هیچ وقت حرفاتو باور نکردم !
و من اگه جای تو بودم از خجالت این همه آدم دوباره حتی به عنوان مهمان هم دیگه پامو تو این سایت نمی گذاشتم .

قابل توجه علاقمندان ریاضی لطفا برای رفتن به باشگاه ریاضی اینجا رو کلیک کنید
http:// mathclub.schoolnet.ir

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

لیلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از Mashhad
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
اينايي كه الان ميخوام بنويسم ماجراي من تو سايت جادوگرانه و تمام چيزايي كه مينويسم كاملا واقعي هستن من دنبال كتاب هاي فارسي و انگليسي هري پاتر بودم كه سايت جادوگرانو پيدا كردم بعد كه دانلودشون كردم ديدم يكيشون ايراد داره و براي مديران پي ام زدم و اطلاع دادم در ضمن من ميخواستم سي دي هاي اوديو هري پاتر رو هم داشته باشم كه اينم به مديران گفتم.من بعد از اون مدتها ميرفتم و ايفاي نقش ها رو ميخوندم و از اونا خيلي خوشم اومده بود در نتيجه بعد از يه مدت كه همينطور به صورت پي ام ارتباط داشتم تصميم گرفتم منم بيام و يه نقشي رو توي قسمت ايفاي نقش اجرا كنم كه ليلاي 10 ساله كه سرطان خون داشت و تو انگليس متولد شده بود به ذهنم رسيد و چون انگليسيم خيلي خوب بود تصميم گرفتم نقش همين ليلا رو بازي كنم. كم كم نقش ليلا طوري توي من اثر كرد كه ديگه نميتونستم ازش دست وردارم من واقعا اون اول فكر ميكردم ايفاي نقش يعني همين كاري كه من دارم ميكنم و من بايد طوري نقش ليلا رو بازي كنم كه همه ليلا رو كاملا باور كنن در نتيجه دايم روش كار ميكردم و گسترشش ميدادم تا جايي رسيد كه ديگه اصلا وحشت داشتم واقعيت قضيه تو سايت برملا بشه چون دوستايي پيدا كرده بودم و ميترسيدم اگه واقعيت رو بدونن ديگه اصلا منو هيچ وقت نبخشن. بعضيا فك ميكنن من خيلي خوشحال بودم كه اين همه ملتو سر كار گذاشتم و تو دلم به اين همه آدم ساده ميخنديدم آره من خوشحال بودم ولي به خاطر اين نقشي كه اجرا ميكردم وگرنه اون كسايي كه ليلا رو به وسيله من شناختن و براش دلسوزي كردن بهش توجه نشون دادن و يه سريم كه براش هديه فرستادن واقعا انسان بودن و من به اونا خيلي غبطه ميخورم كه اين احساسات پاك رو داشتن و اين نشون ميداد كه اعضاي اين سايت چقدر با همديگه گرم و صميمي هستن. من فكر ميكنم اگه كسي اون چيزايي رو كه من نوشتم در مورد ليلا ديد و درونش احساسي ايجاد نشد واقعا بايد به انسان بودن خودش شك كنه. خب من كم كم ميدونستم ديگه واقعيت قضيه داره برملا ميشه ولي به هيچ وجه نميتونستم از ليلا دست وردارم طوري كه حتي وقتي فهميدن عكس ليلا ساختگيه و ليلا انگليس نرفته و خيلي از قضايا برملا شد من بازم سعي كردم به نوعي ليلا رو حفظ كنم من واقعا فكر ميكردم اگه ليلا رو از دست بدم ديگه همه چي برام تموم شدس. در نتيجه بعد از اينكه به طور كامل جريان ليلا لو رفت و وقتي به اهميت ماجرا پي بردم كه اين يه شوخي عادي نبوده ديگه نميتونستم وارد سايت بشم روي اينو نداشتم كه با كساني كه با احساساتشون بازي شده روبرو بشم خيلي از افراد بعد از اون با من صحبت كردن و من بعد از اين مدت تصميم گرفتم اين چيزا رو بنويسم تا حداقل مساله روشن باشه من كاملا به اونايي كه اينجا نوشتن ميخوان از من انتقام بگيرن حق ميدم ولي همتون بدونين منم تو اين مدت خيلي بهم سخت گذشته مخصوصا وقتي فكر اينو ميكنم كه ديگه بچه هاي اين سايتو از دست دادم واقعا نميدونم بايد چي كار كنم

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

مانیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
از Azeroth
گروه:
کاربران عضو
پیام: 210
آفلاین
یعنی پاسخ سریع قبلا نبوده؟
ولی من قبلا هم هر صفحه ای رو باز میکردم پایین صفحه پاسخ سریع با شکلک ها و اینا بود
به خاطر همین تعجب کردم چرا شکلک ها برداشته شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۲۱ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
1- براي اينكه منو ها مثل سابق شناور بشن از “انتخاب هاي اين عنوان“ گزينه “شناور“ رو انتخاب كنيد. علت اينكه پيش فرض روي اين منوي انتخابي قرار گرفته اينه كه در آي اي با اولي ممكنه مشكل وجود داشته باشه مخصوصا براي اونايي كه sp2 ندارن

2- سه بلاك بيشتر نيست هنوز براي لرد حلقه ها بلاكي گذاشته نشده

3- علت اينكه جاي خود پست ها كم ميشه نام هاي طولاني در منوي انتخابيه

4- در مورد پست ها از آخرين ورود چون مربوط به كاربر بوده اونجا گذاشته شده و اونجا كل پست هاي زده شده رو نشون ميده از وقتي كه از سايت خارج شديد و دوباره در سايت لاگين كرديد

ويرايش:
من فك ميكردم الان بزرگترين مشكلي كه همه ازش شكايت داشته باشن اين مساله زمان تو فرومه كه دنبال درست كردنش هستم

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۲/۱۷ ۶:۵۳:۲۸

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۵:۴۷ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
تغییرات به نظر من خیلی جالبه...فقط باید ناظران کمی عادت کنن و دقت!!!!
سرعت بالاتر رفته....ولی اگه بخواهیم به مانند قبل پست بزنیم خیلی طول میکشه تا ارسالش کنه
این تنها مشکلیه که به نظرم میرسه

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.