هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید.

ساموئل راسپوتین

ساموئل یکی از نوادگان نسل راسپوتین جادوگر خبیثی که روحش را به شیطان فروخت می باشد که در شهر سن پوترزبورگ روسیه به دنیا آمد.
او بد نامی جدش را باعث ننگ خود می دید و به دلیل توانایی های جادویی که نسل به نسل در خانواده آن ها چرخیده بود و به او نیز رسیده بود تصمیم گرفت که با کمکی و خدمتی به جامعه جادوگری این بد نامی اصالتی را از فرزندان خود دور کند و اسم راسپوتین را به عنوان فردی خوب و مفید در کتاب های تاریخی ثبت گرداند.
ساموئل در 7 سالگی می توانست کار های خارق العاده جادویی انجام دهد. پدر و مادر او هم که می دانستند او نیز یک جادوگر خواهد شد به همین جهت برای در امان ماندن ساموئل از زخم زبان ها و خطرات سایر همکلاسی ها و هم محله هایش به خصوص پدران و مادران آن ها او را در یک مدرسه خصوصی جادوگری ثبت نام کرده و ساموئل که خود نیز علاقه شدیدی به کتاب و درس از خود نشان می داد خواندن کتاب را از آن سنین آغاز نمود.
او در سن 11 سالگی توانست که کتاب مرجع ورد ها را حفظ نماید. پس از آن او در آغاز دوران جوانی که در سالهای پیش از آن به هویت پیشنیان خود پی برده بود تصمیم به کتاب نویسی کرد تا بدین جهت نام بد را از روی خاندان خود بردارد.
اما چندی بعد او بعد از نوشتن چند کتاب کوتاه این کار را رها کرد و دوباره سراغ کتاب مرجع ورد ها رفت.
او که علاقه شدیدی نسبت به این کتاب داشت تصمیم گرفت که این کتاب را کامل گرداند. پس تلاش های خود را برای ساختن ورد ها آغاز کرد و اولین ورد خود را در سن 19 سالگی ساخت. بعد ها ورد ساخته شده در کارهای ساختمان سازی و عمرانی کارایی بسیاری یافت به طوری که بوسیله آن می شد کارها را سریع تر به انجام رسانید!
او در سن 21 سالگی نیز با بوجود آوردن طلسم افزایش نیرو در بدن موفق شد جایزه نوبل جادویی در زمینه ساخت ورد را دریافت کند.
پس از آن او سالهای متوالی را در مکان های گوناگون سفر کرد و به کار خویش ادامه داد.
او در طی 30 سال از زندگی خود بیش از چند صد کتاب تألیف کرد . او به خاطر خدمات و کار هایش در جامعه مورد توجه قرار گرفت و مشهور شد.
سرانجام او پس از نوشتن آخرین کتاب خود به نام " هدیه ایی برای همه " تغییر بزرگی را بوجود آورد و نام او در کتاب تاریخ کشور روسیه ثبت گشت.
ساموئل راسپوتین چند سال بیش تر از نوشتن آخرین کتاب خود زنده نماند و در زادگاه خود زندگی را بدرود گفت.

هرچه می خواهد دل تنگت بگو!!

