هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲:۱۵ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
: دو نمونه از جانوران گوشت خوار را نام ببرید و همچنین دو نمونه از جانورانی را که رژیم غذایی عجیبی دارند را نیز نام برید(4 امتیاز)

گرگینه یکی از موجوداتی است که تا مدتی انسان است و در هر ماه زمانی که قرص ماه کامل است تبدیل به موجودی نمی شود که گرگینه نام دارد و در بخش جانوراتن قرار می گیرد این موجود زمانی که گرگینه است تنها از گوشت انسان و حیوانات تغذیه می کند

مورد دوم یک موجود آبزی است که نهنگ بالدار نام دارد و این موجود گاهی می تواند در آسمان هم پرواز کند این موجود هم از گوشت تغذیه می کند

موجوداتی که رژیم غذایی عجیبی دارند موجوداتی مانند غول های عادی هستند که رژیم عجیبی دارند و گوشت انسان را تا زمانی نمی خورند که بویش را حس نکنند! و این یک نوع رژیم غذایی است

موجودات دیگر خون آشام ها هستند که تنها از خون تازه تغذیه کرده و به ندرت از خون مانده استفاده می کنند!

2:فرض کنید یکی از دوستان شما سعی داشته که به هیپوگریف غذا دهد ولی هیپوگریف به او حمله کرده ، احتمال می دهید او چه اشتباهی مرتکب شده است؟؟(2 امتیاز)

به احتمال زیاد آن احترامی را که هیپوگریف انتظار دارد انجام نداده است و یا قبل از اینکه هیچوگریف به او اجازه دهد نزدیک شد نزدیک شده و اینکه ممکن است غذا را روی زمین انداخته!
مورد دیگه ممکنه فرد بدجور به هیپوگریف نگاه کرده!

3:هر کدام از جانوران ذکر شده از چه غذایی می خورد؟؟(9 امتیاز)
تسترال : گوشت حیوانات جنگلی مانند سنجاب و راسو و پرندگان

تیغ تیغالو: حدس می زنم از گیاهان تغذیه می کنن مثل برگ درخت یا قارچ جنگلی

غول غارنشین: برعکس غولهای عادی از انسان تغذیه نکرده و ااز گوشت گوزن و گوسفند و اینها تغذیه می کنند

4:مقاله ای بنویسید و احساستان را در هنگام غذا دادن به هیپوگریف شرح دهید(15 امتیاز)

در جلوی هیپوگریف ایستادم بسیار احساس ترس و دلهره ی شدیدی دارم چون نفر قبلم به شدت زخمی شده پس به آرامی غذا رو از دست پروفسور گرفتم و به آهستگی و با وقار جلوی هیپوگریف خم شدم هنوز احساس ترس داشتم ولی هیپوگریف چندبار سرش را به اطراف تکان داد و خم شدم
من راسو را به هوا پرتاپ کردم احساس خوبی داشتم از اینکه موفق شدم! احساس شادی و شعف!تمام وجودم رو گرفته بود و زمانی که هیپوگریف به من نزدیگ شد و سرش را به گونه ام مالید احساس آرامش عجیبی به من دست داد

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+دو نمونه از جانوران گوشت خوار را نام ببرید و همچنین دو نمونه از جانورانی را که رژیم غذایی عجیبی دارند را نیز نام برید(4 امتیاز)

اژدها که به خوردن پستانداران و انسان علاقه زیادی دارد و آکرومانتیولا که شکار های بزرگ را ترجیح می دهد، جزو جانوران گوشت خوارند.
توپک (puff skein) از جمله موجوداتی است که رژیم غذایی عجیبی دارد. توپک یک جانور زباله گرد است و همه چیز می خورد، اما بیش از هر چیز به چسباندن زبان خود به سوراخ بینی جادوگری و خوردن محتویات دماغ علاقه مند است.
خاک خوره (bundiman) یکی از موجودات جالبی است که غذایش گرد و خاک است. یک رژیم غذایی فوق العاده!

