هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقل قول:

ماندانگاس فلچر نوشته:
درود

مورفین گانت و تد ریموس لوپین

دوستان توی لیگ کوییدیچ فقط داوری میشه و با توجه به اعتراضات بازی اول، یه سری نکات به صورت فهرست وار، به عنوان ریز نمرات هم داده میشه. حالا اگر کاپیتان ها اعتراض دارند، می تونن تقاضای داور دوم کنن.
مسلماً خودتون هم با من موافقید که اگه اینجوری نباشه از فردا بعد از هر داوری هر کسی میاد و معترض میشه و میگه من کجا اینجوری بوده و فلان و بهمان.

دانگ عزیز

من با مورفین موافقم که واقعا جواب اعتراض به داوری این نیست که "تقاضای داور دوم" کنیم! همونطوری که وقتی جایی پستی داوری/امتیازدهی میشه، نویسنده حق داره از داور بپرسه مشکلش دقیقا چی بوده تا بتونه دفه‌ی بعد انتظاراتشو برآورده کنه. مثال خوبش همین هاگوارتز که دفتر اساتیدی وجود داره و دانش‌اموزا میتونن از استاد در مورد نمره شون توضیح بخوان... یعنی الان اگه کسی به نمره‌ی ریاضیات جادوییش اعتراض داشت من باید بگم تقاضای معلم دوم کن که بیاد امتیاز بده؟

من میفهمم داوری این همه پست وقت‌گیر و خسته کننده است، نمیدونم کسی کمکت میکنه یا نه. اما جواب اعتراض تیم‌ها به این نحو درست نیست!

بازم هر جور خودت صلاح میدونی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
باریکلا! تازه رسیدی به حرف من تو پست دومم:

نقل قول:
اعتراض من به نتیجه بازی و نمره نیست که بخوام تقاضای داور دوم کنم. اعتراضم به اون عبارت غلط املایی نگارشیه. اونو حذف کن، نمره م رو بده 50! اگه اومدم اعتراض کردم!

همونطور که بارها به اعضای تیم خرس ها هم گفتم؛ برای من اصن نتیجه بازی و قهرمانی و امتیاز و این صوبتا مهم نیست. از من گذشته این حرفا!

اما وقتی دیدم نوشتی غلط املایی-نگارشی (یا دستوری) برای پستی که مطمئنم یه دونه اشکال تایپی هم توش نیست بهم برخورد!

و بعدش هم که میام توضیح بیش تر میخوام منو می پیچونی که تقاضای داور دوم کن و اگه اینجوری نباشه فردا بعد از هر داوری هر کسی میاد و معترض میشه. دقت نمی کنی که اعتراض من از جنس اعتراض هر کسی و برای نتیجه و نمره نیست. اینکه بعد این همه خوندن و نوشتن توی سایت و بیرون سایت، زیر نمره م می نویسی غلط املایی-نگارشی داری (در حالیکه ندارم!) برام زوره!

الانم یا همونطور که گفتم ثابت کن غلط داشتم و بعدش من همینجا میام ازت عذرخواهی می کنم یا همونطور که خودت گفتی عبارت "غلط املایی-نگارشی" رو از زیر امتیازم پاک کن.
بازم تاکید می کنم اعتراض من به امتیاز و نتیجه بازی نیست.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
مورفین گانت عزیز

خودت می دونی، منم می دونم که مشکل تو 1 یا 2 نمره ای نیست که من به خاطر این کم کردم. فکر هم نمی کنم تاثیری توی باختتون داشته.
پس خوشحال میشم به جای این بحث بیهوده بیای و دقیقا منظورت رو بگی.
اگه هم می دونی من مشکلی ندارم این غلط املایی نگارشی رو از زیر امتیازاتت پاک کنم.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
لطفا جمله هایی که غلط دستوری دارن رو نقل قول کن و درستش رو بنویس تا یاد بگیرم.

