هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 86
آفلاین
به نام خدا
با سلام به خدمت استاد گران قدر.
١- تاريخچه ى اين طلسم را به طور كامل بيابيد10نمره:
خب اين طلسم رو جادوگر جادوگران مرلين كبير ساخته.مرلين، شايد خنده دار باشه اما موقعى أونو ساخت كه دستشويى(جيش) داشت! اون موقع با مادرش رفته بود بازار ميوه و تره بار و اونجا هم جاى خطر ناكى بود، واسه همين مادرش اجازه نميداد بره دستشويى(مستراح)! اينجورى شد كه مرلين با دو تا ورد ساده اول خودشو غيب كرد و استاد بعدش مثل شما از خودش يه كپى درست كرد و با خيال راحت رفت دستشويى.

٢- دو مورد از مواقعى رو كه استفاده از طلسم سرخوردگى دراونها لازمه رو توضيح بديد15نمره:
1(براى شوخى): وقتى دارى قايم موشك بازى ميكنى يا وقتى ميخواى يه كلاس تابستونى رو نرى از اين طلسم استفاده ميكنى!!!
1: در مواقعى كه ترول جلو تون وايساده شما از اين طلسم استفاده ميكنيد تا يواشكى از زير پاى ترول رد بشيد و وقتى تو كف اين موند كه شما كجارفتيد،ميتونيد از پشت طلسمش كنيد!

2: وقتى چند تا مرگ خوار دنبالتن ميتونى از اين طلسم استفاده كنى تا از دستشون در برى!

٣:يك ضد طلسم كشف كنيد و مراحل كشفش را توضيح دهيد5نمره:
اين ضد طلسم يه ورده به نام "پامكين هِد ميكر" . اين ضد طلسم براى طلسم خطر ناك كوچك كننده ى سره و باعث ميشه سر به حالت عاديش برگرده!معنى:كله كدو ساز!
مراحل ساخت: من با اين كه ١٢سالمه ولى انگليسيم فوله! به خاطر همين كلمه ى كله كدو رو انتخاب كردم و بعد از كمى فكر به اين ورد دست يافتم.
نحوه استفاده از اين طلسم خيلى آسونه و شما فقط بايد سر چوبدستى رو به سمت كله ى كوچك شده نشانه بگيريد و ورد رو به زبون بياريد. توجه كنيد كه بايد حركت موجى به چوبدستى بديد.
THE
END استاد با اين كه من تو گريفيندورم،ولى عاشق اسليترينم.با تشكر از زحمات شما.

ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۱۲:۳۳:۱۶
ویرایش شده توسط آنجلینا جانسون در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۴ ۱۸:۴۰:۳۰

اصالت و قدرت برای لحظه اوج! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...
اسلیترین

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
تکالیف عمو پیری

1- تاریخچه ی این ورد را به طور کامل بیابید ( نام مخترع و طریقه ی کشف ان طلسم حتما باید نوشته شود ). 10 امتیاز .

این طلسم، برای اولین بار توسط هاروی ویلداسمیت ، متولد 1227 در بریتیش آیلیس به وجود اومد. هاروی به هاگوارتز وارد شد و از اون فارغ التحصیل شد. به عنوان یکی از جوونور شناس های مطرح جادویی در دنیای جادوگری مطرح شد. در خلال بررسی ها و مطالعاتش بر روی خزندگان و به خصوص آفتاب پرست غنایی ، متوجه خاصیت همرنگی و همبافتی پوست بدن این جوونور با محیط شد.
مطالعات پیشرفته ی هاروی بر روی پوست آفتاب پرست، منجر به اختراع این ورد شد. بعضی ها گفته اند که هاروی از بدست آوردن این ورد مایوس شده بوده ، چوب دستش رو به دست آفتاب پرست داده و سرش رو به نشانه ی تعظیم فرود آورده و داد زده:
نقل قول:
"اااای آفتاب پرست جادویی ِ خیلی پیچیده! من از کشف راز تو ناتوان موندم... این ناتوانی برای یک جادوگر بزرگ مثل من مایه ی شرمساری هست... با این چوبدستی منو از روی زمین محو کن!" (محو کن= اینویزیوس)

بنا به نقل قول ذکر شده، آفتاب پرست هم ،چوب دست رو میکوبه رو سر هاروی و از انرژی جادویی موجود رو پوست خودش از نوک چوب دستی به فرق سر هاروی منتقل میشه!
البته خب این داستان و نقل قول یک داستان عامیانه به نظر میرسه برای سرگرمی ! وگرنه خب کدوم آفتاب پرستی رو دیدید که بتونه چوبدست رو بین دو دستش صاف بگیره!

خلاصه هاروی این ورد رو اختراع میکنه (یا به قولی کشف میکنه!) . حقیقت طلسم همونطور که مطرح شد، در واقع نامرئی شدن نیست. بلکه یه جور استتار با محیط اطراف هست. طریقه ی اجراش هم اینطوره که اگه بخوای کس دیگه یا چیز دیگه رو مستتر کنی، باید با چوبدستت بزنی روش. (میگند سه بار ضربه بهترین و موثرتین ترکیب و قدرت رو داره) . طلسم باید از بالاترین یا به قولی نوک ترین نقطه ی جسم یا فرد اجرا بشه...( چون خاصیت استتار آفتاب پرستی مثل تخم آفتاب پرست که شکسته بشه، روی جسم رو میپوشونه. )به خاطر همین که باید از نوک سر جسم یا فرد اجرا بشه به طلسم سرخوردگی معروف شده .