خب..حرف های تو دل که زیاده...ولی هر چیزی رو که نمی شه اینجا گفت...
چقدر خوبه که استاد های ما کتابای ادبیات ماگلی هم می خونن....من واقعا لذت می برم وقتی که پی می برم بیت " هیچ آداب و ترتیبی مجویی ... هر چه می خواهد دل تنگت بگو " هنوز هم خواندنیه!
خب من خیلی دلم می خواد بگم که چقدر دوست دارم یک یک این مرگ خوارا رو توی دژ دفن کنم... البته این ذات یک سفید اصلیه و کاریشم نمی شه کرد....
اما این داستان همش یه شوخیه...می شه گفت یه نوع بازیه سرگرم کننده که میشه توش هیجان ایجاد کرد و لذت برد...اما...
خیلی دلم می خواد اونایی که رفتن برگردن...بعضی از روز ها تکرار بشه...و توی سایت هیچ دشمنی و حسادتی وجود نداشته باشه....
نمی دونم...باید از سایت بگم یا از هاگوارتز...باید در نقش یه دانش آموز حرف بزنم یا یک عضو ایفای نقش... بهر حال حرف های نگفتنی توی دو تاش زیاده....
دوست دارم همیشه جادوگران باشه...ولی بدون کینه و دشمنی...در واقع باید گفت که اصلا چرا دشمنی؟ چرا توی یه سایت مجازی که شخصیت ها هم یه روزی به پایان می رسن باید دعوا باشه...چرا بعضی ها به خاطر چیز هایی که اصلا چیز خاصی نیستند بعضی وقت ها باید دشمنی ایجاد کنند...
منظور من فرد خاصی نبود چون حتی این چیز ها برای خودمم اتفاقا افتاده...ولی از همه اینها گذشته ما می تونیم در کنار هم و با هم یک سایت خوب و یک هاگوارتز زیبا داشته باشیم!
فقط و فقط در کنار هم و با هم..................

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
یک ورد ساز معروف با تمام خصوصیات

فردریش هایزنبرگ سعیدی خرقانی
ایشان در قرن 19 میلادی می زیست و پدرش به دلیل علاقه ی فراوان به ریش نامش را فردریش گذاشت خب لابد می گید فردش از کجا آمد!؟خب ایینم اسم مورد علاقه ی فردریش بودخب متوجه تفاهم مادر پدر فردریش شده اید.آن ها از زمان کودکی فرد ریش توی سر وکله ی هم می زدند.از همین جا فردریش عزم خود را جزم کردکه یک وردساز شود تا بتواند بین پدر و مادرش را با هم آشتی دهد ولی خب بدشانس بود و پیش از آن که وردساز شود مادر پدرش دارفانی را وداع گفتند.وی فردی تلاشگر .پویا و همواره خلاقیت خود رو در ورد سازی نشان داده است و یکی از وردهای مشهور آن ورد اجی مجی لاترجی است. وی دو ازدواج نا موفق داشت اولی با جولیانا تراورسی ادواکرد ویک سال دوام نیاورد.ازدواج دوم او با یک وردساز زن بود به نان سیلویا پیرزنسکی که 12 سال دوام آورد اما هگام ثبت یک ورد بینشان اختلاف افتد و دومین ازدواج ناموفق شکل می گیرد. وی یک دختر دارد که راهش را ادامه داد و یک ورد ساز مشهورد شد که نامش باربارا هایزنبرگ سعیدی خرقانی .وی وقتی تنها 71 سال داشت بر اثر سکته ی قلبی درگذشت.

هرچه دل تنگت می خواهد بگو

آقا دل ما تنگ نیست گشاده اما چون می خوایم دلتونو بشکنیم چند تا جمله ی می گیم تا هم به درد این دنیامون بخوره هم اون دنیا!1
1-هیچ وقت مغرور نشوید !برگ ها وقتی می ریزند که فکر می کنند طلا شدند
2-یادت نره که دنیا گرده هر وقت فکر کردی آخر راه هستی خوب فکر کن شاید تازه اول راه باشی
3-و در اخر بگم
بی گناهی کم گناهی نیست در آیین عشق

