هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شبکه‌ی ایادی
پیام زده شده در: ۱:۴۸ پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
از محله ی سارکوزی اینا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 46
آفلاین
به مری:

بعد از گذشت این همه وقت این تاپیک سوت و کور موند

بخاطر این که تاپیک قلم پر پررنگ شد

هرچه سریعتر اعضای هیأت بازرسان انتخاب بشوند{البته من چون در داستان رییس دایره ی جاسوسی و متخصص ترین جاسوس لرد سیاه هستم لطف کن منو بازپرس ویژه قرار بده}

کارمون هم خیلی تصادفی خواهد بود

هرشب یکی از ما از میان چند نفر که قبلا تأیید میکنیم قرعه میکشه و انتخاب میکنه

طرف بالإجبار باید به سوالات ما به نوبت جواب بده

حتی خود لرد

ولی باید یه ضمانت اجرا تعیین کنیم

هرطور شده باید کار و کاسبی ریگول رو خراب کنیم

در این تاپیک به همه ی ابعاد شخصی و غیر شخصی بدبخت

محترم ،توجه میکنیم

یا داستانی مینویسیم که طرف باید با دلیل تکذیبش کنه و یا....

هیچکس در امان نیست.....حتی شما دوست عریض!ـ

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۲ ۱:۵۳:۲۳

مرگ برای یک انسان فرهیخته شروعی دوباره است
آدولف هیتلر
به نقل از آلبوس دامبلدور

شبکه‌ی ایادی
پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خیلی سریع میرم سر توضیح تاپیک.

عناوین اصلی :

1.اینجا ما میخوایم به یکسری افشاگریها در مورد همه اعضای حضور داشته در وزارت سحر و جادو از ابتدا تا هم اکنون که انتخابات در حال برگزاری هست بپردازیم.

2. این تاپیک بسته به ورود افراد و سلیقه‌ی آنها رول نویسی و غیر رول هست .

3. روند تاپیک به صورت حضور یک نفر که من باشم و ایادی نام دارم و دستیار ایادی ( نامشخص ) می باشد که در هر برنامه و در هر حضور در شبکه* یک نفر رو به چنگ میاریم و در زیرزمین وزارت سحر و جادو به فجیع ترین شیوه های ممکن مورد بازرسی و اذیت و آزار قرار میدیم .

نکات :

الف:اینجا شبکه به معنی یک گروه می باشد و ربطی به شبکه های تلویزیونی ندارد .
ب: اینجا افردی که دعوت میشوند از لحاظ ما دارای مشکل بود و باید پاشخگو باشند هر چند که در نظر شما ایشان ممکن است بهترین جادوگر دنیا باشد.
ج: شیوه های بازرسی سختترین ولی در عین حال جالب ترین موراد را در پی خواهد داشت .

در این رابطه پیشنهاد میکنم کاندیدای فعلی وزارت که هر 5 تای آنها واقعاً مشکل دار هستند سریعاً این توصیه‌ی ایوان رویه مرگخوار را گوش کنند.

نقل قول:
از امروز که آغاز دور تبلیغات است فقط به مدت دو روز مهلت استعفا وجود دارد . پس بنابراین به محض ورود به روز سوم استعفا ممنوع بوده و اسم شما وارد رای گیری خواهد شد !

4. گروهکهای بسیاری تا حالا و در زمان انتخابات شکل گرفتند که بعد از آن از بین رفتند اینجا کار ما تقربباً روند تاپیکهای سابقی چون معجون راستی، تاپیک مناظرات و از این دست را در پی خواهد داشت پس اگر وزیر آینده تمایل بر ادامه تاپیک اشت که برپا خواهد بود وگرنه با تاپیک مناظرات ادغام میشود .

5. اینجا من مصاحبه کنده اصلی هستم که ایادی* نام دارم اما دستیار من از بین افرادی که تا فردا همین موقع به من پیام شخصی ارسال کرده و خواهان دستیاری هستند انتخاب خواهد شد .

دستیار ایادی میتواند هر شخصی اعم از ولدومورت، دامبلدور و یا مدیران جادوگران باشد و یا حتی افرادی ماند توحید ظفر پور پس اگر دوست دارین در این حیطه من را یاری کنید منتظر پیام شخصی های شما هستم .

نکات :

الف. در این تاپیک اصلاً شخصی به نام مری وجود نداره، چون ایشون از ارائه مدارک برای زیباتر شدن تاپیک خودداری فرمودند و خودشون در حرکتی مفتضح اقدام به شرکت در انتخاب کردند .

ب. دستیار ایادی در نبود من اختیار دار تاپیک به هر شکل می باشند .

پ.ن :

1.توضیخات در تاپیک ارائه خواهد شد، سوالی بود مطرح کنید .

2. احتمالاً حامی مالی این شبکه روزنامه پیام امروز خواهد بود که رایزنی های موجود صورت گرفته است .( این قسمت در صورت عدم توافق پاک خواهد شد )

3. پست اول تا امشب توسط ایادی ارسال خواهد شد، حضور اولین گروگان در این شبکه فقط با نظر شما صورت میگیرد پس فقط یک اسم در چت باکس وراد نمایید.اگر فردی پیشنهاد نشد ما خود به طرف خانه‌ی یکی از شما جادوگران حمله ور میشویم.

4. این شعار را در صورت حمایت از شبکه‌ایادی در امضای خود قرار دهید.
متشکرم

به امید آنکه تمامی گروگانها آزاد شوند !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.