+فرض کنید یکی از دوستان شما سعی داشته که به هیپوگریف غذا دهد ولی هیپوگریف به او حمله کرده ، احتمال می دهید او چه اشتباهی مرتکب شده است؟؟(2 امتیاز)

احتمالا این دوست بخت برگشته پیش از غذا دادن به هیپوگریف فراموش کرده است در چشمان او خیره شود و تعظیم کند. به همین دلیل هیپوگریف به او اعتماد نکرده و حمله کرده است.
احتمال دیگری هم هست و آن این که این دوست پس از جلب اعتماد هیپوگریف تصمیم گرفته غذا را جلوی دهان او بگیرد تا بخورد. هیپوگریف ها دوست دارند برای خوردن غذایشان جست بزنند... و این کار هیپوگریف به نظر یک حمله مرگبار می رسد!
همچنین ممکن او غذا را روی زمین پرتاب کرده باشد که کاری دور از ادب و زشت تلقی می شود.

+هر کدام از جانوران ذکر شده از چه غذایی می خورد؟؟(9 امتیاز)
تسترال، تیغالو، غول غارنشین

تسترال: گوشت خام غذای مورد علاقه تسترال است. تسترال ها جذب گوشت خام و خون می شوند.
تیغالو: تیغالو موجودی شکاک است. اگر برای آن غذا بگذاریم، با تصور این که می خواهیم آن را به دام بیندازیم یا مسموم کنیم، خرابکاری می کند. تیغالو زندگی در باغچه را ترجیح می دهد و از مواد و جانوران موجود در آن تغذیه می کند.
غول غارنشین: غول غارنشین در خوردن غذا وسواسی ندارد و شکار های او مجموعه وسیعی را از جانوران وحش گرفته تا انسان را در بر می گیرد.

+مقاله ای بنویسید و احساستان را در هنگام غذا دادن به هیپوگریف شرح دهید(15 امتیاز)

غذا دادن به یک هیپوگریف برای من تجربه جالبی بود. یک روز سرد زمستانی به زور راه خود را از میان برفی که تا زانویم می سید با کردم تا به کلبه هاگرید بروم و مجازات شوم. چون در آخرین کلاس مراقبت از موجودات جادویی با یکی از نیزل های دست آموزش شیرین کاری کرده بودم. برای همین باید برای مجازات به او در غذا دادن به هیپوگریف ها کمک می کردم.
هاگرید مرا با خود به محوطه ای برد که در آن هیپوگریف ها را بسته بود. بوی نامطبوع گونی راسوهای مرده او به حدی بود که من ناچار شدم یک افسون بی بویی روی خود اجرا کنم.
هاگرید نکات مهم در روبه رو شدن با هیپوگریف ها را به من یاد آوری کرد و من با نفرت یکی از راسوهای بوگندو را از دم گرفتم و در حالی که سعی می کردم آن را هر چه قدر که می شود از خود دور نگه دارم، سراغ یکی از هیپوگریف ها رفتم.
ابتدا در چشمان هیپوگریف نگاه کردم و خم شدم. چشمانم از نگاه کردن به اعماق چشم او به سوزش افتاده بودند. احساس می کردم مرا به سختی ور انداز می کند و در عمق چشمانم راز های نهفته را می بیند. با این فکر دل آشوبه گرفتم و دعا کردم همه چیز زئد تر تمام شود.
سرانجام هیپوگریف تعظیم کرد. نفسی از سر آسودگی کشیدم و چند بار پشت سر هم پلک زدم تا جلوی ریزش اشک را بگیرم.
نمی خواستم دستم را از دست بدهم، بنابراین به فکر گرفتن غذا جلوی هیپوگریف هم نیفتادم. عقب رفتم، نفس عمیقی کشیدم (کار واقعا اشتباهی بود) و راسوی مرده را طوری پرتاب کردم که او بتواند بگیرد.
حرکت راسو را دنبال کردم. پایین، پایین، پایین تر... و سرانجام... آن را گرفت! موفق شده بودم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
1-
جانوران گوشتخوار:آل...این جانور که شبیه جن خانگی است با صدای خنده خود کودکان را محسور می کند و آنها را به طور مخفیانه از خانواده هایشان جدامی کند و آنها را می بلعد.
جروی:موجودی شبیه به موش خرماست با این تفاوت که جثه اش بزرگتر است و قدرت تکلم نسبی دارد.جروی ها از جن های خانگی ، موش کور ، موش خانگی و موش صحرایی تغذیه می کنند.
جانورانی که تغذیه عجیب دارند:چیزپرفل:این موجود که طولی حدود به یک میلیمتر و ظاهری شبیه به عنکبوت با نیش بزرگی دارد چوب دستی جادوگران رو می خورد تا به مغز جادویی آن برسد و همینطور از باقیمانده معجون ها تغذیه می کند.
غواص:این موجود که شبیه میمونی است که بدنش به جای مو از فلس پوشیده باشد ، از خون انسان تغذیه می کند.ولی با پرتاب کردن خیاری به طرف غواص که اسم فردی روی آن کنده شده باشد ، می توان غواص را از خوردن خون آن فرد منصرف کرد.

