هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
1.

طلسم اکسپکتوپاترونوم ( همین بود؟ ) یعنی سپر مدافع برای اولین بار! چون برای اولین بار داری انجام میدی و نمیدونی به شکل چه چیزی در میاد خیلی هیجان انگیزه! در تعجب و اینا هستی که ببینی چی در میاد که ییهو میبینیم یه حیوون زیبا/جادار/مطمئن از توش بیرون میاد و دورت ویراژ میده!

2.

- لونا؟ پیشت؟ هوی؟ بیا اینجا بینم!

لونا آهسته به سمت لینی اومد و گفت: هوووم؟

لینی با ذوق و شوق گفت: میخوام برام همون طلسم جالبه رو روی استرجس انجام بدی اوکی؟ همون که هرکار میگیم طرف مقابل انجام میده!

- طلسم فرمان رو میگی؟

لینی چشمکی به لونا زد و او را تا جلوی دفتر استرجس هدایت کرد و گفت: حالا برو و به استر بگو که فقط مری و ایگور و عمه مارج رو انتخاب کنه.

لونا که تعجب کرده بود گفت: چرا اینا حالا؟

لینی آهسته زمزمه کنان چیزی را در گوشش گفت.

- هی اینکه همش به نفع توئه! من هیچ سودی تو این کار نمیبرم ، نچ من این کارو نمیکنم!

لینی دوباره چیزی را در گوش لونا گفت و سپس آهسته گفت: اسنور کک ... شامپیتون ( رجوع شود به تالار ریون ) ... حالشو ببر ، حالا برو.

لونا با خوش حالی در را زد ، کمی آن را باز کرد و رو به استر چوبدستیش را گرفت و گفت: ایمپریو!

چند دقیقه بعد لونا به اعلامیه ای که استر به دستور اون نوشته بود نگاهی کرد و گفت: عالیه. مری فریز باود ، ایگور کارکاروف و عمه مارج. همین الان برو نصبشون کن.

دقایقی بعد:

لینی و لونا خوش حال و خندان نگاهی به اعلامیه چسبانده شده بر تالار ریون انداختند و از آن جا دور شدند.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
1.
این طلسم درواقع جذب کننده اسنیچه که یه طلسم غیرقانونیه و درجه غیرقانونی بودنش از طلسم های ممنوعه هم بالاتره و تنها عده معدودی ازش خبر دارن اما طلسم خیلی هیجان انگیزیه چون جستجوگر حریف وقتی به سمت اسنیچ میره شما این طلسم رو میتونید اجرا کنید(این طلسم با دست هم میتونه اجرا بشه و کلا خیلی خاصه و نیاز به نیروی خاصی هم نداره و این هم هیجان انگیزترش میکنه!!!) و اسنیچ رو بیارید و درنتیجه ملت طرفدار رو هیجان زده کنید و همچنین حریف رو خشمگین که خود خشم هم تولید کننده هیجان هستش و درنتیجه خیلی خیلی هیجان آوره این طلسم
2.
- هاهاها، بلاخره موفق شدم این طلسمو یاد بگیرم حالا دیگه میتونم هرکیو خواستم رد صلاحیت کنم. الان وقت باج گیریه.

چند دقیقه بعد
- سلام ایگور، من مطمئنم که تو رد صلاحیت میشی مگر اینکه...
و با لبخندی به جیبش و سپس سکه های روی میز اشاره کرد.
ایگور لبخندی زد و سکه ها را در درون جیب زنوفیلیوس ریخت.
زنوفیلیوس:

این عمل طی یک روز برای تمامی کاندیدا انجام شد. زنوفیلیوس به آرامی روی لیست تمامی کاندیدا را به جز سه نفر خط زد:مری فریز باود،ایگور کارکاروف و عمه مارج.

زنوفیلیوس لبخندی زد و به آرامی به اتاق استرجس نزدیک شد. فقط استرجس داخل بود. لبخندی زد و چوبدستیش رو حرکت داد: ایمپریو

لحظاتی بعد استرجس به آرامی در برابر زنوفیلیوس زانو زده بود و منتظر دستور او بود
-خوب گوش کن چی میگم، همه کاندیدا باید رد صلاحیت بشن به جز سه نفر، مری فریز باود، ایگور کارکاروف و عمع مارج. فهمیدی؟ همین الان این اسامی رو نصب کن روی تابلوی اعلانات بعدشم با من میای بریم اسنورکک شاخ چروکیده پیدا کنیم.

