هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
معرفی :

نام : سامانتا ولدمورت
قد : 170 سانتیمتر
محل زندگی : خانه رایدل ها

توضیحات :

من سامانتا ولدمورت تنها خواهر بزرگ ترین ، سیاهترین و قدرتمند ترین جادوگر تمام زمان ها هستم اما به اون اندازه که باید مثل بعضی ها کلاس نمی ذارم !این که من چطوری سوگلی خاندان ولدمورت شدم بماند فقط همین بس که این یکی از عجایب هفت گانه دنیای ماگلیه!
من در 26 فوریه سال 1988 متولد شدم و تمام کودکی خود را در کنار دنیای جادوگران صرف ساختن تی ان تی ، کوکتل مولتف و کمک به سازمان های تروریستی ماگلی سپری کردم . هم اینک سازمان های امنیتی ماگلی در یو.اس.آ و بریتانیای کبیر از جمله اف بی آی و کمی قبل از آن گشتاپو در به در به دنبال من می باشند و برادرم به دلیل آرامش من تمام وزارت سحر و جادو را خریده است!
در 15 سالگی قدم به میلان گذاردم و از همان چند سال قبل برادرم هیچ علاقه ایی به این که من در این مدرسه کذایی هاگوارتز درس بخوانم نداشت بنابراین او در تمام دوران تحصیلی من از بهترین و عالی ترین استادان خصوصی استفاده نموده است که از آن جمله می توان به پروفسور اسنیپ و درس مورد علاقه ایشان دفاع در برابر جادوی سیاه اشاره نمود.
هم اینک که مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز در دستان قدرتمند برادرم می باشد من نیز به اینجا آمدم . در هاگوارتز هیچ کس شایستگی دوستی با مرا ندارد به همین دلیل غالب اوقات تنهایی خود را با سرداب های پروفسور اسنیپ قسمت می کنم . هدف من در آینده بسیار روشن و سرشار از مضامین عمیق عرفانی ست از جمله آن که : می خواهم علاوه بر به دست آوردن مقام فرمانروایی بر وزارت سحر و جادو رکورد کشته شدن مردمان ماگلی در هیروشیما و ناکازاکی ژاپن در مدت 10 دقیقه را بشکنم و رئیس جمهوران ایالات متحده آمریکا را در جا سوسک کنم !
به قسمت های ممنوعه هاگوارتز علاقه شدیدی می ورزم از جمله جنگل ممنوعه ، قسمت کتابخانه ممنوعه ، و هر سوراخ سمبه یه ممنوعه! در زندگی همیشه خواهان دمکراسی مطلق تنها برای خاندان ولدمورت بودم و با این سن بسیار کمم از هیچ جنایتی در حق جادوگران و به خصوص ماگل ها و حتی فشفشه ها فروگذار نکردم!
در پایان به کلاس های ماگل شناسی شدیدا علاقه مندم زیرا که حقایق جالبی را در مورد این موجودات نه چندان باهوش به من نشان می دهد تا در آینده رفتار مناسب تر و زیبا تری در قبال آنها از خود بروز دهم و در سر به نیست کردن آنها از تاکتیک های جالب تری استفاده نمایم!

ماگل شناسی مقدماتی : توضیحی کوتاه درباره ی ماگل ها و تفاوت ماگل ها و جادوگرها، نقص ها و برتری هاشون نسبت به جادوگر ها و ...

تاریخ زندگانی ماگل ها به 150 میلیون سال پیش می رسه در حالی که تاریخ نویسی و جزوات تاریخی ایشان فقط مربوط به 11000 سال پیش می باشد . این که چطور ماگل ها به وجود اومدند هنوز هم در بسیاری از محافل علمی دنیای جادوگری و ماگلی در هاله ایی از ابهام قرار دارد . هر دو جامعه به طور مشترک این سوال را با پرسیدن سوال دیگر از خود صلب مسئولیت می نمایند به این صورت که این سوال را مطرح می کنند : اول مرغ بود یا تخم مرغ؟ هرگاه شما توانستید به این سوال فلسفی در حیطه وجود آدمی پاسخ گویید به سر فصل بعدی یعنی این که چطور ماگل ها به وجود آمدند نیز خواهیم رسید .
در توضیح تفاوت ماگل ها و جادوگران باید گفت که از نظر ظاهر تفاوتی بین این دو مشاهده نمی گردد گرچه باید اعتراف کنم که به نظر می آید آنها ظاهری در حدود چند برابر بیشتر از ما آراسته تر دارند . این طور که از شواهد بر می آید ماگل ها بیشتر از هر گونه دیگری حتی ما جادوگران از شبکیه مغز و دستگاه هوش و در کل چیزی به نام عقل که هیچ گاه جز اندام های بدن آدمی به شمار نمی رود استفاده می نمایند اما نقص بزرگ آنها این است که با این همه هوشیاری نمی توانند در مغزشان دنیای ما رو باور کنند و با تمام تکنولوژی قوی همچنان سعی در انکار دنیای ما دارند بنابراین بین دنیای ما و دنیای آنها بیش از گذشته فاصله افتاده است . توجیه دیگری که وجود دارد این می باشد که به نظر می آید آنها از ما قوی ترند زیرا که دنیای ما را مجبور به آن کرده اند تا در خفا زندگی کند .تعداد ماگل های چیزی بیشتر از سه برابر ما می باشد و بی نهایت جمعیت روز افزون آنها باعث گردیده با تمام آنکه نسبت به ما در level پایین تری قرار دارند بر روی کره زمین بیش از ما حکمفرمایی کنند .

