هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: در محضر بزرگان محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶:۳۹ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

ریونکلاو، مرگخواران

ایزابل مک‌دوگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۵ یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۵:۰۲
از حدشون که گذشتن، از روی جنازشون رد میشم...!
گروه:
مرگخوار
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 138
آفلاین
سلام به ناظرین گرامی.
درخواست باز کردن تاپیک کلبه‌ی سپید برای شروع سوژه‌ی جدید رو داشتم.
سوژه‌ای که می‌خوام شروع کنم جدی هست.

•« ʜᴇ ᴡᴀs ʜɪᴅɪɴɢ ʜɪs sᴀᴅɴᴇss, ʙᴜᴛ ɪ ᴄᴏᴜʟᴅ sᴇᴇ ʜɪs ᴛᴇᴀʀs »•
تصویر کوچک شده

پاسخ به: در محضر بزرگان محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

جیانا ماریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۸:۱۲:۴۱ جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
از ایران_اراک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 175
آفلاین
سلام
دیدم تاپیک( ماموریت های مخفی ) کم داریم گفتم یکی بسازیم
---------------------------------------------------------------------------
سوژه اش هم هری پاتر و هرماینی از محفل کمک میخوان تا به مرگخوارها نفوذ کنن و ببینن که نقشه بعدیشون چیه
خوبه؟

اکسپکتو پاترونوس

قدم به قدم تا روشنایی از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر!!
می جنگیم تا اخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!
برای گریفندور!!

پاسخ به: مشورت با آلبوس دامبلدور
پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

مارکوس فنویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۰:۰۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
از صومعه ی سند رینگ رومانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
چشم پروفسور!
سعی میکنم تا فردا اسم مناسب تری براش پیدا کنم و سوژه هایی که براشم پیدا کردم هم براتون با یه خفاش(جغد)میفرستم!

ویرایش شده توسط مارکوس فنویک در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۶ ۱۰:۵۵:۱۶

Mr.Marcoos Fenoeek

پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۳ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
از دست شما
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام باباجان و اینکه خوش اومدی،
قبرستون محفلی‌ها؟! اصلا از هر موضوعی بگذریم این اسم تاپیک مشکل داره، زیادی سیاهه. اون قبرستان خانه ریدل که در خانه ریدل هست جاش درسته، توی کتاب‌ها بوده، به ایفای نقش مرگخوارها هم می خوره... برای زدن همچین تاپیکی برای محفل حداقلش اینه که اسمش تغییر کنه.

البته این تنها مشکل تاپیکی که پیشنهاد دادی نیست، مورد دوم این هست که خب... تاپیک خاصی یا تاپیک رول زنی معمولی؟ چون در حال حاضر محفل تاپیک‌های بدون سوژه کم نداره و چه کاریه یکی دیگه بهش اضافه بشه؟ اگر سوژه خاصی هم مدنظرت هست که بزنی به من اعلام کن تا بررسی بشه و باهمدیگه ببینیم کدوم تاپیک مناسبشه و اون رو بهت پیشنهاد کنم.

در نهایت امر اینکه متاسفانه نمی‌تونم پیشنهادت رو بپذیرم ولی بازم ممنونم که اومدی و ایده‌ت رو با ما به اشتراک گذاشتی.

من و گیل؟ کتک؟ پوووف... چی می‌گی؟ اشتباه شده باباجان.

...Io sempre per te

پیام زده شده در: ۸:۲۴ چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

مارکوس فنویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۰:۰۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
از صومعه ی سند رینگ رومانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
سلام پروفسور!
من خب اومدم مجوز بگیرم!
خب دیدم اینجا قبرستون نداره!
گفتم بیام اینجا اگه بزارین تایپیک (قبرستون محفلی ها) رو اگه مجوز بدین باز کنم!
خب راستی من به اینجا حواسم نبود که قبرستون نداره حالا با یاد آوری ارباب به من تصمیم گرفتم از شما هم برا تاسیس قبرستونتون مجوز بگیرم پروفسور!

---------------------------------------------------------------
نکته:دامبلدور هنوز یادم نرفته با گریدلوالد میخواستین منو تو هاگوارتز کتک بزنین !
اما خب چون گریندلوالد از ما دورگه ها خوششون نمی اومد!
تقصیر شما نیست پس!

ویرایش شده توسط مارکوس فنویک در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۶ ۹:۴۷:۲۷

Mr.Marcoos Fenoeek

پیام زده شده در: ۹:۴۳ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین

نقل قول:
با اجازه دامبلدور من یه چیزایی رو بگم. چون یه مقدار از حرفا مربوط به ما بود و یه چیزایی رو اگه من بگم بهتره تا این که دامبلدور بگه.

