هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۲:۲۸ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
آقا پادمور!

یک سنتی وجود داشت که در طول ترم هم امتیازا هاگو میزدین سردر سایت ... سنت بسیار نیک و حسنه و پسندیده ای بود! تقاضا داریم که بزنید، به هر حال تاثیراتی داره ...

با تچّکر.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۰۸ جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

لودو بگمن نوشته:
استر!

بنده الان داشتم امتیازات کوییدیچ رو بررسی میکردم، شما فرض کن الان مثلا هر سه نفر هافلپاف 30 بگیرن، دو تا گریفی 22 و دو تاشون 23 (حالت مشابهش ممکنه پیش بیاد ... باید ببینیم نمرات داور ما چیه!)
اونوخ جمع امتیازات هر دو تیم میشه 90 که باید مساوی بشن طبعا اما اون .01 که به هافلپاف اضافه بشه برای رند شدن هافلپافو برنده میکنه !!!
خوب چه کاریه؟! بهتر نیست مطابق همیشه همه ی پست ها از یک عدد (مثلا همین 100) داوری بشه و نهایتا میانگین گرفته بشه؟ این سیستم باگ داره!

لودو جان اصلا اون 1 دهم رو نیازی بهش نیست که اضافه بکنیم من فکر میکردم داورها مثلا میان دقیقا اعشاری نمره میدن ولی دیدم نه همه عادی نمره دادن دقیقا حق با شماست ولی چه کنیم که اعضا در این ترم کم هستن و مجبوریم یک شیوه رو برای رعایت حقوق همه پیاده کنیم !
چون ما این ترم اعضا کم داریم فقط کسی قهرمان میشه که بیشترین امتیاز رو در مجموع همه ی داورها در طول سه مسابقه جمع کرده باشه پس نیازی هم به اون 1 دهم نیستش . الان هم من برای مسابقه ی شما و هافل اون 1 دهم رو کلا حذفش کردم که باگ سیستم به قولی برطرف بشه!

ممنون ازت که اطلاع دادی ... ببخشید که دیر پاسخ دادم .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۳۴ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
استر!

بنده الان داشتم امتیازات کوییدیچ رو بررسی میکردم، شما فرض کن الان مثلا هر سه نفر هافلپاف 30 بگیرن، دو تا گریفی 22 و دو تاشون 23 (حالت مشابهش ممکنه پیش بیاد ... باید ببینیم نمرات داور ما چیه!)
اونوخ جمع امتیازات هر دو تیم میشه 90 که باید مساوی بشن طبعا اما اون .01 که به هافلپاف اضافه بشه برای رند شدن هافلپافو برنده میکنه !!!
خوب چه کاریه؟! بهتر نیست مطابق همیشه همه ی پست ها از یک عدد (مثلا همین 100) داوری بشه و نهایتا میانگین گرفته بشه؟ این سیستم باگ داره!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به هلگا :

...

به پروفسور تافتی:

ممنونم ازتون مشکلی نمیبینم برای برگزاری مجدد مسابقه ولی بد نیست که اعضای گروه شما یک کم به تاریخچه ی این ترم نگاه کنن و لحنشون رو یک کم تغییر بدن !
من سه روز برای تیم شما فرصت اضافه میزارم که از فردا شروع میشه به مدت سه روز !

شاد باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

پروفسور تافتی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
از آمدنم نبود گردون را سود!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
تافی وارد میشه ملت! چپ و راس نشین.. جان ِ من!

استر عزیز، هرچند ناظر ِ تالار حرفاشونو فرمودن، ولی من یه سری دیالوگ ِ جداگانه دارم با حضرت ِ بزرگوارت D: .

استر جان، چرا خراب کنیم همه چیو؟ من ِ انسان چرا باید از اِن تا کار دیگه‌ای که میتونم انجام بدم، تصمیم بگیرم بیام جادوگران و رول بنویسم؟ استر جان، بذار دور همی تو زمین بازی کوییدیچ رفاقت و رقابتُ با هم تجربه کنیم! گیــریم با این وضعیت یه گروه تو کوییدیچ قهرمان بشه، واقعن با این وضعیت ِ رقابت که تصمیمات ِ اخیر بانی‌شه، اون قهرمانی چقد میتونه لذت داشته باشه؟

آقا! اصن من دلم میخوام برم زمین کوییدیچ ببازمD:! یه چیزای دیگه‌ای وسط ِ زمین بازی اتفاق میفته که من اونا رو دوست دارم، برام مهم‌تر از باختن یا بردنه.

