هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
Re: پروژه ی بعدی رولینگ
پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
#1
مشاور خانم رولینگ گفته که بازی ویدیویی با بازی آنلاین نیست

پس این موضوع منتفی شد

پ.ن: پاتر مور :جزئیات داستانهای هری پاتر


ویرایش شده توسط مونالیزا در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲ ۱۴:۵۲:۳۸

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: پروژه ی بعدی رولینگ
پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
#2
جغدها کل صفحه رو گرفتن!
فقط 3 روز مونده و فکر کنم تو ساعات آخر کل صفحه یتیوب پر جغد باشه!

چه سیستمی! ببین چجوری سرکار گذاشتن ملت رو!


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: پروژه ی بعدی رولینگ
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
#3
یه نکته جالب اینکه هر چی ساعت شمارشگر در سایت یو تیوب به روز موعود نزدیکتر میشه تعداد جغد ها در صفحه یو تیوب داره بیشتر میشه!

که درواقع برمیگرده به همون جمله " چغد ها در حال جمع شدن هستند؛ پیدا کنید برای چی؟ "


ویرایش شده توسط مونالیزا در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۸ ۱۷:۰۵:۴۱

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: پروژه ی بعدی رولینگ
پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰
#4
باز دوباره ما نبودیم چه اتفاقاتی افتاده!؟ خدا بگم چیکارتون کنه که آدم رو از خواب بیدار میکنید میگید بیا جادوگران ببین چه اتفاقاتی افتاده؟ جاوگران چقدر عوض شده! ولی یاد دوران قدیم افتادم!


من بر طبق تجربه های قبلی میگم که وقتی رولینگ مطلبی رو معمایی شروع میکنه قطعا چیز بدردبخوری از توش درمیاد منظورم اطلاعات اضافه یا به بیان واضح تر (توضیح المسائل)
احتمالا اطلاعات جدیدی از هری پاتر یا توضیح چند معمای داخل کتاب ها!
اینجوری به اسم سایت اش هم میاد


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷
#5
سلام بر دوست خوبم، آلبوس دامبلدور
و تشکر از اینکه مهمان برنامه آلبوس دامبلدور انتخاب شدند

من دو سوال دارم که خیلی دوست دارم جواب اونها را اینجا از دامبلدور بشنوم!

1- ضعیف ترین نقطه سایت الان کجاست و به نظرش قوی ترین نقطه کجاست؟


2- آیا دوران انتشار کتاب ششم و هفتم رو به یاد داره؟ بهترین خاطره ای که برای اون اتفاق افتاد چه بوده؟


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: نوشته جدید رولینگ: پیش درآمد هری پاتر!
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۷
#6
هوووم چه شود این کتابچه!

معلوم شد پیش درآمد مربوط میشده به زمان گذشته!

این رو خود رولینگ در این خبر اعلام کرده:
http://www.jadoogaran.org/modules/news/article.php?storyid=3176

هرچند دراین خبر چیزهای بیشتری میتونید بفهمید!:
http://www.jadoogaran.org/modules/news/article.php?storyid=3175


پس باید موضوع مهمی درمیون باشه که سه سال قبل از تولد هری پاتر هست!!!!!

حتما خواندی خواهد بود!


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


نوشته جدید رولینگ: پیش درآمد هری پاتر!
پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۷
#7
با اعلام خبر صبح امروز مبنی بر انتشار نوشته جدید رولینگ که موضوعی از هفت کتاب هری پاتر را دنبال خواهد کرد، خوشحالی و شوق به جمع همه هواداران هری پاتر در سرتاسر جهان برگشته!

برا اینکه از موضوع بیشتر سردر بیارید خبر رو بخونید

سایتی های همچون تی ال سی فکر میکنند که این کتابچه ممکنه درمورد گذشته باشه یعنی مربوط به دوران پدر و مادر هری پاتر!

هرچند خبرگزاری رویترز امروز اعلام کرده بود که یه شخصیت جدید تو این کتابچه هست که تاحالا تو کتاب هری پاتر نبوده!

ما هنوز خبرهای تکمیلی رو نداریم ولی فکر میکنم فعلا بحث خوبی میتونیم روش بکنیم اینکه ممکنه چه چیزهای رو این کتابچه داشته باشه!


من که شخصا فکر میکنم یه چیزی مهمی درمورد دامبلدور خواهیم فهمید!