2-دو مورد از مواقعی رو که استفاده از طلسم سرخوردگی در اونها لازمه رو توضیح بدید.15 امتیاز

بهله ! از اونجا که این طلسم باعث ندیده شدن فرد یا افراد میشه ، میتونه برای مقاصد پلیدی استفاده بشه. مثلا از این طلسمها بزنی بری تو اتاق لرد سیاه بعد یهو بپری جلوش بترسونیش!(خز بازی های پاتری!) یا موارد دیگه.. به طور کلی برای همین منظور ضد طلسم هایی براش در مناطق جادویی اجرا میشه تا قابلیت استفاده نداشته باشه!
از این بابت ، در بیشتر اماکن جادویی نمیشه ازش استفاده کرد. در عین حال بعضی از شنل های نامرئی با استفاده از همین جادو ، درست میشند. خود شنل ها ممکنه مندرس بشن یا پاره و سوراخ بشن یا نامرئی تشون رو از دست بدن ولی وقتی خود طلسم رو یه نفر استفاده میکنی، اثرات جانبی شنل رو نداره (از سرت بیفته...پاهات زیرش معلوم شه و اینا)

استتار یه سرخورده ، یه استتار واقعی هست. یعنی صدای حرکت شما هم بسیار بسیار کاهش پیدا میکنه (درحالی که صدای نفس های شما زیر شنل ، برای مثال شنیده میشه!)

3- یک ضد طلسم کشف کنید و مراحل کشفش را توضیح دهید . ( میتواند ورد ، معجون ، یک شی و ... باشد ) 5 امتیاز

دشمن یاب ها و دیوانه ساز ها و حیوونهایی که از روی قوه ی بویایی (مثل سگ) رد یابی میکنند ، میتونند شما رو حس کنند! پس به هیچ وجه فکر فرار از زندان مشنگی یا آزکابان با استفاده از این روش نباشید.
اغلب جاهای جادویی هم به آینه هایی با عملکرد مشابه دشمن یاب مجهز هستند که شما را نمایان میکنند! این آینه ها عمدتا جادویی بر روشون اجرا شده که تصویر شما رو با مدتی تاخیر نشون میدند.. یعنی تصویر چند لحظه قبل شما رو نشون میدهند (که در استتار با محیط دیگه ای بودید!) که در واقع عملا شما را آشکار کرده اند!

مانند آفتاب پرستها ، افراد تح تاثیر طلسم سرخوردگی، در تاریکی و شب قابلیت استتار ندارند. چون نوری از محیط دریافت نمیکنند تا خودشون رو همشکل محیط کنند! این رو همسر هاروی، ماتیلدا متوجه شد. اینجوری بود که هاروی از اختراع(یا کشفش) اینقده مشعوف و استرس زده بوده که نمیتونه ضد طلسمش رو اختراع کن. با همون وضعیت میره میخوابه. بعد وسط خواب ماتیلدا پا میشه بره آب بخوره میبینه عه! هاروی دوباره دیده میشه!یکم فکر و اینا میکنند و میفهمن داستان این بوده. البته تاریخ شناسا میگند که اسم زن هاروی، ماتیلدا نبوده یا ماتیلدا زن هاروی نبوده ... خلاصه ما وارد بحث خونوادگی ملت نمیشیم!
بنابراین ضد طلسم مورد نظر بلکیوس هست. با این طلسم ، کل جسم یا فرد رو ماده ی به شدت بلکی برای مدت کوتاهی میپوشونه که باعث میشه طلسم سرخوردگی باطل بشه. بعد از اجرای طلسم بلکیوس کافیه کمی تکون بخوریم تا ماده ی بلک از سرتاپامون محو بشه.

شب بلکیوس!

ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳ ۲۳:۳۴:۰۵
ویرایش شده توسط ریگولس بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳ ۲۳:۳۶:۳۰

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
جلسه ی چهارم ( جلسه ی آخر)

خورشید زیبا ، کم کم داشت گستره ی تابناکش را از آن منطقه ی انگلستان جمع میکرد و میرفت که دانش آموزان هاگوارتز وارد کلاس شدند .
اکثرشان از برگذاری کلاس در این ساعت گله میکردند که متوجه شدند پرفسور اسلایترین ، پرفسور همه ی پرفسورها ، استاد همه ی استاد ها، ابر قدرت ، قدر قدرت ، قوی شوکت ، سلطان ترین سلطان ها ، جادوگرترین همه ی جادوگرها درخواب است .

- زرشک ، بس که این راوی از این بشر تعریف کرد گفتم چی میخواد بگه الان ، این پیری که خوابه .

ریگولس هنوز سر جایش ننشسته بود یکهو پرفسور اسلایترین جلویش ظاهر شد .
ریگولس به سرعت سرش را چرخاند تا ببیند که اسلایترین با این گرد پیری که بر صورت و جانش نشسته چگونه بدون غیب و ظاهر شدن جابه جا شده است که متوجه شد که اسلایترین هنوز در صندلی اش در خواب است . دوباره سرش را چرخاند تا بفهمد که آیا درست دیده است. بله ، پرفسور اسلایترین واقعا دوتا شده بود .

در همین هنگام ناگهان فلور داد زد :

- اونجا رو نگاه کنید ، یه پرفسور اسلایترین دیگه هم اون گوشه ی کلاسه ، داره گلها رو آب میده .

- یکی دیگه هم اونجاست .

