هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

تعبیر خواب!
پیام زده شده در: ۰:۴۷ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
خب پروفسور این ادامه جوابمه...!شب اول خواب دریا دیدم اما چون قبلا تعبیر شده بود صبر کردم خوابای بهتری ببینم!

شب دوم:

خواب ازدواج دیدم!یعنی خواب عروسی دیدم....یعنی خواب دیدم عروسیه!تعبیرش....مشاهده‌ ازدواج‌ خودمون‌ يا هر شخص‌ ديگه اي‌ درخواب‌، خیلی رايجه‌. اگه خیلی نگران باشیم این خوابا میتونه احساس برآورده شدن یه آرزو رو نشون بده.گرچه‌، عروسي‌ درخواب‌ نشاني‌ بسيار شخصي‌ و عميق‌ و بامعنائه‌.عروسي‌ معمولا نشون‌ دهنده‌ يكپارچگي‌، هماهنگي‌ وسازگاري‌ موزون‌ شخصيت‌ يا روان‌ بيننده‌ خوابه‌.البته استادان تعبیر خواب میگن دیدن عروسی تو خواب بدشگونه و باعث اندوه میشه.البته من قبول ندارم!(خداییش اون لباس سفیده چقدر بهم میومد تو خواب! )

شب سوم:

خواب جشن بالماسکه دیدم!چقدر ددری شدم من!هی جشن و عروسی!حالا تعبیرش!اخواب‌ دیدن یه جشن بالماسکه که همه توش با لباس مبدل هستن یعنی من دارم یه چیزی رو از یکی از نزدیکترین دوستام پنهون میکنم و شخصیت واقعی خودمو بهش نشون نمیدم!

شب چهارم:خوابم خصوصی بود...شرمنده!

شب پنجم:

خواب گربه دیدم!گربه‌ در خواب‌، نشان‌ دهنده‌ قدرت‌، رهايي‌، نجات‌، آزادي و خلاصيه‌. اگر خودتون‌ را در خواب‌به‌ شكل‌ يك‌ گربه‌ ببينيد، اين‌ خواب‌ به‌ اين‌ معنا است‌ كه‌ در كشمكش‌ يا نبردي‌ قريب‌ الوقوع‌ پيروزي‌ از آن‌شما خواهد شد.

!!Let's rock 'n' ROLE

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام!

تعبير درياچه:

خب بستگي دارد..اگر در خواب ما درياچه وحشي و خروشان باشد يعني اينكه ما روزهاي سختي را در پيش داريم و بايد براي رسيدن به هدفمون خيلي تلاش كنيم!اگر آب درياچه صاف باشد يعني اينكه روزهاي خوشي رو در پيش رو داريم!

تعبير اسكلت:
اگر در خواب چيزي را از يك اسكلت بگيريم خوب است و شگون دارد ولي اگر چيزي را به آن بدهيم مثل آن است كه جون خود را به او داده ايم تا به آن دنيا ببرد..پس روزهاي سختي را در پيش رو داريم!

تعبير طاووس:
طاووس در فال قهوه به معناي غرور و تكبر بود ولي در اينجا معني هاي ديگري نيز دارد!اگر ما در خواب يك پر طاووس بكنيم يعني اينكه ثروت زيادي را به زودي به دست مي آوريم و اگر يك طاووس را بكشيم يعني كه به بخت خود لگد زده ايم!و اگر از يك طاووس نگهداري كنيم يعني اينكه بركت و خير را به خانه خود آورده ايم!در كل طاووس نماد خوشبختي است و اذيت آن بدي و كمك و نگهداري از آن خوبي را مي آورد!

خواب روز اول:
خب من خواب ديدم كه يك لنگه كفش بزرگ دنبالم كرده و با دهنه سوراخش مي خواد من رو گاز بگيره! يعني اينكه بنده يك رقيب سرسخت دارم كه نمي خواد ازش پيروز بشم و در اين راه حاضره هر كاري بكنه!
خواب روز دوم:
من خواب ديدم كه رفتم مصر بعدش فرعون اونجا مي گه چون نژادم فرق داره بايد من رو دار بزنن!..بعدش يكي مياد به من كمك مي كنه كه فرار كنم! تعبيرش اينه كه من با اينكه يه دشمن دارم ولي يه دوست هم دارم كه برعله اون رقيب كمك مي كنه!
خواب روز سوم:
اين يكي خيلي ناجور بود..خواب ديدم سيل اومده همه دار و ندارم رو برده! ولي چون آب روشناييه تعبيرش خوبه و يعني اينكه روزهاي خوبي رو در پيش رو دارم!