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
#8
اول اینکه منم ممنونم از مصاحبه، باعث افتخاره من هست

درمورد بی حاشیه و یا اون معترض میتونم بگم که همیشه معترض به معنای بدی نیست، شاید برا اینکه منظورم رو برسونم باید از کلمه منتقد استفاده میکردم

درمورد نظرات من نظرم رو گفتم، هرچند چون تاحالا مدیر انجمن نبودم نمیدونم چجوری ناظر انتخاب میکنند ولی تا اونجا که دیدم وقتی شخصی رو انتخاب میکنند کلی درموردش بحث میکنند تا به نتیجه خوبی برسند
حالا اینکه معیار دقیقشون چی هست باید مستقیم از خود مدیران انجمن پرسید!


به هرحال امیدوارم جواب اون موارد رو در زمانیکه با مدیران انجمن مصاحبه کردید، بگیرید.

موفق باشید


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
#9
1- اسم ، سن ، روز و ماه و سال تولد ، و شهر تولد و محل زندگیت ؟ مقطع و رشته تحصیلی ؟

مجتبی ، 20 ، 30 تیر 66 ، تهران ، تهران ، فعلا دیپلم کامپیوتر


2- چه زمانی ، چطور و توسط چه کسی با هری پاتر و سایت جادوگران آشنا شدی در واقع دلیل این آشنایی چی بود ؟ و اینکه فکر میکنی چقدر جادوگران و هری پاتر توی زندگیت تاثیر داشته ، ارزشی داشته برات و اینکه الان پشیمون هستی از این آشنایی یا نه


من 5 سال پیش وقتی فیلم سنگ جادو رو دیدم در اینترنت به دنبال جزئیات فیلم گشتم که فهمیدم این ها از یک داستان برگرفته شده! اون وقت بود که با کمی جستجوی بیشتر تونستم به ترتیب کتابها رو پیدا کنم و بخونم هرچند اون موقع تا محفل ققنوس منتشر شده بود. سایت جادوگران رو هم از طریق سرچ فارسی عنوان کتاب ششم پیدا کردم. هم جادوگران و هم هری پاتر به من یاد داد که به زندگی ام نگاه متفاوتی داشته باشم، اینکه دوستانی پیدا کردم که با دنیا عوض نمیکنم. و خیلی خیلی خیلی افتخار میکنم که در زمانی با هری پاتر بزرگ شدم که در اوج اوج داستانش بود!


3- مونالیزا ! اثر هنری آقای لئوناردو داوینچی ! چرا تصمیم گرفتی که وارد ایفای نقش بشی و شخصیت مونالیزا رو انتخاب کردی ، چیزی که در لیست شخصیت های هری پاتری وجود نداره ؟ زمانی که عضو ایفای نقش شدی مسلما شخصیت های هری پاتری زیادی وجود داشتند که عموما اصلی بودند ، دلیل اینکه هیچ کدوم رو انتخاب نکردی این بود که اطلاعی از ایفای نقش و ایفا کردن نقشت در رول نداشتی ، یا اینکه فکر کردی شخصیت بهتری میتونی از مونالیزا بسازی ؟ مدیری که تائیدت کرد برای ایفای نقش چه کسی بود ؟

مونالیزا! کلمه خاطره انگیزی برای من، چون اولین داستان زیبایی که من رو جلب خودش کرد، کتاب راز داوینچی بود! فکر کردم این شخصیت میتونه با هری پاتر جور بشه، برا همین برش داشتم البته قوانین ایفای نقش اون موق کلی با الان فرق میکرد اگر اشتباه نکنم مک گونگال بود که من رو تایید کرد.


4- بعد از مدتی مدیران انجمن تصمیم گرفتند که شخصیت های غیر هری پاتری رو از لیست اعضای ایفای نقش خارج کنند ، عده زیادی دسترسیشون برداشته شد ، تو هم همینطور ، چه دلیل و لزومی داشت اینکار با توجه به اینکه هنوز هم تعدادی از اعضای سایت مثل جسیکا پاتر ، سارا اوانز و ... شخصیت ساختگی دارند که دسترسیت برداشته بشه با توجه به اینکه جزو مدیران سایت هستی ؟ مدتی پیش صحبتی شد که قرار هست مجددا به ایفای نقش برگردی با شخصیتی که مد نظر ما بود ! چطور شد که این اتفاق نیفتاد ؟ و اگر قرار باشه به ایفای نقش بیای مجددا چه شخصیت و گروهی رو انتخاب میکنی ؟