سخن ادبی از ماگل ها:

1) کی اس الیت : امتحان بدون تقلب مثل کریسمس بدون درخت است .
2) آلبرت انیشتین : فقط سوپ کلم است که حال آدم را بیشتر از امتحان به هم می زند.
3) جرج برنارد شاو : امتحان مسخره ترین کار دنیاست .
4) گابریل گارسیا مارکز : هرگز لبخند را ترک نکن حتی وقتی ناراحتی ، چون هرکس امکان دارد عاشق لبخند تو شود .
5) هاکسلی : بعد از سکوت در بیان آن چه قابل گفتن نیست هیچ چیز به پای موسیقی نمی رسد.
6) هنی یانگمن : می دانی اگر یک شب به خانه بروی و با یک ذره محبت و یک ذره ملایمت رو به رو شوی چه معنایی دارد؟ معنیش این است که زنگ خانه را عوضی زده ایی!
7) لابرویر : سخاوت در زیاد دادن نیست در به موقع دادن است .
8) ولتر : ثروت تنها مذهبی ست که همه پیرو آنند.
9) باب هوپ : وقتی قیمت شمع ها از قیمت کیک تولد بیشتر شد بدان که دیگر وارد عالم پیری شده ایی.
10) آلبرت انیشتین : در سقوط افراد در چاه عشق ، قانون جاذبه تقصیری ندارد.
11) بتهوون : بهترین لحظات زندگی من لحظاتی بود که در خواب گذراندم .
12) فردریک نیچه : آن اندیشه هایی را دوست دارم که با خون نوشته شده باشد .
13) رابرت فراست : آدم های شجاع همیشه لجبازند .
14) سقراط : برای ازدواج کردن لحظه ایی درنگ نکنید اگر زن خوبی نصیبتان شد خوشبخت می شوید و اگر زن بدی گیرتان آمد فیلسوف می شوید.
15) چودی گارلند : یک حرف شیرین مهربانانه می تواند سه ماه زمستان مرا گرم نگه دارد .
16) ادموند هیلاری(اولین فاتح اورست) : این کوه ها نیستند که ما آنها را فتح می نماییم ، در حقیقت ما خودمان را فتح می کنیم .
17) کی چسترتن : سکوت ، حاضر جوابی غیر قابل تحمل است .
18) سقراط : زیبایی ظلم ، کم دوامی آن است .
19) سرتوماس وات : در تاریک ترین شب سال او آن مشعل را روشن کرد و جاده حقیقت را به ما نشان داد.
20) جرج برنارد شاو : آمریکایی ها مرا می پرستند و آن قدر مرا ستایش خواهند کرد تا چیز خوبی درباره شان بگویم !

این سوال بهترین تکلیفی بود که تو هاگوارتز دیده بودم!

با تشکر :

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱:۴۸ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

مادام رزمرتا old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۷ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۴۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از سه دسته جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
اگه یه ذره چش و چال مبارکو باز کنید و به اون بالا گوشه ی سمت راست نگاه کنین میبینین که چی نوشته! نوشته مادام رزمرتا!اگه یه ذره دیگه هم به اون مخای قد فندقتون فشار بیارین یادتون میاد که من همون صاحاب سه دسته جارو هستم!همونجایی که الان شده پاتوق هدویگ و دوستان!دیگه چی بگم؟! آها بعد بنده از ناظرین آستاکبار تالارمون نیز هستم خوشحال هم هستم در خدمت شما هم هستم( سبک چو نویسی :دی) بسه دیگه استاد خودت زیاد نویسی خوشت میاد دلیل نمیشه همه خوششون بیاد که بریم سراغ جملات دلبرمون:
========
1-نیکی همه چیز را مغلوب میکند و خودش مغلوب نمیشود!(تولستوی)

2-زندگی بدون آزادی مثل جسم بدون روح است.(خلیل جبران)

3-انسان نیک بد نخواهد دید ، نه در طول زندگی و نه پس از مرگ!(افلاطون)

4-تا چیزی را نذیری نمیتوانی تغییرش دهی!