مقاله در مورد تعبير خواب:
تعبير خواي يكي از حساس ترين و زيباترين اعمال پيشگويي است!همون طور كه مي دونيد خواب هر كس تا يك قسمتي بستگي به حال و هواي آن روز شخص دارد ولي قسمتي از آن نيز آگاهي دهنده اتفاقات آينده مي تواند باشد!بنابراين تعبير خواب مي تواند به ما كمك كند!بعضي از نمادهاي تعبير خواب معروف هستند و تقريبا همه معني آنها را مي دانند براي مثال از قديم الايام گفته اند كه آب روشنايي است!ولي بيشتر علائم آن بستگي به روحيه فرد تعبير كننده و خلاقيت آن فرد دارد!براي تعبير خواب بايد تمركز بالايي داشته باشيم!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه پنجم کلاس پیشگویی

کتی بل:10 امتیاز (منتظر جواب سوال دو میمونم)
کریچر:9 امتیاز (مقاله نداشتین به سوال اولم دو موردشو پاسخ دادین)
هوکی:10 امتیاز (منتظر جواب سوال دو میمونم)
رگولوس بلک:15 امتیاز (خیلی خوب بود)

گریفیندور: 25
راونکلاو : 9
اسلیترین: 10

تمامی دانش آموزانی که هنوز فرصت نکردند در کلاس پیشگویی شرکت کنند میتوانند تکالیفشان را تا آخر شنبه شب تحویل دهند

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
درياچه :
اگر كسي ببيند در درياچه غرق شده و بميرد يعني كار بدي در دنيا انام داده و از رها نمي شود اگر زنده ماند از كار بد خود خلاص مي شود .اگر از دور به درياچه نگريست و نزديك نرفت يعني ارزوي چيزي را دارد وي به ان نميرسد اگر درياچه را نقرهاي و زيبا و درخشان ببيند يعني كار يسيار خوبي انجام داده كه موجب خشنودي اطرافيان مي شود . اگر از اب درياچه بنوشد يعني به زودي خبر خوب و نيكوي به او مي رسد .اگر آب درياچه كم شود يعني كسي رو از دست مي دهد . اگر در درياچه شنا كند يعني در كار بسيار مشكلي كه شروع كرده به موفقيت مي رسد و اگر توانست از درياچه ماهي بگيرد يعني به زودي به دوستدار خد مي رسد.
اسكلت :
اگر كسي ببيند كه اسكلت با او سخن مي گويد يعني ممكن است كسي رو از دست دهد اگر اسكلت را پيدا كند يعني اتفاق بدي ممكن است براي فرد اتفاق بدي براي او بيافتد و اگر اسكلت را بشكند بلا و مصيبت از وي دور خواهد شد
طاووس :
اگر ديد طاووسي را كشت دليل بر اين است كه دوست خود را از دست مي دهد اگر طاووسي براي خود خريد يعني مال و ثروتي به دست مي اورد اگر طاوسي را از انه بيرون كرد يعني مال و ثروتي را از دست مي دهد
روز اول : خواب ديدم رفتم يه جاي ك همه دارن مي خندند و خوشحال هستند ولي من داشتم گريه مي گردم كه تعبيرش اينه كه خبر خوبي بهم مي رسه كه خوشحالم مي كنه
روز دوم : خواب ديدم كه يه كليد بهم دادن مي گن با اين كليد بايد بري در مدرسه رو باز كني سوال هاي امتحانتو ور دار كه تعبيرش هم ممكنه در امتحانام موفق شم .
روز سوم : خواب ديدم جنگ شده و از همه جا داره منفجر مي شه و من هم خيلي مي ترسيدم ولي يه دفع همه چيز درست شد و همه جا سرسبز شد تعبيرش هم اين كه قرار بود بالا و مصيبتي دچار شم كه از سرم گذشت