خب این تصمیم همگانی بود و موقعی که اجرا شد با تمایل تقریبا همه انجام شد، بله دسترسی خیلی ها برداشته شد که منم جزوشون بودم، هرچند این رو تقصیر خودم میدونم، چونکه فعالیت خوبی نداشتم و زیاد هم در رول پست نمیزدم، بنابراین من هم اگر جای اونا بودم همین کار رو میکردم، من فکر میکنم تنها دلیل که اون شناسه ها غیر پاتری باقی موندند شاید نحوه زیبا پست زدن اونها یا فعالیت خیلی خیلی زیاد اونها! همونطور که گفتی مدتی پیش صحبت شد که من دوباره به ایفای نقش برگردم، ولی دوباره فکر کردم من خیلی دوست دارم تو رول باشم ولی مثل قدیم نشه که بیخیال بشم، بنابراین بازم تصمیم گرفتم بیشتر رو مسئولیتم متمرکز بشم، اگر قرار باشه برگردم قطعا با همین شناسه یا اگر نشد گریندل والد!


5- سایت نسبت به اوایل عضویتت جو و جذابیت و کارآییش چطور هست ، حالا چه از لحاظ ظاهری ، انجمن ، مدیران ، اخبار ، موضوعات و کلا فعالیت ها

خب همونطور که گفتم من تو دوران وارد سایت شدم که انتشار کتاب ششم بود، و قطعا در چنین موقعی سایت خیلی شلوغ و کارآمد بود. بعد دوباره که کتاب ششم تموم شد سایت یکمی سبکتر شد، ولی دوباره با نزدیک شدن به کتاب هفتم بیش از پیش سایت فعالیت داشت. حالا هم که کتابهای تموم شده، خب به طبع یکمی سایت نسبت به اون موقع یکمی فعالیت توش کم شده، هرچند تابستان در راه است و من هم امیدوار! فکر کنم تنها بخش سایت که زیادی تغییر کرده، انجمن و به خصوص ایفای نقش هست


6- بهترین و بدترین اتفاقی که مونالیزا در سایت تجربه کرده چه چیزی بوده ؟

بهترین: پیدا کردن دوستان جدید در سایت ، بدترین: رفتن چندی از دوستانم از سایت


7- بهترین بخش حاضر سایت کدوم بخش هست ، بخشی که به خاطر بروز بودنش به دیدنش نری و هر زمانی که آنلاین شدی تمایل به سر زدن به اون بخش رو داشته باشی و فکر میکنی دلیلش چی هست که از نظرت بهترینه ؟ همینطور بهترین تاپیک سایت از نظرت چه تاپیکی هست ؟

فکر میکنم بهترین بخش اخبار هست! روزانه اخبار جدید توش قرار میگرده که در بعضی مواقع از سایت های معروف انگلیسی هم جلوتر هستیم! ولی هرموقع آنلاین میشم به انجمن تالار اسرار و اصلی میرم تا ببینم پست های جدید در تاپیکها چی هست، دلیلشم اینکه دوست دارم خودم تو بحث های هری پاتری باشم. بهترین تاپیک از نظر من، تاپیک ها بحث بروی کاورهای کتاب هفتم و ششم بوده که نظیرش رو تاحالا ندیدم!


8- در حال ترجمه یه خبر جذاب در مورد فیلم ششم هستی ، یکی از مدیران در مسنجر باهات صحبت میکنه که ممنون از فعالیتی که در این مدت داشتی ، ما مدیر اخبار جدیدی آوردیم که تمایل داره تنها کار کنه در بخش اخبار ، تو بزودی برداشته میشی و لطفا سوالی در این باره نپرس ! چه عکس العملی نشون میدی و چه کاری انجام میده ، به مدیر مذکور چی میگی ؟
خوشحال میشم. نه به این خاطر که برداشته میشم، بلکه به این دلیل که بلاخره به آرزوم میرسم که یکی پیدا شده که تونسته با فعالیتش نظر مدیران رو برای بخش اخبار جلب کند. تنها کاری که میکنم میرم به انجمن مخصوص مدیران و در اونجا از همه تشکر و از حمایت این 3 سالشون از من قدردانی میکنم. و افتخار هم میکنم که در قشنگترین و زیباترین و هیجان انگیز ترین دوران مدیر اخبار سایت جادوگران بودم.


