هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵

سپتیما وکتورold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۴۰ جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین

1-یک رول کوتاه در مورد رام کردن موجودات 4 ستاره بنویسید ! (فضا سازی در این رول نویسی بسیار اهمیت دارد ) (20 امتیاز)

-هی هاگرید امروز‌ کجا می ریم؟
-جنگل ممنوعه.
-اینو که می دونم منظورم اینه که موضوع درسمون چیه؟
-می خوام طبقه بندی موجودات را براتون توضیح بدم.
-طبقه بندی؟
-اره بعضی حیوونا نسبت به توانایی ها شون و خطراتشون و ... دسته بندی می شند.مثلا رو در رویی با ببر یا شیر برابر است با مرگ که این حیوانات ۵ستاره هستند.
-چه با حال!
-خوب حالا برو تو خوابگاه تا عصر.
-باشه خدافظ .
-مواظب خودت باش.

کلاس درس:
-بچه ها از این طرف.
دراکو:بازم با یک غول دو رگه کلاس داریم .!
-خفه شو مالفوی!
-بسه دیگه بچه ها..
-بدلیل خطر ناک بودن موجودات ۵ستاره با موجودات ۴ستاره اشناتون می کنم .
-این یک تستراله که جزو چهار ستاره ها محسوب می شود ،باید رامشون کنید چون با جادوگر ها میونه خوبی ندارند و خودشونو صاحب جنگل می دونند .بنابر این باید با انها به طرز اهانت امیزی رفتار نشه و خیلی هم تو کار هاشون دخالت نکرد.و از انها هم تعریف و تمجید بشه .حالا کی می خواد با این تسترال ارتباط دوستانه برقرار کنه؟
-من!
-دراکو تو نمی ...
-من می تونم.
-باشه خودت خواستی !
دراکو به تسترال نزدیک شد و دستش را جلو برد اما بدلیل اینکه تسترال ها در تشخیص افراد مهارت خاصی دارند درکو را با لگد به زمین انداخت و همه (مخصوصا هری)به او خندیدند.2-جانور چیست ؟ (5 امتیاز) (پاسخ های دارای منطق نیز امتیاز داده میشود و حتما نیاز به پاسخ دقیق نیست)


جانوران موجوداتی زنده قادر به حرکت تنفس،تغذیه و تولید مثل هستند.که شامل انسان،حیوان و گیاه می شوند.در خشکی، اقیانوسو اسمان زندگی می کنند که به دسته های :مهره داران،پستانداران،خزندگان،پرندگان،ابزیان،موجودات جادویی،تک سلولی ها و سخت پوستان تقسیم می شوند.


3-یتی یک جانور چهار ستاره است نام های دیگر آن را ذکر کنید ! (پاسخ باید صحیح باشد) (5 امتیاز)
مرد برفی،میگو،گیا درد،بیگفوت،ساسکواش،از گونه های ژیگانتوپیتکوسپاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

استرجس پادمور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۴:۲۱ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3558
آفلاین
جلسه دوم مراقبت از موجودات جادویی

صدای خنده ی بچه های کلاس از داخل راهرو شنیده میشد ! گویا خبر نداشتند که چه اتفاقی افتاده است ! استرجس همراه با دسته های کاغذ وارد کلاس شد و همزمان به دانش آموزان نگاهی انداخت !
خنده بر لبان لینی وارنر خشک شده بود ! کسی منتظر او نبود بلکه منتظر باروفیو بودند!
چشمان هکتور نیز گشاد شده بود !
استر کاغذ هارو بر روی میز گذاشت و گفت:
20 امتیاز از همه کسر میشه تا دیگه انقدر شلوغ نکنین ! صداتون تا راهروی پایینی هم میاد !
20 امتیاز از ریونکلاو بیشتر کسر میشه تا لینی دیگه تعجب نکنه !
لینی :
استرجس اهمیتی به چهره ی لینی نداد و گفت :
25 امتیاز هم از هکتور و اسلاترین کسر میشه تا دیگه چشاشو گشاد نکنه
هکتور :
باز هم استرجس اهمیتی نداد و ادامه داد :

خب استاد قبلی این درس یعنی باروفیو عزیز انصراف دادن و از این لحظه من تدریس این درس رو به عهده میگیریم و در خدمتتون هستم !
بوم .... شپلخ...
هاگرید با سر و صدای زیاد وارد کلاس شد و گفت:
استاد باروفیو ببخ.....د بیا
استر سرش را بلند کرد و نفس بلندی کشید و گفت:
هاگرید جان پسرم چند تا کم کنم هم خدا راضی باشه هم بنده ی خدا ؟
هاگرید دهانش را باز کرد که حرف بزنه ولی....
ااا..اه اه...
آرسی یک مگس با تیر کمون پرت کرد تو دهنش
_ به خاطر حرکت محشر آرسی فقط 30 تا کم میکنم از گریفیندور
آرسی : (این که باز کم کرد !)
استر به هاگرید اشاره کرد که بنشیند و ادامه داد :
خب برای این جلسه یک سوال از شما دارم کی میدونه جانور چیست ؟
همه به همدیگه نگاه میکردن و کسی پاسخی نداد به همین دلیل استر باز هم ادامه داد ...

_دسته بندی جانوران به پنج دسته تقسیم میشه که بر طبق سازمان نظارت بر موجودات جادویی از یک ستاره تا پنج ستاره رو شامل میشه ! که البته رو به رو شدن با موجودات پنج ستاره یعنی خود مرگ ! البته موجودات چهار ستاره هم اگر تخصص نداشته باشید منجر به مرگتون یا آسیب دیدگی بسیار شدید خواهد شد !
تمامی موجودات در دنیای جادویی دسته بندی شدن و هیچ موجودی در این کره خاکی وجود نداره که شامل دسته بندی نباشد ! یک شخص هم جزو این دسته بندی هستش !
هری آرام گفت : جالبه !
_ خب برای این جلسه فکر میکنم کافی باشه لطفا تکالیف زیر را تکمیل کنین و برای جلسه بعد با خودتون بیارید !

1-یک رول کوتاه در مورد رام کردن موجودات 4 ستاره بنویسید ! (فضا سازی در این رول نویسی بسیار اهمیت دارد ) (20 امتیاز)

2-جانور چیست ؟ (5 امتیاز) (پاسخ های دارای منطق نیز امتیاز داده میشود و حتما نیاز به پاسخ دقیق نیست)

3-یتی یک جانور چهار ستاره است نام های دیگر آن را ذکر کنید ! (پاسخ باید صحیح باشد) (5 امتیاز)

4-در تدریس ذکر شد که یک شخص (انسان) جزو دسته بندی جانوران ذکر شده است نام شخص یا لقب های وی چیست ؟ (پاسخ صحیح باشد)(5 امتیاز)تو این سایت از نوجوانی بودیم تا الان ... خیلی وقت ها دلمون شکست خیلی وقت ها هم از خوشحالی نمیدونستیم چی کار بکنیم ... یادش بخیر ...

تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۹:۴۲ شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

باروفیو


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
نمرات


یک توضیحی اوّل بدم شما ره ... نمره دهی توی کلاس و نمره دهی توی مسابقه در روستای ما متفاوت هسته. ممکنه اگر خود من داور یک دوئلی باشم و دو تا از پست‌های این کلاس در اون شرکت کنن کسی که نمره‌ی کمتر ره گرفته برنده بشه. پس نمرات ره مقایسه نکنید. در نمرات فقط چیزهایی که مطلقاً درست یا غلط هسته ره لحاظ کردم و جذّابیت داستان ره که سلیقه ای هسته به عنوان آپشن اضافه در نظر گرفتم یعنی اگر پستی خیلی قوی باشه یک نمره‌ی مثبت اضافه‌ای ره گرفته.