مقاله : خوابها معمولا حاكي از حوادثي است كه در اينده براي ما اتفاق بافتند و ممكن در اين گونه خواب ها اصلا به جاي برويم كه تا به حال در انجا نبوديم كه كلا به دليل پرواز روح از بدن و بعد روحاني انسان است كه محدود به زمان نيست و معمولا ما به تعبير چنين خواب هاي مي پردازيم .....اي گونه خوابها از اتفاقات كه در انها مي افتد مي توانيم به تعبير بپردازيم بعضي از انها تعبيرشان با انچه در دنيا است تفاوتي ندارد ولي بعضي عكس انچه است كه در دنيا اتفاق مي افتد ولي كلا تعبير خواب استعدتد خاصي مي خواهد كه هر كسي از ان بر خوردار نيست

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
1:
*درياچه: هر وقت درياچه ديديم يهني به يه مشكلي رسيديم... يه مشكلي كه به اندازه‌ي درياچه بزرگ جلوه مي كنه ام،ا يه راهي براي دور زدن آن هست همون طور كه درياچه هر چقد هم بزرگ باشه مي شه خشكي اطرافشو دور زد و ما نبايد در مقابل اون تسليم شيم... البته اگر درياچه پر تلاطم بود معني اين است مشكل ما بسيار بزرگ است و تا مدتي زندگي نا آرامي خواهيم داشت...
*اسكلت: يعني قراره به زودي يكي از آشنايانمون بميره يا به زودي اتفاقي خواهد افتاد كه مجبور مي شيم بريم به قبرستان.... كلا اسكلت به معناي مرگ هستش...اگر اسكلت به سمت ما حركت مي كند مفهوم اين است به زودي به بيماري لاعلاجي مبتلا خواهيم شد و چشم از جهان فرو خواهيم بست!!!
*طاووس:
طاووس مرده به معني مرگ يكي از آشنايان است... طاووسي كه دم خود را به نمايش مي گذارد به معناي اين است كه زندگي تا مدتي به كامتان شيرين خواهدبود و زندگي روي خوش به شما نشان خواهد داد... اگر چند طاووس با دم هاي باز ديدي نشمان دهنده‌ي مسافرت به جايي بسيار زيبا و ديدني است... طاووس عصباني يعني قدر زيبايي هاي زندگي خود را نمي دانيد... در كل طاووس مفهوم زيبايي دارد...
مقاله: تعبير خواب نياز به تشبيه هاي خيلي قوي دارد.... و معمولا در اين تعابير از سمبل ها و مظهر ها استفاده مي كنند. براي مثال از چيزي كه فرد در خواب ديده خصوصيات ويژه و منحصر به فرد را استخراج! مي كنند و با توجه به ريشه‌ي آن حالت هاي خواص را بررسي مي كنند...
به عنوان مثال طاووس.... طاووس در كل نماد زيبايي و رنگارنگي مي باشد، اگر خواب طاووس مرده را ببينيم، تعبير گران با توجه به ريشه كه همان طاووس است و با توجه به موضوع فرعي كه همان مرگ طاووس است.... مرگ يكي از نزديكان را تعبير مي كنند... يا طاووسي كه دم خود را به نمايش مي گذارد با توجه به ريشه كه همان زيبايي است و قسمت فرعي كه نمايش گذاشتن زيبايي است اين گونه تعبير مي كنند كه به زودي زندگي زيبايي هاي خود را به شما نشان خواهد داد و به كامتان شيرين خواهد بود!!
تعابير خواب ها: اينا رو هم تا سه روز ديگه بهتون مي گم!...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
1:
طاووس :
دیدن طاووس درخواب خوش یمن است و نشان درخشانی از اصالت و وحدت شخصیت است . در عین حال طاووس نشان تولد مججد و رستاخیز نیز میباشد .
طاووس در رویای یک ساحره نشان عشق و عاشقی است

دریاچه :
رویایا دریاچه به ضمیر ناخود آگاه و روان آدمی اشاره دارد.
اگر در خواب امواج دریاچه دیده شود نشان امواج عواطف خواب بین است
اگر در خواب جزر و مد دریاچه دیده شود فردی که خواب را دیده عاشق شده و عشقش رو به فزونیست
همچنین دریاچه دلالت بر پانهگاه برای انسان نیز دارد

