هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: باجه تلفن وزارتخانه (ارتباط با مسئولان)
پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
اینجانب رودولف لسترنج فرزند بابام انصراف خودم رو به نفع ارباب و حمایت شوندشون، آرسینوس جیگر اعلام میدارم!

رودولف لسترنج!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
با سلام.

آقا ما کناره گیری نمودیم و متنش هم تو ستادم نوشتم. برای سه کاندیدای باقی مونده، رودولف، ارسینوس و روبیوس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم لایق ترین فرد انتخاب بشه. از کسانی که زحمت کار رو کشیدن، دلو و سوزان و هرکسی که که زخمت کشیده تشکر میکنم و دستشون درد نکنه.

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
فلو: سلام

ملت: واااااا مصيبتا( ابراز احساسات ملت)

فلو: من اومدم اينجا تا..

ملت: نگو مشتى! دل ما رو خون نکن.

فلورانسو با پشت دست اشک هايش را پاک مى کند. برگه ى کناره گيرىرا مى کوبد روى ميز دلوروس و مى گوید:
- ما نيومده بوديم که بمونيم داوش.. نمى مونيم.

در همين جا رسما از رقابت كنار مي كشم. اميدوارم فرد شايسته به جایگاه وزارت دست بيابه.

باتشکر از زحمات.

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
از اونجایی که ویرایش زیر ویرایش ناظرش هم مجاز نی چه برسه به مدیر با زدن این پست میخوام از مقام محترم و معظم مدیر جناب آم بریج سوال کنم که با توجه به استدلال حضرتعلیا ، این پست چه ایراداتی به عنوان برنامه تلویزیونی در جادوگر تی وی داره؟ آیا همه مسائلی که حضرتعلیا در ویرایش پست قبلی بنده مطرح فرمودین توش وجود داره؟ که عطف به همین ایرادات قانون تنها یک تصویر رو تصویب کردین؟

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
بوی دیکتاتوری مدیریتی میاد

نقل قول:
جادوگر TV تعداد کل مجاز برای هر کاندیدا و هواداران وی: 2 مورد اشکال مجاز: متنی (پیام بازرگانی - مصاحبه - مستند) (امکان "درج فقط یک تصویر در متن با اندازه حداکثر 180×180 پیکسل")

بنده میخوام از مقام قدرقدرت قوی شوکت جلالتمآب مدیریت سایت بپرسم که آخه لامصب برنامه تلویزیونی رو چطور میشه فقط با یه تصویر اونم فوق العاده کوچولو سر و تهش رو هم آورد؟ :vay:

---
پاسخ:

حتماً علتی داره این محدودیت ها دیگه. این علت ها طیف وسیعی دارند؛ از محدودیت برخی کاندیداها در فراهم آوری عکس های مناسب گرفته تا طولانی تر شدن لود تاپیک ها، احتمال نمایش ناعادلانه پوسترهای تبلیغاتی، افت ایفای نقش و هنر توصیف صحنه های رسانه ای و ...

گذشته از این، جادوگر TV رسانه اختصاصی کاندیداها و هواداران اونها نیست که کمک از تعداد تصاویر بیشتر، سعی در تبلیغ گسترده تر خودشون داشته باشن. رسانه عمومی و بی طرف هست. برای همین چندین تاپیک مختلف برای تبلیغات معرفی شده. احتمالا هم دیدین که رادیو وزارت مثلا برای کاندیداها ممنوع شده تا آخر انتخابات. همین دیگه. قوانین تغییر نمیکنن. دیکتاتوریه دیگه.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۸ ۲۰:۰۷:۴۸
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۸ ۲۰:۰۸:۳۳

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
نقل قول:

در واقع بیشتر منظورم این بود که من نوعی که کاندیدا هستم نمیتونم مثلا بگم فلانی، من میخوام همه تبلیغام رو آخرین روز بزنم، تو برا چی رفتی منو تبلیغ کردی امروز و از برنامه م پیروی نکردی!:|

دقیقا کارکرد ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی و مدیر برنامه همینه. ایجاد همین هماهنگی چه از طریق پیام شخصی و چه در سیستم های خارج از سایت.

نقل قول:

فلانی خب ممکنه ترتیب اثر نده، بعد تکلیف من چیه؟:دی

دو حالت داره. یا داره از قصد ترتیب اثر نمیده به قول تو و هدفش اذیت کردن و امثال اینهاست و در اصل طرفدار کاندیدای دیگه ست یا حذب باده. یا اینکه دیر شده( مهلت ویرایش/حذف پست) گذشته.

در حالت اول کاندیدا میتونه به مسئولین فعلی وزارتخانه اطلاع بده و مسئولین خودشون میدونن با طرف چیکار کنن. در این حالت چون اگر طرفدار کاندیدای دیگه باشه در اصل و داره با ظاهر سازی و نمایش از شما طرفداری میکنه با هدف آسیب، تخلف انتخاباتی محسوب میشه و طرف تا آخر انتخابات از ایفای نقش اخراج میشه. اگر هم حذب باده و کلا مخالف سیستم وزارتخانه، طبق اونچه که برای حقوق جبهه های آزاد در اعلانات نوشتم، حق تبلیغ براشون تعریف نشده و حقوق گزارش و انتقاد و برنامه سازی رسانه ای دارن فقط.

