هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
1) چرا گل های باغچه پژمرده شده بودند؟ ( با توجه به درس و جانور جدید، جواب داده شود ) ( توضیح کامل، 5 نمره )

از اونجایی که این جونورا تو صحرا زندگی میکنن و تو صحرا هم موجودات و گیاها کم هستن، پس این جانورم غذا کم گیر میاره و پس باید کم خوراک باشه. اما از طرفی هم چون غول پیکره، باید زیاد بخوره تا بتونه این هیکل گنده شو سیر کنه.

خب اینا هردو با هم تناقض دارن، چجوری تناقص رفع میشه؟ اینجوری!

این رنگمار محترم در حقیقت جانورا و گیاهارو نمیخوره، بلکه یه قدرت جادویی ای داره که میتونه بوها و وجود جانورارو از توشون بیرون بکشه و بخوره. در حقیقت اون گیاها هم واسه همین پژمرده شدن، چون رنگمار عطر و بوی گلا و چیزی که در وجودشون هست و باعث طراوت و شادابیشون میشه رو نوش جان کرده. گلام پژمرده شدن!

2) رنگ های جانور شما به چه شکل بوده است؟( توضیح کامل،به همراه تصویری از دو یا سه رنگ از مار شما، 15 نمره )

رنگ اولین رنگمار من به رنگ سبز بود. این مار خودشو تو مزرعه ی کوچیک سبز رنگی که پشت کلبه بود پنهان کرده بود. فک کنم این مارا علاقه دارن جایی برن که همرنگ پوستشونه. (برعکس آفتاب پرست که خودش به رنگ محیط در میاد، اینا با توجه به رنگ خودشون محیطو انتخاب میکنن) البته خب رنگ مزرعه سبز تیره بود و به راحتی این مار که پوست سبز روشن داشت قابل شناسایی بود!

دومین رنگمار روی پالتویی که گوشه ی کلبه آویزون شده بود چسبیده بود. این پالتو آبی بود و از اونجایی که ماره نتونسته بود رنگ بنفش گیر بیاره به اون پالتوی آبی پناه آورده بود و منم به سادگی تونستم پیداش کنم.

سومین رنگمار به دیواره ی فلزی کلبه چسبیده بود. (سالازار به نوسازی ساختمونا رو آورده واسه همین کلبه چوبی، شده کلبه فلزی!) پیدا کردن این یکم مشکل بود چون خیلی شبیه رنگ فلزی بود که تو ساختمون به کار رفته بود. اما اون طرحایی که رو پوست رنگمار بود کمک کرد تا بفهمم دیوار نیست و یه ماره! لینک عکس مارا و خودش در پایین:

تصویر کوچک شده

3) زهر رنگمار برای چه بیماری مناسب است؟ کامل شرح دهید و درباره ی نوع آن بیماری توضیحی دهید. ( 10 نمره )

زهر رنگمار برای بیمارایی که مشکلات روحی دارن مناسبه. همونطور که تو سوال اول هم گفتم این مار وجود و رنگ و بو و طعم جانورا و گیاهارو بیرون میکشه و ازش تغذیه میکنه. البته زورش به حیوونای خیلی بزرگ نمیرسه و در حد همون گیاها و جانورایی مثل خرگوش میتونه عمل کنه. اما مثل دمنتور هم نیست که کل روحو بیرون بکشه و طرفو نابود کنه، تا یه حدی بیرون میکشه. واسه همین گلا فقط پژمرده شدن و کاملا خشک نشدن.

همین موضوع باعث میشه که زهرش بتونه التیام بخش روح بیمارایی بشه که مشکل روحی دارن. این زهر با خودش نشاط و شادی رو داره و بخش زیبای وجود چیزی که مار خورده رو میتونه انتقال بده. پس کسایی که روحشون آسیب دیده و مشکل دارن، میتونن با این زهر مرهمی برای روحشون باشن و دوباره نشاطو به روحشون برگردونن.

نوع بیماری هم که کاملا واضحه! این بیمارا در اثر از دست دادن یکی از عزیزا، شکست عشقی خوردن، شکست در کار و زندگی و امثالهم دچار مشکلات روحی میشن و انگیزه ی حیات و اینارو از دست میدن. در کل هر غم بزرگی میتونه منجر به بیماری های روحی و روانی بشه.

