هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام پروفسور!

١- منو قانع كنين كه به شانس نياز دارين. و جواب به شانس نياز نداريم پذيرفته نيس!(٦نمره)

خب، من از تنها چیزی که تو زندگیم بهره ای نبردم، همین شانسه! بخاطر همین، برای کارهای روزمره و ساده هم به شانس نیاز دارم. ولی درحال حاضر واسه کار مهم تری احتیاج دارم که فلیکس فلیسیس همراهم باشه.
پروفسور دگورث گرنجر با تکلیفی که داده، یعنی گرفتن پروفسور وارنر و تشریح آن، باعث شده که نیاز من به شانس دوچندان بشه. از وقتی لینی این دستور پروفسور گرنجر رو شنیده، تمام مدت بجز زمان هایی که کلاس داره تو اتاقش میشینه و درو با هفتصد جور ورد و طلسم قفل میکنه.
حالا من برای انجام دادن تکلیف پروفسور دگورث گرنجر و گیر انداختن لینی به شانس نیاز ندارم؟ اونم با این سابقه ی جذابی که از شانس دارم؟

۲-یه عکس از خودتون در کلاس خفن معجون سازی، برام بیارین. منو خوب بکشین، نمره ی اضافه داره.(۳ نمره)

نقاشی

۳- رز چرا دیر اومد؟(۱ نمره)

رز چون یکم بیش از حد ویبره رفته بود، دچار سرگیجه ی شدیدی شده و راه کلاسو گم کرده بود. از اونجایی که کلاس توی خرابه تشکیل میشه، تابلو راهنمای زیادی نداره.
ویبره رفتن بیش از اندازه، باعث گیجی میشه، و اگه در اندازه ی ویبره دقت نشه، باعث از بین رفتن حافظه و حتی مرگ میشه!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوىold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۴۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)
بعد از ساخت معجون میرم ولدمورت رو از قبرش میکشم بیرون بعد معجون رو میریزم تو گوشش <البته اگه دماغ داشت حتما توی دماغش میریختم> بعد کلشو تکون میدم تا اونجایی که معجون با مایع درون کله ی پوکش قاطی بشه بعد آهنگ ماگلا باید برقصن رو پلی میکنم و بعد منتظر میمونم تا پاشه برقصه بعد از چند ثانیه ولدمورت ویبره زنان از جاش پا میشه و میگه: {اسکورپیوس بیا وسط به آلبوسم بگو بیاد هووووو ماگلا باید برقصن ماگلا باید برقصن هووو}
رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره) به هاگزمید رفته و برک دنس زنان به سوی مهمانخانه ی سه دسته جارو رفته و همین طور که برک میزده با چند تا گابلین یک معامله ی غیر قانونی میکنه شمشیر گریفیندور رو با یه هکتور ویبره زن عوض میکنه.

ویرایش شده توسط اسكورپيوس مالفوى در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۹:۲۴:۴۶

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

Only slytherin

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، محفل ققنوس

گادفری میدهرست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۳۲:۲۱
از خونت می خورم و سیراب میشم!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
ریونکلاو
پیام: 229
آفلاین
سلام بر پروفسور زلر
ذات خشن؟ اتفاقا من بسی جنتلمنم!

١- منو قانع كنين كه به شانس نياز دارين. و جواب به شانس نياز نداريم پذيرفته نيس!(٦نمره)

خب، من تو سیرک کار می کنم و همه ی فعالیت هایی که اونجا انجام میدم، نیاز به شانس داره. مثلا موقعی که یه بنده مرلینی رو میذارم تو یه جعبه و چند تا شمشیر رو از زوایای مختلف وارد اون جعبه می کنم، وقتی که بنده مرلین دومو تو تابوت چوبی میذارم و با اره تابوتو از وسط نصف می کنم و موقعی که بنده مرلین سومو به یه تخته ی عمودی متحرک می بندمو در حالی که تخته با سرعت نور می چرخه، چند تا چاقو رو به سمتش پرت می کنم، واسه اینکه اون بنده مرلین های مزبورو نفرستم اون دنیا، قطعا به شانس نیاز دارم.

