هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست براي عضويت در باند مرگخواران)
پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
1 - نام و نام خانوادگی :
الیگا منالیزا ( مردم من رو با همون نام خانوادگی که منالیزا هست صدا میکنن

2 - نام گروه در هاگوارتز :
گریفیندور - یه رازه بین خودم و لرد

3 - سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)
من موقعی که پدرم توسط محفلی ها کشته شد , همیشه این ارزو تو دلم از همون بچگی بود که جادوی سیاه یاد بگیرم برم همشون بکشم , مادرم منو فرستاد تو مدرسه ای که جادوی سیاه درس میداد و من از اونجا اصول مقدماتی حجادوی سیاه رو یاد گرفتم و در کنارش در مدرسه هاگوارتز هم میرفتم و درس میخوندم ؛ بعدشم که من کتابهای مختلف جادوی سیاه گرفتم و کلی از توش اطلاعات جمع کردم , درسته که تا حالا عملی کاری رو انجام ندادم ولی از طلسمها شاید بیش از اون چیزی که شما فکرش رو میکنید اشنایی دارم ( منظورم اینکه اگر اثار طلسمی رو رو کسی ببینم میفهمم که چه شلسمی بوده و این چیزی هست که کمتر کسایی به این توانایی دست پیدا میکنه

4 - طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))
همونجوری که گفتم من اشنایی کاملی با این طلسمها دارم و ازشون شاید چیزهای بدونم که خیلیها نمیدونن ولی عملی رو کسی امتحان نکردم اگرچه بارها وسوسه شدم روی کسی امتحان کنم

5 - دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد!
عاشق خونهای کثیف

6 - عشق چيست؟و چه كاربردي دارد!
عشق چیزی است که بعضی مواقع بدرد ادم میخوره حالا این عشق بستگی داره چی باشه , من که خودم عاشق جادوی سیاهم و مطمئنا همین عشق باعث موفقیتم تو جادوی سیاه میشه

7 - به چه كساني بي اعتماد هستيد:
من تو دنیا امروزی یاد گرفتم که به نزدیکان و اشنایان بیشتر بی اعتماد باشم

8 - گندزاده ها را چگونه مبينيد؟
گند زاده یه عامل نکبت و فساد در جامعه اند ( ما برای این اینجام که دنیا رو از شر گند زاده ها پاک کنیم )

9 - اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟
من وقتی دیدم پدرم چطوری برای نجات دیگران و دفاع از جادوی سیاه کشته شد , دیگه هیچ هراسی از کشته شدن ندارم من وقتی مرگخوار بودن رو قبول میکنم پس میدونم که هر لحظه ممکنه خطراتی رو هم در پی داشته باشه پس وقتی مرگخوارم , خطراتش رو هم قبول کردم

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست تیکا براي عضويت در باند مرگخواران)
پیام زده شده در: ۰:۱۵ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

تیکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰
از مکانی دنج
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
1 - نام و نام خانوادگي:تیکا لسترنجس

2 - نام گروه در هاگوارتز: اسلیترین

هوووم.... راستش زندگی من یه کم مبهمه ! شاید رولینگ تو کتاب هشت این ابهامات رو برطرف کنه ولی تا جایی که یادمه رودلف پدرم بوده و لارا مادرم... از کسی که تو خونه این دوتا زندگی کنه چه انتظاری دارید؟ معلومه که چی میشه !
رودلف اینقدر منو جادو کرد که آخرش خودمم یاد گرفتم !
مامان لارا هم کمکم میکرد
اخرش هم از خونه فرار کردم تو خیابونا با همین جادوی سیاه تفریح میکردم تا اینکه....
برگشتم به خونه پیش لارا جونم تا اینکه لرد فراخوان داد من هم یواشکی اومدم آمادگی خودم رو اعلام کنم باشد که مورد کرامت لرد کبیر قرار گیریم !

4 - طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))

ها... ؟ بله که بلدم چی خیال کردی؟ فکر کردید چه طوری رودلفو ذله میکردم هان ؟

کی؟ هان ؟ همون! جوجه ست البته پیش ولدی جونم !

