هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۷ چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : مروپ گانت

گروه : اسلایترین چون من از نواده های سالازار اسلایترین کبیر هستم!

ویژگی های ظاهری و اخلاقی : برادرم که این روزا حسابی معروفه من و مورفین از اون قدیما می گفتن مثل یه سیب که از وسط نصف شده باشه هستیم!

چوب دستی : 28 سانتی متر از جنس چوب درخت بید کتک زن و قلوه باسیلیسک هم در وسطش .

جارو : من مثل گل پسرم از این وسایل سوسولی نقلیه استفاده نمی کنم و با استفاده از جادوی سیاه خودم پرواز می کنم.

معرفی کوتاه : من مروپ گانت دختر ماروولو گانت و خواهر مورفین گانت وزیر حال جادوگری و از نسل سالازار اسلیتیرین کبیر و مادر لرد ولدمورت که به این که خون اصیل در رگ ها دارم افتخار می کنم.

تایید شد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۸ ۲:۵۰:۴۰

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۰ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۱۰ سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:نجینی
گروه:اسلایترین
ویژگی های ظاهری و اخلاقی: یک مار بزرگ و سبز
چوبدستی: ماره و چوب نداره ولی اگه دست من بود می گفتم : 27/5سانتی متر با هسته ی پر ققنوس
جارو: اینم نداره اگه دست من بود می گفتم خودش پرواز می کنه !
معرفی کوتاه:نجینی مار لرد ولد مورت بود که در کتاب هفتم معلوم شد که یکی از هورکراکس های لرد سیاه است و در آخر به دست نویل لانگ باتم و با شمشیر گودریک گریفندور کشته شد ...

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۶ ۹:۵۹:۴۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
شناسه ی قبلی: ریگولس بلک

نام:ريگولس آكچريوس بلك ( regulus arcturus black)
گروه : اسليترين
شغل: مرده(مرگخوار سابق) با علاقه براي عضويت در محفل ققنوس
خصوصيات ظاهري: ريز نقش و لاغر اندام با موي مشكي لخت و چشمان قهوه اي
چوبدستی: چوب درخت آلوچه با هسته ی موی تک شاخ به طول 17 سانت
معرفي كوتاه شخصيت:
ريگولس در خانه ي بلك ها ،خانه ي شماره ي 12 ميدان گريمولد، به دنيا آمد.پدرش(مالبرگ) و مادرش( اوريون) بودند و او را به نام پدر اوريون،آكتريوس، نام گذاشتند.
او يك سال بعد از سيريوس، برادر بزرگترش،پا به هاگوارتز گذاشت...در حالي كه خانواده اش در شوك "گريفندوري شدن" سيريوس طغيانگر بودند ...
با عضويت ريگولس در اسليترين اميد به احياي سنت هاي خاندان بلك به مادرش برگشت. درهاگوارتز از برادرش فاصله ميگرفت...او يك اسليتريني تمام عيار بود و موفق شد جوينده ي تيم اسليترين شود و در برابر جيمز پاتر هم قرار گرفت( اما اين جيمز بود كه جايزه ي بهترين جوينده را از آن خود كرد)

تا زماني كه قدرت ولدمورت رو به فزوني رفت...به يكي از طرفداران لرد سياه تبديل شد كه او هم شعار هاي خاندان بلك را تاييد ميكرد: اصالت جاودان
سر انجام در16 سالگي تحت تاثیر دخترعموی خود بلاتکریس و نارسیسا و سوروس اسنیپ به لرد سياه پيوست . هرگز دستش به خون کسی آغشته نشد. او فردی باهوش بود و در اصالت خونی لرد سیاه شک کرد زماني كه به جان پيچ لرد سياه وماهيت پليدش ايمان آورد، تصميم به نابودي قدرت اهريمني ولدمورت گرفت...وفدا كارانه جانش را در راه نابود كردن جان پيچ،قاب آويز، گذاشت.

ريگولس اولين كسي بود كه به وجود جان پيچ لرد سياه پي برد و براي نابوديش قدم برداشت.

خوش اومدی!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۴ ۱۰:۴۸:۵۵

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۳ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

ابركسس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
از قصر مالفوی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
نام : ابركسس مالفوی ( Abraxas Malfoy )

گروه : اسلایترین کبیر ( خانه مرسوم و سنتی خاندان مالفوی )
تاریخ تولد : مشخص نیست
تاریخ فوت : قبل از 2 سپتامر سال 1996 بر اثر بیماری آبله اژدها.