- یکی دیگه هم اینجاست

- بچه ها ، گلاب به روتون ، احساس میکنم یه پرفسور اسلایترین هم داخل شکمم هستش .

در همین هنگام پرفسور اسلایترین از پشت کمدی که در گوشه ی کلاس و نزدیک به میز استاد قرار داشت بیرون آمد و باقیه پرفسور اسلایترین ها ناپدید شدند .

-

- بچه ها، بابت اینکه ترسیدید ازتون عذر نمیخوام ، چون خیلی کیف کردم وقتی ترس رو تو چهره اتون دیدم ، مخصوصا تو بلک سیاه سوخته .
در ضمن اسنیپ ، من تصویر خودم رو تو شکم تو ایجاد نکردم ، اگه مشکلی داری فکر کنم مال راز و نیازهای دیشبت با دامبلدوره ، صداتون تا هاگزمید هم رفت .

بقیه ی بچه ها به نشانه ی موافقت با حرف اسلایترین برای اسنیپ سر تکان دادند .

- خب بهتره که برگردیم به درسمون . امروز میخوام سرخوردگی رو بهتون درس بدم . برای این کار نیاز به یک داوطلب دارم .

پرفسور دستی به سبیلش کشید و گفت :

- یاکسلی ، فکر کنم تو مناسب باشیه پسر گلم .

یاکسلی با ترس و لرز نزد پرفسور رفت .

- سرخوردگی طلسمیه که باعث می شه شخص بدون پوشیدن شنل، نامرئی بشه.چند سال پیش این محفل ققی ها کله زخمی رو سرخورده به گریمولد بردند.

اسنیپ در گوش بغل دستیش پچ پچ کرد و بعد هر دو خندیدن.

- موقع اجرای طلسم، کسی که طلسم روش اجرا میشه حس می کنه که مایع سردی داره روی بدنش می ریزه. طلسم سرخوردگی به دو شکل باطل میشه _ بیشتر هم هست ولی همین دوتا براتون کافیه_ یکی توسط ضد طلسمش که کاملا وارون خود طلسمه و یکی دیگه هم "باران دزدگیره" که دومی توی گرینگوتز استفاده میشه. خب.. یاکسلی بیا و جلوی من وایستا..

-اما...

- قول می دم که خطری تهدیدت نکنیه !

سالازار چوبش رو بالا اورد و چندین بار متوالی به سر یاکسلی کوبید و وی همونطور به تدریج ناپدید شد.

- حالا چوبهاتون رو بالا بیارید و با ورد "اینویزبلیوس" دوست خودتون رو سرخورده کنید. در ضمن تکالیفتون رو هم رو تخته نوشتم . منم باید برم قرص آلزایمرم رو بخورم تا بتونم ضد طلسم رو ایجاد کنم . یاکسلی بعد کلاس دنبالم بیایه . یاکسلی ؟! یاکسلی کجاییه؟!

1- تاریخچه ی این ورد را به طور کامل بیابید ( نام مخترع و طریقه ی کشف ان طلسم حتما باید نوشته شود ). 10 امتیاز .

2-دو مورد از مواقعی رو که استفاده از طلسم سرخوردگی در اونها لازمه رو توضیح بدید.15 امتیاز

3- یک ضد طلسم کشف کنید و مراحل کشفش را توضیح دهید . ( میتواند ورد ، معجون ، یک شی و ... باشد ) 5 امتیاز

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
امتیازات جلسه ی سوم (با تفکیک امتیازات هر فرد)

یاکسلی :
برادر من برای سوال 10 نمره ای 3 خط توضیح نوشتی فقط؟ کلا به کم گویی و گزیده گویی اعتقاد خاصی داری؟ اما در کل جواب هات پاسخ های مناسبی بدند.

5 سوال اول + 5 سوال دوم + 7 سوال سوم = 17

لینی وارنر :

لینی جان با این حالی که پاسخ سوال سومت با توجه به شناختی که ازت دارم کم بود ولی میتونم به جرات بگم در کل خیلی خوب بود .

10+10+10= 30

دافنه گرینگراس :

دافی ، صد دفعه گفتم اینقدر با مورفین ما نپر، اصلا کژای دنیــــا یه داف با یه آدم معتاد میگرده ، تو تکالیفت زیادی چیز چیز میکردی ، دارم نگران میشم .

10+10+10= 30

ریگولس بلک :

کلا از مرجله پرتی برادر من ، اون ظرف های غذایی که دامبل ظاهر میکرد از هیچ که به وجود نمیومدند ، توی آشپزخانه ی مدرسه توسط جن ها پخته شده بودند و دامبل فقط نقش یک گارسون رو داشت . این حرف برای مهمونی اسلاگهورون و عروسی ویزلی و دلاکور هم حکم فرماست.

کلا تو کار نقض حرف هستی دیگه ، یه جورایی من رو یاد فراستی انداختی که کلا همیشه مخالفه. . .

10+10+10= 30

میس پارکینسون :

کلا خانم از بس کار شما درسه من حرفی برای سخن گفتن ندارم . 30 امتیاز برای شما ، تفکیک هم لازم نداری .

پادما پاتیل :

خیلی چیزها تو کتاب گفته شده ولی دوباره ما دلمون میخواد مطرحش کنیم خانم .

6 سوال اول + 7 سوال دوم + 8 سوال سوم = 21

مادام رزمرتا:

در مورد به وجود آوردن شوهر ایده آل حق با شماست ، واقعا زمانی که من هستم چه نیازی به ایجاد آن میباشد؟

10 + 10 + 10 = 30

فلور دلاکور :

با این حالی که سن زیادی نداری ولی اطلاعاتت خیلی خوبه ها ، شب بیا تو دفترم یک نقاشی ازت بکشی اَم دختریَم.

