هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به استرجس و ایگور :

هووم ، اطلاعاتی که توی کامپیوتر من هست ، با پست قبلی تابلوی امتیازات مغایرت میکنه ! من برای محاسبه امتیازات جدید ، از پست قبلی تابلو که چند بار توسط ایگور ویرایش شده بود استفاده کردم و یکی دو کلاس رو امتیازش رو اضافه کردم . احتمالا ، ایگور با توجه به چیزی که پست زده بودم اشتباها ویرایش کرده یا اینکه از خود من بوده !

در هر صورت دقت بیشتری میشه و اینکه مدیر لطفا دیگه تابلو رو ویرایش نکنه ، حتی اگر خودم گفتم ، چون اگر برای بعد اون کار انجام بشه بهتره .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۵۴ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

یگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸
از زیر یک سقف
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 108
آفلاین
سلام.
پرفسور پرسی ویزلی در نقد های کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه:
نقل قول:
چهره پستت مناسب نبود ، استفاده از شکلک هم مناسب نبود . خواسته من رو اجابت نکرده بودی ! من گفتم که دو تا از اعضای سایت با هم دعوا کنن ! یعنی طوری بنویسی که نشون بده اینا اعضای سایتن ولی توی رولت اثری از این نبود . در ضمن پستت اغراق آمیز بود ! امتیازی که میدم فقط برای این هست که زحمتت برای نوشتن پستت هدر نره . توی کلاس بعدی ازت انتظار بیشتری برای نوشتن دارم .

خب من اینو نذاشتم که بگم با امتیازی که دادید مخالفم.نه! اصلا امتیاز برای من امتیاز مهم نیست.بلکه من واقعا می خوام بدونم استادی به این خوبی که این همه تجربه داره بخاطر اینکه صرفا متن رول بین دو تا از بچه های سایت نبود 11 امتیاز کم می کنه؟ البته اینم می دونم که بخاطر چهره ی پست و اینا هم امتیاز کردید.ولی استاد من دلم نمی خواد بین بین بچه های سایت باشه.البته ببخشیدا من بین خودم نوشتم و زاخاریاس اسمیت فکر کنم که اگه اشتباه نکنم این شناسه تو سایت باشه.(درست نمی دونم) در ضمن ببخشید چهره ی پست یعنی چی؟ یعنی پاراگراف بندی و علائم نگارشی و.. اینا؟ خب فکر کنم شما باید آموزش کامل درباره ی این مقوله بدید که همه آشنا بشن.چون امکان داره بهترین بچه های سایت هم باز دچار مشکل بشن.در هر صورت من بازم میگم اصلا هدفم این نیست که نمره ی اضافی بگیرم.چون می دونم هدفم نمره نیست وهمچنین هدف اصلی سایت.ملاک فقط نقد هایی هست که صورت می گیره! در ضمن بابت جمله ی آخرم ممنون.انگیزمو بیشتر کرد! ولی من اعتراف می کنم برای این پست وقت نذاشتم.شاید اگر وقت می ذاشت مقابل تحمل تر می نوشتم.چون خوندم خودم به عمق فاجعه پی بردم! با تشکر از شما استاد خوب!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
به مدیر:
ببخشید دیگه
واقعا جو سایت بد شده و دیگه دست و دل من مثل اول ترم به نوشتن نمیره.
متأسفم
استعفای خودم رو از درس تاریخ جادوگری اعلام میدارم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به استرجس پادمور:

بله بعد از بررسي كه من كردم ديدم امتيازات اشتباه جمع زده شدند.تابلوي اعلانات درست شد.

پ.ن.از پرسي ويزلي به عنوان مسوول اين كار انتظار بيشتري ميره تا دقت داشته باشه رو جمع امتيازات!اميدوارم ديگه از اين مشكلات نداشته باشيم.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

لطفا نسبت به تصحیح امتیازات گریفیندور بر روی تابلوی شنی امتیازات اقدام فرمایید .

مدرک : (کل امتیازات گریفیندور از اول ترم )

10-
10-
28+
26+
22+
10+
7+
27+
26+
27+
6-

این امتیازات تا پست شماره 650 میباشد .

جمع امتیازات گریفیندور 147 میباشد .

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به بارتي:

شما مثل اينكه متوجه نميشيد بايد جلوي مدير مدرسه با احترام صحبت كنيد و كلمه زشت بوق رو به كار نبريد. !دفعه بعد اگر با اين طرز صحبت كنيد از مدرسه اخراج خواهيد شد.

پ.ن.در ضمن هيچكس حق زدن شكلك جلوي مدير مدرسه رو نداره.فقط خود من حق اين كار رو دارم و اگر پستي با چنين حركتي ببينم ويرايشش ميكنم. !

-----------------------
مشكلي نيست.سه شنبه بزن!

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نقل قول:
به بارتي:
يه هفته!؟شما كه نميتونستي تدريس بكني براي چي يه درس رو انتخاب كردي!؟هر چه زودتر بايد نقد هات رو بزني.اگر تا 3 روز ديگه اين كار رو نكني مجبور ميشم يه جور ديگه اقدام كنم.