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
سوال اول :
نام کامل : فردیناند الکانوس مک گرین
محل تولد : خرابه های یونان
تاریخ تولد : 1000 سال بعد از میلاد مسیح
تاریخ وفات : 1073 میلادی
شجره نامه :
فردیناند الکانوس مک گرین در سال 1000 میلادی در خرابه های یونان دیده به جهان گشود. دوران کودکی اش را از 3 سالگی در ایتالیا – که در آن زمان روم به شمار می آمد – سپری کرد و به دلیل هوش سرشار از 4 سالگی به مدرسه ی جادوگری رفت. بعد از گذشت چهار سال مدرک سطوح عالی جادوگری را از مدرسه ی علوم و فنون روم و سلت دریافت کرد و مدتی نیز استاد طلسمات و اوراد جادویی آن جا شد؛ تا این که از تدریس دست کشید و به طور جدی به ورد ساختن پرداخت. تلاش های او مدت زیادی به طول انجامید اما سرانجام نتیجه داد و او موفق به اختراع طلسم های گوناگون و پر کاربر شد. از جمله ی ورد های بی نهایت او می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- افسون زره ( که در این جا انسان خود به عنوان زره به شمار می آید )
2- ورد خلاقیت ( باعث خلاق شدن انسان می شود )
.............................
.............................
n – طلسم قدرت سیاه ( موجب بی رحمی و قدرت وصف ناپذیر یک جادوگر می شود )
مک گرین بعد از اختراع آخرین ورد خود از روی کنجکاوی آن را روی خود امتحان کرد. اما به دلیل بالا بودن سطح کیفی آن منجر به بی رحمی او شد که سرانجام بسیاری از مردمان ایتالیا را کشت... و در آخر همراه با خانواده ی مفقود الاثرش – که اصلاً معلوم نشد چه موقع ازدواج کرده است – به انگلستان – لندن – سفر کرد. در نهایت این سفر فردیناند بچه هایش را از ساعت بیگ بن آویزان کرد و خود را درون رودخانه ی تایمز انداخت. و همین موجب غرق شدن او شد ! ... بعد ها نیز طلسم او ممنوع خوانده شد و استفاده از آن مجازاتی عظیم را در برخواهد داشت !

سوال دوم :
بیا تا با گام هایی استوار این راه پر نشیب و فراز را بپیماییم
و دیدگان خود را به خورشید بلند خیره سازیم
تا جمجمه های افتاده میان خرچنگ ها و ماران خزنده در میان خارستان را ببینیم
اگر در نیمه را ز بیم بازگردیم
اشباح شب با فریاد های خود ما را به ریشخند خواهند گرفت
و چنانچه با شهامت به بلندای کوه رسیم
جان های جهان های بالاتر
با ترانه های پیروزی مان هم آواز خواهند شد !