5-دنیا گلیست که گلبرگهایش خیالی و خارهایش حقیقی است!

6-هرگز بردباری را از دست ندهید زیرا آخرین کلیدی است که در بسته را میگشاید!(پاسکال)

7-صاحب همت در پیچ و خم های زندگی هیچ گاه با یاس و درماندگی روبرو نخواهد شد!(ناپلئون)

8-دانشی که تو را اصلاح نکند گمراهی است!

9-درست حرف بزن یا عاقلانه سکوت کن!

10-خوشبختی فقط یک معنا دارد باور داشتن خوشبختی!

11-هر وقت تصمیم میگیرید درهای تردید را ببندید!

12-وقتی هدفمان را از دست میدهیم مجبور هستیم سعی خود را چند برابر کنیم!

13-اگر بتوانی چیزی را در نظر مجسم کنی ، میتوانی آن را انجام دهی!(والت دیزنی)

14-برای رسیدن به آرامش باید دری آهنین به روی گذشته و آینده کشیدو تنها به حال اندیشید!

15-یک روز زندگی در روشن بینی بهتر از صد سال عمر در تاریکی است!(بودا)

16-شریف ترین دل ها دلیست که اندیشه ی آزار کسان در آن نباشد.(زرتشت)

17-والا بیندیشید نیروهای نامرئی وجود دارند که آماده ی حمایت از رویاهایتان هستند!

18-هفت بار که افتادی برای هشتمین بار برخیز(ضرب المثل ژاپنی)

19-به کسی میتوان مرد گفت که در رنچ و خوشبختی خود را گم نکند(ناپلئون)

20-به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید.

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
معرفی:
من فرد ویزلی هستم و یکی از اعضای خانواده ویزلی نیز هستم
من سه تا برادر و یک خواهر با نام های جورج ,چارلی, بیل, و خواهرم ...به شما چه اسمش چیه مگه خودت خواهر نداری؟
اسم پدرم آرتور و اسم مادرم...بازم به شما ربطی نداره.
از شوخی با دیگران خوشم میاد و عاشق بمب بوگندو هستم
و عضو گروه همیشه قدرتمند گریفندور نیز می باشم.

درباره ماگل ها:
ماگل ها انسانهای هستند که از جادو هیچ چی متوجه نمیشوند
نه اینکه فکر کنید احمق هستند نه بلکه این موجودات خیلی هم باهوش هستند مثلا چیزی به نام ماشین دارن (ماشین موجودی دارای چهار پای گرد میباشد که به عنوان وسیله نقلیه ماگل ها استفاده میشود)
وبرای ساخت ماشین ار جادو استفاده نکرده اند.

سخنی از ماگل ها:
محبت هزينه ای ندارد، مهربان باشيم ( شامفور)

۲-بکوش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان مینگری(آندره)

۳-خونسردی بزرگ ترین صفت یک انسان است(ناپلون)

۴-بلند پایه ترین مردم کسانی هستند که خود را از مشورت کردن بینیاز نمیدانند(حضرت علی (ع) )

۵-عشق تنها مرضی است که بیمار از آن لذت میبرد(افلاطون)

۶- بهترین شکل حکمرانی سلطنت بر قلوب است.( ناپلون)

۷- زخم زبان از زخم نیزه سخت تر است(حضرت محمد (ص) )

۸-شاید ثمره کلام دلنشین امروزت را فردا ببینی. (گاندی)

۹- اگر افکار خود را پریشان رها کنیم به دنبال زشتی ها میرود.

۱۰ـ هر سفر هزار فرسنگی با یک گام شروع میشود

۱۱- سخت ترین قدم همان قدم اول است

۱۲- شجاعت سپری برای غلبه بر سختی هاست(ناپلون)

۱۳- ناتوان ترین مردم آن است که نتواند راز خود را نگه دارد(افلاطون)

۱۴- عظمت مردان بزرگ در طرز رفتارشان با مردمان کوچک است

۱۵ـ حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرین است

۱۶- نا امیدی نخستین قدمی است که فرمانده به سوی گور برمیدارد(ناپلون)

۱۷-کسی که کوه را از میان برداشت با برداشتن سنگریز ها شروع کرد

۱۸- هر کار بزرگی در آغاز محال به نظر میرسید ( کارلایل)

۱۹ـ بهترین انتقام فراموشی و بخشش است( نیچه)

۲۰- داروی خشم خاموشی است(سقراط)

ویرایش شده توسط فرد ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۲ ۱۸:۳۲:۴۶

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
معرفی:

(با صدای مجری مستند پنج خوانده شود!)
وینکی موجودیست که به طور اتفاقی در اینجا ظاهر شده و جن است!(خسته نباشم!به فشار افتادم)و...و...ام...م...
(و مجری متن رو گم میکنه و برنامه تموم میشه!)
----------------------------

2- ماگل شناسی مقدماتی : توضیحی کوتاه درباره ی ماگل ها و تفاوت ماگل ها و جادوگرها، نقص ها و برتری هاشون نسبت به جادوگر ها و ...

