هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
ملت فانتزي....
از نشر زهره يه خانوم زنگ زد خونمون ساعت 2 بعد از ظهر همرو از خواب بيدار كرد ...مادرم گرفت...شانس آوردم گفت از نشر زهره زنگ ميزنم وگر نه قبل از جواب دادن به تلفن نابوديس! بودم...در هر صورت اينقدر ذوق زده شده بودم كه ساحره با من كار..نه ببخشين...كه «چه ميكنه اين تكنولوژي» يادم رفت موقع خداحافظي شماره همراهشو..نه..منظورم يادم رفت بگم كه كي كتاب رو پست ميكنن و كي ميرسه!اخه من بيكار نيستم از صبح تا شوم بشينم جلوي در كوچه كه ببينم يارو پستيه با موتورش كي مياد.صبح ها هم كسي خونمون نيست(اگر كسي با من كار داشت صبح بياد خونمون)...صبح كسي خونمون نيست و اگر صبح بياد جلوي در شپلخ ميشه.

كلا هدفم از زدن اين چرنديات اين بود كه نژاد الساموريم رو نشون بدم و همچنين يه سوال:

كي كتاب رو ميفرستن...كتاب رو كه به مرحمت جادوگران زود و به زور سريع خونديم...فقط در انتظار اون زميمه ها هستيم.
وسلام

ميگم كه سرژ جان!...به خدا نميخوام الكي به كسي گيزر بدم...ولي دوستان لطفا يه كم توجه كنين...آخه چه ربطي به اينجا داشت اينا!.....چون جالب بود پاك نكردم ولي به هر حال لطفا يه كم دقت كنيد...حالا براي سرژ يه كم ربط داشت ولي من بعضي ها رو ميبينم كه خيلي چرت و پرت مينويسم...مثلا:كتاب بعدي كي مياد؟...وا!....مگه اينجا مسخره بازيه؟اينجا گفتگو با مديرانه!ميفهمي؟(منظورم با اونيه كه اين سوالو ميپرسه!يه موقع سوء تفاهم نشه!)
در كل اميدوارم كمي درك كنيد!(در ضمن من چون با سرژ خيلي خودمونيم(خودمو خودموني كردم!) تويه پست اون ويرايش رو زدم!)
ناظر انجمن.....زاخارياس اسميت

هوي زاخي..تو بيجا ميكني پست من ويرايش ميكني..يا بزن پاك كن يا ويرايش نكن..كي گفته منو تو خودموني هستيم؟منظورت از خودموني صميميه؟خجالت بكش...
بزن اين پست رو پاك كن چون جوابمو گرفتم
افرين بچه خوب

برادر تذكر كه اشكالي نداره!....به هر حال ناظرين بايد به كسايي كه خلاف ميكنن تذكر بده ديگه!....حالا من غير مستقيمش كردم تو هي گيزر بده!
ناظر انجمن....زاخارياس اسميت

ویرایش شده توسط زاخارياس اسميت در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۷ ۲۲:۴۲:۵۷
ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۸ ۱۲:۲۸:۱۱
ویرایش شده توسط زاخارياس اسميت در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۸ ۲۱:۵۹:۳۰

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ها جلسه جشن کتاب رو برگزار می‌کنه زهره.... برید تاپیک بخونید دربارش توی حضوری جلسات مدیریت!
در ضمن من نکشید چپق صلح! رئیس کرام کرد کامنت من پاک!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
نقل قول:

کرام نوشته:
آرتابانوس
والا من ميتونم اواتار اپ لود كنم..چرا شما نميتونيد در عجبم..مشكل از رايانه شخص شماست

کرام جان فکر کنم یه بنده خدای دیگه‌م این مشکلو داشتا!
بهرحال، یه مشکل دیگه‌م هستش در هنگام اعمال تغییرات (ورود و خروج، ارسال نظر و یا پیام، ویرایش ویژگیهای فردی و ...) وقتی این تغییرات اعمال میشه صفحه میاد کلی حجم داره انگار وزنه‌برداریه!!! فقط برای اینکه بگه از ارسال شما ممنونیم!!! اینو یکی درست کنه مثل قبلاً که یه صفحه میومد فقط پیامو مینوشت و یه Owl Post Service هم بالای صفحه بود. اگه اینکارو بکنین بهتره آخه صفحه حجیمه اینترنت ایرانم که عشقیه خودتون که میدونین!!! من نمیدونم کجای این سایت اون موقعی که گفتین آپ‌گرید میشه آپ‌گرید شده بهتر نشده هیچ هزار تا عیب هم پیدا کرده!!!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کرام عزیز مشکل از کامپیوتر ما نیست که نمیتونیم عکس آپلود کنیم چون ما دوتا کامپیوتر داریم و من از هر دوش امتحان کردم در ضمن یه شناسم به نام فرودو برای ارباب حلقه ها داشتم از اونحام امتحان کردم ولی مال اونجام قسمت آپلود عکسش پاک شده.در صورتی که از اول آپلود عکس رو داشت الان مال بعضی ها تو سایت اینطوری شده من از بعضی ها پرسیدم.همونطور که قبلا هم گفتم من پسوردم رو به چوچانگ دادم رفت به قسمت من تمم رو عوض کرد شاید درست شه ولی موفق نشد.فکر کنم مشکل از یه چیز دیگس

پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
ققي جان
در مورد اينكه زهره جشن كتاب داره يا خير...جناب حسين زاده تصميم ميگيرن

---------
كتاب بعدي به گفته رولينگ چهار سال ديگه مياد بيرون!!!
--------
نويل عزيز
نظارت درخواستي نيست ..هر گاه با كمبود ناظر مواجه شديم كانديداهاي مناسب رو مديران انتخاب ميكنن و از بين اونها فرد اصلح انتخاب ميشه حالا ما شمارو هم در نظر خواهيم گرفت
------
آرتابانوس
والا من ميتونم اواتار اپ لود كنم..چرا شما نميتونيد در عجبم..مشكل از رايانه شخص شماست
-----
كرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
بابا این آواتار بخوایم آپ کنیم اصن بخشش شوتوتو شده!
تینتینیول!!! :-D رسیدگی شه لطفاً!
بابا سایت مدیر مسئول نداره بلاکش کنید تا مسئول‌دار بشه. سوت سوت کوره! واه! چه جادوگرانی!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
نقل قول:

فرانک لانگ باتم نوشته:
خوب سلام
فکر کنم بتونم یه درخواست بدم
من احساس میکنم میتونم ناظر باشم 4 ماه
تو سایتم با رابطه با اعضای بزرگ سایت تونستم
تجربه کسب کنم من میخواستم درخواس بدم ناظر شم
هر جا شد باشه ممنون میشم موافقت شه .

ویرایش ارزشی

سلام ممنون میشم رسیدگی کنید
از کالین و کرام عزیز هم میخوام پیام شخصیشونو باز کنن

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
از جایی که جادوی سیاه مقلوب عشق شده است
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
نقل قول:

پرفسور کويیرل نوشته:
لرد اسلیترین عزیز حرفتون درست البته فقط در مورد تایپیک هاگوارتز
یادمه آخرین باری که اونجا پست زدم اون ویوسه اومده بود یه 200 خطی در مورد احکام روزه توش پست زده بود آیا واقعا درسته که به خاطر اشتباهات کس دیگه ای تایپیکها رو پاک کنید.
من بیشتر برای پاک کردن تایپیک آینه نفاق انگیز ناراحتم کرام عزیز و همچنین مک گونگال و کسانی که هی او تایپیک رو قفل کردن و به انجمن های دیگه پاس دادن در جریان هستند که من اونجارو با هزار بدبختی زدم درسته که پست زیادی توش نخورده بود ولی بنظر من یه چیزای که تو هاگوارتز واقعا وجود داره مثل آینه نفاق انگیز بهتره تو سایت بمونه.
اون آینه شخصیتهای واقعی هریک از کاربران رو نشون میدا حالا چرا پاکیده شد نمیدونم.فقط خیلی دوست دارم بدونم چطور وقتی یکی از ناطران یا مدیران یه تایپیک باز میکنن(نمیخوام اسم ببرم) کسی جرات نداره اونجا رو قفل و یا پاک کنه.آیا واقعا این انصافه؟
با تشکر کوییرل

من هم با کوئیرل تو این زمینه موافقم، کلا اکثر تاپیک هاش خوب هستن، مخصوصا آینه ی نفاق انگیزش،،،،،،،

مرگ خواری از دوستان صمیمی آلبوس دامبلدور
شاید عضو w.t بشم (عمرن عضو w.t بشم)
معلم ریاضیات جادویی بودم و خواهم بود
،،،،،،،

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
ببخشيد يه سوال پيش اومد
دکتر عزيز اين نشر زهره جشن کتابي چيزي ملاقات با مترجم و از اين حرفا نداره اگه داره بگيد ما هم بدونيم يعني کلا اين پستم رو اينجا زدم چون بحث نشر يانجا مطرح شد

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
لرد اسلیترین عزیز حرفتون درست البته فقط در مورد تایپیک هاگوارتز
یادمه آخرین باری که اونجا پست زدم اون ویوسه اومده بود یه 200 خطی در مورد احکام روزه توش پست زده بود آیا واقعا درسته که به خاطر اشتباهات کس دیگه ای تایپیکها رو پاک کنید.
من بیشتر برای پاک کردن تایپیک آینه نفاق انگیز ناراحتم کرام عزیز و همچنین مک گونگال و کسانی که هی او تایپیک رو قفل کردن و به انجمن های دیگه پاس دادن در جریان هستند که من اونجارو با هزار بدبختی زدم درسته که پست زیادی توش نخورده بود ولی بنظر من یه چیزای که تو هاگوارتز واقعا وجود داره مثل آینه نفاق انگیز بهتره تو سایت بمونه.
اون آینه شخصیتهای واقعی هریک از کاربران رو نشون میدا حالا چرا پاکیده شد نمیدونم.فقط خیلی دوست دارم بدونم چطور وقتی یکی از ناطران یا مدیران یه تایپیک باز میکنن(نمیخوام اسم ببرم) کسی جرات نداره اونجا رو قفل و یا پاک کنه.آیا واقعا این انصافه؟
با تشکر کوییرل

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۶ ۱۵:۴۷:۳۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.