هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بازي با كلمات نوع ديگري از داستان نويسيست براي كساني كه به نوشتن علاقه دارند
با بكار بردن 10 كلمه يه داستان كوتاه و زيبا بنويسيد

كلمات جدید:
بازگشت - نفرین - قهرمان - انتها - دریاچه - ورود - پاسخ - پشیمان - لازم - دلتنگی

پیام زده شده در: ۰:۳۵ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

sunboys

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
بازی کوییدیچ بین دو گروه اسلیترین و گریفیندور بود.همه جادوگران و اجنه مدرسه برای تماشای بازی آمده بودند.هر کدام از تماشاگران در جای خود نشسته و منتظر شروع مسابقه بود.در رختکن ها،هر دو تیم خود را برای مسابقه آماده می کرد و به آخرین صحبت های کاپیتان تیم گوش میداد.
اولیور وود -کاپیتان تیم گریفیندور- به بچه های تیمش گفت:« این بازی رو نباید دست کم گرفت.اسلیترینیها خیلی قوی اند.هیچکس نباید در مسابقه امروز جلو دروازه ها رو خالی کنه.در این بازی دفاع از همه چیز مهم تره!»
بعد رو به هری کرد و گفت :«البته سرعت عمل جستجوگر برای پیدا کردن اسنیچر هم مهمه!»
بعد درحالیکه از درب رختکن آسمان رو نگاه می کرد گفت:«امروز هوا خیلی خوبه!اگه دوباره به کله اسلیترینی ها نزنه و تقلب نکنن می تونیم بازی رو ببریم.»
در همین موقع بود که داور مسابقات سوت فراخوان رو زد و از هر دو تیم خواست که به زمین بازی بیان.همه سوار بر جارو با امید پیروزی از رختکن خارج شدند...

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۴ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۰۲ جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین

دروازه_دفاع_تماشاگران_گریفندور_جستجوگر_داور_رختکن_تقلب_جادوگران_اسنیچر

دیروز با بروبچ به مسابقه ی کویدیچ مدرسه رفته بودیم.....حیف دیر رسیدیم چون وقتی رسیدیم غوغایی بود...

تماشاگران از چیزی شکایت میکردند...

دادزدم:(چه خبره؟)

یکی از جادوگران حاضر گفت:(جستجوگر گریفندور برای گرفتن اسنیچر تقلب کرده)

(بروبابا...گریفیندوری ها مرام دارند..تقلب نمیکنن که....)

(راستی؟!؟با پا زده توشکم داور..اونم از رو جارو پرت شده تو دروازه)

کمی فکر کردم..امکان نداشت حرف او را باور کنم....روی نوک پایم ایستادم و سرم را بالا اوردم تا

بهتر شاهد ماجرا باشم...

بازیکن دفاع هافلپاف کسی را روی زمین میگذاشت...دقیق تر نگاه کردم..

داور شکمش را گرفته بود و لنگ لنگان به سمت رختکن میدوید.....

هنگامی که ابران میگریند,زمان گریستن نیست...

بدان شاد باش که زمین میخندد..

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
- چـــــــی؟ تو بلد نیستی تقلب کنی؟ من که باور نمی کنم.
- مستر جستجوگر، باور کن...

لی جردن چشم غره ای رفت و حرف داور را قطع کرد.
- اولا مستر جستجوگر نه هٌ مستر جستجوگر ِ ناناز ِ هندسام ِ خوش تیپِ با کلاس.

تام ریدل اخمی کرد و پرسید: اصلا چرا من باید به نفع گریفندور همه تماشاگرا رو گول بزنم؟

لی اخمی کرد و جواب داد: چون ما هم گروهی ایم!

تام ریدل کمی فکر کرد و بعد سرش را بلند کرد و نگاهی به دروازه کرد. سرش را به نشانه تایید تکان داد و لی را که به طرف رختکن گریفندور می رفت؛ تماشا کرد.

با این که با تقلب، احساس شادی خاصی می کرد؛ اما این بار، دفاع از کار های ناشایست گریفندور، سخت بود.

وقتی که لی جردن، می خواست تقلب را شروع کند و سوکسی را در ردای یک ساحره بیاندازد؛ تام ریدل تازه مشکل را فهمید. بعد از جیغ دخترک، او در کمال تعجبِ لی، مستر ریدلف به دیدن پرتاب سوکس ها توسط جردن شهادت داد.

بعد ها، وقتی لی دلیل زدن ـش را پرسید؛ تام ریدل شانه اش را بالا انداخت و غرولند کنان گفت: شاید بخاطر این که من اٌ تو همگروهی نیستیم.

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۴ ۱۴:۰۱:۳۴
ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۴ ۱۴:۰۸:۳۸

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
دروازه - دفاع - تماشاگران - گریفیندور - جستجو گر - داور - رختکن - تقلب - جادوگران

در آخرین فصل کتاب کوییدیچ در گذر زمان درباره ی بازی معروفی بین گروه گریفنـــــــــــــــــــــــــــــــدور و هافلپـــــــــــــــــــــــــــــــاف در جام قهرمانی سال 1970 چند بندی نوشته بود:

«.........حالا توپ به دست بازی کنان گریفندور می رسه....چه ضربه ای و گــــــــــــــــــــــــــــل...........
اون جا رو.............جستجوگر هافلپافی ها گوی زرین رو دیده و داره بهش نزدیک میشه و بلــــــــه....او موفق شد....
تماشاگران به وجد آمدند داور بازی را به نفع هافلپافی ها به پایانــــــــــــــــــ........صبرکنید هر دو دفاع و دروازه بان تیم گریفندور دستشان را به نشانه ی اعتراض بالا برده اند.......گویی تقلب رخ داده داور , جستجوگر هافلپافی ها را به رختکن فرا خوان و بعد از چند دقیقه ی نفس گیر بازی به نفع گریفنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدور تمام شد ولی چگونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.............................»

