هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پیام امروز
پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۳

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
مرگ مشكوكه ماگل
اسنافل
كوچه ي بقلي دياگون
ساعتي پيش ماموران ماگلي جسد بي جان يك ماگل را در دسشويي پيداكردند
و اثري از جراحت ومسمويت در ان ها پيدا نشده وبا گزارش اين خبر كينگي و بروبچ كينگي در صحنه ظاهر شدن و چون در مورد بازجويي چيزي بلد نبودند مودي چشم ديوانه رو كه خودشم از چشمش كم چيزي نداره احضار كردن و پرونده رو به مودي وا گزار كردند(بيچاره ونوس).
متهمين عبارتنداز
1مرلين جوان كه ساعتي پيش در حومه دستشويي پرسه ميزده وهمين طور ا ز توصف ايستادن بيزاره
2ونوس چون تو سابت همه ي مشكلات تقصيره ونوسه
3ولدمورت كه با اومدنش مرگ مشكوكي اتفاق افتاده
هرگونه خبري جديدي در اين مورد بدستم رسيد به اطلاع مي رسونم

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

بدون نام
دیشب در یک اقدام انتحاری ساختمان دیگ سوراخ به وسیله ی افرادی نا شناس تحت حملاتی قرار گرفت.
با حاضران در صحنه صحبت شده...

-ببخشید آقا شما انگیزتون چی بوده؟
والا من داشتم دستشویی جدید رو تست میکردم که دیدم یه آدم بی حیا یهو در رو وا کرد اومد تو...من دیگه نفهمیدم چی شد.فکر کنم کاسه دستشویی رو تو سرش خورد کردم.آخه مسئله ناموسی بود.(اا آقا هول نده...)
-ببخشید شما که دارید هول میدید؛شما هم در صحنه بودید؟
با سلام خدمت ببینندگان عزیز و اینکه بله من همیشه در صحنه هستم.
من داشتم صحنه رو تمیز میردم که یهو یه آدم قد بلند پرید روم.و شروع کرد به لیس زدن ردای من.. و دائما میگفت:" کو کو غذا..." البته من بوقم رو فرو کردم تو حلقش!
- شما آقا که محجوب وایستادید؛شما هم بودید؟
من اون وسط داشتم که البته بسیار مشکوک بود! عربی می رقصیدم و با همسرم به طرز مشکوکی نجواهای عاشقانه می کردیم .. که یهو یه آدم قد کوتاه و چاق به طرز مشکوکی به ما نزدیک شد.بر و بچه های اسلیترینی هم مشکوک داشتند این صحنه رو نیگا می کردند.. که اون آقای مشکوک به من نزدیک شد و با صدای مشکوکی گفت:ببخشید اینجا سوراخه؟"البته من یه سری سوال مطرح کردم که همه باید جواب بدن!میخاین براتون می خونم...
آیا مشکوک است؟ آیا هر چیز مشکوک در نهایت منجر به امری شر میشود؟آیا ...(ای ببخشیدا اون چیه از شما آویزونه....مشکوکه!چه قدر شبیه سیم سرور هست.....ههووومممم!من یه سری سوال طرح میکنم در این زمینه!)
-ببخشید آقا شما هم در صحنه بودید؟
عرضم به حزور جناب عالی که من نه تنها در سحنه بودم بلکه من خودم اثلا سحنه داشتم!

چه کسی جواب گوی این همه در به دری ملت جادوگری است؟!

بدون نام
الستور مودی اقدام به برگزاری یک دوره آزمون جادوگری در تمام دروس کرده است.
لطفا متقاضیان مبلغ 20 گالیون را همراه با فرم زیر به دفتر مشاوره وی در مدرسه هاگوارتز بیاورند.
معرفی نفرات برتر در همین روزنامه و به روشی کاملا انتحاری!

نام:
نام خانوادگی:
انگیزه:

Re: پیام امروز
پیام زده شده در: ۱:۲۰ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
سرویس خبری پیام امروز گزارش داد:
خبرنگار ما چند روز پس از خبر بازگشت ولدمورت و بعد از اینکه موجی از وحشت عمومی جامعه جادوگران را فرا گرفت با دو تن از افراد مطلع ( یا کسانی که ادعا میکنند در این مورد اطلاع دارند ) مصاحبه کرده که به دلایل مختلف تا کنون متن این گزارش چاپ نشده بود.

این دو نفر خواستند که نامشان فاش نشود به همین دلیل از ذکر نام آنها معذوریم.

ضمنا به دلیل مسایل امنیتی در این موقع حساس مصاحبه آنها تحت رمز مصاحبه شماره یک و مصاحبه شماره دو به اطلاع خوانندگان میرسد.

اول مصاحبه دوم

سوال 1 - لطفا میزان اطلاعات خود را در مورد حادثه بازگشت لرد ولدمورت بفرمایید.

-- اطلاعات ما که گروه اسلیترین هم از آن بی خبر نیست از میزان بسیار خوبی برخوردار است. البته این سوال شما بسیار مشکوک بود.