اسلیترین: 27


کنت الاف: 28


املا/دستور/نگارش: یک مورد غلط املایی/تایپی ره داشتی و یک مورد تغییر لحن پست بین کتابی و محاوره‌ای. (-2)

محتوا: یک مورد پیچوندن درخواست اصلی ره داشتی که قرار بود قدرت جادویی ره ره برای جانور کشف کنی ولی ویژگی‌های عادّی که این داره ره نوشتی. عنصر تخیّلی که می‌خواستم ره نداشتی. (-5)

یک موردم همینطور نصیحتی می‌گم و توی نمره‌ی تو اینه ره تأثیر ندادم: وقتی تلمیح ره استفاده می‌کنی، یا باید از همه فهم بودن سورس اطمینان داشته باشی، یعنی انقدر معروف باشه که احتمال این که کسی نفهمه منظور تو چی هسته خیلی کم باشه، یا باید طوری این کار ره بکنی که اگر طرف سورس تو ره دیده/شنیده/خونده باشه، تلمیح تو ره بفهمه و حال کنه و اگر ندیده/نشنیده/نخونده باشه، اصلاً توجّهش جلب نشه که تو چیز دیگه‌ای ره اشاره کردی. مثلاً یک انیمه یا یک آهنگ متال سورس‌های مناسبی برای تلمیح آشکار نیستن چون افراد خاصّی انیمه ره می‌بینن یا متاله ره گوش می‌دن، امّا مثلا استفاده از لهجه «برره‌ای» ره می‌شه انجام داد چون کمتر فرد ایرانی‌ای هسته که حدّاقل پنج دقیقه از اینه ره ندیده باشه. ایناره کلّاً در مورد اون کارتونی که در رولت استفاده کردی گفتم که از قضا تصادفاً یکی تیتراژش ره چند روز پیش به من نشون داده بود ... در غیر این‌صورت منظور توره نمی‌فهمیدم.

نجینی: 30


املا/دستور/نگارش: یک مورد علامت‌گذاری اشتباهه ره داشتی که اینه ره لحاظ نمی‌کنم تا به پاپا نگی ... باشه؟ (باز چی شده.)

پاراگراف بندی و ظاهر پست: اوّل پست تو تجمّع شکلکش زیاد هسته و تمام جملات از دم شکلکه ره دارن که این چشمه ره می‌سوزونه می‌زنه. 17 تا دیالوگ پشت سر هم و 17 شکلک! (-2)

محتوا: یک مورد پیچوندن درخواست اصلی ره داشتی که قرار بود قدرت جادویی ره ره برای جانور کشف کنی ولی ویژگی‌های عادّی که این داره ره نوشتی. عنصر تخیّلی که می‌خواستم ره نداشتی. (-5) به نظر من ایده‌های طنز تو کلّاً خیلی جالب هسته، اینه ره هم می‌شه توی رولت دید هم توی سوال دو. با مقداری تمرین می‌تونی پرورش این ایده‌ها ره هم تقویت کنی و نویسنده‌ای در سطح اسطوره‌های روستای ما بشی. (+2)

پانسی پارکینسون: 22


املا/دستور/نگارش: متأسّقانه شما کلّ نمره‌ی این بخش رو از دست دادین (-5) چون به سبک چت کردن تایپ کردین. این پیشرفت تکنولوژی هرچقدر خوبی داشته، نابود کردن شیوه‌ی نگارش درست رو هم در برداشته و خیلی‌ها املای صحیح رو کلّاً فراموش کردن. چند مورد از ایرادات املایی: «به»، «که»، «بخوان»، «دیگه»، «یه»، «چند تا»، «فکر» و ...
ضمناً بهتره به جز دیالوگ‌ها، از ادبیات کاملاً محاوره‌ای استفاده نکنیم.

پاراگراف بندی و ظاهر پست: بین پارگراف‌ها دو بار اینتر ره بزن تا این‌ها از هم جدا بشن. یا بین دیالوگ و پاراگراف بعدیش. (-2)

محتوا: یک مورد پیچوندن درخواست اصلی ره داشتی که قرار بود قدرت جادویی ره ره برای جانور کشف کنی ولی ویژگی‌های عادّی که این داره ره نوشتی. عنصر تخیّلی که می‌خواستم ره نداشتی. جغدها توی دنیای جادویی این ویژگی ره داشتن! (-5)
یک مورد استفاده از لغات خارج عرف داشتی که اینه ره در نظر نمی‌گیرم ولی ما این‌جا این‌قدر صریح عرف ره زیر پا نمی‌گذاریم و حتّی‌الامکان قابل چاپ (!) می‌نویسیم.
یک مورد دیگر هم بی دقّتی به خواسته‌ی سوال داشتی که در سوال دوّم به قسمت «اجتماعی سیاسی» توجّه ره نکردی. (-1)

در پایان اینه ره بگم که نگاه نکن که نمره‌ی تو خوب به نظر نمی‌رسه، کلّ مواردی که گفتم با یک ویرایش کوتاه برطرف می‌شه و رعایتشون کار سختی نیسته که نیاز به مهارت یا تمرین داشته باشه. فقط دقّته ره می‌خواد.


گریفیندور: 34


آرسینوس جیگر: 35


املا/دستور/نگارش: یک مورد جمله بندی شیری ره داشتی (زبان مارمولک به سرعت جمع شد و مارمولک را هم بالا کشید. مارمولک هم مستقیما رفت) یک مورد غلط املایی (جلّ الخالق) (-2)

محتوا: کلّا طنز توره دوست داشتم، لبخنده ره ره روی لب‌های خواننده‌های خوب توی خونه آورد! (+3)

آلیشیا اسپینت: 29


املا/دستور/نگارش: چند مورد فاصله گذاری غلط ره داشتی، مثلا حرف ربط «و» ره به کلمه بعدی چسبوندی. همچنین در علامت‌ها هم فاصله صحیح ره رعایت نکردی. علامت هایی مثل نقطه، ویرگول، تعجّب و ... به کلمه‌ی قبلی می‌چسبن و با کلمه‌ی بعدی فاصله دارن. علامت‌های چندتایی مثل ؟؟ درست نیستن. یک علامت سوال کافیه. (-3) یک سری موارد نادرست هم هستن که در موردش سختگیری نمی‌شه مثلا نیم‌فاصله که چون بعضی کیبردها ندارنش خیلی‌ها در جای لازم ازش استفاده نمی‌کنن یا تشدید که معمولا مثل اعراب‌گذاری ازش صرف نظر می‌شه ... اون ها به کنار امّا دیگه استفاده از «ا» به جای «آ» درست نیست با این که مثل مواردی که گفتم یک مقدار مرسوم شده.
یک مورد هم تغییر لحنه ره داشتی. (-2) برای قسمت‌هایی که دیالوگ نیستن یک لحن ثابت انتخاب کن و در طول پست تغییرش نده. بعضی جاهای پستت به لحن کتابی نزدیک می‌شد و بعضی جاها فاصله می‌گرفت. پیشنهاد من اینه که کتابی نوشته بشه امّا این مورد سلیقه‌ایه. مهم اینه که تغییر نکنه و البته کاملاً شکسته و محاوره‌ای هم نباشه ... مثل چت کردن!

محتوا: یک مورد بی دقّتی به خواسته‌ی سوال داشتی که در سوال دوّم به قسمت «اجتماعی سیاسی» توجّه ره نکردی. (-1)

لوییس ویزلی: 35


فقط یک مورد علامت‌گذاری اشتباه بود که اینه ره صرف نظر کردم. (چی؟...)

هری پاتر:33


محتوا: یک مورد پیچوندن درخواست اصلی ره داشتی که قرار بود قدرت جادویی ره ره برای جانور کشف کنی ولی هیچ نیروی خاصّی ره نداشت! فقط تشابه اسمی ره داشت. عنصر تخیّلی که می‌خواستم ره نداشتی. (-5)
طنز تو هم لبخنده ره روی لبای خواننده‌های توی خونه آورد. (+3)

آلبوس دامبلدور: 35
I'm sick of psychotic society somebody save me
پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

آلبوس دامبلدور old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 178
آفلاین
به نام خدا


1. رولی بنویسید و در آن با استفاده از خلّاقیّت و تخیّل خود، خواص جادویی حیوان مشنگی خود را کشف کرده و یا از آن‌ها استفاده کنید. (30 نمره)
- آلبوس، نوکم مو در اورد ان قدر گفتم، من همدم، همدل، دوست، زن، کوفت و مرض نمیخوام!
- آخه چرا فوکس؟ دوست نداری یکی پا به پات بسوزه؟
- من فعلا یکیو میخوام شلوارکم رو بدوزه.

