هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اگر شما شخصیت ساختگی خوبی رو پرورش بدی من فکر میکنم تایید بشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۸۶

تو همون مونیکا فکر کن!!!!

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۵۲ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۷
از اون جایی که فضول زیاده نمیشه بگم زندگی میکنم!:evil:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
سلام خیلی قانون بدیه که دیگه سخصیت های ساختگیو تائید نمیکنید.
قبلا" خیلی هارو میشناسم که تائید شدن ولی الان نمیدونم چرا دیگه تائید نمیکنید.
به هر حال سایت خیلی خوبیه و من خیلی دوسش دارم.

خودت اینو در نظر بگیر چه احساسی پیدا میکنی وقتی وارد یه سایت هری پاتری میشی و شناسه هایی به نامهای سارا پاتر، ممد بلک، اکبر ویزلی و ... میبینی. وقتی ما این همه شخصیت پاتری داریم که تایید نشده چرا باید شخصیتهای ساختگی تایید بشن.ممنون و موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۶ ۱۰:۵۰:۰۰

هری پاتر نمیمیرد مگر همگان فراموشش کنند..پس نمیمیرد چون من او را تا لحظه ی مرگ در ذهن خود خواهم داشت!!!!

پیام زده شده در: ۸:۳۴ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
با سلام
من یه پیشنهاد دارم:
به تازگی گوگل امکاناتی قرار داده برای ایجاد موتور های جست و جوی اختصاصی که با شرایتی که مدیرانش تعیین می کنند نتایج رو نشون می ده.مثلا فقط به زبان خاصی یا فقط از سایت های خاصی.
فکر کنم با بیش از هزاران سایت و وبلاگ فارسی هری پاتری در اینترنت جای یک موتور جست و جوی اختصاصی هری پاتر خالی باشه.در صورتی که مدیران سایت با این کار موافقت کنند شاید بتوان کمک بزرگی به هری پاتریست های ایرانی کرد.
با تشکر

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۵ ۸:۳۶:۵۲

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

بدون نام
سلام و خسته نباشيد به مديران محترم
من يك پيشنهاد براي عضوگيري در گروه‌ها براي ايفاي نقش دارم:

ببينيد اينجور كه من فهميدم الان مشكل كمبود جمعيت در همه‌ي گروه‌ها به غير از گيريف (بدليل محبوبيت) صداي همه رو در اورده و مشكلاتي رو در هاگوارتز به وجود اورده من يك پيشنهاد دارم :

ما مي‌تونيم به مراحل ورود به ايفاي نقش كه سه مرحله است يك مرحله ديگه اضافه كنيم، اين مرحله مثل "كارگاه نمايشنامه نويسي" و "بازي با كلمات" و "شخصيت خودتون رو معرفي كنيد" نيست و اصلآ تازه وارد نبايد در اون تاپيك كاري بكنه يا تاييد بشه بلكه براي رفتن تو گروه‌ها راهنماي ميشه!

ما ميام يك تاپيك جديد مي‌زنيم (حالا اسمش هر چي) و يك ناظر (يا بيشتر) تو اين تاپيك ميزاريم تا بياد بر طبق سبك نوشتن و نوع نوشتنشون و نياز گروه‌ها‌ به اين تازه واردين پيشنهاد كنه كه تو كدوم گروه مي‌تونن موفق‌تر باشن (تقريبآ كاري كه كلاه مي‌كنه با كمي تفاوت). ما ميام قسمت معرفي گروه رو كه تو "شخصيت خودتون رو معرفي كنيد" هست حذف مي‌كنيم و تازه وارد مياد تو تاپيك جديد ميگه من تاييد شدم، و ناظر ميره "بازي با كلمات" و "كارگاه نمايشنامه نويسي" رو ميخونه و پيشنهادشو بر طبق اوضاع ميكنه و بعد تازه وارد گروه خودش رو بعد از پيشنهاد ناظر تو همين تاپيك جديد معرفي مي‌كنه! و بعد ميره "شخصيت خودتون رو معرفي كنيد" پست ميزنه!و وارد ايفاي نقش ميشه!!