سوال 2 - ا راستی؟ خب پس لطفا بگید تحلیل شما از این حادثه چیست؟

-- تحلیل ما این است که ولدمورت و دارو دسته مرگ خوارانش به صورت کاملا مخفی دارند عمل میکنند که محکوم است و مشکوک هم هست. گروه اسلیترین هم باید متوجه باشد که گریفیندور در همه حال از اونها جلوتر است چه مخفی عمل کنند ؛ چه علنی ؛ چه مشکوک.

سوال 3 - مرگ خواران چند روز پس از حادثه از آزکابان فرار کردند و گفتند که ما با کمک لرد جهان را تسخیر خواهیم کرد. حضرت عالی در این رابطه حرفی ، نظری ، رهنمودی ، راه حلی ، چیزی ندارید؟

--هر کسی میدونه که صلح از جنگ بهتره این اسلیترینی ها هم دارن وسط دعوا نرخ تعیین میکنن و دلشون برای کمک به ولدمورت غنج میزنه اصلا همشون مشکوک میزنن ولی اونایی که فکر میکنن دوستی با ولدمورت حلال مشکلاته کور خوندن. البته ولدمورت محکوم است اگه ولدمورت هم دست به حملات کور کورانه بزنه اشتباه بزرگی مرتکب شده اشتباهات این اسلیترینی ها هم که یکی دو تا نیست.

سوال 4- بلاتریکس لسترنج گفته این یک جنگ تمام عیار است و ما اول پاتر را میکشیم و بعد از اون دامبلدور رو و بعدش همینجوری میریم جلو. شما چه فرمایشی می فرمایید؟

-- اولا هری پاتر تو همون 1 سالگی هم ولدمورت رو شکست داده ثانیا مرگخواری به هر شکلش محکوم است به خصوص در شکل مشکوکش. ثالثا بلا از این حرفا زیاد زده تو هاگوارتز رو هم که نگاه کنید میبینید 4-5 سالیه که این اسلیترینی ها هی حرف ،هی شعار ،هی مشکوک بازی ... اسلیترینی ها باید کمی هم به فکر منافع هاگوارتز باشند.

سوال 5- به نظر جناب عالی این قضیه به کجا ختم خواهد شد.

-- مشکوک زدن این اسلیترینی ها را می فرمایید؟

ادامه سوال 5- نخیر.... همین حادثه بازگشت ولدمورت را عرض میکنم.

-- خب ولدمورت که مشخصه دنبال چیه مرگخواران هم که به جز به قدرت رسوندن اون کاری ندارن مثلا همین اسلیترینی ها رو هم که ببینید فقط به دنبال منافع فردی و گروهی خودشون هستن اون هم از مشکوک ترین راه ها این که میبینید ریاست دامبلدور بر هاگوارتز رو قبول کردن فقط ظاهریه من مطمانم که اینا مخفیانه زیر آب دامبلدور و هر چی گریفیندوری هست میزنن حتی ممکنه همه ما رو برای یک سال قهرمانی در مدرسه به ولدمورت بفروشن ضمنا اصلا این اسلیترینی ها تا حالا برای بقای مدرسه چی کردن؟ هیچی

سوال 6- فکر میکنید با شکست اخیری که ولدمورت در سازمان اسرار از محفل ققنوس و دامبلدور خورده تا چه حدی دست به عملیات انتقام جویانه خواهد زد؟

-- البته ولدمورت همان ولدمورت است فقط ریخت و قیافش عوض شده و مشکوکتر هم شده من اصلا راجع به اینکه سابقا مواضع بعضی از این اسلیترینی ها راجع به ولدمورت چی بوده نمی خام فکر کنم.

ادامه سوال 6- پس روی چی فکر میکنید؟

-- روی اینکه این اسلیترینی ها و مشکوک بازیاشون........

(متاسفانه در این لحظه قلم جادویی خبرنگار ما دیگر ننوشت و به دلیل نادانی وی و نداشتن قلم یدکی مصاحبه نا تمام ماند)

و حالا مصاحبه اول

جواب همان سوال 1- اطلاعات ما این است که اگه دامبلدور میتونست جلوی این حادثه رو بگیره تا حالا گرفته بود. الانم که لرد سیاه پشمش ریخته دیگه این گریفیندوری ها نباید کاسه داغتر از آش بشن. ضمنا این سوال شما خیلی بیخود بود منو یاد این یارو بی خودیه ؛ پاتر انداخت

جواب همان سوال 2- تحلیل ما این است که بازگشت لرد سیاه در همه حال محکوم است. ولی اول باید مشخص بشه که چجوری لرد بازگشته این گریفیندوری ها که دم از شجاعت و اینا میزنن تا حالا نه شجاعتی از خودشون نشون دادن ، نه هیچی تازه همین پاتر بود که باعث شد لرد سیاه برگرده پاتر هم کجاس؟ تو گریفیندور