نمیدونم چی چیه ! ولی میگن لارا و رودلف خیلی از خودشان عقشولانه در میکنند ! حالا این عقشولانه همون عشقه الله اعلم !

اصلا اعتماد یعنی چه ؟
بگو به کی اعتمادداری !

اصلا نمیبینمشون !

9 - اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟

هووم .. سعی میکنم که اطاعت کنم ولی همیشه راه سومی هم وجودداره دلیل نداره که به بهای جون من تموم بشه !

ویرایش شده توسط تیکا در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۰:۱۹:۵۲
ویرایش شده توسط تیکا در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۰:۲۱:۰۰

تصویر کوچک شده

@T!k

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
1 - نام و نام خانوادگي:
نام:مايكل آنجلو
نام خانوادگي: جزو اسراره

2 - نام گروه در هاگوارتز: اسلايترين

يكي بود يكي نبود(داستاني ) يه روز داشتم ميرفتم هميجوري كه داشتم مي رفتم هي مي رفتم بعد يهو پام خورد به يه چيز سياهي اول گفتم سوسكه اومدم لهش كنم ديدم نه بابا سوسك چيه خفن تر از اين حرفاست بعد ورش داشتم ديدم اي بابا اين كه جادوي سياهه بعد ديگه از اون روز بود كه...(اين داستان ادامه دارد)

نــــــه، من فقط جادوي سياه بلدم
راستي ياد بدي چقدر شهريه ميگيري!!!؟؟

بزغاله صادراتي

عشق مثل يه تپه ايه كه هر خري ازش بالا مي ره
كاربرد:
1_ خر شدن
2_ بالا رفتن
3_ مهم ترين فايده ش اينه كه باهاش وامم ميدن

7 - به چه كساني بي اعتماد هستيد؟
به پسراي آدم و دختراي حوا

8 - گند زاده ها رو چگونه مي بينيد؟
با استفاده از دو عدد چشم

مگه خلم!!!؟؟؟؟
حالا خودمونيم اگه خودت بودي اجرا مي كردي؟!!!‌ نه آخه خودت بگو...

ویرایش شده توسط مايكل آنجلو در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۵ ۲۱:۰۱:۱۱
ویرایش شده توسط مايكل آنجلو در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۵ ۲۱:۱۷:۱۰

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
1 - نام و نام خانوادگي:

هووووم بلیز زابینی !

1 - نام گروه در هاگوارتز:

اسلیترین

هووووم من جادوی سیاه رو از همون دوران بچگی شروع کردم . اولش زیاد خوب نبودم . آخرسر مجبور شدم معلم خصوصی بگیرم تا خوب همه چیز رو یاد بگیرم . بعد خلاصه وقتی که توی هاگوارتز بودم یواش یواش در درسهای مربوط به جادوی سیاه تونستم تمام مراحل رشد و ترقی رو بپیمایم . خلاصه گذشت و فارغ تحصیل شدم .
بعد از فارغ التحصیل شدن از مدرسه یه روز تبلیغ لرد رو توی روزنامه دیدم که داشت دونبال مرگخوار میگشت . خلاصه آدرس رو از روزنامه برداشتم رفتم خانه ریدل .
خلاصه لرد بهم گفت که هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیری و..... بعد خودش بهم همه چیز رو یاد داد .
خلاصه اینکه من تمام جادوی سیاهای رو که به صورت هنر از تمام انگشتام میباره ( ) همشو مدیون این لرد کج و کلمونم

نه باب ... مرگخوار جادوی سیاه بلد نباشه ؟ خوبه همین بالا گفتم بهم یاد دادی ها .
نه جادوی سیاه بلدم
( خیلی موقع امتحانا سرمون خلوته حالا این لردم بیاد معلم خصوصیمون بشه بهمون جادوی سیاه درس بده )

تصحیح میکنم دامبلدور نه و دامبل ( دومبول )
به قول خود دامبلدور :
پیر مرد عجیب خل و چل !!!