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)
تروپین تلارینه(1567-1478)
او یکی از معروف ترین جادوگران در تاریخ ایتالیا است که درباره ی ورد ها و طلسم های جادویی بیست و سه کتاب مختلف نوشته است.در کتاب "آثار وردهای سانزیتنو" می توان در مورد معروف ترین دسته ی ورد های او یعنی سانزیتنو ها تحقیق کرد.
سانزیتنو ها در ایتالیا به ورد هایی گفته می شوند که برای پخت و پز غذا استفاده می شوند.
یکی از معروف ترین سانزیتنو های تروپین تلارینه "برانیتو استرانه" است که در زمان کنونی برای پخت و پز پیتزا استفاده می شود.
این ورد برای آماده کردن نان های برشته استفاده می شد و زمان آماده شدن و کیفیت این نان ها را بالا می برد.
زندگی نامه ی تروپین تلارینه به شرح زیر است:
تروپین در خانواده ای غیر جادوگر به دنیا آمد.پدر او آشپز بود و مادر هنگامی که او دو ساله بود جان خود را از دست داده بود.
وی تا سن ده سالگی پیش پدر خود در رستوران او کار می کرد تا به نامه ای به مدرسه ی جادوگری دعوت شد.
او با امید اینکه در آینده به وسیله ی جادو به پدرش کمک خواهد کرد تحصیلات خود را ادامه داد.
او در سن 17 سالگی فارغ التحصیل شد و به شهر خود یعنی تورین برگشت.
او با اشتغال خود در رستوران پدرش که سانزیتنو نام داشت کار نظافت را به وسیله ی جادو به عهده گرفت.
چند سال بعد یکی از رستوران های رقیب پدرش شروع به پخت غذای جدیدی کرد که طرفداران زیادی را به خود جلب می کرد و مشتریان رستوران پدرش را از او می گرفت.
دو سال به همین منوال گذشت تا اینکه پدرش به علت مشکل مال تصمیم به بستن رستورانش گرفت.تروپین که علاقه ی زیادی به رستوران داشت با اصرار فراوان به پدرش قول داد تا با استفاده از جادو غذایی اختراع کند که همه ی مشتری ها را به طرف رستوران جلب کند.
او با توجه به قولی که داده بود در سن 25 سالگی توانست ورد "تالبانو سارفرنو " را اختراع کند که طمع باور نکردنیی به غذای می بخشید.
همین باعث شد تا سوپ های سانزیتنو معروف شود و از همه ی ایتالیا مشتریان زیادی برای خوردن این سوپ جلب شوند.تروپین در همین راستا ورد های زیادی را اختراع کرد و نام آن ها را به افتخار رستوران پدرش سانزیتنو قرار داد.
او پس از مرگ پدرش رستوران را به برادر کوچکترش سپرد و خود مشغول تحقیق درباره ی ورد ها شد.
او در این راه توانست کتاب های زیادی بنویسد و ورد های زیادی اختراع کند.
در حال حاضر نیست رستورانی به نام سانزیتنو در ایتالیا وجود دارد که یکی از معروف ترین رستوران های زنجیره ای این کشور به شمار می رود.
2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)
آقا چرا به تبعه های آلمانی هیچ توجهی توی این کشور نمی شه!!!
چرا همش تبعیض قائل میشن؟!
چرا به ما آلمانیا می گن ارزشی؟!
واقعا چرا؟!
چرا به ما مسئولیت نمی دن؟!
چرا همش کارای نظافتی رو به ما می دن؟!
اگرم بریم می گن ترسو بوده در رفته!!!
اگرم صدامون در بیاد بلاکمون می کنن!
این چه وضعشه.ما چطوری باید اینجا زندگی کنیم.لا اقل استاد شما دیگه تبعیض قائل نشو و نمره ی درست بده!
چرا برای ما میتینگ نمی زارید؟
چرا همش خودتون میتینگ میرید؟
مگه ما دل نداریم؟!
.....!!!!
..........!!!
..................!!!!
(به علت سیاسی بودن حرف های بالا سانسور شد)

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین

هودویک هدویک ! (Hodowik Head weak !)
( 1525 - 1599)

به سال 1525 در انگلیس متولد شد .
وی در قرن 16 می زیست . تنها وردساز مشهور جامعه جغدی . از 5 سالگی وردسازی را شروع کرد . ابتدا از وردهای ساده شروع کرد و در همان زمان به پیشرفت نحوه زندگی جامعه جغدی کمک شایانی کرد .
در سن 15 سالگی نزد استاد "هاداوا کومار" در هند رفت و دامنه اطلاعاتی خود را با شاگردی نزد آن استاد افزایش داد . در همان جا با جغد ماده ای با نام "سن جی هودا" آشنا شد و او را به عقد خود در آورد و به کشور خود انگلستان برگشت .
سن جی هودا نیز از چیره دستان وردسازی بود و با هودویک در محضر استاد هاداوا کومار آشنا شده بود .
این زوج موفق در کنار همدیگر به ساختن وردهای پیچیده تری پرداختند و توانستند در سال 1560 جایزه "جوبل"(نوبل جغدی) را مشترکا ازآن خود کنند .
این زوج خوشبخت در سال 1599 در کنار یکدیگر در هنگام آزمایش بر روی یک ورد ، طی یک انفجار که کار جد جد ولدمورت بود ، دارفانی را وداع گفتند .