===================

2-
یکی از مهمترین موارد ارتباط با هیپوگریف آن است که هنگامی که در مقابلش تعظیم کرده ایم و در چشمانش خیره شده ایم پلکی نزنیم.
من احتمال می دهم دوستم هنگامی که به هیپوگریف تعظیم کرده بوده طاقت نیاورده و پلک زده و این کار باعث عصبانی شدن هیپوگریف شده است.

===================

3-
تسترال ها هم خصوصیاتی شبیه به هیپوگریف ها دارند و خاک را برای جستجوی حشرات زیر و رو می کنند.همچنین از جسد جانوارن مرده مانند راسو و خرگوش تغذیه می کنند.
تیغالو ها هم مانند خارپشت ها از گیاهانی مثل کاهو تغذیه می کنند.
غول های غارنشین گوشتخوارند و شکار آنها مجموعه ای وسیع از موجودات وحشی تا انسان را در بر می گیرد.

===================

مقاله:
پرفسور الکتو:خوب کی داوطلب می شه که غذا دادن به هیپوگریفو امتحان کنه؟
هدویگ:من من من !
الکتو به سمت هدویگ اومد و بعد از این که جثه کوچیکشو ور انداز کرد گفت:
_بفرمایید!!
هدویگ سینه اش رو جلو داد و با اعتماد به نفس کامل به سمت هیپوگریف رفت.ولی با صدای الکتو متوقف شد.
الکتو:فکر کنم راسوی مرده رو جا گذاشتی!
همه با شنیدن این جمله زدند زیر خنده.هدویگ بدون هیچ عکس العملی که حاکی از تضعیف روحیه باشد به سمت راسوی مرده رفت و اونو برداشت و دوباره به سمت هیپوگریف حرکت کرد.
در فاصله نزدیکی از هیپوگریف ایستاد و به چشمانش خیره شد.هیپوگریف بدون هیچ حرکتی به چشمان هدویگ زل زده بود.
هدویگ در حالی که سعی می کرد چشم از چشم هیپوگریف بر ندارد تعظیم کوتاهی کرد و سعی کرد با نگاهش به هیپوگریف بفهماند که "اگه تعظیم نکنی با نوک میام تو شیکمت!!!"/
گویا هیپوگریف از این تهدید ترسید!چون سریعا تعظیم کوتاهی کرد و نگاهش را از هدویگ دزدید.هدویگ با خوشحالی در حالی که چیزی به اسم قند در چیزی به اسم دلش آب می شد(!) راسوی مرده را به هوا انداخت و هیپوگریف با جست بلندی آن را گرفت و بلعید!
هدویگ برگشت و با افتخار به دوستانش نگاه کرد و لبخندی از سر خوشحالی و رضایت گوشه لبانش نشست!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
1-آکرومانتولیا و شیمر- تیغالو و توپک
2- بعد از تعظیم منتظر جواب تعظیم نشده یا داشته غذایی بر خلاف رژیم غذایی اش به او می داده است
3-تسترال: گوشت- ترول: هر چه به دستش بیاید- تیغالو: از آن جایی که رژیم غذایی وی بسیار پیچیده است از دادن اطّلاعات بیشتر معذورم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
1-آکرومانتولیا و شیمر- تیغالو و پشمالو
2- بعد از تعظیم منتظر جواب تعظیم نشده یا داشته غذایی بر خلاف رژیم غذایی اش به او می داده است
3-تسترال: گوشت- ترول: هر چه به دستش بیاید- تیغالو: از آن جایی که رژیم غذایی وی بسیار پیچیده است از دادن اطّلاعات بیشتر معذورم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1: دو نمونه از جانوران گوشت خوار را نام ببرید و همچنین دو نمونه از جانورانی را که رژیم غذایی عجیبی دارند را نیز نام برید(4 امتیاز)