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق !
باو فردا مهلت تدریس منه . تدریسمو می زنم ... ولی نقدمو یکم دیر می زنم .
سه شنبه بزنم خوبه پروفسور ؟ تا اینجا که هیچ کم کاری یا اشتباهی نداشتم ... این یه دفعه رو بگذر .
سه شنبه می تونم بفرستم ؟

مـــــــــــــــــــــــــــــمنون !

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول از همه در مورد اينكه استاد از اين بابت اطلاع نداشته كه بايد طبق ليست و اينا بزنه من يه نقل قولي از پست خودم ميكنم.

پست شماره 560 همين تاپيك!

نقل قول:
در مورد پيشنهاد معلمي،شما به اين عنوان برگزيده ميشي.براي اطلاعات بيشتر بهتره تمام اعلاميه هاي تابلوي اعلانات رو بخوني تا تو جريان كارا باشي و اينكه ماندانگاس موظفه تمام شرايط و قوانين رو براي شما توضيح بده.در صورت بروز مشكلات بعدي بر گردن شما و ايشون هست

فكر كنم حرف رو قبلا زدم.نيازي نيست دوباره بگم.بحث بيشتر در اين مورد باعث ميشه پستتون حذف بشه.

-------------------
در مورد پرسي:

شما هر چي اينجا گفتن نبايد جواب بدي.شما بازرس هستي ولي مسوول كنترل كردن غيبت و اعتراضات معلم ها با منه.هر موقع به كمك شما احتياج بود به شما ميگم.
دفتر اساتيد جايي هست كه معلم ها با بازرس ميتونن صحبت بكنن ولي دفتر مديريت فقط به مدير مدرسه و من بر ميگرده و از اين به بعد ببينم هر گونه پستي در جهت جواب دادن به كسي اينجا زدي،بدون مطالعه كاملش پاكش ميكنم.
---------------------
به مرلين مك كينن:

خودت ميدوني كه من چقدر در گيرم تو اين چند روز.شما اعتراضت رو دفتر اساتيد كردي و به عنوان مدير و بازرس فعلي مدرسه بهش رسيدگي ميكنم.نيازي نيست بياييد همه جا بزنيد كه تو خودت مشكل داري چرا داري مشكل ميگيري و از اين حرفا.من معلمي رو انتخاب ميكنم،كنترلش هم بر عهده خودم هست.
--------------------
به بارتي:
يه هفته!؟شما كه نميتونستي تدريس بكني براي چي يه درس رو انتخاب كردي!؟هر چه زودتر بايد نقد هات رو بزني.اگر تا 3 روز ديگه اين كار رو نكني مجبور ميشم يه جور ديگه اقدام كنم.

پ.ن.همه ملت رو به آرامش دعوت ميكنم.شما داريد جلوي مدير مدرسه صحبت ميكنيد و بايد احترام همديگه و من رو نگه داريد.بعدا ميتونيد بريد تو يه گوشه هاگوارتز بزنيد تو سر هم !

در ضمن همونطور كه تابلوي اعلانات هم هست،پرسي ويزلي فقط در هاگوارتز نقش بازرس رو داره و معاون نيست.پس هي اين لقب رو به بدبخت نديد.

ممنون!!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
آلبوس سوروس پاتر : 23

سوژه تکراری بود ، چهره پست مناسب نبود ، استفاده از شکلک نداشتی . استفاده از علائم نگارشیت هم مناسب نبود .
استفاده مکرر از یه علامت نگارشی مثل : ... اصلا جالب نیست و فقط پست رو خراب میکنه .

من نسبت به امتیازی که پرسی توی کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه بهم داده اعتراض دارم. نمیدونم چرا اینقدر بیخود امتیاز کم می کنه.
چهره ی پستم خوب بود. برام جالبه بدونم ایشون چهره ی پست رو در چی می بینن!
نقل قول:
استفاده از شکلک نداشتی

مسخرست!
از کی تاحالا توی پست جدی از شکلک استفاده می کنن؟ از پرسی که این همه پست و مقام و رتبه توی هاگوارتز داره بعیده که نمی تونه پست شوخی و جدی رو از هم تشخیص بده. من شدیدا نسبت به نمرم اعتراض دارم و امیدوارم هر چه زودتر رسیدگی بشه.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
آلبوس سوروس پاتر : 23

سوژه تکراری بود ، چهره پست مناسب نبود ، استفاده از شکلک نداشتی . استفاده از علائم نگارشیت هم مناسب نبود .
استفاده مکرر از یه علامت نگارشی مثل : ... اصلا جالب نیست و فقط پست رو خراب میکنه .

من نسبت به امتیازی که پرسی توی کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه بهم داده اعتراض دارم. نمیدونم چرا اینقدر بیخود امتیاز کم می کنه.
چهره ی پستم خوب بود.برام جالبه بدونم ایشون چهره ی پست رو در چی می بینن!
نقل قول:
استفاده از شکلک نداشتی

مسخرست!
از کی تاحالا توی پست جدی از شکلک استفاده می کنن؟ از پرسی که این همه پست و مقام و رتبه توی هاگوارتز داره بعیده که نمی تونه پست شوخی و جدی رو از هم تشخیص بده. من شدیدا نسبت به نمرم اعتراض دارم و امیدوارم هر چه زودتر رسیدگی بشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.