چشم های آبی دامبلدور چرخید و به جا لباسی فوکس نگاه کرد، شلوارک راه راهِ قرمز و سفید که از ناحیه خشتک جر خورده بود در راس آن قرار داشت. ذهن دامبلدور رفت سمت زمانی که این شلوارک پاره شد، باشگاهِ عشق و دوستی، قسمت ژیمیناستیک، حرکت صد وهشتادِ خروسی و زارت! ناگهان با یاد آوری آن صحنه زیر خنده زد اما فوکس که از ذهن پیرمرد اطلاعی نداشت، فقط سرپرست محفل را دید که به شلوارک او نگاه میکند و میخندد.
- بازم شلوارک دید، ذوق کرد.

یک ساعت بعد - لندن

- اینارو نگاه کن فوکس، قشنگ نیستن؟

ققنوس با تعجب به مرغ عشقی که درحال مردن بود، نگاه کرد.
- جون دادنه این کجاش قشنگه؟
- اونو نمیگم، نگاه کن، بالاش زده مرغ عشق. به نظرت ممکنه مرغ عشق، تخم عشق بذاره؟
- لابد اسم بچه ش هم میخوای بذاری عشق کوچولو.

آلبوس به حرف فوکس توجهی نکرد و وارد مغازه شد، او به همه پرنده های موجود در مغازه نگاه کرد، در رویاهایش روزی را می دید که یک لشگر از پرندگان داشته باشد که همه به یکدیگر عشق بورزند و جوجه های مختلف به وجود بیاورند و معنی عشق را به همه پرندگان دنیا بفهمانند و یواشکی برتی بات های مخفی اش را بخورند و...
- نـــــه! برتی بات هام نه! همون یه پرنده خوبه!

ققنوس و فروشنده نگاهی به یکدیگر انداختند، ققنوس بالَش را دور شقیقه ش چرخاند و مرد شانه ای بالا انداخت. آلبوس یکی یکی به قفس ها سر میزد و برای امتحان آن ها صدای " بوس " در می اورد اما اکثر پرندگان به انتهای قفس می چسبیدند. بالاخره یک پرنده با شنیدن " بوس دامبلی " شروع به آواز خواندن کرد. پیرمرد با خوشحالی گفت:
- این پرنده فرزند روشنایی منه!

بلافاصله سرش را برگرداند و به قفسی که در آن کبوتری کرک و پر ریخته قرار داشت، نگریست.
- اما اینو میخرم.
- آلبوس؟ الان خودت گفتی که...
- نه نه، همینو میخوام، لطفا حساب کنید.

چند دقیقه بعد که سرپرست محفل به همراه یک قفس در دستش از مغازه خارج شد، فروشنده به سرعت شماره تلفن برنامه شوک را گرفت و گفت:
- الو؟ سلام جناب، من فکر کنم روح رونالدینیو رفته تو بدن یه پیرمرد.

چند ساعت بعد - دفتر مدیریت هاگوارتز

- حالا ببین چه پرنده ی... عه! ... تو اینجا چیکار میکنی استر؟
- الان من مدیر هاگوارتزم پدر جان، اطلاعیه رو نخوندی؟
- خب میشه چند لحظه تشریف ببری؟ به هرحال منم وقتی سوروس منو نکشته بود مدیر بودم.
- نه من اصن اینطوری نمیتونم و...

ناگهان در قفس کبوتر باز شد و پرنده ی بدون کرک و پر که بی شباهت به مرغ بریان نبود، از آن بیرون پرید و روی میز مدیریت افتاد و چشم در چشم استرجس دوخت. بعد از چند ثانیه مدیر هاگوارتز گفت:
- البته که می تونید آقای دامبلدور، شما پیشکسوت مایید.

این بار نوبت دامبلدور و فوکس بود که نگاهی بین یکدیگر رد بدل کنند، سپس یک پاس توی عمق، یک قیچی برگردان از آلبوس و ...

- توی دروااااازه! قطعا وقتی توپ توی دروازه باشه یعنی گل شده! باور کنین بینندگان عزیز!

در این لحظه که استرجس با تلاش بسیار به سمت در دفتر مدیریت در حال حرکت بود، فوکس پرواز کرد و روی کنترل تلوزیون فرود آمد و آن را خاموش کرد. سپس به پیرمرد نگریست. پیرمرد نزدیک فوکس آمد و طوری که کبوتر نفهمد در گوش نداشته ی ققنوس نجوا کرد:
- خب فوکس، میخوام وظیفه سختی بهت محول کنم.
- دوباره با مسواک ریشاتو بشورم؟
- نه نه، میخوای توانایی های این کبوتر رو کشف کنی، ببین از چه روشی میتونه برای محفل مفید باشه. منم باید برم مسابقه کوییدیچ رو ببینم و ببینم اگه هری نفس کشید گریفیندور رو برنده کنم.

قبل از آنکه ققنوس بتواند اعتراضی بکند، آلبوس با گام های بلند به سمت در رفت و از آن خارج شد.

دو ساعت بعد

- وای فوکس چه صحنه هایی رو از دست دادی! فوکس؟ ... تو چیکار کردی؟!

ققنوس روی میز نشسته بود و با انزجار به کبوتر " نیمه زنده " نگاه میکرد. سپس لیست بلند بالایی را از لا به لای پر هایش دار اورد و به دست پیرمرد داد و خودش روی میز دراز کشید. دامبلدور تند تند شروع به خواندن کرد:
- نمیتونه پرواز کنه... نمیتونه شنا کنه... توانایی رزمی نداره... از حیوانات غیر پرنده میترسه، پی نوشت، من دارم میرم چین؟ چرا فوکس؟
- ان قدر زدمش که فکر کنم برم اونجا میتونم دان دو شائولین بگیرم.

پیرمرد به این موضوع فکر کرد که شاید واقعا این پرنده توانایی بالقوه ای ندارد، بنابراین او را از روی میز برداشت و به سمت پنجره برد. ناگهان پرنده به هوش آمد و کمی بال بال زد و دامبلدور بلافاصله او را رها کرد و پرنده با صدایی شبیه به صدای افتادن لگن پلاستیکی، روی زمین افتاد. فوکس گفت:
- اینطوری نمیمیره آلبوس، از بالا تر بگیر بندازش.
- خب اون گفت ولش کنم منم بدون اختیار ولش کردم.
- اون اصن نمیتونه...
- زیر بال هاش؟
- نه منظورم اینه اون اصلا نمیتونه حرف بزنه تو چطوری میگی گفته ولش کنی؟

فوکس آروم آروم اومد بارون به سمت کبوتری که بعد از آزمون های شنا و هنر های رزمی فوکس و پرت شدن از دست دامبلدور خیلی با مرگ فاصله ای نداشت، رفت. ققنوس لگدی به پهلوی کبوتر بخت برگشته زد و پوست گردن او را به دلیل نداشتن یقه، گرفت و از روی زمین بلند کرد.
- بلند شو مرتیـــ ... بلند شو عزیزم ... بیا جای من استراحت کن.

پیرمرد نگاه مشکوکی به فوکس انداخت و فکری به ذهنش رسید. با وجود پیری، با چابکی خودش را به ققنوس رساند و کبوتر را از چنگال های وی قاپید و در چشم پرنده نگاه کرد و منتظر واکنش او شد. بعد از چند ثانیه لبخندی به کبوتر زد و گفت:
- متاسفم، چفت شدگی مانع کنترل ذهنت میشه.

سپس به کارت روی میزش نگاهی انداخت و گفت:
- فکر کنم بدونم تواناییت به چه دردی میخوره.

