هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۲۲ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
دوستان الکی تهمت نزنید!!
کار من نبوده..بنده دیروز انجمن ناظرانو که زدم بعد زاخی رو از هاگزمید برداشتم و چکم کردم دیدم درست کار کردم
کار یک اجنبی دیگه بوده نه من!!!
---------------
مملی جان
امروز خودمون درباره اون قضایا صحبت میکنیم
خداروشکر که هردو بالغیم و میتونیم دوستانه با هم صحبت کنیم
اول تشکر میکنم منو دوست صمیمی خودت حساب کردی...ایشالا صمیمیتر میشیم!!!((نه صمیمی ویدا اسلامیه ای!!))
دوم من منتظر میمونم تا اشخاصی مثل انجلینا یا کسای دیگه ای که اینجور شناسه دارن ثابت کنن جادوگرن و با هری پاتر ارتباط دارن بعد ....ااگه موفق نشدن شناسشون بسته میشه

--------------
کسی لطفا تو انجمن ناظران پست و تاپیک نزنه تا ما تاپیکای اولیه رو جمعه با همفکری بذاریم
با تشکر کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۵:۴۵ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب من امیدوارم یه روز پیر دانایمان آبرفورث به سایت برگرده و دوباره وب مستر بشه من هنوزم با اینکه از سایت رفته بیرون اونو جزو وبمسترا میدونم و همیشه منتظر بازگشتش هستم اگه اونو از نظارت برنداشتم دلیلش فقط و فقط این بوده که بهش احترام میذارم و امیدورام یه روز برگرده و کارشو از سر بگیره و بدونه که ما هرگز سازنده های این سایت رو فراموش نمی کنیم
انجمن ناظران افتتاح شد و من مطمئن هستم که کمک بزرگی به هماهنگی ناظران و به ما مدیران برای بررسی کارهای ناظران میکنه و از همینجا باز شدن این انجمن رو به تمام اعضا تبریک می گم
سر رودریک و سرژ رو دوبارهناظر هاگزمید میکنم
به امید بازگشت پیر دانایمان که با اینکه بماند میدونم منو دوست نداره ولی من هنوز دوستش دارم

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲:۵۰ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
هوم. ها! دست زاخاری درد نکنه با پیشنهاد واقعاً مفیدش. دست مدیران محترم هم درد نکنه برای عملی‌کردنش.

من می‌خواستم در مورد این فروم جدید پیشنهاد بدم همون طور که زاخی هم گفت در مورد تخلفات کاربران. در حال حاضر، من ناظر می‌بینم یه نفر پستش کوتاه و کاملاً ارزشیه. بهش اخطار می‌دم که دوباره اینکارو تکرار نکن. دوباره فرداش می‌بینم که کارشو تکرار کرده. دوپست پشت سر هم زده. قانون سایتو زیر پا گذاشته. خوب هیچی! دوباره اخطار بدم؟ ندم که سنگین‌ترم! اگه بشه یه جایی باشه که افراد اخطاری توش مشخص بشن و در صورت تکرار عمل خطا به اون جا گزارش داده بشه تا مدیران شناسه‌ی طرفو بلاک کنن یا هر عملی که صلاح می‌دونن. این طوری نمی‌شه که من هی بیام پست رو ویرایش کنم، اخطار بدم، کاربر خاطی هم راست راست بگرده تو فروم پست ارزشی بزنه، هیچ کاریشم نداشته باشن.

بازم از زاخاری بابت این پیشنهادش تشکر می‌کنم.

(بعد عمری تو این تاپیکم پست زدم دلم نسوزه !!)

تصویر کوچک شده

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
سرژ راست ميگه!
چرا ناظراي هاگزميد(من و سرژ و آلبيانكو)اسممون نيست؟
فكر كنم همين اشتباهي باشه كه سرژ گفته ولي به هر حال من رو از دياگون برداشتن!
در ضمن بهتره من يه بار ديگه اين پيشنهادمو يه تيكشو در مورد تاپيكها اينجا نقل قول كنم تا يه كم شايد شمارو كمك كنه.
نقل قول:

1-براي هر انجمن سايت يك تاپيك بزنيم به نام""هماهنگي ناظرين مثلا انجمن دياگون""......در اينجا ناظرين در بعضي موارد كارهاشونو با هم هماهنگ ميكنن چون در بيشتر مواقع ناظرين با هم در يك موقع آن نميشن و كمي مشكل پيش مياد.
2-تاپيك گزارش روزانه يا گزارش هفته اي رو به اونجا منتقل كنيم يا اينكه اصلا براي هر انجمن يه تاپيك براي گزارش اونجا باز كنيم.
3-يه تاپيك به نام تابلوي اعلانات بزاريم كه اعلاناتي كه مربوط به ناظرين ميشه اونجا بزنن.(خيلي پيش اومده كه مديرا به ناظرين مطالبي رو تك تك در انجمن هاشون گفتن يا تو مسنجر كه اين ميتونه كار رو راحتتر بكنه)
4-يه تاپيك براي تذكر به ناظرين بگذاريم كه ميتونه تاپي به درد بخوري باشه.
5-يك قسمت هم بزاريم با عنوان گزارش تخلفات كاربران كه ميتونه براي سايت و مديران مفيد باشه.
6-در ضمن ميتونيم تاپيكي بزنيم كه مثلا براي بحث در مورد بعضي موارد هم ناظرين و هم مديران اونجا با هم بحث بكنن.
7-و هزاران كار ديگر........