استر ِ عزیز و جیگــر، برادر ِ جانـی ، هر انسانی تو زندگی‌ش یه جایی کم‌کاری‌ای چیزی بروز میده... بگو کم‌کاری کردم و اشتباه ِ من بود، دیگه دلیل الکی و ایناا بروز نده... به ریش مرلین! خواهشــن بدوون مدیر ِ هاگی و مدیر ِ هاگ وظایفی رو دوششه... از مدیریتت تا اینجا شخصن کمال ِ تشکرو دارم، ولی قرار نیس همه چی بی‌نقص باشه که، یه اشتباهی پیش اومده... با بقیه رو مقصر اعلام کردن مدیریت ِ خوبتو خراب نکن.

والا تا بوده اعلام میشده که قراره فلان بازی برگزار بشه، بعد ملت میرفتن بازیو برگزار میکردن. د: اگه تو میخوای روالو تغییر بدی باید اینو اعلام کنی. نه اینکه الآن به ما اطلاع بدی که خودتون سرخود بدون اعلام ِ مدیر برین تو زمین ِ بازی.

نقل قول:
بعد از چک کردن تابلوی اعلانات در تالار گریفیندور اعلام کردم تازه دو روز بعد از شروع مسابقه ! یعنی حتی خود منم دیر یادم افتاده بود ولی به موقع تابلو چک کردم و تو تالار اطلاع رسانی کردم !

استر ِ عزیز! تو توی تالار اطلاع رسانی کردی، بعد توی هاگ این کارو نکردی... در حالی که من ترمای قبلو نیگا میکنم و با توجه به سوابق مدیریت‌های گذشته این کارو یه کم‌کاری از طرف ِ تو میدوونم... الآن هیچ توهینی نکردما، دارم سعی میکنم راحت باهات حرف بزنم! بتونم راحت نقدت کنم یا به خاطر ِ کارای مثبتت ازت تشکر کنم...

نقل قول:
شایدم داشته من اطلاعی نداشتم . سالهای سال هستش که مسابقات داخل اون تاپیک برگزار میشه !

استر ِ عزیز! ازت خواهش میکنم به عنوان ِ مدیر سعی کنی تنشو از فضا دور کنی، نه این که خودت عامل ِ تنش بشی...
با یه پاسخ میتونستی همین حرفا رو بزنی، ما هم اعتراض داشته باشیم، ولی لااقل التهابی که بین بچه‌ها هست به تنش تبدیل نشه.
راحت بهت بگم... من از ناظر ِ انجمنی مثِ هاگوارتز انتظار بردباری ِ بیشتریو دارم.

استر عزیز! دوسـِت دارم این هـــوا! به قصد دعوا و اینا نیومدم، اینو میگم که اشتباه برداشت نکنی، فقط ازت میخوام اگه خودت قبول داری اشتباهتو برطرفش کنی، اگه هم دلایلی داری که میگی اشتباه نکردی، بگوو تا صحبت کنیم... ولی به عنوان مدیر هاگ نذار این رفاقت و رقابت که خیلی هم قشنگه جاشو به چیزای دیگه بده!

یا یک دنیا احترام!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
درود

اولین نکته این که بنده به شخصه کاملاً اطلاعیه های تابلو اعلانات رو چک می کنم و اون ها رو توی تالار خصوصی به گوش بقیه هم رسوندم. نمی دونم شما با چه اعتماد به نفسی میای اینجوری صحبت می کنه و انگار طرفت چارلی ویزلی یا توحید ظفرپوره.
مسلماً این وظیفه ی هر ناظریه که همه ی این چیزا رو زیر نظر داشته باشه و من و رز همون روز اول مسابقه که دیدیم پستی مبنی بر شروع مسابقه زده نشده و جناب مدیر هم هیچ اثری از آثارشون نیست فکر کردیم که این مسابقه برگزار نمیشه.