9- تاریخ تولد یکی از اعضای سایت ؟ بهترین دوستانت در سایت چه کسانی هستند و اینکه دوست داری به چه کسانی آشنا بشی که نیستی ؟
خب من زیاد از تاریخ تولد اعضای سایت آگاه نیستم. بهترین دوستانم در سایت استر، آلبوس دامبلدور (ایگور) ، هری پاتر ، بارون خون آلود و فراز پاتر قدیم. الان دوست دارم با بلیز زابینی بیشتر آشنا بشم (چون پام رو تو هر تاپیکی که میزارم میبینم اونم اونجاست)


10- در رول نویسی از سبک های جدی ، طنز ، بیناموسی و تلفیق جدی و طنز کدوم رو میپسندی و اینکه نوشته های چه کسانی رو در این سبک ها بیشتر از سایرین میپردازی ؟ و خودت اگر قرار باشه بنویسی کدوم سبک رو ترجیح میدی ؟ اگر من همین سوال رو در مورد اخبار بپرسم چه جوابی داری ، که مثلا از اخبار فیلم های هری پاتر بیشتر خوشت میاد یا کتاب یا ... کدوم رو انتخاب میکنی ؟

از سبک های طنز بیشتر خوشم میاد، من نفر خاصی رو زیر نظر نمیگیرم که ببینم چجوری مینویسه، معمولا وقت بکنم هر کسی که بتونم رو پست هاش رو میخونم. اگر بخوام بنویسم سعی میکنم جدی با تلفیقی از طنز بنویسم. درمورد اخبار هم من اخبار رولینگ و کتاب ها رو دوست دارم، هرچند نمیشه انکار کرد که اخبار فیلم های خیلی خیلی خیلی زیاد هستد. هرچند در اخبار فیلم ها بیشتر از موضوعات عکسهاش خوشم میاد!


11- روز پنجشبنه بیست و نهم اردیبهشت ماه هشتاد و چهار در سایت جادوگران عضو شدی ، مسلما هر کسی ، حتی مدیر سایت روزی با سایت مشکل داشته ، چیزی از بخش هاش نمیفهمیده ، بلد نبوده چه کاری باید بکنه توی سایت ، نمیدونسته چه بخش هایی وجود داره ، چطور باید پست بزنه و غیره و غیره و غیره ! چه کسی برای اینکه توی سایت راه بیفتی و بخش ها رو یاد بگیری کمکت کرد یا اینکه همش حاصل تلاش خودت بود

تنها چیزهای که از اون موقع یادم میاد اینکه مک گونگال خیلی در موفقیت من کمک کرد. هرچند من تنها نبودم و اون موقع با باک بیک زیاد رابطه داشتم، حتی جالبه بدونی که من و باک بیک در یک زمان در یک روز و در یک ساعت باهم مدیر شدیم و همونطور که گفتم مک گونگال بود که به من راهنمایی میداد.


12- یکی از مدیرانی هستی که بی حاشیه ای ، به جز اخبار خیلی کم حضور داری در بخش های دیگه و کلا کمتر از سایرین توی دید هستی اگر کلی بخوام بگم . شاید برای خیلی ها جالب باشه که چطور به عنوان یکی از مدیران سایت انتخاب شدی ، چطور این بخش بهت پیشنهاد شد ، توسط چه کسی و چه زمانی و جوابت چی بود ؟

خب اخبار خوشبختانه بی حاشیه دنبال میشه و من هم از این بابت که بخش زیر نظر من بی حاشیه دنبال میشه خیلی خوشحالم. زمانیکه این بخش بهم پیشنهاد شد، من چند هفته ای بود مدام برای سایت اخبار ارسال میکردم. دقیقا چند روز کوتاه مانده به انتشار کتاب ششم، مک گونگال به من این پیشنهاد رو داد، و من هم گفتم خیلی خیلی خوشحال میشم بتونم برای سایت فعالیت حرفه ای انجام بدم. من خیلی خیلی به مک گونگال مدیونم.


13- انتخابات ترین ها ! انتخاباتی که از اوایل فعالیت انجمن ها به وجود اومد و در حال حاضر به نوزده انتخابات رسیده ، انتخاباتی که در گذشته نقش موثری در این داشت که از بین خیلی از بهترین ها ، بهترینشون انتخاب بشه ! اگر من بهت بگم که برای عناوینی که وجود داره ، ترین های این ماه رو انتخاب کن از نظر خودت ، برای هر عنوان چه کسی رو انتخاب میکنی ؟ و اینکه به نظرت این انتخابات انقدر ارزش داره که کسی بیاد به خاطرش خودش رو به آب و آتیش بزنه برای اینکه یه تصویر ناقابل رو به خودش اختصاص بده و باعث بشه خیلی از دوستی ها از بین بره ؟!