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

آقا شکایت دارم شکایت !
این چه وضعشه ؟
جغدا هیچ حقی تو این جامعه درپیتگران ندارن !
بی ناموسی در درجه اول ممنوعه ! آزادی ندارن آقا آزادی ندارن !
بیکارن . کار پیدا نمی شه که !
دیروز رفتم یه جایی که بهتون نمی گم بستنی فروشی فلوران فورتسکیو بود ! ، بعد گفتم می خوام مسئول اینجا شم .
صاحابشم نمی گم که مرلین بود ! بعد با صاحابش که صحبت کردیم گفت تو چند روز پیش یه جغد ماده آوردی اینجا ، بی ناموسیه پس استخدام نمی شی .

آخه من چی کار کنم ... من کار می خوام ... باید خرج دو تا زنمو ! بدم !

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین

آنیا جین برکوئلا (Ania Jane Berquella)

برکوئلا ساحره ای بود که گرچه جزو ورد سازان قابل تقدیر و پراهمیت روزگار شناخته می شد، زندگی اش بسیار عجیب و سرشار از فراز و نشیب بود.
آنیا در لاس وگاس و در کلوپ شبانه ای میان سرو صدا و هیاهوی شب متولد شد. مادر وی، جین برکوئلا که در کلوپ کار میکرد و حتی بضاعت مالی خوبی هم نداشت که بتواند خانه ای خریداری کند و زندگیش در اتاق محقری در کلوپ میگذشت. پدر آنیا که جزو بازیکنان کوییدیچ تیم محلی بود، چند ماه قبل از تولد او از جارو سقوط کرد و جمجمه اش شکست. پس از مرگ پدر، زندگی بر جین به سختی می گذشت. غارتگران خانه شان را غارت کردند و تمام دارایی هایشان از بین رفت. وی را شبی در کوچه ای در حالی که بر زمین بیهوش افتاده بود پیدا کردند و از همین جا زندگی او در کلوپ آغاز شد. با وجود کار در کلوپ، خودش هرگز مثل میهمانان هر شب آنجا رفتار نمی کرد.
وقتی آنیا متولد شد، تنها یک تن در کنار جین بود. و او کسی نبود جز آنیا پرای، او بود که آن شب جین را بیهوش پیدا کرده بود. جین بخاطر دوستی ارزشمند آنیا پرای، نام وی را بر روی دخترش گذاشت.

وقتی آنیا بزرگ شد، او و مادرش هنوز در کلوپ زندگی می کردند. جین و آنیا پرای، آنیا کوچولو را آموزش می دادند و او را برای رفتن به مدارس جادوگری در آینده آماده می کردند. آنیا هنوز چیزی از جادو بلد نبود، که روزی چوبدستی یادگار پدرش را برداشت و ادای مادرش هنگام اجرای ورد را در آورد، که به ناگاه ورد نامفهوم وی عمل کرد و هاله قدرتمندی از نور کلوپ را در برگرفت. امروزه میدانیم که آن ورد، لوموس نام داشت!

آنیا بعد از رفتن به هاگوارتز هم وردها ساخت، بدون اینکه دیگران هیچ اطلاعی داشته باشند. وردهای ساخت او در دفترچه خاطرات مخفی اش ثبت می شد و تا قبل از مرگ او، احدی از استعداد ذاتی او خبردار نبود.
آنیا به هیچ وجه خوی کوییدیچی پدرش را به ارث نبرده بود، اما توانست اسباب بازی کوییدیچی برای بچه های کوچک بسازد که در آن زمان جزو کارهای شاق محسوب می شد. اسباب بازی هایی که دقیقا مانند بازی کوییدیچ واقعی عمل کنند، داوری که به راستی داوری کند، و بازیکنانی که خوب حرف بزنند.

آنیا در کل 3000 ورد ساخت که تمامی آنها در دفترچه اش ثبت شده است. این دفترچه با قفل مخصوصی بسته شده بود که ساخت خود آنیا بود. این که چه کسی و چگونه این قفل را شکست، برای همه مبهم است.