10 + 10 + 10 = 30

نویل لانگ باتم :

نویل جان راضیم ازت ، همین !

10 + 10 + 10 = 30

آماندا بروکل هرست :

کلا همیشه یادت باشه ما میتوانیم ! نمی توانیم رو از دیکشنری مغزت پاک کن و جاش چینج رو جایگزین کن .

10 + 10 + 10 = 30

سوروس اسنیپ :

سوروس جان همیشه از خوندن تکالیفت لذت بردم ، اصولا سعی میکنم تکالیف همه ی کلاس های تو رو بخونم ، لذت میبرم . شماهم 30 امتیازت رو بردار و برو ، نیاز به تفکیک نداری برادر من .

جیم موریارتی :

جیم عزیز ، از اونجایی که نکته ای رو فهمیدی که هیچکس نفهمید منم باید نکاتی رو بگم بهت . از چین و پیوستگی هایی که روی آرنج لباست مشاهده میشه ، به راحتی میشه متوجه شد که وقت زیادی رو برای نوشتن صرف نکردی ، همین طور از خیسی نزدیک زیپ شلوار و دمپای شلوارت و البته مقدار کمی از کف صابون که روی مچ دستت باقی مونده مشخصه که از دستشویی اومدی بیرون و آب هم وصل بوده .
راستی چه خبر از شرلوک؟!

10 + 10 + 10 = 30

موفق باشید

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
1- چرا مواد خوراکی یکی از مواردی است که مجاز به ایجاد آن نیستید؟(10 امتیاز)

به دلیل خطر خورده شدن!
کم چیزی که نیست! مثلا شما فک کن هرمیون تبدیل شه به کیک عسلی بعد هری میومد عین این ندید بدیدا لیس میزد کیک رو بوسش می‌کرد٬ گاز میکرد باهاش حال می‌کرد٬ در چنین شرایطی پایه های چیز به لرزه در میومد!
حالا فرض کنیم که هری اینکار رو نمیکرد و هرمیون رو نه ببخشید کیک رو یه راست قورت میداد! بعد توی شکم هری برمیگشت به حالت طبیعیش اونوقت هری عین مریم باکره حامله می‌شد و خر بیار و باقالی بار کن!
در کل نکنید این کار رو. این همه چیز! چرا خوردنی؟

3- موجودات زنده و مواد غذایی دو مورد از پنج موردی هستند که طبق قانون مجاز به ایجاد آنها نمی باشید. درباره ی سه مورد دیگر تحقیق کنید. (10 امتیاز)

استادا! پروفسورا! بعد دو٬ سه هستش
گویا عده ای می‌گن پول نمیشه درست کرد٬ بوق کردن. آدم باید پول درست کنه٬‌اصلا جادو یعنی پول. ببخشید برمی‌گردیم به سوال
یکی از مواردی که نمی‌شه درست کرد دختر خوبه زیرا خود خدا نیز از اینکار عاجز بوده است
مورد دوم٬ شعوره! عاقا تولید این یکی از بالایی هم سخت‌تره ولی اگه می‌شد به آرامش می‌رسیدم٬ هعـــــــــــی
مورد سوم٬ نمره است!
این یکی اصلا نمیشه! حالا بر فرض محال شما دو تای بالایی رو یه کاری کردید٬ این یکی رو توی خواب ببینید٬‌ این یه مورد از روش‌های کمک درسی حل می‌شه‌

3- چند ورد کاربردی دیگر بیابید و درباره ی آنها توضیح دهید(10 امتیاز)

آگوستوس آپیرو:
اگه به توضیحات شناسه من مراجعه کنید٬ من خودم خدا رو دیدم٬ این یکی از ورد های مورد علاقش بود٬ ولی هر کار کردم نگفت چیکار میکنه٬ شما هم سعی نکن نمیفهمی

گولاخیا:
این ورد رو باید در شرایط خاص اجرا کنید که شرایطش اینه:
پنجمین پگاه بعد از اعتدال زمستانی
در خلوت
دمای هوا باید شصت و شش ممیز شش درجه باشه
آفتاب باید پشت ماه باشه
اگه این ورد اجرا بشه یه آدم گولاخ می‌شید ولی برای اجراش باید یه سنی به اندازه من داشته باشید٬ یا خر شانس باشید که به همچین شرایطی برسید

دو ره می فا سه لا سی:
این ورد رو بخونید موزیسین حرفه ای می‌شید. من بارها بتهوون و باخ رو دیدم که از این ورد استفاده می‌کردن

همینا دیه
سایه پروفسور مستدام
جیم موریارتی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۷:۵۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین

دو دلیل برای این قانون وجود داره که البته باید بگم که بحث های زیادی روش شده :

1-مواد خوراکی اکثرا موجودات زنده یا گیاه که نوعی موجود زنده هست ، هستند و طبق قوانین وزارت خونه به وجود آوردن موجودات جدید با یک ورد غیر قانونی هست چون این باعث میشه که قانون طبیعت بهم بریزه و کل دنیای طبیعی ، جادوگری و ماگلی رو به نابودی بره . این قوانین جزء ، حمایت از موجودات طبیعی هست و میشه از قوانین دیگه مثل نابود نکردن موجودات زنده به صورت تفریحی و قتل دست جمعی نکردن اونها هست .