جواب--->
1.پنج پا=حيواني گوشت خوار كه اشتهاي زيادي براي خوردن گوشت انسان دارد
2.كلپي= اين حيوان هم گوشتخوار است و گوشت انسان رو در زير آب ميبلعد

اوكمي=اين جانور موش و پرندگان رو ميخورد ولي در برنامه هاي غذايي او ميمون هم ديده ميشه

توپك=عجيب ترين جانور موجود او همه چيز ميخورد از ته مانده ي غذا تا عنكبوت!!!

:فرض کنید یکی از دوستان شما سعی داشته که به هیپوگریف غذا دهد ولی هیپوگریف به او حمله کرده ، احتمال می دهید او چه اشتباهی مرتکب شده است؟؟(2 امتیاز)

جواب--->
احتمالا:
1.به چشمان او مستقيما نگاه نكرده است(پلك زده است)
2.درست تعظيم نكرده است
3.شايد توهين كرده باشد

جواب--->
تسترال=اين موجودات از گوشت و خون تغذيه ميكنند . اگر بوي خون رو حس كنن به سمت آن مي آيند و با زبانشان خون را ميخورند!!!از هر نوع گوشتي هم تغذيه ميكنن!!!

تیغ تیغالو=از گل هاي باعچه تغذيه ميكند به طوري كه هيچ كس هم متوجه نميشود

غول غارنشین=غول غارنشين در خوردن غذا وسواسي ندارد و تمام موجودات وحشي و اهلي و حتي انسان رو ميخورد!!!

مقاله ای بنویسید و احساستان را در هنگام غذا دادن به هیپوگریف شرح دهید(15 امتیاز)

جواب--->
يك هيپوگراف سفيد در جلوي من بود...من زياد بهش نگاه نميكردم چون فكرشو نميكردم بخوام برم جلو ...
به نظر ميرسيد معلم متوجه شده بود كه من توجه اي به درس ندارم!!!
منو صدا زد:
استرجس پادمور!!!
من از جام پريدم و به معلم نگاه كردم...
معلم خيلي محترمانه منو به جلو دعوت كرد كه به هيپوگراف غذا بدم....
من هم بدون هيچ ترسي به جلو رفتم و غذا رو از معلم گرفتم!!!
به جلوي موجود رفتم و مستقيم به چشمهاي او نگاه كردم...چشمهاي من پلك نميخورد ولي خيلي دوست داشت كه پلك بخوره!!!
من يك پلك زدم و بعد مستقيم به چشمهاي اون نگاه كردم و تعظيم كردم!!!
به نظر ميرسيد آن موجود منتظر تعظيم من بود چون بالافاصله جواب تعظيم من رو داد
من با ترس لرز شديد به جلو رفتم تا آن موجود رو لمس كنم ...بعد از دقايقي كه انگار يك سال گذشته بود من به تسترال دست زدم و بعد شروع كردم به غذا دادن به اون..ولي به يك شيوه ي عجيب غذا رو مينداختم روي هوا و ميزدم زيرش
اون روي هوا ميگرفت...من در كمل ناباوري به يك هيپوگراف خيلي عادي غذا دادم

اميدوارم كامل باشه!!!

