هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پیام امروز
پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
آخرین اخبار از شبکه سراسری بوق جهانی:
تجمع اعتراض آمیز روی به روی خانه دکتر نورتون با حضور نیروهای مملی به آشوب کشیده شد... در این میان یکی از زن های مودی زخمی شده و مودی در حالی که برای شبکه الجادورگر صحبت می کرد و یه دستگاه کلاشینکوف به دست گرفته بود و صورتش رو پوشنده بود خطاب به دوربین گفت که با روش انتحار سدریکی انتقام سختی خواهد گرفت...
همچنین عده ای لباس نوشابه ای با حمله به دفتر سازمان اقدام به دزدیدن چند دستگاه بوق دیجیتالی کردند که خسارت سنگینی را به سازمان وارد کرد..
حاج آقا دارکی که فعلا در مکان نامعلومی به سر می بره با زدن یک شب نامه بر علیه لرد مملی و یاهو اعلام کرد که او نیز از نورتون حمایت خواهد کرد...
همچنین در اقدامی بسیار مشکوک امروز هوق شطره رئیس تشکیلات امنیتی لرد مملی همراه با یک دسته گل سرخ در سطح خیابان دیده شد... این در حالی است که خبر می رسد که پاتر هم از سمت دیگر خیابان با دسته گل دیگری در حال حرکت بوده است...
قابل توجه که خیابان مذکور خیابان المپ و خونه آقای زئوس بوده است...
خبرنگار ما به علت خطر جانی که او رو تهدید می کرد اقدام به فرار کرده است. از اینکه هوق شطره و یا پاتر زنده می باشند یا نه اطلاعی در دست نیست...

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۳

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
آقا من دلم برای مشکوک بودن تنگ شده!

پیام زده شده در: ۰:۰۸ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دعوت به همکاری:
دفتر وکالت و ازدواج و طلاق دارکی و همکاران از یک جادوگر مجرب در زمینه جادوهایی ضد ضربه جهت ضد ضربه سازی صندلی ها دفتر دعوت به همکاری می کند...
دارک لرد

سوروس بخوای نخوای دوست داریم:
سوروس عزیز چند وقتی است که از تو خبری نیست و کرکره مغازه ها و رستوران هایت پایین کشیده شده است. امیدواریم هرچه زودتر تورو ببینیم...
بلاتریکس
گراپیه(خواهر گراپی)

شرکت بین المملی لیمیتد نیروی می پذیرد علاقمند می توانند با هوق شطره رئیس تشکیلات امنیتی تماس بگیرند...
با تشکر
هوق شطره

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آخرین اخبار توسط مفسر امروز شیمت:
لرد ولدمورت دیده شد.... بله لرد ولدمورت که چند وقتی بود ناپدید شده بود به صورت ناگهانی دیده این در حالی هست که در نبود وزیر کینگزلی و حاکمیت مرکزی گروه های بسیاری در سطح شهر در حال شکل گیری هستند...:
گروه مسلح یا المملی معروف به بین المملی با جدیدترین تجهیزات زرهی - رزمی - دفاعی...
باقیمانده نیروهای رو به زوال نوشابه ای نیز تحت حمایت سوروس اسنیپ گروه جدیدی رو با نام آخ جون نوشابه ایجاد کردند و در حال حاضر از قدرت بالایی برخوردار هستند.
ارتش نیرومنده زن های مودی که البته مسلح نیستن ولی هنوز کسی خشم اونا رو ندیده و به نظر خطرناک می آیند.
ولدمورت در حالی بازگشته که دشمنان و رقیبان بسیاری در سر راهش وجود دارد. در حال شهر در وضعیت اغتشاش به سر می برد و در این میان این الستور مودی و مینروا مک گونگال نقش بسیار مهمی دارند این زوج خشن که با نابودی تمام میز و صندلی های شهر مشکلات عدیده ای ایجاد کرده اند همچنین اقدام به گاز گرفتن تعداد زیادی از همشهریان نموده اند. همچنین حاج آقا دارکی رهبر گروه "نهضت مرگ بر مسنجر 6 -- نورتون دوست داریم" در حال حاضر به صورت مخفیانه در حال هدایت عملیات های زیر زمینی می باشد..
من شیمت می باشم عضو گروه هواداران تانکس اینجا میدان شهید سدریک است. صدا و سیمای دنیای جادوگری...

!ASLAMIOUS Baby!

بدون نام
بچه ها من نمی دونم مشکلتون چیه
اما اگه نمی تونین از مسنجر استفاده کنین خب کاری نداره منم هیچ وقت مسنجر ندارم
می تونین از این برنامه Trillian استفاده کنین
با این موتونین به یاهو, MSN, IRC, ICQ و AIM وصل بشین
من از همین استفاده می کنم همیشه

همینطور می تونین از این Easy Message هم استفاده کنین
اینم برنامه بدی نیست اما از اون یکی ضعیف تره

انقدر اینا جلو چت ما رو می گیرن ما دائم پدافندهای تازه پیدا می کنیم
شاید به دردتون خورد!
برام دعا کنین...