تعبیر: اگر دندانهای شیری کسی بریزد آگر فرد بالغ باشد نشانگر دوران بلوغ عاطفی فرد و روبه رو شدن با مسئولیتهای سنگین و ترک دوران نوجوانیست ( نمیدونم دندونام شیری بود یا نه ولی زیاد ناراحت نبودم حتما شیری بوده )

خواب روز دوم : خواب دیدم یک دیو منو گرفته و داره کر کر میخنده
تعبیر: دشمنی بدکار و حیله گر و بزرگ دارم و همچنینی اگر دیو خندان باشه فرد خواب بیننده به فساد گرایش پیدا میکنه و اگر دیو فرد را اسیرکنه فرد میان مردم رسوا میشه

خواب روز سوم : یادم نمی یاد

خواب روز چهارم : خواب یددم داره زلزله می یاد , البته ضعیف بود و فقط مردم ریختن تو خیابونا
تعبیر : دیدن خواب زلزله در هر صورتی بد بختی و بلا و گرفتاری به همراه دارد

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

تعبیر خواب
پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
تمرین:
1-این خوابها رو تعبیر کنید:
اسكلت‌ -طاووس- درياچه
2-از امروز تا جلسه بعد هرشب تمام خوابهاتونو تعبیر کنید البته سه مورد کافیه که برای من بنویسید.(5 امتیاز)
3-یه مقاله حداقل سه خطی در مورد پیشگویی از روی خواب برام بیارید.

تعبیر خواب:

1 _ طاووس: آیا طاووس‌ در خوابتان‌ زيبا ومغرور ولي‌ بي‌تكلف‌ و فروتن‌ است‌؟در اینصورت ارتباط شما و یکی از آشنایان و یا عزیزانتان وارد مرحله جدیدی خواهد شد!آ يا با سر وصدا در حال‌ نمايش‌ دادن‌ و به‌ رخ‌ كشيدن‌زيباييش‌ به‌ همه‌ مشتاقان‌ و دوستدارانش است‌؟ در اینصورت باید مراقب رفتار خود باشید!غرور تا حدی شایسته و قابل تحسین است اما افراط در آن به هیچ وجه پسندیده نیست!!

2_دریاچه:آب‌ به‌ هر شكلي‌ در خواب‌، روي‌ هم‌ رفته‌، نشان‌ دهنده‌عواطف‌، احساسات‌ و ضمير ناخودآگاه‌ ما است‌. دركتابهاي‌ قديمي‌ تعبير خواب‌ آمده‌ است‌ كه‌ درياچه‌ درارتباط با احساسات‌ عاشقانه‌ و رومانتيك‌ ما مي‌باشد.اگر در خوابتان‌ درياچه‌ آرامي‌ را مشاهده‌ كرديد، قطعازندگي‌ احساسي‌ و عشقي‌ تان‌ از آن‌ چنان‌ شكل‌ خوبي‌برخوردار است‌ كه‌ احساس‌ امنيت‌ مي‌كنيد. آب‌ طوفاني‌در خواب‌ به‌ معناي‌ آماده‌ شدن‌ براي‌ پيمودن‌ مسيري‌پر دست‌ انداز، ناهموار و پر فراز و نشيب‌ است‌، اگرهيولايي‌ را در آب‌ ببينيد، بدان‌ معنا است‌ كه‌ شايدضمير ناخودآگاهتان‌ قصد دارد به‌ شما بگويد كه‌ دررابطه‌ با موضوع‌ و مشكلي‌ ناديده‌ در حال‌ مبارزه‌ ورقابت‌ هستيد.

3_ اسکلت:اگر در خوابتان‌، یک اسکلت پيدا كنيد، يعني‌ قصد داريد يك‌ پروژه‌ سرهم‌ بندي‌ شده‌ را سر وسامان‌ دهيد.اگر یک اسکلت شکسته پیدا کنید يعني‌ در حال‌ تحليل‌رفتن‌ يا مأيوس‌ شدن‌ هستيد. اگر در خواب‌، تکه ای استخوان ببینید يعني‌ تبديل‌ به‌ بزرگترين‌ و بدترين‌دشمن‌ خودتان‌ شده‌ايد.