اين حركت روي ذهن تازه وارد تاثير مثبت ميزاره و باعث ميشه و به احتمال زياد به اين پيشنهاد عمل كنه!! ببينيد براي يك تازه وارد كه هيچي از سايت و قوانين و بقيه چيزا نميدونه خيلي مهم هست كه كجا موفق‌تر ميشه و براش مهمه كه يكي بوده كه اهميت بده كجا باشه! اين تاثير خيلي خوبي رو روي طرف ميزاره واسه همين ميگم به احتمال زياد اين پيشنهاد رو قبول مي‌كنه!
طبق گفته ماندي بايد از هر 10 نفر، 1 نفر به گريف،3 نفر به ريون، 4 نفر به هافل و 2 نفر به اسلي تا گروه‌ها بالانس شن!
ما مي‌تونيم با اين حركت به اين نسبت برسيم تا گروه‌ها كمي بالانس شن و مشكلات هاگوارتز و گروه‌ها تا حدودي كمتر شه!

يك حركت ديگه كه يادم رفت اينه كه اول تاپيك بزنيم كه ما فقط قصد راهنمايي شما رو داريم تا بدونيد در كدام گروه مي‌تونيد موفق باشيد!!
تا طرف فكر نكنه مي‌خوايم زوري به يك گروه بفرستيمش يا مي‌خوايم گولش بزنيم!

به نظرم راه كار بدي نيست ولي باز نظر شماست كه مهمه!

هر عضو بسته به میلش میتونه هر گروهی رو انتخاب کنه... هر گروه دقیقا مثل همه و هیچ فرقی با هم ندارن بنابراین نمیتونیم بگیم شما بهتره به این گروه برید چون سبک نوشتنتون به این گروه میخوره.
برای مساوری و یکسان کردن گروه ها بهتره ناظرین گروه هایه کم جمعیت وقتی عضو تازه واردی در بازی با کلمات و کارگاه تایید میشه باهاشون صحبت کنن و به جایه اینکه طرف مثل هر تازه وارد دیگه گریفیندور رو انتخاب کنه در مورد گروه هایه دیگم اطلاعات داشته باشه. ممنون از پیشنهاد شما

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۵ ۱۷:۱۰:۰۳

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
من می خوام یه تاپیک با عنوان *چگونه با کتاب های هری پاتر آشنا شدید؟* بزنم. من نمی دونم که باید در کدوم یک از انجمن ها این تاپیکو بزنم.(البته بعد از رفتن مجوز از اون انجمن.) می شه بهم بگین که کدوم انجمن برای این تاپیک بهتره؟
با تشکر نوربرتا

فکر میکنم یه همچین تاپیکی رو در سایت داشته باشیم... لطفا اول یه سرچ در سایت بکن اگه نبود این تاپیک رو با اجازه ناظر در انجمن اتاق ضروریات بزن. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۱ ۱۲:۲۶:۵۷

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
سلام ببخشيد من فقط اظهار نظر خودمو مي گم
ميلاد جان اجراي اين طرح كه خودت مي دوني من در ابعاد گسترده تر نوشته بودم و هنوزم تو وزارت خونه هست در حال حاضر عملي نيست
يادآوري مي كنم كه سر امتياز بندي و رنك فشفشه جادوگر خودت مي دوني چه بل بشويي و اعتراض هايي اعم از مدير كاربر به خاطر رنك كردن
و الان حكم امتياز بوي همون قضيه رو مي ده به نظر من حرفت در حده يه پيشنهاد خوبه و باقياتش به وزير بايد واگذار شه
و البته اعتراف مي كنم وزارت همراه با مسئوليت هاي اينجوري فقط فقط با همكاري اعضا به وجود مياد كه متاسفانه همه اولش حمايت مي كنن و پايه هستن اما بعد امتياز دهي همه سر و صداشون در مياد
من نظر خودمو بازم مي گم اعلام مي كنم وزارت كالين شباهت زيادي به وزارت دراك داره يعني دوره هاي پستي بلندي خواهد داشت و الان فكر مي كنم اگر اعضاي سايت فعاليت بيشتري داشته باشن و رو به بهبودي بره و خارج كردن رول سايت از حالت الان فكر مي كنم اشتباه باشه
باز هم مي گم من فقط نظرمو اعلام كردم و همه كاره رول وزير سايت محسوب ميشه!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
میخوام ببینم این چیزی که من گفتم پیگیری میشه توسط مدیرا تا شرایط عمل کردن بهش بررسی بشه یا اینکه فقط جواب داده میشه؟

اگر همون طوری که میگین موافقین پس لطفاً پیگیری بکنین موضوع رو و با مدیر فنی سایت در این مورد صحبت کنین تا زودتر مسئله رو به مرحله ی اجرا در بیاره...

