هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۸۸

استن شانپایک old4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۶ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸
از کنار شما دوست عزیز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
سلام مدیر توپول مپل و سیفیدم.
خوبی؟
می خواتم بگم که چرا جدیدا تو اکثر کلاسا میگن نظرت راجع به فلان چیز چیه و نمره میدن به نظرت.مگه تو مدرسه معلم میگه مثلا نظرت راجع به نحوه ی تدریس معلم چیه و بعد بهت 4 نمره میده؟
اینجوری که نمیشه نظر و پیشهاد باید باشه اما نمره نباید بدیم بهش که. اطفا رسیدگی کن.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام خوبی؟

من برگشتم ، منتهی از فردا پس فردا مچ میشم و کارایی رو که انجام وظیفه است انجام میدم .

امتیازای بینش رو هم توی همین یکی دو روز میزنم !

ممنون از اسال پستت !

فقط چون من زیاد نمیتونم به عقب برگدم از نظر صفحات امر و کار دیگه هست که باید انجام بدم لطف کن بهم بگو ...

خوش باشی فعلا

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مورگانا : آره ، حیاط هاگوارتز ، در واقع همون نحوه ی برخورد هاگوارتز هست که ملت میتونن بدونِ مشکل توش دعوا کنن و بهم دیگه فحش بدن و استقبال هم میشه نه ، کسی اگر بخواد رول بنویسه ، میتونه از تاپیک های رولی که توی این انجمن هست مثل شهربازی و دریافت کارت ورود استفاده کنه ، اون تاپیک حیاط هاگوارتز آزاد هست کاملا

یه لحظه صبر ! اینجا مگه جای صحبت با مدیر نیست ؟ مورگانا ! اینیگو ، آرگوس ! شما خجالت نمیکشید دارید با هم بحث میکنید ؟! بزنم از گروهتون پنجاه امتیاز کم کنم ؟

دیگه نبینما

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
یه چن تا از پستای این تاپیک رو خوندم. هممم... اینحا "نحوۀ برخورد، از نوع هاگوارتز" می باشد آیا؟

میشه اینو کرد تاپیک رول؟ بد نمیشه ها!

----------------

یه چیزی هم به آرگوس فیلچ عزیز بگم: اینیگو پستی که برای مجوز به شما زده بود، دراصل یه پست دوستانه و به عنوان مجوز دادن به شما بود. چون ناظر نیست ولی با استفاده از دوستیش با پرسی ویزلی (که اسم خارج سایتش شباهتی با آرشمیدس داره) خواست براش قلدری کنه و دراصل به شما بفهمونه که تاپیکت خوب بوده و مجوز لازم نیست و از این حرفا.

منتهاش شما چون تازه وارد هستی، با لحن ایشون آشنایی نداری. همۀ ما که اینیگو رو می شناسیم، می دونیم اینجوری شوخی می کنه و به دل نمی گیریم. ولی شما که نمی شناسیش. دوستانه توصیه می کنم به دل نگیری تا خودت اذیت نشی.

اینیگو... باب به این تازه واردای بندۀ سالازار چیکار داری تو؟ جای این حرص و جوش خوردنا بیا چار تا رول بزن دلمون پوکید برا نوشته هات.

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آق مدیر... آق مدیر... آق مدیر... اجازه!

میشه ما بپریم وسط این دو نوگل شکفتۀ باغ جادو؟ نمیشه؟ خوب پس می پریم تا کار به نحوه نکشیده.

آرگوس فیلچ عزیز، اینیگو معمولا حمایت کردنش اینجوریه و هیچ قصد بدی نداره. کلا خشنه و محبتش رو با خشانت ابراز می کنه. کسی رو مسخره نمی کنه.

منظورشم اینه که شما تاپیکت رو بزن. به ناظر و اینا کاری نداشته باش. فوقش میان دعوات می کنن و تاپیکتو می بندن دیگه. تازه بعدشم گفته اگه همچین چیزی شد ازت حمایت م یکنه. (چون تازه واردی حمایت میشی. نه اینکه چون تازه واردی مسخره بشی. اشتباه برداشت نکن حرفشو)

ولی خوب مدل حرف زدنش یه خورده برای شمایی که باهاش آشنا نیستی غریب هست. دچار سوء تفاهم شدی.

--------------------------------------------------------------

پرسی بعدا این پستمو پاک می کنم. می بخشی آق مدیر.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام بر مدیر زیبا و خفن و خوش تیپ و همکار ایشان مرلین خان!

