هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی ايگور کارکاروف::..
پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب تصميم گرفتم كه حداقل حالا كه داريم تو ستاد فعاليت ميكنيم از دوستان بخوام كه رول كوتاه بزنيم و لذت ببريم كه همانا رول نوشتن لذت بيشتري دارد.

آفتاب درخشان بر صورت تماشاچياني كه در پارك دياگون نشسته بودن و منتظر سخنراني اون روز ايگور كاركاروف براي آشكار كردن اهدافش بود،ميتابيد و همچون ستاره اي در شب به درخشش افتاده بودن.تلالو نور خورشيد ابرهاي سفيد آسمان را سوراخ كرده و از بين تار و پود آن رد شده بودند.انگار نور ها هم ميدانستند قرار است آن روز كار مهمي انجام شود.همگان مشتاق ديدن آن بودن.مغازه ها بسته بود و حيوانات اهلي خيابان دياگون با تعجب از عرض آن عبور ميكردن و به اطرافشان خيره ميشدن.هيچكس در آن اطراف نبود و انگار شهر خالي از انسان شده بود.همه در يه جاي شهر رفته بودن تا بتوانن مستند يكي ديگر از كانديداي انتخاباتي رو ببينند.

باد خنكي از به صورت مردم ميخورد و باعث شده بود لذتي بي اندازه همه جا رو فرا بگيره!در همان لحظه كريچر و كوييرل و هري در حال عبور بودن كه ناگهان باد خنگ تبديل ميشه به يه طوفان با گرد و خاك و تمام گلهاي زيباي پارك خشك ميشون.مردم خيره به وبمستران جادوگران خيره شده بودن و نظاره گر خروج آنها از پارك بودن.بوق بر اين آستاكبار كه حتي طبيعت هم بهم زده! !

-------------------
هوووم!ادامه دهيد!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۲۱:۴۶:۳۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
جناب بينز درود! درود به آن خنده ي شوخ و شنگت و آن قيافه ي ملنگت!
بعله! بنده به عنوان معاون اول و آخر جناب وزير (كه همين چند لحظه ي قبل جناب وزير مخالفتشون رو با اين امر اعلام كردن!) بايد چند كلامي رو در خصوص سوال شما عرض بكنم!
نقل قول:
آقا حکم خندیدن به ریش مدیران چیست ؟
بعد وزیر شدن شما چگونه با این مسئله برخورد می نمیائید ؟

"خنديدن به ريش و كرك و پشم و ساير آلات و ادوات مديران" بنا به اظهارات برادر "مرلين" در كتاب "چهل سيخ ريش" ، مستحب موكد به حساب مي آيد. از طرفي چون برادر ايگور جزو ليبرال هاي اسلامگرا به حساب مي آيند به شما با تمام شرف نداشته ام، قول شرف ميدم كه نه تنها در گسترش اين امر (خنديدن به ريش مديران) تلاش كنيم، كه حتي امتيازات ويژه اي هم براي كساني كه به اين كار علاقه نشون بدن قائل خواهيم شد.
در ثاني:
نقل قول:
می نمائید ؟

نخير! ما كلا كسي رو نمي نماييم! اصلاً نگران نباشيد! با خيال راحت بيايد سوال هاتون رو بپرسيد!

ویرایش شده توسط سوسك در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۵:۵۳:۳۱

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جواب به ياكسلي:

نقل قول:
یه سوال کلی که همه دارن و شاید هم این سوال رو کردن:
کارها و برنامه های خوب و مفیدی که میخواهید انجام دهید چیست؟(مختصر و مفید بیان کنید)

خب باريكلا كه اين سوال رو پرسيدي و باعث شدي بسي ما خوشحال شويم.

1-فعال كردن وزارت خونه به كمك ساحره ها و جادوگران علاقه مند به پست هاي مختلف وزارت خونه!با حقوق و وام ازدواج و مزاياي ديگر!
اصولا تاپيك هاي وزارت خونه بسيار زياد هست و هيچكس نميتونه ادعا كنه كه همشو با هم فعال كنه ولي وزير ميتونه طي مدتي يك سري تاپيك خاص رو با انتخاب مسوول براي اونها فعال نگهشون داره.
وظيفه خود وزير و معاوناش هم اين هست كه در تاپيك هاي مختلف شركت كنن و با ارائه سوژه و اينجور موارد رول رو فعال نگه دارن.البته براي اين كار كمك ويژه اعضاي سايت جادوگران هم نياز هست.خود وزير به تنهايي كاري نميتونه بكنه.