دقایقی بعد - خانه ریدل

- ارباب، از طرف پست یه هدیه براتون اومده.
- امروز تولدمون نیست، کسی هم از ما خوشش نمیاد، برای چی باید کادو بگیریم؟
- نگفته از طرف کی و از کجا میاد، فقط زده برسد به دست تام.

ولدمورت که با شنیدن اسم کوچکش فهمید کادو از طرف دامبلدور است آهی کشید و با بی حوصلگی جعبه را از ریگولوس گرفت و روبان روی آن را باز کرد و خود به خود در جعبه باز شد و چشم های قرمزش به پرنده بدون پر افتاد، چند ثانیه با جدیت به پرنده خیره ماند، سپس لبخندی زد و با خوشحالی گفت:
- عشق ورزیدن چه قدر چیز خوبیه.

مرگخواران:

2. پنج مورد از خواص اجتماعی سیاسی شیر گاومیش را نام ببرید. (5 نمره) (اختصاصی)

1. شیر گاومیش باعث صلح جهانی میشه، زمانی که همه جادوگر ها از یک نوع شیر استفاده کنند متوجه میشوند که از یک پیکرند و از همان طور که زبان و فرهنگ باعث اتحاد و استحکام یک ملت ملت میشود، شیر گاومیش هم سبب یکپارچگی جامعه جادوگری میشه.

2. از شیر گاومیش رو میشه سر جلسه آزمون های سمج بین دانش آموزا پخش کرد تا هم تبلیغی برای دولت باشه و هم به توانایی مغز کمک کنه و باعث شه موسیقی های قباس عادری سر جلسه امتحان تو مغزشون پخش نشه و درس های خونده نشدشون یادشون بیاد.

3. از اونجایی که شیرگاومیش دارای هیچگونه مواد انرژی زایی نیست میشه اون رو یه خوراکی مقوی برای کوییدیچ بازان دونست تا با استرس مقابله کنن و صد در صد تواناییشون رو به کار ببندن و باختنشون رو تقصیر داور و زمین وحلقه و توپ نندازن و یه بازیکن خفن بشن، لژیونر بشن و برن تیم ملی و معروف بشن و خلاصه پولدار بشن.

4. از اونجایی که شیر گاومیش از شیر گاو معمولی گرون تره میتونه یه منبع درآمد خوب باشه تا جامعه با بیکاری مقابله کنه و روستایی های زحمتکش بیشتری به وجود بیاره تا هم انگل جامعه نشن هم پول در بیارن و هم افتخار کنن که شغلشون با شغل وزیر یکی بوده.

5. کارخونه چیپس سازی زم زم میتونه از شیرگاومیش استفاده کنه و چیپسی با طعم شیر گاومیش بسازه تا ذهنیت غلط دانشمندان رو مبنی بر مضر بودن چیپس تغییر بده و مردم از این خوراکی خوشمزه استفاده کنن و چاق نشن و همه کنار هم خوشحال زندگی کنن.


به یاد گیدیون و هری.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.


پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

هری پاتر old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱:۰۷ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
ارشد گریفیندور، اِ ارشد مرشد نداریم که! بیخیال...


تکیلف اول!


یک سال پیش تو همین حوالی:


- جیگرم! جیگرم! جیگرم!
- دِ دو دیقه دندون رو جیگر بذار بیبینم که وزیر می‌شه خر.
- دندون رو خودم بذاریم؟!

خیلی وقت بود که هری دیگه اون پسر برگزیده نبود و برای رفع گرسنگی شکم خونوادش و خونواده ی عیالش مجبور بود چوپونی کنه و به مزرعه ی سرزردش که پر از گیاهای مفید صادر شده از افغانستان بود برسه. از اون‌جا که کل مزرعه رو گاومیشای بارفیو تصاحب کرده بودن هری مجبور بود تنها خرش، جیگر، رو بیاره ور دست خودش تو گریمولد و باهاش زندگی کنه.

- به رای مردم و دستورات شورای زوپس، وزیر این دوره از انتخابات کسی نیست جز آقای جیگِر!
- جیگَرم!

او جیگر بود و جیگر، وزیر بود! هری همیشه دلش می‌خواست یه دور منو رو تو دستاش بگیره و باهاش کل ویزلیا رو بلاک کنه اما به علت فهیم بودن ملت و عدالت شورای زوپس هیچ وقت منویی گیرش نیومد. اما حالا زوپس، وزارت و منو رو به جیگر داده بود، یک عدد خر. شاید اگه جیگر مال هری نبود، هری بلند می‌شد و کل ملت رو به اکسپلیارموس می‌بست اما خب جیگر، خر هری بود. کی از داشتن یه پارتی تو وزارت بدش میاد آخه؟

- هُشه خر، بلند شو بریم ساختمون وزیرینا بگیرم وزیرت کنم.
- اون جیگِره، من جیگَرم.

ساختمون وزیرینا:

- ببین جناب، شما یه خر آوردی ادعا می‌کنی وزیره؟
- تلویزیون گفت دادا. به صداقت تلویزیون شک داری تو؟ این‌همه زلال آحکام نشون می‌ده شک داری تو؟ نکنه به سخنان حاج آقا رائفی پورم شک داری تو؟! استغفرالمرلین! :bro:
- نه آقا، شکلات خورده هرکی شک داره اصلا. فقط این خر شما چه ویژگی مفیدی داره برای وزارت آخه؟

خر چه ویژگی خوبی می‌تونست داشته باشه؟ تا حالا ندیده بود کسی شیر خر بخوره اما خب به طور کلی شیر خر رواج زیادی تو جامعه داشت که خب این هم چندان چیز جالبی برای وزارت نبود. ولی خب وقتی نماد دموکرات ها خره پس چرا خر نباید بتونه وزیر بشه؟ اصلا خر باید وزیر بشه که بتونه مردم رو خر کنه دیگه. اما نمی‌شد جلوی خود مردم گفت که می‌خوایم خرتون کنیم برای همین هری گفت:
- این خر من، جیگره!
- ژون! راست می‌گیا، عجب جیگریه!

و جیگَر به جای جیگِر وزیر شد.

چند صباحی بعد:

- وزیر خر حیا کن، وزارتُ رها کن!
- شیر گاومیش، تو حلق وزیر!
- قافیه که نداشت.

در بین هیاهو و اعتراض کاربرا، جیگر آسوده نشسته بود تو اتاقش و یونجه میل می‌کرد. هری هم بغل دستش لم داده بود روی کاناپه و مشغول بلاک کردن لیست بی‌ پایان ویزلیا بود. به شکل ناگهانی در شکست و آرسینوس جیگِر واقعی وارد شد و داد زد:
- پاشین وزارتم رو بهم پس بدین بینم. من جیگر با گاف مکسورم!
- حالا تو هی مکسور مفتوح کن واسِ ما. نمی‌ذاری این خر بدبخت یکم حال کنه بلکه رشد شیر خر داشته باشیم تو جامعه خب.
- جیگرم! جیگر مفتوح!

آرسینوس لیستی رو از تو جیبش در آورد و گفت:
- دِ لامصبا، انفجار و اینا داره رخ می‌ده تو شهر، نیروی تروریستی بالش وارد عمل شده!
- باشه.
- کل خزانه رو اختلاس کردن رفت!
- باشه.
- رشد بیش از اندازه ی تعداد ویزلیا باعث شده مرلین تو آسمون هفتم هم بناله از این‌که چرا انقدر ویزلی زیاده تو آسمونش!
- جیگَر جان، بزن این رو بلاک کن بره پی درس و مشقش انقدر تو کار ما دخالت نکنه.

جیگَر منوش رو از لای یونجه ها بیرون آورد و دکمه ی " بلاک کن این رو دادا" رو زد اما اتفاق خاصی نیفتاد. جیگر رو کرد به هری و گفت:
- فک کنم لای دم و دستگاش یونجه رفته، دکمه های دیگه رو بزن ببین عمل می‌کنه یا نه.