نقل قول:

بعد خب طبیعیه که هیچکس نمیاد تو ستادش بگه و اعلام کنه که مثلا ملت! من همه تبلیغام رو قراره چهارشنبه سی و چهارم سپندارمذگان بزنم:|

پیام شخصی همینجا کار ساز هست. موضوع اینه که اصلا نیاز به اعلام تاریخ نیست. مدیر برنامه یک ستاد کافیه به طور علنی بگه به افراد که هیچ جا تبلیغ نکنید و اگر تبلیغ کنید ما قبول نمیکنیم و به مسئولین گزارش میدیم که شما نه تنها طرفدار ما نیستید، بلکه با عمل سرخود قصد آسیب به برنامه های تبلیغاتی مارو دارین. پس در کل حق تبلیغ رو میتونه جداگانه با پیام شخصی بین افراد مشخصی در اون تاپیک ها تعریف کنه تا بعدا اتهامی متوجه ستاد نشه.

نقل قول:

برای هرکس میاد تو ستاد اعلام طرفداری می کنه هم که طبق همون پست اولم منطقی نیست بشینی همه چی رو توضیح بدی.

افراد شناخته شده و قابل اطمینان رو در جریان میذارید به عنوان مسئولینی که به ستاد جهت دهی میکنن، اونها هم به شکل عمومی محفوظ بودن حقوق تبلیغات برای یک کاندیدا رو اعلام میکنن و طبق برنامه خصوصی، ایناهارو در قالب وظیفه بین طرفداران توزیع میکنن.

هدف اصلا این هست که تخلف ایجاد بشه و کاندیدا و ستادش درگیر چالش بشن. این قسمت از قضیه، ابعاد سیاسی انتخابات رو تداعی میکنه. جدا از بحث شوخی یکی از نقاط جذابش همینه.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
سلام
مرسی که اینجا رو خوندی و جواب دادی دلو!:دی
در واقع بیشتر منظورم این بود که من نوعی که کاندیدا هستم نمیتونم مثلا بگم فلانی، من میخوام همه تبلیغام رو آخرین روز بزنم، تو برا چی رفتی منو تبلیغ کردی امروز و از برنامه م پیروی نکردی!:| فلانی خب ممکنه ترتیب اثر نده، بعد تکلیف من چیه؟:دی بعد خب طبیعیه که هیچکس نمیاد تو ستادش بگه و اعلام کنه که مثلا ملت! من همه تبلیغام رو قراره چهارشنبه سی و چهارم سپندارمذگان بزنم:| برای هرکس میاد تو ستاد اعلام طرفداری می کنه هم که طبق همون پست اولم منطقی نیست بشینی همه چی رو توضیح بدی. در کل، برنامه ریزی کردن براش یه جورایی...هوم...غیرممکنه به نظرم:دی یعنی بیشتر خودجوش و مردمی پیش میره، کاندیدا ها خیلی کنترلی روش ندارن.

مرسی به هر حال!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام
ستادهای انتخاباتی برای همین باز شدن دیگه که کاندیدا بتونه مسئول ستاد و مدیر تبلیغات داشته باشه و لیست مستند تهیه کنه از هواداران و تبلیغات انجام شده توسط اونها.

حالا شما فرض کن تبلیغات مجاز رو انجام میدی و در دو روز آخر یهو نظرت عوض میشه و میری طرفدار یک کاندیدای دیگه میشی. حالا تکلیف چیه؟

مشخصه. شما خود کاندیدا نیستی. هوادارش هستی و تعداد تبلیغات مستقل از فرد در نظر گرفته میشه. مثلا گفته میشه فلان تعداد برای "کاندیدا و هوادارانش" در فلان تاپیک. حالا مهم نیست کاندیدای مورد پسند شما و یا هوادارانش قبلا چه تعداد تبلیغ انجام دادن، آیا سقف مجاز پر شده یا نشده. کاندیدای مورد پسند جدید شما (بعد از عوض شدن نظرتون) مثلا اگه هیچ کدوم از تبلیغاتش رو استفاده نکرده تا اون موقع، میتونه با استفاده از شمای هوادار اون تعداد مجاز رو تبلیغ کنه یا خودش شخصاً اینکارو انجام بده.

مفهوم اینه که کاندیدا و هوادارانش وقتی میگن اینقدر تعداد تبلیغ در این تاپیک مجاز هستن انجام بدن، همین تعداده. اصلا مهم نیست توسط خودش باشه یا هوادار فعلی یا قبلی ایشون. مهم اینه که تبلیغ به اسم ایشون و در راستای حمایت از اون کاندیدا ثبت شده باشه.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱:۴۰ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
سلام
امیدوارم یکی اینجا رو بخونه.
این طرحی که هرکاندیدا تعداد مشخصی تبلیغ داره یه مشکلی داره از دید من. ممکنه که فرضا فلورانسو معتقد باشه باید در لحظه آخر تبلیغ کنه. یا روزی یه تبلیغ بده. تاثیر گذاریش اینجوری بیشتره مثلا از دید او.
خب ولی فلورانسو نمیتونه همه هوادارانش رو کنترل کنه اونطوری تقسیم کنن تبلیغاتشو. نهایت به افرادی که خودشونو معرفی کردن میگه که آقا شما میخوای کمک کنی فلان روز و فلان جا بزن.
از سویی مثلا من طرفدار بروکسلم ولی میگم طرفدار رودولفم-اینا مثاله!- بعد میرم همه تبلیغای رودولفو یه جا میزنم سوخت میکنمشون.:| حالا همه سون نه ولی یک دومشون می پرن دیگه.
یعنی میخوام بگم کنترل تبلیغا دست خود کاندید نیست! موافقید با من؟

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۰:۵۱ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
درخواست شما قابل بررسی هست.

بوق اضافه بیای بعد این پست بزنی، دیگه بررسیش هم نمی کنیم بسته میمونه.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.