جلوی تابلوی اعلانات حدود 5 دقیقه بعد

اسامی ایگورکارکاروف،مری فریز باود و عمع مارج روی تابلو به چشم میخورد و زنوفیلیوس، با دیدن آنها چشمکی به انها زد و سپس خارج شد. حالا وقتش بود که مدیران را طلسم کند
زنوفیلیوس:

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

برتا جورکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۷ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 145
آفلاین
1)

به نظر من هیجان انگیزترین طلسم، کروشیو هست! ببینید چقدر هیجان انگیزه که موقعی که اونو روی یه نفر اجرا می کنیم، از فرط هیجان جیغ میزنه. اگر هم بار اولش باشه که با دیدن طلسم به این قدرتمندی، هیجان زده میشه. اجرا کننده اش هم (که اکثراً بلاست) خیلی هیجان انگیزه! اگر هم بخوای یه درد ناگهانی توی یه نفر ایجاد کنی از کروشیو استفاده می کنی. اونوقت خودت از دیدن درد کشیدن اون فرد هیجان زده میشی و اونم که از شدت هیجانی که بهش وارد شده جیغ میزنه و به خودش می پیچه!
البته آوداکداورا هم هیجان انگیزه ولی فقط برای کسی که اون طلسم روش اجرا می شه. چون یهو میمیره! چقدر هیجان انگیز! ولی برای کسی که اجراش می کنه به هیجان انگیزی کروشیو نیست. پس کروشیو از هر چیزی بهتره!

2)

از گوشه ی در به او نگاه کرد. استرجس روی صندلی اش لم داده بود و سرگرم بررسی کاندیدا های انتخابات بود. هیچ کس دیگری هم در اتاق نبود. برتا به آرامی وارد شد و قبل از این که استر او را ببیند، چوب دستی اش را به سمت او گرفت و زیر لب گفت:
-ایمپریو!

استر روی صندلی اش مانده بود و تکان نمی خورد. برتا به آرامی گفت:
-برگرد.
استرجس از روی صندلی اش برخواست و به برتا نگاه کرد.
-بله؟
-خوب، خوبه. مثل این که خوب اجراش کردم آخه قبلاً نمیتونستم! اصلاً ولش کن. تو می دونی چرا من اومدم اینجا؟
-نه.
-بیشتر از این هم ازت انتظار نمیره! من می خوام که با توجه به ملاک های من کاندیداها رو رد صلاحیت یا تایید کنی.
-ملاک های شما چیه؟
-خوب معلومه، هیجان! وقتی مدیر هاگ اینقدر هیجان انگیزه پس وزیر وزارتخونه هم باید هیجان انگیز باشه.
-درسته. حالا من باید چیکار کنم که هیجان داشته باشه؟

برتا، استر را دور زد و برگه ی معرفی کاندیدا ها را از روی میز برداشت. استر روی بعضی ها را خط زده بود. برتا به او که همچنان گیج بود، نگاه کرد و گفت:
-چرا عمه مارجو خط زدی؟
-چون برنامه نداره و تاالان در کل 6 تا پست زده! ولی الان با توجه به گفته های شما، به نظرم اگه اونوانتخاب کنم، خیلی هیجان داره.
-آفرین، خوشم میاد زود میگیری که من چی می خوام!

برتا دوباره به لیست نگاه کرد و در همین حال شروع به صحبت کردن کرد:
-خب دیگه هیجان نداره کسی رو که برنامه نداره انتخاب کنیم. این ایگور خوبه فقط نظر داده، اصلا کاندید نشده. اینو انتخاب کن.
-چشم. به نظر من اگه کسی رو انتخاب کنیم که نه نظر داده و نه کاندید شده، خیلی هیجان داره!
-نه می ترسم ملت از شدت هیجان سکته کنند. بیا یه آدم حسابی رو هم انتخاب کنیم. بذار ببینم...مری خوبه! خب همی الان اسم اینارو بنویس و بزن رو تابلوی اعلانات.