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

هانا آبوت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
میرسیم به اخرین مسابقه این فصل کوییدیچ . بازی نهایی بین دوتیم گریفندور و اسلیترین برگزار میشه برنده این بازی قهرمان جام کوییدیچ مدرسه جادوگران هاگوارتز میشه ...تماشاگران دوتیم به شدت تیم خودشونو تشویق میکنن و به دلیل اینکه مادام هوچ در مسابقه دیروز بین هافلپاف و ریونکلاو از جاروش سقوط کرد و الان توی درمونگاهه پروفسور دامبلدور یه داور دیگه تعیین کرده که اسمش لودو بگمنه!!
وحالا بعد گذشت یه ربع از شروع مسابقه به نظر میرسه که جستجوگران دو تیم با سرعت بسیار زیادی به سمت نقطه ای در حرکت باشن که میتونه اسنیچر باشه که در این لحظه سروصدای تماشاگران گریفندور به هوا بلند میشه و فریاد داور تقلب تقلب رو سر میدن و تیم اسلیترین رو هو میکنن...بله به نظر میرسه که مالفوی برای اینکه نمیتونست به اذرخش هری برسه به روی جاروی اون میپره و دستای هری رو از پشت گرفته و نمیذاره دست هری به اسنیچر برسه داور هم که انگار نه انگار اصلا حواسش به جستجوگران نیس و محو تماشای بازی جینی ویزلی شده که با سرخگون دفاع مقابلشو جا میذاره و به سمت دروازه اسلیترین میره و بله......گل.....با این گل جینی گریفندور 80-60 جلو میفته...
اووووووووه....نه......مث اینکه مالفوی هنوز روی جاروی هریه ...اسنیچر دوباره ناپدید شده وهری با زحمت بسیار مسیرشو به سمت داور تغیر میده و و قتی به اون میرسه با پاش یه لگد به شکم داور میزنه که اونو به خودش بیاره و باعصبانیت میگه معلومه حواست کجاست؟؟اینو نمیبینی مثل بختک چسبیده به من؟؟تقلب از این واضحتر؟؟؟ نه ازاون که قبل بازی اومدی تو رختکن گفتی من خودم بازیکن بین المللی کوییدیچ بودم حواسم به همتون هست که تقلب نکنین نه اینکه الان معلوم نیس حواست کجاس که اینو نمیبینی پریده رو جارو منو چسبیده!!!عجبا!!!!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
همه تماشاگران یکصدا به دفاع از دروازه بان و جستجوگر گریفیندور فریاد میزدند: "داور حیا کن اسنیچرو رها کن" به گفته جادوگران آنها به جرم تقلب در رختکن محکوم شده بودند،

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲

900hp7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۰ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۳۵ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
جستجوگر گریفندور به داور می گوید تقلب شده ولی فکر نکنم که این کار به پیدا کردن اسنیچر کمک کند . تماشاگران او را هومی کنند داور هم یک پنالتی به نفع حریف مب گیرد که دروازه بان آن را میگیرد.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
دروازه - دفاع - اسنیچر - تماشاگران - گریفیندور - جستجو گر - داور - رختکن - تقلب - جادوگران
دهنم شده دروازه کوییدیچ!
یکی نیس بگه آخه کدو حلوایی!!برتی بات ان دماغی!! آخه کی توی روانی رو تایید میکنه؟
خلاصه چون کسی نبود اومدیم...
فقط یه چیزی اوستا؟چجوری قراره تایید شیم؟ کلاه داور میزاریم سرمون؟ می ریم اسنیچر بگیریم جستجوگریمون خوب بود تاییدیم؟ با توجه به سابقمون تو سایت جادوگران؟ یا علاقمون به گریفیندور؟من که نمی دونم....خلاصه مرامته دیگه...
پ.ن:به نظرتون استفاده از واژه ی رختکن تماشاگران، یه جور تقلب محسوب بشه؟

ویرایش شده توسط Alastor در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۸:۲۶:۲۶

پیام زده شده در: ۰:۰۳ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
دروازه - دفاع - اسنیچر - تماشاگران - گریفیندور - جستجوگر - داور - رختکن - تقلب - جادوگران

تقلب که شاخ و دم نداره . ورداشته دفاع گريفيندورو با سکتوم سمپرا ترکونده ، يه پرتقال نارنجي رو با ايمپريو تحت فرمان برده رختکن معجون تغييرشکل بهش خورونده گذاشته دفاع ! به مرلين ملت قد اسنيچر نميفهمن از کوييديچ ، اون از دروازه مسخره شون که شکلات قورباغه اي پلو ميدن دَر ِش، اينم از رختکن . همين داور يه نوشيدني کره اي نميذارن جلوي ما از تشنگي هلاک شديم . يه بلغاري حتا . يه يونجه نميدن اين ريپر بدبخت . البته خب يونجه واسه گاوه، از لحاظ فراحت ِ کلام عرض ميکنم من صرفا . من اگه ميخواستم پرده از جنايتهاي متقلبانه جادوگران بردارم الان اينجا نبودم من يه جستجوگر محبوب ِ دل‌ها بيشتر نيستم که فقط داشتم از اينجا رد ميشدم . توي همينم علما بحث دارن هنوز . ولي همين صداي اعصاب خورد کن ِ تماشاگران بعنوان مثال !! اگه گذاشت اين هياهو ما دو خط درباره ي فنون دفاع و تقلب مطلب ول بديم توي اين تاپيک . همه حسودن همه لوسن همه خرن همه با از ما بهترون‌بپرن !!

موندنی شو!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.