مرگ آنیا مرگی کاملا طبیعی بود. بعد از مرگ مادر، شبی که وی تک و تنها در اتاقک کلوپ که روزگاری مادرش در آن زندگی میکرد دراز کشیده بود، روحش او را ترک گفت و اولین فردی که از مرگش با خبر شد، هیچکس نبود جز یار دیرینه مادرش، آنیا پرای.

آقا من دلم متن ادبی میخواد ...کی به کیه!

و این چنین مقدر باشد... نفیر شیپور در بیشه ی درختان بلوط به دسته ی زنبور ها پاسخ می دهد... درون صدفی دریایی که درخشش شبانه را منعکس می سازد، آتشفشانی نقاشی شده، با شادمانی دود می دهد... حتی سکه پولی هم که در گدازه ی وزنه ی کاغذ، عمیقاً چسبیده است، بر روی میز می درخشد و تعدادی کاغذ را نگاه می دارد... زندگی که این چنین وسیع و بی کران می نمود، حتی از دستمال تو نیز کوچک تر است !

با تشکر از ورونیکا ادونکور که این بالایی رو تو امضاش گذاشته بود و من خیلی خوشم اومد ازش!

من دلم مي خواهد خانه اي داشته باشم پر دوست ؛کنج هر ديوارش دوست هايم بنشينند آرام... گل بگو گل بشنو . هر کسي مي خواهد وارد خانه ي پرعشق و صفايم گردد ، يک سبد بوي گل سرخ به من هديه کند شرط وارد گشتن شستشوي دلهاست شرط آن داشتن يک دل بي رنگ و رياست . بر درش برگ گلي مي کوبم روي آن با قلم سبز بهار مي نويسم اي يار خانه ي ما اينجاست تا که سهراب نپرسد دگر، خانه ي دوست کجاست .

اینم یه بنی بشر دیگه گذاشته بود که یادم نیست کی بوده!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
من جلسه اول غايب بودم گواهي پزشكيم دارم عمرا غيبتم هم موجهه.
معرفي:
فنگ هستم از نوع فنگولي كه سگ هستم از نوع توله سگ كه البته در حال گدراندن اين دوره بوده و دارم تبديل به سگ ميشوم بايد بگم كه سگيه من از نوع سوپره و سوپر سگ هستم حرفم ميزنم مخمم از شماها خيلي خفنتره خيلي هم باهوش و بلا و شيطونم.
---------------------------------------------------------------------------

نام:شهيد گمنام
محل زندگي:نامشخص
تاريخ رحلت:1989 در جنگ جهاني چندم؟

چند سرباز در اواخر جنگ جهاني چندم؟ جسدي را در حالي پيدا ميكنند كه صورتش كاملا متلاشي شده سات و دست و پاهايش نيز قطع شده اند و چوبدستي او نيز در كنارش به دو قسمت مساوي ننصف شده است.

تنها چيزي كه از مردك بيچاره باقيمانده بود دفتر خاطرات وي بوده است كه سربازها آن را در جيب كت او پيدا كرده اند در اين دفتر خاطران چيزي در مورد زندگي آن مرد يا كودكي و نوجوانيش نوشته نشده است تنها چيزهايي كه آنها توانستند پيدا كنندمربوط به ازمايشگاهي سري در جنوب پاريس ميشد كه پسرك در ان به تحقيق بر روي وردهاي گوناگون ميپرداخته است.

او تك تك مراحل ازمايشاتش را به طور كامل و دقيق بر روي كاغذ آورده بود و نتايج آن آزمايشها چهار ورد فوق العاده و بي نقص بوده است كه وردسازان ديگر را متحير كرده است و هنوز هيچكدام از انها نتوانسته اند ساختاز آن وردها را به طور كامل و دقيق شناسايي كنند.

