هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام به همه:

نقل قول:

khaham نوشته:

سلام!
من می خواستم بپرسم چهجوری می شه ناظر شد؟!!؟؟

نظارت اصولا در خواستي نيست و مديران انجمن ها ناظرين را انتخاب مي كنند، در ضمن اين انجمن براي مطرح كردن اين سوال ها نيست. به پرسش همگاني: چطور مي تونم ناظر بشم؟ مراجعه كنيد.

نقل قول:

هوريس نوشته:

با عرض سلام:
[spoiler=متن پست هوريس، مخفي شده است، جهت ديدن كليك كنيد]امروز كه ميخواستم تو تاپيك دامبلدور از اسنيپ چه خواهشي كرد نظر بدم ديدم قفله ولي نظري كه به مغزم رسيد خيلي مهم بود پس به خودم گفتم حتما بايد به يكي بگم و اون اينه: به نظر من دامبلدور توي حاشيه جنگل از اسنيپ خواسته كه در مورد نابود كردن جان پيچ ها به تنهايي عمل نكنه و با هري هم همكاري كنه شايد به خاطر پيشگويي كه در مورد هري و ولدمورت است و در ضمن مواظب اون هم باشه اما اسنيپ كه قصد تنها عمل كردنو داشته شايد به دليل اطمينان به قدرت خودش به دامبلدور گفته كه اون زيادي به خودش حق ميده و شايد نخواد اون كارو بكنه يعني با هري همكاري كردن و به اون كمك كردن و خواهش دامبلدور روي برج هم براي يادآوري اين مسئله به اونه همون طوري كه وظيفه پتونيا رو بهش يادآوري كرد چون من معتقدم كه مرگ دامبلدور نقشه از پيش طراحي شده بوده و زنده ماندن او فايده اي نخواهد داشت چون همه اطلاعاتش را براي هري و احيانا اسنيپ بازگو كرده و ادامه راه و جمع آوري اطلاعات رو به عهده اسنيپ و شايد تعداد ديگري گذاشته .[/spoiler]

متاسفانه جاي بحث نداره، دائما نظرات و بحث هاي تكراري بود، نظر شما هم نظري است، خب درست است فرق دارد ولي خيلي هم حدس و گمان شما درست به نظر نمي آيد. در هر صورت قفل شد و احتمالا به زودي پاك مي شود. واقعا روي موارد تكراري بحث مي شد به من حق دهيد.

با تشكر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

توبياس اسنيپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
با عرض سلام:

[spoiler]امروز كه ميخواستم تو تاپيك دامبلدور از اسنيپ چه خواهشي كرد نظر بدم ديدم قفله ولي نظري كه به مغزم رسيد خيلي مهم بود پس به خودم گفتم حتما بايد به يكي بگم و اون اينه: به نظر من دامبلدور توي حاشيه جنگل از اسنيپ خواسته كه در مورد نابود كردن جان پيچ ها به تنهايي عمل نكنه و با هري هم همكاري كنه شايد به خاطر پيشگويي كه در مورد هري و ولدمورت است و در ضمن مواظب اون هم باشه اما اسنيپ كه قصد تنها عمل كردنو داشته شايد به دليل اطمينان به قدرت خودش به دامبلدور گفته كه اون زيادي به خودش حق ميده و شايد نخواد اون كارو بكنه يعني با هري همكاري كردن و به اون كمك كردن و خواهش دامبلدور روي برج هم براي يادآوري اين مسئله به اونه همون طوري كه وظيفه پتونيا رو بهش يادآوري كرد چون من معتقدم كه مرگ دامبلدور نقشه از پيش طراحي شده بوده و زنده ماندن او فايده اي نخواهد داشت چون همه اطلاعاتش را براي هري و احيانا اسنيپ بازگو كرده و ادامه راه و جمع آوري اطلاعات رو به عهده اسنيپ و شايد تعداد ديگري گذاشته .[/spoiler]

ویرایش شده توسط [fa]اینیگو ایماگو[/fa][en] Imago [/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۰ ۲۰:۲۵:۴۲

منتظريم...

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

khaham

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۱۸ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
سلام!
من می خواستم بپرسم چهجوری می شه ناظر شد؟!!؟؟

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به جرج ویزلی:

خب من تاپیک رو بررسی کردم و همینطور پست های آن را. خوبه نظر وبمستر هم جهت انتقال به فروم مناسب تر رو دیدم، ولی تالار اصلی به بحث در مورد ترجمه های فارسی اختصاص ندارد.
با ناظر همان فروم یا مدیران انجمن ها تماس بگیرید.

به این فروم ربطی ندارد.

با تشکر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام.

خسته نباشید.

فکر کنم این تاپیک به این انجمن ارتباط داشته باشه.

شما ترجمه کدام مترجم را می پسندید؟

درسته. خوب چرا میزنی.
فکر کنم در همون انجمنی که هست بهتره بمونه.

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۰ ۱۲:۴۴:۳۳
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۰ ۱۹:۱۹:۲۷

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام به همه:

نقل قول:

پیتر پتی گرو نوشته:

ببخشید من یک چند وقت پیش هم پست زدم و درخواست کردم ولی ایگور یا دابی ( مسئله اینست!؟! ) عزیز گفتن که فعلاً تاپیکی زده نمیشه!
حالا من اومدم بی زحمت دوباره درخواستم رو بدم و امیدوارم که قبول بشه:

با سلام خدمت ناظرین محترم تالار اصلی!
مجوز یک تاپیک میخواستم با عنوان " نشان چهار گروه هاگوارتز "
در این تاپیک ما در مورد نشان چهار گروه و رابطشون با بنیان گذار اونجا ، استعداد های آنها و... بحث میکنیم.
مثلماً این نکته اتفاقی نبوده و هر حیوان ربطی به استعداد های افراد در گروه های مذکور دارد.