ممنون كه پيشنهادمو عملي كردين!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
ايول انجمن ناظران...من هم بالاخره داخل آدم اومدم...
تو اين انجمن ناظران تاپيك نميزنين؟اقا اجازه بريم توش تاپيك «گزارش روزانه »براي انجمن خودمون بزنيم؟

شرمنده حوصله مسنجر رو ندارم...براي همين اينجا به مديران ميگم
اقا اين هاگزميد هيچ ناظري نداره..جريان چيه؟هيچ كسي اونجا نظارت نميكنه..يعني هم من برداشته شدم هم روديك آلبالو...فكر كنم كرام ميخواست زاخي رو ور داره زد همرو شپلخ كرد ..ملت برين توش خاله بازي كنين...فعلا ناظر عقده اي كه همه پستارو پاك ميكنه(به قول زاخي كه من اينجوريم) نداره...
لطفا رسيدگي كنيد...

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
ببخشيد مديراي عزيز!
ولي به نظرتون(منظورم بيشتر كرامه كه گفت اونارو پاك كنيم!)بهتر نيست اونارو منتقل كنيم؟
خب چرا پاك كنيم دوباره اونجا بزنيم؟خب منتقل ميكنيم ديگه! كار اضافي ميتراشيا!
در ضمن تاپيك گزارش هفتگي ناظرين رو هم منتقل كنم اونجا؟
-----------
چوچانگ راست ميگه!
منم به خدا هنوز شماها رو جزو مديراي سايت ميبينم و واقعا جذبتون زياده!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
هوووم يه سوال داشتم پس پاک کنيم اين تاپيک هاي گزارش رو... ...استکبار که يقه آدم رو بگيره ول نمي کنه...ياد استکبار زندست...همه فکر مي کنن وب مستري

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین

کرااام! پسر تو چقدر باحالی، کلی خندیدم، هر دفعه که پست رو خوندی خشن‌تر شدی! ایول! ویرایش دویست و هفتادم‌: مملی کشته می‌شود!
بگذریم،‌ بذار اون مسائل رو مطرح کنم، وگرنه من با سعید و امثالهم فرقی ندارم!
نقل قول:
در مورد شناسه انجلينا جولي راستش زماني كه خودتم بودي افراد ميتونستن هر شناسه اي رو كه دلشون بخواد انتخاب كنن

زمانی که من بودم و اگر فراموش نکرده باشم، از لیست شخصیت‌ها باید یه بابایی رو انتخاب می‌کردن و عضو ایفای نقش می‌شدن، هر چند کاربرایی مثل مازامولا یا ونوس با ارتباط دادن خودشون به هری پاتر کمی تا قسمتی مسائل رو حل کردن، اما آنجلینا جولی، عضو ایفای نقش؟
من با شناسه چرچیل به هیچ عنوان عضو ایفای نقش نیستم!‌ چون چرچیل کجا و هری پاتر کجا...
خیلی راحت می‌تونم رابطه پیدا کنم، کما اینکه در زمانی که شما هنوز به جادوگران نیومده بودی من زندگی نامه‌ی لرد مملی رو در ارتباط با دامبلدور، ریشه یابی کلمه مملی و کلی کار دیگه کردم که ثابت کنم لردمملی(مزخرفترین اسم ممکن) به هری پاتر ربط داره.

امیدوارم اینطور فکر نکنی که به نظر من به خاطر قدرت‌طلبی مدیر شدی، و من الان در وضعیت مدیر نیستم و حرصم گرفته و این حرفها، چون خودت رو می‌شناسم، این جمله رو به حساب این میذارم که من متوجه منظورت نشدم.

نقل قول:
قرار بود نشر زهره عكساي مربوط به كتابو براي ما بفرسته تا خبر انتشار كتاب رو بزنيم تا اين لحظه هيچ عكسي به من نرسيده

خبر انتشار کتاب رو وقتی مي‌زنن که کتاب چاپ بشه، در صورتی که اگه بخوایم در نظر بگیریم، کتاب شنبه آماده می‌شه و تا اون لحظه باید تصاویر مربوطه برای جادوگران ارسال بشه، هر چند من شباهتی در اسم خودم و دکتر حسن محمدحسین زاده نمی‌بینم!
از این موارد که بگذریم، بر می گردیم به موارد شخصیتی و توهین و برخوردن و این حرفها...
بهتره این چیزها رو بذاریم برای بیرون سایت، چون اعضای اینجا در اون سطح از جنبه نیستن که بین واقعیت و تخیل تفاوت قائل بشن و اصلا نمی‌خوام توی جادوگرانی که براش زحمت کشیدی، دردسر ایجاد کنم.

اما فقط من باب یک نکته بگم که من فقط به صمیمی‌ترین دوستام می‌گم هووو!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خوب
مژده
انجمن مخصوص ناظران هم زده شد
فعلا هیچ تاپیکی زده نشه تا مدیران تاپیکای مخصوصشو بزنن
تو این انجمن فقط مدیران و ناظران دسترسی دارن
----
دوستان ناظر میتونن تاپیکای نظارتی رو که تازه در انجمناشون زدن پاک کنن
مدیران تازه به تفاهم رسیدن!!!
عذر خواهی مدیران رو بپذیرید

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
بابا! چيه چه خبره!؟ مدير با مدير دعوا؟ استغفراله! (نكته: من هنوز چرچيل يا در نظر خودم ابرفورث رو يكي از وب مسترا ميدونم.)

چرا اينجوري؟! برادر مملي يه خورده زياده روي كرديا...! كرام نبود الان سايتي به نام جادوگران وجود نداشت! احتمالا جيگر دات كام بود! حالا هميني كه هست وضع درست شدشه...ايشاا.. بهتر هم ميشه!

من چند روزه اين بليته رو فرستادم ولي هيچ جوابي نرسيده...يه بار هم قبل از درست شدنش فرستادم و اون هم هنوز مونده...ولي جوابي نرسيده! موضوع چيه!؟ من مشكل دارم ياجدي جدي جواب داده نشده!؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.