جیگر سم طلایی در جهت عمل کردن به حرف صاحبش همینطور یورتمه رفت رو منویی که زمانی در دست بزرگان سایت بود. بنگ! همه جا سیاه شد و فقط می‌شد ارور های مختلف رو هوا دید که وارد حلقوم افراد حاضر در اتاق می‌شد. دلفی که جزو ملت همیشه حاضر در صحنه بود پرید تو رول و گفت:
- بگمن تو بازم یه پیام شخصی رو فرستادی واسِ همه که سرور سایت بترکه؟ خب من چط...

و سایت از ریشه و اساس دان شد! قصه ی ما به سر رسید، کلاغه هم چون سایت دان شد کلهم در افق محو شد.

پ.ن: برای ببعی شکلک گذاشتین، خب چرا برای خرا نذاشتین؟ تا کی تبعیض آخه؟

تکلیف دوم!


1- خب شیر گاومیش می‌تونه جایگزین شیر گاو بشه بدیم ملت هی بخورن. معمولا هم می‌گن قبل خواب شیر بخورین پس از همین شیره می‌شه استفاده کرد که ملت بخوابن نیان تو خیابونا اعتراض و اینا.

2- هر وقت کسی چیزی ضدتون گفت می‌تونین بگین "شیر گاومیش، بنوش!"

3- در هنگام اعتراضات می‌شه شیر گاومیش رو سر و صورت ملت زد و سرکوب کرد.

4- کیک می‌شه زد تو شیر گاومیش خورد جهت سپری کردن اوقات فراغت تو وزارت خونه.

5- بازم هر وقت کسی چیزتون گفت می‌تونین بگین "شیر گاومیش، بنوش!". دوبار گفتم چون واقعا مهمه این مورد.پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
1- رولی بنویسید و در آن با استفاده از خلّاقیّت و تخیّل خود، خواص جادویی حیوان مشنگی خود را کشف کرده و یا از آن‌ها استفاده کنید. (30 نمره)

- میگم خواص جادویی داره!
- نداره.
- داره!
- نداره.

لوئیس و چارلی ویزلی به شدت در خانه گریمولد درحال بحث بودند.موضوع مورد بحث آنها این بود که لوئیس معتقد بود سگش، آرکو خواص جادویی دارد ولی چارلی با این موضوع مخالف بود.چارلی ادامه داد:

- اگه دلیل بیاری که سگت خواص جادویی داره من باور میکنم.
- الان واست دلیل میارم!

لوئیس در یک لحظه یک کلاه کاراگاهی در آورد و بر سر گذاشت.سپس با قدم های بلند شروع به راه رفتن و صحبت کرد:

- همونطور که میدونی دماغ سگ خیلی قویه.پس به این نتیجه میرسیم که آب دماغ یا موی دماغش خواص تقویت بویایی رو داره اونم خیلی زیاد که بی شک جادوییه!
- چی؟...

لوئیس پس از چند لحظه ژست گرفتن و تکان دادن سرش به نشانه تایید به چارلی نگاهی متفکرانه کرد.

- دلیل دوم! چشم های سگ به قدری جادویی و خفنه که وقتی توش نگاه میکنی دچار هیپنوتیزم میشی
- جان؟!
- و میرسیم به آخرین خواصش! میشه با موهاش معجونی درست کرد که باعث رشد سریع موها میشه.اونم از نوع نرمش!
- تحت تاثیر قرار گرفتم!

روز بعد

برای تنبل هایی مثل لوئیس سَر صبح بود. اهل خانه تازه بیدار شده بودند و درحال راست و ریست کردن صبحانه بودند. ناگهان لوئیس از طبقه بالا نعره زد:

- چارلی جون مادرت برو حموم! بوی پوزه کوتاه اوکراینی میدی!
- تو چطوری فهمیدی من دیروز با پوزه کوتاه کار کردم؟
- یکم آب دماغ آرکو رو خوردم.گفتم جواب میده!
- آب دماغ سگ...

3 ساعت بعد

- نه لوئیس بهت که گفتم نمیشه با آرکو بری بیرون!

باز هم جر و بحث! اما اینبار موضوع ساده تر از قبل بود.لویس می خواست با آرکو به پیاده روی برود.همین!

- اما بابا! به این چشم های معصوم این سگ بیچاره نگاه کنید. ببینید چقدر دلش می خواد بره بیرون.
- نه لوئیس... اما سگت خیلی بامزه است... مخصوصاً چشم هاش... باشه میتونید برید!
- ممنون!

در سوی دیگر اتاق دهان چارلی به اندازه ای که فکش اجازه میداد باز شد!

صبح روز بعد

- صبح بخیر پدر!
- صبح بخیر چارلی اوضاع اژدها و اینطور صحبت ها چطوره؟
- خوبـ...پدر؟! شما مو درآوردین! دیگه کله تون تاس نیست!
- آره میدونم. یکم از معجون موی سگ لوئیس گرفتم. خیلی به درد بخور بود!

در این لحظه بود که چارلی به خواص سگ ها پی برد. ناگهان هنگ کرد و در مانیتورش با پیام ارور رو به رو شد!

2- پنج مورد از خواص اجتماعی سیاسی شیر گاومیش را نام ببرید. (5 نمره) (اختصاصی)

1- شیر گاومیش صدها برابر از شیر گاو پر کلسیم تر بوده و گاومیش در کتاب رکورد های گینس به عنوان پر کلسیم ترین حیوان ثبت شده است و احتمالاً همین موضوع هم باعث وزیر شدن باروفیو شده است!

2- پس از استفاده از شیر گاومیش کلسیم ما بالا زده و به علاوه محکم کردن استخوان ها، مغز، معده، روده و سایر اعضای بدن را هم محکم سازی میکند.

3- با خوردن شیر گاومیش اعتماد به نفس بسیار بالا رفته و میتوانیم قله های موفقیت را فتح کنیم!

4- آیا می دانستید در جنگ جهانی دوم نیرو های متفقین برای شکست هیتلر از شیر گاومیش استفاده میکردند؟ ما هم میتوانیم در صورت بروز مشکل خستگی یا نبود نیرو از شیر گاومیش استفاده کنیم!

5- شیر گاومیش در جنبه های سیاسی تبلیغ بسیار خوب و منظقی ای است و سلامت، نیرو، تلاش و باقی قضایا را تبلیغ میکند.
پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵

گریفیندور

آلیشیا اسپینت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۴۰:۲۹
از روی جارو
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 131
آفلاین

1. رولی بنویسید و در آن با استفاده از خلّاقیّت و تخیّل خود، خواص جادویی حیوان مشنگی خود را کشف کرده و یا از آن‌ها استفاده کنید. (30 نمره)


-الیشیااا ببین چی پیدا کردم.
الیشیا که کم کم داشت خوابش میبرد با صدای انجلا از خواب پرید.
چشماشو مالید انجلا کنارش نشسته بود ویه موجود عجیب دستش بود.با تعجب نگاهی بهش انداخت وگفت:این چیه دختر.

انجلا همین جور که دست حیوانشو گرفته بود وامتحانش میکرد گفت:نمیدونم اینا یکی از دوستام واسه تولدم واسم فرستاد ولی نمیدونم چیه وچیکار انجام میده.

الیشیا نگاهی به حیوان انداخت به نظر میاد خواب باشه بیحال افتاده بود.پوزه درازی داشت.وپوستش پولک پولکی بود .یه دم دراز داشت با دست وپاهای کوتاه .الیشیا بهش سیخونک زد اما تکون نخورد بازم همون کارو کرد ولی نه تکون نخورد.
-انجلا فکر کنم این یه چیزی هست این جوری شد .
-من که نمیدونم این چه حیونیه حتی نمیدونم غذاش چیه.
-اممم.من یه فکری دارم بیا بریم از هرمیون بپرسیم اون میدونه حتما.

