هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۵

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با سلام خدمت ناظرين محترم :
ديشب همين طور نشسته بودم كه يكباره فكري به ذهنم رسيد اونم اين بود كه اگه شما اجازه بدين انجمن ساحره ها رو تاسيس كنيم ! به نظر من انجمن جالبي ميشه البته ممكنه از نظر شما خيلي ارزشي باشه و قبول نكنيد ! ولي من اينجا چندنمونه از كار اين انجمن رو براتون ميگم كه اگر جالب بود تاسيس كنيم !! كار اصلي اين انجمن با ساحره هاي سايت هستش كه عبارته از:
1-معرفي ساحره هاي جديده پذيرفته شده در قسمت ايفاي نقش
2- مصاحبه با ساحره هاي موفق سايت
3-مصاحبه با اعضاي قديمي و جديد ( ساحره هاي) سايت
4-مصاحبه با دانش آموز هاي موفق (ساحره ها )در هر ترم
5-مصاحبه با ساحره هاي ناظر
6-نمايش نامه نويسي
7-اخبار و تازه هاي سايت
و... .
در قسمت معرفي ساحره هاي جديده پذيرفته شده در قسمت ايفاي نقش ، اين ساحره ها معرفي ميشن تا ديگر اعضاي سايت هم اونا رو بشناسن و از اونا تو قسمت هاي مختلف از جمله نمايش نامه نويسي و... استفاده كنن!
در قسمت مصاحبه با ساحره هاي موفق سايت ، با ساحره هاي موفق مصاحبه ميشه تا ديگران از اونا پند بگيرن! مثلا ساحره اي به عنوان استاد نمونه يا بهترين نويسنده و يا هر چيز ديگه اي انتخاب ميشه ما با اونا مصاحبه مي كنيم و رمز موفقيت شون رو مي پرسيم تا ديگران از اون ها ياد بگيرن!
در قسمت مصاحبه با اعضاي قديمي و جديد ( ساحره هاي) سايت ، با اونها مصاحبه ميشه تا ديگران هم اونا رو بشناسن!
در قسمت مصاحبه با دانش آموز هاي موفق (ساحره ها )در هر ترم ، با اين دانش آموزان مصاحبه ميشه! ( مثل قسمت مصاحبه با ساحره هاي موفق سايت )
در قسمت مصاحبه با ساحره هاي ناظر ، با اين ساحره ها مصاحبه ميشه و از اونا در رابطه با معيار ها و كارهاي انجمن پرسيده ميشه!
در قسمت اخبار و تازه هاي سايت ،تمامي اخبار مربوط به ساحره ها نوشته ميشه ! (مثلا فلان ساحره يه مقاله اي رو فرستاده با فلان ساحره به عنوان بهترين نويسنده انتخاب شده و....)
البته اين قسمت با قسمت هاي مصاحبه ها فرق داره!!!!!!!!! توي اين قسمت فقط معرفي ميشن و بعدا باهاشون مصاحبه ميشه!
در قسمت نمايش نامه نويسي هم همون طور كه از اسمش پيداست ساحره ها ميان ونمايش نامه مي نويسن!
البته همه ي اين كار هارو من تنهايي انجام نميدم . ساحره هايي كه خواستن مي تونن بيان ثبت نام كنن و عضو بشن و به دلخواه يكي از كارها رو انتخاب كنن و در موردش فعاليت هايي انجام بدن. البته با تاسيس اين انجمن كارهاش متنوع تر هم ميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اميدوارم تاييدش كنيد !
با تشكر
ژرمانيا پندلتون

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
بالاخره باید عضو شیم یا نه؟به باب آگدن میگید باید تو کاریابی درخواست بده.پس اونوقت اون چه فرقی با اونی که درخواست نمیده خواهد داشت؟(جمله ادبی رو!)کلهم بالاخره من باید چیکار کنم؟میترسم رول بزنم از گروهم امتیاز کم شه.تکلیف من رو مشخص کنید!

ببین ... هر درخواستی جایی داره. اینجا جای درخواست کار نیست برای همین منم به ایشون گفتم برن در تاپیک مخصوصشا درخواست بدند تا رسیدگی بشه و همینطورم شد و منم رسیدگی کردم.

من از پستتون فقط میتونم نتیجه بگیرم که بدون تحقیق همینجوری یه پست زدید چنانچه قسمت اول و دوم پستتون صددرصد با هم مغایرت داشت وگرنه خیلی مسئله ساده ای بود.

هم شما و هم هر کس دیگه ای که بخواد در تاپیکی عضو بشه باید در همون دفتر وزارت و کاریابی درخواست بده و فقط هم به درخواست های اونجا رسیدگی میشه. همیشه هم همینجور بود!

توضیحات کامل ترم در همون تاپیک موجود هست اگر خواستید حتما بخونیدشون.

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۵ ۱۸:۰۴:۰۳
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۵ ۱۸:۰۶:۰۹

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام خوبی بلیز جان ...

شناسه جدید ماندانگاس فلچر هست اگر ممکنه ویرایش کنید اسمم رو توی گروه کارآگاهان ... ممنون .