یک ساعت بعد-جلوی تابلوی اعلانات

ملت:

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
1. از نظر شما هیجان انگیز ترین طلسم چه طلمسی هست ؟ و اون طلسم چه کارآیی ای داره و چطور باید ازش استفاده کرد ؟!

از نظر من طلسم تیکافیوس یوردرسیوس هیجان انگیز ترین طلسمی است که تا به حال در عمرم دیده ام. این طلسم بیشتر در دوئل ها استفاده می شود به صورتی که با اجرای طلسم فرد مقابل ( گلاب به روتون ) همه رو لخت و عریان می بینه! از این طلسم برای به کار بردن در دوئل هست که حریف با این ترفند ذهنش منحرف بشه و دوئل رو ببازه. اصلا روایت های تاریخی حاکی از این هست که در دوئل تاریخی بین دامبلدور و گریندلوالد در آخر که گریندل شکست خورد این طلسم رو روی دامبلدور اجرا کرد که دامبلدور نتونه بکشش!
البته بنده خودم این طلسم رو بعضی موقع ها رو خودم اجرا می کنم خیلی خفن میشه به شما و همه عزیزانی که این پستو میخونن میگم این طلسم رو برای هیجانی شدن روی خودتون انجام بدید.

2. یه رول ( هر چقدر کوتاه تر بهتر ) بنویسید و توش نشون بدید که شما با استفاده از طلسم فرمان ، استرجس رو تحت فرمان میگیرید و بهش دستور میدید که کاندیدای انتخابات رو رد صلاحیت کنه و سه نفر برگزیده رو انتخاب کنه !

استرجس در تاریکی و سکوت اتاق خودش نشسته بود و مشغول سنجش کاندیدا ها بود که در با صدای قیژ قیژی باز شده و فرد مجهولی در حالیکه شنلی صورتشو می پوشوند در آستانه در حاضر شد.

استر : تو دیگه کدوم خری هســـ...
- ایمپریو!
فرد مجهول : خیلی خب! ببین حالا با فاکتور هایی که من میگم تو باید کاندیدا رو انتخاب بکنی! شیر فهم شد؟
استرجس : بله! بله!

فرد مجهول روی صندلی مقابلش میشینه و شروع به صحبت می کنه.
- با توجه به شناختی که ازت دارم فهمیدم فقط با طلسم فرمان می تونم حرف حق رو تو کلت فرو کنم واسه همین این کارو کردم. حالا تو باید کسی رو انتخاب بکنی که با برنامه بیاد جلو! حالا یک نفرو انتخاب کن!

استر : اممم... عمه مارچ!
استر سریع اسم عمه مارچ رو مینویسه و وارد کاندیدا های دارای صلاحیت می کنه.
یارو : ای بابا! تو مگه نمی دونستی این اسم ها قابل برگشت نیست؟! الان عمه مارچ انتخاب شد! عهه!

و در حالیکه چپ چپ به استر نگاه می کرد گفت : خیلی خب! حالا نفر بعدی که انتخاب می کنی باید کسی باشه که به طور قطع در عرصه خودشو معرفی بکنه و با جدیت ثبت نام کرده باشه! ایندفعه حواست باشه سوتی ندی!

استر یک مقدار فکر میکنه و بعدش سریع تایپ می کنه : ایگور کارکاروف!

یارو مجهوله : سر و کارمون با عجب گاگولی افتاده ها!
و سپس چشم غره ای به استر رفت و ادامه داد : خواهشا نفر بعدی رو عین یک آدم که خداوند متعال بهش مغز داده انتخاب بکن! کسی باشه که همیشه فعال باشه توی سایت! همیشه و همه جا بتونه کمک بکنه و یک سابقه خوب طولانی مدت داشته باشه.

استر سریع مینویسه : مری فریز باود!
مجهول : قسم به زیر شلواری مرلین تو واقعا بی همتایی!
سپس چوبش را به طرف استر گرفت و فریاد کشید : آواداکاداورا!

برق سبز رنگ برای چند لحظه کوتاه اتاق تاریک استر رو روشن کرده و سپس برای بار دیگر به تاریکی ابدی فرو رفت...