در مورد قسمت دوم هم حق با شماست و عذر میخوام. پست اول قوانین رو فراموش کرده بودم. قراردادمون با الادورا بلک رو فسخ کن و دابی رو اضافه کن.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
مورفین گانت عزیز

شما غلط املایی نداشتین. تا اونجایی که یادمه، چند تا از جمله ها ـتون مشکل دستوری داشتن و من این مشکلات دستوری رو جزو گروه غلط املایی نگارشی آوردم.
اگه براتون قابل قبول نیست و اعتراض دارید تقاضای داور دوم بکنید. در صورت « کج سلیقگی» بنده، داور دوم ریز نمرات رو درست وارد خواهد کرد.

در مورد قسمت دوم حرفاتون هم لطفاً قوانین رو با دقت بخونید:

نقل قول:
2- هر تیم در کل شامل 4 نفر است که از 3 بازیکن اصلی و یک بازیکن ذخیره تشکیل می شود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
داداچ! هر کیو می پیچونی منو نپیچون! من خودم دور برگردون که هیچی، فلکه ام! اعتراض من به نتیجه بازی و نمره نیست که بخوام تقاضای داور دوم کنم. اعتراضم به اون عبارت غلط املایی نگارشیه. اونو حذف کن، نمره م رو بده 50! اگه اومدم اعتراض کردم!

پرداخت سوژه و پیشرفت سوژه و امثالهم یه چیز سلیقه ایه و داور هر نمره ای بده میگم از کج سلیقگی خودش بوده ولی غلط املایی نگارشی چیزیه که کاملا واضحه و نمیشه گفت سلیقه ی داور اینه که "سیب" رو "صیب" می نویسه! من همین الان پستم رو دوباره خوندم و خداییش غلط املایی یا نگارشی که هیچی، اشکال تایپی هم توش پیدا نکردم. حالا میخوام داور بگه کدوم عبارت یا کلمه رو غلط دیده. بیاد اینجا بگه یا ما روشنش کنیم یا اون ما رو روشن کنه که بعد این همه نوشتن و خوندن املا رو یاد بگیریم و بچه ی مردم رو گمراه نکنیم تو کارگاه نمایشنامه نویسی! الانم یا باید بهم ثابت بشه غلط داشتم یا اون عبارت از ریزنمره م حذف بشه و تا اون موقع پیگیر این قضیه خواهم بود.

در مورد تکمیل تیم هم کجای قانون نوشته هر تیم باید 4 نفر باشه؟ قانون؛ کتاب رولینگه که میگه هر تیم 7 نفر اصلی دارن و ممکنه 10 تا هم ذخیره داشته باشن. تیمای دیگه هم می تونن با 7تا اصلی و پونصد نفر ذخیره شرکت کنن. من همچنان درخواست دارم دابی بدون فسخ قراردادمون با سایر بازیکنان به تیم اضافه بشه یا یه دلیل قانع کننده و منطقی برای قانون حداکثر 4 نفره بودن تیم ها ارائه بشه.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود

مورفین گانت و تد ریموس لوپین

دوستان توی لیگ کوییدیچ فقط داوری میشه و با توجه به اعتراضات بازی اول، یه سری نکات به صورت فهرست وار، به عنوان ریز نمرات هم داده میشه. حالا اگر کاپیتان ها اعتراض دارند، می تونن تقاضای داور دوم کنن.
مسلماً خودتون هم با من موافقید که اگه اینجوری نباشه از فردا بعد از هر داوری هر کسی میاد و معترض میشه و میگه من کجا اینجوری بوده و فلان و بهمان.

مورفین گانت

ظرفیت تیم شما تکمیل ـه و برای خرید بازیکن باید قرارداد یکی از بازیکنان ـتون رو فسخ کنید.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
شترق! (افکت ترکیدن در دفتر نظارت)

سی هلو تو مای لیتل فرند بیبی!

توی نتیجه بازی خرس ها و کیوها نوشتی که:

نقل قول:
پست یکم؛ مورفین گانت، 80
* غلط املایی نگارشی، پرداخت سوژه، پیشرفت سوژه.

اون قسمت غلط املایی نگارشیش رو لطفا بگو کجاست، روشن شیم دادا!

+ بیا این 20 گالیون شیرینی بچه ها رو هم بگیر، دابی رو به خرس های تنبل اضافه کن. البته همین الانشم تو تیمه ولی دیگه از حالت مجازی خارج میشه.