ماگل ها همون آدمن ،فقط قدرت جادویی ندارن! تفاوت جاوگران و ماگلها هم در استفاده از چوب جادو و داشتن قدرت جادویی اونهاست!اما ماگلها در حالی که نمیتونن جادو بکنن ، خیلی راحت مغزشونو به کار میندازن و از طریق عقلشون خیلی اختراعات و پیشرفتهایی رو میکنن که جادوگرها با وجود مزایاییی که دارن اصلا به ذهنشون هم نمیرسه! اکثرا اهل خرافات نیستن و گاهی حتی جادو رو باور ندارن و همه چیز رو محدود به چیزی که عقلشون میگه میدونن! اما نقص اونها در همین جاست! گاهی باید یه چیزهایی رو باور کرد و با جادوگران همکاری کرد که چنین کاری از دودسته بعیده! چون ماگلها گاهی از چیزهایی مثل جادو می ترسن!و از اونها برای خودشون یه غول میسازن! همین دیگه!

----------------------------
نکات اخلاقی:

1-هیچ کاری برای انسان سخت‌تر از فکر کردن نیست .
2- مردم از ترس شکست می بازند .
3-بزرگترين نفرين آنست كه همه چيز را تجربه كني.
4-افتادن برگ از درخت نشانه امدن زمستان نيست بلکه نشانه تمام شدن يک عمر است.
5-هر كس مرتكب اشتباهي نشده، اكتشافي هم نكرده است .
6-کساني که روح نااميد دارند مقصرترين مردم هستند .
7-مواظب افكارت باش كه گفتارت ميشود ، مواظب گفتارت باش كه رفتارت مي شود ، مواظب رفتارت باش كه عادتت مي شود ، مواظب عادتت باش كه شخصيتت ميشود و مواظب شخصيتت باش كه سرنوشتت مي شود.
8-همانگونه كه مي انديشي ، همان خواهي شد.
10-مهمترين درس زندگي اينست که بپذيريم گاهي اوقات احمق ها هم درست مي گويند .
11-بهترين مترجم کسي است که سکوت ديگران را ترجمه کند.
12-عادت کنید به چیزی عادت نکنید.
13- مراقب باشید چیزهایی را که دوست دارید به دست آورید وگرنه مجبور خواهید شد چیزهایی که به دست آورده اید دوست بدارید .
14-زمان به خاطر هیچ کس منتظر نمیماند!
15-مردن هر لحظه به سوی گذشته را آغاز کن. هر لحظه خود را از گذشته پاک کن.برای شناخته بمیر تا برای ناشناخته در دسترس باشه.با هر لحظه مردن و از نو متولد شدن قادری زندگی را زندگی کنی و قادری مرگ را هم زندگی بکنی!
16-مشکل دنیا نیست ،مشکل ناهشیاری توست. از ناهشیاری خود دست بردار و از دنیا آزار نبین!
17-هیچ چیز عوض نمی شود ما عوض می شویم!
18-بهترین چیزها درست زمانی اتفاق می افتند ه انتظارش را نداری.
19-یک ساعت زندگی با افتخار به یک قرن گم نام زیستن می ارزد.
20-هیچ چیز در دنیا اتفاقی نیست!