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
جلسه اول طلسمات و وردهای جادویی

دفتر استرجس پادمور

استرجس : اه ! خستم کردی پرسی !

پرسی : باب ما یه بار ازت کمک خواستیما !

استرجس : بوقی تو میگی میخوام جلسه ی اول کلاسم خیلی هیجان انگیز باشه ، خب من هزار تا راه گفتم که ! میگم برو با کوییرل صحبت کن طلسم عدم غیب و ظاهر شدن تو کلاسو غیر فعال کنه یهو وسط کلاس ظاهر شی ، میگی نه ! میگم یهو برو تو کلاس ده تا از دانش آموزا رو بزن تو گوششون اخراج کن ، میگی نه ! میگم بیا برو یه بچه ماگل پیدا کن بیار ببر سره کلاست بذار یهو از شدت هیجان سکته بزنه میگی نه ! میگم اصن کلاسو ول کن بیا بشینیم دو تایی بدون نظرسنجی وزیرو انتخاب کنیم بخندیم ، میگی نه ! خب من دیگه چیکار کنم ؟!

پرسی : خب اینا اونقدر هیجان ندارن که ! اصن نمیخوام میرم ! فعلا !
استرجس : خیله خب

دفتر مدیریت کل

پرسی : سلام کوییرل ! اه اه ! این پنجره ها رو باز کن حداقل یه ذره این بوی گندِ پیاز بره بیرون یه آدم حسابی اومد تو دفترت نذاره فرار کنه !

کوییرل : حالا آدم حسابی که نیومده چیکار داری ؟

پرسی : هوم ، یه کاری بگو بکنم که کلاسم هیجان انگیز بشه !

کوییرل : بوقی ! گفتی منو مدیر هاگوارتز کن هیجان داشته باشه بخندیم ، گفتم باشه ! گفتی به جای 8 تا کلاس میخوام 18 تا کلاس بذارم بترکونیم ، گفتم باشه ! گفتی مسخره کردنِ مدیر سایت خیلی هیجان داره بیا عله رو مسخره کنیم گفتم باشه ! گفتی شناسه مری باود برای توئه برای هیجان زده کردن ملت اومدی کاندید شدی ، گفتم باشه ! دیگه چیکار میخوای بکنم ؟! میخوای این عماممو بدم بذاری رو سرت بری تو کلاس ملت از هیجان کپ کنن ؟

پرسی : عهه ! نمیخوام اصن !

و نا امید و بی انرژی به سمتِ کلاس رفت و وارد کلاس شد !

پرسی : سلام خوش اومدین !
دانش آموزا : هووم ؟! این چرا اینجوریه ؟!
بادراد در گوش آلبوس سوروس زمزمه کرد : اِ ! این چرا ما رو هیجان زده نکرد ؟!
گابریل که تازه به هاگوارتز اومده بود در گوش لینی گفت : اینهمه میگفتید مدیره ما خیلی کاراش هیجان انگیزه این بود ؟! ایش !
ایگور که بسیار از این حرکت بی هیجانِ پرسی تعجب کرده بود دست بلند کرد و پرسید : سلام پروفسور ! شما که انقدر طرفدار ِ هیجان و اینا هستید چرا انقدر بی هیجان شدید امروز ؟!

پرسی : عجبا ! بیاید ! یه سوژه نمیشه داد دستتون که ! حالا این استرجس بنده خدا یه کاری کرد یه ذره هیجان بده به ما ! انقدر اینو کشش بدید که حالمون بهم بخوره حالا ! ضمنا ! اینکه ملت انتظاره هیجان داشته باشن و کاری که میکنی هیجان نداشته باشه ، خیلی هیجان انگیزه

گلویش را صاف کرد و ادامه داد : خیله خب ! بحث دیگه تمومه ، درس امروز در مورد طلسم های هیجان انگیز هست ! این طلسم ها ، طلسم هایی هستن که استفاده ازشون بابت ایجاد هیجان در افراد میشه ! بطور مثال در سال اول هاگوارتز ، وقتی هری و رون زور میزدن که یک دری که قفل هست رو باز کنن ، هرمیون از طلسم آلوهومورا استفاده کرد و چون تا اون موقع این طلسم رو ندیده بودن هری و رون کلی هیجان زده و جوگیر شدن و اینا طلسم هایی که استفاده ازشون برای استفاده کننده یا بیننده یا کسی که روش طلسم اجرا میشه ، هیجان در پی داشته باشه ، در دسته ی طلسم های هیجان انگیز قرار میگیرن !