2-افزایش بیکاری جامعه جادوگری یکی از مسائل مهم و مشکلات اصلی وزارت خونه هست . در حال حاضر خیلی از جادوگران تحصیل کرده هاگوارتز ما نمیتونن کار خوبی پیدا کنن و بیکار هستن . حالا تصور کنید که هر کسی بتونه مواد غذایی خودش رو پدیدار کنه . این باعث میشه که تمام رستوران ها و مکان های فروش غذا و نوشیدنی بیکار بشن چون دیگه کسی به اونها مراجعه نمیکنه و همین باعث میشه که اونها تعطیل بشن و کلی موقعیت کاری از بین بره . وزارت خونه به این نتیجه رسیده که هر کسی تو جامعه باید کاری که مسوولش هست رو انجام بده و اگر همه بخوان به کمک جادو تمام مسائلشون رو انجام بدن ، زندگی جادوگری از حالت اجتماعی به فردی منتقل میشه .

--
3- موجودات زنده و مواد غذایی دو مورد از پنج موردی هستند که طبق قانون مجاز به ایجاد آنها نمی باشید. درباره ی سه مورد دیگر تحقیق کنید. (10 امتیاز)

-آب آشامیدنی :به این دلیل که میزان آب که در زمین وجود داره زیاد میشه و ممکن هست که کل زمین در آب غرق بشه .
-کتاب جادویی : قانون کپی رایت یکی از قوانین مهم وزارت خونه هست و اگر هر کسی بتونه کتابی که میخواد رو ظاهر کنه ، دیگه کسی خرید نمیکنه و این باعث نابودی زندگی نویسنده ها میشه .
- اتفاقات طبیعی : مثل بارون و زلزله که خب مشخص هست چرا غیر قانونی هست .

--

- Aparecium یا آپارسیوم : باعث میشه که جوهر ناپدید شده پدید بیاد دوباره .
-Avis یا آویس : چند پرنده به وجود میاره که میتونه برای حمله در دوئل هم استفاده بشه ازش . قابل توجه هست که پرنده ها بعد از مدتی نابود میشن در نتیجه ورد غیر قانونی نیست .
-Ferula یا فرولا : باعث میشه که بانداژ به وجود بیاد و زخم کسی رو ببنده .
-Incendio یا اینسندیو : آتش درست میکنه .

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین

1. چون نمی توانیم! شما ببینین...مواد غذایی همه یه روز موجود زنده ای بودن برای خودشون! گوشت مال یه حیوون بوده، نون از گندم بوده، شیر و کره و ماست و امثالش هم توسط یه موجود زنده بوجود اومده!!

2. حالا گیریم می تونستیم...ما الان شیر می خریم پاکتی 10 گالیون، سیب زمینی کیلو 20 گالیون، پیتزا دونه ای 30 گالیون، پسته گرمی 40 گالیون، گوشت هیپوگریف کیلویی 50 گالیون!
حالا فرض کنین ما می تونستیم همه ی اینا رو به وجود بیاریم... اونوقت نصف جامعه ی جادوگری ورشکست میشد!

2- موجودات زنده و مواد غذایی دو مورد از پنج موردی هستند که طبق قانون مجاز به ایجاد آنها نمی باشید. درباره ی سه مورد دیگر تحقیق کنید. (10 امتیاز)

طلا و سایر مواد معدنی گرانبها: (و همچنین پول) . چیز های با ارزش رو نمیشه الکی الکی بوجود آورد! حتی کیمیاگرا سعی کردن از مس، طلا بسازن که بازم به این نتیجه نرسیدن؛ چه برسه به پدید آوردن طلا از غیب!

اکسیژن: اکسیژن یکی از مواردی ئه که نمیشه اتمش رو به وجود آورد... ممکنه تو آب با کمک تجزیه H2O بشه اکسیژن بدست آورد اما تو یه فضای خلاء مانند نمیشه.

خون: خون مایعی بسیار بسیار گرانبهائه که همینجور الکی نمیشه بوجود آوردش!! چون بوجود آوردن x میلیون تا آنتی ژن یکسان نیاز به تمرکز حضرت مرلین داره!

جیجیجیجینگ: این یه وردیه هنگام ادا کردنش، باید با لوس ترین و مزخرف ترین لحن صداتون ادا بشه، دندون ها بهم چسبیده باشه و دهن از دو طرف کش بیاد! بعد از گفتن ورد،‌ یک عدد اسباب بازی تسترال کن برای کودکی که در نزدیکی شماست و ونگ ونگ می کنه پدید می آد!!

رُغآت (مخفف: روونایا، غلط کردم؛ آخرین بارمه. تنکس!): کاربرد این ورد موقع امتحاناته. این ورد باید با حضور قلبی ادا بشه. به روونا توکل کنین و داخل ذهنتون ورد رو تکرار کنین...بعد از دو سه بار تکرار، متوجه میشین که برگه ای از غیب رو میزتون ظاهر شده که حاوی جواب بعضی از سوالات امتحان هست.

بشکنیوس: باعث میشه مکعب کوچیکی از چوبدستیتون بیرون شوت بشه که با صدای بلند موسیقی پخش می کنه! بعد از مدتی از بین می ره.

فینیو: در مواقع فوق حساس کاربردیه! سریعا یک برگ دستمال کاغذی احضار می کنه!