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
معرفی:من در کل یه کم خشنم البته نه همیشه .با خودم علاوه بر چوب جادو سلاح سردم حمل میکنم مثل:چماق. چاقو.پنجه بکس مورد علاقم و لیسته طلسم هایشوم البته نه سیاه فقط شوم . مسخره بازی زیاد در میارم البته شما بسیار بزرگید میبخشید. سر کلاستون میشینم میز آخر تا بتونم تمام کلاسو تحت نظر داشته باشم و اگه کسی خواست کلاسوبهم بریزه...
خودتون میبینین چی کار میکنم
جمله های قصار
-آب که از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب (اگه شما اطلاع داری اینو کی گفته بگین یاد بگریم)
-در دروازرو میشه بست ولی دهن مردمو نمیشه بست(نمیدونم کی گفته ولی دیدین همه ماگله احمق نیستن)
-اگه تنبلی تنها نباش اگه تنهایی تنبل نباش(فک کنم یارو چینی بود)
-دنیا دوروزه(اینو همه میگن)
-از کنار برو(منم نمیدونم کی گفته ولی همیشه به من اینو میگن)
-هر کسی را میشود بیدار کرد جز کسی که خود را به خواب زده(اینو نیچه گفته.آره حالا شما نیچه حساب کن خودم اوون دنیا رضایتشو میگیرم)
-پایان شب سیاه سفیدست(هرکی گفته واقعا فیلسوف بوده)
-سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن(این بدبخت میدیده بقیه اینطوری میکنن تمام عمرشو عذاب کشیده بعد به این جمله دست پیدا کرده)
-اگه موسیقی غذای عشق باشه بنواز.البته یه دو سه تا بنواز دیگه هم بعد بنواز اولی گفت ولی من دیدم لوس میشه ننوشتم(شکسپیر)
-کار امروز را به فردا نیانداز(واقعا ماگل بوده)
-هرکه بامش بیش برفش بیشتر(این یکی ریاضیدان بوده)
-پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد(شاعر بوده)
-چنین گفت فردوسی پاکزاد تقلب کند نمره ها را زیاد( ماگلی جادوگر بوده)
-یه سرخپوست خوب یه سرخپوست مردست(یادم نمیاد کی گفته بچه بودم شنیدم)
- مشت نمونه ی خروارست(تو کتاب آمارمون نوشته بود)
-در ناامیدی بسی امیدست(فهمیدم کی گفته ماگل بوده)
-آسمون همه جا یه رنگه(ماگلی مردم آزار)
-ازماست که برماست(ناصرخسرو دیدین بالاخره یه ماگل میشناختم)
-کار نیکو کردن از پر کردنست(معلم پنجم دبستانم خان میرمصطفایی گفت(فک کنم اسمشو اشتباه نوشتم))
-اینو دیگه شما بگین آها این یکی مناسبت داره.به بچه روندین.(ماگلی با شعور)
درباره ی ماگلها:
ماگلها بنا به جمله هایی که در بالا نوشته شده برای ما روشن میشود کهدر میان ماگل ها نیز افراد مختلف وجود دارد همانند جادوگران .ماگلها به چند دسته اوهوم اوهمخ اوهوم اهوم
-پروفسور وینتربورن بفرمایید آب
صدای سرفه قطع نمیشود
پروفسور کورممد : در ادامه حرفهای پوفسور وینتربورن باید بگم ماگلها به چند دسته ی:احمق.احمقتر.احمق روشنفکر و احمق غیر روشنفکر
-بله الان به من گفتن که غیر روشنفکر غلطه میشه کوته فکر.من بحث رو ادامه میدم چون ظاهرا پروفسور وینتربورن به علت کهولت سن.....
-خودم که صدام صاف شده:من کهولت سن دارم من هنوز بچه مدرسه ای هستم
یکی با چوب کوبوند رو میزم شما بودید پروفسور درس ماگل شناسی
ولی من همچنان در رویا بودم و تازه داشتم تو سخنرانی چاقومو میکشیدم بیرون بزننم اوون کورممدو کورتر کنم
شما یه سه چهاربار دیگم زدین رومیز ولی من همچنان در حال سفره کردن شکم پروفسور کورممد بودم که ...
شما گفتیم تکلیف نداریم
من که در این مواقع گوشام خوب کار میکن دست از سفره کردنشکم کورممد کشیدم و از رویا بیرون اومدم و سریع چاقوی خونی ای که داشتم کوررممدو باهاش میکشتم تمیز کردم گذاشتم تو کیفم
چرا خونی بود اینو دیگه نمیدونم ما جادوگریم بعضی اوقات مرز بین رویا و حقیقت شکسته میشه ماگل که نیستیم
توضیح جمله بالا:من هنوزم یه کم تو جو سخنرانی بودم

پ.و

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
من جرج ویزلی هستم. هیج جور سابقه ندارم.عضو گروه گریفیندورم. برای اولین بار هست در کلاس ماگل شناسی شرکت میکنم.

وضعیت خانواده:
پدر و مادرم جادوگر هستند. پنج تا برادرو یک خواهر دارم و در بارو زندگی میکنیم.

خصوصیات:
سر به سر گذاشتن دیگران همراه برادرم فرد.

توضیح کمی درباره ماگل ها:
به افرادی که جادوگر نیستند ماگل گفته میشود.به عبارتی دیگرکسانی که از چوبدستی استفاده نمی کنند یا به عبارت دیگرکسانی که از جادو استفاده نمی کنند و یا می توان گفت که از وسایل برقی استفاده می کنند یا به عبارت دیگر کسانی که ردا نمی پوشند.ماگل ها جامعه جادوگران را قبول ندارند و اگر کسی با انها در این مورد حرف زد او را فورا به تیمارستان تحویل می دهند.

