هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آرتیکوس دامبلدور
پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
از این لحظه تمامی ستاد ها تا پایان انتخابات قفل می باشد و پس از انتخابات به مدت 24 ساعت باز می گردد و سپس برای همیشه قفل خواهند شد!!

با تشکر

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

مریدانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 190
آفلاین
بازدید از قبرستان جادوگران و کشته شدگان در این راه بزرگ
و سخنرانی آرتیکوس
اواخر نوامبر
زمین در حال متحول شدن بود ، سرما کم کم رخت برمی بست و شکوفه هایی که تازه جوانه زده بودند ، بر درختان خودنمایی می کردند " چه رمانتیک " ...
آرتیکوس سوار بر یک پاک جارو "همدردی با ملت فقیر"، در حالی تعداد زیادی شاخه گل در دست داشت ، به همراه عده ای که او را اسکورت می کردند ، بر زمین فرود آمد .
از میان دست های مشتاق مردم و شاخه گل هایی که برایش پرتاب می شد گذشت ، بر سر مزار تک تک جوان هایی که در راه آرتیکوس زیر جمعیت له شده ، یا از او در مقابل حملات تروریستی دفاع کرده و کشته شده بودند ، توقف کرد ، شاخه گلی را نثارشان نمود ، دست پدر و مادر های پیر هر یک از این گل غنچه های پر پر شده را بوسید و مدال شجاعت فرزندشان را به آنها تقدیم کرد ... اشک در چشمانش حلقه زده بود ... در حالی که سر تا پا غرق در محبت بی چون و چرای ملت شده بود ، پشت تریبون رفت و شروع به صحبت کرد ؛
_ سلاااام ملت ...
ملت با صفا و شادی در جواب فریاد زدند :
_سلاااااااااااااااااااام ...
_ خیلی خوشحالم که الان میونتون هستم ، همون طوری که از اول هم از میون همین ملت برخاستم ...
ملت با مشت هایی گره کرده فریاد زدند :
_ رهبر تویی آرتیکوس ... راهبر تویی آرتیکوس ... حمایتت می کنیم ...چه باشه شب چه باشه روز !!!
ملت غرق در شور و حال و جوگیزر شده به سمت آرتیکوس هجوم برده و او را روی دست هایشان گرفتند ؛
آرتیکوس با قدردانی به آنها نگاه می کرد ...

پیام زده شده در: ۵:۰۷ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
جواب من به سخن جسيكا سيمبسون عزيز!

سلام به شما!
بريم سر جواب دادن به سخن شما!

نقل قول:
خوب گفتی حامی تازه واردهایی و ما هم تاییدت کردیم

بله!من اين را گفتم چونكه من خودم تازه واردم و با مشكلات تازه واردها آشنام و براي حل اين مشكلات نيز راه حلي شدني دارم كه به نظر من وضعيت تازه وارد با عمل به آنها بهتر و از اين وضعيت در خواهد آمد!و بعد مرسي كه من مورد موافقت شما قرار گرفتم و اميدوارم با ما همراه باشيد!