مقاله در مورد تعبیر خواب:

خواب‌هايي كه مي‌بينيم بازتاب حالات روحي، دغدغه‌ها و ضمير ناخودآگاه ماست. تعبير كنندگان خواب بر اساس نشانه‌هايي كه بعد از بيداري به ياد مي‌مانند نتيجه‌گيري‌هاي جالبي از وضعيت روحی و جسمي فرد بيان مي‌كنند.
تعبیر خواب و یا پیشگویی از روی خواب یکی از مهمترین اصول پیشگویی است که میتواند بر اساس خوابهای ما آینده را پیشگویی کند.

ببخشید مقاله ام یکم کم شد!سوال دو رو هم سه روز دیگه جواب میدم!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۱:۴۴ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم کلاس پیشگویی:

اما رابینسون:10 امتیاز (3 امتیاز سوال اول چهار امتیاز سوال دوم 3 امتیاز مقاله)
هوکی:8 امتیاز (3 امتیاز برای سوال اول و 5 امتیاز برای سوالل دوم مقاله نداشتین)

گریفیندور: 10
اسلیترین: 8

پروفسور کوییرل در حالی که بنظر غمگین میرسه از نردبان نقره ایه کلاس پیشگویی بالا میاد .تمامی بچه ها در کلاس جمع شده بودند و با دیدن کوییرل ساکت میشن و با تعجب بهش میپرسن.کوییرل اینبار برعکس جلسات قبل لباشی سرتا سر سیاه به تن داره و در حالی که با دستمالی اشکهایه روی صورتش رو پاک میکنه به سمت میزش حرکت میکنه.بچه ها با نگاهی متعجب اونو تا میز اساتید دنبال میکنن.اما که کنجکاو شده بود تا جریان رو بدونه دستش رو بلند میکنه و میگه:
-اجازه پروفسور چرا سیاه پوشیدین؟
کوییرل با گفتن کلمه آهی میگه:مگه نمیدونی سه روز عزایه عمومی اعلام شدهه بخاطر رفتن سرژ
یکی از شاگردان:
بچه ها:آخر کلاس وایسا کارت داریم
پروفسور کوییرل به لیست درسیش یه نگاهی میکنه و میگه:خب همونطور که حتما همتون میدونین امروز میخواییم در مورد پیشگویی از رویه تعبیره خواب صحبت کنید

جلسه پنجم کلاس پیشگویی:تعبیر خواب
خواب‌هايي كه مي‌بينيم بازتاب حالات روحي، دغدغه‌ها و ضمير ناخودآگاه ماست. تعبير كنندگان خواب و یا پیشگویان بر اساس نشانه‌هايي كه بعد از بيداري به ياد مي‌مانند نتيجه‌گيري‌هاي جالبي از وضعيت روحي و جسمي فرد بيان مي‌كنند.برای تعبیر خواب فقط احتیاج به مقداری قدرت فکر دارین که من مطمئنم همتون دیگه این قدرت رو پیدا کردین که از روی احساساتون بتونین پیشگویی کنین.خب برای مثال من دیشب خواب یه دستبند رو دیدم کسی میدونه تعبیرش چی میشه؟
لارا به سرعت دستشو میبره بالا .کوییرل به بقیه بچه ها نگاهی میکنه و با کمال خوشحالی میبینه که اکثر بچه ها دستاشون بالاست
کوییرل:خب تو بگو لارا
لارا:اگر در خواب‌، النگو يا دستبندي‌ به‌ دست‌ داشته‌ باشيد، يا اگر به‌ عنوان‌ هديه‌، آنها را دريافت‌ نماييد،چنين‌ خوابي‌ دلالت‌ دارد بر خوشبختي‌،ازدواج‌ . اگر در خوابتان‌، النگو يا دستبندتان‌ را گم‌ كنيد، يعني‌ در زندگي‌واقعي‌، با مشكلات‌ و دردسرهاي‌ متعدد آزار دهنده‌ ای مواجه‌ مي‌شويد. اگر در خواب‌،النگو يا دستبندي‌ پيدا كنيد، يعني‌ بخت‌ و اقبال‌ بلند و شانس‌ خوبي‌ داريد و به‌ زودي‌ زود، به‌ ثروتي‌هنگفت‌، دست‌ پيدا خواهيد كرد.
کوییرل:عالی بود ده امتیاز برای اسلیترین.دیدین خیلی راحته فقط به تمرکز احتیاج دارین و قدرت خلاقیت البته ما در این مورد کتابهایه زیادی داریم که من ترجیح میدم بجایه خوندن اونها از اطلاعاتی که در همون لحظه به ذهنتون میرسه کمک بگیرین.سعی کنین خوب تمرین کنین چون جلسه بعد یکی از مشکل ترین درسهامون رو که پیشگوییه از رویه گوی بلورینه رو میخوام درس بدم .