20 سخن ادبی از ماگل ها:

1- محبت هزینه ای ندارد، مهربان باشیم.(شامفور)

2- درجمع آوری دوستان ،دوری از آنها و ترک آنها زیاد عجله نکن. (سولدن)

3- اندکی درنگ کن تا زودتربه نتیجه برسی. (فرانکلین)

4- عقل دروجودما قدرت حیرت اوری دارد پس بهتراست که فکررا حاکم وجودخودقرار دهیم.(گوته)

5- امروز را با تعلل از دست بدهی; فردا هم همین خواهد بود و تعلل های دیگر.(گوته)

6- هرآنچه بخواهیدبدست خواهیدآورد بشرطی که استقامت راسرمایه خودقرار دهید.(لافونتن)

7- آن کس که به فکرفردا نیست به غم فردا گرفتارمیشود.(کنفوسیوس)

8- آنقدر به تاریکی لعنت نفرستید، شمعی روشن کنید.(کنفوسیوس)

9- مانند سایه ناپایداریم ومانند خاک بی مقدارازکجابدانیم که تافردازنده خواهیم ماند.(هوراس)

10- هیچ کاربزرگی بدون اراده بزرگ میسرنیست.(بالزاک)

11- اشکال دنیا اینست که جاهلان مطمئن هستندو دانایان مردّد.(برتراندراسل)

12- برای زندگی فکربکنید امّاغصه نخورید.(دیل کارنگی)

13- سعی کنید همه چیز را اسان بگیرید به جز مواردی که مربوط به زندگی و مرگ است.(جکسون براون)

14- تنها همنشین عشق ازادی ست.(کریستیاین بوین)

15- گاهی سکوت بیش از هر استدلالی به ما کمک می کند.(متسکیو)

16- گفتن من اشتباه کردم در بعضی موارد بسیارعالی است.(خوزه سیلوا)

17- کسی که در فکر انتقام باشد زخمهای خود را تازه نگه میدارد.(باکرن)

18- انسان انقدر وقت ندارد که نیمی عمرش را صرف ستیزه و جنگ کند.(لینکلن)

19- انسان موفق کسی است که زندگی خود را به دست خود بسازد.(شوپنهاور)

20- به زبان اجازه نده قبل از اندیشه ات به راه افتد.(شیلون)

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

سامربای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۲ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۷ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶
از دوبي، اينجا كسي از دوبي هست؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
سلام پروفسور منم مث خودتم اصن اهل شوخی نیستم (خوب که چی ؟
میخاستم یه چی گفته باشم)
من سامر هستم یه "بای" هم بندا تنگش از جادوی سیاه بدم نمیاد
ولی ضدشو بیشتر دوس دارم (جات خالی الان که دارم اینو مینویسم فردا امتحان حسابان دارم هیچی هم نخوندم تازه ترمم هست) بگزریم بابام اسمش ممد ه "بای " شو بزار اولش
تو هاگوارتز درس خوندم (الکی) رشته مردم شناسی(من چرا انقد خالی میبندم؟):no:
ریاضیم بد نیس ( که چی؟) از ماگل شناسی هم بدم میاد (برو بمیر)
تو تیم کوییدیچم هستم (بسوز) ولی ذخیره ام
تو محفل شرکت کردم رام ندادند ( ایقد ازشون بدم میاد)
یکی از تر گل ور گلای اسپراوتم هستم ( جرات داری بم امتیاز ندی؟ ) (باز خالی بندی؟)
خلاصه من اینم

بذا 10 تا جمله با هال بنویسم:

1 - همه شب بر استانت شده کار من گدایی به خدا که این گدایی ندهم به پادشاهی
2-بهترین چیز غروریست که مسکوت بماند
3 - اگر کسی را رها خواهی کرد هرگز به نگو دوست دارم
4 -عشق تنها دلیلی است که نیاز به علت ندارد
5 - 3 پیز خیلی سخته : فولاد الما س خود شناسی
6 - عقل پرسید : دشوار تر از مردن چیست ؟ عشق نالید که فراق از همه دشوار تر است گان
7 - بر نیاید این 2 کار از این 2 فرد : مردی از نا مردو نا مردی ز مرد
8 - در بی کران زندگی 2 چیز افسونم میکند : ابی اسمان که میبینم و میدانم که نیست خدا را نمی بینم اما میدانم که هست
9 - حرف زدن بدون فکر مانند تیر اندازی بدون هدف است
10 - بین هزاران دیروز و میلیونه فردا فقط یه امروز ذاریم پس از دستش ندهیم
11 - اگر عاشق شدن کار گناه است دل عاشق شکستن 100 گناه است
12 -تو دنیای به این قشنگی همه رنگی قشنگه جز دو رنگی
13 - محبت دیده را کور و گوش را کر میسازد
14 - پایین تو امضا رو بخونین (خوندی؟) اونم یکیش
15 - خدایا دل ازرده ام زین همه حرف مرا به زبان شکرت اشنا کن

ویرایش شده توسط سامربای در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۰ ۱۸:۰۶:۰۱