نقل قول:
از خدماتت به تازه وارد ها بگو

جسيكا جان و بقيه دوستان كه اين ما ميخوانيد!همانطور كه ميدانيد تازه وارد از زماني كه به سايت وارد ميشود با بي اعتمادي و سختگيري اعضاي ديگر نسبت به اعضاي قديمي تر مواجه ميشوند!
در صورتي كه آن فرد تازه وارد فعال و متقابلا خوبي داشته باشه شايد بعد از دو ماه،او تا حدودي توانسته خودش را ثابت و در نتيجه موقعيت بهتري نسبت به ديگر تازه واردها داشته باشه!ولي اين موضوع را بايد توجه كرد كه دو ماه زمان زيادي هستش و ممكنه فرد تازه وارد از سايت نا اميد بشه و ديگر به سايت بر نگرده!
حالا برنامه اي كه من براي اين قشر از سايت دارم احتياج به پيش زمينه و مقدمه چيني داره كه آنها را با كارهاي حمايتي از تازه وارد ها ميگويم:
1-يكي از كارهايي كه قصد انجام آن را دارم به وجود آوردن مجلس براي تصويب قوانين هستش!اين مجلس از نماينده هاي احذاب مختلف به وجود مياد.هر حذب داراي هدفي خاص هستش كه نماينده ها تلاش ميكنند كه قوانيني را تصويب كنند كه وزارتخونه رو به سمت دلخواه و مورد نظرشون بكشونند و به اهدافشون برسن.پس در صورت بيشتر بودن نماينده آنها قدرت بيشتري خواهند داشت و اضافه شدن نماينده نسبتي با تعداد اعضاي آن حذب دارد كه در صورت بيشتر شدن اعضاي حذب يك نفر بيشتر به عنوان نماينده ميتواند به مجلس برود!پس حذب براي داشتن اعضاي بيشتر تلاش ميكنه و افراد بيشتري را به حذب خودشون دعوت ميكنند!در اين صورت تازه وارد ها نيز بي نصيب نخواهند ماند و در صورت عملي شدن اين ايده و تقويت شدن آن هر عضوي كه تازه به قسمت رول پيوسته است بلافاصله دعوت به آمدن به احذاب مختلف خواهد شد و در نتيجه تازه وارد به سرعت وارد فعاليت و قسمتي از قدرت حذب خواهد شد!

2-يكي ديگر از برنامه هايم ايجاد ارتش(رجوع به پست شماره 10:جواب به سوال بليد عزيز!!) است كه اعضا بدون آنكه احتياجي به آزموني (به هر شكل!!)باشند ميتوانند وارد آن شوند كه در آنجا چگونگي رول نوشتن و نقد كردن و بحث كردن به شكلهاي مختلف ياد داده ميشود تا فرد سريعتر بتونه با قسمت رول هماهنگ بشه!و بگم كه از قديمي ها كه تجربه بيشتري دارن دعوت به تدريس ميشوند تا تازه واردان و ديگر كساني كه رول ضعيفي دارند بتوانند از آنها استفاده كنند.

3-خب در صورتي كه وزير شوم مطمئنا نظر خيلي ها در مورد تازه واردها عوض خواهد شد و به خواهند فهميد كه تازه وارد نيز قادر به آمدن پا به پاي آنها هست و خواهد بود!

در صورتي كه ابهامي در چيزايي كه نوشتم بود!خوشحال ميشم كه ازم بپرسيد!
مرسي
آرتيكوس

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۷:۱۶:۰۵

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۳:۲۹ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سخنراني ديگري از آرتيكوس!!!
موضوع :"پيشنهادي براي شما!!"

اي تمام جادوگرها و ساحره هاي گرامي!به كساني كه تازه به سايت ملحق شده اند و آن كساني كه مدت بسياري در اين سايت تجربه اندوختند!سلام و درود!

من در اين مدتي كه كانديد شدم سوالاتي از افراد مختلف با عقيده هاي مختلف مانند:" آيا فكر ميكنيد كه بتوانيد؟برنامه هاي شما براي قسمت هاي مختلف چيست؟"پرسيده شد.من نيز به سوالات با كمال ميل براي آگاهي شما عزيزان جواب دادم تا بتوانيد با فكر و بيطرفي در صورت ديدن مطابقت اهداف شما با اهداف من بهم راي دهيد!\

اما من براي شما به عنوان يكي از كانديدها پيشنهادي دارم كه از طريق يك پرسش به نيت و اهداف كانديد به راحتي پي ببريد!و آن اين است:"اگر وزير شويد اولين قدم يا كاري كه خواهيد كرد چه خواهد بود؟"!بر اساس يكي از ضرب المثلهاي ماگلهاي ايراني!"سالي كه خوش است از بهارش پيداست" كه در مورد ما كانديدها و وزير آينده نيز حقيقت دارد!كسي كه در قدم اول درست عمل كند پس حتما خواهد توانست در بقيه موارد نيز به درستي عمل كند!پس بياييد اين سوال را نيز از كانديدها بپرسيد و بدانيد اين سوال سختي براي هر فرد كانديد خواهد بود چون با گفتن هر كلمه به شما حركتهاي آينده اش را خواهد گفت.