اینجاس که زهر امید و نیروبخش رنگمار میتونه به کمک این بیمارا بیاد. اما خب در نقش معجزه هم ظاهر نمیشه، فقط امید و شادی رو در این افراد بیشتر میکنه و اینطوری بیشتر این افراد با روانپزشکشون ارتباط برقرار میکنن و خیلی سریع تحت تاثیر قرار میگیرن و کامل درمان میشن.

سوال امتیازی: 4) چرا رز ویزلی در نزدیک ترین مکان به ویلبرت اسلینکرد نشست؟ ( 5 نمره )

الف) کلاس پروفسور اسلینکردو دوست داره؟
ب) درس موجودات جادویی رو دوست داره؟
ج) رز بچه خرخون کلاسه؟
د) رز میخواد خودشو خرخون جلوه بده؟
ه) رز میخواد بگه من شاگرد خفنی هستم؟
و) رز میخواد چاپلوسی معلمو کنه و توجهشو به خودش جلب کنه؟
ی) همه ی موارد!

گزینه ی آخر یعنی "ی" پاسخ درسته!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
جلسه ی سوم درس مراقبت از موجودات جادویی

دانش آموزان از دور پدیدار شدند. مثل همیشه پروفسور اسلینکرد زود تر از دانش آموزان به کلاس رسیده بود.
گل ها دیگر زنده و شاد نبودند. رنگ های زیبایشان را از دست داده بودند. پژمردگی در وجودشان دیده میشد.

رز ویزلی، اول از همه روی صندلی نزدیک به ویلبرت نشست. ویلبرت اسلینکرد لیستی از کیفش در آورد و گفت:
هر کس که اسمش را بردم دستش را دراز کند.

سپس ادامه داد:
خب، رون ویزلی، ارنی مک میلان، پروتی پاتیل، هانا آبوت، پادما پاتیل، رز ویزلی...

پس از آنکه اسامی خوانده شد، رز ویزلی دستش را بلند کرد و پرسید:
استاد! هیچ معلمی تا به حال ما رو حاضر غایب نکرده بود. شما چرا این کار را کردید؟

ویلبرت شالگردنش را بر روی صندلی اش گذاشت و گفت:
ببین دخترم. من باید با توجه به تعدادتون، موجوداتی را تهیه می کردم. الآن هم برای آخرین بار لیست را چک کردم تا مطمئن شود مشکلی وجود نداشته.

- پس درس امروز ما درباره ی چیه؟

وبلبرت نگاهی به ارنی مک میلان کرد سپس گفت:

درس امروز ما درباره ی رنگمار است. رنگمار، ماری غول پیکر است که در صحرا ها زندگی می کند.
این موجود یکی از عجیب ترین جانوران است. چرا که رنگش در هر ساعت تغییر می کند!

دانش آموزان:

خب، من برای هر یک از شما ها یک رنگمار تهیه کرده ام. شما باید از آنان نگهداری کنید و از نوع پوستشان یادداشت برداری کنید.
مار ها در پشت کلبه است. پس از نوشتن تکالیف این جلسه، یکی از آنان را بردارید و با خود به خانه ببرید.

دانش آموزان:

تکالیف:

1) چرا گل های باغچه پژمرده شده بودند؟ ( با توجه به درس و جانور جدید، جواب داده شود ) ( توضیح کامل، 5 نمره )
2) رنگ های جانور شما به چه شکل بوده است؟( توضیح کامل،به همراه تصویری از دو یا سه رنگ از مار شما، 15 نمره )
3) زهر رنگمار برای چه بیماری مناسب است؟ کامل شرح دهید و درباره ی نوع آن بیماری توضیحی دهید. ( 10 نمره )

سوال امتیازی:

4) چرا رز ویزلی در نزدیک ترین مکان به ویلبرت اسلینکرد نشست؟ ( 5 نمره )

===========================================

مثل همیشه می توانید از کتابخانه ی هاگوارتز هم استفاده کنید.