سعی نکن چیزی رو که بدست آوردی دوست

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام سلام سلام!
من ویولت بودلرم.وای!میبخشید دیر کردم!دستگاه اختراعی من وسط راه خراب شد!من به اختراع چیزهای مختلف.یعنی وسیله های مختلف خیلی علاقه دارم و در عین حال به این درس...درس...وای میبخشید بذارید نفسم جابیاد!بله من به درسهای دوئل.ماگل شناسی.تغییر شکل و البته دفاع در برابر جادوی سیاه خیلی علاقه دارم.دیگه عرضم به حضور مبارکتون که ممکنه گاهی دیر بیام ولی سعی میکنم زود بیام!چه چرت و پرت هایی گفتم!
بله جملات قصار!
1-مغرورم و سر بلند چون من.منم! ویولت بودلر!(مگه امکان نداره یکی خودش جمله قصار بگه؟؟!)
2-من میتوانم سرنوشت را به زانو در بیاورم! اینم از خودمه!
3-سرنوشت بال و پری دارد.با وسعت مرگ! سهراب سپهری
4-هر که طلا بدزدد به زندان میرود ولی هرکه زمین بدزدد پادشاه میشود! ضرب المثل ژاپنی
5-مرد برای شکست خودن بوجود نیامده است. ارنست همینگوی
6-زن عزیزترین و زیباترین موجودات جهان است! کونفوسیوس
7-حسود بزرگی نبیند. حضرت علی(ع)
8-تجربه معلم بیرحمیست.ابتدا امتحان میگیرد.سپس درس میدهد.
فرانکلن
9-آن که پرنده نیست.نباید بر پرتگاه8 آشیان سازد. نیچه
10-وجدان.صدای خداوندی است. لامارتین
======================================

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
معرفی مختصر و مفید و کوچک و این صحبتا :

اول از همه سلام می کونم توی استاد !(کپی رایت با گیلدی ! ، خودتون بهم گفتید مال گیلدیه !) و بعد از اون هم خودمو معرفی می کنم .

در روز و روزگاری که هیچکس ارزشی نبود ، پرفسور بود هنوز برادر حمید بود و در کنار دوستانش خیلی خوش و خرم بود و خندان هم بود .
اما این بودن ها موقتی بود و با ورود هدویگ این بود ها دیگر نبود .
هدویگ ارزشی بود !
هدویگ جغد بود . کوچک بود . نوکش طلا بود . خیلی بلا بود . جیگر بابا بود .
هدویگ در جامعه جادوگری فعال بود ولی بود و نبودش مهم نبود .
تا اینکه با حذب و بود و دوستانش آشنا شد و اینجا بود که بودن هدویگ از نبودنش مهمتر شده بود . و بزرگ شده بود . و غیر ارزشی شده بود .

انشاء ما این بود .

و اما جملات قصار :

1- وقتي فكر ميكنيد كه كار نشدني است ، فكرتان در پي دلايلي مي گردد كه اين مطلب را اثبات كنيد،ولي وقتي ايمان داشته باشيد ،ايماني حقيقي كه كار شدني است،فكرتان راههاي انجام آن را مي يابد(دكتر شوارتز)

2- نا ممكن واژه ي ويرانگري است ، فكر ((اين كار ناشدني است))، زنجير وار، افكار منفي ديگري را در تاييد خود توليد ميكند(دكتر شوارتز)

3- هر لحظه از زمان را از آن خود گردان(مثل چيني)

4- اگر مي خواهي براي حال و آينده مفيد باشي از گذشته درس بگير(ناپلئون)

5- بي اعتقادي يك نيروي مخرب است(دكتر شواتز)

6- انسان كامل كسي است كه زندگي خود را بدست سازد(آرتور شوپنهاور)

7- توانايي يك برداشت ذهني است(دكتر شواتز)

8- اوضاع و احوال زندگي شما زماني تغيير ميكند كه براي تغيير آن اقدام كنيد(آلبرت پويسانت)

9- فعاليت اساسي و پربار شما در زندگي هنگامي مثمر ثمر خواهد بود كه شما در هر لحظه عمر از كاري كه ميكنيد لذت ببريد(ديل كارنگي)

10- اشتباه را تصحيح نكردن خود اشتباه ديگري است(كنفوسيوس)

11- كسي كه از شكست مي هراسد به شكست خود اطمينان دارد(ناپلئون)

12- رمز پيروزي اراده است(روبرتسون)

13-تملق غذاي ابلهان است (ويليام شكسپير)

14- باور داشتن ، قوي بودن است . شك و ترديد انرژي را زايل مي سازد. عقيده قدرت است (ويليام رابرتسن)

15- بزرگترين درس زندگي اينست كه گاهي ابلهان درست مي گويند(وينستون چرچيل)

16- حقيقت را دوست بدار اما اشتباه را عفو كن (ولتر)

17-خرابكاري يك مملكت از دو چيز است : اول نداشتن مردمان دانا و لايق ، دوم نبودن آنها در راس امور مملكت (ولتر)