امیدوارم مجوز داده بشه ... تاپیک خیلی خوبی میشه

با تشکر

بله بله درخواستتان در گذشته به وضوح پیداست. اما ببینید نیاز به بحث ندارد؛ اصلا کاملا مشخص است، مورد مشکوک یا خاصی ندارد، مثلا گودریک گریفیندور به این دلیل شیر گذاشت که گفته می شد مثل شیر قوی و بدون ترس است و قادر به مقابله و جنگ های سخت است. یا رونا راونکلاو نشان عقاب است که یعنی مثل عقاب تیز و سریع و باهوش و دقیق بوده است. یا هلگا هافلپاف که عموما مثل گورکن آرام بوده و بیشتر ترجیح میده تلاش کند درست مثل گورکن که زمین را می کند و تلاش زیادی می کند، و از مشاجره به زیر بوده و در میرفته. مشخص است کلا. اسلیترین رو هم که همه می دانند.

مجوز داده نمی شود.

نقل قول:

آقای الیوندر نوشته:

با سلام خدمت ناظرین محترم تالار اصلی
من فعلا خاهان مجوز برای باز کردن تاپیک جدید نیستم اما یک درخواست برای باز کردن یک تاپیک قفل شده دارم با عنوان اختراعات جادویی که امید وارم مورد تایید قرار بگیرد .

. من طرحهای خوبی برای رونق بیشتر این تاپیک دارم .....

این تو اینم تالار اصلی بگرد اگه یافتی. چنین تاپیکی در تالار اصلی نیست. شما فکر کنم باید به انجمن جادو و جادوگری مراجعه کنی. اونا هست این تاپیک اگه اشتباه نکنم. با ناظر اون انجمن تماس بگیرید.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۳ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم تالار اصلی

من فعلا خاهان مجوز برای باز کردن تاپیک جدید نیستم اما یک درخواست برای باز کردن یک تاپیک قفل شده دارم با عنوان اختراعات جادویی که امید وارم مورد تایید قرار بگیرد .

. من طرحهای خوبی برای رونق بیشتر این تاپیک دارم .....

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۹ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
از اوج!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
ببخشید من یک چند وقت پیش هم پست زدم و درخواست کردم ولی ایگور یا دابی ( مسئله اینست!؟! ) عزیز گفتن که فعلاً تاپیکی زده نمیشه!
حالا من اومدم بی زحمت دوباره درخواستم رو بدم و امیدوارم که قبول بشه:

با سلام خدمت ناظرین محترم تالار اصلی!
مجوز یک تاپیک میخواستم با عنوان " نشان چهار گروه هاگوارتز "
در این تاپیک ما در مورد نشان چهار گروه و رابطشون با بنیان گذار اونجا ، استعداد های آنها و... بحث میکنیم.
مثلماً این نکته اتفاقی نبوده و هر حیوان ربطی به استعداد های افراد در گروه های مذکور دارد.

امیدوارم مجوز داده بشه ... تاپیک خیلی خوبی میشه

با تشکر

تصویر کوچک شده
شناسه قدیم من : بورگین

Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶

mamnoon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
سلام
شما که همه پست ها رو قفل کردید اگر نباید اعضا جدید پست بدن خب بگید علاف نشیم!!! حد اقل بگید برا چی قفل شدن *همون جا قفل می کنید*

عزیز من!اولا تاپیکت هدفش نا مشخص بود!دوما همینجا برای تاپیکت باید مجوز میگرفتی!فعلا هم قفل شده بعد از مشورت با ناظر دیگر نتیجه اعلام میشود!
در ضمن همه حق پست زدن دارند!عضو جدید که رو سر ما جا داره!

با این حساب(مجوز گرفتن...) برا چی عنوان را باز گذاشتی در ضمن دلیل ندادی که این دو عنوان من چی چیش مشکل داشته (به غیر از مجوز نداشتن)در ضمن نمی دونم منظور تون از هدف چیه!؟ هدف همینه دیگه این همه پست دیگه می ذارن منظورشون چیه مثال بزن لطفا!

ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۴۶:۴۷
ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۴۸:۲۶
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۵۱:۲۳
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۵۲:۴۱
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۸:۲۴:۵۹

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

با توجه به اینکه در چند ماه اخیر در سایت رولینگ جادوگر ماه از بین موسسین هاگوارتز انتخاب شده و با توجه به اینکه حدسیات زیادی در مورد اونها وجود داره می خواستم یه تاپیک با نام " نقش موسسین هاگوارتز در کتاب 7 " ایجاد کنم . در ضمن بعد از اینکه بحث های مفید انجام شد ، خودم جمع بندیش می کنم و به صورت مقاله درمیارمش .

با تشکر

فعلا...
یا علی

اولا جای این درخواست تالار اسرار است!ولی همینجا جوابت را میدم!دوما اینکه در تالار اسرار تاپیکی هست به نام عوامل موثر در کتاب هفت!همانجا میتونی نظرتو در مورد آنها بگویی!نیاز به تاپیک جدیدی در این مورد نیست!مجوز داده نمیشود!موفق باشی!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۱۷:۴۲:۵۴

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.