برای جادوگر ماه: استر ، برای ناظر ماه: دالاهوف و بقیه رو هم نمیدونم کی رو باید انتخاب کنم. ولی اگر رنکی داشتیم با نام برترین ناظر این سالها، حتما آلبوس دامبلدور (ایگور) رو انتخاب میکردم. ببیند این رنک ها فقط یک رنک هستند و ممکنه خیلی ها باشند که لیاقت داشته باشند ولی متسفانه انتخاب نمیشند. ولی من خودم، همونطور که در بالا گفتم، دوستی رو با دنیا هم عوض نمیکنم!


14- اطلاعی ندارم از اینکه از انتخابات قبلی وزارت سحر و جادو اطلاع داری و در جریان بودی یا نه ، ولی میخوام بدونم که نظرت در مورد وزیر چی هست و فکر میکنی که چقدر کار میتونه انجام بده و باعث ارتقای کیفیت سطح رول پلیینگ بشه ؟ کاندید هایی که در حال حاضر هم اسمشون در نظرسنجی تاپیک رای گیری وجود داره رو چطور ارزیابی میکنی و فکر میکنی چه کسی به عنوان وزیر انتخاب میشه ؟


خیلی کم در اطلاع بودم، وزیر فکر میکنم میتونه با هوش و استعداد خود وضعیت رول پلینگ رو دگرگون بکنه و باید هم تلاش رو برای همین کار بکنه.
کسانی که در امسال کاندید هستند از همه نظر انگیزه برای اینکار دارند ، بخصوص پرسی ویزلی به همراه ایماگو، ولی فکر میکنم آلبوس سوروس پاتر امسال بتونه وزیر بشه


15- چند ماه گذشته تعدادی از اعضای ایفای نقش ، در بحث هایی که صورت گرفت در نحوه برخورد و گفتگو با مدیران ، شناسشون بسته شد بصورت همیشگی ! نظرت در مورد اون اتفاق چی بود و فکر میکنی چه کسانی مقصر بودند و اینکه به نظرت مدیران انجمن کار درستی کردند با بسته شناسه ایشان یا نه ؟ روز گذشته هم شناسه سامانتا ولدمورت بسته شد ، کسی که حتما مصاحبه های خیلی خوبی که با اعضا کرده بود و وقت بسیار زیادی به خاطرشون گذاشته بود رو در بخش اخبار و قسمت خبرنامه دیدی ، به خاطر شکایتش بابت تصویر رنک سال ! نظرت چی هست و چقدر در این باره اطلاع داری

ببیند ما در قوانین داریم توهین موجب بسته شدن شناسه میشه، با اینکه زیاد در جریان کار نبودم ولی با قاطعیت از همکارن خودم تو انجمن حمایت میکنم. بله سامانتا ولده مورت رو به خوبی میشناسم و حتی اولین بار در بخش خبرنامه سایت با خودم مصاحبه کرد و کلی هم از مصاحبه زیباش لذت میبردم. دراین باره اطلاع کافی ندارم که اظهار نظری بکنم!


16- مدتی با مونالیزایی که در ایفای نقش حضور داشت فعالیت کردی ، حالا با توجه به اینکه یک شخصیت ساختگی انتخاب کردی ، چه شخصیتی برای مونالیزا در رول پدید آوردی ؟ چه موجود یا فردی ؟

متاسفانه همونطور که گفتم من بعد از مدتی در رول پلینگ دیدم به درستی نتونستم مونالیزا رو پرورش بدم، برا همین از رول کناره گیری کردم. ولی اگر بخوام دوباره با همین شخصیت وارد رول بشم قطعا مونالیزا رو فردی قاطع در زمینه جنگ با پلیدی پرورش خواهم داد.


17- نظارت ! خودت الان ناظر انجمن هستی و درباره ناظر اطلاعاتی داره و مسلما در گذشته ناظران قبلی رو هم دیدی و همینطور فعالیتشون رو ... در حال حاضر کیفیت نظارت بصورت قابل توجهی پایین اومده ، هر کسی تعداد زیادی انجمن تحت نظارت داره که باید از سر و تهشون بزنه تا برسه برای رسیدگیشون ! همینطور افرادی که توانایی و اطلاع نسبت به این کار رو ندارند ، برای برخی از انجمن ها گذاشته میشن ، نظرت در این مورد چی هست ؟ کوییرل گفته بود که مدیر هاگوارتز باید فقط مسئولیت هاگوارتز رو بگیره و از سایر مسئولیت ها استعفا بده ، به نظرت اگر چنین کاری برای همه ناظرین انجام بشه کیفیت کار بالاتر نمیره ؟ البته دلیل این کار این هست که مدیران انجمن فکر میکنن فقط اونهایی که مد نظرشون هستند توانایی نظارت دارند ، که البته در این مورد هم کاملا در اشتباهند !