من نيز به اين سوال پيشنهادي پاسخ ميدهم تا بتوانيد روي من نيز عادلانه قضاوت كنيد!جواب من به اين سوال!من اولين قدمي كه براي بهتر شدن سايت برخواهم داشت ايجاد جايي براي پيشنهاد ايده ها و انتقاد از من يا هركس ديگه در سيستم بوجود آمده بدون هيچگونه تبعيضي خواهد بود تا بتوانم از پيشنهادها و ايده هاي شما نيز استفاده كرده و راه سريعتر و بهتري را براي بهبود وضعيت رول بپيماييم!رولي كه همه ما در آن فعاليت داريم و در به يك شكل از آن حق داريم چون وقتمان را در آن گذاشته ايم تا بتوانيم سايتي بهتر داشته باشيم!
به اميد آينده بهتر!
آرتيكوس

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۵:۰۸:۲۵

بدون نام
خوب گفتی حامی تازه واردهایی و ما هم تاییدت کردیم
حالا از خدماتت به تازه وارد ها بگو

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جواب به هري پاتر عزيز!!!

سلام اي وبمستر!اي عله!اي هركه تو تمامي آني!
سر افرازم كردي كه به ستاد من تازه وارد آمدي!
ولي بريم براي جواب به سخنان شما:
نقل قول:
تو اگه واقعا دامبلدوري چرا با دو سه تا بچه جيغيله كل كل ميكني؟

به دليل اينكه خودم بچه و تازه واردم!و براي تثبيت خودم در بين افراد قديمي تر و جديد جادوگران بايد به سوالات آنها جواب بدهم تا آنها نيز متقابلا به من اعتماد نشان دهند.
من جواب به سوالات را كل كل نمي نامم و با كمال خوشحالي بهشون جواب ميدهم چونكه براي خودم در اين سايت هدفي دارم و براي رسيدن به هدفم كه همانا الان وزير شدن و اجراي ايده هاي خودم هست از هيچ كاري اعم از همكاري و جواب دادن يا به قول شما كل كل كوتاهي نميكنم!!!

نقل قول:
يكم از اون مرحوم ياد بگير

من اينجا آمدم و كانديد شدم كه نوآوري كنم و نه آنكه روشهاي قديمي و منسوخ شده رو دوباره اجرا كنم.در صورت اينكه همان كارهايي كه آلبوس انجام داده من هم انجام بدم ديگر كانديد شدن من بي معني و براي وقت تلف كردن خواهد بود.
پس من به هدفم يعني نوآوري در رول به وسيله وزير شدنم ادامه خواهم داد و رسوم جديدي در كنار رسوم قديمي بوجود ميارم!!

نقل قول:
در ضمن اگه راي منو ميخواي قدح دامبلي رو رد كن بياد هنوز كلي داستان منوده بود كه وقت نكرد منو ببره توشون

من هيچ رشوه و باجي را قبول نكرده و در راه راستين به تبليغ از خودم و اهدافم ادامه خواهم داد ولي اگر اصرار زيادي داريد من از روح او در سرزمين آرزوها(محل زندگي خانواده دامبلدور)سوال خواهم كرد و در صورتي كه رضايت داد آن خاطرات را به شما نشان خواهم داد!!

هري پاتر عزيز مرسي ازتون كه به ستاد ما نيز سر زديد و نظرتون را اعلام كرديد
از ديگر دوستان نيز متشكرم
آرتيكوس

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۰ ۵:۱۰:۴۹

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
تو اگه واقعا دامبلدوري چرا با دو سه تا بچه جيغيله كل كل ميكني؟
يكم از اون مرحوم ياد بگير

در ضمن اگه راي منو ميخواي قدح دامبلي رو رد كن بياد هنوز كلي داستان منوده بود كه وقت نكرد منو ببره توشون

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جواب به سوال سدریک دیگوری عزیز!!