ویرایش شده توسط ویلبرت اسلینکرد در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۶ ۱۷:۱۳:۳۶

پیام زده شده در: ۹:۳۷ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
راونکلاو:
دافنه گرینگراس: 22
الادورا بلک:23
هلنا راونکلاو:19
لینی وارنر:28
چوچانگ:25
پادما پاتیل:14
جمع خالص:131

هافلپاف:
ارنی مک میلان:25
هانا ابوت:23
جمع خالص:48

اسلایتیرن:
اما دابز:30
سوروس اسنیپ:23
ادریان پیوسی:23+3=26 بخاطر طنز نویسی.
ایلین پرنس:30
سالازار اسلایتیرن:30 خیلی خیلی زیبا نوشته بودی.
جمع خالص:139

گرینفدور:
پروتی پاتیل:23
گودریک گرینفدور:26
مینروا مک گونگال:17
جمع خالص:66

شاخدم این جلسه به سالازار اسلیترین میرسد.تشویق

اگر نسبت به نمرات اعتراضی داشتید پیام شخصی کنید.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
به دلیل بعضی چیزها زودتر نمرات می زنم.
اسلیترن:37
راونکلاو:31
گرینفدور:17
هافلپاف:12

راونکلاو:
دافنه گرینگراس: 22
الادورا بلک:23
هلنا راونکلاو:19
لینی وارنر:28
چوچانگ:25
جمع خالص:117

هافلپاف:
ارنی مک میلان:25
هانا ابوت:23
پادما پاتیل:0
جمع خالص:48

اسلایتیرن:
اما دابز:30
سوروس اسنیپ:23
ادریان پیوسی:23+3=26 بخاطر طنز نویسی.
ایلین پرنس:30
سالازار اسلایتیرن:30 خیلی خیلی زیبا نوشته بودی.
جمع خالص:139

گرینفیدور:
پروتی پاتیل:23
گودریک گرینفدور:26
مینروا مک گونگال:17
جمع خالص:66

شاخدم این جلسه به سالازار اسلیترین میرسد.تشویق
پادما پاتیل:تکالیف بقیه را بخوان .می خواستم نمره منفی بدم.
اگر نسبت به نمرات اعتراضی داشتید پیام شخصی کنید.

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱۷ ۲۰:۳۱:۱۰

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1-ویژگی های ظاهری این اژدها شاخدم را بنویسید؟(3امتیاز)

موی بلند، روی سیاه ، ناخن دراز، واه و واه و واه

بچه های گودریک هالو، دهکده هاگزمید، هیچ کس باهاش دوست نبود

همان طور که از چند مصرع کتاب "اژدهایتان را چگونه تربیت کنید" اثر "سر هیکاپ وایکینگ" پیداست ، این اژدها فلس هه و شاخ های بسیار بزرگی بر روی سرش دارد زیرا که سر هیکاپ فرموده ، موی بلند.
از اصلی ترین رنگ های این نوع آژی دهاک مشکی متالیک میباشد (اشاره می کنم به روی سیاهی که در شعر آمده) اما با توجه به خرید و فروش بالایی که قدیم ها انجام میشده مدتی رنگ بژ آن بسیار پر طرفدار بوده است .

از آخرین و اصلی ترین مشخصات ظاهری این اژدها ناخن درازش میباشد، این ناخن از ارکان اصلی قدرت او نیز محسوب میشود و از آن به عنوان نیزه برای ماهیگیری و حتی خلال دندون برای پس از غذا استفاده می کند.

2-پرفسور به کورممد پاتر چه گفت که ساکت شد؟(7امتیاز)

پرفسور در گوش کورممد گفت ، " بچه جان ، میبرمت وسط جنگل ممنوعه ، میدمت دست سنتورها که اونا ببرنت پیش یه :.7-ژدهای پیر که 400 ساله زنش مرده ، خلاصه دارم بهت میگم که حواست باشه".

