هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۹:۲۱ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
ببينيد دامبي مرده پس يعني خيانتي در كار است چون اون مرده بابا جان اين همه مدرك هم است

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۶:۱۲ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

bonnie wright

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۴ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۳۱ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۸۵
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نمي دونم به رولينگ و حرفهاش هرگز اعتماد نكنين چون اگه يه چيزي رو بخواد با صد تا دليل و برهان قبلي رو تكذيب مي كنه ولي من فكر ميكنم يا حداقل اميدوارم اسنيپ اين كارو نكرده باشه

كسي كه به دنبال افسانه شخصي خودش است آنچه را بايد بداند مي داند.تنها يك چيز دستيابي به رويا را غير ممكن ميكند وآن ترس از شكست است.

پیام زده شده در: ۲:۲۴ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
من عقیدم اینه که اسنیپ همون جور که خیلی از دوستان اشاره کردن جادوگر قوی و زیرکی هستش / و دامبلدور نیز پیر و ضعیف شده / همچنین هری هنوز اموزش کامل برای دفاع و مقابله با ولدمورت و نداره/ ===پس اسنیپ به دستور و سپس خواهش دامبل اونو کشت تا ولدی فکرکنه اون خیلی وفاداره و بعد اسنیپ به هری کمک کنه تا با هم در برابر ولدی مقاومت کنن

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

بدون نام
اصلا شک نکنین که اگه به والدمورت امیدی باشه به این بشر امیدی نیست.که نیست. :no: :no: :no: :no:

پیام زده شده در: ۰:۱۸ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

محمد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۱ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
من می گم اسنیپ خیانت کرده .
و سه تا احتمال می دم .
1- دامبلدور هم هور کراکسس داره .
2- هری تو کتاب هفت اسنیپ رو دستگیر می کنه تا کاری کنن که دامبلدور برگرده . ( تو کتاب 5 دربارهی سیریوس بیان شد .)
3- اسنیپ قصد داره رو دست همه بلند شه .

لطفا نظراتتون رو دربارهی ایده های من بهم بگین . خیلی دوست دارم نظر شما ها رو درباره ی تفکراتم بدونم .
مرسی .

والدمورت باعث شد من پدر و ملدرم رو از دست بدم .
پدر و مادر هری رو هم کشت .
پس تا آخرین نفس در کنار هری با لرØ

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۴

hadi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۱۰ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
اگه اسنيپ خيانت نكرده پس چطوري ولدمورت اونو بخشيد(كسي مي تونه به ولدمورت كلك بزنه؟)

به وبلاگم سر بزنيد.نظر يادتون نره!
هري پاتر و قبرستان جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
و در مورد اینکه اسنیپ خیانت کرده یا نه نظر من اینه که اسنیپ همچنان طرف دامبلدوره و تمام این کار ها یه نقشه بوده البته یه کاملا حالت تراژدی داشته و اما دلایل:

1- دامبلدور در موقعی که اسنیپ میخواد بکشدش بهش التماس میکنه و به خصوص این در متن اصلی کاملا مشهوده که این کار کاملا با خصوصیات دامبلدور منافات داره. من جدا معتقدم اگه این یه نقشه نباشه رولینگ اینجا بعد از 6 کتاب که به طور مداوم دامبلدور رو یه شخصیت قوی و نترس که به استقبال هر خطری حتی مرگ میره معرفی کرده ( به گفتگوی قبل از اسنیپش با دراکو توجه کنید) درست لحظه آخر این شخصیت رو از بیخ و بن نابود کرده و چون من معتقدم رولینگ این کارو نمیکنه در نتیجه صد در صد معتقدم این نقشه بوده

2- دامبلدور هری رو سنگ کرد ولی بعدش کی هری رو از حالت سنگ شدگی دراورد؟ این یا باید کار اسنیپ باشه یا اینکه ورد دامبلدور بعد از مرگش اثر خودش رو از دست داده باشه. باید رولینگ به این سوال جواب بده که " آیا ورد صادر شده توسط یه نفر بعد از مرگش اثر خودش رو از دست میدهد؟ " اگه جواب این سوال منفی باشه که به نظر من منفیه صد در صد اسنیپ هری رو از سنگ شدگی دراورده و حالا شما بگید اگه اینا نقشه نبوده اسنیپ چرا میاد این کارو بکنه؟