در اتاق مطالعه گریفیندور
انجلا سرشو به علامت باشه تکون داد و همون طور که اون حیونو لمس میکرد با انجلا به سراغ هرمیون رفتن.هرمیونو تو اتاق مطالعه پیدا کردن.رفتن پیشش .
-هرمیون تو میدونی این حیون که دست انجلاست چیه؟؟
هرمیون همین که سرشو بلند کردواون حیونو تو بغل انجلا جیغی زد .
-وای اینو از کجا اوردید.
انجلا والیشیا چشماشون گرد شد.
-اینو یکی از دوستای انجلا بهش داده.مگه چیه؟؟

هرمیون گفت:این بهش میگن تمساح .تو اب زندگی میکنن .مخصوصا تو بیشه زار ها بیشتر زندگی میکنه دندونای تیزی داره وگوشت خواره حتی ادم هم میخوره.
-من که ازش نمیترسم به نظر اروم میاد .بعد روشو به سمت انجلا کرد و ادامه داد:تو چی میترسی؟

-انجلا گفت :معلومه که نه اون خیلی ارومه.
هرمیون نفسشو با کلافگی بیرون داد:چرا متوجه نمیشید اون ارومه چون خوابه واینکه از اب بیرونه اگه بیدار شه وغذا نباشه شما رو میخوره .با اینکه این نوع جانور بیرون اب اروم تره ولی بازم خطر ناکه.

انجلا سرشو با لجبازی تکون داد وگفت:اون حیون خوبیه مگه نه الیشیا؟
الیشیا سرشو با تردید تکون داد وگفت :خوب اره.
الیشیا از هرمیون تشکر کرد سپس با انجلا واون حیون تو بغلش که حالا فهمیده بودن اسمش تمساح به سمت حوض وسط حیاط مدرسه راه افتادن .

در حیاط مدرسه
وقتی انجلا والیشیا کنار حوض رسیدین .انجلا اروم تمساح رو داخل اب گذاشت.بعد چند دقیقه تمساح شروع به حرکت کرد ودهانشو باز کرد .انجلا والیشیا با دیدن چند ردیف دندون داخل دهن تمساح هست یکم ترسیدن.

-بیا الیشیا من گوشت گرفت.
انجلا گوشت رو گرفت و به تمساح داد.
-انجلا بیا بریم کنار دریاچه یکم برگردیم.
انجلا با خوشحالی سرشون تکون داد.-باشه پس صبر کن یه طناب ببندم به گردنش تو حواست به جولی باشه تا بیام.
-جولی ؟؟؟کیه؟؟؟
-اسمشو گذاشتم جولی دیگه.

بعد از چند دقیقه انجلا با یه طناب صورتی برگشت وطنابو به گردن جولی بست با انجلا به سمت دریاچه راه افتادن.

کنار دریاچه
وقتی کنار دریاچه رسیدن .روی سنگی کنار دریاچه نشستن وشروع کردن به خاطر تعریف کردن وخندیدن.

-به به ببین کی اینجاست.
انجلا والیشیا با شنیدن صدا به سمت صدا برگشتن ویکی از دانش اموزان اسلایترین رو دید که نمیشناخت.
کنارش یه سگ وایساده بود.اون به الیشیا وانجلا اشاره کرد وسپس گفت برفی بخورشون.

انجلا والیشیا که چوب دستیشونو نیاورده بودن شروع به جیغ زدن کردن وفرار کردن اما با صدای دیگه ای سر جاشون وایسادن صدایی خش دار.
-یا دست از سر صاحب من بر دار وبرو یا میخورمت.
الیشیا وانجلا وقتی برگشتن جولی رو دیدن.

صدا از هیچکس در نمیامد انگار زمان متوقف شده بودوبعد جولی با یه حرکت پرید وسگ اون دانش اموزو خورد.بعد رو کرد به خودش وگفت:خودتم میری یا میخواهی بری پیش سگت.

اون که تازه به خودش امده بود برگشت وجیغ زنان فرار کرد.
انجلا گفت:تو..تو حرف میزدی؟؟
جولی گفت:اره من یه موجود جادویی هستم که دوستت بهت داده.من علاوه بر حرف زدن قابلیت خوندن طلسم ها رو هم دارم با این که یه حیوان مشنگیم.

انجلا والیشیا وقتی این صحبتا رو شنیدن خندیدن .انجلا جولی رو بغل کردوبا الیشیا به سمت قلعه برگشتن.2. پنج مورد از خواص اجتماعی سیاسی شیر گاومیش را نام ببرید. (5 نمره) (اختصاصی)
1-پوست رو سفید میکنه.
2- پوست رو نرم میکنه.
3-واسه از بین بردن زردی بچه
4-به عنوان نوشیدنی قوی وخوش مزه
5-به عنوان نرم کننده مو
تا عشق و امید است چه باک از بوسه ی دیوانه ساز


پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

پانسی پارکینسونold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۲ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
از تو ای شعر واقعن ممنون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
تکالیف:

1. رولی بنویسید و در آن با استفاده از خلّاقیّت و تخیّل خود، خواص جادویی حیوان مشنگی خود را کشف کرده و یا از آن‌ها استفاده کنید. (30 نمره)

-ای ب حق مرلین بری زیر گاومیش اخه باهوش مگه مشنگا خودشون جادو دارن ک حیووناشونم بخان جادو کنن؟!
پانسی رو کاناپه کنار شومینه پلاس شد و ب چشای زرد رنگ جغدش زل زد.
-اخه من از کجا پول بیارم واسه تو هر روز جیگر بخرم؟مرلینا نمیشد غذای این حیوونا خود بخود و مفتی و مجانی میرفت تو شیکمشون؟!پول منه بدبخت هم حروم نمیشد!
پانسی همینجور داشت با مرلین میحرفید و چس ناله میکرد ک یهویی 'هارولد'جغد شاخدار پانسی شروع کرد ب سروصدا کردن و وحشی بازی'البته جغد ی حیوون وحشیه و اهلی کردنش یجور بی رحمیه'.
پانسی فهمید ک هارولد چی میخاد ب خاطر همین در قفسشو باز کرد و اجازه داد ک هارولد ی چرخی تو خونه بزنه ولی یهو هارولد با سرعت تمام ب سمت طبقه بالا رفت.پانسی هم با این خیال ک خب حالا مگه چی شده فقط رفته ی دوری تو خونه بزنه دوباره رو مبل پلاس شد ک یکدفعه صدای کوبیده شدن پنجره بهم رو از بالا شنید و فورا خودشو ب طبقه بالا رسوند ولی دیر رسیده بود چون پنجره باز بود و هارولد تو خونه نبود.پانسی هم ب خاطر اینکه فک میکرد تنها همدمش رو از دست داده مثل بقیه اوقات ک ی اتفاق بد واسش پیش میومد بدون اینکه ی کلمه بگه نشست رو زمین زل زد ب پارکت.
هنوز چند دقیقه نگذشته بود ک هارولد با ی خرگوش و چنتا نامه برگشت!
پانسی با خوشحالی دستاشو کوبید بهم و گفت:
افرین ب جغد جادویی خودم واقعا ک بیگ لایک داری
بعد متعجب از صفتی ک واسه جغدش استفاده کرده بود باخودش گفت:
جادویی!اره خب واقعا جادوییه.چون هم اینکه تونست غذاشو واسه خودش اجی مجی لاترجی بدست بیاره هم اینکه سریع تر از اپراتورا و هات میل و جیمیل با ی عالمه نامه و بسته ارسالی اومد پیشم!!!

2 :

1:شیر گاومیش استاد بارفیو دارای خواص بسیار زیادیست.مثلا ورزشکاران و کسانی ک فیتنس و بادی بیلدینگ کار میکنند میتوانند بجای مصرف فارماتون و مکمل وی از این ماده ی پرانرژی استفاده کنند و از فرمت امین حیایی ب فرمت کلمن برسند.
2:این شیر برای جادوگران و ساحره ها نیز بسیار مفید است و انها را نیرومند تر میکند گفته میشود دامبلدور تنها ب خاطر مصرف این ماده بوده ک هنوز زنده است.یا شایدم دگ زنده نیست!
3:همچنین گفته میشود حمام کردن با شیر این حیوان بسیار مفید است و ب توانایی شما برای اداره ی حکومت کمک میکند.
4:این شیر ب سالم ماندن استخوانهایتان کمک میکند و ازمبتلا شدن ب ام اس جلوگیری میکند.
5:میتوان از این شیر بجای شیر خشک برای نوزادان استفاده کرد.
6:سرشیر شیر گاومیش هم خعلی خوشمزه میباشد


زنده باد گاومیش.زنده باد شیر.زنده باد استاد خودم...