توضیح خاصی نیست در این مورد ، حالا تکالیف رو بخونید و با دقت اونها رو برای جلسه ی آینده انجام بدید که من بیام با کلی تکلیف مواجه بشم هیجان زده بشم

تکالیف :

1. از نظر شما هیجان انگیز ترین طلسم چه طلمسی هست ؟ و اون طلسم چه کارآیی ای داره و چطور باید ازش استفاده کرد ؟! ( 10 امتیاز )

2. یه رول ( هر چقدر کوتاه تر بهتر ) بنویسید و توش نشون بدید که شما با استفاده از طلسم فرمان ، استرجس رو تحت فرمان میگیرید و بهش دستور میدید که کاندیدای انتخابات رو رد صلاحیت کنه و سه نفر برگزیده رو انتخاب کنه ! ( 20 امتیاز )

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
کلاس طلسمات و وردهای جادویی در ترم هشتم تابستانی توسط پروفسور پرسی ویزلی تدریس خواهد شد !

Re: امتحان طلسم ها
پیام زده شده در: ۷:۳۵ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
پاسخ نامه طلسم ها و ورد های جادویی

1.استاد آسپ چه کسی را برای توضیح درس انتخاب کرد و در مورد چه کسی به این شخص هشدار داد؟ ( 3 نمره – جلسه ی چهارم)

گابریل دلاکور – در مورد کسی که به او گیاه را هدیه کرده بود که مشحص شد بارتی کراوچ بوده است .

2. سه ورد برای جلوگیری از مسمومیت را بنویسید و ذکر کنید هر کدام ضد طلسم چه چیزی هستند ( 3 نمره – جلسه ی پنجم)

پردولانیوس – تشخیص مواد سمی در نوشیدنی
دیز اینفتی – از بین بردن اثرات مخرب جادوهای کوچک مضر به کا رفته در خوراکیها
منتیرا – ضد طلسمی علیه معجون راستی

3 .چه کسی در جلسه ی سوم مورد خشم استاد لوپین قرار گرفت، علتش چه بود و چه تاوانی پرداخت؟ ( 3 نمره – جلسه ی سوم )

گابریل دلاکور به خاطر حرف زدن وسط کلاس در مورد اینکه دیهیم ریونکلا را به هر کسی باعث اجرای افسون پیوند خونی روی او می شد خواهد داد – جریمه اش هم نوشتن یک طومار در مورد طلسمهای به کار رفته در این دیهیم بود.

4 .پروفسور لوپین در اولین جلسه ی حضورش در کلاس، چه تغییراتی ایجاد کرد؟ ( سه نمره – جلسه ی اول)

ویکتوریا ویزلی را به صندلی اول مقابل میز خودش آورد، پرسی را به نقطه ای دورتر از دامبلدور فرستاد و جیمز را به عنوان مبصر کلاس منسوب نمود!

5 .شرایط اجرای طلسم نو ترکیبی و نحوه ی ساختن وردش را بیان کنید. ( 3 نمره – جلسه ی ششم)

این طلسم تنها در مورد افرادی که روحیه و اخلاقی شبیه به همدیگه دارن، کارسازه و اثر زمانیش هم بسته به قدرت اجرا کننده ی طلسم از یک تا بیست و چهار ساعت متغیره. اثرات جانبی خاصی هم نداره اما اگه به اشتباه بین دو شخص متفاوت اجرا بشه، نتیجه اش یه چیزی توی مایه های فاجعه است. طلسمی هم که به کار میره، همیشه ثابت نیست، طلسم به این ترتیب ساخته میشه: اسم موجود حاصل از نوترکیبی+ایوس+ خلقیوس

6 .علت ناراحتی دانش آموزان در پایان جلسه ی چهارم چه بود؟ (1 نمره – جلسه ی چهارم)

کنسل نشدن کلاس گیاهشناسی و اجبار به تحمل کردن پروفسور آسپ

7 .علت غیبت پروفسور لوپین از جلسه ی چهارم چه بود و زیر سر چه کسی بود و هدفش از این عمل چه بود؟ ( 3 نمره – جلسه ی پنجم)

پروفسور آسپ او را توسط نوشیدنی کره ای مسموم کرده بود تا بتواند اداره ی کلاس طلسمات را یک روز بر عهده بگیرد و ورد های مورد نظر خودش برای گیاهشناسی را به آنها آموزش دهد.