ویرایش شده توسط آماندا بروکل هرست در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۹ ۲۱:۴۳:۲۷

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

نویل لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۲ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲
از كسي نميترسم...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 114
آفلاین
1- چرا مواد خوراكي يكي از مواردي است كه مجاز به ايجاد آن نيستيد؟(10 امتياز)

همين كه اين سؤال رو خوندم اولين چيزي كه به ذهنم خطور كرد اين بود كه چرا دامبلدور با يه بشكن اون غذاها و دسر ها رو ظاهر ميكرد؟ اولش فك ميكردم كه خودش اونا رو از هيچ ميساخته ولي بعدش يادم اومد كه نه! اين دامبلدور هيچكاره س و زحمت پختن غذاها و دسرها رو انداخته گردن جن هاي خونگي بيچاره و وظيفش اينه كه بعد از اينكه غذاها تو آشپزخونه پخته شد يه راست اونارو به مقصد بشقاب ها كات كنه!
از اينكه بگذريم، بنظرم بايدم مجاز به ايجاد مواد خوراكي نباشيم! اگه مجاز باشه كه ديگه بازار ما و مشنگا راكد ميشه كه! ديگه كي از سوپرماركت ها پفك و چيپس و آلوچه و لواشك و كيك و سانديس و شيرموز و... (يه سري خوراكي مشنگي خوشمزه) ميخره؟ ديگه كي مياد درخت ميوه بكاره؟ كدوم شيطاني مياد مردم رو وسوسه ميكنه و ميگه اين سيب رو بدزد، اون نارنگي رو بدزد؟ اگه مجاز باشه، ديگه كي از اين مشنگاي ميوه فروش خريد ميكنه؟ اين بدختها چه خاكي تو سرشون بريزن؟ مشنگاي سوپرماركت دار چي؟ از كجا پول در بيارن؟ پول زور وگيرن؟؟ بابا يه نگاهي به دور و برتون بندازين!!!

2- موجودات زنده و مواد غذايي دو مورد از پنج موردي هستند كه طبق قانون مجاز به ايجاد آنها نمي باشيد. درباره ى سه مورد ديگر تحقيق كنيد. (10 امتياز)

1- چيز: اين چيز، چيزيه كه مصرفش هم مفرح و هم خطرناك هست. چيز، شما رو نشعه و همراه با يك فضاپيماي مشنگي به سمت فضا پرتاب و از ديدن منظره بسيار زيباي سياره ها، ستاره ها و شهاب سنگ ها و... بهره مند ميكنه. بدليل خطرناك بودن، ايجاد اون غير مجاز اعلام شده. درحال حاضر تنها جادوگري كه اين چيز رو مصرف ميكنه، مورفين گانت، وزير سحر و جادو هست كه علاقه اي غيرقابل وصف به اون داره. جناب وزير به چيز چنان معتاد هست كه حروف "س" و "ز" رو بدرستي تلفظ نميكنه.

2- طلاي لپركان: اين طلا پس از ايجاد، مدتي بعد ناپديد ميشه. دليل غيرمجاز بودن ايجاد اون، اينه كه شخصي كه اين طلا رو بوجود مياره، قبل از اينكه ناپديد بشه، با اون هرچي رو كه ميخواد ميخره و فروشندگان مغازه ها رو براحتي گول ميزنه. وزير سحر و جادو بعد از اينكه ديد مردم به اين روش گول زدن روي آوردن، ايجاد اين طلاها رو ممنوع كرد. شخصي كه اين طلاها رو ايجاد ميكنه بمدت 10 سال در سلول هاي انفرادي آزكابان زنداني ميشه!

3- وسايل مشنگي: اين وسايل عبارت اند از: تلويزيون، كامپيوتر، كولر، ماشين و... ميباشند. هيچ جادوگري حق ايجاد اين وسايل رو نداره. چون باعث خدشه دار شدن شخصيت ضدمشنگي جادوگران ميشه. آخرين كسي كه وسيله اي مشنگي ايجاد كرد، مورفين گانت بود كه يك پلي استيشن ( يك دستگاه بازي مشنگي كه بازي هاي مختلفي داره ) بوجود آورد و مشغول بازي كردن بازي خفني به نام GTA: San Andreas شد. بعد ها جناب وزير ايجاد وسايل مشنگي را به دلايلي شخصي تحريم نمود.

3- چند ورد كاربردي ديگر بيابيد و درباره ى آنها توضيح دهيد(10 امتياز)

1- پتروس: بعد از اينكه اين ورد رو به زبون آورديد، پسري بي ريخت از نوك چوبدستي بيرون مياد و با انگشت استثناييش هرچي سوراخ هست رو ميبنده! ( مناسب براي جلوگيري از ورود سوكس هاي لي جردن! )

2- شانسيوس: با استفاده از اين ورد ميتونيد بمدت 24 ساعت خوش شانس ترين آدم دنيا باشيد!

3- كامليوس: نمره كامل 30 بگيريد! از هر استادي! در هر درسي!

4- نامريوس: با استفاده از اين ورد ميتونيد به مدت 1 ساعت نامريي شويد!

5- استوپيوس: با استفاده از اين ورد ميتونيد زمان رو متوقف كنيد!

6- حفظيوس: با استفاده از اين ورد ميتونيد هر درسي رو كه خواستين تا آخر عمر حفظ باشيد!

7- گرمايوس: با استفاده از اين ورد، بدنتون خود به خود گرم ميشه!

8- نومرگيوس: فناناپذير بشيد! حتي اگه آواداكداورا هم بفرستن سمتتون و بهتون بخوره هيچيتون نميشه!

9- حنجريوس: اين ورد صداتونو به دلخواه، نازك و كلفت ميكنه!