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۲۰:۲۳:۲۶
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ ۲۰:۲۵:۲۰

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اینجا روسری نداریم. یه چادر همسر مرلین بوده، می کشیم رو سرمون با مورف و رفیقاش میریم فضا. یه نوع شاتل جدیده!

در مورد یک ـت عرض کنم که خدا را شکر پس. مطمئن باش هر تیمی که مشکل غیر مترقبه ای براش پیش بیاد من حداکثر تلاشمو می کنم که باهاش راه بیام.

خو من از کجا بدونم تو سفری خواهر برادر گرگ من!
من فک کردم تو هم موافقی مثل بقیه ی کاپیتان ها که اعتراضی نکردن. مسلماً اگه یه ندایی می دادی من یه خاکی به سر کچلم می کردم.

عزیز من چرا حرص میدی عاخه؟ من بی گناه چه گناهی کردم؟
هوم؟ اون گناه؟ آهان قانع شدم.

به جون همین چهار تا بچه ی دزدی که اینجا خوابیدن من اول فصل کلی فسفر سوزوندم همه ی اینا رو شفاف سازی کردم. گفتم هر تیم چجوری امتیاز می گیره، قیمت هر بازیکن چجوری معلوم میشه و... اونوقت میای میگی تایتانیک دختره بود یا پسره؟
همه ی این بند و بساط هم از این فصل شروع شده، به خاطر این که توی قوانین فصل قبل جایزه ی گالیونی مطرح نبود فصل های قبل رو فاکتور گرفتیم. مطمئن باش به محض این که این فصل تموم شه میزارم توی سینی خودم میام به همراه دو کیلو چیز اعلام خدمتتون میدم.
واقعاً به نظرت +2% امتیاز توی 2 هفته ی آخر قشنگ نیست؟ لذتی نداره؟ 2 هفته ی آخر که اوج رقابت هاست.

در کل یه سری نکات رو بگم. من خودم به شخصه چند لیگ آخر کوییدیچ رو خیلی دوست نداشتم. به نظرم خیلی نامرتب و نا منظم و شاید با هیجان خیلی کمی بود. برای همین یه سری قوانینی طرح کردم که خودم هم قبول دارم خیلــــی «باگ» داره. چون من سابقه ی چندانی توی لیگ نداشتم و امیدوار بودم اگه مشکلی توی قوانین هست قدیمی ها گوشزد کنن همون اول کار.
حالا هم اینجا از مشکلات پیش اومده از همه معذرت میخوام و امیدوارم لیگ بعدی بتونه بهتر باشه.

تدی خواهشاً این پست آخرت نباشه و اگه مشکلی داری بیا و بیان کن و گرنه فک می کنم الان قهر کردی رفتی.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
تق تق تق... دانگ دارم میام تو... کسی روسری سرش نباشه!

من دو نکته رو بگم و برم.

۱. من به امتیازای بازی با ترنس اعتراضی ندارم، تو پست اول هم گفتم که تموم شده رفته، برای آینده گفتم!

۲. اگه وسط سفر دو تا پست زدم (که قبل از سفر آماده کرده بودم ) ولی تو بحث شرکت نکردم به خاطر این بود که حدس میزدم بعدش باید هر روز بیام اینجا بحث کنم، مثل الان!

2 و نیم! (هنو به سه نرسیده، از نظر فنی همون ۲ حساب میشه ) . این قضیه بودجه و گالیونا اول فصل صحبتش نبود، الان داری حرفشو میزنی. استادیوم خریدن هم آخر فصل هیچ لذتی نداره ولی بهرحال.. در اینصورت کیو.سی.ارزشی لیگ قبل قهرمان شد و خواستار اضافه شدن امتیازش به بودجه ی تیمه. بی زحمت نحوه‌ی محاسبه‌ی بودجه و اینکه اگه رو قیمت بازیکنا هم اثر میذاره .. کلا قوانین مربوط بهش رو باز کن.

اینم آخرین پست من در رابطه با این موضوعه... نفس راحت بکشین!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.