نکته ی بعد:

استرجس:
نقل قول:
من این ترم برای هیچ موردی اطلاع رسانی نکردم و نمیکنم

استرجس:
نقل قول:
کلاس چفت شدگی با تدریس پروفسور جیمز سیریوس پاتر!

*لطفا اطلاعیه ها و قوانین هاگوارتز را به طور کامل مطالعه نمایید.

با آرزوی موفقیت .

استرجس:
نقل قول:
کلاس طلسم ها و وردهای جادویی با تدریس پروفسور فلیت ویک !

*لطفا اطلاعیه های هاگوارتز و قوانین هاگوارتز را به طور کامل مطالعه نمایید .

با آرزوی موفقیت .

به حمد المرلین که این ها هیچ کودوم اطلاع رسانی نیست.

نقل قول:
یک قضیه ای هم هلگا عزیز اشاره کردن مبنی بر اینکه اعلام نشده ما کجا مسابقه بدیم مگه به غیر از تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز تاپیک دیگه ای برای مسابقه وجود داشته ؟ شایدم داشته من اطلاعی نداشتم . سالهای سال هستش که مسابقات داخل اون تاپیک برگزار میشه !

والا ما از مدیرای محترم چیز های زیادی دیدیم، در نتیجه یاد گرفتیم کلاً هیچ انتظاری نداشته باشیم که همه چیز طبق قاعده پیش بره.
اون از ثبت نامی بودن یه ترم خلوت و پایه ی امتیازی 4 اول ترم. اینم که دیگه همه دارن می بینن اعلام نکردن مسابقات!
ظاهراً از ترم دیگه هم که دوستان در نظر دارن کلاً اعلام نکنن و از بیخ و بن خودشونو راحت کنند. اول ترم میان میگن فلان وقت ترم شروع میشه فلان وقت ترم تموم میشه. برین بازیتونو بکنین وقتی تموم شد بیاین به ما بگین!

به همین دلیل حتی اگه این مسابقات توی زنگ انشا گریفیندور هم برگزار می شد ما چندان تعجبی نمی کردیم!

در آخر هم توجه شما را به این پست و این یکی و این و این یکی جلب می کنم.

منتظر تکرار مسابقه هستیم.

پیام زده شده در: ۸:۲۱ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

درود

از اونجایی که هیچ تأیید یا اعلام شروع بازی، یا حتی اعلام محل برگزاری بازی بین دو تیم هافلپاف و
گریفیندور انجام نشد، در نتیجه بازی برگزار نشده. قاعدتاً اگه قراره مسابقات کوییدیچ توی این ترم برگزار بشه باید دوباره زمان بندی بشه و مسابقه ی ما با گریفیندور هم تکرار بشه.

مرسی

نقل قول:

سلام استرجس جان!
من اومدم سوالی بپرسم که خیلی خیلی ذهنمو مشغول کرده و فک کنم اعضای دیگه ی هافلپاف هم به این سوال اهمیت بدن. این چهارتا پستی که توی چهار پنج ساعت آخر گریف فرستاده نشونه ی تموم شدن مسابقه ی هافل و گریفندوره؟
چرا شروع مسابقه اعلام نشد؟
چرا هیچ تایید و اعلان بعدی ای نبود که ما بدونیم مسابقه شروع شده؟
نباید فرقی باشه بین شروع یه مسابقه با بقیه ی وقتا؟
پستی که هلگا چند ساعت پیش زده کاملا نشون میده تعجب ما رو از اینکه چرا مسابقه شروع نشده بوده!
اگه میشه بیا و جواب بده به ما!
مرسی!