8 .برای ایجاد یک جسمی که وجود خارجی ندارد (وردهای کاربردی) چطور باید عمل کرد؟ ( سه نمره – جلسه ی دوم)

کافیه چیزی که لازم دارین رو توی ذهنتون مجسم کنین، با چوبدستی به نقطه ای که میخواین اون ظاهر بشه اشاره کنین و بعد ورد مناسب رو بگین.

9 .علت تعجب استاد لوپین هنگام ورود به کلاس در جلسه ی دوم چه بود؟ ( 3 نمره – جلسه ی دوم)

نظم و سکوت حاکم بر کلاس بود که علت آن انتساب جیمز به عنوان مبصر بود که به زور کروشیو و تهیه لیست خوب و بد همه را وادار به حرف شنوی کرده بود.

10 .چرا تدی لوپین برای اجرای طلسم نوترکیبی از بارتی کراوچ و پرسی ویزلی استفاده کرد و نام موجود حاصل از نوترکیبی چه بود و چه شکلی بود؟ ( 3 نمره – جلسه ی ششم)

چون این دو شخص تنها از نظر ظاهری با هم تفاوت دارند و از نظر باطن و اخلاقی شباهت بی نظیری به همدیگه دارند. نام موجود حاصل پرتی بود که ظاهر رنگ پریده و مریض احوال با موهای قرمز و صورتی رنجور داشت.

11 .کاربرد وردهای فرانمیلا و سینوسالسدا را در یک خط ذکر کنید. ( 2 نمره – جلسه ی چهارم)

فرانمیلا – از بین بردن بخشهای خطرناک یک گیاه مثل تیغ های تیز آن
سینوسالسدا – ایجاد حبابی مقاوم و نفوذناپذیر در مقابل انواع طلسم ها و نفرین ها

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
1.استاد آسپ چه کسی را برای توضیح درس انتخاب کرد و در مورد چه کسی به این شخص هشدار داد؟
گابریل دلاکور (خوشگل ). آسپ

2. سه ورد برای جلوگیری از مسمومیت را بنویسید و ذکر کنید هر کدام ضد طلسم چه چیزی هستند ؟

3 چه کسی در جلسه ی سوم مورد خشم استاد لوپین قرار گرفت، علتش چه بود و چه تاوانی پرداخت؟.
آسپ .

4 .پروفسور لوپین در اولین جلسه ی حضورش در کلاس، چه تغییراتی ایجاد کرد؟
جاهای بچه ها رو برای جلوگیری از بیناموسی تغییر داد

5 .شرایط اجرای طلسم نو ترکیبی و نحوه ی ساختن وردش را بیان کنید.

اینکه دو نفر خیلی شبیه هم باشن . تاجایی که یادمه روبروی هم هم میشستن .از نظر اخلاقی و رفتاری و اینا هم شبیه هم باشن.
اول اسم یکی + بقیه اسم آن یکی + ایوس خلقیوس .

6 .علت ناراحتی دانش آموزان در پایان جلسه ی چهارم چه بود؟
اینکه پروفسور نیومده بود و یه جایگزین برای خودش فرستاده بود که خیلی بد بود . آسپ

7 .علت غیبت پروفسور لوپین از جلسه ی چهارم چه بود و زیر سر چه کسی بود و هدفش از این عمل چه بود؟
علتش دوستش بود و اینکه آسپ بود و میخواست بره سر کلاسش . البته تاجایی که میدونم ان مسئله به خیر و خوشی تمو شد میتینگم گذاشتن و اینا

8 .برای ایجاد یک جسمی که وجود خارجی ندارد (وردهای کاربردی) چطور باید عمل کرد؟
یه کاری مینیم به وجود بیاد دیگه بعد عمل میکنیم