مورد دیگه ای که تو انجامش به شانس نیاز دارم، مربوط به موقعی میشه که می خوام ساحره ها رو راضی به انجام کاری کنم. خانوما موجودات باهوشی هستن و به راحتی نمیشه فریبشون داد.

ضمنا، یه سری پروانه ی گوشتخوار هم تو بدنم زندگی می کنن که همیشه گرسنه ن و با اینکه مقادیری از سهم غذای خودمم بهشون میدم، باید شانس بیارم که خودمو یه لقمه ی چپ نکنن.

٢- يه عكس از خودتون در كلاس خفن معجون سازى برام بيارين. منو خوب بكشين نمره ى اضافه داره! (٣نمره)

تو تصویر پیوست شده می تونین به ترتیب از چپ به راست، پروفسور زلر، پاتیل و بنده رو مشاهده بفرمایین.

٣- رز چرا دير اومد؟ (١نمره)

خب، اون روز من دیدم که هوا خیلی مناسب پیک نیکه و تصمیم گرفتم بی خیال کلاس معجون سازی شم. اما ازونجایی که نمی خواستم غیبت بخورم، رفتم دم در تالار هافلپاف و پروفسور زلرو با وعده ی شکلات و بستنی ویبره ای گول زدم که نره سر کلاس. خلاصه اینکه رفتیم کافی شاپ و کلی خوراکی ویبره ای برای استاد خریدم. ایشون هم شروع کردن به میل نمودن و کلی لذت بردن. ولی یه دفعه وسط جویدن و ویبره رفتن، عذاب وجدان گرفتن که نرفتن سر کلاس و با بیشترین سرعت ممکن محل مزبورو ترک کردن. این شد که من موندم و فهرست طویلی از خوراکی های ویبره زنی که قیمتشون حساب نشده بود!

پیوست:

jpg  کلاس معجون سازی.jpg (61.12 KB)
40971_5b51fe7a3fd4a.jpg 300X225 px

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سوال اول:

پرفسور زلر شاید باورتان نشود، اما یک اتفاق وحشتناک رخ داده است: من جزوه درس تاریخ جادوگری را گم کردم. که البته از آن وحشتناک تر این است که من فردا امتحان همین درس را دارم. فکر می کنم اگر یک قطره از معجون شانس چاشنی کارم شود شاید این امتحان را راحت تر بگذرانم.

سوال دوم:
کلاس معجون سازی

سوال سوم:
پرفسور زلر درحالی که ویبره زنان به طرف کلاس معجون سازی می رفت زیر لب زمزمه می کرد: دختری هستم ویبره زن...دیرین رین...درین رین...

دید از آن طرف راهرو سایه ای ویبره زنان عبور کرد.
به طرف سایه رفت و هیپوگرافی دید که ویبره زنان می دود. و او هم زمزمه می کرد: می خوام برم دریا کنار ویبره زن. دریا کنار ویبره زن هنوز قشنگه...

خلاصه به طور ویبره ای به دنبال او دوید. اما هیپوگراف ویبره زن خیلی سریع تر از رز ویبره زن بود.
او نه توانست هیپوگراف را بگیرد و نه سر کلاس زود حاضر شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین

اگه به شانس نیاز نداشتم که امروز یکی از شکلات‌های تهوع‌آور فروشگاه شوخی‌ها رو خورده بودم و به کلاس شما نمیومدم استاد زلر عزیز و یه تیکه آجر نمی‌خورد تو سرم و من رو گیج نمی‌کرد که تبدیل بشم به نیمه جانورنمای خودم یعنی نصف انسان و نصف مگس باشم. پس من به معجون فیلیکس نیاز دارم که یک روز بلاخره بتونم از دست کلاس ها راحت بشم و بتونم تا ظهر بخوابم. البته اگه اون معجون رو یواشکی از توی جیب ژاکت قرمزرنگ استاد عزیزم بردارم خیلی زود و راحت به آرزوی دست نیافتنی ام میرسم.