زوووهاهاها
لردی جووون خودت معنی عشق رو درک نمیکنی میخوای از زیر زبون ما مفهوم عشق رو بیرون بکشی . عمرا اگر حرفی بزنم .
( برو از هری بپرس بهت میگه )

هوووم اول من به وزیر مردمی خیلی بی اعتماد هستم .
دوم اینکه روحیه خشن مرگخواریم و شرایط سخت و طاقت فرسای کاری من بهم یاد داده که به هیچ کس اعتماد نکنم

هووووم مثل آدم میبینیم دیگه ( شوخییییییییییی)
والا من ترجیح میدم به گندزاده ها نگاه نکنم تا ببینم چطور میبینمشون . باب توی دنیا این همه چیزای قشنگ هست . مثل علامت شوم ، قیافه کج و کوله سرورمون ، کشت و کشتار ، قتل ، خون ریزی اونوقت برم گندزاده ها رو نگاه کنم ؟ مارو گرفتینا !

9 - اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟

هن ؟ لرد دستور بده ؟
عمرا ! مگه جووونمو از سر راه آوردم .

حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟

هیچی کاری نداره میرم چمدونمو برمیدارم میرم .

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
1 - نام و نام خانوادگي: لرد بلرویچ

2 - نام گروه در هاگوارتز: اسلیترین

من از وقتی به دنیا اومدم پدرم در آزکابان زندانی بود ، اون یکی از مرگخوارای وفادار لرد سیاه بود . من در فقز بزرگ شدم ، مجبور بودم کبریت بفروشم تا خرج زندگی رو در بیارم . تا زمانی که نامه ای از هاگوارتز دریافت کنم هیچ اطلاعی از دنیای جادوگری و سرگذشت پدرم نداشتم . ولی وقتی فهمیدم جادوگرم و از وجود جادوی سیاه با خبر شدم دیگه ترکوندم . چشمتون روز بد نبینه از سرژی مورچه گرفته تا دومبول را با انواع جادوهای سیاه شکنجه می دادم . البته به همین دلیل یه سال توی بازپروری بودم ، یه سال تو هاگوارتز . دوباره یه سال توی بازپروری بودم یه سال توی هاگوارتز ... اینقدر به بازپروری رفتم که تحصیلم در مردسه هاگوارتز 14 سال طول کشید . الانم که دیگه به جوادترین سیاه دنیا شهرت دارم . تازه یه پیکان جوانان گوجه ای هم دارم که با جادوی سیاه اسپرتش کردم .

من نمی دونم !!! مگه طلسم نابخشودنی هم داریم ؟! این وزارتی ها برای خودشون حرف مفت میزنن . اون آوداکاداورا که خوراکه .

پشمک حاج عبدال.. ، در قسمتی با طمع شکلاتی و در برخی مناطق با طمع زعفرانی .

عشق به نظر من دو توصیف داره :

1 - توصیف عشقی که بنده دارم ، شامل : ولدی - استقلال - میتینگ - رونالدنیو - کشت و کشتار - بارسلونا .

2 - توصیف عشقی که ملت سیفید دارند : رجوع به امضای بنده .

7 - به چه كساني بي اعتماد هستيد: اصلا قیافه من به اعتماد می خوره .

یه گندزاده خوب یه گندزاده مردست .

مگه دیوونم اطاعت کنم . باب من اومدم مرگخوار شدم تا حالشو برم ، به قدرت برسم ، ثروتمند بشم ، گندزاده ها رو بکشم فیضشو ببرم . اگه قرار باشه بمیرم که بی فایدست . این سوسولبازی ها مال سیفیداست .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
فرم درخواست مرگخواري!

1-نام و نام خانوادگي:سدريك ديگي

2-نام گروه در هاگوارتز:ريونكلاه بوقي

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)

بچه بودم بعد بزرگ شدم بعد سياه شدم بعد سفيد شدم بعد دوباره سياه شدم بعد دوباره سفيد بعد دوباره سياه شدم و بعد دوباره سفيد شدم والان دوباره ميخوام سياه بشم.
به همين دليل به عنوان جادوگر برفكي سال معرفي شده و جوايزي بسياري را كسب نموده ام به سيب زميني پخته علاقه اي ندارم ولي به هويج پخته هم علاقه اي ندارم.
از ودكي با عروسك چوبي لرد ولدمورت كه پدرم برايم ساخته بود بازي ميكردم و شبها او را بغل خود ميخواباندم(عروسك چوبي را نه ارباب لرد ولدمورت كبير را).