10- خودنويسيوس: اين ورد باعث ميشه قلمي كه تو دستتونه، فكرتون رو بخونه و خود به خود بنويسه!

ویرایش شده توسط نویل لانگ باتم در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۹ ۱۲:۲۹:۰۰
ویرایش شده توسط نویل لانگ باتم در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۹ ۱۲:۳۰:۲۳

ميدوني بزرگترين اشكال زندگي واقعي چيه؟
تو لحظات حساس موسيقي نداره!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین

مـــواد خـــوراکــی، چون در اصل جادو نوعی از انرژی است فقط بو و طعم درست مـی کنـد که واقعـی نیسـت و به دلـــیـل نــاکـاملی بدن انـسان که تــوانـایی تـبـدیـل جادو به نوع دیگری از انـرژی را نـدارد در آخر فقط جـادو در معـده ی انـسان می ماند یا دفـع می شـود و حــتی توانــایی بـوجود آوردن سیـری موقـت را نـــدارد!

آن اوایــل رستوران هایــی برای کلـاه برداری از ایــن روش استـفاده مـی کردنــد و مشــری ها هم هــی بیـشـتر تقاضــای غــذا می کـردنـد تا ایــن که وزارت کلــا آن را مــمــنوع کرد.

حتی ســالیـان سال قبــل جادوگران ســیــاه بزرگ به مشـنگ هـا از این غــذا هــا می دادن و با اسـتفـاده از کــمــی مواد اعتیـاد آور آن هــا را بــه خــود مــعــتاد می کردند و از آن ها هر گـونـه سوءاسـتـفاده ای می کردند!

دهه ی شصت دوبــاره این نــوع ورد های کـاربـردی غـذا "مـد" شـد و هر جادوگـری حداقل بـه یک مشـنگ غذاهای به اصـطـلاح سیـری نـاپذـیر فـروخـته بود.

وزارت هم بـاز مجـبور شـد مـجـازات سنگین تری برای استفاده از این ورد بگذارد!
...آزکابان!

در نتــیجه هیـچ کس دیگــه از ایــن اوراد اسـتفاده نکرد!

1.طـــلــــا!(+تمام فــلــزات با ارزش!)

طــلـــا ی خالــص در حقیقت یک نوع عنصر جادویــی با خــواص زیــادیــست که وقـی با جـادو تولید شود دیگر آن خواص را دریافت نمی کنـد و هر کس که آن را بگیرد و بخـرد فـقط سرش کلاه رفــته وبـه تسـترال تشـبیه شده!

به عــلاوه با ایــجاد طـلا همراه با جادو، ارزشش افــت می کــنــد و اقـتصاد کشور را نابود می کند و اوضــاع آشـفتــه ای ایجاد می شود!

در نتیجه ایجـاد طــلا مطلـقا مـمـنوع است!

2.مـــنــابع انــرژی بزرگ!

بوجود آوردن منــابـع انـرژی عظیــم هم ممنوع است! زیــرا به جــادوی فــراوانی نیـاز دارد و بر اســاس قوانـین پایـه ی جادو پس از حــد معیــنی اســتفاده از جـادو برای درســت کردن یک منبــع؛منبع دیگه فقط از جــادوگر انـرژی نمی گیرد بلــکه از هــر منبع جادوی کوچک تری کــه دم دســتش اسـت انرژی می گیــرد!

به همــین دلــیل بوجود اوردن مـنـابع انرژی بزرگ نیــز ممــنوع شده!

3.اشیایــی که حقــقــتا جـود ندارند و جــادوگـــر آن هــا را با استفاده ذهن خود ساخته!

این اشــیا می توانــند خطرنـاک و غیــر قابل پیش بینی باشند و استادان فلسفه ی جادویی می گویند این اشیا چون خلق شده اند می توانند روی صفحه کلــه هستی تاثیر بگذارند آن ها را بر هم بزنند!

و البته با استفاده از اتفاقاتی که هنگام خلق شدن یک وسیله نــویــن افتاده فرضیشـــان را ثابت می کنــند!

مثلا آتشفشان کوه آتنا یا سونامی ژاپن و زلزله بــم ناشی از بــوجود آمدن یکی از همیــن نوع از اشیا بوده!

در نتیـجه بوجود آوردن اشیا ساختگی با قدرت های عجیب نیز ممنوع است!

تیـبوریوس:
-این ورد که بیشتر مورد استفاده ی معــلمین و اســتادان است صفحه ی نمایشی را ظاهر می کند و استاد با تکان های چوبدستی اش روی ان مطالب مهم درس را مینویسد!
و حتی گاهی میان دانش آموزان مدارس پیشرفته جادوگری به عنوان دفتر استفاده می شود به جای استفاده از کاغذ، قلم و جوهر!
این ورد بسیار کار آمد است و طی قرن های متمادی ویژگی هــای خاصــی اعم از فلورسـنـت بودن کلــمات مــهــم، قابلیت نوشتن تمام کلمات استاد و حذف خود کار "اهم، اوهوم، خانوم دلاکور دقت کنین... و..."، توانایی نمایش فــیلم های جادویی سر کلاس، در ماه رمضان خوراکی ها را برای بـچه ها و دانش آموزان گرسنه نشــان نمی دهد و...