در کتاب :
دراکو : پروفسور شما پدر بزرگ من ، ابرکسس مالفوی رو میشناسید ؟
اسلاگهورن : بله .. از شنیدن خبر مرگش بسیار ناراحت شدم. اگرچه مرگ در سن و سال او غیر منتظره بود . او به آبله اژدها دچار شد ..

اطلاعات خانواده :

اصلیت : خالص، اصیل، نجیب زاده، Pure-blood
خانه : قصر مالفوی واقع در ويلتشاير، در جنوب‌غرب انگلستان.
همسر : نامشخص
فرزند : لوسیوس مالفوی متولد شده در سال 1954

ویژگی ظاهری : قد بلند و کشیده - صورت تیز و رنگ پریده - چشمانی نافذ و به رنگ خاکستری - موهایی بلوند و بلند که ویژگی تمام مالفوی هاست .

چوب جادو : 18 اینچ و هسته اش قلب اژدها است.

توضیحات : او جز خاندان اصیل و ثروتمند مالفوی است. پدر لوسیوس مالفوی و پدر بزرگ دراکو مالفوی و اسکورپیوس مالفوی ( فرزند دراکو مالفوی ) میباشد. او توسط ازدواج لوسیوس با نارسیسا بلک با خاندان بلک مرتبط است . و ارتباط دوری هم با خاندان لسترنج ها دارد . او جادوگر مورد احترامی بوده است و دراکو هم از همین ویژگی استفاده میکند که با آوردن اسم ابرکسس مالفوی بتواند در نظر اسلاگهورن محبوبیت بیشتری کسب کرده ولی به خاطر سوابق بد لوسیوس این اتفاق نمی افتد. ابرکسس مالفوی یکی از اعضای مشهور و پر قدرت خاندان مالفوی است. او مثل تمام اجدادش توانست با پول و ثروت زیادوزیر سحر و جادو را بخرد و او را عروسک دست نشانده خود کند . اعتقاد اکثریت بر این بوده است که ابرکسس مالفوی در توطئه مشکوکی که منجر به استعفای اولین وزیر مشنگ زاده وزارتخامه ( نوبی لیچ ) در سال 1968 شد ، دست داشته است . ولی هیچ گاه مدرکی علیه او پیدا نشد . او جادوگری قدرتمند و نفود گر بود که در عین حالی که قدرت زیادی داشت از احترام فراوانی هم برخوردار بود.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۳ ۱۲:۵۲:۴۸

رودخانه دل صخره را میشکافد، نه به خاطر قدرتش بلکه به خاطر پایداریش !!

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲

پترووا پورسكوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۱۴ پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام : پترووا پورسکوف، مهاجم کوئیدیچ روس
( Petrova Porskov )

گروه : ندارد، در مدرسه ی سنت پوچوفسکی در موسکو درس خوانده ولی اگر به هاگوارتز می رفت احتمالاً در اسلیترین می افتاد

ویژگی های ظاهری : قدبلند - قوی بنیه (ورزشکاره دیگه) - مثل روس ها هم بلونده

خون : نیمه اصیل (پدر اصیل-مادر مشنگ)

چوب دستی: بلوط، 27سانت، با هسته ی موی دم اسب تک شاخ

جارو : پاک جاروی 2013 (ورژن جدید پاک جارو که از همه ی جاروهای ساخته شده تا کنون سریع تر و مقاوم تر است، مخصوص بازیکن های کوئیدیچ)

علایق: پرورش نوزاد اژدها (او تا کنون چهار نوزاد اژدهای درحال مرگ را از جنگل ها پیدا کرده، بزرگشان کرده و دوباره در طبیعت رهایشان کرده) ، حرف زدن با مارهایش (او می تواند به زبان مار ها حرف بزند ولی انسان پلیدی نیست) ، مجلات فکاهی ، بحث و گفتگو با فلاسفه بزرگ عصر ، علاقه ی خاصی به اسمارتیز هم دارد

زندگی نامه:

پدرش آندره پورسکوف کارمند وزارت سحر و جادو بود. یک روز وزیر سحروجادو میخواسته به دیدن نخست وزیر مشنگ ها برود و همه ی معاونینش مرخصی بودند از قضا آندره پورسکوف که آن دور و بر بوده را باخودش به عنوان معاون می برد به ملاقاتی که با نخست وزیر مشنگ ها داشته. نخست وزیر مشنگ ها زنی سی ساله بود و آندره عاشق او می شود و با این که آندره 12سال از آن زن کوچک تر بود با هم ازدواج می کنند. حاصل ازدواج آن ها بچه ای ناخواسته به اسم پترووا بود. مادرش طی یک سری اتفاقات سیاسی در دنیای مشنگ ها ترور می شود و پدرش او را وقتی که تنها سه سال داشته تنها در خیابان های مسکو رها میکند. یک پیرزن او را که داشته از سرما می مرده پیدا می کند و او را بزرگ می کند و به مدرسه جادویی می فرستد (آن پیرزن فشفشه بوده) و پترووا در تیم کوئیدیچ مدرسه شان می درخشد. آن پیرزن وقتی پترووا 17سال داشته می میرد و این جا بود که پترووا سعی می کند از پدرش اطلاعی بدست آورد و می فهمد او مرگ خوار شده. پترووا هم به لردسیاه روی می آورد تا شاید بتواند پدرش را ملاقات کند اما وقتی می فهمد لردسیاه پدرش را خیلی راحت کشته بوده از قرارگاه مرگخواران فرار میکند و به هاگوارتز نزد پروفسور دامبلدور پناه می برد و از آن پس محفلی دوآتیشه ای باقی می ماند.

پ.ن: زندگی نامه برگرفته شده است از یک فن کوتاهی که من خیلی وقت پیش ها در مورد این شخصیت نوشته بودم، از اون جایی که از پترووا پورسکوف اطلاعاتی وجود نداشت، فکر نمی کنم قبول این اطلاعات مشکلی داشته باشه.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۲ ۹:۲۱:۰۱

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

ابركسس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۷:۲۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
از قصر مالفوی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
سلام !! ببخشید میشه نقش لوسیوس رو بردارم ؟ آخه ایفای قبلی بیشتر از یک ماه که هیچ پستی نزده . لطفا اگه میشه بهم بگید که فرم ایفا رو پر کنم وگرنه دنبال شخص دیگه ای باشم !!
ولی خواهش میکنم که با ایفای لوسیوس موافقت کنید !! آخه طبق قانون هر کی بیشتر از یک ماه پست نزده باشه نقش رو از دست میده ! :worry:

دوست من
ما برای افراد قدیمی سایت ارزش قائلیم و راستش نمیتونیم با اینکه هنوزم به سایت سر میزنن از ایفای نقش خارجشون کنیم بنابراین ممنون میشم اگه شما از لیست شخصیت ها یه شخصیت دیگه رو انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۲ ۹:۱۵:۱۵

رودخانه دل صخره را میشکافد، نه به خاطر قدرتش بلکه به خاطر پایداریش !!

پیام زده شده در: ۹:۴۸ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

contess

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
1- نام : Contess
2- سن: 16
3- تاریخ تولد: 28/6
4- جنس:دختر
5- سال :-
6- رنگ چشم:Brown
7- گروه : گریفیندور-اسلیترین
8- مو :بلند و مشکی
9- ظاهر کلی :قد بلند و لاغر
10- نام کامل: -
11- کویدیچ :-
12- چوب جادو :موی تک شاخ و خون قلب اژدها ، 20 سانت و انعطاف پذیر
13- دسته جارو :
14- علاقه ها:دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی و جادو های مخرب و راه حل بازگشتشون :دی
15 - توانمندیها :همه چی

سلام

لطفا به مراحل ورود به ایفای نقش دقت کنید:

1. ارسال رول (نمایشنامه) مطابق با آخرین تصویر داده شده در کارگاه نمایشنامه نویسی
2. پس از مشاهده تایید در ویرایش پست شما در کارگاه (بعد از گذشت 1 روز)، مراجعه به لیست شخصیت ها و انتخاب یکی از شخصیت های گرفته نشده هری پاتری
3. معرفی شخصیت انتخابی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید با فرم معمول داده شده برای معرفی شخصیت

موفق باشید

تایید نشد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۶ ۲:۵۴:۱۷

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲

lorddivedfrast

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۹ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
1- نام : نیکولاس فلامل
2- سن: حسابش از دستم در رفته:دی
3- تاریخ تولد: خیلی وقت پیش
4- جنس: مرد
5- سال :من از هاگواتزم بزرگ ترم پسر
6- رنگ چشم:آبی روشن، به صورتی که به رنگی سفید می زند.
7- گروه : گریفیندور
8- مو :کوتاه و فشن(مگه من دل ندارم) به رنگ جو گندمی
9- ظاهر کلی :لاغر و قد بلند. سنش زیاد است. ولی قیافه اش به یک مرد سی و چند ساله می خورد.
10- نام کامل: نیکولاس فلامل
11- کویدیچ :جست و جو گر
12- چوب جادو : ریسه ی قلب اژدها، 18 سانت، قابلیت انعطاف و جادوی عالی.
13- دسته جارو :نیمبیوس 2013( جدید اومده تو بازار)
14- علاقه ها:جاودانگی، جادوگری، تبدیل انسان به قورباغه و بل عکس
15 - توانمندیها :هر کار که دامبلدور و هری پاتر به علاوه ی ولدمورت با هم دیگه بکنن رو، رو هم بزارین بعد ضرب در نه به علاوه ی چهارش کنین.