ویرایش شده توسط پانسی پارکینسون در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۳ ۱۱:۲۵:۳۴
ویرایش شده توسط پانسی پارکینسون در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۳ ۱۱:۳۲:۱۰


پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

نجینی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۹ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۱ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
1.
- یکیتون بیاد اینجا.
-‌باز چی شده.
- بله؟!
- چه اتفاقی خاطر پرنسس را مکدر‌ نموده است؟
- میخوام برم عسل بخورم.
- پرنسس‌ تنهایی نمیتونن برن؟
-‌ کدوم‌ پرنسس بدون خدمتکار جایی میره؟ آستوریا! تو همیشه قیافه ت داوطلب به نظر میاد. بیا جلو.
***
آستوریا در حالی که سعی می کرد تعادل خود حفظ کند رو به نجینی فریاد زد:
- حالا‌چطوری میخوای...
- یواشتر...‌ کر شدم!
- عه، ببخشید. میگم‌حالا چطوری میخوای بیاریش؟
- بیاریش؟ نخیر.‌بیارمش.
- همون دیگه. چه فرقی کرد؟
- فرقش اینه که تو میری میاریش.
- آخه چرا من؟ :worry:
- انتظار داری من برم؟
- تو‌‌ ماری! تو رو نیش نمی زنن.
- بسه! بسه! بهونه گیری کافیه. پاشو برو بیارش.

ناگهان‌ قامت بلندی با عرض بسیار از دور پدیدار بگشت. پرمو و قهوه ای، با چشمانی سیاه و بی حالت. نجینی که سعی داشت وحشت‌ خود را پنهان کند، با دیدن‌ آستوریا که از وحشت به دراکو فحش میداد‌، حفظ‌ ظاهر را کنار گذاشت و مثل طناب دور آستوریا پیچید.
- اون یه خرسه!
- موااااامواااوااوااااا(ناتوانی نویسنده در تشخیص صدای موجود، حالا شما به بزرگی ‌خودتون ببخشید)

موجود، دست خود را بلند کرد و ضربه ای به‌کندوی عسل زد. کندو‌ از درخت کنده شد و روی زمین افتاد. زنبور ها از کندو بیرون آمدندو به صورت کاملا گله ای به حیوان حمله کردند و حیوان به همراه زنبور ها دور شد.

نجینی که حالا احساس امنیت می کرد، مانند پرنسس های متین و با وقار خود را از دور آستوریا باز کرد و به پایین خزید و به دنبالش‌ هم آستوریا از درخت پایین آمد.
کندو و عسل درون آن پخش زمین شده بود.

در این فکر بود که چگونه‌ از این مواد پخش شده روی زمین استفاده کند که بار دیگر سر و کله‌ی آن موجود چاق و بد هیکل پیدا شد و باعث شد نجینی برای نجات خود به مرلین و نمیدونم چند تن متوصل شود.
از آن جایی که خرس روشن دل تشریف داشتند پای خود را دقیقا در میان علسلها گذاشت و باعث شد تا سالیان متمادی کسی به آن ناحیه نزدیک هم نشود.
نجینی خرس و آستوریا و گله‌ی تسترال‌های ناظر به این اتفاق را تهدید کرد که به پاپا می‌گوید و نمی‌گذارد دیگر از سیف کرمی جدید استفاده کنند و باید با بزاق تسترال کف تالار را بشویند و به این نتیجه رسید که قدرت تخریب گری خرس از دامستوس جدید هم بیشتر است.

2.

1. شیر گاومیش در سیف کرمی استفاده می شود و باعث آلودگی محیط زیست نمی شود.

2. شیر گاومیش از شیر معمولی مقوی تر است و شیر معمولی وارداتب است. مصرف محصولات داخلی به اقتصاد کمک می کند.

3. می توان از شیر گاومیش به عنوان سوخت استفاده کرد.

4. شیر گاومیش میتواند جایگزین کیک و ساندیس در تبلیغات انتخاباتی شود.

5. شیر گاومیش کانون خانواده را گرم نگه می دارد. مثلا من کسی رو میشناسم که با خوردن شیر‌ گاو‌میش ماهواره رو از‌ برق‌دراوردن انداختن تو انباری.


فیسسس فیسسس فیسسسسس
باسیلیسکها می آیند.
به پاپا میگم.پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
1. رولی بنویسید و در آن با استفاده از خلّاقیّت و تخیّل خود، خواص جادویی حیوان مشنگی خود را کشف کرده و یا از آن‌ها استفاده کنید. (30 نمره)

- کیش کیش، بیا اینجا ببینم!
- بوقی، اینجا نوشته "کیش کیش" واسه فراری دادنه!
- پس واسه اینکه بگیم "بیا" اینجا باید چیکار کنیم؟
- وایسا.

هری به سرعت صفحات پوسیده کتاب را ورق زد. سپس رو به آرسینوس کرد و گفت:
- آها. فهمیدم! نوشته که واسه اینکه توجهشو جلب کنید بهتره غذای مورد علاقشو هی به سمتش ببرید تا به بوتون عادت کنه!
- خب غذای این چیه الان؟!

هری سرش را از روی کتاب بلند کرد و با دیدن آرسینوسی که دستش را تا حلق جانور بخت برگشته فرو کرده بود، بسیار پوکرفیس شد.

- مگه نگفتی دستمو بیارم جلوش که بوی بدنمو حس کنه؟
- من راجع به سگا گفتم خب. اینی که تو گفتی اصلا... اصلا... اسمش چیه؟!
- گفتم که بهت. داشتم از جلوی یه آکواریوم فروشی رد میشدم. بعد دیدم این داره عین بدبختا توی شیشه نگاه میکنه بهم. یه حسی مثل دلسوزی شست پامو قلقلک داد بعد، منم گرفتم آوردمش با همه امکاناتش.
- البته با فرو کردن یه کوسه ماهی تو حلق فروشنده، واقعا کارت مردونه بود.

آرسینوس دستش را از حلق جانور بیرون کشید و دست هری را گرفت.
- کاملا مردونه.
-

هری به سختی خودش را آزاد کرد.
- وایسا من برم هرمیونو پیدا کنم. اون بلده باز. سرچ کنه تو کتابخونه ببینیم چیه این گرفتی تو.

ساعتی بعد:

هری به آرامی وارد تالار گریفیندور شد و با دیدن آرسینوس نتوانست جلوی خودش را بگیرد، پس گفت:
- آرسی، واقعا اون نیازی به لالایی خوندن نداره ها...
- حرف نزن تازه خوابش برده بچه.
- طبق یافته های هرمیون اینا یه گونه از مارمولکای بزرگ هستن که مشنگا برای اینکه محل زندگیشون از حشره خالی بمونه نگه میدارن اینارو. بدبختا حتی تو معجون سازی هم استفاده نمیشن.
- اینجا هم که حشره نیست آخه بدبختی.
- من این چیزا حالیم نیست. تمرین کوییدیچ دارم. فردا هم مسابقس. پس میرم سر تمرینم. تو هم سعی کن تا یه صاحب درست و حسابی واسه این مارمولک بدبخت پیدا میکنی، نکشیش!
- برو فقط!

سپس آرسینوس دوباره به مارمولک سبز که حدود چهل سانتی متر طول داشت نگاه کرد.
- بابا قربونت بره.

صبح روز بعد:

- نیارش اونو. زشته جلوی طرفدارای بقیه تیما.
- نه، یه پدر نمیتونه بچش رو توی تالار تنها بذاره. خطرناکه. دامبلدور داره.
- من ازت تمنا میکنم.
- تمنا نکن.
- بابا آبروی گریف جلوی بقیه تیما میره. زشته. ببر بیرون مارمولکو. جاش نیست توی ورزشگاه!
- هر کی دوست نداره میتونه نیاد ببینه بازی رو.
- عجب گیری کردیما...