یه چیزایی هست که همه می تونن درموردش نظر بدن. یه چیزایی هم هست که مخصوص شخص یا گروه خاصیه.

ارباب ممنون از توضیحاتتون.
پرفسور توضیحات خودم رو با جغدی براتون ارسال کردم، فکر میکنم این طوری بهتر منظورم رو متوجه بشین.

نقل قول:
در مورد فعالیت، گذشته از سیاه و سفیدش، نظر من اینه که دلیلش هاگوارتزه. قسمت زیادی از انرژی و فعالیتی که قرار بوده صرف ایفای نقش اصلی بشه، صرف هاگوارتز می شه. من کسایی رو توی هاگوارتز می بینم که تو ایفای نقش اصلا نمی بینم. و متاسفانه به نظر من اصلا ارزششو نداره. این همه تلاش، این همه فعالیت و یه قهرمانی که دو روز بعد فراموش می شه! مخصوصا تازه واردا به جای آشنا شدن با ایفای نقش اصلی و سوژه ها، توی هاگوارتزن!

منظور از هاگوارتز چیه؟ یعنی کلاس ها ؟

پیام زده شده در: ۰:۴۸ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دست شما
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول تشکر می‌کنم از لرد ولدمورت که لطف کردن و جواب برخی از سوالای پلاکس رو دادن و خیلی خوب و درست اشاره کردن... این پیاز رو هم بهشون تقدیم می‌کنم نگن بعد عمری رفتیم محفل، دست خالی راهیمون کردن. با نون و نمک خیلی هم خوشمزه‌ می‌شه!

اما در جواب شما پلاکس عزیزم بگم که... باباجان من که تاپیک‌ها رو می‌بینم محفلی‌ها حضور دارن و می‌نویسن، فلور دلاکور، آرتمیسا لافکین، زاخاریاس اسمیت و... حاضرن و فعالیت می‌کنن. اما اینکه چرا محفلی‌ها سوژه‌های خودشون رو ندارن و داستانی با محوریت محفلی‌ها وجود نداره که بگم خدمتت که این موضوع وابسته به جا افتادن ایفای "محفله"، بر خلاف جا افتادن ایفای یک شخصیت که می‌شه توی مدّت کوتاه یکی دو ماه راهش انداخت، ایفایی که بین چندتا شخصیته زمان بیشتری می‌بره، از طرفی مقایسه کردنش با گروه مرگخواران هم که به لطف لرد ولدمورت چندین ساله که دارای ثباته کمی ناعادلانه‌س، محفل الان داره تغییرات زیادی رو تجربه می‌کنه و ابتدای یک دگردیسی قرار داره در صورتی که گروه مرگخواران خیلی وقته که بلوغش کامل شده.
اگر هم این وسط اشاره به کم کاری‌های من داری بگم که درست می‌گی و کسی که یکی از شناسه‌های مهم سایت رو برمی‌داره باید نسبت بهشون مسئولیت پذیر باشه، من در حال حاضر مشکلی برام پیش اومده و بعد از رفع شدنش امیدوارم بتونم جبران این مدت کم‌کاری رو بکنم.

در آخر هم ازت تشکر می‌کنم که به فکر محفلی، معلومه پشت ردای سیاهت یک قلب بزرگ پنهان شده. :)

ارادتمند شما،
آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱۸ ۱۱:۰۳:۴۱

...Io sempre per te

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
با اجازه دامبلدور من یه چیزایی رو بگم. چون یه مقدار از حرفا مربوط به ما بود و یه چیزایی رو اگه من بگم بهتره تا این که دامبلدور بگه.

یه چیزایی هست که همه می تونن درموردش نظر بدن. یه چیزایی هم هست که مخصوص شخص یا گروه خاصیه.

شما گفتین عضویت توی محفل خیلی سخته!
کجاش سخته؟
یه درخواست می دن. دامبلدور براشون پیغامی می فرسته که دقیقا نمی دونم چی توش. ولی احتمالا راهنمایی می کنن و می گن یه پست بزن و بعد طبق اون، رد یا تایید می شه.
عضویت مرگخوارا به این شکله که فرم عضویت رو پر می کنن(که این قسمتش سخت تر از محفله)... و بلا می ره کل سوابقشونو بررسی می کنه! پست هاشونو می خونه. به رفتارشون توی سایت دقت می کنه. به جوابایی که توی فرم دادن دقت می کنه.