ببینید ناظر از نظر من یعنی نظارت بروی بخش مربوط به خودش، اینکه کی چند تا بخش رو به عهده داره برمیگرده به فعالیتش، شایت انقدر وقت و انگیزه داشته که تونسته نظر مدیران رو جلب بکنه. من زیاد در این رابطه که کی لیاقت نظارت رو داره نظر نمیدم. قطعا اگر ناظر بروی بخش مربوط به خودش نظارت کنه کیفیت هم بالاتر خواهد رفت. مدیران انجمن وقتی ناظری رو تعیین میکنند با همدیگه هماهنگ هستند و قطعا بهترین گزینه رو انتخاب خواهند کرد.


18- برگردیم به مدیریت اخبار ! مدیر اخبار باید چه مشخصه ای داشته باشه ، آشناییش با زبان انگلیسی در سطحی باشه و اینکه وظایفش در قبال بخش اخبار چه چیزی هست ؟

مدیر اخبار باید، حداقل آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشه و بتونه مفهوم یک جمله ساده رو درک بکنه! وظایفش مدیریت بروی بخشهای مختلف اخبار از جمله نظرات کاربران، چک کردن خبرگزاریها و ...
البته رسیدگی به اخبار ارسالی کاربران در اولویت قرار داره که خیلی خیلی کم پیش اومده من به این مورد رسیدگی کنم چون اصلا از طرف کاربران خبری ارسال نمیشه!


19- چند ماه گذشته به طور اتفاقی و غیر منتظره اگر اشتباه نکنم در نحوه برخورد پستی زدی که میخوای بری و مشخص نیست کی بر میگردی . دلیل رفتنت از سایت چه چیزی بود و همینطور دلیل برگشتت ؟ البته این رو هم بگم که در زمان نبودت بخش اخبار ضربه زیادی خورد ، افرادی بودند که در این کار کمک میکردند ولی توانایی تو رو نداشتند .

خب من تصمیم گرفته بودم یکمی از جادوگران دور بشم و به استراحت بپردازم ولی تو این مدت فهمیدم دوری از اینجا خیلی خیلی مشکلتر از اونی هست که فکرشو میکردم. البته در این مدت استراحت خوبی کردم و بعد وقتم روی کار خارج از اینترنت گذاشتم! ولی باز شرایط رو مهیا کردم که برگردم. البته در این مدت از طریق دوستانم از شرایط سایت باخبر بودم و وقتی میشنیدم خیلی ها دارند تلاش میکنند تا اخبار رو پوشش بدند خوشحال میشدم ولی در کنارش میشنیدم که اخبار یکمی داره کند پیش میره و برا همین گفتم برگردم تا مدتی که میتونم و توانش رو دارم برای جادوگران خدمت کنم و دوباره در کنار دوستان بودن رو ازش لذت ببرم


20- میخوام سوالی در مورد بخش تحت مدیریتت بکنم که مد نظر خیلی ها هست ! خصوصیت اخباری که ارسال میشه چه چیزی باید باشه که تائید بشه ! خیلی ها فکر میکنند خبری که ارسال میکنند باید خیلی خاص و عجیب باشه و یا کسی که خبر رو ارسال میکنه باید فرد خاصی باشه تا تائید بشه خبرش ! یه توضیح جامع لطف کن در این مورد . و مورد دیگه اینکه وقتی خبری ارسال میشه ، اون رو میخونی و تائید میکنی یا رد ، یا مثلا اگر دیدی عنوانش جالب نیست یا تکراریه رد میکنی

خصوصیات این چنینی باید داشته باشه، اول از همه منبع موثق و غیر از اخبار سایتهای هری پاتری فارسی زبان باشه، دوم تقریبا خوب ترجمه شده باشه، سوم اینکه نکات ارسالی همچون تگ های فارسی و انگلیسی رعایت شده باشه و متن انگلیسی و فارسی در جای خودش قرار داشته باشه و اینکه اخبار منحرف و پرتی نباشه! اصلا هیچ موردی از اینکه فرد خاص باشه یا اخبار خاص باشه وجود نداره البته همونطور که گفتم اخبار باید از کتابهای هری پاتر، رولینگ، فیلم های هری پاتر و اخبار مرتبط باشه، مثلا ما اخبار بازیگران فیلمهای هری پاتر که میرند در فیلمهای دیگه بازی میکنند رو اصلا پوشش نمیدیم چون مربوط به سایت نمیشه!