پیام زده شده در: ۰:۲۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به بو به بو به بو(صدای آمبولانس! از نوع برنامه کودکی)
برین کنار
: کشتنش...
: میگن سکته مغزی کرده...
: کار لرد مم...
: سیس اسمش رو نیار مگه از جونت سیر شدی!
: بیچاره داشت حقایق بزرگی رو کشف می کرد... می گن دزدی بانک اون جریان مشهور صحنه سازی بوده آخ.... وای...
: ای وای یکی رو اینجا کشتن...
شترخ(نیروهای بین المملی): پراکنده شین! تخ تخ! (تیرهوایی) آمبولانس رو منفجر کنید ممکنه زنده باشه میگن خش شده... اون موشک بالستیک رو بده من!
: قربان فکر نمی کنین یه کم بزرگه؟
: مگه چیه! می خوام مطمئن شم میمیره! آماده آت...!
صبر کنید!!! دید دید دید(اکو) (تریپ فیلم قهرمانی: یه نفر وایستاده بالای تپه پشتش خورشیده صورتش دیده نمیشه...) نمی ذارم بکشیدش!!! نمی ذارم! من اجازه نمی دم!
:مودی؟ سارون ؟ ولدمورت ؟ ونوس؟ گراپی؟
فرد مشکوک:نه بابا
:سدریک؟ تام؟ هرمیون؟ تانکس؟ مالفوی؟ سوروس؟
فرد مشکوک:نچ
گ-ش-ر - سبق - مینروا - بقیه؟
فرد مشکوک:نه نه منم زورو!
:زورو! می دونستم تویی! حالا بمیر! آتش! شپلخ! بدمبوب ! دنگ! دیش! دونگ!
زورو با دندونش موشک رو نگه داشته!
: من اعتراض دارم! خالی بندی هم حدی داره موشکی که اندازه ساختمونه رو که نمی تونه با دندونش نگه داره
زورو: می تونم ! چون پارتی دارم از طرف کارگردان!! و من.....(آهنگ بالاتر از خطر! یدونه ماسک رو از رو صورتش برمیداره! ) مودیم!
من بهوش اومدم: آخ سرم ای ماکسیما در موهایش... ای وای... خشک شده بودم... من کجام؟ اینا کین؟ مودی تویی می دونستم می یایی نجاتم بدی :-D
مودی: نخیرم! اگه بمیری دیگه حاج آقا نداریم من چطوری از دست مینروا راحت شم ! باید زندی بمونی یوهاااااااااااااا!
: فرار کنین!!! این مودیه گاز میگیره! عقب نشینی کنید! شیپور عقب نشینی!
من: آخ! وای... عجب خشکی شده بودم! یعنی عجب هکی شده بودم! پاتر می کشمت! نه مودی ولم کن! نحوه برخورد منو با پاتر به عهده خودم بذار!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۳

تانکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۷ یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
از همین دور و برا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 199
آفلاین
خبر!خبر!آخرین خبر!
مملی+پاتر=دارک بیجاره ی خشک شده
طبق آخرین اخبار رسیده دارک لرد بیچاره (وکیل معروف در ماجرای واترگیت مودی)بر اثر اصابت یک طلسم خطرناک توسط پاتر(معروف به بچه ماکسیما)ومملی(معروف به مشهدی پولدار)خشک شده و مسنجرش آن مونده!
ظاهرا او میخواسته پاتر رو رسوا کنه و مدارکی دال بر شکنجه گر بودن اون ارائه کنه!
از خدای متعال برای او طلب آمرزش میکنیم!

Poor Is The Pupil Who Does Not Surpass His Master

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۳

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
آهان...اومدي مرلين جون...نه ديگه....هرمسئله اي رو سر جاي خودش صحبت مي كنيم...مگه اينجا پيام امروز نيست...خوبه ، پس راجع به كوچه ي دياگون همونجا صحبت مي كنيم...بله ؛ غرض از مزاحمت...مي خواستم ببينم شما اهل معامله هستي يانه ؟....يه پيشنهاد 50000 گاليوني دارم براي اينكه نصف سهام اينجا رو ازت بخرم و با هم شريك بشيم . هيچ كار خاصي هم نمي خواد بكني...زنجيره شركتهاي جامعه ارواح در تمامي زمينه ها ( اعم از تيراژ مجله ،‌ گلاسه كردن صفحات و غيره ) تو رو از نظر مالي ؛ يا هر شكل ديگه اي كه بخواي ، ساپورت مي كنه...فقط در مقابل...تو در مواقع لزوم ، زحمت تبليغات مارو توي روزنامه ميكشي ( براي محصولات جديد و موارد ديگه )....خب...نظرت چيه ؟

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
طبق آخرین خبر دریافتی مودی به یاهو بازگشت خبر نگار ما برای دریافت خبرهای تکمیلی به میان مردم (ببخشید زنهای وی) رفته است.

زن شماره 256346 : اقا من از زنای اول مودی جون هستم میدونم که بدون یاهو مودی عزیز من تلف میشه فقط کافی بود یه ساعت دیگه نیاد تو یاهو اونوقت ....

دارکی: بووووق بوووق مودی وارد میشود
messeenger1: the fellowship of the messenger
messenger2: tow mashkook
messenger3: return of the moody

یاهو : بابا اینا ما رو بیچاره کردن فوری زنگ زدیم بیلگیتس و دارو دسته اومدن این بتا رو هم یدونه زدم زیر گوشش که هزار تا چرخ بخوره خلاصه 1623545 آدم خوره کامپیوتر تونستن این مشکل رو حل کنن و ما رو از یه بدبختی بزرگ نجات بدن

مراسم عذاداری امشب در msn messenger برگزار میباشد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

بدون نام
آخرین گزارش ها از پیوستن خیل کثیری به استفاده از ویندوز مسنجر حاکی هستند!
هم اکنون دادگاه طلاق مودی و مینروا در مسنجر ویندوز! در حال انجام است!شرح این دادگاه در دفتر وکالت دارکی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.