این که گفتین هر کی وارد سایت می شه عضو مرگخوارا می شه هم اشتباهه. اتفاقا بیشتر تازه واردا تحت تاثیر کتاب، جذب محفل می شن. کسایی که تو سایت می مونن ممکنه به مرور زمان تغییر عقیده بدن ولی در حالت کلی تعداد درخواست های دو گروه تقریبا مساویه.

در مورد فعالیت، گذشته از سیاه و سفیدش، نظر من اینه که دلیلش هاگوارتزه. قسمت زیادی از انرژی و فعالیتی که قرار بوده صرف ایفای نقش اصلی بشه، صرف هاگوارتز می شه. من کسایی رو توی هاگوارتز می بینم که تو ایفای نقش اصلا نمی بینم. و متاسفانه به نظر من اصلا ارزششو نداره. این همه تلاش، این همه فعالیت و یه قهرمانی که دو روز بعد فراموش می شه! مخصوصا تازه واردا به جای آشنا شدن با ایفای نقش اصلی و سوژه ها، توی هاگوارتزن!

محفل قدیم دقیقا اینجوری بود که هر کسی که میومد رو قبول می کرد. با هر سطح و هر کیفیتی. یکی از بهترین و درست ترین کارای دامبلدور جدید همین بود که این کارو نکرد. هر کسی رو قبول نکرد. این کار سطح گروه رو می بره بالا. این یه نکته مثبته نه یه ایراد. اون بالا گفتم کسایی که میان سایت، تحت تاثیر کتاب، جذب محفل می شن. اگه محفل بخواد همه رو قبول کنه، اوضاع خیلی بد می شه.
کسی که سطحش پایینه به هر حال فعالیت می کنه و ایراداشو برطرف می کنه. اتفاقا تلاش برای عضویت توی یه گروه، بهش انگیزه می ده. این که به محض ورود قبول بشه، انگیزه رو ازش می گیره. طرف دیگه شاید تلاش نکنه و همون نویسنده سطح پایین باقی بمونه.

نقل قول:
سیاها طفلیا با خودشون میجنگن با خودشون ماجرا درست میکنن.
البته ما احساس طفلی بودن نمی کنیم! توی خیلی از سوژه ها محفلیا هم هستن. حتی سوژه های خانه ریدل ها. ولی جنگ فرق می کنه. ما دائم در حال جنگ نیستیم. سیاها و سفیدای کتاب هم دائم در حال جنگ نبودن. هر کدوم فعالیت خودشونو می کردن.
گاهی ماموریت های مشترک می ذاریم.

همین! ما می ریم. پذیرایی هم لازم نیست! به ما گفتن چیزی اینجا نخوریم. ممکنه سمی باشه.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
درود

میدونم جاش اینجا نیست، شایدم باشه ولی به هر حال من حرفامو همینجا میگم که همه ببینن، هم مدیرای محفل، هم اعضای محفل.

محفلیا پس کجایین؟ آیا به خواب تابستانی فرو رفتین؟
آقا این چه وضعیه؟
تو هر تاپیکی، حتی دیگه به غیر از خانه ریدل ها، که وارد میشی یک گروه مرگخوار دارن تند تند پست میزنن. جذابیت سایت به جنگ بین سیاه و سفید نیست مگه؟ الان سفیدا خوابن، سیاها طفلیا با خودشون میجنگن با خودشون ماجرا درست میکنن.
من فعلا طرفدار هیچ جبهه ای نیستم!
اما بسته دیگه، پاشید یه حرکتی بکنین، یه تکونی بدین به خودتون.
شرایط عضویت تو محفل انقد سخته که کسی سراغش نمیاد.
مثلا من تمام مرگخوارا رو تک به تک میشناسم. از بس که فعالیت کردن، اما محفل چی؟ فقط میدونم مدیرشون پرفسور دامبلدور هستن.
خب معلومه هر کس وارد سایت میشه درخواست مرگخوار شدن میده.
واقعا این انتظار رو از سفیدا نداشتم! .

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دست شما
گروه:
کاربران عضو
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام به وین فلفلی،
ببین باباجان اینجوریه که اگه آخرین جمله مربوط به صاحب اون حرفی که گفته شده باشه، یه دونه اینتر می‌زنیم. مثلا:

نقل قول:
وین در را بست.
- حالا چی کار کنم؟

اینجا معلوم می‌شه وین گفته "حالا چی کار کنم؟" اما اگر اینجوری بود:

نقل قول:
وین در را بست:

- حالا چی‌کار کنم؟

این یعنی کسی غیر از وین این جمله رو گفته.
البته این وسط یک سری استثناهایی هم هست که... فعلا بیا بی‌خیالشون بشیم، باشه؟ :)

...Io sempre per te

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.