سلام

لطفا به مراحل ورود به ایفای نقش دقت کنید:

1. ارسال رول (نمایشنامه) مطابق با آخرین تصویر داده شده در کارگاه نمایشنامه نویسی
2. پس از مشاهده تایید در ویرایش پست شما در کارگاه (بعد از گذشت 1 روز)، مراجعه به لیست شخصیت ها و انتخاب یکی از شخصیت های گرفته نشده هری پاتری
3. معرفی شخصیت انتخابی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید با فرم معمول داده شده برای معرفی شخصیت

موفق باشید

تایید نشد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۶ ۲:۵۵:۰۷

پیام زده شده در: ۰:۰۰ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

آدریان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴
از این شناسه تا اون شناسه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 81
آفلاین
نام : آدریان

نام خانوادگی : پیوسی

لقب : اِدی!!

گروه : اسلیترین

نژاد : انسان- اصیل زاده

چوبدستی : ام... یادم نمیاد چوب دستی ها تو کتاب چ ویژگی هایی داشتن و نمیخوام هم چرت و پرت تقلیدی بنویسم پس فرض رو بر این میگیریم که از لحاظ ابعاد اینقدر در اینقدره و نسبتا قوی هم هست. اصن فک کنید ندیدید این قسمت رو:دی

ویژگی های ظاهری : در اصل موهای قهوه ای موج دار که مدام رنگشون رو تغییر میده... قرمز نارنجی سبز آبی! بلند تا کمر. صورت بیضی شکل. چشمان درشت قهوه ای. دماغ کشیده و استخوانی. پوست سفید اما نه شیر برنجی! لاغر اندام اما نه استخونی! قد حدود 168 .

ویژگی اخلاقی : بد اخلاق. بی حوصله. مغرور. متوقع. جاه طلب. نژاد پرست و علاقه مند به شرکت در بحث های لفظی برای به چالش کشیدن مخاطبین و به نمایش گذاشتن استعدادها و توانایی هایش در سخن وری.

معرفی کوتاه : دانش آموزی درسخوان و سرکش در هاگوارتز و مرگخواری زیرک و محافظه کار. تا به حال در هیچ یک از قتل های اعضای محفل نقش نداشته است اما از راه های دیگر با لیاقتی اش را به لرد سیاه اثبات میکند.

علاقه مندی ها : هیجان دانش و باز هم هیجان. آدرنالین!

سیر مدافع : اژدها هم اوکیه؟ اگه نه ققنوس.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲ ۹:۱۵:۲۶

تفاوت را احساس کنید:
این ----» :-| مثالی مناسب از همه ی انسان هاست.
این -----» : | لرد سیاه است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

نویل لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲
از كسي نميترسم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 114
آفلاین
نام: نويل لانگ باتم
نژاد: اصيل زاده
گروه: گريفيندور
پاترونوس: شير
چوبدستي: از جنس چوب آلبالو با هسته موي تك شاخ
چوب جارو: نيمبوس 2001
ويژگي ظاهري: وي صورتي گرد و موهاي قهوه اي دارد.
توضيحات: پسر آليس و فرانك لانگ باتم است كه حافظه شان را از دست داده اند و در سنت مانگو بستري مي باشند. او همراه با مادربزرگش زندگي ميكند.
او در كتاب اول 10 امتياز نصيب گريفيندور كرد و باعث قهرماني گروهش شد.
در كتاب پنجم نويل همراه با هري در وزارتخانه ميجنگد ولي يك پيشگويي كه ولدمورت به دنبالش بود را ميشكند.
او در كتاب هفتم همراه با بقيه ميجنگد و مار ولدمورت را كه يك جان پيچ است نابود ميكند.
19 سال بعد، نويل استاد درس گياهشناسي ميشود و با هانا آبوت ازدواج ميكند.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۰:۳۵:۵۹

ميدوني بزرگترين اشكال زندگي واقعي چيه؟
تو لحظات حساس موسيقي نداره!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.