آرسینوس بالاخره پیش از آنکه هری حرف دیگری بزند وی را از رختکن به بیرون پرت کرد تا وارد مسابقه شود. خودش نیز برگشت و رفت بالای جایگاه تماشاچیان.
آفتاب به شدت چشمانش را اذیت میکرد، ولی با اینحال تمام تلاشش را میکرد که لحظه به لحظه بازی را زیر نظر داشته باشد. و البته هر بار که گریفیندور گل میزد به سرعت از جا میپرید و مارمولکش را هم چنان فشار میداد که چشمان جانور از حدقه بیرون میزدند.

همچنان که ملت تماشاچی داشتند ابراز احساسات میکردند، ناگهان هری آن را دید. نقطه ای طلایی رنگ که روی هوا حرکت میکرد. خودش بود!
گوی زرین بود که به زیبایی تمام میچرخید و منتظر بود که هری بیاید و دوباره قورتش دهد.
با اینحال همین که هری چرخید که برود بگیردش و گریفیندور را قهرمان کند، ناگهان حس کرد شیشه های عینکش بخار گرفتند و هوا اندکی سرد شد.
هری اهمیتی نداد و شتابش را به سوی گوی زرین زیاد کرد.

در میان جایگاه تماشاچیان بالاخره جانور که از فشار زیاد مهره هایش جابه‌جا شده بودند، با یک ضربه دم بلندش به صورت آرسینوس خود را خلاص کرد و البته پیش از رسیدن به زمین موفق شد با زبانش خود را به یکی از داربست های نگهدارنده جایگاه تماشاچیان بچسباند.

کم کم هوا سردتر میشد. و البته منبع این سرما نیز به آرامی از گوشه های ورزشگاه وارد شد. تعدادی دمنتور که به شدت هوس ماچ و بوسه با ملت بهشان دست داده بود و حتی از خود بیخود شده بودند.

ملت با دیدن آنها به سرعت در جیب های خود به دنبال چوبدستی گشتند. اما بعد به یاد آوردند چون دامبلدور شب قبل مسابقات مشنگی دیده است، توهم زده و فکر کرده ممکن است کسی بخواهد مسابقه را بهم بریزد، پس چوبدستی همه را گرفته بود و بعد به زمین راهشان داده بود.

به هر صورت همین که دمنتور ها آمدند و ملت هم برای خارج شدن بهم فشرده شدند و هری هم زخمش تیر کشید و خواست غش کند، ناگهان زبان مارمولک دراز شد و چسبید به دست اولین دیوانه ساز.
زبان مارمولک به سرعت جمع شد و مارمولک را هم بالا کشید. مارمولک هم مستقیما رفت و با دم خود ضربه بسیار دردناکی را به نقطه ای نادیدنی از دمنتور وارد ساخت.
دمنتور اول که حس کرده بود کشف حجاب شده است، خشتک درید و به بیابان گریخت.

مارمولک افتاد روی زمین، با زبانش چشمانش را تمیز کرد و سپس زل زد به بقیه دمنتور ها. دمنتور های دیگر نیز جلل خالقی گفته، بر خالق بزرگوار خودشان و مارمولک تبارک المرلینی فرستادند و واکنشی همچون دیوانه ساز اول نشان داده و کلا رفتند از همه وظایفشان استعفا دادند.

هری که به شدت به جاروی خود آویزان شده بود و کم کم در حال تلف شدن بود، با دیدن جستجوگر ریونکلاو که در حال حرکت به سوی گوی زرین است، دوباره شتاب گرفت. ناگهان همچون نیزه ای به سوی پایین آمد. درست مقابل جستجوگر تیم حریف و به سمت گوی زرین...

دقایقی بعد:

- خب امسال هم با وجود اینکه گروه ریونکلاو شیشصد امتیاز جلوتر از گریفیندور بود، من خودم شیشصد و یک امتیاز به گریفیندور میدم به عنوان جایزه حرکات ترسناک هری در مسابقه نهایی کوییدیچ. گریفیندور قهرمانه در نهایت. مرسی از همگی. فردا هم تماس بگیرید اولیاتون بیان دنبالتون برید خونه هاتون.

یک روز بعد:

- هری، گفته بودی هفتصد گالیون میخوای بخریش اینو؟
- نه آقا، این خطرناکه، نمیخوامش. شما پدرشی. نگهش میداری خودت. سعی نکن به بقیه هم بندازیش، همه فهمیدن واسه توئه.
- جک، برو این زخمی کله رو بخور!

مارمولک به سرعت از دست آرسینوس بیرون پرید.
هری یک قدم به عقب برداشت. هری دو قدم به عقب برداشت. سپس هری ناگهان برگشت و در حالی که لبه های ردایش را بالا گرفته بود جیغ زنان فرار کرد.

- پسر خودمی. از همون اول هم یه همچین چیزایی دیدم که خریدمت. ولی حیف که اولین مشتری که پیدا شه باید از هم جدا بشیم.

گردن مارمولک مستقیما به سمت آرسینوس چرخید، چشمانش را تنگ کرد و به او نگاه کرد.

- من اصلا منظورم این نبود که...

ضربه دم مارمولک مستقیم آمد توی صورت آرسینوس. او هم به سرعت مارمولک را انداخت و دوید.
- نامرد من کشف کردم تو از این حرکتا بلدی! زشته این حرکت!

البته، مارمولک ظاهرا چندان به زبان انسان آشنایی نداشت و نتیجتا افتاد دنبال او و هری تا پدرشان را در بیاورد. آرسینوس هم کاملا عبرت گرفت که دیگر هیچ گونه حیوانی را برای نگهداری کردن نیاورد پیش خودش نگه دارد.

2. پنج مورد از خواص اجتماعی سیاسی شیر گاومیش را نام ببرید. (5 نمره) (اختصاصی)

1. محکم کردن استخوان های نسل آینده برای اینکه اگر جنگی شد بتوانند با قدرت تمام از خود دفاع کنند و همچنین حتی در دوران پیری صحیح و سالم بمانند. همچنین مصرف آن در کنار ماده ای به نام موز، موجب میشود که بعضی قسمت های بدن به شدت تقویت شوند و این به شدت برای وزیر جامعه جادوگری نیاز است. توضیح تخصصی آن قسمت مورد نظر در حوصله این مطلب اصلا نمیگنجد و نویسنده را به حالت "اینطوری اصلا نمیتونم" وارد میکند.

2. زیاد کردن هوش. به هر صورت گاومیش ها در بین بهترین و قدرتمند ترین و باهوش ترین اعضای ریونکلاو زندگی و تحصیل کرده اند و برخی خصوصیات باهوشی خود را به شیر خود نیز انتقال داده اند.

3. نوشیدن شیر گاومیش موجب تبدیل شدن وزیر به یک ابر جادوگر میباشد که وزیر روستایی را بسیار خفن و قدرتمند میسازد و کلا دیگر هیچکس به جز ارباب نمیتواند ایشان را متوقف کند.

4. به نقل از پروفسور سیبیل چکمه ای، حتی مرلین کبیر نیز جادوگران و ساحرگان را به شیر گاومیش قسم داده و گفته هرکس شیر گاومیش بخورد از مزایای آن در عالم پایین و عالم بالا برخوردار میشود. مزایایی همچون باز شدن گره از مشکلات. خریدن قصر های اختصاصی در عالم بالا و هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر.

5. شیر گاومیش موجب میشود دهان وزیر در زمان مذاکرات بویی بسیار خوش بگیرد که از صد نوع عطر مارک دار و اوریجینال نیز بهتر باشد. و بدین ترتیب احتمال پیروزی وزیر در مذاکره از هشتاد و چهار و نود و نه صدم درصد، به صد در صد برسد. همچنین شیر گاومیش در جامعه موجب باشخصیت تر شدن شهروندان میشود که دانشمندان هنوز از درک علت آن عاجزند.
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.