٢- يه عكس از خودتون در كلاس خفن معجون سازى برام بيارين. منو خوب بكشين نمره ى اضافه داره! (٣نمره)

یه توضیح بدم اینکه من جانورنمام مگس هستش و اینجا همونطور که در سوال یک گفتم یک پاره آجر خورد توی سرم و تبدیل به نصف انسان نصف مگس شدم.
نقاشی

رز سر راه به اومدن کلاس لیسا تورپین، استاد درس پیشگویی رو دید و شروع به غیبت کردن از بچه‌های مردم کردن و مرلین نبخششون اگه ازمن گفته باشند.

ویرایش شده توسط لیزا چارکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۸:۰۸:۵۸
ویرایش شده توسط لیزا چارکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۸:۴۲:۳۱

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۲۲:۰۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
قانع گشتن هر کس بسته بر شکل و نوع منطق وی دارد پروفسورآ! ما یک ناحیه مشاع در جمله مناطق جوامع بشری یافتیم که خب...

[ یک چاقوی نقره ای از آستین بیرون آورده و آن را در زیر گلوی پروفسور می نهد... ناشیانه! ]

ما گمان می کنیم اینگونه هر کسی به هر چیزی قانع می گردد.

نقاشی کشیدیم
فقط نمی دانیم چرا چپکی گشت.

خیر! شما دیر نیامدید! این ساعت بوده که جسارت کرده و سریع تر از برنامه تان استاد آ! حرکت نموده است.

با تشکرات لرزان و ترسان،
لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

تاتسویا موتویاما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۷ سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
منو قانع كنين كه به شانس نياز دارين. و جواب به شانس نياز نداريم پذيرفته نيس!(٦نمره)

کاتانا گمون می کنه این‌که به شانس احتیاج داریم، خیلی واضح و بدیهیه. مثلا تصور کنین شما در قرعه کشی "نوشیدنی کره ای مجانی برای تمام عمر" شرکت کردین. خب... واقعا به چه چیزی به جز شانس احتیاج دارید؟
درسته، عواملی مثل پول و خریدِ دفعات بیشتر شرکت در قرعه کشی و حتی پارتی بازی هم دخیله اما زمانی که شانس یه نفر رو انتخاب کنه، کاری از هیچکسی برنمی آد. می آد؟

کلاس خفن معجون‌سازی

رز می دونست که حتی تو جایی مثل هاگوارتز هم ممکنه ذهن دانش آموزا ماشینی بشه. رز برای خلاق تر کردن ذهن دانش آموزا و پرورش اونا خیلی زحمت کشید و حتی دیر کرد!

The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین

شانس؟ پروفسور شما به من یه نگاه بنداز. تنها آپشنی که موقع آفرینش رو من بارگذاری نشده همین شانسه. طبق شایعاتی که خودم درباره خودم درست کردم، وقتی داشتن شانس پخش میکردن، به من نرسیده و تموم شده. از صف که خارج شدم، بار جدید شانس رسیده بود و مجبور بودم برم ته صف وایسم. بعد که دوباره نوبتم شد، فقط من بودم و یه بنده مرلین دیگه پشت سرم. یه دونه شانس هم بیشتر نمونده بود. شانس رو روی من بارگذاری کردن و ارور داده. دوباره بارگذاری کردن و باز هم ارور داده. روی نفر پشتیم بارگذاری کردن ارور نداده. مطلب بعدی اینکه کلا ویزلیا نیاز به شانس دارن. مثلا خود من. نمیدونم از کجا شانس آوردم که اونروز توی اداره اسرار نجینی نتونست منو بکشه. دیگه بیشتر از این قانعتون کنم؟