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
تكاليف جانورشناسي: جلسه دوم

سوال اول:
تسترال ها جانوراني گوشتخوار هستن كه از هر گوشتي، مخصوصا گوشت گاو خيلي خوششون مياد(بيف!)
ابولهول: جانوري با بدن شير و سر يك انسان، كه يه معما مطرح مي كنه و اگه انسان مخاطب نتونه بهش جواب بده، شپلخ ميشه ديگه!

دو نمونه كه رژيم غذايي عجيب دارن: من واقعا نمي دونم وقتي درس ندادين چطوري انتظار دارين ما جواب بديم؟:
تيغ تيغالو: موقع گرسنگي از همه چي مي خوره و فرقي نمي كنه غذاي اصليش باشه يا نه، با همه شون هم رشد ميكنه.

سوال دوم:
يا در حين خيره شدن به چشماش پلك زده، يا قيافه ش حالت تمسخر آميز داشته، يا يه چيزي گفته كه هيپوگريف خوشش نيومده

سوال سوم: تسترال: از گوشت تغديه مي كنه و همون طور كه گفتم به گوشت گاو(گوشت قرمز) علاقه زيادي داره و هر جا كه باشه وقتي بو رو حس كنه ميره سمت غذا
تيغ تيغالو: معمولا هر چيزي رو مي خوره. يعني غذاي اصلي اون گياهاي جادويي خاكه، مثلا كدوهاي جادويي رو خيلي خوب وسريع ميخوره. البته در صورت گرنسگي مي تونه از گرم هاي كوچك توي خاك، مار هاي كوچك و متوسط و.. تغذيه كنه، حتي تيغ ريشتراشي هم ميخوره

سوال چهارم:
غذا دادن به هيپو گريف با ترس زيادي همراهه، چون راحت مي تونه آدم رو شپلخ كنه! ولي در كل، اگه آدم به اين فكر كنه كه اين هيپوگريف سود زيادي براش ميت ونه داشته باشه و اگه خواست مي تونه بعد از غذا دادن سوارش بشه، براش اميدوار كننده تر مي شه. يك بار يه راسو رو از توي جنگل پيدا كردم و رفتم تا بهش غذا بدم، و بعد از خيره شدن و تعظيم كردن وقتي مي خواستم بهش غذا رو بدم يه چنگول كشيد من 4 سال تو سنت مانگو بستري شدم!! از اون به بعد ديگه هيپوگريف نگهداري نمي كنم و اگه قرار باشه به هيپوگريف كسي غذا بدم از دو متر دور تر با يه وسيله آروم مي برم از نزديك پرت مي كنم!!!

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
1: دو نمونه از جانوران گوشت خوار را نام ببرید و همچنین دو نمونه از جانورانی را که رژیم غذایی عجیبی دارند را نیز نام برید(4 امتیاز)
حیوانات گوش خوار:

ماراگوس ها! حیوانات گوش خواری هستند که تنها از گوشت حیوانات درنده تغذیه می کنند!
آراپانمورا ها! بسیار کم یاب هستند و چیزی جز گوشت بدن شغال ها نمی خورند!

حیواناتی که رژیم غذایی دارند:

مینیوریسی ها! این حیوانات رژیم غذایی وافری دارند. آن ها در طول روز باید غذای زیادی بخورند اما در حالت غریزی نمی توانند به سمت غذاها بروند! هر چند آماده باشد! به همین سبب معمولا این جانواران مدت زیادی زنده نمی ماند!
کرومانتور ها! این جانواران نوعی رژیم غذایی دارند که در طول روز باید به جای استفاده از گوشت مورد علاقه گوشتی را مصرف کنند که به هیچ وجه علاقه و یا تمایل به آن ندارند و به همین دلیل آن مواد غذایی در بدن آن ها جذب نمی شود.