مطلب آخر و نيمه تمامي كه در دفتر خاطرات اين جادوگر نوشته شده بود مربوط به وردي شگفت انگيز براي سبك كردن اجسام فوق العاده سنگين بوده است كه به دليل مرگ زودهنگام اين دانمشند او موفق به تكميل آن ورد نشده است.

جسد اين شهيد گمنام در قبرستان جادوگران دهكده ي هاگزميد در سال 1989 به خاك سپرده شد ولي به رغم تمام تلاشهاي جادوگران براي پيدا كردن خانواده ي اين وردساز نتوانستند خانواده ي او را پيدا كنند.

چي بگم عزيزم جوونيم رفت و ديگه برنميگرده آخه ميدوني كلا سگا زود پير ميشن بعد از گذروندن مرحله ي توله سگي به مرحله ي سگي و بعد مرگ ميرسن تازه من چون سوپر سگم اين شروط به من حكم نميكنه مثلا من اصلا توله سگ نبودم هيچوقت اون بالا هم به اين خاطر گفتم كه دل يه عده جوون شاد بشه وگرنه من از وقتي يادم يماد سوپر سگ بودم و تو حذب و كسي جرات نداشت بهم چپ نگاه كنه خلاصه اين حكومت مديران بود كه كمر مارو خم كرد داداش وگرنه من واسه خودم سگي بودم تو سگا سري داشتم صاحب نام و اصالتي بودم البته الانم هستم ولي خب اين مديراي ... نميزارن آدم به كار و زندگيش برسه راستي تو هم خيلي معلم خوبي هستي اگه به من نمره ي كامل بدي قول ميدم يه روزي مدير بشي

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۵ ۱۹:۱۱:۵۶

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین

مارکوس کمپل معروف به مارکوس خپل – سال 1921

وی در سال 1910 در مرلین گاه به دنیا آمد ، تحصیلاتش را در هتل هاگوارتز گذراند و پس از مدتی با تک ماده توانست فارغ و التحصیل شود .
یک روز همینطوری داشت واسه خودش رد میشد که یکی بهش گفت : هوی ... عقده ای .... بیا می خوام دهنت و مورد عنایت قرار بدم .
استاد در کل می خواستم یک چیزی گفته باشم حالا تو از دله تنگت بگو ...
یارو لاته : آره ... آره .
مارکوس : آوداکداورا ... سوسک شدی ؟
مردک به فاصله شیش متر آن طرف تر می افتد و میمیرد .... این داستان واقعی خلق آوداکداورا بود .

دله تنگم ... دله تنگم ... چی بگم من از دله تنگم ... بله ... سلام .
- چرا شما اینجوری هستید ؟
مثلا هر کی هر چی می خواد بهتون میگه .
- همه پشت سرتون حرف های بی ناموسی میزنند .
مثلا می گویند شما آفتابه دزدید ، مرگخوار که جای خود دارد .
- یا استاد همه به شما بد نگاه می کنند .
مثلا آخرین بار که هدویگ نگات کرد رفتی تو تیر چراغ برق . یا بلیز آخرین بار که نگات کرد باهاش رفتی قزوهد .

مارکوس : هان ... با من بودی ؟

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
1-یک ورد ساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

نام ورد ساز :آلکسی تولستونی
تاریخ تولد :1850 میلادی
وفات: 1920میلاد ی
زندگی نامه:آلکسی تولستونی د ر شهر مادرید متولد شد ولی همان موقع تولد هم از استعداد بالایی برخورد ار بود
که هنگام تولد رحم ماد رش را منفجر کرد اون هم بد ون چوب دستی و بعد ها هم وقتی در مدرسه ی بوباتون تحصیل می کرد شگفتی های بینظیری آفرید و بعد آن هم ورد آکسیو و
الوهه مورا را د رست کرد

[i]