2-آموزش درست نقد كردن.بسياري از دوستان ناظر هستن كه طريقه نقد كردن رو به درستي نميدونن.وزارت خونه بايد با كمك افرادي كه در نقد كردن حرفه اي هستن به اون افراد كمك بكنه.
نقد خوب و كامل باعث ميشه كه نويسنده رولش رو قوي كنه و در كل سطح رولي سايت بالا ميره.

3-كمك به اعضاي تازه وارد و راهنمايي اونها براي فعاليت در سايت.
براي اين هدف روزي يك نيم ساعت تا يك ساعت توسط وزير و معاونين گذاشته ميشود تا در مسنجر در يه آيدي مخصوص سوالات به اعضا جواب داده بشود.اين بعدا با برنامه ريزي دقيق اعلام ميشود.

4-تشكيل شوراي وايزن گاموت:

اين شورا كه از 5 نفر تشكيل ميشود از اعضاي مردمي سايت و به احتمال زياد به راي گيري ملت انتخاب ميشون تا به كار وزير و معاونان رسيدگي كنن و در صورت اشتباه و خطايي به آنها اخطار دهند و اگر نياز بود حتي حكم بركناري آنها رو بدهد.من خودم شخصا اگر تمام اعضاي اين شورا موافقت با بركناري من يا معاونانم باشن ،كنار ميكشم تا فردي ديگه جام بياد كه باهاش موافق باشن ملت.

يه نماينده از طرف وزير بدون راي گيري عضو اين شورا هستند.سه عضو در راي گيري كه بعدا خواهد گذاشته شد در صورت وزير شدنم،توسط كاربران اعلام خواهند شد و يك فرد هم از طرف مديريت سايت عضو اين شورا خواهند شد.تمام عضو هاي اين شورا حق وتو دارن.در واقع هر كدوم ميتونن راي بقيه اعضاي شورا رو فسخ بكنن.
وظايف بقيه اين شورا بعدا گفته خواهد شد.

5-كنفرانس ناظرين با وزير مردمي:
بعد از اينكه به وزارت برسم يه كنفرانس بين ناظرين و من و معاونانم گذاشته ميشه تا اهداف رول رو بررسي كنيم.در واقع من خودم از هيچ كدوم ناظرين بالا تر نيستم و فقط مديريت اون جلسه رو بر عهده ميگيرم.قوانين رول زني در جنگ هاي بين سياهي و سفيدي هم در اين جلسه مشخص ميشه!
در كل مجلس به راه ميفتد.هدف مجلس همين موضوع خواهد بود.البته در خود تاپيك مجلس رول نوشته ميشود.

6-خب ما سعي ميكنيم كه محيطي در سايت ايجاد بشه تا رول زدن تو راحتتر بشه و در واقع اعضا برن به طرف رول نويسي و لذت ببرن به طور كلي!الان كلي از اعضاي خوب سايت هستن كه نويسنده هاي خوبي هستن ولي پست نميزنن.ما سعي ميكنيم با ايجاد محيط ساده تر به كمك بقيه ناظرين و مديران جو رول زني رو بهتر كنيم.

جواب به پرفسور بينز:

نقل قول:
یه سئوال فنی

همانا خنديدن به ريش همه از جمله خودم و مديران سايت از نظر من مشكلي نداره و اين كار آزاد هست.شما ميتوانيد به ريش هر كسي خواستيد تو سايت بخنديد..البته يه سري از مقامات ريش و پشم و اينا ندارن پس نميتوني به ريششون بخندي ولي من سعي ميكنم كه به اين سري پيشنهاد كنم كه ريش بذارن.همانا كه ما هم از ريش و پشم و اسموت حمايت ميكنيم!باشد تا آزادي در جامعه جادوگري حرف اول رو بزنه!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۵:۱۲:۰۰

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۳۰ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
یه سئوال فنی

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
یه سوال کلی که همه دارن و شاید هم این سوال رو کردن:
کارها و برنامه های خوب و مفیدی که میخواهید انجام دهید چیست؟(مختصر و مفید بیان کنید)

هری ا

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
از هكتور و سيموس فينيگان براي حمايت از من تشكر ميكنم!

جواب به سيريوس بلك!