9 .علت تعجب استاد لوپین هنگام ورود به کلاس در جلسه ی دوم چه بود؟
دید بچه ها دارن بیناموسی میکنن . کم آوردیم اساسی

10 .چرا تدی لوپین برای اجرای طلسم نوترکیبی از بارتی کراوچ و پرسی ویزلی استفاده کرد و نام موجود حاصل از نوترکیبی چه بود و چه شکلی بود؟
چون کاملا شبیه هم بودن از همه نظر و شد پرتی شبیه هر دو که موهای پرسی و قیافه و هیکل بارتی رو داشت ( فکر کنم این وسط یه بنفش یا صورتیم بود اما نیمدونم کجا )

11 .کاربرد وردهای فرانمیلا و سینوسالسدا را در یک خط ذکر کنید.
سینوسالسدا مثل ورد دفاعی عمل میکنه و خنثی میکنه . یه جبابم در برابر وردایی مثل ادواکداورا درست میکرد .
اما فرانیلا هجومی عمل میکنه و میتونه از بین ببره

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
1.استاد آسپ چه کسی را برای توضیح درس انتخاب کرد و در مورد چه کسی به این شخص هشدار داد؟

فکر میکنم جیمز رو برد جلو و در مورد تد لوپین به او اخطار کرد !

2. سه ورد برای جلوگیری از مسمومیت را بنویسید و ذکر کنید هر کدام ضد طلسم چه چیزی هستند ؟

نام ورد ها اصلا یادم نیست... ولی کارهاشون :

یکی باعث میشه که اگه سم توی چیزی باشه، رنگش رو عوض میکنه.
یکی دیگه، باعث میشه که اگه توی غذاها معجون راستی باشه اون رو لو بده!
یکی دیگه، سم رو از بین میبره!

3 .چه کسی در جلسه ی سوم مورد خشم استاد لوپین قرار گرفت، علتش چه بود و چه تاوانی پرداخت؟

استاد لوپین همیشه خشن!! ، از بارتی خشمگین شده بود ؟؟ بعد نیدونم چه کرد!

4 .پروفسور لوپین در اولین جلسه ی حضورش در کلاس، چه تغییراتی ایجاد کرد؟

جای خیلی ها از جمله پرسی ویزلی و دامبلدور و بارتی و جیمز را عوض کرد !

5 .شرایط اجرای طلسم نو ترکیبی و نحوه ی ساختن وردش را بیان کنید.

1. افراد شبیه هم باشند از هر نظر ! 2. فرد باید قوی باشه برای اجرای این طلسم. باید اسم ها رو با هم قاطی کنیم و یک پسوند ایوس بهش اضافه کنیم با خلق!

6 .علت ناراحتی دانش آموزان در پایان جلسه ی چهارم چه بود؟

نزدیک شدن به امتحانات میان ترم ! و نبودن تد.. (؟؟)

7 .علت غیبت پروفسور لوپین از جلسه ی چهارم چه بود و زیر سر چه کسی بود و هدفش از این عمل چه بود؟

علت : گرگینه شده بود ناقلا (!)! آسپ مریضش کرده بود..!! نه باب، رفته بود کار داشت.
زیر سر : آسپ !
هدف : میخواست دانش آموزان رو به گیاه شناسی علاقه مند کنه و بگه من خیلی گولاخم و وزیرم!

8 .برای ایجاد یک جسمی که وجود خارجی ندارد (وردهای کاربردی) چطور باید عمل کرد؟

باید تمرکز داشت و سپس، ورد را اجرا کرد.

9 .علت تعجب استاد لوپین هنگام ورود به کلاس در جلسه ی دوم چه بود؟

دیدن شلوغی کلاس که بعد هم جیمز رو به عنوان مبسر انتخاب کرد!

10 .چرا تدی لوپین برای اجرای طلسم نوترکیبی از بارتی کراوچ و پرسی ویزلی استفاده کرد و نام موجود حاصل از نوترکیبی چه بود و چه شکلی بود؟

چرا : چون پرسی و بارتی خیلی شبیه به هم هستند ( از هر نظر ! )
نام موجود : پرتی شده بود .
چه شکلی : شبیه پرسی ویزلی با موهای قرمز اما صورتش مثل بارتی لاغر و رنگ پریده بود !