به دو عضو خوب هافلپاف :

مسلما بزرگترین اشتباه شما چک نکردن تابلوی اعلانات بوده ! من این ترم برای هیچ موردی اطلاع رسانی نکردم و نمیکنم چون شیوه ی برگزاری هاگوارتز در ترم بعدی به این صورت هستش و از الان باید این قضیه جا بیفته ! من در تاریخ ۱۰:۳۸:۴۲ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲ برنامه ی مسابقات رو زدم فکر نمیکنم کار خیلی سختی بوده که این برنامه روز جایی یادداشت بکنین ! این مال این قضیه ! در رابطه با اینکه شما نمیدونستین و خبر نداشتین اصلا هیچ موردی مورد قبول نیستش چون خود هلگا عزیز در ساعت 11 صبح دیروز اعلام کردن که روز آخر مسابقشون هستش پس بنابراین اطلاع داشتن از این قضیه ! در رابطه با چهار پستی که توی تاپیک مسابقات زده شده باید بگم که تیم گریفیندور از قبل آماده بوده و خودتون هم این قضیه رو میدونستین چون تیم از از اول دی ماه تکمیل بوده و کمبودی چیزی نداشته و اینم باید ذکر کنم که خود من که برنامه ی کوییدیچ رو چیندم از تاریخ های آن اطلاعی نداشتم و بعد از چک کردن تابلوی اعلانات در تالار گریفیندور اعلام کردم تازه دو روز بعد از شروع مسابقه ! یعنی حتی خود منم دیر یادم افتاده بود ولی به موقع تابلو چک کردم و تو تالار اطلاع رسانی کردم !
یک قضیه ای هم هلگا عزیز اشاره کردن مبنی بر اینکه اعلام نشده ما کجا مسابقه بدیم مگه به غیر از تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز تاپیک دیگه ای برای مسابقه وجود داشته ؟ شایدم داشته من اطلاعی نداشتم . سالهای سال هستش که مسابقات داخل اون تاپیک برگزار میشه !

در هر صورت چون من نمیخوام حالت های عادی هاگوارتز به هم بریزه یک صحبتی با اعضای تیم گریفیندور و اعضای تیم راونکلاو میکنم که اگر مشکلی نداشتن در انتهای مسابقات یک روز برای ارسال پست های شما در نظر گرفته بشه ! البته بازم بگم من مشغول صحبت میشم و خبرشو به شما میدم و اگرم قرار شد که همچین کاری انجام بشه بازم هیچ اطلاع رسانی ای صورت نمیگیره ها! اگرم که نشد که هیچ !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۸ ۸:۲۶:۴۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۲ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
سلام استرجس جان!
من اومدم سوالی بپرسم که خیلی خیلی ذهنمو مشغول کرده و فک کنم اعضای دیگه ی هافلپاف هم به این سوال اهمیت بدن. این چهارتا پستی که توی چهار پنج ساعت آخر گریف فرستاده نشونه ی تموم شدن مسابقه ی هافل و گریفندوره؟
چرا شروع مسابقه اعلام نشد؟
چرا هیچ تایید و اعلان بعدی ای نبود که ما بدونیم مسابقه شروع شده؟
نباید فرقی باشه بین شروع یه مسابقه با بقیه ی وقتا؟
پستی که هلگا چند ساعت پیش زده کاملا نشون میده تعجب ما رو از اینکه چرا مسابقه شروع نشده بوده!
اگه میشه بیا و جواب بده به ما!
مرسی!

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱:۳۹ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
درود

از اونجایی که هیچ تأیید یا اعلام شروع بازی، یا حتی اعلام محل برگزاری بازی بین دو تیم هافلپاف و
گریفیندور انجام نشد، در نتیجه بازی برگزار نشده. قاعدتاً اگه قراره مسابقات کوییدیچ توی این ترم برگزار بشه باید دوباره زمان بندی بشه و مسابقه ی ما با گریفیندور هم تکرار بشه.

مرسی

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به آلبوس :

در مورد پست اولتون توی بهار میشه همچین کاری کردش ولی در حال برگزاری ترم اونم تو زمستون تقریبا به دلیل کمبود اعضا کار سختی میشه ولی پیشنهادتون عالیه !

در مورد پست دومتون باید بگم که باید روز قبل از تدریس اطلاع میدادید الان کاری نمیشه کرد !

به هلگا:

بله حق با شماست امتیازات تو این هفته به روز میشه!

به جیمز :

مشکلی نداره شما تدریستون رو سه شنبه ارسال کنید ولی به تمام دانش آموزانی که تا سه شنبه در کلاس شما شرکت میکنن امتیاز بدین !

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.