2:فرض کنید یکی از دوستان شما سعی داشته که به هیپوگریف غذا دهد ولی هیپوگریف به او حمله کرده ، احتمال می دهید او چه اشتباهی مرتکب شده است؟؟(2 امتیاز)

من فکر میکنم در هنگام نگاه کردن به او پلک زده است. آخه کدوم آدمی می تونه پلک نزنه و به یه حیوون نگاه کنه! هرکسی هم که بتونه دوست من نمی تونه مطمئن باشید!

تسترال:
این موجودات گوشت را بهترین مواد غذایی می دانند. البته اگر گوشتی تازه آغشته به خون باشد را بیش تر ترجیح می دهند! بوی خون را از فاصله زیاد تشخیص می دهند. ولی می توان آنها را رام کرد و در آن صورت به هیچ کس حمله نمی کنند.البته نوع وحشی آنان نیز در میان کوه ها زندگی می کنند که از کشتن هیچ حیوانی دریغ ندارند!
تیغ تیغالو:
موجودات نسبتا کوچکی هستند که علاقه زیادی به خوردن سبزیجات تازه روییده شده باغچه ها دارند! آن ها با دندان های قوی که دارند حتی می توانند علف تازه روییده شده در داخل سنگ را هم بیرون بکشند! اما نوعی از این جاندار که در کنار آبگیر ها می زیسته است از تخم های جانواران آبزی نیز تغذیه می کنند! آن ها به طور کل در محیط های مرطوب سازگاری دارند ولی انواع آنان متفاوت است!
غول غارنشین:
انواع غول هایی که از گوشت تغذیه میکنند بسیار منتوع است. اما همه آن ها به خوردن گوشت انسان علاقه نشان می دهند ولی در صورت نیافتن آن از گوشت دیگر حیوانات استفاده می کنند! آن ها به غذای خویش بسیار اهمیت می دهند تا جایی که ممکن است در اثر کمبود مواد یک دیگر را بکشند!
بااین حال که می توانند سخن بگویند و در بعضی چیز ها تفکر کنند اما ریشه حیوانیت در آن ها زیاد است و برای رسیدن به خواسته مورد نظر از هیچ کاری دریغ نمیکنند!

مقاله ای بنویسید و احساستان را در هنگام غذا دادن به هیپوگریف شرح دهید(15 امتیاز)

کار سختی بود. دادن غذا به حیوانی که هر لحظه ممکن بود با یک خطا به من حمله کند و یا دست مرا ببلعد کار آسانی نبود. سخت مشوش بودم! اما می توانستم به این هم فکر کنم که اگر او دست مرا بپذیرد بسیار هیجان انگیز خواهد بود!
در مقابلش خم شدم و به چشمانش نگریستم! نمی دانستم چرا پروفسور می گوید نباید پلک بزنم. شاید تمرکز او را بهم می زدم. اما بهر حال هر طور که شده بود سعی میکردم به چشمان نه چندان زیبای هیپوگریف بنگرم!
مدتی در من خیره شد. حس می کردم طوری به من نگاه میکند که در نظرش عجیب هستم! حس می کردم یکی از ابروانش را بالا انداخته و در من دقیق شده است. حتی نمی توانستم آب دهانم را غورت دهد! خسته شده بودم ولی انگار آن موجود خیال نداشت جواب بدهد!
بالاخره انتظار به پایان رسید و او سرش را مقداری خم کرد و پایین آورد. با دستان لرزانم که ترس از آنان به خوبی مشهود بود راسو را بالا آوردم و به سمت آسمان پرت کردم!
انگار باری عظیم از روی دوشم برداشته باشند نفسی آسوده کشیدم! حالا فکر می کردم که کار چندان مشکلی هم نبود! اما هنوز صدایم می لرزید و به همین سبب چیزی نمی گفتم! احساس خوبی داشتم. حس می کردم کار بزرگی را انجام داده ام! هیپوگریف در چشمان من دوباره خیره شد. پروفسور به من اشاره کرد که جلو بروم . ابتدا تردید داشتم. یک قدم پیش گذاشتم! دستم را دراز کرد. وقتی دستم با سرش تماس پیدا کرد دلم پایین ریخت! می دانستم ابتدا همین طور می شود و بعد عادت خواهم کرد. چشمانش برق می زد و آرامشی که از آن ساطع بود مرا نیز به آسودگی دعوت کرد! هیجان در وجودم شعله ور شده بود و به هیچ وجه دیگر حس نمی کردم این همان موجودی ست که چند دقیقه قبل از نزدیک شدن به او ترس و دلهره داشتم!