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))

چندتايي بلدم ولي غذاي مورد علاقم پيتزا با سسه پنيره

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد!

او فردي است زيبا استوار ريشو و باحال(ببخشيد يه لحظه تلفن)
سدي:الو چي؟ديگه پول نميده براش تبليغ كنم؟رفته اسپانسر جديد گرفته؟باشه الان بهش ميگم.
خوك كثيفي كه كاري جز گشت زدن در آشغالهيا ندارد.
6-عشق چيست؟و چه كاربردي دارد!

عشق نوعي مايع غليظ و پلاستيك مانند است كه از نفت ميگيرند و در صنايع بسياري همچون آفتابه سازي و سطل آشغال سازي استفاده هاي بسياري دارد.

7-به چه كساني بي اعتماد هستيد:

به دستفروشانه خيابان وليعصر و همچنين سيدي فروشان ميدان ونك كه سيدي مكس قلابي در پاچه ي وبمستر مردمي كرده بودند.

8-گندزاده ها را چگونه مبينيد؟
سيفيد ميفيد.

9_اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟

يادمه يكي بود كه ميگفت اگه پول توش بيد آره

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۴ ۲۲:۰۷:۱۴

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۷ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۲۵ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶
از کلبه ی ماروولو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
1نام:مورفین
2نام خانوادگی: گانت
3گروه:اسلیتیرین

4سابقه:
من از بچگی همین 1 -2 سالگیام چوبدستیه مارولو رو بر میداشتم
از پشت غافل گیرش میکردم تو مدرسه 6 تا ستون اوردم پایین مدیرمو گروگان گرفتم تو محله بمب جادویی کار میزاشتم بعد مشنگا بلد نبودن خنثی اش بکنن

5فولم در سطحه تیمه ملی
6عاشق:قرتی عشق=قرتی بازی
7به چشمام
8مثله عروسکه خواهرم میمونن فقط می خوام بترکونمشون
9دامبلدور =قرتی بی معنی (....)
10با کماله میل برای لرد میمیرم

همیشه وقتی از فردی نتیجه میگیرید که او را به نتیجه ی اخرش یعنی مرگ برسانید
نیکولو ماکیاولی
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

هرپوی کثیف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۷
از یونان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 81
آفلاین
نام و نام خانوادگی :: هرپوی کثیف

نام گروه :: گروه این یارو نیش نیش

سابقه کار با جادوی سیاه :: والا بچه که بودم روی ننه ی خدا بیامرزم تمرین می کردم ... یادمه سه چهار باری کشتمش، اما نمیدونم چی شد که دوباره زنده شد ... شاید درست حسابی نکشتمش !
بزرگ تر که شدم زدم به کار ابداع و اختراع و از این صحبتا ... که بالاخره نیش ممد، باسیلیسک خونگیمو از تخم قورباغه در آوردم . ولی بی همه چیزا توی دفتر ثبت اختراعات ثبتش که نکردن هیچ دنبالمم گذاشتن !
خلاصه گذشت و گذشت تا رسید به امروز که با نیش ممد یه تولیدی باسیلیسک زدیم .

طلسم های نابخشودنی را بلد هستید ؟ :: هوم ... منظورت لوموس و مخلفاته !!؟

دامبلدور را در یک جمله تعریف کنید :: یه یاروی دیوونه که فقط دوست داره اسمش توی کتاب رکوردا واسه ریش و پشمش بره !

عشق چیست و چه کاربردی دارد ؟ :: یه چیزی مثه کشک و دوغه ... البته من تاحالا نخوردم ولی بروبچز میگن باید بخوری بعدشم بری تخت بخوابی !

به چه كساني بي اعتماد هستيد ؟ :: راستش من به آی اس پی خودم شک دارم ... بس که کش داره جدیدا کرامو ولدمورت نشون میده !

گندزاده ها را چگونه مبينيد ؟ :: من که اصلا گند زاده ها رو نمیبینم چه برسه به اینکه چه جوری ببینم !

گر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد، اجابت می کنید ؟ :: دارمت ...