من خیلی کم پیش اومده خبری از طرف کسی ببینم مثلا همین هفته پیش بعد از حدود 5 یا 6 ماه من یه خبر دیدم ارسال شده و خیلی خوشحال شدم که برم تاییدش کنم، ولی دیدم که این خبر دو روز پیش در سایت قرار گرفته و خبر ارسال هم دقیقا کپی از یک سایت فارسی زبان هری پاتری بوده!
البته شخصی که خبر ارسال بکنه و واقعا ببینم خبرش مشکلی نداره نه تنها تایید بلکه با کمال افتخار بهش کمک هم میکنم21- نظرت در مورد این اعضا چی هست : هری پاتر ، بلیز زابینی ، اینیگو ایماگو ، پرسی ویزلی ؟

هری پاتر = ابر قدرت مدیریت فنی ؛ بلیز زابینی = مشتاق به بحث های هری پاتری ؛ اینیگو ایماگو = نمیدونم چی بگم! ؛ پرسی ویزلی: معترض22- از چه شکلکی بیشتر خوشت میاد ؟


23- پیش میاد روزانه از کسی یا چیزی ناراحت بشیم و عصبانی ! زمانی که عصبانی هستی ، سریعترین عکس العملت چی هست ؟


سعی میکنم خودم رو ساکت نگه دارم!


24- بهت الهام میشی که بیشتر از یک هفته زنده نیستی و بالاخره مرگ حق هست ! توی این مدت کم ، چه کارهایی انجام میدی ؟ البته ، این رو هم لازم میدونم بگم که عده ای فقط حرف میزنن که من کاری نمیکنم و بالاخره حقه ، ولی وقتی پزشکی بهشون میگه شما قرار هست تا 5 سال دیگه ! بمیرید ، فردای اون روز سکته میکنن و میمیرن ! حالا شاید اصلا قرار نبوده که به دیار باقی بشتابن

من از هری پاتر یاد گرفتم درمقابل مرگ تعظیم کنم، و بدونم که با مرگ دنیای دیگر آغاز خواهد شد. ولی سعی میکنم نفهمم که تا کی زنده هستم، چون لذت زندگی ام به همینه!


25- جمله بساز : شب ، خبر ، رولینگ ، دسترسی

دسترسی من در شب هنگام به جادوگران، خبر از دلبستگی ام به رولینگ دارد!


26- نظرت در مورد : یاهو مسنجر ، موزیک ، اخبار ، رنک ، تابستان ، صندلی داغ !

پیام رسان نو! ، جادویی فراتر از هری پاتر ، آگاهی از رویداد ، افتخار ، اخبار داغ! ، مکانی نوین!


27-تاثیر گذار ترین حرفی که شنیدی و یادت هست از چه کسی بوده و چی بوده ؟

از یکی از رفقای قدیمی بوده که میگفت هیچ وقت زندگی رو از بالا نگاه نگاه نکن!


28-بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقیت از نظرت خودت

بهترینش اینکه همیشه امیدوارم، بدترینش هم اینکه یکمی زیادی شلوغ بازی در میارم!


29-نظرت در مورد کتاب هفتم هری پاتر و نحوه تموم شدن اون و روند کلی داستانش چی هست ؟ و تو اگر جای نویسنده بودی چطور تموم میکردی کتاب رو ؟ البته این رو هم در نظر میگیرم که خیلی از افرادی که به کتاب هفتم اعتراض کردند و اون رو به تمسخر گرفتند ، حتی توانایی این رو ندارند که یک پاراگراف در مورد یکی از فصل های هری پاتری بنویسند !!

کتاب هفتم با خاصیت های جادویی همراه بود و فراتر از جذابیت دنبال شد. من اگر جای نویسنده بودم فصل آخر کتاب رو نمینوشتم! هرچند چیزهای وجود داره که شاید ازش بیخبریم و اونی که اسمش رولینگ هست از من خیلی چیزهای بیشتر میدونه! پس نباید بهش ایرادی وارد کنم!