دانگ عزیز، کلا مسئله زیاد مهمی نیست چون کسی که میخواد پست بزنه به اون تاپیک نگاهی نمیندازه. بهترین کار اینه که خودتون وقتی خواستید پستتونو بزنید قبلش در یک خط خودتونو معرفی کنید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۳۰ ۱۹:۲۱:۳۹

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
اهم..اهم...
اول سلام و دوم مجوز . يه تاپيك مي خوام بزنم با نام پادگان نظامي وزارت
هدف هم اينه كه از سوسول شدن جادوگران جلوگيري شه و همه موظف باشن به سربازي برن ، فكر كنم سوژه ي خوبي هم داشته باشه . ممنون ميشم اگه مجوز بديد .

رابستن عزیز ... از این تاپیک نه فقط یکی بلکه دو سه تا هست. هم در وزارت و هم فکر میکنم در شهر لندن. دقیقا با همین اسم و با همین سوژه بنابراین مجوز داده نمیشه.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۸ ۱۴:۵۶:۴۱

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام
من میخواستم یکی از کارکنان وزارت باشم و برای آزادی وزارت تلاش کنم
لطفا قبولم کنید چون من احتیاج به کار دارم، زن و بچه دارن تو خونه طلف میشن از بس که من تو خونه نشستم و اونا تو صورت من زل زدن
( لطفا بگین چی کار باید بکنم)

با احترامات فراوان
باب آگدن

دوست عزیز شما باید در تاپیک کاریابی درخواست بدید تا رسیدگی بشه نه اینجا.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۲۶:۳۴

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

ميخواستم پيشنهاد يك تاپيك بدم (يا مجوز يه تاپيك بگيرم!‌ فرقي نميكنه!) و اونم با اين عنوان: " خدمات هوايى جادوگران اير" يا يه اسم ديگه مثل "دفتر فروش بليط هواپيماهاى مسافرتى جادوگران اير" يا " سازمان حمل و نقل هوايى جادوگران" يا هر چيزى‌كه شما فكر ميكنيد مناسبش باشه.

در اين تاپيك هم كار رول نويسيه و هيچ چيز خاصى هم نداره.
مكانهاى احتمالى كه رول رو ميتونيم به اونجاها بكشيم هم ميتونه هر جايى كه به هواپيما، هلى كوپتر، هواپيماهاى جنگى، فرودگاه، دفتر فروش، قسمت اطلاعات و كلا سيستم هوايى ربط داره باشه.

از اينكه مجوز ميديد متشكرم! اگر هم نميديد بازم متشكرم با دوز پايين تر

هوم...
خوب این تاپیک چندان با وزارت بی ارتباط نیست. تاپیک مشابه این تاپیکم که نیست ، سوژشم یک سوژه نو تلقی میشه. به همین دلیل مجوز داده میشه.

فقط از اونجایی که وسایلی مثل هواپیما و هلی کوپتر و.... جزء وسایل ماگلی محسوب میشه به نظر من بهتره موضوع تاپیک رو عوض کنید و بیشتر به وسایل ارتباطات جادوگری ربط بدید تا فضای جادویی در پستهاتون بیشتر رعایت بشه. (به نظر من این قسمت خیلی جای کار داره)

و البته در مورد اسم تاپیک هم به نظر من باید اسمی انتخاب بشه که توش حرفی از هواپیما یا وسایلی ماگلی نباشه برای همین اسم های اول و سومی رو که انتخاب کردید بیشتر میپسندم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۹:۵۶:۵۳

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام.
برای این که تو اینجا پست بزنیم باید عضو باشیم یا شرایط خاصی داشته باشیم؟آخه من جدیدا میخوام خیلی فعال شم!

کلا پست زدن در تمام تاپیک های انجمن ها برای تمام کاربرانی که عضو ایفای نقش هستند و به آنجا هم دسترسی دارند کاملا آزاد میباشد و هیچ شرایط خاصی هم ندارد. به عبارتی شما به راحتی میتونید در هر تاپیکی که خواستید پست بزنید البته به شرط اینکه اون تاپیک قفل نباشد.

البته عضویت و مسائل مشابه فقط برای کمک به رول هست تا بقیه تشویق بشوند تا بیشتر پست بزنند. ولی هیچ فرقی بین کسانی که در جایی عضو هستند با کسانی که عضو نیستند وجود ندارد.
موفق باشید

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۵ ۱۸:۰۵:۱۶

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
خیلی مختصر و مفید ، مجوز یه تاپیک به اسم نایت کلاب وزارت رو می خوام . بقیه توضیحات هم توی مسنجر داده شده !

مجوز داده شد

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۲ ۱۷:۳۳:۴۲

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۵

ممد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶
از تهدید آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
جوابت کو؟
من اومدم مجوز بیگیرم... البته حق شما پیش ما هست!
این پرونده ی ما رو امضا کنین...

امضای در خواست کننده
%#%#%^^
اینجانب _________ کارمند وزارت سحر جادو، این مجوز را خواهم/ نخواهم داد.

امضای مجوز دهنده

یک شب بر بارگاه غم خوابÛ

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
سلام به هر چی جیگره

آقا اگر ممکنه جواز زدن سازمان دیوانه ساز ها رو بدید .
موضوع : یک سری عضو گیری می کنیم بعدشم به ملت ماموریت میدیم ، خیلی خوب میشه ایده جدیده .

تصویر کوچک شده

[b][size=med

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.