سلام به شما سدریک دیگوری عزیز.
کسی که یکی از قدیمی های سرشناس سایت هستید!
خب شما گفتید که مسئولیت سختی هستش و آیا من میتونم از پس اون بر بیام!
خب من برای جواب توجه شما رو به گفته خودم در ثبت نام کاندیدها!
من در آنجا گفتم که من یک ماه قبل پیشنهاد انتخاب وزیر و قبول این مسئولیت از طرف خودم را داده بودم.من در تاپیک گفتگو با مدیران از صفحه 201 تا صفحه 202 با آلبوس و حتی سیریوس عزیز به بحث کوتاهی نشستم.
خب من اون موقع آمادگی خودم را اعلام کرده بودم و تا الان منتظر بودم!در مدت یک ماه بدون دروغ بهش فکر کرده بودم که اگر وزیر شوم آیا میتوانم کاری انجام بدم؟مدت زیادی هست نه؟میتونستم نظرم رو در این مدت عوض کنم ولی من الان روی حرفم ایستاده ام.
پس من مطمئن هستم که میتونم جوابگو شما در صورت وزیر شدنم باشم.
هدف من از وزیر شدن تحقق دادن به ایده های خودم هستش که بطور کامل از عملی شدن آن مطمئن هستم.
بله شعار چیز خوبی نیست ولی من همانطور که گفتم از یه ماه پیش تا الان به فکر این موضوع بودم و الان از برنامه هایم کاملا مطمئن هستم و میدانم که حتی اگه وزیر هم نشوم وزیر جدید میتواند به راحتی از آنها استفاده کند.

مرسی
امیدوارم که جواب کاملی داده باشم
آرتیکوس

پیام زده شده در: ۹:۱۷ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب آرتيكوس جان من چون در زمان تازه واردي خيلي رنج و درد كشيدم الان خيلي خوشحالم كه شما به اين حد رسيدي...

من اگه سه چهار تا از كانديداها دوستاي صميميم نبودن صددر صد به تو راي ميدادم تا حمايت كنم از تازه واردان البته هنوزم معلوم نيست شايد اگه لياقت شما به طور قطعي بهم ثابت بشه بهت راي ميدم.

خيلي رك بهت بگم كه وزارت به همين سادگي نيست ما چندين وزير داشتيم كه از قدرتهاي سايت بودن ولي هيچ كاري نتونستن بكنن.
آيا مطميني ميتوني از پس اين مسيوليت بر بياي؟خواهش ميكنم بدون فكر كردن و از روي احساس جواب نده.

خب فعلا خوشحال ميشم به اين سوال من پاسخ بدي تا اگه سوال ديگه اي به ذهنم رسيد بپرسم,خواهش ميكنم الكي جواب نده چون شعار دادن خيلي مزخرفه و همه هم بلدن و الان تمام كانديداها دارن همين كارو ميكنن پس اميدوارم تو متفاوت باشي.
موفق باشي_سدريك ديگوري

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۶:۱۱ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جواب من به سخنان بلید عزیز!!

نقل قول:
ارتيکوس جان با وجود سابقه ي درخشاني كه در مورد بحث با شما در يكي از تاپيك ها داشتم فكر ميكنم شما واقعا مناسب هستيد

من از نظرت خیلی متشکرم!امیدوارم که تو هم به ما بپیوندی!!