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

1-یک ورد ساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

نام و نام خانوادگی:استفن مارک بین
ملیت:هلندی
تولد:1780
وفات:1873
زندگی نامه:استفن مارک بین در شهر آمستردام هلند در خانواده ای مرفه متولد شد.وی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه ی کرایشلون به پایان رسانید و پس از آن برای تحصیلات جادویی به مدرسه ی بروک اسکول در فرانسه در دعوت شد.وی شش سال تحصیلات خود را در این مدرسه ادامه داد اما به دلیل اغتشاشات داخلی فرانسه مدرسه به دلایل امنیتی تعطیل شد و او تصمیم گرفت به کشور خود بر گردد و خودش تحصیلاتش را ادامه دهد.به همین دلیل او سال ها را در کتابخانه های جادویی گذراند تا توانست مهارت وصف ناپذیری در زمینه ی طلسم های سیاه بدست بیاورد ، اما وی این مهارت خود را به طرز مفیدی استفاده کرد و در سن بیست سالگی توانست اولین ورد خود را اختراع کند.این ورد که سوربیشای نام داشت وردی ساده برای ایجاد باد ها ضعیف در شعاع کم بود که چندان مورد استفاده نبود.

ده سال بعد اغتشاشات داخلی فرانسه به اوج خود رسید و چون مردم فرانسه جادوگران را مانند اشراف می دانستند تعداد زیادی از آن ها را به قتل رساندند همین موجب شد تا جادوگران زیادی به هلند پناه بیاورند.کم کم تعداد مهاجرین فرانسوی بسیار زیاد شد که تعدادی از سیاه ترین جادوگران قرن نیز بین آن ها بودند مانند مایک تراسورد که گفته می شد در کل عمر خود سیصد ماگل را به قتل رسانده.

کم کم این مهاجرین فرانسوی برای کسب منافع بیشتر شروع به ظلم ستم به مردم عادی کردند که نظم داخلی هلند را به شدت به هم میزد.به همین سبب گروهی به نام ضد مهاجرین تشکیل شد که از قضا استفن مارک بین نیز در آن عضو شد.مهاجرین فرانسوی در مبارزات خود تماما از طلسمات ممنوعه و نابخشودنی استفاده می کردند ولی اعضای گره ضد مهاجرین قسم خورد بودند که کسی را به قتل نرسانند.مارک نیز برای مقابله با این مهاجرین بیهوشی را پیشنهاد کرد و پس از مدت ها مطالعه و آزمایشات ورد معروف استوپیفای را اختراع نمود و همین ورد باعث پیروزی این گروه بر مهاجرین شرور شد.پس از مدتی این ورد بین همه ی جادوگران متداول شد و زیرا ورد قبلی که برای بیهوشی استفاده می شد عوارض جانبی فراوانی داشت.آوازه ی استفن مارک بین کل هلند را فرا گرفت و به همین دلیل پس از مرگ او بخاطر تقدیر از زحماتش مدرسه ی جادوگریی به نام او ایجاد کردند.

2-هر چه میخواهد دل تنگت بگو!

هوووومکیوس...من الان هیچ حرفی ندارم که بزنم.حوصله ی حرف زدن هم ندارم ولی یه نصیحت می خوام به تمام دوستان بکنم اگر شما فقط دو درجه از دمای تاپیکتان کم کنید تمام ملت جادوگر از گاز طبیعی بر خوردار خواهند شد همچین خوردن دو بار ماهی در هفته را به شما پیشنهاد می کنم در ضمن بنزین که می زنید چرا انقدر بی احتیاطی می کنید که بنزینا سرریز بشه؟
من از استاد تقاضا می کنم تا وردی اختراع کند که هم بدون مصرف گاز ایجاد گرما بکنه و هم فسفر و امگا 3 بدن را بالا ببره!
علاوه بر این پیشنهاد می کنم از وسایل نقلیه ی عمومی برای رفت و آمد در سایت استفاده کنید!
گفتم که حرفی ندارم!!!

[b][siz

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.