جواب همان سوال 3- البته باید توجه کنید که هر جنگ دو طرف دارد و ما لرد سیاه را محکوم میکنیم و مرگ خواران را هم همینطور. مردم بیگناه اصلا گناهی ندارند تا اینکه کشته شوند و ما به شدت محکوم میکنیم. ولی جنگ یا صلح مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه این گریفیندوری ها باید رفتارشان را درست کنند به خصوص این پاتر

جواب همان سوال 4- اولا این پاتر خودشو از سیم سرور هم نمیتونه خلاص کنه چه برسه به لرد سیاه ثانیا مرگخواری محکوم است ثالثا شما مطمانید که بلا همچین حرفی زده؟ البته من شنیدم که بعدش تکذیب کرده ما با جامعه جادوگری و همه مردم بی گناه ابراز همدردی کرده و میکنیم. این گریفیندوری ها هم اگر میخواهد که مردم با آنها همدردی کنند باید نظرشان را راجع به رفتار در مدرسه و همه چی تغییر دهند و دیگه اینقدر منم منم نکنن یکیش همین پاتر

جواب همان سوال 5- چی به کجا ختم خواهد شد؟ منم منم کردن اعضای گروه گریفیندور؟

جواب ادامه سوال 5- در این زمینه چند تحلیل وجود دارد یکیش این است که بالاخره به یک جایی ختم خواهد شد و جمع بندی من این است که باید منتظر آینده بود. البته گروه گریفیندور امسال هیچ آینده ای ندارد و در سال آینده و آینده های بعد هم هیچ گونه آینده ای نخواهد داشت آینده پاتر هم که مشخصه ---> مرگ

جواب همان سوال 6- البته این لرد دیگه اون لرد سابق نیست. لردم همون لردای قدیم... ! به همین دلیل من روی این سوال اصلا فکر نمیکنم

ادامه سوال 6- پس روی چی فکر میکنید؟

-- روی اینکه گروه گریفیندور و به خصوص این پاتر ......

(عجیبه متاسفانه همان مشکل مصاحبه پیش عینا اینجا هم تکرار شد اصلا انگار این مصاحبه هم جادو شده بوده)

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

بدون نام
به تعدادی گور کن جهت چال کردن سفیدها نیازمندیم! ...
نمایندگی جبهه سیاه

Re: ���� �����
پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۳

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
سلام
اسنافل از كاليفرنيا(جدي نگيريد براي جذاب شدن خبر)
ايا كله شما يك تار موهم ندارد
ايا پاي شما چلاغ است
ايا رنگ پوست شما از شب هم تيره وتاريكتر
ايا كله شما از دنبه هم چربتر است
ايا شما در تلفظ مشكل داريد
ايا درصورت شما يك جاي سالم وجود ندارد
چاره ي مشكل شما در كلينك امو سيريوس است
اين جملات را در روي سردر كلينيك امو سيريوس مي بينيد بزرگترين كلينيك جهان

دارنده ي ايزو 1000000000و

دارندهي پروانه بهداشت از خون اشام

اين بود خبر(پيام بازرگاني امروز)

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۳

مالسيبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۲۱ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
از دفتر دامبي جون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
خبر مهم خبر مهم

چند لحظه پيش درست جلوي در وزارت سحر و جادو اغتشاشي به وجود آمد.

در اين درگيري تعدادي خون آشام كه از فرمان بانوي خون آشام ها سر پيچي كرده بودند مي خواستند شكايت نامه اي عليه او تنظيم كنند.
هنوز از علت سرپيچي آنها اطلاعات دقيقي در دست نيست اما طبق اعلام يكي از مقامات وزارت خانه كه خواسته نامش افشا نشود اين خون آشام ها خواستار صلح با دامبلدور و جبهه ي سفيد بوده اند!!!!!
و طبيعتا بانوي بزرگ آنها را تنبيه كرده كه وآ ن خائنان نيز فرار كردند.
به محض دستيابي يه اخبار جديد شما را مطلع خواهيم ساخت.

خبر نگار افتخاري پيام امروز

فعلا بي خيال!

بدون نام
ای عروسک های خیمه شب بازی!..
عضو این سازمان معلوم الحال می شید که شما رو بجنبونن!؟ ... بیاین من خودم می جنبونمتون!... با او جنبش بوق جهانی!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۳

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۲:۵۷ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
چه جالبه!!! ببينم سائورون مگه تو خداحافظي نكرده بودي؟ دوباره سرو كلت پيدا شد؟؟ عجب رويي داري ها!!! حيف اون همه گريه و زاري كه برات كردم

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۳

سائورون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۲۵:۲۱ شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲
از موردور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 183
آفلاین
نقل قول:

دارک لرد نوشت
آگهی استخدام...

سازمان بوق جهانی عضو می پذیرد لطفا برای دیدن شرایط به آدرس زیر مراجعه کنید...

شرح درآمد ماهیانه

نتونستم نگم که به دلیل شروع این جنبش منم سهم میخوام.

خدایا شکرت که از ننگ تهمت دوستی با لرد خلاص شدم.
ـــ�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.