18- وجود نيروي تخيل يك عنصر اساسي در نوابغ است (شوپنهاور)

19- تجربه هميشه به نفع انسان نيست ، زيرا هيچ حادثه اي دو بار به يك شكل اتفاق نمي افتد (وينستون چرچيل)

20- مرد بزرگ به خود سخت مي گيرد و مرد كوچك به ديگران ( كنفسيوس)

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
معرفی:

من چو چانگ هستم خیلی خوشحال هستم مثل شما یک قوری نیستم ولی یک قوری دوست هستم. من یک انسان هستم من خیلی باحال هستم ولی فکر می کنم که نیستم. من یک عضو ریونکلاو هستم اما گرییندور دوست هستم من خیلی خفن هستم خیلی خیلی خشن هستم. من خیلی قوری دوست هستم من یک فنجان هستم من خیلی چای دوست هستم من شمارا خیلی دوست دارم چون شما یک قوری هستید و من یک فنجان هستم پس من دوست شما هستم!
من خیلی خوشحال هستم چون پیش یک قوری هستم من خیلی ماگل دوست هستم چون جادوگر دوست نیستم یعنی من خیلی ماگل شناسی دوست هستم چون یک فنجان هستم و در کلاس یک قوری هستم من خیلی خیلی خوشحال هستم!!!

بیست سخن از بزرگان ماگل :

1. هیچ چیز خطرناک تر از این نیست که کسی به حقیقتی وحشتناک، نصفه و نیمه نزدیک شود.

2. کودکان دردانه با اسمی مشخص شناخته می شوند و آنان که ناخواسته اند نام های متعددی دارند. آنان که روی پله ها یا در خیابان رها شده اند. آنان که نمی دانی از کجا آمده اند. آنان که در فضایی تهی معلق مانده اند.

3. در آیینه آسمانی، هر چیز خاکی انعکاسی آسمانی می یابد.

4. اگر خاموش کنی تا دیگران به سخنت آرند، بهتر که سخن گویی و خاموشت کنند!

5. دیروز و فردا دست به یکی کرده بودند. دیروز با خاطراتش و فردا با وعده هایش مرا خواب کرد. وقتی بیدار شدم که امروز هم گذشته بود.

6. رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین فطره زیر باران می مانند.

7. در رقابت عقربه های ساعت همیشه بازنده چشم من است.

8. راز برده توست، ولی وقتی آن را فاش کردی تو برده اش می شوی.

9. همه میخواهند دنیا را نجات دهند اما هیچ کس نمی خواهد خودش را اصلاح کند!

10. ستاره های آسمان آنقدر به خدا نزدیک هستند، که شاید تنها به همین دلیل هرگز به فکر شایعه پراکنی و غیبت درباره زندگی انسان ها نخواهند افتاد.

11. کسی که شمشیر به دست می گیرد با شمشیر هم از بین خواهد رفت! (مسیح ع )

12. آنگاه که ضربه های تیشه زندگی را بر ریشه آرزوهایت حس میکنی؛ به خاطر بیاور که زیبایی شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است!!!!

13. فرمان دادم بدنم را بدون موميايي به خاک بسپارند تا اجزاي بدنم قسمتي از خاک ايران شود (کورش کبير)

14. اگر در جزیره ای دوردست تنها گرفتار آمدی وحشت نکن. به دنبال تکه چوبی برای نجات خود بگرد. اگر آن را نیافتی شنا کن و اگر در آبهای پر کوسه ی آن قادر به شنا کردن نبودی آنگاه وحشت کن!با تمام وجود!

15. تو را به دادگاه خواهند کشید... شاید به حبس ابد محکوم شوی. جزئیات خیانتت معلوم نیست اما... اثر انگشتت را روی قلب شکسته ای یافته اند!!!!

16. وقتی خود را آزاد میکنی مراقب باش چرا که گرگ های نفست را نیز آزاد می کنی. پس از تسلط بر آنها مطمئن باش سپس آزاد شو.

17. « اگر تنهاترين تنهاها شوم ، باز خدا هست . او جانشين همه ي نداشتن هاست ! »

18. شانس چیزی نیست جز نام مستعار خداوندبرای آن مواردی که نمیخواهد نعمتی که به بنده اش میدهد با نام و امضای خودش بدهد..

19. ما می دویم. می دانیم که به سوی مرگ می دویم. اما نمیتوانیم بایستیم. ما فقط می دویم!

20. چه ساده در ميان گريستن خويش زنده ميشويم و چه ساده در ميان گريستن ديگران ميميريم و در فاصله دو سادگي چه معمايي ميسازيم به نام زندگي!

با تشکر از امضاها و استاتوس های دوستان!!!

این توضیح درباره ماگل ها که تکلیف نبود....نبود که!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۹ ۱۲:۲۷:۲۶

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.