30- مطلبی مینویسم که جالب هست به نظرم ، بخون و نظرت رو در موردش بگو :
زندگی جزیره ای در دریای تنهایی است ، جزیره ای است که سنگ های آن آرزو ها ، درختان آن رویا ها ، گل های آن اندوه و چشمه های آن تشنگی هستند و او در میان دریایی از یکتایی و تنهایی است . ای برادرم زندگی تو ، جزیره ای جدا از تمام جزایر و سر زمین هاست . هر چه که از کشتی ها و زورق ها به ساحل های دیگر به راه انداختی و هر چند که سواحل تو از ناوگان ها و ساختمان ها پر شد ، پس تو ، تو جزیره ای تنها با دردهایش ، یکتا در شادی هایش ، دور دست با مهربانی هایش و ناشناخته با اسرار و نا گفته هایش هستی .
ای برادرم تو را دیدم ، که روی دسته ای از طلا نشسته و با ثروت خود شادی ، با آواز خود سربلند هستی و احساس میکنی که در هر مشتی از خاک معدن رشته ای پنهان است که فکر مردم را به فکر تو متصل میکند و علاقه های آنها را به علاقه های تو پیوند می دهد . و تو را مانند فاتحی بزرگ دیدم که گروه سربازان پیروزی را به سوی دژهای شکست ناپذیر می رانی ، پس آنها را ویران میکنی و مالک قصر های محکم ، استوار و بلند میشودی . ولی دوباره به تو نگاه کردم پس دیدم پشت دیوار خزانه های تو قلبی است که در تنهایی خود می جنبد ، جنبیدن تشنه ای در قفسی که از طلا و جواهر ساخته شده ولی خالی از آب است .
ای برادرم تو را دیدم ، روی عرشی از عظمت نشسته ای ، مردم دور تو ایستاده اند و اسم تو را میخوانند ، خوبی های تو را تکرار میکنند ، موهبت های تو را می شمارند و به تو خیره میشوند ، مانند اینکه در حضور پیامبری هستند که با اراده روح خود ارواح آنان را بالا می برد و در صورت تو نشانه های رشک ورزیدن و نیرومندی و چیرگی است ، مانند اینکه تو در مقابل آنها در مقام روح مقابل جسد هست .
ولی دوباره به تو نگاه کردم ، حقیقت تنهای تو را دیدم که در کنار عرشت ایستاده و به غربت خود دردمند و به اندوه خود خو گرفته است . پس او را دیدم که دست خود را به هر طرف دراز میکند ، مثل اینکه ترحم و عطای شبه های ناپیدا را می طلبد ، پس او را دیدم که از بالای سر مردم به جای دوری نگاه میکند ، به جایی تهی از همه چیز به جز یکتایی خود « جبران خلیل جبران »


فقط دوست دارم بگم « خدایا اینبار هم تو نجات بخش من باش»


31- هر چه میخواهد دل تنگت بگو ...

کاشکی دوستی و عشق را ارزش دهیم و برای آن زندگی کنیم


32- چه سوالی دوست داشتی ازت بپرسم که نپرسیدم و خودت لطف کن بپرس و جواب بده بهش ! چه سوالی دوست داری از من بپرسی ؟

اینکه از من بپرسی، برا چی کتابهای هری پاتر؟
جوابم اینکه چون آموزه های زندگی ای امروزه هست


33- بهترین سوال مصاحبه ؟

از شکلکی بیشتر خوشت میاد


34- نظرت در مورد این برنامه که در واقع صندلی داغ گریفندور هست و به خارج از گروه هم منتقل شده چی هست ؟ نکات ضعف و قوتش چی هست ؟

خب میتونم بگم صندلی داغ، فوق العاده بوده و امیدوارم این هم مانند صندلی داغ موفق بشه، نظری نمیدم و فقط امیدوارم ادامه پیدا بکنه!


35- پیشنهادت برای مهمان بعدی برنامه چی هست ؟

پیشنهاد میدم از کسایی مصاحبه بشه که کمتر کسی آنها رو میشناسه!


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


Re: کاور نسخه دلوکس قدیسهای مرگبار
پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷
#10
جالبه که هیچ کدوم از نظریه هامون درست درنیومده، حالا که دارم پست های رو نگاه میکنم، میبنم که چه ایده های که نداشتیم حتی انقدر وسعت داشت که تا کشور رومانی رفته بوده

به هرحال معلوم شده که اینجا کجاست و چجوری به اینجا رسیده اند!

هرچند فکر کنم یه ایده درست دراومد، روی این موضوع بحث کردیم که رنگ نارنجی آسمون دقیقا شبیه رنگ آسمون در کاور نسخه امریکایی هست!
که به این نتیجه رسیدیم که یا این قبل از اون صحنه هست یا اون قبل از این

حالا که کتاب اومده فهمیدم اینجا قبل از اونجا بوده!

تاپیک قفل شد!


How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.