حجاتانیوس:
-این ورد در صورت دیده شدن گشت ارشاد جــادویـی تا یک کیلومتری شما، اول حضور گشــت را به شمـا اطلـاع داده و اگر بــاز هم به گــشت نزدیک شدید. فوری یک چــادر سیاه همراه با روبنده تن شــما مــی کنــد و لاک هایتــان را پاک کــرده و آرایش چشم هایتان را کمرنگ می کند تا گــشـت تـوانایی گــیر دادن به شــما را نــداشته باشد و دهانش بســـته بمــاند!

پس از رد شــدن از گــشـت دوبـاره آرایش خودتان را بر می گرداند و لباس های خودتان را تـنــتـان می کنــد!

تورسیاندی:
-این ورد در سی ثانیه با تشخیص موضوعی که شخص مقابل شما را می ترساند آن را بوجود اورده و در هوا تکان می دهد تا شخص مقابل ترسیده و به حرف شما گوش کند!

این ورد در وزارت برای تهدید شخص مقابل اـستفـاده می شــود و راه های فراوانی بـرای از بین بردنـش وجود دارند!

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین

استاد بگید خُب! یعنی چیزه نگید خُب! یعنی بگید ها ولی الان نگید٬ بذار لااقل دو سه سطر بنویسم آخه پدر من
خب پرفسور راستش من از این قانون حمایت میکنم و کلا هرکی مخالف باشه در دهن دورمشترانگ میزنم! آخه مثلا اگه مجاز بود٬ من٬ یعنی همین مادام رزمرتا :pretty: چطوری کار و بارم میگرفت؟ آیا باعث نمیشد به راه های خلاف کشیده بشم و چه بسا از آزکابان سر دربیارم؟ آیا باعث نمیشد دیگر زیبا و با طراوت و معصوم و مظلوم نباشم و همچون ساحره های بی راهه رو به راه های فرعی کشیده شوم؟ آیا این انصاف بود؟ آیا این حق من است؟ آیا زندگی تلخ است؟ آیا گذشت شیرین است؟
پس باید مجاز نمیشد دیگه! باید یه شرایطی ایجاد میشد که یه عده ساحره و جادوگر بتونند نوندربییارند !
بعدشم شما میگید “ایجاد “! آیا میتونیم موجودی رو ایجاد کنیم؟ اگه میتونستیم موجودی رو ایجاد کنیم که اول از همه واسه خودمون همسر ایده آل ایجاد میکردیم! اما نمیشه! چیزی که زنده است و روح و شعور داره رو نمیشه ایجاد کرد. غذا هم یا از گیاهه یا از حیوان. یعنی موجود زنده ست دیگه. پس کلا نمیتونیم ایجادش کنیم. تنها یه راه داره اونم اینه که این غذا خودش وجود خارجی داشته باشه و ما با اکسیو به سمت خودمون بکشیم یا به وسیله ی وردهای دیگه از جایی به جای دیگه منتقل کنیم. (پرفسور خواستید میتونید بگید خُب ها! اینجا جاشه )

2-موجودات زنده و مواد غذایی دو مورد از پنج موردی هستند که طبق قانون مجاز به ایجاد آنها نمی باشید. درباره ی سه مورد دیگر تحقیق کنید. (10 امتیاز)

۱-طبق قانون مجاز به ایجاد طلا نیستیم چون اگه مجاز بودیم دیگه طلا هیچ معنایی نداشت . چیزی که زیاده ارزشی نداره که! میشه علف هرز! خس و خاشاک! کلید! اون موقع باید مثل دهه ی سالازار ..اهــم.. دهه ی مرلین٬ کالا با هم رد و بدل میکردیم.

۲-گوشی htc! گوشی htc یکی از بی مصرف ترین و در عین حال به درد بخورترین ابزارهای مشنگیه. :hyp: درسته که ماها جادوگر و ساحره ایم و هیچ ارزشی به وسایل مشنگی قایل نیستیم. اما خب دیگــــــــــــــه! غیره مجازه!

۳-پاک کن اشتباهات! ما هیچ وقت نمیتونیم پاک کنی ایجاد کنیم که بشه باهاش اشتباه ها رو پاک کرد. شاید بتونیم کسی رو مجبور کنیم که خطامون رو فراموش کنه اما حقیقت موضوع اینه که اون خطا هیچ وقت از بین نمیره

۱-پیژامیوس کامینگ تو می!
این ورد یکی از پرکاربردترین وردهاست. به وسیله ی این ورد شما میتونید همینکه رسید خونه با یه طلسم رداهای بیرونتون رو با رداهای پیژامه ای تون در عرض ایکی ثانیه عوض کنید!

۲-کلین دِ میز این نِچه ثانیه!
این یکی از محبوب ترین و در عین حال یکی از رمز و رازای موفقیت من در رستوران داریه :pretty: به وسیله ی این ورد میشه در عرض چندثانیه میز ها رو تمیز و براق کرد. به این صورت که یه رایت ( وسیله ای مشنگی) و یک دستمال خانم اسکاور ظاهر میشه و میز رو فوری برق میندازه.

۳-دِلیشیوس دیس غذا لازیم اولونجان!
خب این وردم بازم یکی دیگه از فوت و فن های رستوران داریه منه! به وسیله ی این ورد میشه به غذا به مقدار لازم و مورد نیاز ادویه و سایر افزودنی هایی مجاز افزود. ( به شرطی که این ادویه و افزودنی های مجاز رو تو کابینتمون داشته باشیم و با نوک چوبدستی در غذا حاضر کنیم!)

۴-لوموس!!
خب استاد اینکه دیگه تابلوست کلا! به وسیله ی این ورد میتونیم نور رو روشنایی از نوک چوبدستیمون خارج کنیم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.