11 .کاربرد وردهای فرانمیلا و سینوسالسدا را در یک خط ذکر کنید.

برای از بین بردن گیاهان خطرناکی هستند که در همه جا رشد میکنند و می توانند کشنده باشند.

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
استاد آسپ چه کسی را برای توضیح درس انتخاب کرد و در مورد چه کسی به این شخص هشدار داد؟
گابریل دلاکور، در مورد کسی که گیاه را به او هدیه کرده بود یعنی بارتی کراوچ

سه ورد برای جلوگیری از مسمومیت را بنویسید و ذکر کنید هر کدام ضد طلسم چه چیزی هستند .
پردولانیوسکه برای تشخیص دادن مواد سمی در نوشیدنی ها به کار میرود

دیز اینفتی برای از بین بردن اثرات مخرب جادوهای کوچک مضر و در خوراکیها به کار میرود .

منتیراکه ضد طلسمی است برای معجون راستی !

چه کسی در جلسه ی سوم مورد خشم استاد لوپین قرار گرفت، علتش چه بود و چه تاوانی پرداخت؟

گابریل چون سر کلاس حرف میزد و می گفت هر کس بپیوند خونی رو بتونه روش اجرا کنه بهش دیهیم راونکلاو رو میده

جریمه شد ، مجبور شد یه طومار در مورد طلسم هایی که توی دیهم به کار رفته بنویسه

پروفسور لوپین در اولین جلسه ی حضورش در کلاس، چه تغییراتی ایجاد کرد؟
ویکتورا رو به ردیف جلو برد ، جیمز رو مبصر کرد، دامبل و پرسی رو از هم جدا کرد و شرایط اجرای طلسم نو ترکیبی و نحوه ی ساختن وردش را بیان کنید.

طلسم نوترکیبی روی افرادی که روحیات و اخلاقی مشابه دارن اثر میکنه و بسته به قدرت اجرا کننده بین یک تا بیست و چهار ساعت تاثیرش میمونه ،
فاقد اثرات جانبیه مگر که بین دو شخص با اخلاق و شخصیت متفاوت اجرا بشه که نتیجه اش وحشتناکه!
طلسمش ثابت نیست و به این روش ساخته میشه :
اسم موجود حاصل+ ایوس+ خلقیوس

علت ناراحتی دانش آموزان در پایان جلسه ی چهارم چه بود؟
اینکه باید کلاس گیاه شناسی و آسپ را تحمل میکردند .

.علت غیبت پروفسور لوپین از جلسه ی چهارم چه بود و زیر سر چه کسی بود و هدفش از این عمل چه بود؟
آلبوس سوروس نوشیدنی استاد را مسموم کرده بود تا اداره ی کلاس رو یه روز زیر نظر داشته باشه و ورد های خودش برای گیاهشناسی رو به دانش آموزان آموزش بده .

برای ایجاد یک جسمی که وجود خارجی ندارد (وردهای کاربردی) چطور باید عمل کرد؟
تصور کردن چیزی که لازم داریم ، اشاره به نقطه ای که میخوایم در اونجا ظاهر شه و گفتن ورد درست و مناسب .

علت تعجب استاد لوپین هنگام ورود به کلاس در جلسه ی دوم چه بود؟
جیمز با استفاده از کروشیو و تبدیل یکی از دانش آموزان به گیاه ، نوشتن نام آن ها در لیست خوب ها و بدها
به خوبی نظم و سکوت را برقرار کرده بود .

چرا تدی لوپین برای اجرای طلسم نوترکیبی از بارتی کراوچ و پرسی ویزلی استفاده کرد و نام موجود حاصل از نوترکیبی چه بود و چه شکلی بود؟
چون بارتی و پرسی در اخلاق و رفتار باطنی به هم شبیه هستند . اسم شخص به وجود اومده پرتی بود که رنگ پریده ی بارتی و موهای سرخ پرسی را داشت .

کاربرد وردهای فرانمیلا و سینوسالسدا را در یک خط ذکر کنید.
فرانمیلا بخش های خطرناک یک گیاه مثل تیغ ها و خارها را از بین میبرد سینوسالسدا حباب محافظ و محکمی در مقابل طلسم ها و نفرین ها ایجاد میکنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.