خفن کلاسِ معجون سازی

به احتمال زیاد، دلیل دیر اومدن رز به کلاس معجون سازی این بوده که چون تو مسیر ویبره میزده، به در و دیوار برخورد کرده و از مسیرش منحرف شده و به خاطر این انحرافش از مسیر، استاد درس احکام آسلامی در هاگوارتز، سعی کرده وی را به مسیر درست هدایت کند و مدت طولانی وی را هدایت می نموده.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین

خب دیگه فک کنیم همه عالم و آدم می دونن... چی؟ شوما نمی دونین؟ پس بذارین بگیم! بله یه دوسال پیش بود که مرحومه «پالی چپمن» یه کل کلی با این انداخت و مجبور به پذیرش یه دوئل شد و متاسفانه دوئل رو باخت. حدود یه سال پیش بود که ما برا حفظ منافع مرحومه "پالی چپمن" درخواست یه دوئل با این دادیم که بنا به دلایلی نتونستیم انجامش بدیم که شدیم: 2- هیچ، به نفع اوشون! دوباره اون گربه سیریش یه درخواست دوئل با ما داد، که اونم بنا به دلایلی، نتونستیم انجام بدیم ، که شدیم ممنوع الدوئل. حالا هم این شبه ساحره دوباره با کلی خواهش و تمنا، درخواست دوئلی داد که ما روحمون هم ع وجودش خبر نداشت و باید شانس بیاریم که به موقع بتونیم دوئلمونو بفرستیم بدون هیچ مشکلی و همینطور ع یوان بمبی ببریم که حداقل بشیم 3-1 به نفع اون!

پ ن: فک کنیم به اندازه کافی قانع شدین، نه؟!

ما، همه گریفیایی که جلسه قبل تو کلاس معجون سازی حضور داشتن و پرفسور زلر!

به نظر ما استاد زلر که تو ویبره رفتن استاده، یه جای، تو ی نقطه ای ع زمین داشت ویبره ویبره می رفت که، یهو باعث یه زمین لرزه شدید تو اون قسمت از کره زمین شد! مردم که شاهد این اتفاق بودن، پرفسور زلرو می گیرن و می برنش پاسگاه محلی. اونجا مدرکشون رو رو می کنن و ثابت می کنن که پرفسور زلر، سبب زمین لرزه بوده؛ پلیس هم ع پرفسور زلر تعهد می گیره دیگه اونقدی ویبره نره که، باعث زلزله بشه. همه این اتفاقات باعث دیر اومدن پرفسور زلر شدن!

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین

از اونجایی که کلاس معجون سازی درحال تخریب و پر از گرد و غبار و سنگ های ریز و درشت شده، بهتره که آدم قبل از ورود به این اوضاع یه جرعه فلیکس فلیسیس بنوشه تا شخصی نباشه که دیوارهای باقیمونده، توسط ویبره های استاد، برسرش آوار میشه یا توی گردوغبار غلیظ اطراف گم نشه. همین رون یه بار پاش رو جای اشتباهی گذاشت و در دخمه اسنیپ و درون بشکه ی خیارهای دریایی و کاهوهای صحرایی فرود اومد، تا آخر جلسه هم کسی جای خالیش رو احساس نکرد. بله به همین سادگی میتونید مفقود بشید. البته تا چندجلسه ی دیگه که مدیریت چادری برای کلاس معجون سازی تهیه کنه فلیکس می نوشیم تا امنیت جانی مون تامین شه. هرچند که هیجان حضور در بین نخاله های ساختمانی و بعدازظهر پراز شانس، تجربه جدید و جذابیه.

نقاشی کلاسمون

همش تقصیر گوشی مشنگیه به نظرم! این وسیله وسوسه آور و زیبا، انسانو در خودش غرق میکنه و تا ساعاتی دیگر پسش نمیده. گوشی مشنگی در بین جادوگران هم بسیار محبوب شده به طوری که دیده شده دانش آموزان با ارواح و در ودیوار کلاس سلفی گرفته و در جینستاگرام شیر می کنند. استاد هم احتمالا در همین وسیله غرق شده و زمان از دستش در رفته.

lost between reality and dreams

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.