3-مقاله ای درباره ی یک شاخدم بنویسید.(10امتیاز)

شاخ دم ها بیسیار، بیسیار ، بیسیار موجودات خطرناکی میباشند، این موجود ها به خاطر شاخی که در دم شاخشان دارند احساس میکنند موجودات شاخی هستند، این درحالی است که این موجودات اصلا شاخ نیستند بلکه خود می پندارند که بسیار شاخ هستند.
گونه ای از این شاخ دم ها به دلیلی آنکه دو شاخ در دم شاخشان دارند فکر میکنند از حالت شاخی گذشته است و به درجه ی خفنزی (درجه ای که تاکنون فقط سالازار اسلایترین و لردولدمورت به آن رسیده اند) رسیده اند .
در سال. . . در سال ... حالا سالش مهم نیست ، اون قدیم ها من یه روزی به یکی از این شاخ دم ها برخورد کردم ، اون موقع خیلی جوان بودم ، شاخ دم که من رو دید پرید طرفم تا نوش جانم کنه ، منم سریع یه جهدی زدم و رفتم اونطرف تر. . . اون طرف نه ، اون طرف تر . . . آهان، دقیقا همینجا ، داشتم می گفتم ، گفتم بپر ، شاخ دم پرواز کرد و اومد سمت من ، دم شاخش رو سمت من فرستاد ، منم جا خالی دادم و یه طلسم زدم به دوتا بالهاش ، دوتا بالهاش کنده شدن افتادن ، دوباره گفتم بپر ، دیدم زل زده به بالهاش ، اونجا بود فهمیدم بالهای شاخ دم گوشش هم هستن .
نتیجه ای که از این داستان میگیریم اینه که یه مورچه اگه صدبار بیفته بازم به راهش ادامه میده .

4-درباره اداره گمراه سازی حداقل یک خط بنویسید؟(10امتیاز)

اداره ی گمراه سازی ، اداره ای است واقع در کوچه ی علی چپ ، یکی از وظایف این اداره بردن مردم به این کوچه است تا بتواند آنها را به راحتی گمراه کند . این اداره در مواردی که مشنگ ها موجودات جادویی یا بازی های جادویی را میبیند فورا اقدام میکند.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۹:۵۳ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

خیلی بزرگ و هیکلیه! شبیه یه مارمولکه که هزار برابر اندازه ی عادیش رشد کرده. رو دمش کلی شاخ(!) یا شایدم برآمدگی تیز داره و همین باعث شده خیلی خطرناک تر از همه به نظر برسه.

البته سر مبارک این اژدها هم از این شاخا بی نصیب نشده و کلا نمیتونی خیلی بهش نزدیک بشی چون یا با آتیشش میسوزوندت یا میخوردت تا با تیغاش جان به جان آفرین تسلیم میکنی!

اگه بخوایم مال هری رو بگیم، سیاه بود! شاخاشم سفید بود؟ طوسی بود؟ نقره ای بود.

اینکه بــــعـــــله! معلومه که حقیقت داره! دوست داری ببرمت و با یکی از اژدهایان عزیزم آشنات کنم؟

شاخدم یکی از خطرناک ترین انواع اژدها هاست که علت اون هم کاملا واضحه. مسافت زیاد و قدرت سوزاننده ی آتیش این اژدها و شاخ هایی که رو سرتاسر بدنش وجود داره و البته مزاج تلخ این اژدها از جمله دلایل قرارگیریش جزء خطرناک ترین اژدهاست. خیلی هم خشن هستن و اعصاب ندارن، کلا هیچ نکته ی مثبتی تو این اژدها وجود نداره و برعکس، هرچی چیز وحشتناک و ترسناک که میتونه در یک حیوون باشه، تو این اژدها جمع شده.

غذاشم هرچی که بگی هست! به هیچ موجودی هم نه نمیگه! گاو و ببر و شیر و هرچی بگی میخوره. اما چون شکار شیر و ببر و پلنگ و این حیوونای وحشی سخته و این حیوونا هم اصولا تو جنگلای بزرگ و در هم گوریده هستن، کار اژدها سخت میشه. واسه همین گاو و گاومیش و گوسفند و بز و بزغاله و بزکوهی و ... ترجیح میده. چون شکارشون راحت تره.

بچه های این اژدها هم از بدو تولد خشن هستن. یعنی اصلا مادرزادی هجومی هستن. به نوزادشونم نزدیک شی ممکنه گازت بگیره و نقص عضوت کنه.