بسی از برای شما دلمان تنگ شده بود٬ گفتیم از اینورا به سمت اسلیترین که میرویم سری بزنیم و سوالی را بیان کرده و جواب بگیریم. در واقع این سوال من قسمت های مهمی دارد که من همه را در یک قسمت آورده و سعی میکنم فقط یک سوال بپرسم :دی
سوال من در مورد این انجمن است. در مورد انجمن هاگوارتز٬ انجمنی که در آن کلاس های هاگوارتز برگذار میشود و خیلی خفن است و ناظرین این انجمن پرسی و مرلین هستند :دی

از این ها که بگذریم سوالم را میخواستم بپرسم. آیا من میتوانم به عنوان یک اسلیترینی در کلاس های هاگوارتز شرکت کنم؟! یا اینکه باید ثبت نام و اینا میکردم؟ البته من یادم نمیاد که ثبت نام کرده باشم. شایدم کرده باشم. در هر صورت یه توضیح کامل بدین ببینیم باید چیکار کنیم :دی

سایه ی پدر بزرگوارم روی کله ی همتون باد

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۲ ۱۱:۱۴:۴۴

دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
ببین ! تو الان یه فشفشه ای آرگوس ! میزنمت بری تا آسمون ها ! اون وقت بهت میگم کی آویزون میشه ؟! من از در و دیوار دفتر پرسی، تو از پایین کمر خورشید خانم !

در ضمن، "آرشمیدس" لقب پرسی ویزلیه، نه شما ! پس زیاد عروسی نگیر درون خودت !

من بهت مجوز دادم. لیاقت نداری کسب کنی مجوز من رو، لیاقت نداری امضام رو بگیری به من و تو و نورممد و عباس چه ربطی داره؟! در ضمن، مسخره کردن جیززززه ! اینا حمایت هایی هستش که متاسفانه قالب تمسخر گرفته. نمیشه قالبش رو تغییر داد. پیش فرضه. طراحیه ممل هستش !

اما و اما و اما ! دوباره جیغ و داد کنی اینجا، بخوای شیون زنونه بکشی که منم هستم و باید حتما به پست من جواب بدی و تو دهنی بزنی و دست و سوت اعضا رو جمع کنی، طوری یه بشکه کرم معطر فلوبر رو میکنم توی حلقت که از درون سوراخ های دماغت اضافات کرم ها بیان بیرون !

به به ! چه شود ! در ضمن ! هر چند که به شدت گربه رو دوست میدارم اما خانم نوریس رو هم از دمش میگیرم و گره اش میزنم.

Tanx

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۱ ۱۹:۲۸:۲۵
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۱ ۲۰:۱۱:۱۸

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
نقل قول:

اینیگو ایماگو نوشته:

اما و اما و اما !

مجوز ! آرشمیدس ! تو هیییس ! بذا من بگم ! آرگوس جان ! شما تاپیکتو بزن ! مسئولیتش پای من ! مجوز کجا بود؟! از نظر من بهتره که سه-چهار شعبه ای از تاپیکت رو هم توی انجمن های دیگه بزنی ! به پیشرفت رول کمک میکنی اینطوری !

هیـــــن ! موفق باشی

ببخشید من الان دقیقا متوجه نشدم !
اولا اسم من آرگوسه نه ارشمیدس ! دوما شما دارید منو مسخره می کنید؟
درسته که تازه واردم ولی شاید واقعا ایده ی دفترم خوب باشه!
فکر کنم تو چت باکس هم گفتم! من مسئولیت پای کسی نمی ذارم!اگه دوست دارید پابند به پاتون می بندم از سقف آویزونتون می کنم!

البته با اجازه از پیزل ویزل عزیز صاحب اینجا!
چون من دفتر ندارم! میشه این فردو تو دفتر شما بیاویزم؟

درضمن خانوم نوریس کمال تشکر رو از مجوز شما برای خراب کاری کردن دارند! قول دادند اقسا نقاط دفتر شما رو هم از این افتخار بی نصیب نذارند!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نه دیگه ، اینجا دفتر هست ، هر کاری که توش بخوای میتونی بکنی ، هر چی هم که بخوای میتونی توش بنویسی ، میتونی درخواستِ توجیه شدن بدی ، به ملت فحش بدی ، در موردِ وضعیتِ محفل نظر بدی و غیره

خانوم نوریس من همینجا اعلام میکنم که خانوم نوریس میتونه ، روی صندلی مدیر که هیچی ، روی صندلی اساتید و معاون و حتی مدیر ایفای نقش چرت که هیچی ، خرابکاری هم بکنه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۸:۴۹ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
ببخشید من دقیق متوجه نشدم!
یعنی دفتر بهم نمی دن من هر چی خواستم تو دفترم بنویسم بیام اینجا بنویسم؟
میشه خانوم نوریس هم رو صندلی شما چرت بزنه؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.