ویرایش شده توسط هرپوی کثیف در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۴ ۱۹:۰۴:۳۴

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
فرم درخواست مرگخواري!

1-نام و نام خانوادگي:
پروفسور کوییرل

2-نام گروه در هاگوارتز:
شرمنده اخلاق سیاهتون منو انداختن تو گروه اون پسره که نفهمیدم چطوری هنوز زندس.مرلین شاهده من هزار بار به این مگی گفتم منو بنداز اسلایترین گفت این برخلاف قوانین هاگوارتز.البته خوبیش اینه میتونید راحت بیاید تو وجودم تا ببرمتون تو خوابگاه گریفیندور پیش اون پسره چی بود اسمش؟ نمیدونم همون رعد و برقیه

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)

از همون بچگی علاقه خاصی به طلسم آواداکداورا داشتم یعنی درواقع از اون نور سبز رنگش که از نوک چوبدستی میزد بیرون خیلی خوشم میومد.چند بارم روی چند تا جادوگر امتحانش کردم ولی چون ازشون خون قرمر خارج میشد خوشم نیومد.از طلسم کروشیو هم خیلی خوشم میومد وقتی رو کسی اجراش میکردم صداهای باحالی از خودشون تولید میکردند که حکم لالایی برام داشت ولی زیاد نبود طرف زود ساکت میشد فکر کنم زیادی قلقلکش میومد.طلسم فرمانم هی بد نبود وقتی نوشیدنی کره ای میخواستم و پول نداشتم رو مادام رزمرتا پیادش میکردم اونم زود اطلاعت میکرد.
بعدم که شدم استاد دفاع در برابر جادویه سیاه تقریبا تمام طلسم هایه سیاه رو از حفظم.بعد از اونم که چوبدستی ساز شدم کلی از این طلسمها رو تو چوبها بکار بردم و به عنوان چوب قاچاق میدادم السامور برام بفروشه.

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))
مگه میشه یه جادوگر استاد دفاع در برابر جادی سیاه باشه و طلسمهای نابخشودنی رو بلد نباشه.

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد!
پشمک

6-عشق چيست؟و چه كاربردي دارد!

عشق یه کلمست مثل بقیه کلمات. وقتی از یه چیزی خوشم بیاد مثلا میگم لرد ولدرمورت رو عشق است.

7-به چه كساني بي اعتماد هستيد:

من حتی به سایه خودمم اعتماد ندارم

8-گندزاده ها را چگونه مبينيد؟
یه مشت فشفشه که اسم خودشون رو گذاشتن جادوگر

9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟

جواب این سوال کاملا اثبات شده.کتاب هری پاتر و سنگ جادو فصل آخر.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

راهب چاقold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۲ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۷
از پشت میز کامپیوتر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
نام:راهب چاق
گروه:هافلپاف
سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)
بنده سابقه جنايي زياد دارم وقتي به دنيا اومدم از همه جا بي خبر دماغ پرستار رو گاز(!!!)گرفتم...بي خبر از اينكه اصلا درد نداره!!!
ولي در عوض فهميدم كه براي ايجاد درد بايد چي كار كرد!در سن 10 سالگش داداشم رو كشتم ولي فقط گفت آخ!
براي همين مثل شازده كوچولو راه افتادم دنبال طلسم هاي درد آور...
هنوز ياد نگرفتم

طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم* نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))
فقط فرمان و آودا كداورا

دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد*
مورچه چيه كه كله پاچش چي باشه؟

عشق چيست؟و چه كاربردي دارد
خيلي خوبه...يه وقتي اگه حوصله ام سر بره مي زنم شبهاي عشقه!كلي مي خندم...كاربردشم مسخره بازي و ايجاد نفاق

به چه كساني بي اعتماد هستيد*
به همه جز ارباب عزيزم

گندزاده ها را چگونه مبينيد؟
شكل دامبلدور!

اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..*اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟
ارباب من اينقدر قدرت دارد كه اگر دستورش را انجام ندهم مرا بكشد بنابراين مي خواهم به دستور او بميرم نه به خواستش

فقط عشق به ارباب وجود دارد وکسانی که از ورزیدن آن عاجزندتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.