هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

محمد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۱ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۳:۳۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
سلام
اين اولين پست من هستش كه مي فرستم از ديد من
كه الان 25ساله هستم هيچ وقت فراموش نمي كنم
من سربازيم را با هري پاتر گذراندم و هميشه فكر مي كنم
وقتي در 8 9 سالگي تن تن مي خوندم و هنوز هم دنبال
كتاب ها و فيلمش مي گردم امكتن نداره كه هري پاتر
را فراموش كنم

فقط عمو ولي

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

كيميا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۴ پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۵ جمعه ۶ مرداد ۱۳۸۵
از ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
مسلما فراموشش نميكنيم.اما ممكنه مثل الان فكر و ذهنمون رو مشغول نكنه چون اون موقع دغدغه هاي كافي داريم كه بهشون فكر كنيم .ولي هميشه يادآوريش ميتونه شادمون كنه چون ما رو ياد زماني ميندازه كه ساعتهاي زيادي رو صرف خوندن كتابهاش،ديدن فيلمهاش و نشستن پاي سايتش ميكرديم.

از هيچ انديشه ي تازه اي بدون فهم طرفداري نكنيد.
خودتون با شك و انكار در اون وارد شده و به حقيقت موضوع برسيد.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

روینا ريونكلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۲۰ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
من فكر مي كنم اون موقع مثل الان بهش توجه و علاقه نداشته باشم ولي چون يكي از خاطرات نوجوانيم محسوب مي شه هميشه دوستش داشته باشم و به عنوان يك خاطره هميشه در دلم نگهش داشته باشم

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

الکسی فونتانا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۰ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۵۴ جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 85
آفلاین
بعیده که دوستش داشته باشیم...احتمالا فقط در اندازه یک خاطره خوب ازش یاد میکنیم...من که همین الانشم دارم علاقمو به پاتر از دست میدم

پیام زده شده در: ۸:۲۱ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
اين يك واقعيته كه هرچه قدر انسان بر سنش افزوده ميشه اتفاقات گذشته رو فراموش ميكنه اما هري پاتر يه استثناست و امكان نداره كه از خاطرمو ن فراموش بشه هري پاتر تو خونمونه تو گوشتمونه اگر شما تونستيد يا راضي شديد كه دستتون قطع بشه اونوقت ممكنه هري پاتر از يادمون بره
ما روزها رو به اميد هري پاتر پاشديم و با عشقش زندگي كرديم ما بهترين روز هاي زندگي مونو صرف هري پاتر كرديم الان خود سايت هم تو برنامه ي زنگي مونه تا حالا فكر كردين چند ساعت پاي سايت نشستين تا حالا فكر كردين چند تا اكانت خريدين چقدر پول دادين تا شب و روز تو سايت باشين
در كل به هيچ وجه من الوجوه امكان نداره تا آخرين لحاظات مرگم هري پاتر و خاطراتشو از ذهنم فراموش كنم

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۴

شری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
من اگه 100 سالم هم بشه هري پاتر رو فراموش نميكنم ولي اصلا دلم نميخواد بچم هم به اين تب گرفتار بشه.

لطفا فارسي بنويسين! چو چانگ

ویرایش شده توسط چو چانگ (WHITE GIRL) در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۳۰ ۱۹:۱۵:۳۶

The worl is not enough but it is such a perfect plce to start
and if you are strong enough together we can take the world apart

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
هووووم فک می کنم من قبلا توی این تاپیک پست زدم ولی چون انصافا سوال جالبی هستش.... آدم به یه سنی که می رسه عقایدش عوض میشه به عنوان مثال من خودم نارنیا رو خیلی دوست داشتم وقتی 5 سال پیش خوندم! الان به شدت به نظرم بچه گونه اومد دوباره که خوندم... ولی خوب باید دید روحیات آدما چطوره... هر رده سنی علایق خاص خودش رو داره... توی یه سنی آدم دنبال فانتزیه یه سنی جنایی یه سنی رومانتیک! ولی من نهایت تلاشم رو می کنم که 400 سالم هم بشه بازم داستان فانتزی بخونم! از این نظر اصلا دلم نمی خواد بزرگ بشم!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
مطمينا نه غير ممكنه خاطره ي به اين شيريني باك بشه .(البته به شرطي كه ارزشش كم نشه) اميدوارم اكه قراره وقتي بزرك شديم هري باترو يادمون بره بهتره بزرك نشيم.

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

بدون نام
هوم ...
فرد كاملا درست ميگه ؛ مگه شما داستان شنگول و منگول رو از ياد بردين ؟ بابا داريد بيش از حد بزرگش مي كنيد ! تو وقتي هري پاترو شونزده بار خوندي مگه امكان داره از يادت بره !؟ از يادت كه نميره ولي وقتي بزرگ شدي به ريش خودت ميخندي كه مگه اين كتاب چي بوده كه 16 بار خوندمش !!! اين كتاب كه صرفا ماله بچه ها نيست، خود رولينگ بارها گفته كه وقتي داشتم اين كتاب رو مينوشتم اصلا به اين فكر نميكردم كه دارم يه داستان براي بچه ها مينويسم و اين داستان داستاني نيست كه صرفا براي بچه ها نوشته شده باشه .

ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴

وگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸۷
از منظومه ستاره ای وگا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
بد سئوالی پرسیدی من هزار دفعه اینو از خودم پرسیدم
نمی دونم چی بگم اما می گم که تمام سعیمو می کنم که اینطور نشه
این کتاب قسمتی ازمنه پس اگر فراموش شه من هم خودمو فراموش کردم
اگر بعدها متوجه بشم که این دوران رو فراموش کردم ودوباره یادم بیاد حتما از صبح تا شب گریه می کنم
بقیه: بچه ننه

هنگام سپیده دم خروس سحری ،دانی که چرا همی کند نوحه گری ؟
یعنی نمودند در آینه صبح ،کز عمر شبی گذشت و تو بی خبری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.