نقل قول:
اولین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

به عنوان اولين كار ميخوام خود انجمن وزارت خونه كه به شدت بهم قاطي پاتي و به اصطلاح شير تو شير شده رو منظم كنم.با اين كار ميخوام اعضاي تازه واردي كه به اين انجمن وارد ميشن به راحتي بتونن فعاليت خودشون رو آغاز كنن و مشكلي نداشته باشند.يك مقدار الان احساس ميكنم يه عضو وارد بشه احساس سردرگمي تو وزارت خونه بهش دست ميده.اين كار رو اگر بشه با كمك خود اعضا انجام بدم كه خيلي خوب ميشه!ميخوام خود اعضا از اين به بعد در جريان كارهام شركت داشته باشند!وزارت خونه مردمي هست پس بايد توسط اونها اداره بشه!من فقط نقش يه رئيس اين گروه بزرگ يا به قولي هماهنگ كننده رو دارم!

نقل قول:
دومین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

كادر وزارت خونه رو درست ميكنم!ابتدا شوراي وايزن گاموت كه قولش رو داده بودم درست ميكنم و بعدش هم از اعضاي سايت مسولين مختلف وزارت خونه رو مشخص كنم تا تاپيك ها فعال بشن.من اعتماد به كاربراي تازه وارد رو تو درجه اول قرار دادم.مسووليت هاي تاپيك هاي خوبي رو بهشون ميدم تا بتونن تو سايت جا بيفتن.

نقل قول:
سومین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

سومين كار هم جلسه اي بين ناظرين ايفاي نقش هست تا در مورد انجمن ها صحبت بكنيم!اين كنفرانس خيلي به نفع سايت هست به نظرم.البته از اعضاي خوب و نويسنده هاي خوب هم كه ناظر نيستن براي اين كنفرانس دعوت به عمل مياد.

نقل قول:
بعد از اینکه وزیر شدید من مدیر انجمن می شم یا مدیر مقالات؟

من ايگور هستما..عله نيستم كه!مدير هم نميتونم مشخص كنم.در ضم مديريت كار سختيه!در كل قولي نميتونم از اين بابت بدم.

نقل قول:
از کجا معلوم شما بعد از وزیر شدن در نمیرید؟ سابقتون خوب نیست از دست اسمشو نبر هم در رفتید.

من ريشم رو اينجا امانت ميذارم كه در نرم.ريشم ميدونيد كه خيلي برام مهمه!يه تار مو از ريشم پيش شما ميمونه كه در نرم!ضمانت بهتر از اين قربان!؟

نقل قول:
آیا مدیریتتون در وزارت هم مثل مدیریتتون در مدرسه ی بوباتون مثل حکومت نظامی می شه؟

همانا من مدرسه دورمشترانگ مديريت ميكردم و بوباتون دوست عزيزم خانم ماكسيم نامزد هگر مديريت مي نمود.همانا كه حكومت نظامي در مدرسه من نيست.من به نظرم اهميت ويژه اي ميدم.

نقل قول:
چهارمین کاری که می خواید بعد از وزارت بکنید چیه؟

شركت تو رول سايت!خيلي كارها ديگه هم هست كه ديگه لازم نيست بگم!اصلي هاش اينا بود.ديگه درست كردن دقيق تاريخچه وزارت خونه و اين كارا رو ذكر نكردم.همانا موفق باشي.

نقل قول:
آخرین کاری که بعد از وزارت می خواید بکنید چیه؟

آخرين كارم كه استعفا از وزارت خونه هست.

نقل قول:
آیا بعد از خوندن این سوالا دلتون می خواد منو له کنید یا حلوا حلوام کنید؟

هووووم..البته من حلوا رو خيلي دوست مي دارم ولي با شما كاري ندارم.همانا كه چاق ميشوم و ديگر نميتونم به مردم خدمت كنم!

-------------------------------

قسمت سوم هدف هاي اينجانب:

خب ما سعي ميكنيم كه محيطي در سايت ايجاد بشه تا رول زدن تو راحتتر بشه و در واقع اعضا برن به طرف رول نويسي و لذت ببرن به طور كلي!الان كلي از اعضاي خوب سايت هستن كه نويسنده هاي خوبي هستن ولي پست نميزنن.ما سعي ميكنيم با ايجاد محيط ساده تر به كمك بقيه ناظرين و مديران جو رول زني رو بهتر كنيم.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
سلام بر کارکاروف ِ‌ خائن ِ مرگخوار ِ فراری ِ زشت ِ ترسو و این صحبتا.

یه سری سوال داشتم که جوابای دقیق براشون می خوام.

اولین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

دومین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

سومین کاری که می خواید بعد از وزیر شدن بکنید چیه؟

بعد از اینکه وزیر شدید من مدیر انجمن می شم یا مدیر مقالات؟

از کجا معلوم شما بعد از وزیر شدن در نمیرید؟ سابقتون خوب نیست از دست اسمشو نبر هم در رفتید.