پیام زده شده در: ۲:۳۰ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

بلاتریکس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین

جانوران گوشتخوار:شیردال-پنج پا
جانوران دارای رژیم غذایی عجیب:
.1-مرتلپ از سخت پوستان و پای افرادی که آن را لگد میکند تغذیه میکند.
2-چیز پرفل انواع وسایل جادویی مثل چوب دستی جادوگران را میخورد یا از ته مانده معجون در ته پاتیلها تغذیه میکند

--------------------------------------------------------------

غذا دادن به یک هیپوگریف به دقت و توجه زیادی احتیاج دارد چون هیپوگریفها موجودات با هوش و زود رنجی هستند. هیپوگریف در صورت دیدن بی احترامی به فرد حمله میکند.ممکن است فردی که قصد غذا دادن به هیپوگرف را داشته وع نگاه کردن به چشمان هیپوگریف پلک زده باشد یا غذا را جلوی هیپو روی زمین انداخته باشد.علاوه بر این دو مورد هیپوگریف اگر ترس یا نفرت را در چشمان فرد ببیند یا از رفتار و حرفهایش احساس کند خشمگین و خطرناک میشود.ممکن است شخص با حالت تمسخر آمیز تعظیم کرده.یا بعد از تعظیم در مقابل هیپو منتظر عکس العملش نشده یا در حالت تعظیم چوب دستی خود را در دست داشته و آشکارا حالت دفاعی گرفته. .احتمال آخر اینه که خود فرد شبیه راسو بوده یا بوی راسو میداده و هیپوگریف فکر کرده غذا با پای خوش اومد پیشش!
-------------------------------------------------------------------

تسترال:تسترال به خون علاقه زیادی دارد ولی گوشت را فقط در صورت احتیاج آن هم به مقدار لازم میخورد.تسترال ها علاقه ای به کشتن ندارند و برای خورد خون هیچ انسانی را نمیکشند.

تیغ تیغالو:هر چیزی که خودش پیدا کند میخورد.معمولا جانوران درون باغچه مثل کرمها غذای او را تشکیل میدهند.البته هر غذایی را در صورتی که با شیر مخلوط شود بهتر و با اشتها تر میخورد..از کسی جز خودش هدیه قبول نمیکند. در صورتی که برای مدت طولانی گرسنه بماند با خوردن علف برای مدت کوتاهی خود را زنده نگه میدارد.

غول غارنشین: سه نوع غول غار نشین وجود دارد.کوهستانی و جنگلی و رودخانه ای که نوع کوهستانی فقط انسان میخورد و نوع رودخانه ای از جانوران وحشی تا انسان و در خوردن غذا وسواس ندارد .نوع جنگلی از جانوران جادویی درختی تغذیه میکند و برای شکار از پوست سبزش کمک میگیرد.
----------------------------------------------------------------------

من اقرار میکنم که در هر بار که به یک هیپوگریف غذا میدهم احساس میکنم در حال گذاراندن آخرین لحظه های زندگیم هستم.ولی با تمام وجود این موضوع را از هیپوگریف پنهان میکنم و با عشق و علاقه زیاد به چشمانش خیره میشوم. حتی بعد از تعظیم هیپوگریف هم جرات پلک زدن ندارم.البته چند بار اول که نزدیک یک هیپوگریف شدم بعد از تعظیم بلافاصله پا به فرار گذاشتم که این کار هیپوگریف را بی نهایت عصبانی کرد.خوشبختانه هیپوگریفها با 3000 طناب بسته شده بودند و من جان سالم به در بردم.
وقتی راسو را در مقابل هیپو گریف به هوا پرت میکنم احساس میکنم الان بی خیال راسو خواهد شد و من شام امشبش را تشکیل خواهم داد ولی تا کنون این اتفاق پیش نیامده.یکبار راسو را به جای پرت کردن جلوی منقار بچه هیپو گریفی گرفتم ولی چهار انگشت دستم به شدت مجروح شد و دو هفته در سنت مانگو بستری شدم.ولی به هر حال رو برو شدن با این موجود عجیب و غیر قابل پیش بینی با آن نگاه مرموز و مغرور لذت وصف ناپذیری دارد.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین

گوشتخوار ها:
1.آكرومانتيولا ها
2.هيپوگريف ها.
جانوراني كه رژيم غذايي عجيبي دارند:
1.سمور خاكي كه در خاك زندگي مي كند و از خاك و ساير موجودات خاكي تغذيه مي كند.
2.از ديگر موجودات نيز مي توان برقك ها را نام برد كه علاوه بر گوشتخواري خودش مي تواند برخي از فلزات را نيز ببلعد.
........پروفسور چون خودتون گفتيد نام ببريد فقط نام برم وگرنه توضيح هم مي دادم.

خب هيپوگريف ها موجودات بسيار مغروري هستند و از هرگونه حركتي كه نشان دهد به آنها توهين شده است ناراحت مي شوند و به آن شخص حمله مي كند.مثلا اگر هيپوگريفي به شخصي حمله كرده باشد ممكن است كه آن شخص دچار اشتباهاتي شده باشد.اشتباهات در مورد هيپوگريف ها فراوانند.مثلا اگر بدون تعظيم به كنار هيپوگريف برويد.آن موجود به احتمال زياد به شما حمله خواهد كرد و يا اگر به هيپوگريف توهين بكنيد و يا غذا به طرفش بر روي زمين پرت كنيد در اين صورت ها نيز به شما حمله خواهد كرد.

تسترال تیغ تیغالو غول غارنشین

1.تسترال ها موجودات بسيار عجيبي در دنياي جادوگري هستند كه فقط افرادي آنها را مي بينند كه مرگ شخصي را به چشم خود ديده باشند.آنها معمولا فقط ازگوشت قرمز و خون تغذيه مي كنند.
2.تيغ تيغالو ها معمولا از غذاهاي متنوعي تغذيه مي كنند كه رايج ترين آن كرم فلوبر و موش صحرايي است.
3.غول هاي غارنشين موجودات بسيار ابله و در حين حال قدرتمندي هستند كه از انسان ها و موجودات گوشتي ديگر تغذيه مي كنند.

4:مقاله ای بنویسید و احساستان را در هنگام غذا دادن به هیپوگریف شرح دهید(15 امتیاز)

بيان احساسات در هنگام غذا دادن به حيوانات بيشتر دختر ها در آن مهارت دارند.من خودم تا به حال يك بار به هيپوگريفي كه گنده بك نام داشت غذا دادم.من ابتدا ترسي از نزديك شدن به آن موجود داشتم ولي وقتي معلممون طريقه ي غذا دادن را براي ما شرح و نشون داد تصميم گرفتم جلو برم و اين كار رو آزمايش كنم.ابتدا كمي جلو رفتم و به آن هيپوگريف گنده تعظيم كردم.هيپوگريف لحظه اي مكث كرد ولي سرانجام به من تعظيم كوتاهي كرد.كمي راسوي مرده از معلمم گرفتم و يه دونه رو به سمت هيپوگريف پرتاب كردم.هيپوگرف با سرعت زيادي كه نسبت به هيكلش خيلي زياد بود اونو گرفت و خورد.بعدا كه كمي عادت كردم حدود 25 راسو رو به هيپوگريف دادم تا بخوره.ولي خداييش يه احساس خيلي خوب به آدم دست مي ده كه مثل غذا دادن به حيووناي ديگه نيست.خيلي باحاله.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.