یه بار دیگه هم میزنم پستمو تا اگر هری نخونده بخونه

نقل قول:
من به صورت خیلی اتفاقی به ذهنم رسید که قبلا قرار بود یه سیستم امتیازدهی برای پست ها قرار داده بشه که تو پست های زیر توسط "هری پاتر" نوشته شده بود:

پست 89
پست 91
پست 93
پست 103

میخوام ببینم آخر این قضیه چی شد؟...چرا انجام نشد؟...یا اگر انجام شد چرا ادامه پیدا نکرد؟!(البته بعید میدونم انجام شده باشه چون من اون موقع ها فعال بودم و اگر انجام میشد من میفمیدم!!)

چیزایی که اونجا نوشته شده بود معنیِ اینو میداد که از لحاظ فنی میشد یه همچین کاری رو کرد...یعنی مدیر فنی سایت مشکلی از لحاظ فنی برای این کار نمیدید...پس چرا انجام نشد؟

به نظر من خیلی خیلی طرح عالی ای بود!
هیچ مشکلی هم برای نقد ناظرین و چیزای دیگه ی سایت به وجود نمیاورد...یه سیستم امتیازدهی در کنار بقیه ی چیزای سایت!...عالی بود!

من به عنوان یه عضو ایفای نقش میخوام خواهش کنم اگر میشه این طرح رو اگر تا حالا نشده، از این به بعد عملی کنین!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام:
من تصمیم گرفتم شخصیت دیگه ای رو بگیرم. برای این کار دوباره باید معرفی شخصیت بدم. اما حالا حتما باید در کارگاه نمایشنامه نویسی و بازی با کلمات دوباره پست بزنم تا عضو ایفای نقش بشم؟ یا همون یه بار کافیه؟

نه نیازی نیست ولی باید با یه شناسه جدید دوباره خودتون رو معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۸:۵۳:۳۶

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

پیگویجن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کلبه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
با سلام خدمت مدریت محترم

کوییرل عزیز شما با همین یه الفی که اضافه کردی کل جنسیت منو بردی زیر سوال

البته خوب مسلما حق با شماست و خود من هم این قضیه نوربرتا رو فراموش کردم.

در کل اگه بشه من یه شخصیت جدید رو بگیرم خیلی ممنون میشم چون دیگه تمام انگیزم برای فعالیت در قالب این شخصیت تموم شد.

من با این شناسه کلا هفت پست زدم و اگه اجازه بدید که با همین شناسه شخصیت جدید معرفی کنم ممنون میشم

با همین شناسه دوباره معرفی شخصیت کنید تا من این شخصیت رو به شناسه قبلی واگذار کنم. موفق باشی

ویرایش شده توسط نوربرتا در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۸ ۱۹:۴۸:۱۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۰:۴۹:۰۹

TAKE A LOOK AT SKY SOME TIME
____

سیستم ارتباط جغدی:تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من قبل از نوربرت جدید شخصیت نوربرت رو گرفته بودم و همون شخصیت قبلیمو می خوام نه نوربرتold3 . اگه امکان گرفتن شخصیت قبلیم نیست لا اقل به طور کلی نور برتا بشم .امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر : نوربرتا

شما بدلیل عدم فعالیت و عدم حضورتون به مدت یک ماه در سایت همچنین درخواست این شخصیت توسط شخص دیگه، از ایفای نقش خارج شدید. البته من فراموش کرده بودم که شخصیت نوربرت دیگه وجود نداره و باید به نوربرتا تغییر کنه که این کار انجام شد. من شناسه شما رو به نوربرت تغییر دادم. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۸ ۱۷:۴۶:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.