نقل قول:
ميخوام بدونم چه طور ميخواي مشاور انتخاب كني و افراد ارتش رو مشخص ميكني؟

در مورد چگونگی انتخاب مشاور بگم که من در وزارتخانه محلی برای ثبت نام بوجود میارم تا همه قادر به شرکت در آن باشند.هر کدام از این افراد نیز باید سازمانی که در آن میخواهند به ریاست بگیرند بنویسند و بعد از مدتی در حدود یه هفته اسامی کسانیکه که ثبت نام کردند به دفتر کاراگاهان برده میشه که کاراگاهان بتوانند سوابق آنها را در آورده و افراد را صلاحیت دار را تایید و رد کنند.سپس فهرست اسامی تایید و یا رد شده به مجلس برده شده که رد شدگان که دعوت به دفاع شده اند از خود دفاع کنند و شاید بعضی دیگر خواهان تغییر پست نوشته شده باشند که همه اینها در مجلس صورت میگیرد و پس از انجام اینکار فهرست افراد تایید شده به وزیر داده میشود.وزیر نیز با گوشزد کردن کارهایشان آنها را تایید و در پستهایشان میگمارد.
همینطور که دیدید اسامی از سه مرحله:1.دفتر کارگاهان.2.مجلس.3.وزیر.عبور کرده که هیچکسی بدون لیاقت و صلاحیت نتواند قدرتی داشته باشد و نیز حق کسی پایمال نگردد.
و دیگر وزیر قدرتش را برای تصمیم گیری به مجلس میده چون من این رو متوجه شدم که مشورت چندین نفر تصمیمات بهتری گرفته میشود تا یک نفر تنهایی تصمیم بگیرد!

ولی در مورد چگونگی انتخاب افراد ارتش باید بگم که از لحظه ای که فرد آمادگی خودش رو برای فعالیت در ارتش در دفتری که برای ثبت نام بوجود می آید اعلام کند عضو در ارتش هست.ولی در صورتی که بیش از دو هفته در ارتش فعالیت نداشته باشد از ارتش اخراج و دوره بعدی ثبت نام برای او سخت تر خواهد بود.ولی کارهایی که ارتش انجام میدهد.وزیر از کسانی که رول نویسی آنها از جهات مختلف عالیست دعوت میشود تا معلم در ارتش شوند و تدریس کنند.افراد در ارتش چگونگی رول جدی و یا طنز نوشتن ،و بعد چگونگی نقد پست جدی و طنز و حتی نظارت بر انجمنها و پست ها نیز بطور دقیق و عالی یاد میگیرند.این افراد در مواقع حاد و اضطراری مثل غیبت چند روزه وزیر به دستور وزیر و تایید مجلس به کار گرفته میشوند.و در صورت دیده شدن پیشرفت از یکی از اعضای ارتش مقام او ارتقا پیدا میکند که در صورت ارتقا به سرهنگ خود او نیز قادر به آموزش به دیگران میباشد.

از این طریق رول فعالتر از قبل خواهد شد.
امیدوارم به سوال شما جواب کافی و لازم را داده باشم.
در صورت دیدن ابهام در این و یا در موارد دیگرم حتما سوال بفرمایید

نقل قول:
بهتر نيست يك مسابقه ي داستان نويسي راه بندازي و كسي كه بهترين داستان رو نوشت به عنوان جي كي رولينگ شناخته بشه و كلاس هاي داستان نويسي بزاره.

این ایده و پیشنهاد شما الان در انجمن امپراطور تاریکی توسط ناسیسا بلک و پیتر پتیگرو عزیز داره بطور هفتگی اجرا میشه.ولی این ایده را نیز میتونیم در جاهای دیگه نیز بوجود آورد تا انگیزه برای فعالیت در رول بیشتر شود ولی در مورد اینکه فرد برگزیده به دیگران آموزش دهد موافق نیستم!به نظر من هرکسی همیشه چیزی برای آموختن دارد و با یک دوره نمیتوان نتیجه گیری کرد اما اگر در صورت اول شناخته شدن فرد به مدت یک ماه (در صورتی که در هفته بیشتر از یک پست زده باشد)!از او دعوت میشود که در ارتش(رجوع شود به قسمت چگونگی انتخاب افراد در ارتش)به دیگران تدریس کند.

مرسی
لطفا در صورت دیدن ابهامی و یا داشتن سوال دیگری به من اطلاع دهید که جواب بدهم.
آرتیکوس

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.