3- این قضیه هورکراکس ها بسیار چیز پیچیده ایه شما فکر کردید که هری چطور باید اون هورکراکسی رو که اصلا معلوم نیست چیه یا مال کدوم گروهه رو پیدا و نابود کنه؟ این چیز کمی نیست دامبلدورم هیچ موفقیتی سر این کار نداشت . رولینگ سر قضیه دراکو و اسلاگ هورن که هری در اولی شکست خورد و در دومی پیروز شد نشون داد که بعضی چیز ها هستند که تا وقتی دقیقا از زبون خود شخص بیرون نیاری نمیتونی با هیچ طلسم و ورد و جادویی بفهمی چین ( من به شدت از این صحنه ها که عجز جادو رو نشون میده و به وفور در کتاب هری پاتر وجود داره خیلی لذت میبرم). در نتیجه اینجا هم باید یه نفر از زبون خود ولدمورت بکشه بیرون که هورکراکسش چیه و چه کسی میتونه این کارو بکنه کسی که کاملا مورد اعتمادش باشه و کسی که بزرگترین دشمنش رو کشته باشه در نتیجه به نظر من این نقشه دامبلدور بوده که با فدا کردن خودش اسنیپ رو به مورد اعتمادترین فرد ولدمورت تبدیل کنه. در ضمن توجه کنید که ( با عرض معذرت) دامبلدور عملا دیگه یه ادم بی مصرف شده بود. اطلاعاتی رو که داشت کاملا برای هری تخلیه کرد چیز جدیدی برای رو کردن نداشت و همه تلاشش رو انجام داده بود آخرین چیزی که داشت همون فدا کردن خودش بود که این کارم انجام داد.

4- موقعی که هری بعد از مردن دامبلدور داره دراکو و اسنیپ رو دنبال میکنه باز به سوال همیشگی میرسیم. چرا اسنیپ همونجا برنگشت و هری رو نکشت تا با افتخار کشتن دو نفر از بزرگترین دشمنان ولدمورت به نزد سرورش برگرده؟ لطفا نگید که این همینجوری الکی برای ادامه پیدا کردن کتاب بوده رولینگ همواره نشون داده که بدون دلیل و الکی چیزی در کتاب هری پاتر اتفاق نمیافته در نتیجه بازم من معتقدم اسنیپ طرف دامبلدوره و اینا نقشه بوده.

5- اول کتاب که بلاتریکس داره اسنیپو سوال پیچ میکنه از اسنیپ میپرسه که چطور دامبلدور بهت اعتماد کردو اسنیپ در یک جواب سست و کم مایه و شک برانگیز میگه « من براش یه چیزایی از پشیمانی بی حد و حصرم بافتم و اونم منو در آغوش گرفت و تو نقطه ضعف بزرگ دامبلدورو میدونی اون میخواد همه چیزو خوب ببینه.» در حالیکه این کاملا با خصوصیات دامبلدور منافات داره چطور وقتی تمام افراد در مدرسه ولدمورت رو یه شاگرد خوب میدونستن تنها کسی که ازش خوشش نمیومد و بهش شک داشت دامبلدور بوده ولی اینجا اسنیپ تونسته با اظهار ندامت خامش کنه؟ از نظر من اینکه بگیم دامبلدور که این همه مدت این همه کار های هوشمندانه انجام داده بعدش در کنار اونها با حماقت فراوان به اسنیپ این همه اعتماد کرده اصلا با عقل جور در نمیاد. هوشمندی فراوان در کنار حماقت فراوان برای من پذیرفتنی نیست.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

ماریه تا اجکومب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۲۹ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵
از فعلا هاگوارتز البته اگه بسته نشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
به نظر من هم این یه نقشه است و من میگم اسنیپ یه ورد اجراکرده و دامبلدور هم بیهوش شده و بعد هم فوکس اومده وداملدورو برده.
پس این یه حقه است.

آدم زیر تریلی 18 چرخ بره ولی جاس

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
اسنیپ هیچوقت به دامبلدور خیانت نمیکنه و همهی کار هاش بادستور دامبلدور انجام میشود
از ترفی چون با نارسیسا پیمان بسته اگه به دراکو کمک نکنه خودش میمیره
و دامبلدور فکر میکنه که اسنیپ زنده بیتر میتونه مفید باشه تاخودش چون جون دراکو را هم نجات میده وباعث میشهدراکو درکتاب 7 به هری کمک بکنه و...

Re: تغییر چهره ناگهانی اسنیپ
پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ دوشنبه ۹ آبان ۱۳۸۴

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 570
آفلاین
جرج ، همونطور كه تو خودت اشاره كردي توي جلد اول كتاب شش اسنيپ ظاهرا طرف دامبلدور بوده . دلايل زيادي وجود داره كه ثابت كنه اسنيپ جاسوس ولدمورت بوده و همچنين دلايلي هم وجود داره كه اسنيپ طرفدار دامبلدور باشه اينكه توي اين پنج سال گذشته كه توي هاگوارتز تدريس كرده حتي كوچكترين خطايي ازش سر نزده اما يكدفعه توي كتاب شش دامبلدور رو مي كشه خيلي شك برانگيزه احتمال اين هم وجود داره كه اسنيپ به دستور دامبلدور اون رو كشته باشه اما اگه دستور خود دامبلدور باشه پس چرادر لحظه هاي آخر به اسنيپ التماس مي كرد كه نكشدش اما اينكه كسي كه توي كافه هاگزهد پيشگويي رو پنهاني گوش داده همين اسنيپ بوده و به خاطر خيلي از چيزهاي ديگه من فكر مي كنم به احتمال هفتاد درصد اسنيپ خادم ولدمورته اما اين ها همه حدس و گمانه و فقط بايد منتظر كتاب هفت شد چون رولينگ با سرنخ هايي كه به خواننده مي ده علاوه بر دادن اطلاعات اون ها رو گمراه هم مي كنه

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.