محل زندگیشونم هرجا بگی میتونه باشه. چون هم مقاومت بدنشون خیلی زیاده و میتونن با هر آب و هوایی بسازن، هم اینکه قدرت کافی برای شکار هر موجودی تو هر مکانی رو دارن. پس هرجا برن میتونن زنده بمونن و از این رو مکان دقیق زندگیشون آب و هوای مشخصی نداره.

اداره ایه که مثلا اگه یه جایی یکی سوتی داد یه حیوون جادویی ای توسط مشنگی لو رفت، پاشه بره مشنگای مورد نظرو توجیه کنه و گمراهشون کنه که فکر نکنن چیزی که دیدن حقیقت داره.

همینطورم براساس قاعده ی "پیشگیری بهتر از درمان است" مسئولیت داره که نذاره که اصلا حیوونا به هیچ وجه لو نرن که نیاز به گمراه سازی داشته باشه.

پیام زده شده در: ۹:۵۲ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

خیلی بزرگ و هیکلیه! شبیه یه مارمولکه که هزار برابر اندازه ی عادیش رشد کرده. رو دمش کلی شاخ(!) یا شایدم برآمدگی تیز داره و همین باعث شده خیلی خطرناک تر از همه به نظر برسه.

البته سر مبارک این اژدها هم از این شاخا بی نصیب نشده و کلا نمیتونی خیلی بهش نزدیک بشی چون یا با آتیشش میسوزوندت یا میخوردت تا با تیغاش جان به جان آفرین تسلیم میکنی!

اگه بخوایم مال هری رو بگیم، سیاه بود! شاخاشم سفید بود؟ طوسی بود؟ نقره ای بود.

اینکه بــــعـــــله! معلومه که حقیقت داره! دوست داری ببرمت و با یکی از اژدهایان عزیزم آشنات کنم؟

شاخدم یکی از خطرناک ترین انواع اژدها هاست که علت اون هم کاملا واضحه. مسافت زیاد و قدرت سوزاننده ی آتیش این اژدها و شاخ هایی که رو سرتاسر بدنش وجود داره و البته مزاج تلخ این اژدها از جمله دلایل قرارگیریش جزء خطرناک ترین اژدهاست. خیلی هم خشن هستن و اعصاب ندارن، کلا هیچ نکته ی مثبتی تو این اژدها وجود نداره و برعکس، هرچی چیز وحشتناک و ترسناک که میتونه در یک حیوون باشه، تو این اژدها جمع شده.

غذاشم هرچی که بگی هست! به هیچ موجودی هم نه نمیگه! گاو و ببر و شیر و هرچی بگی میخوره. اما چون شکار شیر و ببر و پلنگ و این حیوونای وحشی سخته و این حیوونا هم اصولا تو جنگلای بزرگ و در هم گوریده هستن، کار اژدها سخت میشه. واسه همین گاو و گاومیش و گوسفند و بز و بزغاله و بزکوهی و ... ترجیح میده. چون شکارشون راحت تره.

بچه های این اژدها هم از بدو تولد خشن هستن. یعنی اصلا مادرزادی هجومی هستن. به نوزادشونم نزدیک شی ممکنه گازت بگیره و نقص عضوت کنه.

محل زندگیشونم هرجا بگی میتونه باشه. چون هم مقاومت بدنشون خیلی زیاده و میتونن با هر آب و هوایی بسازن، هم اینکه قدرت کافی برای شکار هر موجودی تو هر مکانی رو دارن. پس هرجا برن میتونن زنده بمونن و از این رو مکان دقیق زندگیشون آب و هوای مشخصی نداره.

اداره ایه که مثلا اگه یه جایی یکی سوتی داد یه حیوون جادویی ای توسط مشنگی لو رفت، پاشه بره مشنگای مورد نظرو توجیه کنه و گمراهشون کنه که فکر نکنن چیزی که دیدن حقیقت داره.

همینطورم براساس قاعده ی "پیشگیری بهتر از درمان است" مسئولیت داره که نذاره که اصلا حیوونا به هیچ وجه لو نرن که نیاز به گمراه سازی داشته باشه.