آیا مدیریتتون در وزارت هم مثل مدیریتتون در مدرسه ی بوباتون مثل حکومت نظامی می شه؟

چهارمین کاری که می خواید بعد از وزارت بکنید چیه؟

آخرین کاری که بعد از وزارت می خواید بکنید چیه؟

آیا بعد از خوندن این سوالا دلتون می خواد منو له کنید یا حلوا حلوام کنید؟ جوابتون معلومه ولی بدونید من اصلا از پاچه خواری برا رای خوشم نمیاد!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
ایگور تنها کسیه که واقعا می خواد به نفع سایت کار کنه
پس همه باهم به ایگور کارکاروف رای بدیم

می خوام تو ستاد عضوشم
1-نام پدر:مایکل
2-دسته(محفل يا مرگخوار؟):محفل
3-آيا شما هم ريش پرفسوري بلند داريد؟خیر،ما موی سیخ سیخی میذاریم.کاملا ضد آسلام

4-پرفسور كوييرل رو بيشتر دوست داريد يا منو مديريت!؟هم منوی مدیریت،هم کوییرل.کوییرل خیلی بهم کمک کرد.
5-يه جمله در وصف انتخابات اين دوره وزارت خونه!
انتخابات را به ارزشیات و جلبیات نکشید

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

هکتورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۸ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹
از تالار راونکلا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 255
آفلاین
من چاکر ایگور هم هستم. آزادی حق هر جادوگر است. ایول ایول من کوچیکتم

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جواب هاي استرجس پادمور:

نقل قول:
آینده ی سایت رو چطوری میبینید ؟؟؟

خب در واقع من پيشگو نيستم كه آينده سايت رو ببينم ولي يه سري حدس هايي هر كسي ميزنه و منم همونا رو جواب ميدم.

والا احتمال ميدم بعد از اين انتخابات وزير هر كي بشه وزارت خونه يك مقدار فعال ميشه!به نظر من اگر ناظران ديگه و مديران با وزير همكاري كنن و يه مقدار رول نوشتن رو راحتتر كنن براي كاربرا كل سايت ميتونه فعال باشه!همونطور كه سالهاي پيش بود.در كل مي بايست به اعضاي تازه وارد اهميت بيشتري براي اين امر داد.

بقيه بخش هاي سايت(جر انجمن)هم مثل هميشه فعاليتش ادامه ميده.گالري و اخبار و مقالات جادوگران خيلي جامع و كامل هست كه اميدوارم به زودي كامل تر هم بشه.

نقل قول:
هدف شما از وزیر شدن چیست؟؟؟

هدف هامون زياده!اولا ميخوام با كمك خود اعضا يه مقدار رول نوشتن رو راحتتر كنم.
ايجاد جو دوستانه تو سايت يكي ديگه از اهدافم هست و البته من نميتونم كار زيادي به شخصه بكنم و در اين مورد هم خواست و كمك خود اعضا هم مهمه!

نقل قول:
آیا بعد از وزیر شدن وزارت رو فعال میکنید یا آن را به معاونانتان میسپارید؟؟؟

خب در اون صورت براي چي كانديد شدم اصلا كه وزير بشم؟دو تا معاون ميتونستن ناظر هم بشن و وزارت رو فعال بكنن ولي چون وزير در واقع رياست وزارت رو بر عهده داره و يك جور هماهنگي زيبا هست من تلاش ميكنم وزارت فعال بشه!معاونين هم در اين امر بهم كمك ميكنن.

نقل قول:
طبق آینده ی کتاب وزارت باید کمک کنه به محفل آیا شما همچین کاری میکنید ؟؟؟

والا اگر بخوايم همه چيز طبق آينده كتاب پيش بريم كه بايد مرگخوارا رو ببنديم و بذاريم كنار و فقط با محفل كار كنيم.اينجوري نميشه!من قبلا هم گفتم كه وزارت خونه در جبهه گيري به چه صورت عمل ميكنه!در زير نقل قولي از اون صحبت ها رو برات ميارم.

نقل قول:
خودم در بالا نوشتم:

در مورد همكاري وزارت با مرگخواران بايد بگم كه در هر جنگ،وزارت خونه بررسي ميكنه كه كدوم طرف يه مقدار ضعيف تر عمل ميكنه و ما ميريم طرف اونا تا جنگ يه مقدار هيجانش بالا بياد.در واقع وقتي يه گروه قدرت بيشتر داشته باشه جنگ رولي به اعضاي گروه مخالف مزه نميده!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.