تمرین:
1-این خوابها رو تعبیر کنید:
اسكلت‌ -طاووس- درياچه
2-از امروز تا جلسه بعد هرشب تمام خوابهاتونو تعبیر کنید البته سه مورد کافیه که برای من بنویسید.(5 امتیاز)
3-یه مقاله حداقل سه خطی در مورد پیشگویی از روی خواب برام بیارید.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
تفاوت دو فال:
در فال چاي ما با استفاده از تفاله ها فال مي گيريم ولي تو فال قهوه از خالي شدن مايع اصلي قهوه و ته مانده ها استفاده مي كنيم...

فال بغل دستي: ( خوب اين من در آورديه ديگه نه؟)
اسم بغل دستي: كريچر
ابتدا مقداري قهوه مي ريزيم و مي ديم بغل دستيمون بنوشه... به عبارتي يه قهوه مي زنه تو رگ!! بعد مي گه: به به...
هوكي: چي چي رو به به بابا فنجون رو بده من!!
كريچر كه چشماش رو بسته بود باز مي كنه و با عصبانيت مي گه: اه... زدي تو حالم ديگه...!! داشتم حذ مي كردم ها!!!
هوكي: باشه فردا بيا واست يه سطل قهوه مي دم... حالا مگه نمي بيني استاد گفته فال بگيرين؟
كريچر فنجون رو مي ده به من و من اونو چپه مي كنم مي ذارم تو نعلبكي...
2 دقيقه و 41 ثانيه( دقت كنيد...2 دقيقه و 41 ثانيه!) مي شينيم و هم ديگه رو تماشا مي كنيم!!
بعد من فنجون رو برمي دارم و نعلبكي رو كه كمي توش قهوه بود مي دم دست كريچر كه بخوره...
در حالي كه كريچر به به مي كنه منم به دقت هي فنجون رو اين ور اون ور مي كنم تا يه شكلي ببينم... آهان... بالا خره وقتي با زاويه‌ 147 درجه تسبت به ميز گردمون يه تصوير مبهم پديدار مي شه... چند بار چشامو تنگ و باريك مي كنم تا بالاخره يه شكل باحال و درست و حسابي پيدا مي شه:
خط منحني!! يعني دوستان نامناسب و دسيسه؟ نه!! و چند بار فنجون سفيد رو مي چرخونم و متوجه مي شو شمشير بوده يعني اميدواري و خبر هاي غير منتظره و نفس راحتي مي كشم!! مي بينين چه دوست خوبي هستم؟؟

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
جواب سول1:
فال قهوه را باید حتما در فنجان سفید گرفت و اشکال را در جهت عقربه ها ی ساعت خواند ولی چای لازم نیست و باید در استکان گرفته شود.
جواب سوال دو"
یک فنجان سفید قهوه ی تلخ را به طرف فرانک بردم تا بخورد.
وفتی خورد گذاشتم تا اشکال صورت بگیرند و در جهت عقربه های ساعت آن ها را دیدم.
اولین تصویر یک مربع بود به معنای شرر عشق دومی یک دهان به معنای باز شدن نگفته ها
سوال سه:
فال قهوه را باید فقط در فنجان گرفت و از نوع سفیدش چون بهتر دیده بشه و همچنین باید از قهوه ی تلخ استفاده کنیم.همه ی اشکال را باید در جهت عقربه های ساعت خواند و فال قهوه دقیق تر از فال چایی است.

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.