پیام زده شده در: ۰:۲۶ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

دم و بدن شاخ شاخی دارد

از سایر اژدها ها ترسناکتر و وحشی تر است

معمولا پوست تیره ای دارد

از تخم های خود تا حد جان مواظبت میکند

از سایر اژدها ها قوی تر و خطرناکتر است

ادم را یاد جوجه تیغی می اندازد:)

%$^&$#@*!/*♥☻♣♦◘○افتاد یا نه کور ممد؟؟؟

اخه گفتنش مایه ابرو ریزی بود:)

به نظر میرسد شاخدم مجارستانی خطرناک ترین نژاد در میان نژادهای اژدها باشد. این اژدها شبیه مارمولک است و فلس های سیاه دارد. چشم ها و شاخ هایش برنزی رنگ است. زایده های میخ مانندی به همان رنگ نیز بر روی دم بلندش به چشم می خورد. آتش دهان این اژدها بیشترین برد را دارد (گاهی به پانزده مترمی رسد). تخم های شاخدم همرنگ سیمان و پوسته ی آن بسیار سخت و مقاوم است.نوزاد این اژدها با ضربه های دم شاخ دارش پوسته تخم را می شکند و بیرون می آید. زایده های میخ مانند دم نوزاد در زمان تولد به طور کامل تشکیل شده اند. غذای شاخدممجارستانی بز، گوسفند و در صورت امکان انسان است

جادوگران اگه بخوان هر چیز بزرگی را مانند اژدها همین جوری جا به جا کنن خیلی ضایع بازیه و همه چیز لو میره
پس به خواطر همین اداره ی گمراه سازی به وجود اومد تا روی این چیز ها سر پوش بزاره

مثلا ماه گرفتگی درست میکنن تا همه جا تاریک بشه یا روی دم اژدها یه چراغ میزارن که مثل هواپیما جلوه کنه و کسی شک نکنه

البته جادوگرا برای پنهان کردن مکان های مهم مثل هاگ هم به این اداره نیاز دارن که طلسمی روی ای مکان ها بزاره که مشنگا نتونن اون جارو تشخیص بدن مثلا هاگ رو به شکل خرابه میبینن

البته این اداره کار های زیادی میکنه که حوصله توضح دادنش نیست:)

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
١)شاخ هاى بسيار دراز دارند و رنگ آن ها سياه است و در پشتشان تيغ هاى بسيار بزرگ دارد و اگر بخواهيد سوارشان شويد تيك و پاره خواهيد شد و آن ها آتش داغ و سياهى دارند.چشم هاى ريزى دارند و تقريبا كور هستند و با بو كشيدن همه چيرا مى فهمند.
٢)بهش گفت كه عكس خجالت آور او و دوست دخترش را همه جا نشان مى دهد.
٣) آن ها از مجارستان مى آيد. به هواى سرد حساسيت دارند و باعث مى شود كه كهير بزنند. از آدم ها و خوك ها بدشان مى آيند و غذاى مورد علاقه ى آن ها جوجه مرغ سوخته است.
٤)جادوى ساده اى است كه روى مشنگ ها و مكان ها اجرا مى شود كه حواس ماگل ها را پرت مى كند . آن ها مكان ها را مى بينند ولى آن جا را شبيه خرابه مى بينند.

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
نام کامل :اژدهای
شاخدم مجارستانی
همان جور که از نامش پیدلست اژدهایی است بسیاروحشی که از دهانش اتش بیرون میاد
بر روی سر ودم او وپشتش وصورتش پراز شاخ است پوستی مایل به قرمز وقهوه ای داره چشمان ترسناک اصولا شبیهه مارمولک است.

اون را تهدید کرد که یک شاخ دم را میفرستد سراغش.

شاخ دم ها یکی از خطر ناکترین گونه اژدهاها هستند حدوده 10گونه از انها وجود دارد از مجارستان امده اند به هوای سرد عادت ندارند وبیشتر در جاهای گرم وخشک زندگی میکنند حدود نصف بدنشون پر شاخ است ان ها بسیار وحشی هستن و اگر روزی یکی از ان ها را نزدیک خود دیدید فاتحه ی خود را بخوانید .پایان

این اداره برای گمراه کردن ودور کردن ماگل ها از موجودات جادویی مثل انواع اژده هاوموجودات دیگر ساخته شده تا نگزارد به انها اسیبی از این جمله برسد ودنیای جادویی اشکار شود.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.